Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Móni!
Képzeld, nekem van egy lombik babás barátosnőm, és neki sem kellett vitamint szednie, a dokija nem javasolta.Kép Én sem értem, de szerintem is mindenki maga dönti el, első gyermekemnél én is szedtem, teljesen normális súllyal született.

Tünde!
Nagyon-nagyon drukkolok!Kép

Mindjárt teszek fel új képet rólunk, ha van kedvetek, nézzétek meg, ez egy hete készült a Balatonnál.

Szép napot mindenkinek, még feltétlenül benézek, várom a jó híreket!

Timi
szabotimi
 
 


Szia Timi!
Holnap megyek a dokihoz UH-ra, remélem meglátja az én babómat! számolgattam, hogy csak jövő héten hétfőn töltöm be az 5. hetet, tehát még reménykedhetek, hogy azért nem látszik, mert még pincuri (REMÉLEM). Közben nagyon félek, tudod az előzmények miatt. Sőt kicsit fájdogál is a hasam. Olyan érzésem van, mintha hasmenésem akarna lenni. Nem tudom, de az előzményekben is voltam ilyen tüneteim. FÉLEK
agi74
 
 


Ági!!
Attól hogy fáj a hasad ne félj nekem is fájt és azt mondják hogy ez ilyenkor természetes!!!
Az Uh géptől függ hogy láttják e majd a kicsitKép
Azért szorítok holnap
Edina

Kép

Kép
edinka
 
 

 
 

Sziasztok!

Gondolkoztam a tegnapi vitamin témán.
Móni: mivel te nem szereted a húst és a tejtermékeket, szerintem neked mindenképpen jó, hogy szeded az elevitet. És kérdésem is lenne hozzád: ha olyan fontos vitamin a folsav, akkor ennek a szintjét ellenőrzik is a vérvizsgálatok során? A másik kérdésem, hogy a terhességi tesztek eredményét befolyásolja, ha sűrűbb a vizelet (tudod, keveset iszom)? Ja, és a te bébidnek már látni a "micsodáját"? Egyáltalán szeretnéd tudni, hoyg kisfiú vagy kislány fogja hamarosan kirúgni az oldalad? Kép

Dió: jajjjj de tündérek vagytok ezen a fotón!! Kép Kép Kép

Képzeljétek, én azért kísérletképpen hőmérőzgetek ám! Kép Pl. tegnap este is megmértem lefekvés előtt (tudom, hogy ez nem jelent semmit), és ma reggel is felkelés előtt. Mindkét esetben 36,8 volt. Én azt hittem, hogy 37 alatt nem is annyira jó, mármint hogy esik vissza és nyoma sincs a bébinek a pocimban. És most, hogy olvasom Tünde levelét, neki is 36,8, ezek szerint akkor ez nem is olyan alacsony?!?!?!?!? Asszem ma este is megmérem és holnap reggel megint! Kép
Tisztára be vagyok sózva Kép

Tünde
Mikor tesztelsz? Én nagyon drukkolok nektek!!!!

Ági
Ne félj! Neked is drukkolok, hoyg minden ok legyen, főleg a holnapi UH-hoz!

Tündi
Vendég
 


MÓni: szerinted a vizelet vizsgálatra lehet otthonról vinni a pisit mert én idegen helyen nem
nagyon tudok pisilniKép
És ha lehet miben tanácsos vinni?
Köszi a választKép)

Kép

Kép
edinka
 
 


Edina, lehet Kép egy jól kimosott kis üvegben
Andi
psandi
 
 


Edina

Szerintem igen. Én a legutóbbi vizeletvizsgálathoz itthonról vittem, személyesen be a laborba.

Tündi
Tudtommal nem nézik a folsav szintjét. Gondolom akkor már úgyis késő lenne. De nem tudom.
Abból kiindulva, hogy a reggeli első vizelet is "sűrűbb" és pont az a jó a tesztekhez, ebből kiindulva, gondolom én, jó irányba befolyásolja.
Elvileg a keddi UH-on, ha nem szégyenlős, kiderülhet, hogy mi van a lába közöttKép Kíváncsi vagyok rá, remélem megmutatjaKép

Edina, Timi, küldtem nektek mail-t!
Tündi, valahogy nem tudod megírni az e-mail címemre, a te címed, hogy írhassak!Kép

Móni
Monik
 


Sziasztok!
A clostilbegyt-es topikból ruccantam át.
SEGÍTSEN nekem valaki, aki érti a dolgokat.
Tegnap elküldött az orvosom B-HCG és progeszteron vizsgálatra: eredmény: jó sok sárgatest hormon (ami nagyon jó, mondta az orvos) és alacsony B-HCG szint (ami szerinte terhesség volt, de már nincs)
A 24. napon volt a vizsgálat. A B-HCG nem a beágyazódáskor kezd el termelődni? Ami kb nekem pont most lenne. Lehet, hogy csak azért alacsony, mert most indult el a termelődése? Vagy rosszul tudom az egészet?????
Hogy van ez???
Nagyon nem akarok reménykedni, mert tegnap eléggé kiütött az is, hogy 5-6 nappal a mensi előtt megmondták, hogy nincs semmi. Legalább pár napig még jól érezhettem volna magam Kép Kép
Tina
vtina
 
 


Tina

Jó kérdés. Elvileg elképzelhető, hogy azért alacsony, amit te is írtál, hogy még most kezd el termelődni, de nem tudom. Szerintem meg kellene ismételni pár nap múlva a vérvételt(a HCG szint úgy tudom, másfél naponta megduplázódik a vérben), ha emelkedik a szintje, az mindenképpen jóKép, ha csökken, akkor tényleg csak múltidő a dologKép.

Még ne keseredj el, van még remény!Kép

Móni
Monik
 


Móni!
Küldtem neked e-mailt, kérni fogja a jelszót a fájl. Írd be azt a szót, hogy : gyongyos
Ebben mindent leírok, hogy miért Kép
Tündi
Vendég
 


Tündi
Még nem kaptam megKép

Móni
Monik
 


Móni!

Megnézem, de ez otthoni cím, úgyhogy majd csak ha hazamentem.Kép

Timi
szabotimi
 
 


Móni!
Megérkezett már a levelem? (elfelejtettem a tárgyhoz beírni hogy Tünditől) Bocsi

Ha ma már nem társalgunk, akkor én azért mindenkinek jó hétvégét kívánok Kép Babások vigyázzatok magatokra, leendő babások akciózzatok KépÁgi, ne izgulj, szorítok! Tünde, neked is! Na meg magamnak is szorítok, hogy holnap ne jöjjön meg Kép Kép

Pusszantás

Tündi
Vendég
 


Ági Kép

Nekem aug 5-én volt az utsó mensim első napja. Elvileg tehát kb a 37. napon vagyok. Szerdán voltam dokinál, miután több pozitiv tesztet csináltunk, de nem sok mindent láttunk az UH-n. Pontosabban volt egy picike (kb fél borsónyi) pontocska, ami talán baba, de még nagyon picike Kép . Viszon a Megint megjöttből Krisztának már hétfőn (asszem) petezsákot láttak, és ő is a 37. napon van. Szóval, nagyon sok függ az UH gép felbontásától, és hogy mikor fogant a baba!
De azért nagyon szoritok, hogy ti már lássátok a picikéteket!

Pusz Minyu

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Tündi
NeeemKépKépKép
Drukkolok holnap!!!KépKépKép

Móni
Monik
 


Móni
Pedig nem jött vissza hibaüzenet. Talán csak lassú a szerverünk, esetleg túlterhelt, és később fogja továbbítani a levelemet. Ha hétfőig nem kapod meg, akkor újra próbálkozunk, ok? Kép
Köszi a drukkot Kép

Tündi
Vendég
 


Sziasztok!

Bocs, hogy belekotyogok, csak olvastam, hogy beszéltetek a vitaminokról. Tavaly nyáron született a kislányom, és a terhességem elején én is nagyon sokat vacilláltam, hogy szedjek vagy ne... Végül nagy tanácstalanságomban a középutat választottam. Szedtem az Elevitet tavaszig (már nem emlékszem pontosan de talán a 28-30. hétig), aztán mivel jött a sok friss gyümi és zöldség, onnantól inkább azokat ettem, odafigyelve, sokat.
A kislányom 3280 g-mal született. Ez is egy megoldás, ha bizonytalanok vagytok, és látom, hogy mások is írták.

Egyébként mi is szeretnénk majd kistesót, de még nem mostanában. Kép Akkor majd jövök hozzátok, bár addigra már teljesen kicserélődik itt a csapat, ugye? Kép

Drukk mindenkinek!

dé_
 
 


Sziasztok!

En vagyok az a Kriszta,akit a Minyu emlitettKépKép

EdinkaKép
Gratulalok a 11mm-es babadhoz!!Kép 7hetes vagy?Akkor 2 het van koztunkKép

AgiKép
Ne izgulj!!!Minden rendben lesz!Igaza van Minyunak,szerintem is attol is fugg,hogy mikor fogant a baba,es nekem tuti ciklus elejen,mert mertem a homet.Ezert latszodott a 4mmes petezsak-Edes Kis PrucskomKépHetfon voltam 4 het 4 napos.Meg az Uh-tol is sok minden fugghet tenyleg!!!!!!!!!
Hanyra mesz?????NAGYON SZORITOK!!!!!!!!!!!!

Kriszta

Kép
Kép
Kép
bkriszta
 
 


Sziasztok!
Köszi mindenkinek a drukkot, eddig nem történt esemény, remélem, reggelig sem fog!!! Ahogy ébredek (fél5-5 körül) tesztelek (remélem!!!).
Tina! Az orvosok nem mindig az empátiájukról híresek (sajnos), de ne keseredj el! Az én most 2,5 éves kislányom is Clostival fogant Kép.
A petezsákot mindkét gyerekemnél látták már az első kimaradt mensi után pár nappal (én ilyenkor "szoktam" orvoshoz, ultrahangra rohanniKép), bár a kislányomnál (akkor már 2 éve próbálkoztunk) képes volt azt a mondatot elejteni az ultrahangos orvos, hogy "én nem értem, minek küldte magát ide a főnök, ez csak egy petezsák, az is lehet, hogy életképtelen, jöjjön vissza 2 hét múlva." Hát azt a 2 hetet nem kívánom senkinek...
Ennél mindenkinek sokkal együttérzőbb orvosokat kívánok, és szarítok én is mindenkinek!
Tünde

Tünde
tünde28
 
 


Bocsi! Természetesen szOrítokKép! Amint megláttam a hibát, a lányom szólt, hogy bepisilt, én meg reflexből rányomtam a küldésreKép. Bár... Azt mondják, belelépni szerencse...
Tünde

Tünde
tünde28
 
 


Sziasztok!!
Szeretnék tanácsot kérni tőletek!!
Ma voltam az endocrinológusnál(aki a hormonjaimmal foglalkozik)
Sajnos nagyon magas lett a prolactin értékem.
Rögtön fel akarta irni a Bromot!!
De én ugy döntötem hogy inkább a csepeket probálnám ki.
3 éve nagyon erős adagba szedtem és a végén minden bajom lett mert állandóan hányingerem volt!!!
Az lenne a kérdésem:
Gyógyszertárba is lehet kapni?
Most KB. menyibe kerül?
Viki!
te mikor szeded a gyógyszert(este, reggel)
Nekem azt mondta az orvosom hogy este kell bevenni vacsora közben és akkor másnap semmi bajom tőle!!
Mindenkinek DRUKKOLOK!!!KépKépKépKép
SZASZA
orema
 
 


Lányok! KépIgeeeeen! KépIgenigenigenigen!!!!!! KépNem hiszem el!!!! ELSŐRE ÖSSZEJÖTT!!! Hát, a lányom után nem erre számítottam (írtam már: 2 év!). A tegnapi szarítok-szorítok elírást valami angyal vezérelhetteKép! Úgy látszik, Természet Anyánk igyekszik kárpótolni a múltkoriért (na meg tudja, hogy 35 évesen nem igazán érek rá 2 évet várni).

Szia Szasza!
Ugyanezt jártam végig én is , mint te a kislányommal, Bromocriptin, hányinger, ájulás, székrekedés, stb. Nekem nem számított, mikor vettem be! A Mastodynont, amit most szedek olyan gyógyszertárban lehet megvenni, ahol árulnak homeopátiás szereket is. Naponta 2X30 cseppet kell szedni belőle, kb. 3 hónap alatt hat. Most 1000-1200 Ft körül van az ára (nem tudom pontosan, mert eddig mindig vettemm mellette vmi mást is), és ez úgy egy hónapig elég. Az új nőgyógyászom egyébként amikor meghallotta, hogy ezt szedem, azt mondta, ő is ezt akarta felírni, nem a Bromot, mert az iszonyat erős és sok a mellékhatása.
Tünde

Tünde
tünde28
 
 


TündeKép Nagy gratula a babáhozKép
Vigyázz magadraKép

Kép

Kép
edinka
 
 


TundeKép

GRATULAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!Kép

Kriszta

Kép
Kép
Kép
bkriszta
 
 


TündeKépKépKép

GRATULÁLOK!!!

Még elég kezdő vagyok és szeretném kérdezni, hogy mielőtt most a Mastodynont szedted voltál-e hormonvizsgálaton, vagy csak magadtól, mert kb. 6 éve csináltak nálam hormonvizsgálatot és akkor két vizsgálat is magas prolaktint állapított meg, a harmadik vizsgálat eredménye normális volt. Akkor nem akartunk még babát, nem faggattam ki túlságosan a dokit. És kezelés nélkül harmadszorra miért lett normális a prolaktinom? Lehet, hogy ezért nem jön össze nálunk a babó?
szilvi26
 
 


TÜNDE!!!!!!!
Nagyon köszönöm a válaszodat. Kiváncsi vagyok hogy nálam menyi idő múlva fog hatni!!!!!!
NAGYON GRATULÁLOKKépKépKépKépKépKépKépKépKép
orema
 
 


Tünde!!
Gratulálok!!! KépKépKépKép Vigyázz magadra! Kép
Andi
psandi
 
 


SZia AndiKép
Ha jól emlékszem akkor te már lassan 10 hetes leszel!? Én 7+2Kép
Azt szeretném kérdezni hogy voltál e már valamilyen vizsgálaton?
KÖszi a választ Edina

Kép

Kép
edinka
 
 


Helló Edina!
IGazából még csak 8 hetes vagyok, 2 hét múlva megyek nődokihoz, utána a védőnőhöz és csak utána megyek vizsgálatokra.
Andi
psandi
 
 


Tünde

Gratula!!!KépKépKép

Móni
Monik
 


Sziasztok!
Újabb kérdés merült fel bennem. Aki még nem volt rubeolás, annak szükséges -e ellene védőoltás a terhesség előtt.
Kati
morczy
 
 


Kati

Nem szükséges, csak ajánlott, és utána talán nem árt várni a babával egy kis időt. Úgy tudom. De nem biztos.

Móni
Monik
 


Sziasztok! Köszönöm a sok-sok gratulációt, nagyon jólesettKép!
Szilvi! Amikor a (most 9 éves) fiamat elválasztottam, a prolaktinom tartósan fent maradt. Az értékekre sajnos már nem emlékszem, de azzal a tünettel mentem el orvoshoz, hogy ha megnyomom a mellbimbómat, még mindig jön a tej, pedig akkor már vagy 2 éve nem szoptattam. Akkor Bromocriptint adtak, helyre is jöttem, de szörnyű volt. Rékát idén márciusban, pár héttel a 2. szülinapja után választottam el, tejem még mindig van. Igaz, a tegnapi pozitív teszt Kép után abbahagytam a Mastodynont, legalábbis addig, amíg az orvosommal nem beszélek. A prolaktin a peteérést gátolja(ezért nehezebb szoptatás alatt teherbe esni), de ezt te is ellenőrizheted, ha hőmérőzöl reggelenként. Ha a ciklus második felében pár tizeddel magasabb a hőd, és csak a mensinél esik vissza (vagy nem esik visszaKép, és akkor összejöttKépKép), akkor a prolaktinszint rendben van, vagy legalábbis nem okoz gondot.
Kati! Én sem voltam rubeolás, és mielőtt a fiamat terveztük, beoltattam magam. Utána 3 hónapot kell várni, aztán szabad a pályaKép. Igaz, a rubeola mostanában elég ritka betegség lett (hála a védőoltásoknak), de azért még létezik. Én ráadásul iskolában tanítottam akkoriban, ezért sem lettem volna nyugodt, ha nem védem le magam.
Andi, Edina, ti még egyáltalán nem voltatok orvosnál a pozitív teszt óta? Vagy csak én maradtam le róla? Amilyen türelmetlen vagyok, kedden felhívom a nőgyógyászomat (előbb sajna nem lehetKép), és időpontot kérek tőle.
Monik! Hogy csináljátok ezeket az izgő-mozgó kis figurákat? Vikimi is folyton ilyeneket küldött, annyira helyesekKép!
Tünde

Tünde
tünde28
 
 


Szasza!
Én a Bromot este vettem be de úgy hogy ebéd után semmit sem ettem-ittam,mert így nem hánytam tőle.Most szerencsére nem kell szednem mert ha minden oké lesz megcsinálják a laparoszkópiát és akkor már okosabbak leszünk.
Vendég
 


Tündi
A http://www.smiley.lap.hu oldalon rengeteg smiley-s oldal közül válogathatsz, azokról szoktam letöltögetni, vagy ellopom másoktólKép Nézelődök különböző topikokban és egér/jobb gomb/mentés másként-tal leszedegetem magamnak is. Kép

Móni
Monik
 


Sziasztok!
Móni! Köszi e tippet, megyek, megnézemKép!

Vikimi! Mikor mész laparoszkópiára? Nagyon szorítok, hogy valami könnyen orvosolható bibit találjanak, és utána hozzátok is jöhessen a gólya!Kép Pihenj és lazíts sokat!

Lányok! Elmondtam a nagy hírt a kisfiamnak (a lányomnak még nem): azóta bújja a babás könyveket, és KÉRDEZ! A húga születésekor is nagyon sok mindent tudott már, de akkor mégiscsak egy kis ovis volt, most meg már komoly iskolásKép! A kezdetekről viszont csak annyit tud, hogy egy petesejt és egy ondósejt egyesül. Azt, hogy ezek anyától, ill. apától származnak, szintén tudja. De hogy hogyan kerülnek ezek össze, még nem! Egyelőre még nem is kérdezte, de tegnap minden alkalommal, amikor odafordult hozzám: "Anya, tudod mit nem értek?...", mondogattam magamban: "na most...na most..." De (még) nem! Eldöntöttem viszont, hogy ha megkérdezi, finoman el fogom mondani neki, végül is 9 éves.

Tünde

Tünde
tünde28
 
 


Monik! Sikerült letöltenem, de nem tudom elküldeni. Próbáltam a másolás-beillesztést, de azzal nem megy. Te hogy csinálod?
Tünde

Tünde
tünde28
 
 


Tünde!
Még a laparoszkópia időpontját nem tudom,holnap derül ki.Holnap megyek vizsgálatokra,vérvétel,röntgen,UH.....stb.Kicsit tartok ettől az egésztől,de túl fogom élni.
Vendég
 


Tünde!
Képet itt egyszerűen tudod beilleszteni. Találsz itt egy melléklet feltöltése ikont,rákattintasz,ott kiválasztod,hogy tallózás,megkeresed a képet amit akarsz,megnyitás és feltöltés.
Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Visszajöttünk és egész idáig tartott, még visszaolvastalak titeket!
Töndi (28)Kép
Nagy gratula!!!!!!!!!!!!!

Tündi (30)Kép
mi a helyzet veled? Teszt holnap???

ÁgiKép
láttam, hogy nagyon aggódsz, remélem feleslegesen. Kiderült már valami?

VikiKép
nálatok mi a helyzet? Ismét szóba jött a laparoszkópia? Miért?

BabusKép
örülök, hogy minden rendben a picurralKép Várom az újabb képeket.

Velünk még semmi hír. Ha használt a cickafark-tea-kúra, akkor ma (nem) kell megjönnie. Eddig még semmi. Tegnap eléggé elkeseredtem, mert a hőm 37,09-ről leesett 36,98-ra. Ma viszon 37,29 volt!
Tüneteket nem akarok észrevenni, de már a nyaralás elött panaszkodtam a férjemnek, hogy fájnak a melleim és kicsit meg is nöttek (ugyhogy majdnem gond volt a bikinivel), de nekem menzi elött is mindig szoktak fájni.
Pénteken a tengerparton attól akadt ki az uram, hogy fél óránként jártam pisilni. Ez azóta is tart, de tényleg nem akarok bebeszélni magamnak semmit. Csak várok! Azt is el tudom képzelni, hogy én vagyok a kivétel, akinek nem használt a cickafark tea sem és akkor csak vasárnap kell megjönnie.
Ennyi. Továbbra is szorítok mindenkinek és gratula a babásoknak!
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella!

Szia! És a nyaralás egyébként milyen volt?Kép Drukkolok, de tényleg ne képzelj be semmit, állítólag 15-20 nappal a fogantatás után jelennek csak meg az első jelek, mert a baba akkor kerül biológiailag kapcsolatba az anyával.

Tündi!
Gratulálok, és jó egészséget kívánok a babához!

Timi
szabotimi
 
 


TimiKép
A nyaralás jó volt, kivéve a két erdőtüzet, amik elég közel voltak hozzánk. Tele is lett a gatyánk...
De szép és jó volt minden.
Most sajna dolgoznom kellKép
Pá: Stella

Kép
stella9
 
 


Sziasztooooooook! Kép

Annyira kis aktívak voltatok a hétvégén, hogy én is győztem visszaolvasni Kép

Mindenekelőtt nagyon GRATULÁLOK Tündének,és további jó egészséget kívánok!

Stella: sokat gondoltam rád a múlt héten, sokat drukkoltam neked! Ugye nem jött meg a menzid? Kép

Ági
Mi lett a szombati UH eredméyned?

Móni
levelem nem érkezett meg?

Na és akkor a nagy hír: képzeljétek, nekem nem jött meg! Kép Egész hétvégén figyeltem, és SEMMI!!!!! Még egy barna pöttyöcske se! Kép Kép Na csak az az érdekes, hogy szombaton reggel 36,5-re leesett a hőm, és egész hétvégén úgy fájt a fejem, mint menzi előtt szokott (és frontok előtt is), és a görcsölés is pont olyan volt. De nem jött meg. Úgyhogy nem tudom, mi van, kávét nem ittam 3 napja, gyógyszert sem mertem bevenni a fejfájásomra, ahelyett inkább aludtam egyet Kép Szóval kétesélyes a dolog még mindig talán, de én ma reggel vettem egy tesztet a gyógyszertárban Kép SAjnos csak 2 fajta volt, a Clearblut szerettem volna kipróbálni, de olyan nem volt. Úgyhogy ezt Pregline-nek hívják, nem tudom jó lesz-e ,de remélem Kép Már nagyon várom a holnap reggelt, szerintem alig fogok aludni éjjel Kép
Addig is kérek szépen még egy kis drukkolást, nehogy ma napközben megjöjjön, mert akkor nagyon megharagszom a természetre, ilyen csúf tréfát nem űzhet velem! Kép
Azt szeretném kérdezni, hogy ha holnap produkálo kegy 2 csíkos tesztet, akkor utána érdemes ezt megismételni 1-2 nap múlva? Vagy rögtön mehetek nőgyógyászhoz? Kép
Imádok mindenkit! Kép Kép Kép Vigyázzatok magatokra!

A várakozó és türelmetlen Tündi
Vendég
 


TündiKép
Természetesen megy a drukk!
Mikor kellett volna megjönnie? Hány napot késik?
Remélem 2 csíkos teszted lesz és akkor be tudsz avatni, hogy melyik az a gyógyszertár, ahol ezeket áruljákKép!

Eddig nekem se jött meg, de én már nem merek reménykedni, ugyis kiderül.
Pussz: Stella

Kép
stella9
 
 


Tünde és TündiKép

Most jöttem rá. Ollllyan cikiKép Már napok óta töprengtem, hogy lehet az, hogy Tündiről úgy tudom, ez lenne az első baba, aztán azt írja, hogy már van 2 kisgyereke. Van aki gyratulál Tündinek, aztán egy sorral lejjebb megkérdezi tőle, hogy mikor fog tesztelni?
És most. Rájöttem. Két Tünde van. Tünde 28-nak már van 2 gyereke és most sikerült a 3.-ik. Tündi30-nak pedig most készül az első és ő imádja a kutyusokat, ugye???Kép

Ezer bocsánat, szánom-bánom, fogjuk rá légyszi a kismamaságraKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Tündi

Nincs levélKép. De ha picit feljebb elolvasod a levelemet, rájöhetsz, mit akartam írni. De ha valahogy eljuttatod a címed, megíromKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


BabusKép
Azért lesznek majd képek, ugye?
Tegnap voltatok 19 hetesek, ugye? Vagy elszámoltam? Boldog újabb hetetKép!
Stella

Kép
stella9
 
 


Hát most aztán jól meg vagyunk itt keveredve Kép Szóval Babus = Mónival Kép Oké, fogjuk rá a kismamaságra Kép (biztos jó a freemail-es címed?) Kép Sajnos nem jöttem rá, mit szerettél volna írni, de csak megoldjuk ezt valahogy Kép

Hát nem fogjátok elhinni, de az előbb voltam folyó ügyeimet intézni, és ott van az a rohadt barnás folt a betéten. Mindjárt begolyózok............ Kép Ilyen nincs! Ennyire hogy szórakozhat velünk a természet?!?!?!?!? Amikor már azt hittem és tesztet akartam ma csinálni (ráadásul ez a teszt állítólag bármikor elvégezhető, és én ma este tudni akartam), és az utolsó pillanatban nem igaz, hogy MEGJÖN!!!!!!!!!!!!!!!! Nem gondoltam volna, hogy nekem is a 2 hónapig halál pontos 28 napos ciklusom megőrül pont amikor nem kéne..... Húúú d kész vagyok Kép

Tündi
Vendég
 


TündiKép
nagyon sajnálom, de azért ne keseredj el nagyon.
Tudom nagyon könnyű mondani, de új hónap jön szép új reményekkel!
Fel a fejjel, tényleg nagyon sajnálomKép!
Stella

Kép
stella9
 
 


Köszi Stella, aranyos vagy! Igyekszem nem magam alatt lenni sokáig és a melóra koncentrálni, csak mégsem tudom kiverni a fejemből Kép Olyan szar érzés ez............ te (és sokan többiek is) tudod! Remélem, neked sokkal sikeresebb lesz ez a hónapod! Kép

Pusszantás
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?