Új privát üzeneted érkezett!

nekem a brendonos jobban tecc

Süti köszi :oops:

vicger
 
 


Nem tudom, hogy az ABC csak most akciós-e a brendonban, de mindenhol 35000 körül van, csak az a baj, ami a másik mellett szól, hogy nem pvc a szék, bár lehet ez egyben jó is, hiszen nem izzadnak oda+ a másiknak mozgatható a tálcája előre-hátra. Viszont az ABC talán jobb minőség, mert a másikról eddig nem hallottam... :?: :?: :roll:

t-pk
 
 


Bébiőr: visszaküldtem utánvéttel és már meg is jött az ára :lol: :lol:

Azt hiszem nem akarok használtan, mert 2 egyforma kell és azért ezt sokáig használjuk. Bár PP vennék használtan, ha jó és ha lenne 2 egyforma...

t-pk
 
 

 
 

Kriszti, még mindig Kép na.Istenien nézel ki,és amitől még szebb vagy,hogy sugárzol,és ez jóóóóóóóóóóóóó!
7 kor akartam megfürdetni,és gondoltam addig cicizünk egyet,hiszen ma egyszer sem aludt el délután cicin.Persze most igen.Betettem az ágyába,max ma büdin fexik le :lol: :lol: :lol:

Kata,nekem is a brendonos.

Scoop,kíváncsi leszek mit válaszol a lávponthu.Holnap nem lesznek itthon a fiúk,és nekiesem a blogodnak.Ma elég sokat mozgattak.

Süti,voltunk a levegőn,meg ósönben,akkor aludt,ennyi.

Mikortól lehet a babakocsi támláját emelni picit???
Barni utálja a mózest ha nem alszik,mert nem lát ki.Feltenném a sport részt,de azt ugye nem lehet teljesen lefektetni.Várjak még kicsit???

Kép
v.andi
 
 


[quote="t-pk"]
írta:
t-pkAzt hiszem nem akarok használtan, mert 2 egyforma kell és azért ezt sokáig használjuk. Bár PP vennék használtan, ha jó és ha lenne 2 egyforma...


Az ikresek.hu-n nincs 2 egyforma????

Kép
v.andi
 
 


Nem lehet elég korán elkezdeni:

Kép
Kép

Kép
v.andi
 
 


Én is már gondolkozom, hogy sportba a rakom a lányokat. A dokitól kérdeztem, azt mondta, hogy 45 fokig emelhetem az ülést

t-pk
 
 


Hát Kriszti le a kalappal elötted!!!!! :D :D :D És neked van négy gyerköc?? Naaaaaaaaaaaaaagyon jól nézel ki!!!!!!!!
Andi kitartás neked is,tudom nem vigasztal de sajnos Tomika se nagyon akar aludni!
Lassan dugdoshatod Barni elöl a távirányitót,hiába ő is kiskrapek már most megtalálta amit egész életében nem akar majd elengedni :D :D

Kép
lipót beatrix
 
 


csak gyors bekukk ... Kriszti, elképesztően jól nézel ki és tényleg ragyogsz és ragyogsz és ragyogsz ... :D :D :D szval gratulálok Kép Kép Kép Kép

nemalvósokkal együttérzek, tegnapi éjjelünk übercar volt :(

bocs, most másra nem reagálok

apa holnap reggel Düsseldorfba el és csak szerda este jön :( így sztem én is inkább csak este leszek

KépKép
KépKép
madar
 
 


etetőszékhez nem tudok hozzá szólni, mert én Julcsinál is fa etetőszéket használtam, nem tudományos, nem csiri-viri, viszont szerettük és maradunk is ennél :)

KépKép
KépKép
madar
 
 


Andi,képek,na lesz ott vita kinél van a távirányító!!!

45 fokban ültethető a gyerek,de az enyim onnan már felül és előrebukik :shock:

sutimano76
 
 


éééééééééééééééééés, most mérickedtem barinőmnél, ruhás 71 kiló :lol: :wink: 8) 8) 8) :lol:

KépKép
Kép
scooper
 
 


No,ez a fogacska nem egyszerű....... Kép Látom,de odébb van sztem,hogy áttörjön,és mindkettő.Persze felébredt barni,így megfürödtünk,és kapott egy nurofen kúpot.Most alszik.Remélem sikerül egy 2-3 órát aludnunk.

Madar,kitartás,gondolom nálatok is a fogacska a bűnös

Kép
v.andi
 
 


[quote="scooper"] írta:scooperééééééééééééééééés, most mérickedtem barinőmnél, ruhás 71 kiló :lol: :wink: 8) 8) 8) :lol:


Hát ez szuper!!!!!!!!!!! Kép

Kép
v.andi
 
 


Kriszti, csúúúúúúúúúúúnya Osanit :!: remélem ma már alszotok!!!!!!!!!!!!!!!!! érdekes, nekünk nem fáj poci, csak zöld lett a kaki, de amúgy használ! love.hu, már röhögök rajta, csak az idegesített fel, hogy ez rosszul is elsűlhetett volna, ha párom tudja meg előbb, és nem tőlem :evil:
a régi avatarod jobban tecc :roll:
ajándék szupeerrrrrrrrrrrrrrrr....triumph nekem melltartóm az, egy évbe 1-et veszek, sport :lol: de annyira kényelmes, hogy nem bánom érte a 7500 forintot, kínai szart hetente vehetném, és attól már volt gombás a bőröm, meg kiütéses :evil: ezért gyűjtök egész évben :lol: igaz tavaly api lepett meg vele :oops: :lol: :lol:
és nagyon csiníííííííííííííííí vagy!!!!!!!!!


lányom ordítva veszekszik a kezével.....mert az folyton kiveszi a szájából a cumit :lol: :lol:

andi, nekünk régóta emelve van igaz én párnával eelem, mert ordít, ha nem lát ki...blog ráér :wink:
Barni :lol: :lol:

süti, Nncsi már akkor felül és előre bukik, ha csak egy kispárna van a feje alatt :shock:

KépKép
Kép
scooper
 
 


andi, köszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzziiiiiiiiiiiii :lol: :lol:

KépKép
Kép
scooper
 
 


Kriszti annyira jól nézel ki!!!!
Erőt adsz és reményt,hogy én is leszek még valamikor
dögös bige!
Éljen a 90 napos!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
szintus
 
 


Szintus te még ne akarj dögös bige lenni,mert még csak most állsz életed második legszebb történése előtt!!!!
küldenél valakinek(mondjuk nekem) sms-t ha megszületik Hanna????

sutimano76
 
 


[quote]
írta:

lányom ordítva veszekszik a kezével.....mert az folyton kiveszi a szájából a cumit :lol: :lol:



:lol: :lol:

Kriszti, tök jól nézel ki!!! De már nem akarsz fogyni, ugye??

t-pk
 
 


[quote="t-pk"]B írta:t-pkébiőr: visszaküldtem utánvéttel és már meg is jött az ára :lol: :lol:

.


ez tök jó,reméltem hogy visszaveszik!!!

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Csak egy nagyon gyors bejelentkezés most. Visszaolvasni most nincs időm, lassan fürdés lesz.

Lányok, ti az osanitból mennyit adtatok a gyerkőcöknek?
A Kata által belinkelt tájékoztatóban fél óránként 8 golyó áll.
Azt kicsit soknak találom, bár nem értek hozzá.

Valami nálunk is van, nyálazás az már szinte 1,5 hónapja vagy még régebb óta van, de ma szinte össz 1,5 órát ha aludt napközben (amúgy kb. hatot vagy még többet szokott), nyűglődés van, meg ma volt három kakink is a hetek óta tartó napi egy helyett.

Köszi köszi

ja, még valami, holnap megyek patikába beszerezni a csillapítókat.
mit javasoltok?

nurofen kúp
stb. stb. ..

köszi köszi
Vendég
 


Boboka,nyugodtan mehet a 8,csak hasson!!!
viburcol kúp,nurofen kúp,de én vettem szirupot is egy rutinos anyuka tanácsára,éjjel ha nem akarod levetkőztetni,akkor egyszerűbb.Van benne pici kis fecskendő,amivel be tudod adni a babának.

Kép
v.andi
 
 


[quote="sutimano76"]S írta:sutimano76zintus te még ne akarj dögös bige lenni,mert még csak most állsz életed második legszebb történése előtt!!!!
küldenél valakinek(mondjuk nekem) sms-t ha megszületik Hanna????


Igen,ha megadod p.ü. a számod,szívesen! :wink:

Ha sikerül végigcsinálnom nekem is ezt a diétát bűnözés
nélkül,akkor remélem nekem is sikerülni fog lefogyni! :wink:

Még pár nap és kezemben lesz Hanna :D
Vagy január 29-én műtenek vagy pedig február 1-jén.
A bizottság majd eldönti,Újvidéken operálnak :wink:
Kicsit félek(nem is kicsit),de majd csak túl leszünk rajta... :wink:

Kép
Kép
szintus
 
 


Boboka,én este adtam neki egyszer 8 szemet feloldva és aludt szépen,de nálunk vagy nincs még fogzás vagy könnyedén vesszük.
Kata linkjében azt is írták,hogy nem lehet túladagolni,így adható sztem félóránként.

valaki belinkelné újból,mert én hülye nem mentettem el és hiába kerestem vissza nem találtam,köszi!!!!

sutimano76
 
 


Szintus,miért lesz csaszi???Fruzsi is az volt????már ha publikus :roll: :D

sutimano76
 
 


Viki,Babcika hol vagytok,hülyéskedjetek már ahogy szoktatok,mert hiányzik!!!!

sutimano76
 
 


Süti igen,Fruzsi is csaszi volt sok-sok szenvedés után
műtő... :? de ez már így van jól...
A buksija nem helyezkedett be,ezért lett császár én megnyíltam úgy ahogy kellett...de végül mégis arra került sor.
Hannával pedig nem is probálkozunk,ugyanis ő csücsül :roll:
Tehát esélytelen a természetes szülés...
Ezek az én csemetéim már csak ilyen kis akaratosak... :lol:

Kép
Kép
szintus
 
 


Közérdekű bejegyzést írtam a blogba!!!de ez titok senkinek egy szót se :roll: :wink:

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Madár! Sajnálom az éjszakátokat, és köszi a bíztatást a hasonfekvésből kinyomással kapcsolatban. Remélem ma jobban tud Veronika és Ti is aludni!

Két napja már olyan kisfiúsan is kacag Tomika, nagyon klassz volt átélni az elsőt! :) Teljesen máshogy, mint ahogy idáig... és ma éppen véletlenül pont akkor kameráztuk őt, amikor átfordult hason gyakorlásból (ezt szerettük volna csak felvenni) először oldalra, majd hátra... eddig még ilyet sem csinált. Úgyhogy ma szuppi napunk volt! :)

Viki! Hol vagy?? Sajnálom, h. nálatok nem vált be a kétpercenként megyek be módszer, nálunk ma is bevált, kb. 10 perc alatt megnyugodott és elaludt Tomika.

Szintus! Nekem is amiatt lett császár Tomi, mert nem illeszkedett be a feje, úgy ahogy kellett volna, plusz én még nem is tágultam annyira, na és a harmadik ok, hogy ő túl nagy volt én meg pici... Drukkolok nagyon a szüléshez!! :)

Süti! Nekem is még piros a csaszi és érzékeny, és fölötte meg viszket néha a bőröm...
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára peppino 2010.01.24 22:13-kor.

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Hát akkor édes pillanatokat és gyors felépülést kívánok!!!!

egyet utálok pillanatnyilag hogy csaszis voltam,hogy most is piros és néha fáj a sebem.....

Madar,neked milyen???mert olyan szépen kezelgetted,én is igyekeztem,sőt még mostanság is főleg ilyen pirosodós fájós időszakban,és örök hálám a lámpáért,ha kell szólj visszaviszem :lol: :lol: :lol:

sutimano76
 
 


Madar,olyan szeleburdi vagyok,hogy sok reagálásom kimarad,de remélem hamarosan rendeződnek vissza az iccakák!!!!

Peppino nagyon ügyi Tomika!!!Gratulálok neki,enyim lány lusta mint a dög,hátról oldalra még okés,de csak az egyikre,amerre a cicihez fordul,de hason nagyon utálunk,pedig hamar meg kéne tanulni mászni,mert lassan apa is roskadozik a súly alatt(ezt ne olvasd Viki),kacagás,de jó....lassan az én lányom az egyetlen aki nem kacag????pedig foglalkozom vele,és hülyéskedek vele sokat,mondjuk nem csikis sehol,na de a mosolya !!!!!

sutimano76
 
 


Peppino,hála az égnek én nem viszketek,de reméletem mostanra már a múlté lesz ,és csak egy heg fog emlékeztetni a szülésremde sajna nem!!

sutimano76
 
 


Az egyik barátnőm(volt kollegám Juci)is hamarosan szül,de izgi!!!ráadásul májusban egy rokon(Dia) és egy barátnő(Timi,Kriszti barátnőm nővére) is szül,olyan furi eddig nem volt az ismeretségi körben nagyon baba,mostmeg bumm van :lol: :lol: :lol: és ha barátnőm(a fent említett Kriszti) augusztusban férjhez megy,remélem hamar eldöntik hogy oda is jöhet a baba és akkor kis korkülönbséggel lesz egy újabb játszópajti!!!

sutimano76
 
 


Süti! Nekünk is csak ma fordult át oldalról hátra, szerintem csak véletlenül, de ennek is nagyon örültünk! :) Minden nap hasra tesszük Tomikát (na nem olyan régóta...), de még nem tudja egészen kinyomni magát, ha tudod, Te is tedd minden nap hasra Bernit, és ha lehet, naponta többször! Biztos, hogy akkor könnyebben fogja bírni. Berni hogy nevet, mosolyog halkan??

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


na látjátok ezért lesz nemsokára az 5000. :shock: :shock: :shock: ,mert ilyen részletekbe írok....

de Scoop,írtad hogy jobb lenne tavasszal 90 napozni a gyümik miatt,hát én ezért sem kezdtem most veletek,mert én egyszer csináltam télen azóta se bírok nagyon ránézni az alma-banán-narancs-mandarinra!!!!

sutimano76
 
 


Aha,száj nagyra nyit és mosolyog,egyszer apájának adott közbe hangot,meg egyszer nekem,de azok még igazi kacagások voltak....lehet nem vagyunk elég viccesek :cry: :cry: :cry: :cry: :roll: :roll: :roll:

Ó,teszem én bernit minden nap többször hasra,amit eléggé nehezményez is,ráadásul gyakoroljuk az átfordulást,mindig mutatom neki hogy kéne....hátról például úgy hogy a másik oldalon lévő lábát húzom térdnél,aztán eljutunk hasra,majd sajna a kezét maga alól már nekem kell kiszedni.....a múltkor Kata mondta hogy ő leteszi a láb mellé mindkét kezét ,én is letettem és először a jobbat emelte fel,majd a balt is,ott példul nem kellett segíteni!!!

na nálunk most követekezett be 21 órási gépkikapcsolás így elköszönök,jó éjt mindenkinek!!!

sutimano76
 
 


Süti! Egyébként Tomi se szeret hason lenni... van, amikor rögtön sír, ha hasra tesszük...
Nem vagytok viccesek!!???? :D :D :D Ezen én jót kacagtam, tehát ... :)
Arra gondoltam, lehet, hogy Berni azért nem nevet, kacag hangosan, mert a lányok alapból visszafogottabbak, nem??
Hidd el, nemsokára biztos hangos Berni kacajjal lesz teli életetek! :)
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára peppino 2010.01.24 22:52-kor.

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


süti....nyarat írtam nem tavaszt :wink: de már nekem is herótom van....igazi gyüminapot eddig még csak egyszer tartottam :oops: majd holnap kíváncsi leszek, hozok kiwit, remélem nem aranyárban mérik... kiwi banánnal nagyon fini...aztán estére vacsira teszek hozzá kis almát, és turmix, oszt megiszom...remélem kibírom vele, mondjuk ma nagyon örültem és ösztönöz, hogy 71-et mutatott a mérleg ruhstúl, szóval 70 kiló vagyok :lol: de mivel mindig ruhában mérickedem, így marad a 71

KépKép
Kép
scooper
 
 


[quote="sutimano76"]n írta:sutimano76a látjátok ezért lesz nemsokára az 5000. :shock: :shock: :shock: ,mert ilyen részletekbe írok....

de Scoop,írtad hogy jobb lenne tavasszal 90 napozni a gyümik miatt,hát én ezért sem kezdtem most veletek,mert én egyszer csináltam télen azóta se bírok nagyon ránézni az alma-banán-narancs-mandarinra!!!!


Ezzel teljesen egyetértek,akkor változatosabban lehet étkezni
főleg gyümi és züldségnapon.Ja meg azért olcsóbb is,mint pl.most a karfiol,tök,paprika,paradicsom..de én kb.mire belekezdek már remélhetőleg tavasz lesz! :wink:

Kép
Kép
szintus
 
 


Scooper te mennyit szeretnél még leadni?
Milyen magas vagy?Mert mondjuk 71 az annyira nem sok,
szóval én annyival maradtam terhes Fruzsival és azóta csak nöttem,nöttem....

Kép
Kép
szintus
 
 


nekem sok, 55 min, de ha megy, 50ig nem állok meg............158 centi vagyok, ehhez 48 kiló a normális testsúly

KépKép
Kép
scooper
 
 


Kriszti! Csinibaba vagy! :)

Andi! Én is sajnálom az éjszakáitokat!!!!! :( Remélem hamarosan rendeződik Barni e téren!
Ne hari, már biztos leírtad, hogy ez az Osanit a fogzásra jó?? Illetve a Te segítségeddel is be lehet beszerezni?? Mennyibe kerül?? Nem tudok visszaolvasni, bocs...

Jó éjt!!

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Andi, mi péntek óta sportrészezünk, kinőttük a mózest hosszába! :lol: DE én már a mózest is emeltem neki! Remélem sikerült pihizni! Mi fél 11-től 2 óránként voltunk fent. :?

Boboka, nyugodtan mehet a nyolc golyó, nem sok! Nálunk hat, lenyugtatja Lőrincet. A kaki nekünk is zöld lett tőle, de legalább hat! Én még Viburcol kúpot vettem, ill. van Nurofenünk. Illetve nekünk fogzásra a citrommal bedörzsölt íny nagyon bejött! Erre kaptam meg h az allergizálhat, hát sza----m le, de hatott!

Scoop, áll az ajánlatom de a krémet magát küldöm, mert csak egy patikában csinálják meg normálisan!!! :shock: Ezt tapasztaltam, úgyhogy holnap megyünk dokinénihez kérek receptet kiváltom és küldöm, oké?? Ügyi vagy nagyon a kilókkal!!

Kriszti, nagyon jól nézel ki!! Bírom a "pózolásaidat". Egy manöken veszett el benned! Love storyért irigy!!!

Tara, Marci nagyon édi!!

Lányok jelöltem iwiwen köszönöm a visszát! :lol: Akit kihagytam attól bocsi, csak gyorsan csináltam, folyt köv... :lol:

T-pk, én abc-re szavazok, az ugyanolyan mint a miénk, csak a neve más! Ja és nekem ikertesóm van, és ne kövessétek el a hibát h 2 egyforma dolgot akartok venni! Mindegyik külön egyéniség lesz, mi ezt megszívtuk mert mindig ugyanolyanba öltöztettek és egyforma dolgot kaptunk

Frocli, gyere mesélni!

Szintus, hajrá babázás!

Kép
kata05
 
 


Peppino,ez most egyszeri alkalom volt.www.pharmaexpressz.hu innen rendeltük.Esetleg aki lemaradt,azzal fogjatok össze,és rendeljetek.

Kata,köszi neked is,lehet,hogy sétához akkor azt fogjuk használni.Mi még néha alszunk a mózesben.

Frocli üdv ùjra itthon.jöjjenek azok a képek.

Barni is másfél óránként kelt,kúppal fürdés után 2és fél,de nem szívesen csinálnék rendszert belőle.

Kép
v.andi
 
 


Szép reggelt! Iszonyú hideg van ... brrrrrr ... apa korán reggel el a reptérre ... szerencsére barátnőm elvitte Julcsit oviba, így nem kellett ebbe a nagyon hidegbe kimennünk ... éjszaka egészen türhető volt, köszönjük a jókívánságokat, 3 ébredés volt és viszonylag gyors visszaalvások, de azért még nem a régi ....

t-pk: de jó, hogy rendeződött a bébiőr dolog :)

Andi:
Barni képek ... imádom, de tudod, meg Ő is ... szerelmet vallottam neki múltkor személyesen :oops:
igen, nálunk is a fog(ak) a ludas(ak), egyszerre több is jön, nagyon határon az áttörés ... dentinoxot nagyon szereti, ha meglátja a kezemben a tubust, már repülne felém és felragyog az arca ... lehet, hogy majd nehéz lesz leszednem a szerről :) ... de az este bevetettük az osanitot .. lehet, attól volt jobb az éjszakánk :) kösz Andi :)

Scooper: gratula Neked is a fogyáshoz Kép :D :D csak így tovább, bár sztem ne tedd túl magasra a lécet :wink:

KépKép
KépKép
madar
 
 


Frocli: üdv. újra itthon :) ... gyere, mesélj, képek :)

Szintus: akkor már lehet, hogy most hétvégén meglesz Hanna :) de izgalmas :) ... miért/mitől félsz?
fogyás meg menni fog, ne aggódj emiatt :wink: :wink:

kértétek, itt vannak a fogzással kapcsolatos linkek, elmentettem, legalábbis úgy emlékszem, ezek voltak

http://www.kismamablog.hu/fogzas/csecse ... s#more-193

http://www.kismamablog.hu/category/fogzas

KépKép
KépKép
madar
 
 


[quote]A írta:ndi, mi péntek óta sportrészezünk, kinőttük a mózest hosszába! :lol: DE én már a mózest is emeltem neki! Remélem sikerült pihizni! Mi fél 11-től 2 óránként voltunk fent. :?

Boboka, nyugodtan mehet a nyolc golyó, nem sok! Nálunk hat, lenyugtatja Lőrincet. A kaki nekünk is zöld lett tőle, de legalább hat! Én még Viburcol kúpot vettem, ill. van Nurofenünk. Illetve nekünk fogzásra a citrommal bedörzsölt íny nagyon bejött! Erre kaptam meg h az allergizálhat, hát sza----m le, de hatott!

Scoop, áll az ajánlatom de a krémet magát küldöm, mert csak egy patikában csinálják meg normálisan!!! :shock: Ezt tapasztaltam, úgyhogy holnap megyünk dokinénihez kérek receptet kiváltom és küldöm, oké?? Ügyi vagy nagyon a kilókkal!!

Kriszti, nagyon jól nézel ki!! Bírom a "pózolásaidat". Egy manöken veszett el benned! Love storyért irigy!!!

Tara, Marci nagyon édi!!

Lányok jelöltem iwiwen köszönöm a visszát! :lol: Akit kihagytam attól bocsi, csak gyorsan csináltam, folyt köv... :lol:

T-pk, én abc-re szavazok, az ugyanolyan mint a miénk, csak a neve más! Ja és nekem ikertesóm van, és ne kövessétek el a hibát h 2 egyforma dolgot akartok venni! Mindegyik külön egyéniség lesz, mi ezt megszívtuk mert mindig ugyanolyanba öltöztettek és egyforma dolgot kaptunk

Frocli, gyere mesélni!

Szintus, hajrá babázás!


Jó reggelt!

Én próbálom másba öltöztetni őket, talán nincs is egyforma ruhánk, csak hasonlóak. Már most mások, Flórán pl: nem tudnék elképzelni egy szoknyát...
De azért az etetőszék lehet egyforma, nem??

t-pk
 
 


Süti: nem tudom, minek köszönhető, de nekem egyre halványabb a csaszi helye, szépen gyógyul, elégedett vagyok ... nem tudom, hogy a kenegetésnek, lámpázásnak köszönhető-e, vagy ez is mint annyi minden genetika ... tény, hogy nekem minden heg szépen és gyorsan gyógyul :)
Bernikének jó sok kishaverja lesz a közelben :)
Tessék komolyabban venni a 21 órát!!! :wink: :wink: :wink:

Kata: én még nem mertem sportkocsizni, de hogy többen írjátok, lehet belevágunk, sztem Mogyoró is jobban fogja díjazni :)
éjszakáitok, milyenek mostanában, visszatértek a nyugodt éjszakák?

KépKép
KépKép
madar
 
 


Egyébként honnan tudjátok, hogy fogzás van? Oké olvastam a linkeket, de ez alapján már azt hihetném, hogy 3 hónapja jön a fogunk és legalább egy krokodilnyi fognak kellene a szájukban lenni.

Nincs megdagadva az ínyük, viszont folyik nagyon durván a nyáluk és rágnak mindent. De én nem adok még nekik semmit...

t-pk
 
 


t-pk: nekem tecc, hogy nem egyformába öltözteted a lányokat stb. külön kis egyéniségek :) és az egyforma etetőszék miért ne férne bele?! :D

KépKép
KépKép
madar
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?