Új privát üzeneted érkezett!

Lányok!
Ti tényleg előbb a szalvit ragasztjátok akeretbe, és csak utána festitek???? Látjátok, én még ezt sem tudtam. De ha rámentek a szalvira, akkor azt hogy korrigáljátok??

Most egy darabig nem jövök, mert a kiállításra kapok egy nagy paravánt és azt mégsem hagyhatom üresen! Péntek du.2 kor kezdődik! Nagyon izgulok ám!!! Na meg egy csomó mütyür madzagfalvi napos képecskét is kell csinálnom, mert azok ajándéknak hamar elfogynak!
Remélem tudok majd kpeket is eladni és nényan rá fogják majd mondani, hogy de szépek! Kép Túl sokat várok? Nem tudom! Ez életem első kiállítása! Valami különlegest is szeretnék, de nem tudom, hogy mire lesz időm! Geri mellett nehéz alkotni!
Talán 20 képpel vonulok ki, de ha kell, megrendeléseket is veszek fel. Ha nem kell a kutyának sem, akkor volt egy jó hétvégém, ami kizökkentett a hétköznapokból. Majd ha lesz időm, akkor fotózok.

Ma voltam a barátnőmnél, aki fazekas mester!!!! Ő is kiállít. Talán egymás melet leszünk! Kép
Készítettem a munkáiról egy csapat fotót és majd felteszem a honlapomra! De ez még később lesz! Érdemes lesz megnézni, mert szépeket alkot. Bár alig volt valamilye készen a kiállítás miatt, aztért így is volt min csemegéznem. Én is rendeltem tőle egy halom dekupálni való anyagot! Kép
Na megyek is, mert sok a dolgom! Talán hétfőn jelentkezem a fejleményekkel!

Kellemes hetet...hétvégét nektek! És drukkoljatok! Kép)))

Puszi!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Anyko!
Mi Debrecenben lakunk. Még csak ez az egy lányom van. Majd egyeztetünk Marcival, hogy mit szól a dologhozKépKépKép
Én 1. lefestem a keretet és csak azután ragasztom be a szalvétát.
Drukk a kiállításhozKép
Várom a képeket!

Conti!
Nagyon jó lett az első repesztésed, tetszikKép

Krimo!
Én is kíváncsi vagyok, hogy honnan veszed azokat a szép fa alapokat.

Most aludt el a lányom, megyek is gyorsan alkotni...

Era

Era
Kép
era75
 
 


Paat!
A rózsák mellé ugyanúgy krétáztam, minta macik melléKép Mivel nem tudom pontosan csak a minta alá kenni a ragacsot - krétázásnál pedig látszik,hogy hol maszatoltam a ragacsra, és hol mellé - ezért a minta felragasztása után az egész felületet átkenem ragaccsal, és ha megszáradt utána krétázok.

Krimo!
Honnan szerzed ezeket a tuti rönköket???

Conti!
Ezen a cserépen igazi profi repesztést produkáltál!! Milyen márkájú a repesztőd, és mennyi időt hagytál a második réteg festék előtt?

Anyko!
Én először a keretet festem, és csak utána ragasztom a szalvétát, de már többektől is hallottam, hogy fordítva csinálják...nekem ez a sorrend jött be.
A kiállításhoz sok sikert, és sok vásárlót kívánok!! Várjuk a beszámolót!Kép...a fazekas barátnődért nagyon irigyellek, mert nagyon szeretnék megtanulni korongozni!

Koda!
Nem fogod kitalálni, milyen öntőformát vettem!...de, szerintem ki fogod találni Kép Naaa??? Hát persze, hogy ILYET!!! Annyira örülök neki, hogy találtam! (már szárad is egy az erkélyen) Egy kérdésem lenne: ugye koppinthatok? Léccci, lécci, engedd meeeeg! Anyunak annyira megtetszett az az aranykeretű rózsás kép, amit csináltál (teljesen az ő világa), hogy szeretném meglepni eggyel a műhelyébe (különböző stílusú lakástextileket tervez és készít). Kapok rá engedélyt??

off: Beleszerelmesedtem a kovácsoltvas dolgokba, a párom a hétvégi bolhapiacról ezekkel állított be: meglepi vasak

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 

 
 

Jubi, marabu repesztőm van és kb.8 órát vártam vele, illetve addig aludtamKép Keretet már repesztettem, csak a repesztés+szalvéta variáció nem volt még.

Lányok, kész lett az órám. Már a helyére is került, egyébként eredetileg coca colás volt.

Anyko. minden jót a kiállításra, sok-sok vásárlótKép Aztán mindent megmutizni!

Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


SziasztokKép

EraKép
Annyira szép a lányod!!!!! Még meggondolom, hogy átadjuk e- valakinekKép

JubiKép
Csak koppints nyugodtan, én is lemásolok bármit, ami tetszik nekemKép Örülök, hogy tetszik anyukádnak is a kép!
És naggggyon haragszom rád!!!! Megkaptam a küldeményt, de nem kellett volna! Tényleg ajándékba szántam a könyvetKép Brü-hü-hü...

ContiKép
Az órád nagyon okés lettKép Én nem tudtam eddig ezt a szalvétát felhasználni....Itt az ideje a koppintásnakKép

AbbyKép Este megy a levélkeKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Helló csajok!

A fakarikákat a Visegrádi 66.-ban lévő hobbibótból szerzem Kép De kiszáradt a telken a diófa, már fűzögetem a tatát, hogy szeletelje fel nekem! Kép
Szlide!
A sima karikára kb negyed szalvi fér, van amikor kicsit több kell, az a szarvasos egy egésznek több mint a fele.
Ez a rönkdolog nagyon hamar megy, mert csak ragasztom, és lakkozom. Viszont az akasztódolgot még nem oldottam meg.
Conti!
Ja a körmök, hát igen az is komoly meló! Főleg balkézzel! Kép Nagyon jó lett a csereped! Feketét tettél alulra? Az óra is étvágygerjesztő! Kép
Abby!
Ha lehet inkább kész muffint kérnék! Kép Az enyémek eddig mindig lapinyák lettek, de rájöttem miért! Nincs is sütőformám Kép Kép
Anyko!
Én is a keretet csinálom először. Nagyon kiváncsi vagyok, mi lessz a kiállítás végeredménye! Szerintem kevés lessz 20 kép! Tuti elkapkodják az első nap!
Jubi!
Ebben a kis hobbiboltban vannak valami pont nekedvaló keretek, de nem gipsz, hanem valami gyanta vagy mi, spanyolországban gyártják, és nagyon cirádás Kép És nagyon drága... de biztos tetszene Kép

Kép
krimo
 
 


Koda!
Ne haraguuuuuuuuuuuuuudj! Azért küldtem el, mert pár nappal ezelőtt írtad, hogy már 5 számjegyű összeget költöttél a hobbydra, és nem akartam élősködni rajtad...tudom,hogy milyen jószívű vagy, meg segítőkész, de azt is tudom, hogy nem az égből potyog a pénz, így hát ne haragudj, de így vagyok nyugodt!
Köszönöm a koppintási engedélyt!Kép

Conti!
Köszönöm a repesztési infokat! Én csak 25 percet szoktam várni....de ki fogom próbálni ezt az alvós módszert! Az óra nagyon szép lett, azt hittem először, hogy fa az alap, de aztán olvastam, hogy nem. A mutatók is nagyon poénosak!

Krimo!
Na megyek is a hobbyboltos ismerősömhoz, hogy szerezzen be gyorsan ilyen fadarabkákat! Az a furcsa öntőforma nem szilikon véletlenül? Mert olyat már láttam, de baromi drága volt...nem baj, a sógórnőm vett, és tudtam néhányat önteni...

Na, mentem...
pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!

Az nem öntőforma, hanem kész keret! De már gondolkodtam, hogyan kéne valahogy formát csinálni belőlle Kép Egyszer elviszem a gépet, és lefotózom. Bár ritkán jutok el oda is Kép Vágass fel a boltossal, pár farönköt! Ők is úgy vágják, és olcsó is kb 100 ft, azt a nagyobbikat nem ők vágták, hanem valami asztalostól vette ezért 350 volt...
Na most megpróbázom, megmutatni a keresztjányommeg a kistesóját remélem sikerült. Hát ők fárasztottak le tegnap Kép

krimo

Kép
krimo
 
 


20170114224602
 
 


Hali mindenkinek!
Abby!
Kértem szlavit az oldaladon.

Conti!
Végre kiöntöttem a sütisdobozt , már meg is festettem már csak szalvizni kéne.Sajnos csak vasárnap lesz időm rá.

Krimó!

Az OBI-ba lehet kapni képtarót amit felszögelhetsz a fára. van hozzá szög is.

Mindenki nagyon szépeket csinált már megint.Én is alkottam a hétvégén csak időm nem volt még fotózni. De ami késik az nem múlik.
szorgosstuci
 
 


Lányok!
Az a bolt amit a Krimo mondott bezárt. Egész hétvégén végkiárusítást tartottak , mindent eladtak és becsukták a boltot.
Gondolom azért volt olyan olcsó az a faszelet.
Én sajnálom , hogy már nem kaptam semmit , meg a fölösleges utazást is.
szorgosstuci
 
 


Lányok!

Ki készített már borosüveget madzagosan???
A madzagot mivel ragasztottátok fel? Ragasztópisztolyom van. Ugye jó lesz?
A madzagra pedig dekup ragasztóval teszitek fel a szalvit a szokásos módon és utána lakkozzátok?? SOS!!! Ilyet szeretnék készíteni asztaldísznek a kiállításra!!! Bízom bennetek csajok!

A sok munkában nem maradt időm főzni, így a párom ezekkel lepett meg!!! Kép :
Kép Kép Kép Kép
Az első brassói, aztán sokmagvas rántotthusi, utána gombás sajtos paradicsomos husi és végül fasírt. Kép
Na nem ő készítette, hanem Don Pepe, de nagyon örültem neki!!! Kép Milyen faszim van??
Megjött az étvágyatok ugye?? Kép

Sziasztok! Megyek alkotni! Kép
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


JubiKép
Jólvanjólvan...ha így könyebb a lelkednekKép De legközelebb ha ajándékba adok valamit, kérlek ne fizesd kiKép
Nagyon kíváncsi vagyok a rózsás képedre! Különösen azért, mert ugyan azt kétszer nem lehet megcsinálni..hátha te még jobbat alkotszKép

JucusKép
A könyved tökéletes, mint mindíg! és a belső lapok!!!!! megkérdezhetem, hogy kinek készült?

KrimoKép
Szegény tatának akkor adtál munkátKépKép Tényleg mutatósak ezek a fadarabok! Hova, kinek készültek?

AnykoKép
Hogy ment a bolt?


Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Abszolút kezdőként lenne egy kérdésem, segítsetek légyszi! Ha fára (ajtó) teszem fel a képet, hogyan tudom leszedni, marad nyom vagy sem... Párom aggódik, most már én is.

Köszi: Zsomik
zsomik
 
 


Anyko
Én hobby ragasztóval ragasztottam, tehát a ragpuska bizti jó lesz.
Utána ugyan úgy mindent...ugyis csináltam hogy a madzagot lealapoztam, ugy is hogy csak simán...
KajaKép wowKép
Hajni
hajnii
 
 


SziasztokKép

Már megint annyira szépeket csináltatok hogy az csak naKép Mindig jövök és lesem ki mit csinált, hátha kapok valamihez ujabb ihletetKép
Azok a farönk képek fantasztikusan szépek lettek, már látom hogy nagypapinak lesz egy kis dolga hátul a kertben faszeletelés ügybenKép

ZSomikKép
Hm szerintem csináld lehuzható technikával és akkor tuti nem marad utána nyomKép Tudod átlátszó üvegmatrica festékre teszed a szalvit és utána lehuzhatóként teszed fel. Remélem érthető voltam, de vannak itt nálam sokkal sokkal okosabbak és ügyesebbek, majd ők tovább segitenekKép

AnykoKép
Le a kalappal a párod elöttKép de azért népizgatás ennyi fini kaját feltenni ide, folyt a nyálam rendesenKép Sok kitartást és nagyon nagyon szép képeket és hatalmas forgalmat kivánokKép

JucusKép
Baromi klasz lett a leckefüzet, nagyon tetszikKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Krimo
ma voltam az Auchan-ban . ott százhuszon forintért vettem 50db-os kis csomagokat többféle akasztókkal.., asszem 3 féle kiszerelésban

ContiKép Tecc az órád!! Én is átöltöztettem már ezt az óránkatKép vagyis anyu órájátKép

Jubi, gyönyörű is a kovácsolt vasKép Nekem is nagyon tecc.A kerítésünket abból szerettem volna mindig, de az egy vagyon, így maradt az utánzat
A babanaplód gyönyörűűű lettKép

Anyko
A boros képed! tecc nagyon!! épp az én színvilágomKép
Én nem mindig sz-t ragasztok előbb...ahogy jönKép meg attól függ hogy krétázom is -e vagy nem...

Paat
Én is a konyhaasztalon, meg itt a szgépemnél alkotgatok, de van hogy tv nézés közben tépem a szalvitKépKép Most pakoltam ki teljesen a lépcső alatti beépített szekrényt, megnyertem magamnak, és a cuccaimnakKép De látnátok, hogy hogy tornyosulnak itt a monitor mellett a sz-k és a szalvétás borítékokKép Robi tegnap cikizte le az aszatlomatKép No, de holnap már ideérek a nagytakarításbanKép Félig kész már a lakás...de jóóKép

Zsomik, nem értelek..SZalvétát akarsz az ajtóra ragasztani?

Megyek, összeszedem a csajaimat...ma korán akarom ágybanyomni Őket!
Ha nem alszom el velük, még jövök
cupp
Hajni
hajnii
 
 


Zsomik!
Én az ajtóra nem szalvétáznék hagyományos módon! De ha a lehúzhatós szalvétatechnikával dolgoztál, akkor az nem hagy nyomot maga után!

Hajni!
Ha krétázol, akkor előbb a szalvit teszed? Vagy mi alapján döntöd el, hogy előbb a keret vagy a szalvéta?
Látjátok, kiállításra készülök és az alapokra vagyok kíváncsi! Kép Jó, mi?

Sajna a gipszeim nagyon lassan száradnak és nem tudom, hogy kész e leszek csütörtök 4-ig. Akkor kell a paravánra feltenni a képeket! Izgulok is nagyon, nehogy üres legyen a paravánom. Kép
Majd csinálok fotókat!

Ági!
Köszi! Bízom benne, hogy lesznek szép képeim és nem csak nekem fognak tetszeni! Hogy venni fognak e?? nem tudom! Csak reménykedem!

Anyok

Kép

KépKép
anyko
 
 


Stucci!

Akkorát káromkodtam, mikor olvastam, hogy bezárt a kisbót, hogy szerencsétek, hogy nem hangosüzenetek mennek itt! Kép Ott bóklásztam szombaton a Lehelen, de már nem volt energiám+időm bemenni... ekkorát hibázni Kép
Mondták, hogy elköltöznek onann, nem volt kiírva, hova mentek? Sajnálom, eggyetlen bolt ami közel volt, és jó volt a nyitvatartása.

Hát akkor már azt a gyantagigyusz keretet sem fotózom le Jubi Kép

Köszi az akasztótippeket!

Anykó!
Én dekupiragaccsal ragasztottam fel a madzagot az üvegre. Szerintetek el lehet azt mosni? Vagy lepereg a madzagom? Voltam olyan okoska, hogy bedugtam, és kis penészgombák lettek belül...

Jucus!
Tök jó az a leckefüzet! Megmondjátok az mire való tulajdonképpen? Beleírják mi a házifeladat?

Koda!
Igazából csak reménykedek, hogy felszeleteli a tata a diófát nekem, de idén alig mentek ki a telekre, úgyhogy elég kevés az esélyem rá Kép

Ja Stuci!
Nem azért volt csak 100 ft az a faszelet, az már tavasszal is annyi volt. Kép

krimo

Kép
krimo
 
 


Asssssszta HajniKép

Micsoda szép házatok van!!!!!!Kép
A címed még a régi?? Jajjjjj olyan régen cseréltünk, remélem nem változott semmiKépUgyanis feladtam a szalvétáidatKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Csajok!

Köszi!Leckefüzet keresztlányomnak készült,hogy jól bele tudja írni a házifeladatot stb...

Jucus
20170114224602
 
 


ÉdesdrágaKrimókám!
Akkóóóó már mééé nem szóttá még tavasszal , hogy ilyen tuti hely van?? Kép(((
Képzelheted jóanyám millen pipa volt , hogy , hogy sajtra ment!?Még jó , hogy a gurolós bevásárlókocsit nem cipelte magával , ahogy javasoltam neki , hogy ne kelljen a fákat cigőlni.
Semmi nem volt kiírva az üzletre de a szomszéd boltos azt mondta , h. valami iskolába fognak újra nyitni.
Ha Te a közelben laksz akkor nézz le oda később , hátha kiírnak valamit az új elérhetőségről és légy oly bűbály értesíteni .
Sajna nekem se diófám , se Tatám.Kép
Előre is kösszi!!!
szorgosstuci
 
 


Stuccikám!

Hát szóltam én, csak biztos nem elég hangosan Kép A legeslegelső szalvim egy ilyen fakorongra tettem! A gurulós kocsit tényleg kár lett vón cipelni, mert nem volt soha nagykereskedelmi mennyiség az üzletben! Kép Viszont! Megnéztem a szórólapot és van rajta egy mobilszám! Majd jól felhívom, és megkérdem, hova lettek!

Kép
krimo
 
 


Te egy Tündibogyó vagy ! Köszönöm!
Annyi azért nem kellett volna , hogy kereskedjek vele, csak nem tudtam , hogy milyen súlya lehet 6-7 db. - nak . Azért gondoltam , h. a kis kocsival menjen.
Tudod amíg én dolgozom Ő menetel és szerzi be amit én kitalálok.
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!
Gratula mindenkinek a gyönyörüségekhez! Ma én is alkotgattam itt a nagytakarítás után. Jubi nem fogod elhinni milyen szalvikkal dolgoztam?! hát persze, hogy citronyos meg najancsosz!KépÉs nem rendes formából, hanem müa edény teteje és jégkrémes doboz alja lett kiöntve,szerintem egész jók lettek!
Még el nem felejtem: kaptam csomit hajniitól, szandrától és szkornéliátólKép Köszönöm szépen végre itt vannak a vágyott szalvik..a postás nem bírta bedobni mert olyan sok jött!Kép)
stuci szalvik eltéve! Én is írtam a te oldaladra!Kép
Krimo legközelebb erre jársz sütök neked muffint és azzal még az Anykó pasiját is lekörözzük!Kép)
No majd még jelentkezem...szép álmokat mindenkinek!
abby
abby
 
 


Anykó! Nem semmi ez a pasas, hogy ilyen finom kajákkal etet téged!!!! Nálam is az a pasi jön be, aki nem csak a saját hasára gondol!!!!

Hajnii! Ez a ház csodás!!!! Boldogok lehettek ilyen szép környezetben!!!!

Barna végre előkerült, holnap jövök képekkel!!!
anizs007
 
 


SziasztokKép

Nah tessék itt van egy kis nyálcsorgató, nehogy csak Anykonak sikerüljön gyomornedveket előcsalogatniKépKépKépKép

Kép

Fini szilvás-turós muffint csináltamKép

Sikerült itthon fellelnem egy két maradék rétegelt lemezt, most fogom méretrevágni, oszt gyorsan csinálok még egy könyvet belőleKép

Mindenkinek szép napot és jó étvágyat

ÁgiKép

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Agi!
Most anyumeknal vagyok es tuve tettem mindent, hogy talaljak egy kis nyami nyamit. Sajna itt nincs semmi! Kép Erre Te...ideteszed az orrom ele ezt a fini muffint. Bar meg sosem ettem muffint, de tuti fini! Receptet irsz nekem?? Koszi!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Abby!
Hol lehet meglesni azokat az újdonsült citromos-narancsos alkotásokat? Kép

Hajnii!
Gyönyörű szép házatok van, és nekem a kerítés is tetszik, nem számít, hogy nem eredeti! Kép Jó kis vendégváró dárdákKép

Ági!
Ha szépen megkérlek, akkor küldenél nekem is muffinreceptet?

Na, akkor mutogatok egy kicsit:
Először a Koda féle rózsás kép koppintása annyi különbséggel, hogy nekem még nincs se patinám, se bagarolom, így hát krétával sötétítettem a kiálló részeket.
Készült egy konyharuhatartó, nyálcsorgatóan guszta gyümölcsökből, és végül befejeztem a citromkoszorús szettet is.

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Ágiboszi! Jól kiszúrtál velem! Most itt ülök a munkahelyemen a gép előtt, éhesen, és rögtön leesett a vércukrom, ahogy megláttam a sütis képedet! MZ/x jelentkezz, jelentkezz!!! Nyitom az ablakot és jöhet a süti!!! De legalábbis a recipe!!!!!

Jubi! Hát nem semmi!!!! Egyébként ez a cirádás keret kb mekkora? A szalinak a koktél méretét használjátok? Mert akkor már be tudom lőni a méretét!!!!
anizs007
 
 


Szia Lányok!

Ez a kép nem jöhetett volna létre , ha nincs két aranyos csajszi /akik biztos magukra ismernek/
Köszönöm!
Sajnos én nem értek a kattyintós kép berakáshoz. Sorri!!Kép
Krimo!
hiányoltad az újdonságokat! Raktam a portálra. Kép
szorgosstuci
 
 


Sziasztok LányokKép))

Recept elküldve aki kérteKép

JubiKép
fantasztikus a készleted, baromira tetszik, és nagyon klasz a rózsás koppintásodKép

SzorgoskaKép
Jajj de édi ez a virágtündér, jól látom hogy sütisdoboz az alap?Kép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Igen Ági , jól látod! Kép
Sajnos a gépemmel a színeket nem tudom vissza adni.Élőbe sokkal szebb. Legalább is "nekem tetszik" ! Kép
szorgosstuci
 
 


Hali csajok!

Stucci!
Felhívtam a számot, nem lessz sehol boltjuk, az iskola csak ötlet volt, hébe-hóba. Viszont a neten akarják fojtatni az árusítást, de még semmit sem tudott mondani, majd jövőhéten is felhívom. Szép lett az a tündérke, vagy angyalka? Mindjárt menek megnézem miket alkottál. Sajna bevállaltam valami fotelhuzat varrást, azzal bírkóztam eddig a rengeteg helyemen...

Abby!
Köszi a muffinfelajánlást! Már így is érzem szinte az illatát, főleg hogy Ágiboszi idevarázsolt egy egész tállal! Nyamm-nyamm Kép

Jubi!
Tudodmit! Nem is írok már semmit...Kép

krimo

Kép
krimo
 
 


Ánizs!
A cirádás keretben ennek a rózsás szalvinak a normál méretéből van kivágva a minta, nem a koktél, de összességében így is elég kicsi.

Stuci!
Ez a kép nagyon jó lett! A széle olyan, mint egy sütinek, olyan "beleharapnék" érzésem lett tőle Kép

Ági!
Köszi a dícséretet és a muffinrecepteket! Kép

Krimo!
....ne is írjál semmit Kép

off: Bocs, hogy offolok, de hátha mást is érint a dolog, és jó ha tudja a következőt:
"Mt. 84. § A munkavállaló személyi alapbérét a sorkatonai vagy polgári szolgálat teljesítését, illetve a gyermek ápolása, gondozása céljából kapott fizetés nélküli szabadság [138. § (4) bekezdés a) pont], továbbá a közeli hozzátartozó ápolására vagy gondozására biztosított FIZETÉS NÉLKÜLI SZABADSÁG (139. §) MEGSZŰNÉSÉT KÖVETŐEN a munkáltatónál az azonos munkakörrel és gyakorlattal rendelkező munkavállalók részére időközben megvalósított átlagos éves bérfejlesztésnek megfelelően módosítani kell. Ilyen munkavállalók hiányában a munkáltatónál ténylegesen megvalósult átlagos, éves bérfejlesztés mértéke az irányadó.

151. § (2) A munkavállaló részére távolléti díj jár:
e) a szabadság (131-132. §) időtartamára;

151/A. § (1) Ha a munkavállalónak távolléti díjat kell fizetni, részére A TÁVOLLÉT IDEJÉN (IDŐSZAKÁBAN) ÉRVÉNYES SZEMÉLYI ALAPBÉRE , rendszeres bérpótléka(i), valamint a (4) bekezdés szerinti - a munkaidő-beosztástól eltérő, illetve a munkaidőkereten felül elrendelt - rendkívüli munkavégzés miatti kiegészítő pótlék együttes összegének a távollét idejére számított időarányos átlaga jár.

TEhát ha visszamentek a GYES után dolgozni, akkor fel kell, hogy emelje a munkáltató a béreteket a fentebb írtak szerint, és a munkábaállás előtti szabira (amikor kiveszitek a babázás idején felgyűlt szabit), már az új bér jár.

Joccakát! Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 



Abby!

Beindult a nyáltermelésem ettől a citromostól! Kép De tényleg! Szépségesek!

Jóéjt jányok, már nemlátom a bötűket..

Kép
krimo
 
 


ÁÁÁÁÁÁ visszalapoztam eggyet és ott volt a háromlábú maci! Kép

Kép
krimo
 
 


Szisztok!
Mindenki milyen termékenyKép

Nálam új csak a két francia, miknek kerete átfestés után is némileg mályva maradt.
itt látszik a megcélzott szín a konyhabútoromként Kép
Most már marad!
Valójában a piros színezővel van bajom: diszprzittel rögtön rózsaszín lesz, onnan meg küzdhetsz, hogy visszatereld értelmes mezsgyére...

Ja! Ha valakinek akadna francia feliratú v. témájú szalvija a le jarden -en kívül, arra szívesen vevő lennék!!!

Jubi!
Nagyon mutatós a citromos készlet, én ilyesmi sorozatot csináltam zöldségekkel, csak Bp-en van ajándékban, mi meg ugyebár SzombathelyenKép
Köszi a magyarázatot, nem egészen így gondoltam, de most így is ki fogom próbálni. Gondolom akkor krétázás után másodszor is végigragizod/lakkozod

Conti!
Megadtad a végső lökést, hogy érdemes-e szalvétarepesztéssel is foglalkozni, de ami igazán remekmű, az az órád! MInden centijében bejön. Akár a "pocakomba" is bejöhetne, ahogyan kicsi fiam mondja, de ez itt már

Ági
témája
Köszönettel elfogadom a beszerkesztett receptváltozatot, de az a csodás szilvás-túrós is legyen ám közte! Kép Véletlenül mindkettő lapul a hűtőben sorsát várvaKép

Ha más küldene, annak is nagyon örülnék, bár tudom, hogy ez nem az a fórum Kép
Csináltam is nekik egy új címet: paat_paat@hotmail.com
Kép

Aztán az ilyen sima kis képecskéket nem rakom mind fel, de ennek, a kerete pont olyanra sikerült, mint a nappalink egy fala. Szóval néha mégis tudok keverni, csak ez a mályva ragaszkodik nagyon... Kép



Paat
paat
 
 


Lányok!
Nézzétek el nekem, hogy csak iderakom a képeket, de nincs sok időm és nem tudom a honlapomra feltenni.
Csak véleményt akarok, hogy ezt érdemes kivinni a kiállításra?
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép

Ez pedig a paravánom tetején lesz:
Kép

Bár ahogy elnézem a munkáitokat (Jubi koppintása, a citromos guszta mindenféle!!!) Elkeseredem, hogy nem is nekem kellene kiállításra mennem. Én mellettetek tök bénának érzem magam. De lehet, hogy csak nincs egfelelő szalvim?? Kép Ez csak tréfa. Kép
Ezt még nem említettem, de Koda és Jubi a példaképem!!! Persze a többiek is nagyon szépeket alkotnak, és nem is akarok senkit kihagyni...szóval itt mindenki megérdemli a hatalmas dícséretet! Tőletek tanultam eddig mindent!! Kép

Jubi!
Te nem a Koda képét tetted fel?? Nagyon jól sikerült az utzánzás!

Ági! Köszi a recepteket! Ha vége ennek az őrületnek, tuti sütök! Kép

Na megyek és várom a véleményeket!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


PAatKép

Én küldeném, de a ronda postamester visszadobta a ládádból...KépKép NEm tudod mi lehet a bibi???

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Süti süti hátán itt a nagy éjszakában! Én meg arra citromkoszorúra indultam be. Kinek van olyan szalvija? Én is szeretnék olyat, de NAGGGGYon .Kép
Anykó!
Nekem a legelső kép tetszik a legjobban.
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!
No a többi képem és cserepem is fent van a portalomon-ez is most Koda jóvoltából!Kép és a szalvicseréket is átrendeztem. Akit érdekel kuksizza meg!
Jubi! hát ezt alkottam, persze most megint a nyomodba sem érhetek ezzel a gyönyörü kollekcióval Te vagy a nyerö!Kép
Anykó! szerintem nagyon jók lettek! Én is csináltam ilyen sütiformásat...Te mivel festetted a csíkokat rajta? Nagyon szép lett, a gyerekesek meg olyan aranyosak! És nagyon ügyi vagy, hogy réstveszel ilyen kiállításon! Annyira felbátorodtam, hogy én meg magamnak akarok kiállítást szervezni..persze nem csak az én alkotásaimmal. hanem vannak itt akik tüzzománccal vagy foltvarrással foglalkoznak és úgy gondoltam szövetkeznünk kellene...mondjuk mikulás és karácsony elött hátha venne valaki a portékáinkból!
A Hajnii háza tényleg szupi! A kerítés is nagyon ott van!Kép
Ja és a legfontosabb! ma randiztunk Kodával!Kép) Naggyon jó volt csak kicsit nyügös volt nekem Lillus-fogzás van! Marci nagyon édes, Koda olyan amilyennek képzeltem, szóval arnyos, rendes, bájos:-) és a férje is "szimpatikus"-ezt koda érti!Kép) Örültem a találkozásnak ez a lényeg!
Szép álmokat mindenkinek!
sziasztok
abby
abby
 
 


Abby!
Ezek a citromosak gyönyörűűek, a második láttan az volt az első gondolatom, hogy na, ezt le kéne koppintani, olyan guszta! A kerete krétázva van? Kodával már én is találkoztam, tényleg nagyon aranyos!Kép

Paat!
Szépek az újabb mályvások! Kép Igen, krétázás után még megy rá egy réteg hajlakk, aztán pedig átkenek dekupraglakkal. Ez most tudom, hogy off lesz, de nekem nagyon tetszik, ha egy szobának nem minden fala egyforma színű. Ha jól értem, nálatok is ez a helyzet a nappaliban...nem tudnál mutatni róla egy képet?

Anyko!
Nekem nagyon tetszenek a képeid, vigyed mindet kiállítani! Most ide kéne írnom, hogy szerintem melyik a legjobb, de nem tudok választani, talán a tengerész macis...de amire igazán felkaptam a fejem, az a névtáblád! Szuper ötlet!! És tessék gyorsan abbahagyni ezt a "tök béna vagyok" jajgatást! Aki ilyeneket alkot, az örüljön neki, hogy van kézügyessége és kreativitása, és mutogassa a munkáit bátran!!! Kép

Szép napot mindenkinek!!
Jubi Kép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


SziasztokKép

AnykoKép
gyönyörűek a képeid, én bizony elvinném ezeket a kiállításra! Hidd el nekem, ha már olyan kedvesen az egyik példaképednek tekintesz. Ritkán kapok ilyen kedvesbókot!! De abban is igazad van, hogy mindannyian jók vagyunk valamiben..Én pl. látod a gyerekmintás szalvétákból nem tudok semmit csinálni. Ti meg csodákat!!Kép És igaza van Jubinak: ne tessék siránkozni, a képek igazolják, hogy nincs helye a jajgatásnakKépKépKépKép
Nekem a legelső és a recés kávés tetszik a legjobbanKép Ami nem halványítja a többi kinézetét....Kép

JubiKép
Esküszüm, én is azt hittem, hogy az én képemet raktad fel..KépKép Hihetetlen a hasonlóság! és a mi legfantasztikusabb, hogy patina nélkül meg egyebek nélkül csináltad. Látod!? Itt kezdődik a művészet...Kép Na és a citromos szett! Ha annyit mondok elfogadnám a konyhámba...elég??

Abby, JubiKép
Annyira jó, hogy legalább mi tudtunk találkozniKép Kár, hogy a többiek messze laknak. Micsoda jó találkozót tudnánk szervezniKép És bi-bííííííí..kaptam gyönyörű rózsás rizsszalvétát!!!!Kép
Viszont Jubi azt közösen megállapítottuk Abbyvel, hogy nagy hiba volt azt a gyönyörű rózsás képet gomostűre akasztaniKép Kép

PaatKép
olyan jót nevettem, hogy ragaszkodik a mályvás..Kép A képeknek megint csak sikerült nekem tetsző színt kikutyulnod. Kedvelem ezeket a sötét, erős színeket.

ContiKép
Ma mindekit csak dícsérni tudok. A sütised nagy fantáziára vall, bár én ezt már megszoktam náladKép


És csináltam kép kaspót. De ha megnézitek, tuti senkinek nem leszek példaképe, meg művésznő semKépKép Higgggyétek el nekem, tényleg ilyen színűt kértek! Alig tudtam kikutyulni. És persze szalvétát találni hozzá...... na nézzétek és sírjatokKép

http://babanet.hu/album/albumimages/3247/74514.jpg

http://babanet.hu/album/albumimages/3247/74515.jpg

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Hello!Kép
Koda a második az nagggyon jó..igaz nem illik a lakásunkba de még így is elfogadnám!Kép
Jubi, ha van jégkrémesdoboz akkor nyugodtan csináld meg, csak kicsit nehéz lett...szóval ezt ne gombostüvel!Kép 1ébként én meg töled szoktam ötleteket szedni...a narancskoszorú ettöl függetlenül saját ötlet volt, csak aztán láttam meg a tied..mondjuk szebb is az!
Anykó! hajráKép
ja és igen krétázva van a keret és ezt szeretem az egészben a legjobban, az olyan izgi!Kép
abby
 
 


Sziasztok!

Csak ámulokKép gyönyörűeket alkottatok!

Jubi, nagyon klassz lett a szett, én is elfogadnám.

Stuci, tuti a kép, eddig nem is gondoltam, hogy virágon kívül mi lenne jó bele, de ez telitalálat. Érdekel engem is a keretet hogy festetted le.

Anyko, olyan jók a képek, hogy a helyedben nagyon nehezen tudnék megválni tőlük. Bár hozzá kell szoknom nekem is, mert karácsonyra ilyesmiket is szeretnék ajándékozni. Lehet hogy lekoppintom a sajátjaimatKép

Paat, nekem is tetszik ez a mályva szín!

Ágiboszi, a muffinjaid szakácskönyvbe illenek, nagyon csinosak!

Koda, nekem van két ilyen rózsaszín cserepem, bevallom, nekem tetszik. A férjem is kért a munkahelyére kaspókat, kérdeztem, milyen legyen? "Csak ne rózsaszín!" Kép

Nézzétek meg a legújabb képemet amely még mindig a tengeres téma jegyében született. Lekaptam oldalról is, 3dlakkal csináltam.
Elkészült a festéktartó dobozom használatban ilyen

Puszi, ma alkotás helyett takarítás lesz.
Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Sziasztok,

jó régóta csak olvasó, vagyis nézegető üzemmódban vagyok, de ti már nagyon ügyesek vagytok, csodákat készítetekKép

Kérdezni szeretnék, fémdobozt is diszperzittel csináltok, és használatban a tető nem koptatja azt le? Remélem, érthetően kérdeztemKép
Most van pár dobozom, amihez szeretnék hozzákezdeni.

Sziasztok, manóka
Remé

manóka
manóka
 
 


Hali Lányok!
Conti!
Örülök , hogy tetszik a tündérke.Van még 3 féle , mindet megcsinálo ilyenre.Tegnap öntöttem kettőt de a második reggelre szétrepedezett és még mindig puha. Nem tudom mit rontottam el , pedig jó sűrű volt a majter mikor öntöttem. Kép
A festése ? hmm...először egy szőrnyű bugyirózsaszínt sikerült rákenni ,aztán a résekbe kék patinázó festék ment majd egy kis natur szinnel tompítottam a vadságot és a végén óarany metéllal maszatoltam.Ez lett belőle.Végül is ennek a szalvinak a színei illett a legjobban hozzá , ugyan is nem ez volt tervezve.De a főzéssel is szoktam így lenni , kitalálok valamit aztán menetközbe változik a dolog.
Nagyon szépeket csináltál! nekem valahogy nem működik az a 3D lakk. A dobozkádra meg csak tátom a szám! Hogy Te milyen kis rendes vagy! Az én festékeim csak be vannak nyúvasztva egy nagy fagyis dobozba.

Koda!
Nem olyan csúnyák azok a kaspók. Nekem a második kifelyezetten tetszik . Ha vkinek illik a kéglijébe , hát miért ne?

Egyébként most én is olyan kislányosra csináltam a portál oldalamat.Kép)
szorgosstuci
 
 


Paat! Szombathelyen laksz??? Ha igen légyszí küldjél emilke címet nekem!!!! Edit

Anykó! Biztosan nyerő leszel a kiállításon! Nagyon ötletesek, szépek a képek!!!
anizs007
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?