Új privát üzeneted érkezett!

ÁÁÁÁ, Bíbinek meg boldog hófordulót! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Bíborka kisasszonynak tsóktsóktsók!

Babszit 11-kor viszik a műtőbe. :cry:
csnóri1
 
 


Nóri
köszi a híreket :? Babszi :!: Veled vagyunk :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 

 
 

Bibi
úgy, ahogy mondod :!: :P

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Jó reggelt,

Babszi,
Ölellek. :oops: :oops: :oops: :oops: (rohadt igazságtalan az élet) :twisted: :twisted:
Betty,
Na, akkor 3 a magyar igazság. Most sikerülni fog. :lol: :lol: :lol:
Nóri,
Hogy vagy fent teszvesz-en???CD állvány engem is érdekelt volna. :oops: :oops: :oops:
Bibi,
Még nem telóztak(kopp-kopp :oops: :oops: )
BOLDOG HÓFORDULÓT A KISASSZONYNAK!

Tegnap megsütöttem életem első lángosát. Olyan finom lett, hogy apa aki nagy zabás se tudta megenni. :lol: :lol: :lol: Kár hogy nincs kutyánk, dőzsölhetett volna. (feltéve ha neki ízlett volna :lol: )

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy:hát mi a fenét műveltél szegény lángossal?

Én tegnap este is káposztát ettem, kelkáposzta főzeléket, most a reggelim is fress kápi saláta karaván sajttal.Egy baj van ezzel csak...találós kérdés.
csnóri1
 
 


Fogalmam sincs, mikor kihűlt olyan kemény lett mint a cipő talpa, ha meg újra melegítettük, akkor meg mint a gumi. :oops: :oops: :oops:
Szóval nem nekem találták fel a lángos sütést. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szárított élesztővel csináltad?
csnóri1
 
 


Igen, miért?

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szerintem azért lett olyan.
csnóri1
 
 


Na, akkor lehet legközelebb kipróbálom a sima élesztővel.
Csak a szárított egyszerűbb. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Gyérlala, látod mit jelent az egyszerűség... :D
csnóri1
 
 


Na, ja. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Én meg piskótát nem mindig bírok sütni. Múltkor nem hogy feljött vóna, még jobban behorpadt, nagy jóindulattal azért elérte a félcentit :lol: Bodzilla örült neki, öcsém meg röhögve fényképezett és küldte a haveroknak: "Nővérem sütött" :lol:
Vendég
 


Adjak ötletet, hogy mitől lehet jobb, én, mint hobbi konyhaművésznő?
Öcséd jó fej! :lol:
csnóri1
 
 


Mesélj Nyuszómuszó, eddig senki sem jött rá, mit kúrtam el-még a cukrász barátnőm sem :twisted:

Barbika de csinos! Hogyhogy ilyen szépben van otthon? - Bár egy csajnak mindig adnia kell magára!
Vendég
 


Előbb mondd el, hogy csinálod pár szóban.
csnóri1
 
 


Bibi,
Ez a kép akkor készült, amikor várták a Jézuskát a kis szobában. :lol: :lol: :lol:

Amúgy nem csiniben szokott lenni, mert állandóan csupa maszat. :lol: :lol: Állandóan a ruháján van az aznapi étlap. :lol: :lol: :lol:

Piskóta:
Én meg sem próbálkozok vele. Nem vagyok egy sütő zseni sajna. :oops: :oops:Képes vagyok még a legegyszerűbb dolgokat is elszúrni. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sütni jóóóó, a legjobb elfogaltság, a hobbim, a mindenem, imádom!
csnóri1
 
 


Na, én is jó fej vagyok, nemcsak öcsém: :lol:

Kép

A FEKETE AZ A TEPSI!!!

Egy sanda gyanúm van, ezek azt mondták, közepes lángnál kell sütni, nem tudják, nekik az konkrétan nincs kiírva, hány fok. No, nekem meg fokok vannak, 180-on nyomtam, szerintem odaégett már az első pillanatban, amúgy 250-ig van a skálám, annak a fele meg nem 180. Hmmmmm?
Amúgy tényleg lövésem sincs, máskor is ugyanúgy csinálom, akkor meg sikerül. Bár erről nincs képem. :twisted:
Vendég
 


:lol: :lol:

Én is imádok sütni, és még nem volt olyan, ami ne sikerült volna hóóót finire :lol: miért van ez :lol: :?:
Nem tudok egyszerűen elkúrni semmit :lol:
Piskóta a legegyszerűbb...legalábbis nekem.

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Haha, ezen röhögök én is, mindenki leegyszerűzi a piskótát, nekem meg szinte ez az egy, ami nem jön össze. De fősulin is, a kettesért menőknek szánalomból odadobott matekfeladatot sosem tudtam megoldani, csak lapultam ott a 4-esemmel a fenekemen. Öcsém azt mondja, nekem alacsony fordulatszámon nem működik az agyam. :lol:
Vendég
 


Betty:dettóóó! :D

BB:a kép Bodzilláról, beszarok... :P
Szóval közepesen sütöm, légkeverésesnél, néhány alapszabály van, ami betartandó.Alaprecept:ahány tojás, annyi ek liszt és cukor.
1. a tojás ne legyen hideg
2.a sárgáját fehéredésig keverni
3.kis só a fehérjébe
4.nem kinyitogatni a sütőt!
5.sütőpapír
6.ha vajazod+lisztezed a tepsit, akkor csak az alját, mert amúgy felpúposodik és összeesik

Ha mégsem fasza, akkor éljenek a piskótán nevelkedett kuttyok!
csnóri1
 
 


Közepesen?!? Na kössz Tőled is! :twisted: :twisted: :twisted:

Oké, 1. a tojást a hűtőből vettem, 5. nem használok sütőpapírt. De ez akkor sem a mutatott eredményt kell, hogy hozza! Meg mondom, volt, amikor jó lett, csak nem találom a különbséget...
Vendég
 


150 fok a közepes te lökött tyúk!
Ja és a bénák tehetnek bele sütőport is, de ha azzal is lapos lesz, akkor bébi Veled van a baj.
csnóri1
 
 


Raktam sütőport is :lol: :lol: De akkor a hőfok baszkurált ki velem, mondom én, a nagy matekos :lol:

Szólj ám, ha Babszi jelentkezik, hogy túl van a műtéten!

Emlékszik valaki, hová hajigáltuk anno a hőmérőket? Én így a hivatalos tesóprojekt megkezdése előtt gondoltam, monitorozok egyet, mégis, mikor is van mostanság pe, hát nagyot néztem...

Kép
Vendég
 


Ja, és szerelmem hozzá tette, tutira klimaxolok...
Vendég
 


Ne monitorozz, inkább szexelj!
csnóri1
 
 


Igen, erre jutottunk mi is. Hát kellett ezt nekem tudnom? :twisted:
Vendég
 


Az X-ek ott alul mik?Meg a csillagok? :shock:
csnóri1
 
 


Te, a farmer, mit hirdetsz, miért nem lett jó? Azt nézem, tök hosszú, szívesen felpróbálnám.
Vendég
 


Akkor küldöm, nekem az extra csípő a favorit, ez meg magasabb, olyan félcsípő.De nagy culákra való, mert hosszú.Apátok fiókjába megy hétfőn.Oszt ha nem jó, visszaküldöd.
csnóri1
 
 


Az x, hogy mikor volt szex, azt a "Intercourse/Insemination"nál tudod bejelölni, a csillag, meg hogy volt ovus vérzés-csak ovu nem, hahaha- a többi, a c meg az e a cervixnyálka minősége, hogy krémes meg tojcsis, de baszhatom...
Vendég
 


De aranyos vagy, köszi! Tök boldog lennék, ha lenne egy gatya, amibe beleférnék :oops:
Vendég
 


Ha az én seggem belefér, akkor nyugi, én 40/42-est hordok mindenből és van rajtam is tartalék.Lezártam.
A múltkori képen, amikor koncert előtt vagytok lefotózva kisBB-vel, nem látszik, hogy lenne rajtad annyi, persze feketében voltál meg minden, de valahogy nem tűnik nekem olyan drasztikusnak...
csnóri1
 
 


Az még nem is, akkortájt említette meg apa, hogy tetszem neki így, húsosabban...na, ahhoz jött a még 6 kg plusz, és azóta a farmer már csak kigombolva, de akkor meg lecsúszik a cippzár :lol: Ja, nem, most keverek, nem is tudom, melyik képre gondolsz, mindjárt utánanézek.
Vendég
 


Villámkérdés csajok:
Kinek-milyen gáztűzhelye van??? Vásásrlás előtt állok, döntésképtelen vagyok. Nekünk szerintem inkább a gázos-gázos jönne be...mert a bojlerünk is villany, a mosógép állandóan megy...szerintem a villanyóránk nem bírná...érdemes valami komolyabba befektetni vagy elég egy sima mezei és kész????? :roll:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi:Elektrolux AEG villany, beépített sütős, kerámia lapos.A legjobb és soha nem vennék gázosat, előtte csak az volt.Persze ez én vagyok, nekem nagyon nagyon bejött és imádom.Mindenképp kerámialaposat vegyetek, könnyebb tisztítani és praktikusabb, szebb.
csnóri1
 
 


Eztetet néztem ki:





További adatok:
Méretek
(szélesség, magasság, mélység) 500mm × 850mm × 540mm
Garanciaidő 2 év
Főzőzóna gáz, 4 db
Sütő gáz (termosztáttal)
Grill típusa gáz
Hűtőventillátor nincs
Sütőtérvilágítás van
Zajszint 42 dB(A)
Ajtóüvegezés 2 rétegű
Edénytartó rekesz lehajtható ajtó
Tartozékok zsírfelfogó tálca, grillrács
Extra tulajdonságok
- szikragyújtás külön gombbal a sütőben és a főzőlapon
- percszámláló
- rozsdamentes acél kivitel
Sütési funkciók
- alsó sütés
- grill
- grill + forgónyárs
Főzőzóna-teljesítmény 7,6 kW
Sütőteljesítmény 2,6 kW Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Mi gázosak vagyunk, de a tűzhely villanyos, így aztán a házon kívül van egy plusz vezeték- óh, be szép!- hogy bírja a villany. Nekünk Cata van, felül beépített kerámialapos, alul meg légkeveréses, grilles, de nem tud jó piskótát sütni, a hülye! :lol: :lol:
Vendég
 


Nóri: nem tudom megmondani miért, de írtózom a kerámialapostól.... :oops: :oops: :oops: ...tehát az totál kizárva...az alsó sütő részén nem tudok dűlőre jutni... :lol: :lol:
Mondjuk én is rengeteget sütök, tuti jobb és szebb lenne a villanyos, de eddig mindenki lebeszélt róla...az egyszerűbb a jobb...bla-bla-bla.

Kép
Kép
gyablonka
 
 


....utolsó szó lemaradt:GAZDÁJA!
csnóri1
 
 


Ja és persze beépíteni sem tudom, tehát marad a szabadonálló és amilyen hülye vagyok az inox tetszik...
Na most ha rákerestek: gázos-szabadonálló-inox: nagyon szűkül a kör...az ár meg emelkedik persze...

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabikám, részemről az öröm és a szerencse, hogy segíthettem! :lol:
Én a villanyra szavazok akkor is, ami grillez, légkever...stb.Állandóan sütök, főzök, ...tapasztalat.Sokkal egyenletesebben süt, mint a gázos.( és a piskótám is frenetikus lesz . )


Jájj Gyabi, inox?...minden meglátszik rajta...na jó, bekussoltam.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csnóri1 2010.01.22 13:35-kor.
csnóri1
 
 


Mondjuk nekem a panelban kerámialapos volt, aztán az albérletben gázos, hát sokkal hamarabb kész lett minden kaja, én megszerettem, azt is akartam ide is, de aztán néztek nagy szemekkel, hogy faházba nyílt láng? Így kerámialapos lett, de tény, hogy szerintem is szebb. Eztet hogyé adják?
Vendég
 


Most ákciósan 70eFt! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Kinézetm egy Fagort is..idézem az ismerős bolti eladónkat: "én neketk Fagort és Indesitet el nem adok"!!!
Indoklás: CSAK!!!! :twisted: :twisted:

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Az indesitet romániába rakják össze.Nekem a hűtőm és egy az egyik mosógépem indesit és teljesen rendben van!Eladókra ne hallgass, de ránk se nagyon. :wink:
csnóri1
 
 


Hát ez szebb, én erre szavazok.

Minek kell több mosógép?
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?