Új privát üzeneted érkezett!

Lucuzs, Kiki,

nagyon sajnálom :cry:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Babicsek,

csak nem olyan szédültek azok a katonák, ha a tegnap esti akció után ma már laptetőn vagy :wink: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Köszi mindenkinek az együttérzést!
Most nem éltem annyira bele magam, mint multkor, és a jelek is arra utaltak, hogy ez most nem jött össze, így nem lepődtem meg annyira rajta...
Tegnap megfordult az a fejemben, hogy jobb is, ha most nem jön össze, mert akkor aggódhatnék tovább a barnázáson... :roll:
Meg legalább a másfél hete vett nadrág és melltartó sokáig jó lesz! (Fogytam ősszel kb. 5 kilót, mikor áttértem a szénhidrát diétára, és persze a melleim is összementek, de eddig nem vettem új melltartót, hogy egy pár hónapig elvagyok a régiekkel...)
Szinte már közönyösnek érzem magam. :oops:
Elmegy a cégtől a főnököm is, pedig ő volt az egyetlen beavatott, hogy inszemekre járok. Fogalmam sincs, ki lesz utána, mi lesz velünk, hogy beszélem meg, hogy néha el-eltűnök ... stb.

Babicsek!
Gratulálok a laptetőhöz! Hozzon szerencsét! :)

Nati!
Nagyon-nagyon drukkolok, hogy neked sikerüljön, és visszahozd a hitünket. Pihenj sokat, és ne aggódj! Mikor fogsz tesztelni? +++++

Kikinda Kép
kikinda79
 
 

 
 

Sziasztok!

Igaz,hogy a táblázat lemaradt az előző oldalakról,de emlékeztem a mai napra!

Kiki,Lucuzs
nagyon-nagyon sajnálom!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: De sok erőt küldök nektek és kitartást! A köv hónap remélem,hogy eredményes lesz!

Nati
most viszont jól jönne az a táblázat,hogy tudjam kiért mikor kell szurkolni! :wink: Attól hogy ritkán jövök sokat gondolok ám rátok! :P

Sok puszi mindenkinek.

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Sziasztok!

Kiki, Lucuzs, nagyon sajnálom... :cry: :cry: :cry: Ez nem lehet igaz, komolyan! Miért ilyen igazságtalan a sors? Nem értem!!!!!!!!!!!

Nati, benned van minden reményünk, hozz kérlek egy zebra tesztet vasárnap!!! Egyébként igazad van, nem kapcsoltam, annyira fáradt vagyok még mindig, hogy már nem úgy fog az agyam... :oops:

Én elhatároztam, hogy idén ismét várandós leszek, és jövőre szülök. :D

Babicsek, szerintem tökéletesen időzítettetek, igen, 48 óráig életképesek, és 1 tudni fogja, mi a dolga! :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Kikinda! Sajnálom, hogy neked sem sikerült! :cry: Neked most hogyan tovább?

Köszi az együttérzést.

Megjöttünk Tapolcáról. A teszt ott is negatív, sajnos, bár nem is számítottam másra.
A héten nincs Török doki, így a másik doki vizsgált meg. Azt mondta az ováriumok szépek (ez nem tudom mit jelent), a mnyh már csak 10.5 mm.
Azt mondta legyen újra inszem, 2x1 clostyval.
Lehet hétfőn visszamegyek Törökkel is megbeszélni a dolgokat... majd elválik...

megyek, pihenek egyet
(amúgy jól vagyok, múltkor sokkal jobban megviselt a dolog...)

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Szia Lucuzs!

Az én dokim sincs a héten. De ő egy hónapot tuti ki akar hagyatni velem. Viszont ez az ötödik inszemünk volt, így én most már ragaszkodni fogok a lombikhoz.
Így délutánra kicsit kibuktam már. Dolgozok, és persze mindenki most talál meg a munkával, amikor legszívesebben nem itt lennék. Kicsit elkeseredtem.
Lucuzs, megírhatom a te eredményed is Rodinak?

Dy!
De jó, hogy te is jöttél, sajnálom, hogy csak rossz híreket hoztunk.

Beze!
Szép terv, drukkolok hozzá! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki! Persze, megírhatod! De lehet, már későn szólok, bocs, de aludtam jó két órát.

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

Megjöttem. :wink:

Lucuzsom!
Mondtak valami okot Tapolcán? Mi a sikertelenség oka?

Kikim!
Te is ma voltál teszten?

KépKépKép
bikfy
 
 


Nem semmit nem mondtak, nem is kérdeztem, szerintem ezt nem is lehet megmondani...

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Bikfy!
Én csak itthon teszteltem. Nem kellett mennem, úgyse tudnának mit mondani.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki, Lucuzs,
rettenetesen sajnálom, ilyenkor olyan nehéz mit írni... :cry: :cry: :cry:

Viszont én mindkettőtöknek azt javasolnám, ne időzzetek az inszemekkel... Kiki szerintem Te azért nem, mert egyrészt már volt 5, másrészt szerintem a donorsperma sem biztosíték. Ráadásul a lombiknál azért látszik, hogy milyenek a petesejtjeid, és hogy hogyan termékenyülnek meg. Nekem ez nagy megkönnyebbülést adott, hogy nálunk legalább az icsis petesejtek megtermékenyültek... aztán a megtapadást már más kérdés???!!!
Lucuzs,
nálatok is van apagond... nem akarok vészmadárkodni, de én már az elsőnél is csodálkoztam... én úgy tudtam, hogy az inszem alsó határa a spermáknál 20millió. Szerintem nálatok is lehet, hogy gond a megtermékenyítés, ami azért a lombiknál jól követhető, illetve icsivel megkönnyíthető.

Nem akarlak rábeszélni benneteket, hisz én is nagyon nehezen szántam rá magam, és még közel nem biztos, hogy sikerült, de visszatekintve én tényleg csak "enyhe próbálkozásnak" éreztem az inszemeket... még úgy is, hogy nekünk Bencus első inszemre sikerült anno.
Az igaz, hogy idegpróbálóbb, mint az inszem, de én csak azt az 5 napot tartottam vészesnek, amikor az embrikért küzdöttünk. A többit egyáltalán nem...

Kívánom, hogy mielőbb találjátok meg a számotokra (testeteknek és lelketeknek) legmegfelelőbb megoldást!!!!!!

Bikfy,
holnap rajtad a topic és a világ szeme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tessék beolvasni annak a tanárnak és szép ötösre megcsinálni a vizsgát!!!! Csak akkor leszel tandíjmentes, ha ez is ötös lesz???

Beze,
örülök az elhatározásodnak!!!!!!!!!!! Hajrá, hajrá!!!!!!!! úgy legyen!!!!!!!!!!!!!!!!

Babicsek, akkor két hét múlva neked is nagoyn drukkolunk!!!!
Az út tábliba már beírtam, csak most nem azt fotóztam le...

DY,
kérésed számomra parancs, már rakom is a táblát!!! Úgy látszik lemaradtál, hogy most már van kismamis is, úgyhogy kérem tőled is az adatokat!!!!

Nekem ma nem fájt a hasam :P :P :P , illetve inkább csak éreztem, de nem vészes. :wink: Viszont a cicim is egyre kevésbé fáj :cry: :cry: majd meglátjuk, hogy mit hoz a hétvége :oops: :P
Vendég
 


Kép

Kép
Vendég
 


Nati! Már sokat gondolkodunk a párommal a lombikról, és úgy vagyunk vele, ha a doki azt mondja, azonnal belevágunk. Nekem anno a Török azt mondta, próbálkozunk pár inszemet, aztán jöjjön a lombik. Hát nem tudom nála mennyi a pár...
Ha lesz értelme, meg lesz merszem, lehet hétfőn visszamegyek Törökhöz (csak félek felnyomom az agyát, hogy kötekszem... :oops: ). Na majd meglátjuk...
De nem sok esélyt látok rá, hogy összejön, mert már elég erősen barnázok, ebből előbb utóbb mensi lesz, és akkor el kell döntenem, mi legyen, beszedem-e a clostyt.

Na lassan lépek! Puszi nektek, holnap majd tiszta fejjel jövök dumálni!

Nati! Drukk, neked sikerülni fog!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Csajok sajnálom! Most már történhetne valami jó is valamelyikünkkel!

Bikfy
Te mikor mész síelni?

Voltunk ma Bencével dokinál, orrmanduláját 100%, hogy ki kell venni, a garatmandulája is nagy, de még csinálnak viszgálatot majd a műtét előtt 2 héttel (amúgy is kell az altatáshoz) és akkor kiderül, hogy jöjjön-e a garatmandula. Nem jó a hallása a gyerekemnek és ettől a fránya orrmanduától. Úgy néz ki, ogy március 30-án lesz a műtét. Csajok én úgy be vagyok sz....va ettől, pedig még odébb van. Féle, nehogy valami baj legyen műtét közben.

Nati
Mikor tesztelsz, vagy lesz vérvétel?

Én sajnos öregszem és nem tudom az eseményket követni, kihagy az agyam.

timejka
 
 


Lucuzs,

szerintem is beszélj a dokiddal, mert ha lombikot mondott akkor felesleges inszemezni tovább.
Mi anno a 4. inszem után mentünk lombikra, akkor a Kaális doki mondta, hogy ha ragaszkodunk hozzá inszemezhetünk tovább de ő a lomikot javasolja, és igaza is lett mert az első lombik sikerült.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Timejka,
nem is kell fejben tartani a dolgokat, azért van a tábla :lol: :P
Sajnálom Bencét, de hidd el, jobb ez így neki és nem lesz semmi baj sem a műtétnél!!
Őt még altatják, az neki is jobb, szerintem!!!!
Vendég
 


Lucuzs, szerintem is menjetek lombikra, remélem, a dokid partner lesz ebben.

Nati, a cicifájás nem jelent semmit, nekem Lexinél alig fájtak. Drukkolok nagyon!!!
Ha nem gond, a táblázatba beírnád, hogy 3300 grammal és 55 centivel született?

Kiki, 1 hónap után mehettek lombikra? Nem értem a kihagyást...

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze,
már be is írtam!!!!

Lányok,
szóljatok ám, ha valami nincs benne vagy nem jól van benne.

Adatokért már nem zargatlak Benneteket, gondoltam, ha szeretnétek, hogy benne legyen, úgyis elkülditek :wink:

megyek aludni, jó éjt!
Vendég
 


Beze!
Minden inszem után szeret kihagyni egy hónapot, szerintem azért, hogy regenerálódjon, pihenjen a szervezet. Nem örülök, de elfogadom.

Timejka!
Sajnálom, hogy műteni kell, de tényleg csak akkor szokták kivenni a mandulát, ha több bajt okoz a megléte, mint a hiánya. Megértem, hogy aggódsz, ez természetes, de hidd el, nem lesz semmi baj!

Nati!
Köszi a véleményt, én is nagyon a lombik felé hajlok már.

Bikfy!
Gondolok rád holnap, ügyes legyél, menni fog!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Lányok!
Megírtam Rodinának a híreket, és válaszolt. Puszit küld mindenkinek, és hiányzunk mi is neki.
Lucuzs, egész nap gondolt ránk, és nagyon sajnálja ő is, hogy nem sikerült.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

Tudom nem hiszitek el, de most jövök a klotyóról, és barnásan váladékozok. 14-15. napon lehetett peteérésem és most vagyok a 21.-en. Na ilyenkor mi a sunyi fene van? Ha tényleg a síelés alatt jön meg, én megőrülök. Még nem mensizhetek. Addig legalább 1 hetem van.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy! Drukk mára a vizsgához! :lol:
És kívánom, hogy beágyazódás legyen a barna!!! :wink: :D

Csajok! A dokim anno nem mondta, hány próbálkozás után lenne lombik. De az átjárhatóságit épp ezért nem eröltette, mert sikertelenség esetén úgyis lombik lesz, meg mondta, hogy már van egy kislányom, nem valószínű, hogy gáz van.
De ha mégsem lenne rövid időn belül lombik, akkor én lehet hajlanék az átjárhatóságira.

Timejka! Sajnálom, hogy műtét lesz! Megértem az aggodalmadat! De biztos minden rendben lesz!

Kiki! És mikor kell menned megbeszélni a következő lépést?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Nati! Megnéztem, mert már nem emlékeztem biztosan, és a Tapolcai inszemes tájékoztatóban az áll, hogy az inszem feltétele, hogy min. 1 millió progresszív jól mozgó spermát tudjanak izolálni.
A páromnak ez először 7, aztán most 8 millió lett. Ezek szerint ez nem rossz. :roll:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Bikfy
Nálam ugyanez volt, 23 cn-on elkezdtem barnázni és 27. cn-on megjött rendesen.

Csajok
Tudom, hogy jobb lesz, legalábbis bízom benne, hogy hallásával nem lesz gond a műtét után, de akkor is félek. Éjszaka nem tudtam aludni, mert olyan buta képek voltak előttem a műtéttel kapcsolatban. Március végéig kikészülök.

Nálunk olyan nagyon esik a hó, hogyha így folytatja és szarok lesznek az utak és nem tudok holnap mensbe menni, akkor nem is tudom.

Nati
Mikor derül ki már végre, hogy terhes vagy?

timejka
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy eltűntem, de most nagyon felhalmozódott minden munkám.
Voltam a nőgyógyimnál, a kövi ciklusban meg fog műteni. Ha megjön a menzi, akkor pontosítjuk az időpontot, dk. 2 hét múlva lesz a műtét.
Szép nagy a cisztám 6x4 cmes ráadásul valami cisztaszerűt tapintással is érzékkelt a méhem mögött. Hát őszintén szólva már nem is bánom, hogy megnézik, hogy mizujs van idebenn.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi
Tényleg nem kicsi a ciszta. Remélem, hogy most már eltűntetik a cisztát. Szorítok nagyon!

És még mindig esik a hó. Meddig fog esni? Holnap mi lesz velem? :(

timejka
 
 


Kiki, Lucuzs!
Sajnálom a nega teszteket!

Táblába: 1979.02.14.; 2005. június;január 7.; segédanyag most nincs

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Most ki vagyok bukva. Ez bizony nem beágyazódás. Ez meg fog jönni. Ma már még több a barna. És holnap utazom a főnökkel. Akkor lesz kb. az 1. nap. Na én ekkor szoktam fetrengve görcsölni. Vasárnap mennénk termál fürdőbe. .......Folytassam?
És 1 hetem legalább még lenne a mensiig. Ennyit számítana a stressz? Hülye vizsgák.
Még jó, hogy szedem ezt a sz.r barátcserjét. Erre is minek költöttem?
Ne haragudjatok a kitörésemért, nem a terhesség miatt bánt, hogy megjön, egyszerűen 29 év alatt most mennék életemben először síelni, erre így járok. És eddig 45-48 napos ciklusaim voltak. Most meg majd 22.
Miért büntetnek engem ennyire? Vagy mi a fene az ok? :cry:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Bikfy, nagyon sajnálom... :cry: Ezt egyszerűen nem értem, de valóban lehet a stresszeléstől. Én is a beágyazódásra gondoltam először, de annak nem lenne szabad soknak lennie.

Nati, köszönöm, aranyos vagy, puszi érte. Utolsó mensi január 8.

Bumi, én már most drukkolok!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bikfy
Én nem stresszelek és nekem is barnázás van megint és utána mensi. Ez az idegesítő, hogy miért van így.

Kaptam sms-t a mensből, hogy holnap várnak. Remélem az időjárás is úgy akarja.

timejka
 
 


Beze!

Nem sok ez, de mintha a hasam is olyan mensisen fájna. Beágyazódáshoz sok, mensihez kevés. De egyéb jelek arra utalnak, hogy ez bizony lesz még több is.

Timej!

Mensbe menj feltétlenül. Ha kell gyalog, ha kell négykézláb. Ha ők nem tudnak segíteni, akkor senki. De fognak.
Te én már lassan a barna színt is megutálom. :lol: Ki a sunyi fene szórakozik velünk? Most én is hajlok arra, hogy elmegyek egy laparra. Februárban megbeszélem a dokimmal.

KépKépKép
bikfy
 
 


Csak hogy még inkább gazdagítsak a kalandjaimon, hőm reggel 37.2.
Kérlek Benneteket, kacagjunk együtt. :lol:

Ha nem indulnék délben vizsgázni, még bőgnék is. Csak most azt sem engedhetem meg magamnak. :cry:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Bikfykém, a babád is menne síelni :) Dögöljön meg az összes lovam, ha most nem jött össze a bébi! Mellesleg honnan tudod mi a megengedhető barnázás mennyiség megtapadáskor??? :twisted: Mi a túl sok, vagy a túl kevés? :twisted: Na, drukkolok, ez a lényeg :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Bikfy,
én is beágyazódásra tippelek, reméljük nekünk lesz igazunk!!!! nem volt már neked hasonló korábban???????
Vizsga hogy sikerült?????????? Gondoltam rád dél után!!!!!!!

Timejka,
ha időben elindultok, nem lesz semmi gond. Pesten takarítják az utakat, csak ilyenkor nagyobb a forgalom, viszont az nektek jó, mert lassabban lehet haladni, ergo, többet lehet dilemmázni, hogy tuti jó irányba mentek-e!!!!! Minden ok lesz!!!!!!!!

Bumi,
örülök, hogy ilyen hamar meglesz a lapar!!!!! Táblit javítottam!!!!

Timejka,
vasárnap megyünk vérvételre, akkor mondják meg, hogy van-e pocaklakóm :P :P :P Remélem azt mondják, igen!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Nati,

és tesztet csinálsz a vérvétel előtt?
Én bevallom, hogy Danikával annyira gyáva voltam, hogy nem csináltam tesztet, egyenesen a vérvételre mentünk, mert úgy voltam vele, hogy a 12. dpo-n lehet a teszt nem is mutat semmit, és akkor csak elkeseredek :oops:

Bikfy,

mi újság a vizsgával? Én is gondoltam rád.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bikfy, ilyen hő mellett tuti nem fog megjönni!!!
Vizsga?

Monic, én se csináltam tesztet Lexivel, emiatt nyugodtan mondhatom, nekem pozitív tesztem még nem volt.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok

Csak gyorsan mert a drágám kel és lesz cirkusz ha nincs kaja.

Egy hete másik tápit eszünk ebből megeszi az adagját tegnap este mértük 5560g volt.

Nati második inszem és Dr Várnagy Ákos Pécs
Én születtem 1985 09 20 Darinka 2009 11 11 3850g 50cm
38+2

megyek majd jövök

Puszi mindenkinek és sajnálom csajok akinek meg kell Azoknak drukkolok továbbra is

Sziasztok

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Bikfy,
merre vagy???????????? már az összes körmöm lerágtam!!!!! Gyere ha csak egy kis hirre a pakolás közben!!!!!!!
Vendég
 


Monic,
én nagy tesztmániás vagyok :oops: :shock: :shock: sajnos!!!! Lehet, hogy szombaton vagy vasárnap tesztelek... :shock: :shock: Már nagyon izgulok!!!!!!!
Én nem mernék teszt nélkül odamenni, beszaribb vagyok annál, mintsem ott közöljék, hogy bocsi, de ez most nem... akkor inkább felkészülök a rosszra, s hátha mégis jó lesz :P

Beze,
és uhu után sem csináltál tesztet, hogy legalább legyen pozitív minta??????? Én Bencével annyira imádtam, hogy látom, ahogyan erősödik a csík :P :P :P MÉg albumba is raktuk :oops: :oops:
Vendég
 


Timejka,
nagyon drukkolok Neked holnapra!!!! Ügyesek legyetek és gyere a hírrel!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Bikfy! Na mi lett a vizsga?
Érezd jól magad a síelésen! Kívánom, hogy piri jó messzire lekerüljön! :lol: :lol: :lol:

Timejka! Drukk holnapra! Aztán gyere, mesélj mit mondott a doki?

Nati! Szombat már mindjárt itt van! :wink: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Beze,

nekem is a Kistesóval készült az első + teszt, néztem is nagyot a wc-ben amikor azonnal kétcsíkos lett :lol: Azóta is megnézem naponta egyszer legalább, annyira jó látni :oops: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic,
te se csináltál Danival később tesztet?????
Vendég
 


Biky
Barátnőm barnázott és görcsölt és néha olyan érzése volt, hogy most önti el a vér, és 5 hónapos a kisfia.

Nati
Egyet nem értek. Miért nem tesztelsz? Teljesen izgatott vagyok, gondolom mindenki. Csinálj már légyszi tesztet!!!!!!!! :wink:

Köszönöm mindenkinek, holnap mindenképpen jövök a hírekkel.

Lez GPS, útvonalterv me az anyukám, úgyhogy bízom benne, hogy elsőre odaérünk. Anyukám élettársának a fia a XI. kerületbe lakik, párszor már volt ott anyu, úgyhogy remélem nem lesz keveredés, akarom mondani kavarodás.

timejka
 
 


Nati,

nem csináltam :oops:
A Kistesóval is csak egyetlen egyet :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Bikfy: Nem csodálom, hogy mérges vagy. Ez tényleg hihetetlen. Ha én lennék nem csodálkoznék, mert nekem is olyankor szokott megjönni, mikor éppen nyaralunk nyáron. VAlahogy csak lesz. Azért menzi mellett sielni még lehet nem? Pérod is megy veletek?


Timejka: Marcimnak is kivették az orrmanduláját, 4 éves volt. Tudom hogy nagyon izgulsz, én is ezt csináltam. Bőgtem amikor elvitték tőlem és persze megígértem neki, hogy ott leszek vele, de a műtőbe egyedül kell mennie. Nagyon rossz az a pillanat meg a várakozás is mire visszahozzák, de túl lesztek rajta és figyeld meg hogy jobb lesz neki. Nekem nagyon horkolt alváskor és ezért kellett kivenni. Elfogják altatni, de figyeld meg hogy téged jobban meg fog viselni mint őt. Marcimnak délelőt vették ki, uzsira pedig már vajaskenyeret majszolt, amin nagyon csodálkoztam, de mondjuk nem garat mandula kivétel volt. Ott kellett aludni 1 éjszakát és másnap délelőtt mehettünk haza. Nyugi, március még messze van, elég akkor izgulni. :wink:

Megyek aludni, mert kivagyok.

Monic: Elhiszem hogy jó nézegetni én is azt csinálom, csak én az LH-val. Annak is örülök. És jó hogy látok én is két csíkot. :lol:

Nati: Nagyon izgulpűok miattad! Remélem sikerült. Már nincs sok hétvégéig. Mikor kéne nem megjönnie?

Most megyek, nagyon fáradt vagyok. Holnap jövök!
Puszi mindenkinek és szép álmokat!

Kép
babicsek
 
 


Babicsek
Az biztos, hogy jobban ki lezek, mint Bence és sok idő van márciusig, de hát ez van. Ha csak a orrmanduláját veszik ki, akkor biztos másnap jobban lesz, de a garatmanduláját akkor tovább tart a felépülés. Nekem 18 évesen vették ki a garatmandulámat, nem mondom, hogy fájt nagyon, de 4-5 napig elég szar volt.

BIKFY????????????????????????????????????????????????

Monic
Danci is mindjárt 1 éves lesz. Úgy rohan az idő. Vigyázz az esésekkel. Newm kell annyit inni :D

timejka
 
 


Sziasztok Csajok, köszi a szorítást.

Ilyen nap után mit mondhatnék? Megbuktam. De nem keserít el. Nem is tanultam rá, ott volt a kidolgozott puska de gyáva voltam felolvasni. Hiába no, tisztességes bolond vagyok. Ez van.

Amúgy most értem haza. 1 pettyet barnáztam csak, de csak pisilésnél látszik. De ez mensi. Az lesz.

Volt már ilyen máskor is, én nem hiszem a beágyazódásos vérzést. Persze jó fejek vagytok. Puszi mindenkinek!!! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Valakinek laptetű? Átadom, akinek kell, viheti.

:lol:

KépKépKép
bikfy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: