Új privát üzeneted érkezett!

Lucuzs!

Sajnálom a rossz kedved. És az okát is. :cry:

KépKépKép
bikfy
 
 


Lucuzs!
Meg is lepődtem rajta. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Timejkám!

Volt már laparod?
Elmesélem "Valaki" történetét, talán nem haragszik meg érte.
4 éve várnak egy kisbabára. Csodálatos pár, csodálatos szerelemmel. Azt mondták neki, hogy PCO-s, diéta, gyógyszer, miegymás. Elkerültek inszemre, aztán a doki azt mondta, olyan szépen alakulnak a dolgaik, engedjék meg, hadd legyen lombik. Lett, de az sem sikerült. Én picit úgy éreztem ezek után, hogy lemondtak róla. Mármint olyan értelemben, hogy nem görcsöltek rajta többet.
És pár napja írta, hogy terhes lett. 4 év után, spontán. De rögtön folytatta is, méhen kívüli. Azt hittem, kiszakad a szívem.
A babáját elvették. És műtét közben derült ki, hogy egy perforált vakbélműtét következménye sok minden. Először is nem oda tették vissza a petefészkeit, ahova kellett. Petevezetékei rossz állapotban. A p. fészkét nem találták meg ultrahangon, még a küzdés időszakában. Azt mondták mindig, elbújt.
És most minden kiderült. Szegényt szivatták a PCO-val, aztán nem is az volt a baja. Talán ha hamarabb megejtik nála ezt a műtétet, nem kell 4 évig várjon.
Én régóta halogatom a műtétet, de ebből az esetből kiindulva azt kell mondjam, ha egy bizonyos ideig nem jön a baba, akkor a legnagyobb hülyeség bizakodni a jószerencsében. Akkor ott annak valami oka van.
Szóval Timejkám, ha nem is azt mondom, hogy csináltasd meg a műtétet, de mindenképpen említsd meg a dokinak!

KépKépKép
bikfy
 
 

 
 

Ezt nem hiszem el! :evil: :cry: Most jövök a wc-ről, már pecsételek, rózsszínesen, 11.dpo-n, 2x1 utró mellett! :cry:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs!



Kép


Tiszta szívből sajnálom. :cry:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok,

Lucuzs,

Nagyon sajnálom :cry:

Tegnap elég bolond volt a netem, össze-vissza küldte el a hozzászólásaimat :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Lucuzs!
Persze, tied lehet a középső zebra! :)
Jaj, de jó, hogy küldtél képet!!! Nagyon édes Bogi! :) Nem is értem, miért dugdostad eddig előlünk? :)

Nati!
A Duphaston is progi-pótló? Azt kaptam már az előző inszemnél is, meg most is. Kibírtam, hogy ne teszteljek ma, pedig nagy volt a kísértés! Egyébként mindig elérzékenyülök, mikor ilyen éttermi meglepetés-tortás szülinapozás van. Mondjuk ez volt a második eset, mikor pont így voltunk étteremben, hogy egy másik asztalnál szülinapoztak. Nem tudom, találok-e több zebrás képet, ezt is véletlenül láttam csak meg.
Ez a dupla-tábla ötlet is nagyon jó! És így össze vannak szedve a már meglévő babáink is, hisz ők is fontosak! :)

Timejka!
Megértem, hogy eleged van, és kicsit belefáradtál az egészbe. Kell néha egy kis pihenő, de aztán újult lendülettel neki kell indulni. Remélem a mensben megkapod a kellő támogatást ahhoz, hogy újra erőre kapj! Nekem volt laparoszkópiám, a kaalis dokim nagyon ajánlotta, hogy kiderülhet minden turpisság.

Monic!
"Esés kipipálva!" Ez a jó hozzáállás! :D Azért vigyázz magatokra és próbálj pihenni!

Lucuzs!
Sajnálom. Én tegnap pecsételtem. De nálad ez a 11. nap, ez még lehet beágyazódás környéki pecsételgetés, nem? Nekem is mensis tüneteim vannak. És tudom, hogy ez a terhességet is jelentheti, de valahogy már nem nagyon bízom benne. Hát holnap meglátjuk. Te mikorra mégy, mikorra lesz eredmény?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

Lucuzs, sajnálom... :cry: Ha meg akar jönni, simán megindul utro mellett is, nem akadályozza meg. :(
Gyönyörű a kislányod, mint egy mesebeli hercegnő! Hú, apukájának lesz gondja távol tartani a fiúkat. :D

Nati, szuper a tábla, gratulálok! Lexi 40+1 napon született.

Monic, a hozzáállásod nagyon tetszik, fantasztikus!!! Nézegettetek már nevet?

Kiki, holnap reggel tesztelsz?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Szia Beze!
Igen, holnap reggel. Bár nem sok reményt fűzök hozzá, azért ki leszek akadva, ha nem sikerült. :oops: A Duphaston az nekem pár napot tol a mensin, így nem lehet tudni semmit.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Lányok! Aranyosak vagytok! Komolyan olyan jól esik a vígasztalásotok! :roll:

Bikfy! Ma végre tudtam mosolyogni is, az a kép!!! Tök jó! Köszi! :lol:

Kiki! Reggel ellövök egy tesztet, ha lenne időm, amiben nem hiszek, akkor feldobom az eredményt. Ha nem, akkor csak Tapolca után jelentkezek, ami meg már du. 2-3, szerintem.

Ma már nem pecsételsz? Jól értem? Drukkolok neked nagyon!!! :D

Beze! Csak azért fura, mert az előző inszemnél is 2x1 utrót kaptam, és akkor a 14. napon még semmi nem volt, akkor abbahagytam, és csak 2 nap múlva jött meg mensi... :cry:
Amúgy kicsit kevesellem ezt a 2x1 utrót...

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs!
Nem tudom, pecsételés vagy barnázás, tegnap reggel volt egy kicsi, aztán este is, ma még semmi. Köszi! Én is nagyon drukkolok neked! Szerintem még semmi sincs veszve!

Nati!
Te hogy vagy? Ugye a te hited töretlen?! :) Neked is nagyon drukkolok ám!

És minden spontánkodónknak is! Remélem valaki egyszercsak beköszön egy pozitív teszttel, meglepetésszerűen, mint Monic! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Beze,

sem lánynevünk, sem fiúnevünk nincs még. Danikánál is egyetlen nevünk volt a Dániel, úgyhogy nagy szerencsénk volt, hogy kisfiú lett, mert a lánynevek terén nagy harcok kezdődtek volna. :lol:

Lucuzs,

a lombik alatt én 3X2 utrót kaptam, és kezdetnek progi szurit.

Kikinda,

akkor holnap lesz a tesztelés nagy napja? Nagyon izgulok!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Lányok!
Olyan képet találtam, hogy ezen aztán mindenkinek jut zebra! :)

Kép

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Luczus
Neked inszemed volt? Bocs, de már nem tudom követni.

Kiki
Nem tudom, hogy lesz-e nálam új lendület, most nem hiszek már semmibe és nem érdekel semmi.

Bikfy
Dokinak megemlítem majd a lapart, hogy mi a véleménye. Ma jhívott az asszisztense, hog megvan a horon eredményem, majd délután kapom meg.

timejka
 
 


Monic, Lexinél csak fiúnevünk volt, az Alexát neten választottuk ki.

Lucuzs, nekem mind a 4 inszem után 3x2 utrot kellett alkalmaznom. A 2.-nál simán elkezdtem időben barnázni. :?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Most itthon vagyok ma meg holnap táppénzen. Beteg Marci.

Luczus: Ne mááááár. A fene vinné el! :evil:

Megyek visszaolvasok.

Kép
babicsek
 
 


Timejka! Igen, ez a második inszemem.

Beze! Időben kezdtél barnázni, vagy idő előtt? Mert én 11.dpo-n nem gondolom, hogy itt lenne az ideje. :?

Babicsek! Mielőbbi gyógyulást Marcinak!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


luczus: Köszi!

Nati: Te mikor tesztelsz?

Kép
babicsek
 
 


Küldök nektek egy számot, most állandóan ezt hallgatom :)
nagyon bejön :D pláne ha jó hangos.

http://www.youtube.com/watch?v=qmNPlTCOrFk

Kép
babicsek
 
 


Lucuzs!
Azóta is barnázol?

Babicsek!
Gyógyulást Marcinak, sajnálom, hogy beteg!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki! Nem, abbamaradt. De nem barna volt, hanem rózsaszín, aztán meg piros, majd elmúlt. De még így sem lélegezhetek fel, mert nálam ez mindig így szokott lenni, napokig pecsételgetek egy picit, aztán elkezd erősödni...

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs!
Értem és sajnálom. De én még bízom a te sikeredben is!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


nem bízakodni én sem tudok... :roll:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzsom!
A 2x1 Utro nekem is kevésnek tűnik, ismerve az előéletedet. Mármint azt, hogy mindig idő előtt barnázol.

KépKépKép
bikfy
 
 


Lucuzs, a 2-nál időben, a többinél, amikor elvetéltem, akkor meg 1 héttel később. Tudom, hülye vagyok, de minek a rövidítése a dpo? Nem tudom, bocsánat. :oops:

Babicsek, jobbulást Marcinak!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


dpo: day past ovulation- tehát az ovuláció utáni napok száma

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs, köszönöm. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


sziasztok,
úgy látszik ez a kedd senkinek sem hozott szerencsét :cry: . Én is lekonyultam, mert tegnap este óta fáj a hasam.. vagyis nem a méhemnél, hanem felette és nem görcsöl, hanem fáj, feszít, de épp elég ahhoz, hogy a kedvem elrontsa.. :cry: :cry: Lassan már én se bízok semmi jóban :cry: :cry:

Babicsek,
jobbulást Marcinak, remélem semmi komoly!!!!

Lucuzs,
gyere légyszi reggel, én nagyon izgulok érted, és bízom beene, hogy ez a rózsaszín csak megtévesztés!!!!
S az nem lehet, hogy 11 napja repedt a tüsződ, és már nem is a 11. dpo-n vagy??? :shock:

Kiki,
már korán reggel itt fogok kukorékolni a gép előtt miattad is!!!!!! Nagyon nagyon drukkolok!!!!!!!!!

Bikfy,
bocsi, de én voltam az a nőszemély, aki "kitalálta", hogy a hétvégén kellene nem megjönnie.... mivel múlt hétvégén volt péd, arra következtettem, hogy most hétvégén fog kimaradni és ennek örömére csinálsz egy tesztet. De bocsánat, nem akartalak megbántani!!!!

Monic,
láttam, mennyire zavarba jöttél, el is küldted jó párszor :P . Te még dogozol is mindemellett???? Hát nem csoda, ha kivagy!!!

Timejka,
sajnálom ezt az állapotot!!

Beze,
zebrázik még Lexi??? Te aztán felkészültél zebrákból, úgy vettem észre!!!! :wink:
Vendég
 


Lányok!

Én továbbra is nagyon szorítok nektek! Sikerülnie kell!
Még azért van remény.

Holnap jövök!

Reméljük nem fordul a betegsége Marcimnak komolyabbra. Taknyos és köhög.

Nekem meg úgy fáj a petefészkem, hogy alig bírok leülni, meg felállni. Csináltam egy LH-t az uccsót ami itthon van és nagyon pozit jelzett. És érdekes módon mindig a jobb oldalon szoktam érezni és most határozottan balra fáj jobban.

Egyébként ma vagyok a 17. napon. Ezek szerint akkor most van uye a tüszőrepi? mondjuk nekem a menzi 33 nap körül szokott megjönni, ez alapján lehet most.

Kép
babicsek
 
 


Nati!
Nehogy bocsánatot kérj, semmi nem történt. Csak nem értettem, miért kell nekem hét végén tesztelnem. De most beijesztettél. Csak nem. Hétvégén? Azt sem tudom, hogy áll a ciklusom. Mindjárt megnézem. :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Megnéztem. Ma csak a 20. napon vagyok. Remélem nem jön meg síelés alatt. És kb. a 14-15. napon volt pé-m. Vagyis 5-6 napja.

Nati. Te ezt benézted. Te terhes vagy. :lol: :lol: :lol: :lol: Nem lehet?

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,
micsoda???? Vagy Te vagy terhes???? :P :P :P
Nem a múlt hétvégén akart leragadni a szemed??? :oops: :P
Hát, ugye általában pé után 14 napos ciklusok vannak, úgyhogy vigyázz magadra sielés alatt!!!!!!! :P

Babi,
no, akkor ma este nálatok is akció lesz :P :P hajrá!!!!
Vendég
 


Nati, ez nem jelent semmit, nekem végig fájt a hasam a 12. hétig. Ne konyulj le kérlek, tessék bízni!!!

Lexi még nem tud igazán zebrázni, még nőnie kell hozzá. :D Viszont zebrákból nem én készültem, hanem Kiki. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Nati,

bevallom, hogy este már a telefonomról babaneteztem az ágyban és nem kiléptem amikor elálmosodtam hanem a vissza gombot nyomogattam ami által többször elküldte amit addig csináltam :oops:
Nyugodj meg kérlek, én még a vérvétel napján is azt éreztem, hogy meg fog jönni (minden kísértetiesen hasonlított arra amikor mensizni szoktam), a dokinak még mondtam is mielőtt levették a vért (12.dpo), a doki meg mondta, hogy ne foglalkozzak az ilyesmivel. És igaza lett, mert egy óra múlva közölte, hogy Danika útban van. :wink:

Igen, a férjem cégét könyvelem, sok meló, de 3 éve mióta én csinálom sokkal sikeresebbek vagyunk mert én napra készen látom a számokat és aszerint tudunk gyorsan cselekedni, hogy állunk éppen. Rengeteget lehet ám úgy spórolni, egy idegen szerintem nem töltené azzal a napjait, hogy minden egyes forintot igyekezzen megfogni a vállalkozásnak.
A főállásom amúgy munkaügyi előadó egy iskolában, de 2 éve mióta itthon vagyok nem vettem a kezembe egy HVG-t sem, továbbképzésen sem voltam, így ég a képemen a bőr, hogy az új szabályokat csak hallomásból ismerem. Bár Kistesó miatt szerintem mélyre kell ásnom magam.

Bikfy,

hány naposak szoktak lenni a ciklusaid? Drukkolok, hogy a síelés alatt ne jöjjön meg.

Babicsek,

jobbulást a kisfiadnak, remélem nem lesz komolyabb betegsége.

Lucuzs, Kiki,

nem szabad feladni :wink: :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bikfy,
no, utánalapoztam a dokumentációban, és töredelmesen bevallom, Neked volt igazad :oops: (még jó, hisz a Te tested :wink: :P ).
Szóval 17-én volt egy kellemes estétek, a bozótvágó kés használata után, de aztán 21-én volt a szemleragadós, oldalfájlalós este :P :oops: . Szóval akkor ezek szerint még valóban van időd, de legalább nyugiban sielhetsz és itthon tudjuk meg a jóóóó hírt!!! Mert lesz az is!!!!

Monic,
hú, pedig pont kistesós juttatások miatt akartalak majd bombázni, ha aktuális lesz :wink: :oops: . Te nem vagy most táppénzen??? Nem jobb úgy? ?
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Köszi a drukkokat, de én ma este is barnázok. Akkor volt ilyen barnázásom, amikor cisztám volt az első inszem után. Tartok tőle, hogy esetleg most is az van.

Babicsek!
Ügyesek legyetek ma! :)

Monic!
Ez nem semmi, hogy dolgozol is a gyerekek mellett. Minden elismerésem! De jó érzés lehet legalább, hogy van értelme, haszna a munkádnak! :)

Nati!
Ahogy Monic is mondja, nem feladni!! Mert irgum-burgum! Tényleg nem tudom, hogy írom így meg, ha negatív lesz a teszt!

Lucuzs!
Sok sikert holnapra!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Látod Natikám?

Boni még a régi csapatból mondta mindig, amikor babát várt, hogy terhességi agyhúgyköve van.
Te extra gyanús vagy nekem. És akkor még Bezének is benézted azt a sok zebrát. Kezdődik. Terhességi elbutulás. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Bekaptad a legyet! De jó, de jó!!! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Moncsi!

A Met és a barátcserje szépen visszaállította 28-29 napra. Legalábbis az utolsó 2-3 hónapom ilyen volt. És most is éreztem, mikor volt peteérésem. A 15. napon. Szerintem 29. napon kellene nem megjönnie. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Én most elbúcsúzom, holnap jövök a hírekkel...
Jó éjszakát!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Rodi!

Hiányzol, remélem jól érzed magad és Te vagy a pályák ördöge.

Kép

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Kiki!

akkor holnapra küldöm:

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Köszi Bikfy!
Nekem is hiányzik Rodi!
Holnap írok neki SMS-t, üzensz valamit? :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


nekem negatív :cry:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs!
Nagyon sajnálom! :(
És én sem szolgálhatok jó hírrel, nekem is negatív.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Lucuzs, Kiki,
borzasztóan sajnálom!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Nagy nagy ölelés mindkettőtöknek!!!!!!!!!!!!!!!!!

Azt hiszem lassan kikekelek magamból, mert itt már több mint 9 hónapja nem volt zebra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nem hiszem el!!!!!!!!!!! MI történik velünk?????????????? miért????????????????????? B.....us!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Beze, Bikfy,
nem néztem én be, Ti nem kapcsoltok :wink: :wink: :P Bezének az ugrálős zebrára gondoltam, hogy bespájzolt otthonra :wink: :P :P
Vendég
 


Sziasztok, jó reggelt!

Sajnálom a nega teszteket, de tudjátok, minket nem a feladós fajtából faragtak. Uccu neki, irány tovább. :wink:

Nati!
Mi kapcsoltunk, csak mivel több zebrát említettél a hozzászólásban, így félreérthető lett. Na meg aztán húzni akartunk. :lol: De bedőltél. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Na látod Bikfy ezért gondolkozom a laparon, feleslegesen nem megyek lombikra. Kiadok egy csomó pénzt, és kiderül, hogy valami gáz van esetleg?
Na pénteken mens, <egjött a várva várt hormonom, de nemtudom, hogy milyen, pénteken megtudom.
23. cn-tól barnázok és ma, a 27. cn-on megjött rendesen. Legalábbis úgy néz ki.

Kiki, Luczus
Én csak annyit mondok, hogy b....a meg!!!

timejka
 
 


Sziasztok!

Jöttem ahogy tudtam, de látom nem jó hírekre. :(
Hát ez már tényleg hihetetlen hogy ennyi ideje nncs pozi teszt. Miért, miért, miért? Nem értem.

Lányok fel a fejjel. Minket tényleg nem olyan fából faragtak. A kitartásnak előbb utóbb meg lesz majd a gyümölcse, csak kvárakozzunk szép türelmesen. :wink:

Na mi tegnap este megtettük a tőlünk telhetőt. Most is fáj még a hasam, szúrkálgat. Ezek szerint még ott lehet a tüsző? Lehet hogy ma reped meg? De a katonák 48 óráig életképesek ugye? Remélem van közöttük egy normális, aki tudja merre kell mennie. Az eddigiek nagyon szédültek lehettek. :lol:

Rodi: Nekem is hiányzol! Remélem jól érzed magad!

Nati: Te mikor tesztelsz? Most már csak akkor benned reménykedünk! Csinálj valamit, mert ez már felháborító, hogy nincs egy zábrás tesztünk sem.

Bikfy: Ez rád is vonatkozik. Vigyázz magadra, nehogy megfázz!

Kép
babicsek
 
 


Ne neee ez most laptető, vagy mi? Kép

Ilyen is régen volt már! Kép

Kép
babicsek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: