Új privát üzeneted érkezett!

Hanna: ezt neked:
Kép

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Szöcske: köszi, akkor reménykedem! Nálunk sajna még arra ébrednek (főleg Alexa), hogy éhen fog halni másodperceken belül. Legalábbis a decibelekből erre következtetek, na meg a hatalmas cuppogásból.

Vanda: atyaég! Szegény Dani! Na, meg szegény Te! Jók a torták!

Baba: jobbulást most már végre! Biztos az idő is rálapátol. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Baba, a babák ha köhögnek fenistil cseppeket kapnak kgként 2 cseppet, max 15öt este és napközben a felét, plusz stodalt.Nos, ez szokott hatni...esetleg megnézhetnéd hogy a fenistil cseppeket és a stodált terhesen lehet-e, a fenistil csepp eredeti alkalmazásától ne ijedj meg, mert nem köhögésre van hanem allergiára de ezt adják mindig.stodal meg egy csoda, Hnál legalábbis.
Vendég
 

 
 

Időközben felhívtam a háziorvost, sürgősségi beutalóval irány SZTK tüdőgondozó. Megvizsgáltak és minden nap járnom kell inhaláló kezelésre. (Gondolom a Maripent is be kell végig szedni (nem kérdeztem), mert az antira mindig azt mondják, h. végig kell szedni, ha elkezded.)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hunci drága, köszi a tippeket. A Stodalt is használtam eleinte. Elfogyott 1 üvegegl. Utána egy üveg Prospán a nődoki javaslatára. Volt Hoeogéne9 a torokfájásra először. Volt hársfatea, volt kamillás gőzölés. Vitaminok, sok folyadék.

Egyébként épp bűnözök :oops: . Az ebédem 3 dl kakaó (édesítővel) és 1 óriási sajtkrémes csiga. Isteni!!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok:


Leo:

Ha Ranikó nem tart igényt és megvan barátnődnek a pihenőszék megírod az árát és melyik típus van nekik?

Baba:

Nagyon vigyázz magadra és most aztán hess köhögés hess!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó, nem tudom, h Ranikónak kell-e a pihiszék végül.....típusra a második, amit Ranikó feltett képet

Ranikó?

Kép

Kép
leo50
 
 


Leo:


Az első képen lévő jobban tetszik, de milyen a másik? az is jó? Nem borul könnyen? Nem tudod kiesni belőle a gyerkőc?

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!

Nikó épp most beszéltük meg apával hogy valószinű olyat veszünk mint Lois hogy legyen hinta is.
Még nem írtam meg Leo barátnőjének.
Nekem van róla képem szerintem nagyon jó állapotú amúgy.
Beteszem ide szerintem nem fog megharagúdni.
Ja amúgy minőségileg nagyon jó fajta.

Kép

Kép

Kép
raniko
 
 


Hú,nincs sok időm,

de,

Lois,nagyon sok boldogságot!!!!

Baba,neked jobbulást!

Bols,hatalmas gratu az elbocsájtáshoz!

Keny,neked a nunishoz :D

Rani,kitartás,lassan babázol :wink:

Angel,képet,képet,képet!!! :D éljen a dévény vége!

...na rohanok fürdetni,bocsi,hogy csak így kutyafuttában...
Vendég
 


Azta Nyulasz már ilyen nagyok a babaók!? :shock:
Hihhhhetetlen hogy repül az idő.
Igen már nagyon várom a drágát hogy babázhassunk! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Baba, :( sajnálom, hogy ez lett a vége. De remélem használni fog.

Vanda, szegény kölyök, hogy néz ki! :( Jobbulást neki!

Lois, boldog névnapot!

skrisz72
 
 


Nikó!
Nem borulós, nekünk ugyan nem ez volt, de ha jól saccolom szín alapján, akkor ez Fischer Price, ők meg nem gyártanak gagyit. :D

Skrisz!
Ha látnád, mi van a pelenkája alatt. Szörnyű, szegény babócám, bár talán tegnap tetőzött, innen már jobb lesz (remélem).
vovanda
 
 


Sziasztok Csajok!

Na én is bejelentkezek, nálunk semmi küli, még mindig eufóriában vagyok a tegnapi babamozi miatt :P .Hatalmasakat kajálok, Baba nem is értem hogy tudsz diétázni???Bár a védőnő azt mondta nekem, hogy mivel enyhe IR-em van és apukám is cukorbeteg valszeg oda kell majd figyelnem később a ch-ra :roll: De hogyan???
Viszont holnap töltöd a 12.hetet!!!!!!!!!Köhögésedre az inhalálás nagyon jó lesz, és nemtom hallottál e már a sóterápiáról, amit sókamrában csinálnak, nagyon hasznos.Ha gondolod keress rá a neten, ártani nem fog.Tesóm gyereke kruppos és ez nála nagyon bejön!

Lois!
Heppy Némdéj :lol: !

Vanda!
Hűűű micsoda pöttyök :cry:

KépKép

Kép
keny
 
 


Lányok szerintetek én még elmehetek moziba? :roll:
A hanghatások miatt tartok kicsit bár tuti körbe csavarom magam a kabátommal, de ki mit gondol?

Kép

Kép
raniko
 
 


Loisom :)

BOLDOG NÉVNAPOT!!! :)
Kép

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Vanda, atyaisten! Ez nagyon gáz! Nem vakarja ki szegényke?
Torták szupik, éljenek a januáriak!

Angel, céklalevet én is vettem, adtam nekik, mire dokinő megkérdezte, hogy ez mi? Csecsemőknek való? Mondom, nem. Hát akkor ne adjak nekik, csak sk-t. Egy biztos, cékla megfog mindent, szép lesz az ember tőle.

Kérdezem a férjem, anyósom(aki meghalt szegény) hogy etetett 4 gyereket? Hát úgy, hogy volt rajta egy rendes ruha, afölött egy otthonka, afölött még egy otthonka. Ha jött valaki, levette a legfelsőt és mindig tiszta volt a rucija. Én meg mindig össze vagyok kenve. Igaz, már az otthonkát is csak a mesékből ismerem.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Édesek vagytok Csajok, köszönöm a köszöntéseket :D :D :D

Baba!
Nem hangzik jól ez az egész :(
A sóterápia nem ilyen esetekre van kitalálva szerintem, múlt héten voltam sókamrában és tengeri levegős kabinban, és kifejezetten ellenjavallt volt ilyen megfázásos nyüveknél.
De kruppnál és asztmánál szuper!! :)

Vanda!
Szegény PöttyösPasi :? Remélem a legrosszabb részen már túl vagytok :roll: Én oltatok, az tuti.

Szöcske!

Köszi a választ a husis kérdésemre :)

Hunci!
Alant lévő mail-emre jöhet a tábla :)

Rani!

Én nem voltam moziban terhesesen, de csak azért mert így jött ki, szerintem menj nyugodtan. Tesóm mesélte anno, mindenórás terhesen ült be a Baljós árnyakra (Star Wars), na azt durván reagálta le az unokaöcsi, de az iszonyú hangos film. Bármi csendesebb okés szerintem :)

Timi!
Édiii, szereti a kengurut??

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Rani: én voltam moziban úgy 30. hét körül és bevallom, alig vártam, hogy vége legyen! A nagy hangokra (szinte végig) ijedeztek a csajok. Nem volt jó érzés. :(

Lois: még nem tudom, de a kenguruban abbahagyta a bűűűűűűűűűűű-zést.

Tanuljuk ám az ábc-t! Alexa remekül tudja az ó és á betűket, Hanga meg a b és ű betűket. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Rani!
Engem anno Balu A sithek bosszújáért iszonyatosan megrugdosott. De ha a benti bunyó nem zavar, akkor menj nyugodtan, kölöknek semmi baja nem lesz tőle.

Keny!
Hüléyzz le, de Norbi Update. Amúgy zanzában a lényeg: finomliszt, túlzott sófogyasztás és cukor kerülendő. Vegyél teljes kiőrlésű vagy Graham kenyeret, cukor helyett meg sztíviát (természetes édesítő, igaz van egy kis mellékíze). Ha ezekre figyelsz, akkor szerintem nem lesz gond a cukroddal, több cukorbetegtől hallottam, hogy bevált. Így nem kell keményen koplalni.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Most tudtam felkelni.
Köszi a mozis hozzászólásokat igazából az Avatart néznénk meg.
A benti bunyó nem zavar csak ugye én is úgy vagyok vele ha valami nem kellemes a babának azt kihagynám.
Remélem hogy nem olyan hangos a film és jól betakarom a pocakom. :roll:


Vanda remélem Dani jobban van!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Halihó!

Csak gyorsan.

Lois! Boldog névnapot!
Csodahelyes KisZé.

Vanda! Jobbulást nektek!

Keny! Gratula a kiscsajhoz!

Baba! Hogy vagy?

Angel! Nagyon ügyes Dióka!

Remélem a bébik és kismamik jól vannak.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Rani, én is voltam moziban, és szintén alig vártam, hogy kijöhessek. Nem volt jó élmény. Hangos volt, és Eszti rugdosott.

Baba, hogy vagy?

Vanda, én rendeltem a Gastroyal-tól Norbi update kaját. Ehetetlen. :? Jobb megvenni az alapanyagokat, és otthon kutyulni.

Én elkezdtem itthonról dolgozni. Fele cucc nem mükszik a gépemen, úgyhogy még lájtosan nyomom. Tegnap viszont azt hittem már falramászom az idegességtől. Kiborított a szoftvertelepítés. Semmi sem jó. Car kezdés. Eszti viszont reggel fél 7-ig aludt. Bár tegnap neki is jó car napja volt.

skrisz72
 
 


Timi! Nagyon édes!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Nagyon szépek a babák. :)

Kedvet kaptam. :oops: Meg régen láttátok már. :)

Művésznő :)

Kép

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Skrisz!
Én is itthon kotyvasztok, megvenni húzós. De ha kicsit bogarászod az elméleét, akkor utána egész jól el lehet boldogulni normál kajákból. Nálam működik. :D

Kiscsillag!
Naggggyonnnn komoly! :lol:
vovanda
 
 


Hanna, Skrisz: most a kezelés kezdeti hatásaként jobban köhögök. Kár, hogy hétvége jön és ki kell hagyni 2 napot.

Skrisz:olvastam a blogodban a tegnapi napod és elhiszem, hogy bosszantó. Nyugi! SZÚ-SZÁÁÁ!Minden kezdet nehéz, de majdcsak összeállnak a dolgok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim, gratula a 12. héthez!!!!!!!!!!!

Kiscsillag, nagyon tündér a kislányod. :D

Hanna, te még nem kezdesz melózni? Legyen már egy sorstársam.... :wink: :oops:

skrisz72
 
 


Skrisz, köszi.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nézegettem Esztike képeit és olyan kis édes husikás!Úgy megrágcsálnám! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Van mit enni rajta. :oops: :wink: Már hét kiló.

skrisz72
 
 


skrisz
Köszi :). Eszter is nagyon édes, meglestem. ;) Még szopizik? Csak cicit adsz neki???

vovanda
köszike. :) Hogy vagytok???

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Kép

Sziasztok! Babácskám szépen fejlődik, megdícsérte a védőnő, hogy szépen kikerekedett. :-) Hát, van is étvágya, aminek nagyon örülök:) Olyan jó babázni:)
Tegnap volt bónusz kakilásunk is, mert pelenkázás közben kétszer is lefosizott. Na, attól sírni kezdtem, mert rémes volt. Amikor más anyuci mesélt ilyet, akkorákat nevettem:))) Most meg velem is megtörtént)))) Még az ajtó is olyan lett, nem semmi adag volt. De hát ez van, nem jókor bontottam ki. Kábelfektetés után kellett volna. Azt meg lehet hallani, hogy mikor van.
De nagyon imádom a picúrt, olyan édi, picike:))
Holnap megint egy csomó vendég jön. Meg sem kérdezik, hogy zavarnak-e. Csak jönnek. Hogy ők nem hozzám jönnek, meg nem a férjemhez, hanem a babához. És a baba hogy tudna már nemet mondani? Mindig frászt kapok attól, hogy ki milyen vírust hoz be:(

Baba, sejted már a kisbabád nemét?

Vanda, sajnálom a rémes bárányhimlőt, én oltatni fogom a kislányom ellene, ha még időben sikerül. Minden ellen beoltatom, amint lehet. Magunkat is be szoktuk oltatni és be is jöttek az oltóanyagok:)
Vendég
 


Sziasztok!

Na ma voltunk mosziba.
A hang hatások nem voltak rosszak de nem is az volt a baj.
Egy pasi 2 sorral lejebb úúúúúgy köhögött de úúúúgy, hogy az idegesített.
Kb fél percnként de komolyan nem túlzok.
Nem is értem így hogy jöhet el valaki, mert egy normális gondolkodásu ember tuti nem jönne.
A vége az lett, hogy felálltam és kijöttem a filmről nem kockáztatok, de nagyon mérges voltam!!!!!!!!!!

Twist nem is hiszem el, hgy így jönek a vendégek! :shock:
Én tuti meg mondanám neki, hogy szépen maradjanak otthon, és majd én eldöntöm, mikor jó és mikor alkalmas! :evil:
Ez komolyan vicc vagy inkább sajnálatos. :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Jó reggelt!

Kiscsillag Nagyon cuki!

Twist! Édes a kiscsaj.
A vendégeket gondold át.
Én úgy utáltam a sok okoskodó embert. :twisted:

Krisz! Melóznék én, de nekem ügyfeleznem is kell, értekezletekre járni, riportoltatni. Nekem ha melózok 14 óra a napi melóm.
Nem tudom az irodába bevinni magammal. Ááááááá.. szóval bonyolult.

Baba! Jobbulást! Gratula a 12. héthez!

Vanda! Hogy vagytok?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Twist!

Kicsi babád olyan édes :lol: ,és amint látom működik mindene :P :P :P , én azért röhögtem a fosi sztorin :P

Baba!
Köhögés???Használ az inhalálás?Amúgy, hogy vagy, milyen 12 hetesnek lenni :lol: ?Lassan jön a kombi nálad is, majd meglátod baromi jó lesz, látni a picit ahogy bicajozik a csöpp lábával.
Nekem soxor szurkál a hasam, és tegnap felvettem volna az 1ik farmerom igaz elég szűk fazon de nem tudtam begombolni:)

Vanda!
A diétát csak azért írtam kérdőjellel, mert én még soha életemben nem fogyóztam és nem is diétáztam, a "paraszt" belem nemtom, hogy viseli ha esetleg erre a sorsra jutok? :roll:
Gyerkőcök, hogy vannak?Nem vakargatja Dani a pöttyöket?

Skrisz!
Eszter cuki :P

KépKép

Kép
keny
 
 


Kiscsillag, még szopizik, de 4 hónapos korától már tápszerrel pótolunk. Azóta kezdett el hízni is. :) Nagyjából fele-fele arányban kapja az anyatejet és tápszert.

Hanna, a pénz miatt sajnállak, de amúgy meg nem. A világ legjobb dolga anyukának lenni.

Rani, sajnálom a mozit. Ez pech. :?

Twist, álljatok a sarkatokra, és legalább az első hónapban ne jöjjön senki! Nincs még megfelelő immunrendszere a babának. Hülye rokonok.

Vanda, hogy vagytok?

Keny, Baba, pocaksimi!

skrisz72
 
 


Na megpróbáltam képet tömöríteni, remélem sikerült :P

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, nagyon szép. Nálam sem minden ruci kényelmes, így ma vásároltam egy kismama farmert és egy bandázst, mert amit egy barátnőm adott, az túl nagy. Méregdrága volt, de jól érzem benne magam.

Skrisz, Hanna, köszi.

Twist, még nem tudom. Sajnálom a fosi-sztorit. Nagyon édes a babád!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Keny, édibaba! :D

skrisz72
 
 


Twist!
Édes a kislányod!!!
Vendégeknek meg mondd meg kerek-perec, hogy lesznek szívesek legalább azt megvárni, hogy kicsit összeszedd magad. Aki nem érti meg, az magára vessen.

Keny!
Jó a fotó. :D

Köszi csajok az aggódást.
Alakulunk, Dani már sokkal jobban néz ki, néha vakar, de tövig vágtam a körmét, nem nagyon van mivel. Ja, és a bari mellett orvul kinőtt 4 foga. Szegény nem csoda, hogy olyan nyűgös volt. Rékán még semmi... ?ajd 2 hét múlva.
vovanda
 
 


Vanda, négy fog? Azta! :shock: Nem aprózza el a kölyök.

skrisz72
 
 


üdv!

Baba,
jobban vagy? :?

Vanda,
na szegény Dani :roll:

Kiscsillag, Keny, Twist,
szépek a kölkek, minden korosztályban! :D



na, pakoltam én is néhány képet a közösre! :wink:

angel37
 
 


meg ide is :oops: :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

angel37
 
 


Angel!
Ha jól sejtem, cseppet huncut a lányod... :D
vovanda
 
 


Angel!
Nagyon tündéri, nálam az utolsó a legbejövősebb. Ott kajakra összerágnám a fülét..... na jó nem fogom... de nagyon bűvölős az összes :)

Kis*!

Kincső már igazi kis királylány, nagyon szép!! :D

Twist!

mitől volt rémes a fosi?? :shock: Nálunk nem volt ekkora vendégjárás, de lehet nekem tapintatosabb barátaim vannak lehet (na jó egy-kettőt leszámítva) , volt egy aki aznap idetelefonált mikor hazajöttünk a kh-ból, hogy akkor ő felugrana.... de lekoptattam szívfájdalom nélkül :roll: )....ja, végülis ahogy így utána gondolok, lehet nem ők tapintatosak, hanem én vagyok félelmetes.... :twisted:
Nyugodtan mondj nemet, aki nem érti meg, azért meg nem kár... :) Kép cuki!! :D

Keny!
Bevallom, nem igazán igazodom el a KisKeny képén :oops: :oops: Hol is van a fejecske??

Baba!
A C&A-s bandázs nekem nagyon bejött, normális ára van szerintem.

Norbi Update-tel nincsen semmi baj. Alapszabályokat be kell tartani, nem nagy ördöngösség :)

Rani!
Sajnálom, hogy a mozizás ilyen rosszul sült el :?

Skrisz!
Sajnálom, hogy ilyen bosszantóan kezdődnek a dolgozós idők, de majd csak a helyére kerül minden.

Vanda!
Szegény Dani, és még a fogacskák is egyszerre...de most már csak túl lesztek rajta :roll:

Mi jól vagyunk, Zé nagyon durván beindult, leteszem, és egy pillanat múlva már méterekkel arrébb van, pörög mint a ringlispíl, nagyon élvezi. Kajára iszonyú lelkes, de még mindig nagyon egyben jön ki belőle a cucc, gondoltam, hogy szüneteltetni kéne kicsit a kanalazást, de annyira imádja, sajnálom elvenni tőle :?

Tegnap mondjuk nagyon f@sza napunk volt, behalt a zár a bejárati ajtón, és kinn rekedtünk a -4 fokban séta után, persze, se pénz, se egy slusszkulcs, pelenka se persze, még szerencse, hogy telefon volt. Így is órák múlva jött a lakatos, addig bekéredzkedtünk egy szomszédhoz, mondtam a Kölöknek, hogy na most akkor szíveskedjen pár óráig nem "üríteni" :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel: megzabálnám! Nagyon édes és tényleg manó! :D

Lois: zár :twisted:

Twist: nagyon édes! Nem tudom, de én nagyon röhögtem, amikor az első pelenkázásnál Alexa lefosott! Meg a mai napig, ha elbambulom a dolgot és totálba kapom a kakát a pólómra.

Lányok! Hangámat valami nagyon kiütötte (Alexát csak kicsit), totál tele van az arca apró, piros pöttyökkel és olyan érdes az érintése. Mi lehet? Naponta 1x van anyatej, a többi tápszer, de ez így van az elejétől kezdve. Nem váltottam mosóport, öblítőt. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Talán itt látszik valamennyire, hogy milyen. (na meg 10 hetesen így tartja magát)
Kép

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


köszi csajok! :D :D

Vanda,
aaaz! :D

Lois,
júj ez a zárasdi :evil: hát ha valami nem hiányzik, akkor ez az :roll:
na és nem ürített? :wink:

ha lesz rá egyszer mód, tőlem megrághatod, ha hagyja! :lol:

Timi,
ilyesmi van Makilány pofiján is néhány napja!
védőnő stb. tippek: hidegtől és/vagy saját nyálától, vagy száraz a szoba levegője (párásítunk is most ezerrel).
meg kenem a hidrofillal.

ügyes! :)

angel37
 
 


Angel, nagyon cuki Dióka! Apának is megmutattam.

Timi, én nem tudok tanácsot adni, de remélem, gyorsan eltűnnek a pöttyök. Nagyon cuki ő is!

Lois, szegénykém, kizártak?
:lol:
C&A-ban vettem én is a rucikat. A bandázs fekete és cuki 2 kis talp van rajta.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: