Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nati! Szuper tábli! Köszi!!!! Csak Bikfy születési dátumát nem látom. :oops: :wink:

Rodi! Gratula, hogy ilyen jól viselted az átjárhatóságit! Szuper, hogy minden ok, és jöhet az újabb/utolsó inszem!!! :lol:

Bikfy! Ugyeugye!!! :wink: Gratula az 5-öshöz! :lol:
Az anatómia tanár meg szedje össze magát!!!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Nati!

Még két infó a táblába:

utolsó mensi: dec.30.
sikertelenség oka: PCOS, IR, apabaj :?

Köszi!!! :D

Te meg igyál sok mézes teát, meg pihizz sokat!!! Nem lesz gond! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Nati, küldöm a gyógypuszikat, remélem, hamar meggyógyulsz. Valóban a láz a legveszélyesebb.
Utolsó mensi január 8. Sikertelenség ir mellett pcos.

Kiki, de drága vagy, köszönjük szépen! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

 
 

Lucuzs, Bikfy: 1981.05.23. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


sziasztok!!


Csak gyorsan!
Babi utólag boldog szülinapot a kisfiadnak

Beze Lexynek pedig előre boldog születésnapot!!!

Én vagyok köztetek a legfiatalabb.:)

Pár kép majd jövök még ha tudok!!! Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Bikfykém!

Hát, remélem síelés után nem jön meg!
Nagyon gratulálok az 5-ös vizsgához! Büszkék vagyunk rád!
Hát másfelé kellett néznem, hogy ne bőgjem sírjam el magam. Ők nagyon örültek, boldogan fogdosták egymás kezét! Jó volt azért nézni őket!
Doktornő, kérdezni akartam már, hogy bromót és meforalt ugye szedhetek együtt? Mert a meforalt a mensbe írták fel, még a bromót a BMC-be és ugye ott szerintük jó az inzulinom. Nehogy összevesszenek bennem a bogyók, és még ütődöttebb leszek!

Bikfy! A névnapom előtti napon születtél! Hát minket tényleg összeköt valami!

Natikám!
Gyönyörűséges táblázatot csináltál! köszönjük!
Natikám nagyon vigyázz magadra! Ne legyél beteg! Ma hogy vagy? Torkod?
Majd ha a ciklus 2. napján megyek uhura, akkor vesznek vért is, és megnézik, hogy elég-e a bromó.

Viuskám!
Nagyon szép Darnika! Olyan kis helyes pofija van! Imádom!

Beze!
Hogy állsz a nagy készülődéssel?

Kiki,Lucuzs?
Hogy vagytok? Éreztek valamit! Jaj, úgy szurkolok nektek is!
Timejka régen volt már, nem?

rodina74
 
 


Bocs, hogy tegnap már nem jöttem, de még elmentünk vásárolni a Tecsóba! Ma délután anyósék átjöttek, hogy a párom szülinapját megünnepeljük, így egész nap főztem, és még délelőtt intéztem egy csomó dolgot az utazással kapcsolatban is. Most volt időm jönni.
Viszem a lapitopit magammal, bár nem tudom, hogy lesz-e netes elérésem. Pedig nagyon kíváncsi leszek a jövő heti eredményekre!
Holnap még mindenképpen jövök!

rodina74
 
 


Natikám!
Te nagyon gyűjtöd a laptetőket! :wink:

rodina74
 
 


Beze! Köszi! :wink:

Vius! Nagyon szép kislányod van!!! :lol: :lol: :lol:

A mi második csodánk is kislány lesz, úgy érzem! :wink:

Rodina! Hát, ma már éreztem egy kis cicifájást, de ez utró is lehet... egyenlőre ennyi... :roll:

Kiki! Te?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Viuska!
Kicsi Csöppöd gyönyörű!!! :wink:

Rodi!
Ti mindjárt indultok is síelni? Én csüt. még vizsgázom, aztán pénteken irány darány!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Lucuzs!
Egyébként ha rád nézek, mindig az jut eszembe, hogy te tipikusan egy lányos anyuka vagy. Én is így gondolom magamról, bár nekem eddig még mindenki kisfiút álmodott. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodikám!

Bromót a magasabb prolaktinra kaptad. Ugye? Én úgy gondolom, mehet együtt a két tabletta, de nem merek rá esküdni. Azért kérdezz rá a dokidra. Ne félj megemlíteni a Met-et. Én az a dokit, amelyik csak a száját is meghúzza, leordítom, aztán hagyom ott a csudába. Mert akkor ő még mindig nem az én emberem. Továbbra is hiszek abban, hogy a PCO kezelése a Met. Amelyik doki ágáll ellene, az nem elég képzett, nem halad a tudománnyal, okoskodik, csak én erre már nem érek rá. Szóval az ilyennek csak azt mondom, CSÁ!!!

