Új privát üzeneted érkezett!

Api sajnos nem jöhet, ez munkahelyi buli. Szurkoljatok, hogy jó legyen!

Ha nincs itt senki, akkor megyek, epilálok és pakolok.

Puszi Csajok, szerdán leszek.

Natikám nagyon szorítok. A Jó Istenke legyen veled! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy! Sajnálom, hogy nem jött össze :( ... nekem a fosás miatt nem ment a puskázás, mindig attól rettegtem, hogy lebukok :oops: ...de azért volt, hogy haszáltam segítséget... :wink:

Mikor indulsz holnap?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs!

Kicsit már sajnálom, hogy nem mertem felolvasni, de attól féltem, hogy lebukok, ha belekérdez. Így elbukni bosszantó, de másrészt tisztességes. Majd pótolom.

KépKépKép
bikfy
 
 

 
 

Bikfy,
sajnálom!!!!! :cry: :cry:
viszont csak azért is érezd jól magad odakinn!!!!!!!!!!! Azért vigyázz magadra!!!!!!!!!!!!!!!!! Várunk nagyon vissza!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Bikfy, sajnálom... :cry: :cry: :cry: De igazad van, inkább tisztességesen megbukni, mint lebukni!
Várunk vissza, vigyázz magadra nagyon!!!

Nati, nem. Délután ugye elöntött a vér, azt hittem, vége mindennek, és pont azért nem csináltam, mert féltem, hogy negatív lesz. :oops:
Ha lesz, én is albumba rakom. :D

Monic, én is nézegetném naponta többször. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bikfy! Jó pihenést! :lol:

Timejka! Drukk mára! :D

én ma csináltam egy biztonsági tesztet, persze ez is negatív lett...

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs,
annyira sajnálom!!!!!! Döntöttetek már, hogy hogyan tovább??? Te most otthon vagy betegácsiban???

Timejka,
drukk mára!!!

Bikfy,
vigyázz magadra az úton és érezd jól magad!!!

Monic,
én is imádom nézegetni őket, csodálatos látvány!!!!!!!!!!! :P :P :P
Vendég
 


Sziasztok!

Vius
Dari pont a házassági évfordulónk napján született! :lol:

Nati
köszi a táblázatot! Tündér vagy!!!!! :wink:
adatok: én 1983.08.26. Dr. Cziáky Tamás Miskolc, császár, 37+5, spontán,Gréta:2009. 10.30. drukk: ősszel szeretnénk kezdeni a köv. baba projektet,ha a doki a császár miatt engedi... :shock: :lol:

Bikfy
vizsga :cry: , Mensi :twisted: , sielés:én is mennék,de sajna már tavaly sem voltunk.Sebaj,majd talán jövőre....

Timejka
hirek??????

később még jövök.... :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Na most elegem van az egészből.

Én egyakkora marha vagyok! Elmentem tankolni és a diesel autóba véletlenül benzint tankoltam. Egyszerűen nem vagyok magamnál, soha nem csináltam ilyet, nem tudom már hányszor tankoltam. Én annyit bőgtem ma már. Anyunak is beszart az autója, úgyhogy ennyit a mensről. És már nem is érdekel, befejeztem. Ha jön jön, ha nem nem. És 25.000 Ft-ból megúsztuk, mert a pénztárnál vettem észre, és nem indítottam be az autót. Ha beindinítottam volna, akkor többszázezer is lehetett volna. Nagyon nagyon nagyon nagyon elegem van!

timejka
 
 


Timejka! :cry: :cry: :cry: Sajnálom... ez aztán a bosszúság... :?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Nati! Azt hiszem nem agyalok tovább, hanem hétfőn lemegyek a Törökhöz és megbeszélem vele. Aztán úgy lesz, ahogy ő mondja.

Én jelenleg a gyes utáni szabadságomat töltöm, ami sajnos hamarosan lejár. :cry: Márc.10-én kell kezdenem a munkahelyem. Nagyon fura lesz 4 év után újra munkába állni, főleg, hogy a szívem teljesen mást kíván... :? :(

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


DY,
hogy Te is milyen fiatal vagy!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :oops:
S Gréta spontán összejött????? Örülök, hogy látok, hallok még ilyenről!!!!!!!!!!!!!
Megírod Gérta születési súlyát, hosszát???

Timejka,
ezt nem hiszem el :twisted: :twisted: . sajnálom!!!!!!!!!!

Lucuzs,
oh, akkorm ár értem, miért hívott fel a főnököd a múltkor!!! Hát, bízzunk a legjobbakban, háhta addigra összejön!!!!
Szerinem jól teszed, hogy beszélsz a dokival!!!! Amúgy sem túl egészséges egymás utáni hónapokban stimuzni... Drukkolok, hogy akár a következő ciklusban kezdhessetek viszont!!!!!!!!!

nemrég hívtam a kaálit, hogy éhgyomorra kell-e menni, erre mondta a nő, hogy mehetek vasárnap is, csak nem bizots, hogy kiértékelik, ergo lehet hogy csak hétfőn lesz eredmény... kicsit dühös vagyok, mert a recepción transzfer után is a vasárnapot bezséltük meg, akkor ezt nem mondták... úgy tűnik akkor inkább hétfőn megyünk... és lehet enni előtte.
Vendég
 


Nati! De azért tesztelsz vasárnap, ugye? :wink:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok,

Timejka,

nagyon sajnálom :cry: Ez sokmindenkivel megesik, ne rágd magad rajta, főleg, hogy már megtörtént és nem tudsz rajta változtatni. MÉg szrencse, hogy nem indítottad be az autót.

Nati,

akkor kérdezd meg őket, hogy szombaton mehettek-e? Nekem szombaton vették a Kaáliban a vért és 1 óra múlva már meg is mondták, hogy Danika útban van. Tömeg sem volt, mondjuk én Szegedre jártam.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Nati! Akartam már írni, hogy nagyon köszi a táblikat, megint. :lol:
Napok óta elég rossz a kedvem (gondolom sejtitek miért...), de ha a táblákra nézek, mindig jókedvűbb leszek! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs,
olyan jó, hogy ezt írod, (mármint, hogy feldob a tábla), mert most egy kicsit én is összetörtem... Annyira készültem a vasárnapra....

Monic,
én holnap még csak a 11. napon leszek és azt mondta recepciós, hogy 11. napon a biztos nem terhességet lehet megállapítani, mert akkor 0 a hcg. Még lehet ennél több is, de abból még lehet várandóság és nem várandóság is .... :shock: . Te 12. napon voltál szombaton, nem?
Vendég
 


Nati
53 cm, 3050 gramm
igazából én csak úgy kerültem ide,hogy érdeklődtem az inszem felől a csajoktól. Volt sajnos annó egy elhalt ikerterhességem,és ez után meg kicsit türelmetlenül vártunk már a babára. és úgy döntöttünk,hogy megyünk inszemre. de mivel nem vártunk még eleget,és volt már spontán terhességem,és az us-s barátnőm csinált nekem uh-s cikluskövetést. Volt minden hónapban szép pé-m,apinak csináltattunk sperma vizsgálatot,az is jó lett, ja és a köv hónapban terhes lettem. Szóval szerencsére nincs/nem volt szükség az inszemre,csak mi voltunk türelmetlenek.

Timejka
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: nem irigyellek a mai napod miatt.

Lucuzs
hát nem irigyellek a munka miatt. Tényleg fura lesz most neked újra dolgozni. de gondolom én,hogy jó is lesz. :)

Monic
milyen így babát várni,hogy még Danci is kicsi? pocakfotó????????

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Nati,

szombaton a 12. dpo-n voltam. Én a szombatot azért javasoltam neked mert akkor tuti értékelik a véreket, de azt nem tudtam, hogy a 11. dpo-n 0 a hcg :oops: Mindig tanul újat az ember :wink:

Lucuzs,

teljesen átérzem a helyzeted, még emlékszem milyen fájdalom a léleknek egy nem sikerült inszem :cry:

Ölelést küldök neked:

Kép

Dy,

hát egy kicsit nehéz, hogy Danika még nem tud járni. De már halad, már egyedül áll, és már csak egyik kezét kell fogni a sétához.
Ugyanakkor mindenki azt mondja, hogy milyen jó testvérek lesznek, mert kicsi a korkülönbség.
Pocakom szerintem sokkal nagyobb mint Danikával ugyanennyi idősen volt, fotót még nem csináltam, de nemsokára rászánom magam.
Gyönyörű a kislányotok :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
rosszul írtam... nem biztos, hogy 11. dpon 0 a hcg, de ha nulla akkor tuti nincs baba. Ha viszont nem nulla, hanem alacsony, akkor még nem tudják, hogy lesz-e baba vagy csak elindult valami... ezért mondta a hölgy, hogy inkább hétfőn menjünk, akkor már biztos. Remélem igaza lesz és jó hírrel jövünk haza!!!!!

Lucuzs,
én is millió puszit és ölelést küldök!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Monic
Tényleg, már akartam kérdezni, hogy pocakfotó nem lesz? Húzz bele!
Gyerekem se ment még 11 hónaposan, kicsit lusta gyerek volt. 1 évesen tette meg az első önálló lépeseket és 13 hónapos volt, amikor már teljesen biztosan egyedül ment.

Dy
Nekem nagyon szar napom van, fejem is megfájdult és még mindig ideges vagyok a hülyeségem miatt.

Luczus
Ha szomorkodni akarsz tedd azt, de ahogy Bikfy doki írja, el fog jönni a mi időnk is.

Barátnőmmel azon beszélgettünk, hogy lehet, hogy a Jóisten dirrekt csinálja ezt velem, hogy ne menjek dokihoz, mert természetes úton akar jönni a bébi. Hát lesz, ami lesz, tényleg nem gyötröm magam. azért ha mégis kiborulok a következő mensinél, akor figyelmeztessetek. :oops:

timejka
 
 


Nati,

nekem a 12. dpo-n 196 volt a hcg-m, ami elég magasnak számít, de ebből már látszott, hogy csak 1 baba van.

Timejka,

azért nem árt ha elmész a dokihoz az eredményekért függetlenül attól, hogy spontán lesz a baba :wink:
Holnap már biztos szebben látod majd a világot.
Szerintem Danika 12 hósan még nem fog önállóan lépegetni. Ő is lustika, vagy inkább az újdonságoktól fél.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Timejka, sajnálom... :cry:

Lucuzs, hátha nem kell már visszamenned, én azért drukkolok nagyon!!!

Nati, hétfő mindjárt itt van, a hétvége nagyon gyorsan eltelik, meglátod. :wink:

Monic, pocifotóra én is kíváncsi vagyok. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Bikfy: Remélem jól érzed magad!

Képzeljétek itt úgy szakad a hó egész nap, hogy csak na. Már nemtudom hányszor szarrá áztattam magam a hólapátolással.

Kép

Timejka: És mit csináltak a kocsival? :shock: Gondolom hogy milyen ideges lehettél.

Nati: Már nagyon kivámcsi vagyok! Érzem hogy sikerült! Akkor még van két nap várakozás. Nem érzel valami apró jelet?

Kép
babicsek
 
 


Sehol senki?

Kép
babicsek
 
 


sziasztok,
köszönöm a drukkokat, de nem használt... reggel teszteltem, teljesen negatív lett :cry: :cry: :cry: , s délutánra pedig piri is ideért... :cry: :cry: :cry: .
Viszont ragyog a lakás, nagy elkeseredésemben egész nap takarítottam :oops:
Vendég
 


Jaj, Nati! Az szörnyű!!! Rettentően sajnálom!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Nati: Neeeee! NEm hiszem el. Annyira bíztam benne hogy most jó lesz! :cry: :cry:

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!

Nati, ezt nem hiszem el!!!!!!!!!!!!!! Annyira azt éreztem, hogy sikerült!!!!!!! Borzasztó szomorú vagyok, el se tudom mondani, mennyire!!!!! :(:(:( Ölellek és puszillak!

Itt tegnap este 8 óta esik, jó sok hó van. Bentről tetszik.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok,

Nati,

végtelenül sajnálom
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Nati: Hogy vagy?

Nem bírom már ezt a sok havat. Hihetetlen mennyiség leesett.

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!

Nati
nagyon-nagyon sajnálom!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Monic
de azért tök jól megoldod a helyzetet. Nagyon ügyi vagy. Ezt csak azért kérdeztem,mert ősszel szeretnénk "próbálkozni" a kistesóval. Persze csak ha a doki is igent mond a komplikációs császárom miatt...
Szerencsére Gréta tök jó gyerek,így még van kedv a kistesóhoz szinte korkülönbség nélkül. :P


én imádom!!!!! Tegnap is szakadó hóesésben kimentünk sétálni Grétával. Mondanom sem kell,hogy úgy értünk haza,mint a hóemberek.... :lol: :lol: :lol: Ma is szerettem volna kimenni,de sajna nagyon fúj a szél,na meg nem beszélve arról,hogy itt tegnap reggel 9 óta esik a hó folyamatosan,a hókotró meg nem igazán jár. :roll: :twisted: úgyhogy marad a fűtött lakás. :wink:

Szép napot mindenkinek!!!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Bocs, Csajok, megint eltüntem, csak a férjem is beteg volt a héten, meg munkám is sok volt (szerdától feltornyosultak a munkák, mikor pont semmi kedvem se volt semmihez), így semmikor se tudtam jönni.

Látom, mindenkire rájár a rúd, nem tudom, mi lesz így velünk... :(

Bikfy!
Remélem, azóta már a sípályák réme vagy, mensi nélkül. Nagyon drukkolok, hogy ez beágyazódás legyen, és ne mensi még! Sajnálom azt a fránya vizsgát is! Én se tudtam sose puskázni, viszont emiatt büszke voltam rá mindig, hogy amit elértem, azt tényleg saját tudásból. Csak sajna az én agyam olyan rövid, hogy két héttel vizsga után már semmire sem emlékeztem. Még ha értettem valamit, akkor se. :(

Lucuzs!
Remélem sikerül beszélned a dokidal, és egyezségre találtok! Sajnos a petevezeték bármikor elzáródhat, és attól, hogy előzőleg nem volt vele gond és teherbe tudtál esni, még sajnos lehet, hogy most gond van vele. :(
A dokimmal hétfőn fogok telefonon beszélni időpontot, hogy mikor menjek mindent megbeszélni.

Timejka!
Azóta sikerül már nyugodtabban aludni, vagy még mindig folyton a fejedben van a műtét réme?
Nagyon sajnálom a pénteki napotokat! Nem is tudom, mit mondjak. De ne hibáztasd magad, ez mással is előfordul. Ez az év neked sem indul jól, de remélem tartogat még neked pozitív meglepetést is!

Bumi!
Akkor hajrá műtét! Remélem, mindent rendben találnak, és jöhet utána baba.

Vius!
De jó, hogy találtatok olyan tápit, amiből megeszi Darinka az adagját! Ez szuper!

Dy!
De jó, hogy spontán sikerült nektek Gréta. Megértem, hogy türelmetlenek voltatok egy vetélés után! De jó, hogy kimentetek a nagy hóban sétálni. Én is nagyon szeretem a havat. Csak sajnos a tegnapi nagy hó ellapátolásától kikészült a férjem dereka (gerincsérve van), és így megint ágynak esett. Pedig a héten már 3 napig betegen volt itthon, most meg felülni az ágyban is alig tud! :( Most alszik, mert éjszaka nem nagyon tudott, ezért tudok csak jönni, mert hétvégén nem szoktam tudni.

Nati!
Igazán, szívből sajnálom. Annyira bíztam én is benned, hogy legalább neked sikerüljön! Teljesen megjött? (Mert a nega teszt 11. napon még előfordulhat, nem?) Hétfőn azért még elmentek vérvételre?

Rodikám!
Remélem éppségben, élményekben gazdagon érsz haza ma!!!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Rodi, ma jöttök haza?

Dy, szerintem 1 év után nyugodtan belevághattok. Persze a doki fogja megmondani, de nem hiszem, hogy akadályt gördít elétek.

Nati, nagyon sokat gondolok rád, és olyan szomorú vagyok... :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kiki!
Nagyon szépen köszönöm a híreket! Köszönöm, hogy a többieknek is tolmácsoltad az üzimet! Nagyon rendi csaj vagy!

Lucuzs! Kiki!
Őszintén sajnálom, hogy nem sikerült! Pedig nagyon szurkoltam nektek, nagyon sokat jártatok az eszembe! A következő biztos sikerülni fog! Ebben kell teljes szívből bízni! Annyira szeretnék valami vigasztalót mondani, de tudom, hogy ilyenkor nem lehet! Gondoljatok arra, hogy a következő biztosan sikerülni fog!

Natikám!
Őszintén sajnálom! Benned annyira bíztam, hogy a tiéd már nem lehet negatív! Annyira kívántam, hogy pozit teszteljetek, mint magamnak! Nem hiszem el! Annyira-annyira sajnálom!

Beze!
Köszönöm a szüli napi köszöntést a párom nevében is!
Nagyon helyes Lexike! Olyan édi a képeken! Nagyon szép tortát csináltál! Ügyi vagy! Később láttam, hogy a torta sok mindenkinél elindította a pavlovi reflexeket!
Látom jól sikerült a szülinapi buli!
Elhiszem, hogy bőgtél, biztos én is azt tenném, és remélem, fogom is majd vagy két év múlva!

Vius!
Látom, nálatok is nagyon jól sikerült a keresztelő! Nagyon jók a torta figurák- a gólyás- és az, amin a képetek van! Az ajándékok is nagyon jók!
A projektoros zenélős lámpa tényleg nagyon jó, én a vaterán Micimackósat vettem, remélem, a közel jövőben fogom használni! Nektek, milyen van?

Bumi!
Hát, ki vagyok akadva ezen a cisztán! Nagyon sajnálom! Szabadulj meg tőle, minél hamarabb!
Sajnálom, hogy lapart kell csinálni, de utána hátha nagyon az esély, akár a spontán babára is!
Ahogy továbbolvastam látom, hogy a következő mensi után meg is csinálják! Jól teszed, nehogy még valami más kavart is okozzon! Hajrá ciszta eltüntető műtét!

Monic!
Vigyázz azért magadra! Az eséseket hagyd ki, légyszi!

Lucuzs!
Gyönyörű Bogi! Ezen túl róla is követeljük a képeket! Ilyen tündéri kislányt nem mutattál meg nekünk eddig!? Szép dolog!

Bikfykém!
Hát ez a barnázós dolog nem semmi! Remélem beágyazódás! Légyszi, törd meg a 9 hónapos átkot!
A vizsgádat nagyon sajnálom! Elhiszem, hogy nem merted felolvasni! Én is ilyen vagyok! Egyszerűen nincs idegem a puskázáshoz! Ne keseredj el! Minden okés lesz!
Remélem azóta már elfelejtetted a vizsgát, és a hegyek ördöge lettél! Legalább annyira élvezd a síelést, mint én! Érezd jól, és tombold ki magad! Töltődj fel, és nagyon jókedvűen gyere vissza!

Timejka!
Ne izgulj! A fiadnak jobb lesz, ha már nem lesz mandulája! A műtét során biztos nem lesz semmi baj!
Nagyon sajnálom az autót és, hogy elmaradt a mens! Tényleg, nem is tudok mit mondani, annyira sajnálom! Mi lett a hormonvizsgálat eredménye?

Babicsek!
Remélem 11 nap múlva már nem jön meg a mensi!

Lányok, már vagy másfél órája olvaslak benneteket! Szépen írogattatok! Bocsi, ha valamire nem reagáltam volna! Nagyon hiányoztatok! Rá kellett döbbennem, hogy már az életem része vagytok! Köszönöm, hogy ti is hiányoltatok!

rodina74
 
 


Mi nagyon jól éreztük magunkat! Hát egész jól megtanultam síelni, bár a térdet valóban nagyon megerőlteti! Az én térdemet is műteni kellene- csak nem akarom, hogy hozzányúljanak -, a síelések után éreztem is rendesen. Ezért nem is síeltünk minden nap. Aztán a párom kicsit össze is törte magát, így őt is kellett ápolnom!
Már jó, hogy hazajöttünk!

Lányok! Lenne egy kérdésem! Már vagy 2-2 ciklus óta a tüszőrepedést követően a mensiig mindig annyira görcsölgetek! Mitől lehet ez?

rodina74
 
 


Kikinda
Most annyira nagyon már nem parázok Beni műtéte miatt. Pénteken az utó miatt voltam kikészülve, de már minden rendben. Legalábbis úgy néz ki.

Rodina
Isten hozott újra közöttünk, hiányoztál ám. Nagyon ügi vagy, hogy megy a síelés és hogy nem sérültél le. Párod jobban van már?
Sajnos a kérdésedre a választ én nem tudom. Nekem olyan szokott le, hogy a ciklus közepén elkezd fájni a cicim és tart, addig amíg megjön a bajom.

timejka
 
 


Én sokat agyaltam a hétvégén. :oops: És végül megszületett a döntésünk/döntésem. Nem megyek el a dokihoz most megbeszélésre, mert magam is azt akarom, hogy most inszem legyen.
Ezt az inszemet mindenképp megcsinálom még, aztán majd utána értekezek újra a dokival (ha egyáltalán kell...).
Azért döntöttem így, mert bár tudom okosabb lenne beiktatni egy átjárhatóságit, de egy, a dokim sem nyomja, és kettő, most én sem tudok okos lenni. :oops: Ez az utolsó olyan ciklus, amikor még itthon vagyok, aztán márciusban mennem kell vissza dolgozni, és legalább egy esélyt/reményt meg akarom magamnak tartani.

Nyugodtan ítéljetek el, hogy most érzelmi alapon döntök, de nekem sem könnyű, én annó úgy hagytam ott a munkahelyem terhesen, hogy tudtam, jó ideig nem térek vissza. És erre nemhogy 2-3 tesó, de egy pocaklakó sincs. Folyton a sírás gyötör, ha eszembejut, hogy alig egy hónap és kezdek. :cry: Mert nem csak a meló nem hiányzott, de ez egyben azt is jelenti, hogy az imádott lányomat reggel fél 8-kor leadom majd az oviban, és délután 3-kor mehetek csak érte. Nekem ez iszonyúan fáj, mivel 4 éve ő az életem, össze vagyunk nőve, és nem megy elengedni.:oops: (most is potyognak a könnyeim, ahogy ezeket a sorokat írom:cry: )

Aztán ha elindul a meló, akkor már minden mindegy, simán beiktatok egy-két szünetet akár az átjárhatósági miatt is...

Most teljes erővel erre az inszemre fogok koncentrálni, és akkor talán nem is kell majd azon agyalnom már, hogy hogyan tovább... :wink:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Rodina! Üdv újra itthon!!!! :lol: Örülök, hogy jól érezted magad! Apának jóbbulást! Képet raksz majd fel?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs!

Senki nem ítél el! Én nagyon is megértelek! Itt nem tud senki nem érzelmi alapon dönteni! Én hiszek az inszemben! Még mindig úgy gondolom, hogy inszemmel is sikerül babásnak lennem! Szóval, higgy a következő inszemben, és sikerülni fog!

Timejka!
A párom már jó van, csak egy jó kis izomzúzódást szenvedett!

rodina74
 
 


Az iwiwre rakok fel képeket!

rodina74
 
 


Akkor megadod a nevedet priviben? :wink: Hogy én is láthassam?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs,
dehogy ítélünk el!!!! Hidd el, nem azért írtam a lombik javaslatom, mert elitélem az inszemet!!!! Dehogy!!!!
A jelenlegi helyzetben valóban ez a legjobb megoldás, hisz a lombikkal valószínű várnotok kellene. elhiszem, hogy most minden esélyt meg akarsz adni magatoknak és nagyon nagyon drukkolok, hogy ne kelljen visszamenned!!!!!!!!!!

Rodi,
jó, hogy visszajöttél, már nagyon hiányoztál!!! én is kérek privit iwiwről!!!!

most megyek, ovlasok egy jót!!! jó éjt!!
Vendég
 


Nati! Nem, dehogy, nem éreztem, hogy elítéled az inszemet!!!
Csak én is érzem, hogy ez most nem egy higgad döntés a részemről, de nem megy máshogy, ezért nem is bántana, ha nem értetek egyet vele!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


HIdd el, bárki így döntene a helyedben!!!! ha lehetne én már holnap mennék újra lombikra, annak ellenére, hogy tudom, mekkora veszélyekkel járna. de ha egy cseppnyi esély lenne rá, hogy lehetne, én ott lennék és bökném a szurit!!!!
Vendég
 


Rodi,
én sajna nem tudlak megtalálni, túl sok a budapesti hölgy, aki a Te nevedet viseli :P :P
Vendég
 


Nati!
Küldtem privit, abból rájössz melyik vagyok én!

rodina74
 
 


Rodi,
megcsíptelek!!!!!! Bár csak sokadjára :wink:

most már azonban tényleg megyek, vár a könyvem :wink:
Vendég
 


Rodi! Nati! Jelöltelek Titeket! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs,
annyira szép Bogi!!!!!!!! Nagyon helyesek vagytok!!! Most is logopédusként fogsz dolgozni???

nem tudok felmenni, ideragadtam :P :P
Vendég
 


Nati! Ugye, hogy szép? Szerintem is. :lol: :lol: :lol:
Igen logopédus vagyok, és a meddőségi programos véfettségnek köszönhetően az is maradok...

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: