Új privát üzeneted érkezett!

Mmzsó!A hormonok miatt húzódik el tovább,de nem jelent semmit!!!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Köszi a megnyugtató válaszokat,már én is látom,hogy múlik.

Kamilla,gratula a betöltött 9 héthez!ez már valami!Hogy megy az idő...
Vendég
 


ditke
Most olvasom hogy búcsúzol.De miért?Történt valami?
Írd már le légyszi.Persze csak ha akarod.
Lányok!
Hát ma megtaláltam az injekciós papíromat amit úgy elraktam
hogy nem találtam.Na a lényeg,hogy mostmár nem csodálkozom
azon ami történik velem,és mostmár tudom miért vagyok rosszul.
Amit kaptunk a progeszteron szuri vagy zselé mellé tájékozatót
olvassátok el a mellékhatásokat.Na nálam majdnem mind megvan.
Szóval ezért vagyok ennyire rosszul.Mostmár tudom.
Na de majd csak kibirom.Még 3 hét és vége.Addig csaknem lesz
komolyabb gondom.Remélem.

Kép
Kép
krisztike54
 
 

 
 

Sziasztok!

Ditke miért mész el :( :( :( :( :?:
Csajok képzeljétek ma reggel voltunk a sűrgőségin mert kicsit elkeztem vérezni,barnázni..... :( és tegnap este meg rókakoma is meglátogatott :D :? kaptam Duphazont azt kell szednem...
szerdán megyek a dokimhoz.....remélem minden ok :?: :roll:

Kép
Adri
badró1
 
 


Badro++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok,
Adri, ugye nincs baj?Drukk ezerrel!
Többiek, hogy vagytok?
Rohanok melóba.
Puszi

mary80
 
 


Szia Adri!
Olvastam a történteket! :(
Biztos nem lesz semmi baj :!: :D Szorítok, hogy minden rendben legyen, rendben is lesz minden :!: :wink:
Puszi
Vendég
 


Sziasztok! Adri, csak bizti több sárgatest hormon kell, jól mondod. Nem lesz semmi baj. Nekem is, amikor kevés volt az utrogestan, akkor vissza kellett emelni az adagot és a vérzés elmúlt. Jól vagy amúgy?

Bocsi, hogy nem írok, de nem sok időm van (végre:)))).
Szépen haladtok, ügyik vagytok:)
Röpcsike, megvették az iroda-lakást végül is, lett vagy lesz költözés? Drukkolok neked, hogy lezáruljon ez a költözős időszak, a cicád is megnyugodjon, hogy végre állandó helyen lakik és neked is csöndesebb időszak következzen.

Mmzsó, hogy haladsz? Kezdted a stimukat, tudom. Izgi ez az időszak, hgoy vajon hány petike lesz!:) +++++++++++

Mindenkinek csupa jót kívánok, Puszi!!!
Vendég
 


Twist,
nagyon rendes tőled,hogy egyáltalán benézel hozzánk ennyi teendő közepette! :wink:

Ma reggel voltam vérvételen,és azt mondták,1-re menjek csak vissza,mert a profnak el kellett mennie.Valamit már érzek bal oldalon,de nem izgulok egyébként,ha nem megfelelő,amit látni fog,max.emeli a szuriadagot,mint Röpcsinél.
Lányok,én már könnyen vagyok,tőletek mindent kitanultam,hogy működik,mire lehet számítani...sokat köszönhetek nektek! :wink:

Adri,
szurkolok,hogy minden rendben menjen!

Senki nem tud Ditkéről semmit?Olyan fura,hogy ilyen hirtelen lelépett...nem éreztem sértődöttséget az üzenetéből,szóval vszínű nem belőlünk lett elege. :roll:
Vendég
 


adry
Nem lesz semmi baj.Biztos szerintem is sárgatesthiány.
Írjál majd mi lesz.Ok?
Nekem is fura hogy ditke így eltűnt.Mi történhetett vele?
Puszi mindenkinek.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Krisz, mindjárt 9 hetes leszel, de jóóó:))) Mikor van a következő UH és terhesgondozás? Vagy még a 12. hétig az ARO-ra kell járni, ugye? Engem a Kaáliból aszem a 8. héten engedtek el, ha jól emlékszem. A 6. héten volt UH és a 8. héten is, aztán "utilapu"!:-)

Mmzsó, na mi volt, hány petikét láttak? Igen, Röpcsinél is milyen sok szép petike lett, mert megemelték az adagot, nem lesz nálad sem semmi gond!!!
Vendég
 


twist
Igen már mindjárt 9 hét.Febr 16-án megyek megint.Nem járok
már az Arora.Nekem is a 6-odik hét körül voltam egyszer
és utilapu mint neked.Ezt furcsállottam is,mert a papíron az
volt hogy a 12-edik hétig oda kell mennem.De megmondom
őszintén örülök hogy nem kell már oda járnom.
Elegem volt a profból stb....Én egyáltalán nem vagyok jó
véleménnyel ott senkiről.Egyedül a Zsuzsa egy tünemény.
A biológus.És senki több.Nagyon sok minden volt ami nem tetszett.
Attól függetlenül hogy elsőre sikerült.Nade ez csak az én véleményem.Jól vagytok?Dorka?Sokszor kel egy éjjel?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Sziasztok!

Csak annyit mondott a prof,hogy még nem nagyon van reakció,de hát még nagyon az elején járunk.Ma is kellett 2+1 menopur meg holnap is.Szerdán vv.+uh újra ééééés itt jön a lényeg,a világ mázlistája vagyok,ugyanis a prof 2 hétre lelép,és Murber vesz át!!
Persze ezt nem közölte velem,Katitól tudom.
Amúgy már semmi bajom a proffal,udvarias,normális,de azért fényévnyi különbség a Murber mosolygóssága.
Azt is megtudtam,hogy a leszívás várható ideje:jövő hét eleje-dereka,ahogy a prof mondta.

Mi nem tetszett még Krisztike a profon kívül?
Vendég
 


Sziasztok, csak bekukk:)
Remélem mki jól van.
Puszi

mary80
 
 


Te hogy vagy,Mary?

Remélem,nem bántódtál meg a privin,amit írtam.Jót akartam,de már úgy gondolom,lehet,nem kellett volna beleszólnom a dolgaidba :roll:
Vendég
 


Sziasztok,
Mmzsó, privi???nem kaptam:(

mary80
 
 


Krisztike!Progi injekció után sem kell menned a prof.hoz az ARO ra?Én megyek 15.-én
Pusza

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


kamilla
De kell.Nekem 16-án kell mennem,de én nem akarok már
bemenni a profhoz.Be kell szerinted?Nem elég leadni a
betegnaplót?
mmzsó
A kérdésedre válaszolva hogy mi volt a bajom az aron.
Hát az hogy akárhányszor rossszul voltam senki sem vett
komolyan.Sőt volt amikor a Kati még megjegyzést is tett.
Persze nem nekem.Na mindeggy.Ezt nem akarom itt részletezni.
Az Andi simán hazaküldött volna amikor rosszul voltam.
Ha nincs a Zsuzsa akkor nekem már ki tudja milyen komoly
bajom lett volna.A prof ahhoz képest hogy azt mondta bármi
bajom van rosszul érzem magam soron kívül behívnak.
Na ehhez képest én majd 3 órát ültem kint úgy hogy közben
már görcsöltem stb....
Egyszóval mindenki azt hitte pszicho vagyok,és nem vettek komolyan.Szórakozásból pedig nem szoktam mondani hogy
rosszul vagyok.Meg még sorolhatnám a többi dolgot.
Szóval én nem voltam megelégedve ott senkivel emberileg
csak a Zsuzsával.Persze értem hogy túl vannak hajszolva stb...
De azért nem így kéne kezelni az embereket.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Csajok!
Mi történhetett ditkével?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Krisztike arra készülj föl lelkileg a prof.hoz be kell menni nem elég csak leadni a könyvet.
Megint órákig ülhetünk ott:(

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Értelek,Krisztike.
Remélem,jobban vagy már.Hát ahogy a profot ismerem,1 perc alatt "el fog intézni",csak a várakozás lesz hosszú...

Én is sokat gondolok Ditkére,arra gondoltam,hátha valaki többet tud,pl.Röpcsi?De Röpcsikénk most nagyon el van havazva a költözéssel,aminek én nagyon örülök,mert végre lesz saját kis fészkük!

Lányok,
újabb kérdés:kaptatok a klinikán igazolást a leszívásról a táppénzhez vagy csak beszéltetek a háziorvossal,hogy írjon ki?én nem szeretnék 2 hétig táppénzen lenni,csak a leszívás-beülti körüli pár napban,remélem,ezzel nem lesz gond.

Jól értettem az írásaitokból,hogy a beülti napja,hogy 2 vagy 3 napra ültetik be őket,az menet közben derül ki,telefonálni kell?
Vendég
 


kamilla
Hát ezt nem hiszem el.Nekem 10-re kell mennem.
De nem fogok odaérni szerintem,mert 9-kor van ultrahang
utána megyek a dokihoz.Egyébként meg nem fog érdekelni
az egész.Lehet beállítok délután és akkor meg már be sem
kell mennem mert nem lesz ott. :D
Jó csak vicc volt,de ténleg nem érdekel az egész.Lehet ténleg
csak délután érek fel.Ez van.Neked hányra kell menned?
Legalább egy napon mennénk.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


mmzsó
Én csak szóltam a háziorvosnak és kiírt.De adnak ők is
igazolást ha kérsz.Mondjuk én végig táppénzen voltam.
Rendi a házidokim.Hol így vagyok hol úgy.Ma egy kicsit
jobban,mert aludtam,de nagyon változóak a napjaim.
Igen a beülti nekem is 3 napra volt.Telefonálni kell hogy
megtermékenyültek-e vagy sem,meg hogy hány sejtesek
és megmondják mikor mehetsz beültire.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Csajok!
Képzeljétek egy 3-4 napja amikor este megiszom a citromfű
levél teát rögtön ki akar jönni.Mondtam is a páromnak,hogy
a baba küldi vissza hogy elege van nem kell neki ilyen rossz
ízű tea.Szóval nem birom meginni,csak nagyon nehezen és
nagy üklődések közepette.Pedig máshogy meg nem tudok
aludni.Sokszor még így sem.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


kamilla
Nem tudod hogy van ez a vonalzó?Mert tegnap voltam
8 hét 6 napos terhes,Ma meg már 9 hét.Nem 8 hét 7 nap
kellett volna?Nem értem

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Kriszti olyan nincs hogy 8 hét 7 nap,mert az már a megkezdett 9. hét eleje,ezért a mai neked 9 hét 0 nap.Holnap pedig 9 hét 1 nap lesz.Érted?
Én is 10 re megyek 15.én!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


kamilla
Értem.Gondoltam már utána,de nem voltam benne biztos.
Köszi szépen.Olyan jó hogy már nem sok van a 12-edik
hétig.Figyu te hogy tudtad beszerezni a zselédet?
Bementél a gyógyszertárba és megmutattad hogy ilyet
szeretnél?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Mmzsó,elküldenéd még1x a privit?Hátha megkapnám.

mary80
 
 


Kriszti a hüvelyzselé neve szerint megrendeltem a patikába másnap meghozták:)A fönökömmel meg kiirattam receptre és kiváltottam.Fog maradni ugyan egy pár darab belőle de majd fórumon eladom,sokan keresik.
A szülészem is mondta hogy a biztonság kedvéért ráhúzunk egy hetet:)Abból baj nem lehet.
Puszi!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Értem kamilla.Lehet akkor én is veszek majd még hozzá.
Bár én meg alig várom vége legyen,mert nagyon rosszul
vagyok tőle.
mary
Dolgozol?Jól vagy?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Krisztikém,
dolgozom, vagyis úgy teszek:(
Valójában tényleg dolgozom, csak az eszem máshol jár.
Majd írok, jó?

mary80
 
 


mary
Ok írjál.Igaz hogy a blogodat olvasom,de ha írsz az más.

Puszi

Kép
Kép
krisztike54
 
 


mary
Írtam privit.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Krisztike, az jó, hogy már utilaput kaptál:_) Azért jó, mert akkor már kismamiként mehetsz a dokidhoz, az meg egy jelentős boldog pillanat a terhességben:) Én imádtam kismamaként bejelentkezni a dokimhoz. Jó érzés volt:)
Igen, az embriológus nő egy tünemény volt, imádtam én is, együttérző, bíztató, kedves nő. Ezek a bíztató szavak nagyon sokat jelentettek nekem, emlékszem:)
Köszi a kérdést, Dorka kb. kétszer kel fel éjszaka, hogy éhes és mivel velem alszik (élő légzésfigyelő vagyok) szépen fekve megszopiztatom és aztán alszunk is tovább. Így egész jók már az éjszakák. Ha jól lakik, sokat szopizik, akkor 3-4 órát, akár 5-öt is alszik (én meg vele). Már majdnem 4 kg, szépen növekszik, ez a legjobb érzés a számomra.) És már 62-es rugdalózó volt jó neki ma, szerintem nőtt is. Tényleg jó érzés:)


Mary, hogy vagy csajszi? Jól bírod a megpróbáltatásokat? Az jó, ha dolgozol, legalább jönnek a pénzek:) Nekem most még jön a TGYÁS 168 napig, aztán éhkopp lesz, mivel csak GYED jön. Most igénybe veszek minden támogatást, amit lehet, hogy tartalékoljak a gyed idejére.

Kamilla, te még meddig dolgozol, hogy tervezed? Tényleg, szerettem volna kérdezni tőled, hogy a szoptatás alatt lehet szerinted beadatni influenza elleni védőoltást? A sima influ-ra gondolok. Mert azellen nem vagyok beoltva és most jön a járvány a tévé szerint.
Vendég
 


Szia Twist,

Nem panaszkodom, úgy is teszem itt a többi csajnak:(
Padló alja, de a pénz tényleg jól jön,bár a kiegészítést nem kaptuk még meg, de akkor is jól fog jönni!
A TGYÁS a GYED összegével egyenlő, tudtommal.
Örülök neki, h. a kolléganő rendi Veletek, az nagyon fontos!
De tudod bmikor, ha kérdésed van,és már nem akarsz vele senkit zaklatni, megtalálsz, hiszen, ha tudok segítek!Ha csak nem haragszol a macsekos nézet miatt!:)
Puszi

mary80
 
 


Twist!Terveim szerint végig fogok dolgozni,nagyon nyugis a munkám napi 4 órát dolgozom ülve.Ma pl. csak 3 órás a munkaidőm mert ma felülvizsgálati nap van.Szülés után is jövök vissza,6 hetet tervezem hogy otthon leszek.Sajnos nem tehetem meg hogy nem dolgozok,és hogy otthon maradok,sok a hitel főleg hogy most a megelölegező szocpolt is elbuktuk 1 hét hijján(határidő lejártakor nem,csak utánna egy héttel később voltam terhes igy 4 milliót buktunk)egy keresetből nem tudnánk fizetni a kiadásokat,meg ugye 3 gyermek van,akikről gondoskodni kell akkor már 4 lesz:))))))))))
A család összefog és mindenki kiveszi majd a részét a babiszittelésbe!
Sajnos a muszáj nagy Úr.
Nekem még az a nagy szerencsém hogy egyszerűen angyal fönököm van,igazi családapa 5 gyermek apukája.Mindent megért ami velem történik és támogat.Nagyon hálás vagyok ezért.
Twist mi nem ajánljuk itt a rendelőben a védőoltást szoptatás alatt de ezt a gyermekgyógyásztól érdeklődd meg.
Puszillak és csókolom a kiscsillagodat:)))

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Twist!Terveim szerint végig fogok dolgozni,nagyon nyugis a munkám napi 4 órát dolgozom ülve.Ma pl. csak 3 órás a munkaidőm mert ma felülvizsgálati nap van.Szülés után is jövök vissza,6 hetet tervezem hogy otthon leszek.Sajnos nem tehetem meg hogy nem dolgozok,és hogy otthon maradok,sok a hitel főleg hogy most a megelölegező szocpolt is elbuktuk 1 hét hijján(határidő lejártakor nem,csak utánna egy héttel később voltam terhes igy 4 milliót buktunk)egy keresetből nem tudnánk fizetni a kiadásokat,meg ugye 3 gyermek van,akikről gondoskodni kell akkor már 4 lesz:))))))))))
A család összefog és mindenki kiveszi majd a részét a babiszittelésbe!
Sajnos a muszáj nagy Úr.
Nekem még az a nagy szerencsém hogy egyszerűen angyal fönököm van,igazi családapa 5 gyermek apukája.Mindent megért ami velem történik és támogat.Nagyon hálás vagyok ezért.
Twist mi nem ajánljuk itt a rendelőben a védőoltást szoptatás alatt de ezt a gyermekgyógyásztól érdeklődd meg.
Puszillak és csókolom a kiscsillagodat:)))

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Bocsi kétszer küldtem :roll:

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Adri,
gondolok ma rád!Írj,hogy mi volt a dokinál!
Vendég
 


Adri én is gondolok Rád :!: :D Biztos minden ok lesz :!: :D :wink:
Vendég
 


A költözés halad, pakolunk ezerrel, már ügyfeleket sem fogadunk!
Nem felejtettem el a beszámolót és a képeket.
Nekem tegnap megjött, de nem tudom pontosan hányadik napra, elvileg jóra, de ma utána számolok, csak legyen már 5 perc időm! :roll: :oops:

Mindenkinek puszi és drukk, mindenki mellett ott vagyok és szurkolok! Pocisok, babás lányok vigyázzatok magatokra és a picikre! :D
Vendég
 


Sziasztok!

na,megjöttem nem lettem okosabb....elmondtam mindent a dokimnak...szedjem továbra is a Dphasont...és hétfőn menjek hozzá magánba uh-ra és akkor alaposan megnézi mizujs bent... :roll: :? köszike,hogy gondoltatok rám... :roll: :oops: :wink:

Kép
Adri
badró1
 
 


Adri,
és elmúlt a vérzés?
Vendég
 


adry
Hát ténleg nem lettél okosabb.Írjál akkor hétfőn hogy mi van.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


BABA!Mi volt a kombinálton?Kérlek mindent irjál le!
Mennyit vártatok?Az Uh. -s orvos milyen volt?Milyen értékeket néztek?
Badró!Nincs semmi gond,csak kevés volt a progi de azt most pótoljátok:))))

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Kamilla, nem vagyok megelégedve. Az Uh-ot Hajdú dr.nő csinálta, mert őt kértem,Ő mindnet rendben talált. A biológus 2 értékben eltérést látott, így a 4-es tesztet is meg kell csinálni. Down kockázat: 1: 654.
A Doktornő a méretek alapján tegnap 12+5 helyett 12+0-ra módosította a kort. A vonimon nem írom át, mert mindig más kort mondanak.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


baba
Hogyhogy módosította?Ezt nem értem.Egyébként nekem
is módosították.8 hét 3 nap helyett 8 hét 6 nap.
De miért módosítják az időpontokat?
Mi az hogy a 4-es tesztet is meg kell csinálni?Nem értem bocsi.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Baba!Csak nem a Hajdú Júlia?Kb.65 éves.
Mert ha az,az szörnyű egy nő,tök merev.Ő volt a fönököm a koraszülött intenziv osztályon:(
Tuti nem lesz semmi gond,én még olyan kismamával nem találkoztam akinek ne lett volna gondja a szűréseknél az értékekkel.
A négyes teszt mit takar?

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Kamilla, ááá, nem! Ő Dr. Hajdú Krisztina, genetikus! Szuper és nagyon kedves!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 



babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?