KépKépKép
bikfy
 
 


Lassan elköszönök, eddig tanultam, de most már elég volt. Mindenkinek puszi és jó éjszakát!!! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi!
Ha megírod priviben a számod, akkor szívesen megírom neked az eredményeket.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki!
Ment privi! Köszönöm!

Lányok! Tegnap este nem is meséltem! Van még a pajzsmiriggyel kapcsolatban két vizsgálatom, amit nem tud a MÁV kórház megcsinálni. Nincs reagens anyag, és már 2 hónapja várok rá. A TPO anti és a TG anti! Tegnap elmentem a magánlaborba, mert láttam, hogy 3000 ft-ért megcsinálják. Odamegyek és odaadtam a papírt, amin rajta van a két vizsgálat megnevezése. Mivel ez nem olyan gyakori az asszisztens nem tudta, hogy a listáján melyik vizsgálatokat kellett beikszelni, így odament a laborosokhoz, hogy megkérdezze! Két rövidítést ikszelt be, ahol szerintem az egyik nem volt jó. Szóltam is, hogy én nem értek hozzá, nem ismerem a rövidítéseket, de biztos jó van bejelölve? Mondta, hogy igen, laboros mondta. Aztán elmentünk egy laborossal, aki levette a vért. Mielőtt ez megtörtént volna, mutattam a papírt, hogy ez a két vizsgálat kell nekem, jó van bejelölve? Megnézte, és azt mondta, hogy igen. Valahogy volt egy furcsa érzésem! Hát este látom a netes címemen, hogy jött tőlük egy email, hogy elnézést kérnek, de nem jó vizsgálatot jelöltek meg, hanem a másik kell, de így soron kívül hétfőre megcsinálják. Csak vigyem vissza a számlát, és kapok még vissza 660 ft-ot is! Ebben az a jó, hogy 8-16-ig vannak, tehát munkaidőben! Ennek azért nem örülök!
NA, szóval velem mindig történik valami!

rodina74
 
 


Natikám!

A táblázatot láttam valamit, amit kérdezni akartam! Milyen progi gélt használsz? Egy másik topikon a wid yam-ot ajánlották nekem, de ezzel kapcsolatban még bizonytalan vagyok!

Lassan ébresztenem kell a párom, mennünk kell a sífelszerelésért!

rodina74
 
 


Itten vagyok ám!

Bikfy
Gratula a vizsgához.

Most nem tudom már, hogy ki mit kérdezett (bocsánat ezért) így névtelen mindenkinek írok (ezt jól megmondtam)

Kaáliba tényleg nem adtak időpontot, mert már nem tudnak, hívjam őket sűrűn, hátha lesz visszamondás.

Szerdán viszem a Bencét a doktornőhöz és akkor kiderül minden a mandulájával kapcsolatban.

A barátcserje 1 hónap hatott nekem, ugyanis ma, a 23. cn-on erősen elkezdtem barnázni, úgyhogy annyira tele a tököm, hogy már nem is érdekel az egész. Pénteken azért elmegyek a mensbe, aztán most úgy érzem, hogy nem érdekel semmi, nem megyek sehova. A tököm kivan már, hogy mi a francért csinálja ezt a mensim.

Rodi, Bikfy
Nagyon irigyellek a síelését, én is mennék nagyon, de sajnos nem tehetjük meg.

Womans Care nevű gélről hallottam, amit a progit és a másik hormont egyensúlyba hozza, tarja, állítólag. Van egy topic a fogamzásba, azt iszem, hogy womans care néven, nemrég indították, ott bővebb leírást találtok a linkben.

timejka
 
 


Örülök, hogy jöttél Timejka, mert már hiányoztál!
Sajnálom ezt a barnázást! Én nem igazán értem!
Ezt pénteken mindenképpen mond el a mensbe!
Nagyon szorítok neked, hogy kiderüljön mi a baj!

rodina74
 
 


Timejka!

Mióta szeded a barátcserjét? Mert legalább 3 hónapnyi folyamatos, megszakítás nélküli szedés kell. Nem tudok mit mondani, fogadd el, és szeresd a szervezetedet! Tudom, hogy hülyén hangzik, de talán sokszor már tényleg az a baj, hogy agyon figyelgetjük magunkat. Szeresd magad és kényeztesd és örülj annak, hogy nő vagy.
Voltál már kineziológusnál? Talán tudna segíteni. Ne haragudj, nem okoskodni akarok, csak nagyon szeretnék segíteni.
:wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi!

Megvan a szkafander és holdjáró készülék? Nem akarsz a virgácsaidról egy fotót feldobni? :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Á, most fel nem öltözöm! Délelőtt mentünk el a cuccokért, és a cipőn még most is jókat tudok röhögni! Majd kint csinálok képeket és felteszem. Hát még egybe nem öltöztem fel, de már így is sz@rrá röhögtem magam, magamon! Szép piros bukósisakom van, könnyen meg lehet találni majd, ha fetrengek a hóban! :roll: :oops:
Várom már nagyon!

Már összekészítettem a cuccokat, de még nem pakoltunk be! Még elmegyek hajat mosni, és fücsizni, és utána bepakolok! Juj, de jó lesz! 1 hét pihi, sok mozgással! Remélem a jövő havi babásodásnak is jót fog tenni!
Bikfykém, ti mennyi időre is mentek? Mikor jössz majd vissza?

Timejka!
Ezzel a síeléssel nekünk is szerencsénk van! Ingyen van a szállás és a reggeli! Ezt így nem szabad kihagyni. Egyébként nekünk se lenne pénzünk rá, így babaprojekt előtt!

rodina74
 
 


Rodim!

Neked van bukód? :shock:

5 napra megyünk, jan 29-től febr. 2-ig. Nekünk is minden ingyenes. Főnökünk ajándék útja. :wink:
Így csak annyiba lesz, amennyiért béreltem a cuccokat, ez kb. 7000 Ft. És ennyi. Ja, meg a sípálya bérlet. Különben én sem költenék rá. De azt mondta a dokim, hogy uh-s helyett rtg-s átjárhatóságit csinál, az ingyenes, ezért most 30.000-et elsízhetek. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!
A röntgenes se rosszabb! Igaz, én uhuson nem voltam, de röntgenesen kétszer, és még élek. Egy rossz pillanat van benne, utána egy kis feszítés, és vége is van! Az egész nem több 2 percnél! Neked volt már röntgenes?

Hát mi is béreltünk cuccot, de nálunk kétszer annyi, mint nálatok. + sípályabérlet. De nem baj, nyáron úgysem voltunk sehol, és remélem, hogy ebben az évben nem is megyünk (mivel terhes leszek!)

Akkor a párodat otthon is hagyod? Vagy viheted? Úgy lenne a jobb!

Már bepakoltunk, hát jó sok cuccunk lett! Remélem beférünk egy autóba 4-en!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Rodi, anno megkérdeztem a pco-s oldalon, hogy lehet-e a metet és a bromot együtt szedni, azt a választ kaptam, hogy igen, szóval nyugodtan.

Jó síelést nektek és Bikfynek!

Bikfy, bukósisak kell, életet menthet!!!

Vius, köszönjük szépen, nagyon aranyos vagy!

Tavaly 24-én hajnali 2-kor ébredtem az első fájásra....

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
Lexikének holnapra: Nagyon Boldog Születésnapot Kívánok!

Kép

Lassan elköszönök! Találkozunk jövő vasárnap!
Addig is sok-sok zebrás tesztet kívánok! Csalódást ne okozattok!

Kiki! Lucuzs! Nati!
Nagyon-nagyon szurkolok! Ragasz-tapacs nektek!
A spontánkodóknak is szurkolok!

rodina74
 
 


Bikfy!
Nagyon szurkolok a vizsgádhoz is! Érezd jól magad a síelésnél! Vigyázz magadra! ÉS szerezz bukót!

Puszi mindenkinek! Legyen szép, sok zebrás hetetek! :wink:

rodina74
 
 


Lexikének nagyon sok boldogságot, kiváló egészséget és gyönyörűséges gyermekkort kívánok első szülinapja alkalmából!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Beze! Lexinek kívánok boldog első szülinapot!!! :lol: :lol: :lol:

Csodaszép nap ez nektek!!! Nem nézed percenként az órát, hogy annó egy éve ilyenkor mi is volt? :wink:
Emlékszem én Bogi 1.szülinapját végig bőgtem, annyi élmény, emlék jött elő. :oops: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Jó reggelt!

Rodikám!
Érezd magad nagyon jól a síelésnél, ne feledd, jövőre már úgysem mehetünk. Akkor már babázni fogunk. :wink:

Lucuzs!
Valami babás érzés? Sokat vagy eszemben. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Natikám!
Hogy áll a náthád? Remélem jobban vagy már. Férjem is nyüszög, de mintha én is éreznék valamit. Remélem nem most leszek beteg. Te nagyon vigyázz magadra, sok vitamin és pihi. Ölellek. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Beze!

Nagyon boldog szülinapot kívánok a kislányodnak! :wink:

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy
Voltam már kineziológusnál. Ez a harmadik doboz barátcserje, amit mostkezdtem el szedni. Lehet, hogy tényleg nem kéne figelgetni semmit.

Rodi
Elmondom pénteken a dokinak, kíváncsi vagyok mit mond majd erről.

Az úgy jó, hogy ingyen van a síelés.

timejka
 
 


Bikfy! Nem érzek sokat, esténként fájdogál a mellem, de nem erősen, és ez a progitól is lehet... :roll:

Eddig nem voltam valami lelkes, de ez az elmúlt 3-4 napban megfordult, és most nagyon hiszem, hogy babás vagyok. :lol: Jobb így pozitívan, azt meg már agyban eldöntöttem, hogy most hiszek, és ha mégse (ami ugye nem lesz :wink: ), akkor egy nap sírdogálás, aztán felállunk és megyünk tovább, máshogy nem lehet! :D

Rodina! Érezd jól magad!!! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

Rodi, Nati, Lucuzs, Bikfy, nagyon aranyosak vagytok, köszönöm szépen! Úgy meghatottatok, hogy pityergek... :oops:

Rodi, párodnak is nagyon boldog születésnapot!

Az ünnepeltnek majd megmutatom a szép képeket, amiket feltettetek!

Este hozok képeket. :D

Lucuzs, dehogynem, hajnali 2-től negyed 4-ig folyton az órát lestem, ma pedig 9 óra 42-kor potyogtak a könnyeim, mint a záporeső. :oops: Anyának lenni a világon a legjobb!!! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Jönnek a képek, bocsi, kicsit sok lett. :oops:

zebrázok
Kép
hal jöhet :D
Kép
ismerkedek a tortával
Kép
van egy autóm
Kép
sietek :D
Kép
takarítok
Kép
anyai nagymamával
Kép
citromot ettem, savanyúúúúúú
Kép
huncutkodok
Kép
torta
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze! Lexi tündéri! Igazi 1 éves tündér!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Kiki! Hogy vagy? Minden ok? Holnap telik le a két hét ugye? Nem nyomsz el egy tesztet előbb? :wink:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs, köszönjük, nagyon aranyos vagy! :D
Bogidnak mikor van a szülinapja? Hány éves? Szép neve van. :D Engem is így hívnak.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok
Ahogy ígértem pár kép a keresztelőről.csak gyorsan mert nyűgik vagyunk Dari sem alszik még csak nyervog.

Lexi nagyon aranyos még egyszer boldog szülinapot Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Ezek pedig az ajándékok

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Az étkészletben bele van gravírozva a monogramja(Z.D) és dombor nyomott állatkák vannak rajta.

A Chicco projektoros zenélős lámpárt ajánlani tudom tök jó nyugtató hatása van.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Beze
Boldog szültésnapot a kicsi lányodnak!

timejka
 
 


Vius! Nagyon szépek voltatok! És azok a torták! :shock: Az ajándékok meg nagyon helyesek!!! :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Kiki! Nagyon eltűntél! :? :( Remélem minden rendben!

Nati! Te hogy érzed magad? :wink: Torkod?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

Én is hiányolom Kikit és Natit is. Merre vagytok?

Lucuzs!
Nem lőttél tesztet? Én nem bírom kivárni a szerdát. :lol:

Babócák gyönyörűek! Lexi is, Dari is.

Vius!
Ez a pap adott bennünket össze. Én csípem, pedig néha picit dilis. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy! Nem teszteltem, majd szerdán, ez tuti! :lol: bírd ki addig!!! :wink:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Nem bírom... :x :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Na jól van, addig küldök nektek valamit:

Kép


Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy! Mikor is lesz az anatómia? csütörtök vagy péntek?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Csütörtök. De már nem bírok tanulni. Minegy, ahogy lesz, dal lesz, mint ahogyan a barátnőm mondaná. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy! Köszi! :lol: :lol: :lol: Érzem, hogy Kiki és Nati is zebrásak!!!

Beze! Te is Bogi? :lol: Tényleg szép név! :wink:
Bogi novemberben volt 3 éves. Már ovis, bár gyakorlatilag folyton beteg szegény... :?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: