Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nem igazán tudok jönni , egyrészt Gréti még mindig nagyon anya hiányos. Sokat igényli a társaságomat, ha mama vagy papa bárki nálunk van és dajkálja akkor is keres és meg kell mutatni, hogy anya megvan. A nyafi oka pedig megvan fürdésnél vettem észre, hogy érdes a bőre tele volt kiütésekkel ami nem látszik csak ha jól odavilágítunk lámpával.. Voltunk orvosnál: atópiás bőrszárasság. Kaptunk kencét meg fenistil cseppet. remélem elmúlik hamar.

Én megvagyok de így nehezen szabadulok Grétitől mikor alszik akkor vasalok, főzök, takarítok. Szóval inkább olvaslak benneteket írni meg csak néha tudok.

baba:
nagyon helyes a pocid. Ne izgulj rendben van a baba, nekem sem lett jó az eredményem de az uh.-igen. Én pecsételtem amikor az AFP-t levették csak a doki ezt figyelmen kívül hagyta.

jó éjt!

Betegeken jobbulást, igyekszek jönni . sziasztok!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Angel,ja,gondolom őszi az ekcéma miatt nem ajánlott most :roll:
Láttam múlkor a huncut képeket Dióról,csak szerintem nem írtam akkor,de annyira cuki,hogy el sem tudom mondani :D

Rani,csodaszép képek,ügyes a nővéred!Talán fotós?
Vérnyomi szuper! :wink:

Twist,adókártyát is intézik,már nem tudom pontosan mennyi idő után érkezett meg,nekem eszembe sem jutott,hogy jönni fog,de jött.Az biztos,hogy 1 hónapon belül volt.

Nikó,Grétinek jobbulást a bőrkéjének! :D
Vendég
 


Angel!
Annyira nem volt gáz, de azért szép répaszínű volt a cucc :D
Sparban lehet kapni fagyasztva gesztenyét, állítólag jófajta. majd próbáljuk. C. holnap hoz. Nappalok nekünk is nagyon rapszodikusak, de csak akkor gáz, ha nem tudunk sétálni. Ha séta van, akkor szunya is van :) Kétszer alszik napközben, a 12 körül egy rövidet, ált. rajtam :roll: , és délután 3 felé megyünk sétálni. Akkor még úgy másfél-két órát alszik. Ahogy kijön.

Skrisz!
Én először reszelve adtam , de az nem jött be, savanyú fajta is volt, utána egy darabig párolva édes fajtát, imádta rögtön. Azóta nyersen, magában, vagy tökkel, mindenhogy bejövős. Csak levet nem is próbáltam. Jaja, örökítsétek meg mindenképp :D

Nyuszi!
A barack először Zét is kicsapta. Ekcéma? Az miben nyilvánul meg? Kiütések? Viszketés? Vérvétel gáz volt?
Miért ne rendelhetnél akárhonnan? Angliából is 5 e körül van a postaköltség. ( a 70 eró ott nem font?? Mert én egyszer így eléggé benéztem szőkésen az tetszetős termék árát... fontban már máshogy hangzott a dolog :oops: ) Én most Hongkongból rendeltem táskát :roll: De simán lehet az amerikai ebay-ről is, még olcsóbb a postaköltség mint GB-ből.
Kérni kell közeli képeket a tálcájáról, az használódik el a legjobban, azon látszódik, ha nagyon viseltes.

Keny!

Szuper eredmények, na most akkor ilyen fiatalka vagy itt közöttünk, hogy ennyire pöpec lett?? :D :D

Twist!

Nekünk is az adókártya jött meg utoljára. Mi már spec. használtuk, a szocpolnál kell a kölök lejelentéséhez (amit persze nem csináltunk meg, nem volt occsó mulasztás... :? )

Rani!
Milyen szép képek, tesód nagyon ügyes :D Ez a vérnyomás okés, tessék így maradni :D

Nikó!

Grétinek jobbulást! Zének is száraz a bőre, de hanyaganya nem vitte el bőrgyógyászhoz... :oops: Annyira nem vészes, kenegetem mindenfélével. Vagy komolyabban kellene vennem?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

 
 

Sziasztok!

Lois,kb 5 forintos nagyságú foltok a karján,meg volt a lapockáján is,de az elmúlt,érdes a felületet,mintha pici hólyagok lennének,piros.Az,hogy viszket-e :roll: Még nem mondta :oops: Azt honnan tudom meg?
VV nagyon gáz volt,mert egyrészt jól le kellett fogni,amiről meggyóztek,hogy ne én,mert ha mozdul,lehet többször kell szúrni,és sokáig is tartott,mert nagyon lassan jött le a vér.De amúgy ügyesek voltak.

Na,arra nem is gondoltam,hogy font lenne :shock: Hát igen,az úgy már másképp hangzik.Majd megnézem.

És a legtöbb nem is szállít európába :roll: Na meg hülye is vagyok a rendeléshez.A németről megrendelné nekem egy rokon ismerőse,és el is hozná,de ott meg drágábbak.Na mindegy,még nézelődöm.
Honkongból táska :lol: Tegyél majd képet :D
Vendég
 


Rani!
Fúúú de jó képek nagyon teccik! :lol:

Nikó!
Grétinek remélem használ majd a kence!

Lois!
A sétát minden baba nagyon szereti :lol:
Jaaaa persze 22 éves vagyok Te nem is tudtad???:):):)(ÁÁÁÁ 32 vagyok)

Anyukák!
Vihetitek a gyerekeket szánkózni, ez a havazás nagyon kemény!

KépKép

Kép
keny
 
 


Rani,
hű, nagyon szépek a képek! :D
tesód tényleg fotós?

Keny,
gratu :) elég biztonságos arányok! :wink:

Nyulasz,
köszi :D :D
ekcéma :? szegényt mennyire zavarja, viszket vagy "csak" csúnya?

Lois,
Hongkongnál közelebb nem volt megfelelő táska? :lol:
gesztenyéről majd számolj be! :wink:

Nikó,
Gréti bőrnek javulást!

angel37
 
 


Keny,itt is keményen esik :shock:

Angel,hát fogalmam sincs,hogy viszket-e neki :roll:
Vendég
 


Angel!
köszi:)

Csajok!
Olyan migrénem van tegnap este óta, a Rubophen sz@rt se ér brrrr...

KépKép

Kép
keny
 
 


Köszi lányok a képek dícséretét!! :wink:
A nővérem végzett ugyan fotós iskolát de nem dolgozik fotósként.
A nyers képeket én varázsoltam át a Picasa sgitségével. :wink:
Sajna a lakásba nincs annyi hely ahol jó képeket lehetne csinálni így csak egy pár variáció készült!

Losi igen a vérnyomim tegnap egész jó volt, bár etére abokám kicsit bedagadt de gondolom ez tök normális.
Nem aludtam túl jól, Milán tegnap este szééét rúúúgta a ház oldalát, így tudtam esni fog a hó.

Na most megyek mert még nem nagyon ébredtem fel és reggelizni is kéne valamit!
Mindenkinek szép napot!

Kép

Kép
raniko
 
 


Na rittyentettem pocakfotót :lol:

Kép

KépKép

Kép
keny
 
 


Nyulasz,
ja, gondoltam, esetleg piszkálja, ha viszket :?

Keny,
ez pocakfotó? és hol a pocak? :shock: :lol:
csini vagy!! :wink:

mikor fogok én megint így kinézni :(

angel37
 
 


Angel!
Háááát ez az?????Hol a babám?Pedig elvileg akkora a méhem mint 1 zsömle:)

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, hú de csini vagy! Le a kalappal! Ne izgulj, majd szépen kikerekedik a pocid neked is.

Rani, gratula a szép képekhez!

Nyulasz, ekcémát ne is emlegesd! Nekem szülés után volt, ha emlékszel még. Irtóra viszketett, szteroidos krémet kaptam rá. Asszem két hét alatt múlt el. Már azt hittem sosem lesz vége... :evil:

skrisz72
 
 


Keny,
márpedig a baba OTT van, aaz tuti :wink:
ilyen alkat vagy, örülj neki :)
a pocak meg egyszercsak beindul, és aztán nincs megállás! :lol:

angel37
 
 


Keny tényleg hol a pocak?? :shock:
Én még fénykoromba se nézetm így ki!! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Keny!
Azannya, de csini itt valaki. Na igen, kb. ekkora volt nekem is ennyi idősen. Vagyis semekkora, és ez még jó sokáig így volt. Úgy a 22.-ig héttől kezdett kerekedni, de esküszöm még azután i ügy néztem ki, mint aki jól bekajált, ha nem úgy öltöztem, hogy szépen kihangsúlyozzam. De ugye úgy öltöztem... :roll:
De most már muti nekem s azokat a menyasszonyos képeket, mindig akartam kérni, csak elfelejtettem... :oops: Hun lehet megnézni??
Algopyrint próbáld meg, hátha...

Nyuszi!
Viszketés.....öööö, na jó, ez szőke kérdés volt :oops:
E-bay-en magyarul is tudsz nézelődni, beírod mit keresel, és kirakja melyik országban mennyiért van. Át is számolja forintra, plusz kiszámolja hozzá a postaköltséget.

Angel!
Szívemvágya táska azért jön Hongkongból (Ausztriában és Németo.-ban is lehet kapni), mert így kevesebb, mint a fele az itthon fellelhetőeknek és jobb fazon. Itthon nem is forgalmazzák a márkát. Carters Pelustáska amúgy, és olyan szépen passzol a babakocsinkhoz :roll:



Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois: tök jó táska! Ügyes vagy, én meg irigy!

Keny: hű, de csini vagy! Nekem már sosem lesz ilyen szép hasam :( viszont van két édes-gyönyörű kicsi babám

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Lois,ez a táska szuper :D Na,megnézem akkor magyarul :roll: én is szőke :lol:

Keny,csini vagy nagyon :lol: én látok ott egy zsömlét :D

Skrisz,nekünk is szteroidos krémet írtak fel,de nem kentem rá.Remélem kedden okosabbak leszünk,addig szudokrémezzük.(tudom nem így írják,de lusta vagyok megnézni)

Angel,nem piszkálja,remélem nem is viszket neki. :roll: Ők már meg tudják vakarni?Vagyis ha viszket,akkor tudják mit kell tenni? :roll: Na,ez lehet hülye kérdés volt :oops:
Vendég
 


Lois,hogy működik magyarul?Milyen oldal?
Vendég
 


asszem megvan...a global.ebay?
Vendég
 


Lois,
jaa, szívedvágya, akkor érthető, hogy a világ végéről! :wink:

Nyulasz,
sztem igazán még nem tudnak vakarózni, ha viszket vagy piszkálja vagy nyűgős tőle :oops:

angel37
 
 


Angel,én is így gondoltam.Nem nyűgös,és nem is piszkálja szerencsére.
Vendég
 


Lois,érdekes az oldal,chicco széket nem találtam csak németben és franciao-ban,de ott nem ír ki szálltási költséget,néztem egy fisher price-t,hát elég érdekes a szállítási költség :shock:

http://global.ebay.com/Fisher_Price_Rai ... 44603/item
Vendég
 


Köszi Csajok, na lassan elpirulok :oops:

Lois!
Távol keleten tényleg nagyon jó cuccok vannak, Hong-Kongban tavaly én is jól bevásároltam :lol:
Jó a táska, és ha jó áron vetted akkor tényleg megérte :lol:

KépKép

Kép
keny
 
 


Köszi az adókártya infókat! Akkor várom nagy lelkesen a postást.

itt nagyon nagy hó lett. Vörös riasztás van. Dorka nyűgös egész nap, kajás és nem tud hosszú ideig aludni. A pocakomban sem bírta a hidegfrontot, esős vagy havas időt.
Én meg annyira vágyom kimenni a lakásból, hogy kimentem havat lapátolni:) Jól esett. Jövőre majd Dorkával szánkózunk, stb. De idén még nem nagyon tudok kimenni.
Vendég
 


Nyuszi!
Igen én is rákerestem, ennyire nagy csomagokat horror-drágán postáznak a tengerentúlról. Egy táskát az USA-ból 15 dollárért küldenek, az teljesen okés szerintem, GB-ből pl. sokkal drágább 5 e körül van. De itthon is 930 Ft ajánlva. Szóval a 15 dollár belefér, ha kinn jóval olcsóbb. De egy etetőszék bazi nagy csomag, én Zé-ét nem is tudtam berakni a kocsimba :shock:

Keny!

Én is szívesen megvenném inkább sk. de mostanában a'szem nem jutok el oda :roll:
De nem panaszkodom, épp most foglaltam le a nyári nyaralásunkhoz a szállást, jippijájéééé :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Tobiékról valami kis hírmorzsa??

Tilli, élsz még????????????

Viktu is nagyon rég nem jelentkezett már... :(

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Viktu legalább írja a blogját. De Tilliről nem tudok én sem semmit. :roll:

Gyerekem már 30 perce ordít. Nem tudom mi baja, kapott enni, volt peluscsere, látom, hogy álmos, de ha cicire rakom elkezd ordítani. Hintában is ordít, a játszószőnyegen is. Mondja már meg mit akar! :oops: Valamelyik éjjel csinálta ugyanezt a cirkuszt. Akkor apja megnyugtatta, én meg elaltattam. De most apja nincs itthon. :evil:

skrisz72
 
 


Keny, nagyon csinike vagy!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Rani!
Csini pocak, irtó szépek a képek!

Keny!
Úgy nézel ki, mint aki jól bevacsizott! Majd kikerekedik! :D

Nyuszika!
Ekcéma szvsz inkább tejpéptől lehet (Balu így volt), próbáld meg elhagyni kicsit.

Etetőszék: ha nem szakadt/törött, nem gáz a használt, egyet mi is úgy vettünk. Szétkapod, nekiesel Cillittel/Domestosszal és kisikálod. Ami amúgy teljesen felesleges erőfeszítés, egy kaja után olyan lesz, mint amit lehánytak. :D

Mi megvagyunk, kölkök rendben, anya kidőlt (arcüreggyuszi).
vovanda
 
 


Skrisz,lehet a foga miatt nyűgösebb,nem?Próbáltál rá már valamit?

Vanda,de a tejpép is HA-s.Akkor is lehet?
Jajj,arcüreggyuszi,hát jobbulást szegénykém,végre a gyerekek rendben(kopp,kopp,kopp),erre most ez :evil:

Lois,hát igen,nagy csomag,aztán drágább a leves mint a hús. :?

Till nekem is eszembe jutott :roll:
Vendég
 


Sziasztok!!

Vanda köszi! :wink:

Skrisz sajna ebbe segítni nem tudok, de tuti nekem is lesznek ilyen :?: -es sírások amitől én pl. ki fogok akadni. :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Halihó Csajok!!!! :D

Till jelentkezik - laposkúszásban :oops: :lol:
Mondhatnám, hogy behavazódtam, :mrgreen: -de mégsem "takarózom" a hóval, csak eccerűen nincs időm írni :shock:
Csajom 3x kicsit alszik egy nap, azalatt vakarok 1-et a lakáson, este (este??? Hajnali fél 2 körül dől ki a huncut!!!!!) pedig zuhanok be Vele az ágyba...

Ti hogy csináljátok, hogy tudtok jönni, most komolyan??? :shock: :P
Lesz ez más is, ugye???

Most talán van még 10 percem, gyorsan visszaolvasok...

tillidian
 
 


Most gyorsan magunkról:
szemecske péntek reggelre .kopp-kopp- meggyógyult!!!!! :D
Születés óta ELŐSZÖR nem könnyedzik és váladékozik, így a szemészeti kontroll szerdán elmarad :wink:
Lencsim múlt hétfőn volt 15 hetes, 5500 gr, 61 cm,
és hatalmas küzdelmek árán még mindig csak anyatejcit kap!!!!
Ne tudjátok meg, mit harcolok ezért! :oops:
Egy nap van tej, egy nap nincs...ilyenkor óránként! szopizunk: jobb cici-bal cici, majd ez megismétel, büfi, és egy óra múlva újra. Közben napi 4x2 More Milk, és 3 l folyadék.
Holnap viszont beszerzek egy szoptanít-ot, és a "nincs tej" - estéken ezzel próbálkozunk, hogy legalább vacsira elfogadjon egy kis tápit...
Heti 110 gr-ot nő átlagban, ez nem sok, de legalább nem fogyunk :roll:

Amúgy MOST van már 2 napja, hogy sikerül hellyel-közzel eleget aludnom, így remélem, most már lassan visszazökkenek az eredeti kerékvágásba. És IGYEKSZEM mostantól minden nap jönni!!!

Na ébred a Csajszika, kicsit később jövök és visszaolvasok azértis!!!!! :P

tillidian
 
 


Tilli, lesz jobb, ne aggódj!

Nyulasz, a vége az lett, hogy 8-tól 9-ig nyavajgott, aztán annyira elfáradt, hogy felvettem, ringattam rajta kb. huszat, duruzsoltam a fülébe, és elaludt a karomban. De egész nap izgága, hangos és durva. Szerintem betett neki a két front meg a hó.

Vanda, jobbulást! :?

skrisz72
 
 


Nyuszi!
Elvileg lehetséges. Dokisógor azt mondja, hogy ha egy gyerek tejallergiás akar leni, akkor HA-s cucc mellett is az lesz.

Till!
Kitartást!!!!
vovanda
 
 


Nyuszi!
Nekem a védőnő azt mondta, hogy a HA-s tejpépben is van tehéntej. Sinlacot nem próbáltad? Enyémgyerek oda van érte.

Vanda!
Jobbulást :)

Tilli!
Jó hogy jöttél :) Hmm, sajnálom, hogy így kizsigerel a leányzó. Nekünk ennyi idősen már volt játszószőnyegünk, az nagyon bejövős volt Zének, egész hosszú etapokat kalimpált rajta, mikor én netezhettem :roll: De én igazából csak este szoktam/tudok jönni, mikor már alszik. Azért is az éjjeli hsz-ek.
Szemecskének örvendezem :D Súlya szuper!! :)

Skrisz!
Sajnálom a nyűglődést, de én is a frontra tippelnék, ha minden mást kilőttél. Fogacska?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Till, szegénykém, nehéz lehet, de nagyon ügyes vagy és türelmes. Jó olvasni ezért a soraidat!:) Kitartásod elnyeri méltó jutalmát, hidd el!

Mi most egész éjjel nem aludtunk. Most meg már nem tudok. Sajnos, nem használtam ki, amikor napközben nagyot aludt Dorka, nem aludtam vele, így az éjszakázás nagyon megviselt. Éjjel egyóránként szopizott. Arra gondoltunk a párommal, hogy esetleg nem is éhes, hanem szomjas, azért kért most olyan gyakran cicit.
Nekem van bőven tejem (kop-kop-kop!). Baba szépen hízik, már 4 kg felett van, tokás, szépen kerekedik:) Fejni nem sikerült még, pedig mondta a védőnő, hogy kéne, hogy mindenhonnan kimasszírozzam a tejet.
Vendég
 


Till, örülök, hogy szemecskével minden rendben!

Babázós anyukák! Sajnálom, hogy szegény babácskákat ennyire megviseli az időjárás! Remélem, ma jobb napotok lesz.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Twist, olvastam az altatást. Oldalt ne fektesd Dorkát. Inkább hason.

Lois, fogacskát nem tudom. Az első már kint van félig, az nem hiszem, hogy bántja. A második is jönni fog, de nincs bepirosodva az íny. Szoktam neki dörzsölgetni az ujjammal, de nincs hatás. Szerintem nem a fogacska okozza a nyűglődést.

Ma hajnalban fél 2-kor és 5-kor keltünk. 5 óta nem alszunk. Jóllakott, volt peluscsere, és utána elkezdett sírni. Végül kijöttünk a nappaliba, bekapcsoltam a tévét, és betettem a hintába. Elhallgatott. Mintha nem akart volna engem szopi után. De a kiságyban sem volt jó neki. Ki érti ezt? Ja, és láttam szép telihold is volt. Babalélektan. :roll:

skrisz72
 
 


Sziasztok,

Tobiék még egyben vannak, talán délután már többet fogok tudni, mert addigra beszél a dokival.
Vendég
 


Tobi!
Ez igen le a kalappal előtted!

Anyucik!
Nem lehet könnyű nektek éjszakázás, nyűgös babák...húúú készülhetek nyárra én is ezekre a dolgokra.Nem lehet előre aludni, :lol: aztán elővenni ha kell :lol: Kitartáááááás!!!

Twist!
Dorka szépen gyarapszik :D

Baba!
Mi a helyzet?Én ma megyek 11-re kismama tornára végre, már alig várom dög lusta vagyok nagyon hiányzik a mozgás.

Bols!
Veletek mizu, ikrek jól vannak?

Lili!
Nagyon eltűntél!Jelentkezz!

KépKép

Kép
keny
 
 


Tobi hírek:
Tudott beszélni a dokijával és amennyiben kibírják, akkor megvárják a 38. hetet, amit a jövő hét kedden tölt be. Ha bármi változás van azonnal jelentkezem.
Köszöni az érdeklődést és mindenkit puszil.
Vendég
 


Bella,
köszi a hírhozást! :)
nagyon ügyesek Tobiék! :D drukk!

Tilli,
jó, hogy bejelnetkeztél! :D
nem semmi, óránként... hős vagy!
szem :)

Nyulasz,
ja, mi tápunk is HA, de tejalapú :roll:
(de már eszi a nem HA-st is)

Krisz,
:?
telihold is be tud tenni!
volt már nekünk is f@sza teliholdas éjszakánk. vagyis semmi másra nem tudtam fogni a nyígot :wink:

Lois,
gesztenye?? :)

nálunk nagyon bejött a csibe almával :D ill. a kiscsajnak jött csak be, szerintem vmi ultraszar :lol:
tegnap mindösszesen 900g-ot evett szilárd kajával, tejjel, táppal mindennel együtt, ez itten rekord :)

angel37
 
 


Bella, köszi a híreket, drukkolunk nekik nagyon!

Keny: én dvd-re tornázok fokozatosan emelve a torna idejét. Egyébként jól vagyok.

Mi lenne, ha mindeni tenen fel képet a babájáról??Olyan rég láttuk őket! Holnap én is teszek fel a kombináltnál készültekből.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Most megyek, meglátogatom a védőnénit (ahogy Lois mondaná:támadónénit :lol: :lol: )

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Na meg volt a kismama torna azt hittem ez olyan szuszogós lájtos lesz, de nem is,mert tökre elfáradtam :roll:

Baba!
Várom a kombis képeket!Én csak 10-én megyek legközelebb akkor lesz kép is remélem.

Angel!
Ja néha számomra is hihetetlen, hogy milyen furcsa ízű kajákat szeretnek a kicsik :shock:

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!

Tobi nagyon drukkolok, hogy kibírjátok akkor a 38. hétig!!
Le a kalappal így is!!

Én ma össze futottam a védő nénivel ide jött a szomszédba pont.
Hát őt nem nyugtatta meg a dokim hozáállása, hogy a 145-ös vérnyomi még belefér így megmértem gyosran és 146-volt.
Monta hogy holnap mennyek le hozá ellenőrzésre és szigorú fekvésre ítélt addig is. :roll:
(most nyaltam körbe épp a lakást elötte)
Semmi só semmi fűszer.
Hát velem ezek vannak.
Éccaka fájdogál a hasam alja olyan mintha egy kést döfnének belém, de gondolom ez normális!?

Tilli nagyon örülök, hogy jól vagytok és csak a "behavazódás" miatt nemvoltál!

Kép

Kép
raniko
 
 


Lányok csak nem laptetőőőőőő :?: :!:
(hogy is van ilyenkor? megyek szülni? ) :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Szerelmeim:

Kép

Imádom őket! :D

skrisz72
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: