Új privát üzeneted érkezett!

Mzsperx!

Nekem kedden lenne esedékes a doki meg a CTG. Jóslók vannak, de semmi más. Még mindig megvan a nyákdugóm, de Beninél végig megvolt, Nátánnál meg csak akkor ment el itthon, amikor már voltak fájások.
Szerintem UH most nem lesz, csak ha túlhordanám, de már 3000 g-nak becsülte hetekkel ezelőtt, most valahol 3400-3500 g körül kell lennie, ha a hivatalos adatoknak megfelelően nő és az eredeti becslés is pontos volt. Meglátjuk!KépKép
Nem tudom, mekkora, de az biztos, hogy rendesen feszegeti a babaházat. Meg lejjebb is van egy kicsit, ezt azon is érzem, hogy nagyon fájdalmasan tud a hólyagomba bokszolni.
Most annyira nincs olyan érzésem, hogy szülnékKépKép.

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Szia Beszti!
:-)
nekem sincs szülős érzésem, de nagyon nincs. pedig már túllennék szívesen rajta. enyimbaba is lenn van nagyon, valamelyik nap a combtövemben éreztem, hogy matat!!!
laurával a szülés előtti napon vesztettem el a nyákdugót, mondjuk akkor sokkal később nyíltam, mint most...

KépKép Kép
mzsperx
 
 


<pre>

Név Kismami életkora A gyerekek neve - életkora Baba születik
Tünde 33 Málna- 2 éves Panka- 6 hónapos
Zafi 28 Réka- 2 éves Péter- 6 hónapos
Vera 32 Adél- 6 hónapos
Dóri 30 Miksa- 4 éves Hédi- 6 hónapos
Zsuzsó 32 Dana- 2 éves Abigél- 6 hónapos
Atocha 39 Márton- 6 Balázs- 2 és fél éves Dávid- 2 hónapos
Kisdió Ákos- 1 hónapos
Nalika 30 Peti- 9 éves Tomi- 2 éves Timi- 1 hónapos
Anikó 33 Gergő- 8 Kata- 5 éves Bence- 1 hónapos
Beja 28 Bálint- 2 éves Eszter- 1 hónapos
Noémi 28 1. baba Megszületett! Heléna:2004.08.25
Beszti 29 Beni- 5 Nátán- 2 éves Hanna:2004.09.15
Mzsperx 30 Laura- 2 éves Noémi:2004.09.15
Eszter 28 1.baba 2005.02.01
</pre>
kóci
 
 

 
 

Íme a táblázat. A sorrend természetesen semmit különöset nem tükröz, leginkább azt, hogy a táblázat megzsületése óta (fél éve) mikor szültünk, vagy hogy mikor fogunk kb. Ha majd a tetejéről megint pocakos lesz valaki, teljesen felborul ez a rend.
Különben azt is szívesen beleveszem a táblázatba, aki nem rendszeresen ír, sőt azt is, aki egyáltalán nem, de ha azt írom, hogy jöhet bárki, azt senki nem veszi magára. Kép
V.
kóci
 
 


Szia Kata,
hol vagy mostanában?
Olvastam ám, hogy szoktál keresztszemezni. Képzeld én is! Neked még időd is van rá, nekem már nem sok. Pedig ma is kaptam egy gyönyörű készletet a páromtólKép, nem tudom mikor fogom megcsinálni. Kép

Nalika
nalika
 
 


Szia Nalika,
Itt vagyok, ragyogok, de mostanában semmi érdekes nem történt.
Hacsak annyi nem, hogy tegnapelőtt hajnali 1/4 6-kor felébredt Hanna, hogy rosszat álmodott. Nem volt szívem visszaküldeni a szobájába, odabújt mellénk, de sem ő, sem én nem tudtunk visszaaludni. Pihengetett 1/2 7-ig, utána készülődés oviba. Ma reggel pedig 6-kor már "kukorékolt", hogy kialudta magát, mesét akar nézni. Szerencsére délután tudtunk egy jó 2 órát aludni.

Keresztszemezni nagyon szeretek, igaz vannak hullámvölgyek. Amikor befejezek egyet, szinte nem is tudok ránézni többre, el kell telnie egy kis időnek, amíg újra kedvet kapok hozzá. Eddig főleg Hanna szobájába hímeztem képeket, nagyon aranyosak lettek. Ha tudok, teszek fel egy-két képet, legalább dicsekszem egy kicsitKép És Te? Miket szoktál hímezgetni? Ja, én eddig netről töltöttem le képeket, tündérieket lehet "levadászni.

Puszi,
Kata
KépKépKép

Kép

Kép
anyamanya
 
 


Hát itt meg mi történt?
Megbolondítottam a BabanetetKép

Na mégegyszer:

Szia Nalika,
Itt vagyok, ragyogok, de mostanában semmi érdekes nem történt.
Hacsak annyi nem, hogy tegnapelőtt hajnali 1/4 6-kor felébredt Hanna, hogy rosszat álmodott. Nem volt szívem visszaküldeni a szobájába, odabújt mellénk, de sem ő, sem én nem tudtunk visszaaludni. Pihengetett 1/2 7-ig, utána készülődés oviba. Ma reggel pedig 6-kor már "kukorékolt", hogy kialudta magát, mesét akar nézni. Szerencsére délután tudtunk egy jó 2 órát aludni.

Keresztszemezni nagyon szeretek, igaz vannak hullámvölgyek. Amikor befejezek egyet, szinte nem is tudok ránézni többre, el kell telnie egy kis időnek, amíg újra kedvet kapok hozzá. Eddig főleg Hanna szobájába hímeztem képeket, nagyon aranyosak lettek. Ha tudok, teszek fel egy-két képet, legalább dicsekszem egy kicsitKép És Te? Miket szoktál hímezgetni? Ja, én eddig netről töltöttem le képeket, tündérieket lehet "levadászni.

Puszi,
Kata
Kép

Kép

Kép
anyamanya
 
 


Kata,
ez nagyon szép!!! Kép nekem is kell! Küldd el légyszí a címét!
Nekem a párom jár az újságoshoz, nagyon jópofa az összes új hímzéses újságból eltesz egyet, hátha kell. Modern keresztszemes, keresztszemes magazin, foltvarázs. És persze van két klassz üzlet is, ahol szoktunk venni. Ugye mostanában tigrist hímeztem a Tomikámnak, de már megvan a legkisebb horoszkópja is, csak meg kéne csinálni.
Meg most gondolkodom egy szép Micimackós párnán, lehet, hogy megrendelem a netről, ingyen kihozzák.
Örülök, hogy jól vagytok. AlvásKép
Képzeld Timikém este 11-től reggel 6-ig aludt. Kép


Kép
Nalika
nalika
 
 


Nalika,
Ezeket az állatbabás mintákat pont itt a Babaneten találtam:
Topikok/Erről-arról/Keresztszemező anyukák/2004. február 09./3. hsz. (névtelen) orosz cím

Rengeteg mintát találsz, viszont most vettem észre, hogy pont ezeket az állatbabásokat ezek a kis szemetek leszedték. Jó hír, én ezek közül majdnem mindet kinyomtattam, ha szeretnél belőlük, írj és elküldöm Neked postán.

Timikének Isten tartsa meg ezt a jó szokásátKép

Puszi,
Kata

Kép

Kép
anyamanya
 
 


Kata! Nagyon tetszik ezt a keresztszemező dolog! Gyönyörüek amiket csináltál. Én még csak nem is hallottam erről korábban hogy ilyen van. Nehéz ezt megtanulni? Te magadtol tanultad, vagy valaki megmutatta? Nagyon kedvesen mutatnak ott a falon.

Tegnap egész nap az ágyat nyomtam fejfájással. Az algopyrin nem ért semmit. Kép de ma már ok.

A baba mozgását még mindig nem érzem ,pedig már lassan a 19. hétbe lépek. Kép

Na most ennyi, sziasztok. Kép

Eszter
eszter2004
 
 


sziasztok
tegnap aszittem már lesz valami, szép kis fájásaim voltak az este. aztán jól elaludtam, nem szültünk!!! beszti??? mizu?
ma megyek és meglátogatom a szülésznőt, megmutatja az osztályt.

keresztszemezés engem valahogy nem csigáz, én dekupálni szoktam. annyi szalvétám van, hog ykiköltözhetnék a lakásból lassan tőlük :-D
itt a "nagy"lányom a legutóbbival :-)
Kép

(bocsi, kicsit nagy lett...)

KépKép Kép
mzsperx
 
 


Eszter,
Keresztszemezni egyáltalán nem nehéz, csak számolgatás az egész. És türelem. Nekem az egyik barátnőm mutatta meg 1x, annyi elég is volt. Csak arra vigyázz, ha elkezded, függőséget okozhatKép
A babamozgás miatt ne aggódj, még eleget fogod érezni!

Mzsperx,
A szalvétatechnika is vonzana, viszont én ezzel vagyok úgy, mint Eszter a keresztszemezéssel, soha nem próbáltam, azt se tudom, hogy álljak nekiKép

Kata

Kép

Kép
anyamanya
 
 


Mzsperx!

Eddig még semmi, jóslók vannak, időnként egész rendszeresek. Most pedig már szülnék!KépKép Erre most a baba nem akar?Kép

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


anyamanya, nem nehéz ám a dekupázs! csak egyszer nézd meg, valaki hogy csinálja...

beszti, hát dumálj a fejével :-)
jó lenne, ha egyszerre szülnénk, akkor dumálhatnánk a kh-ban...
nekem többen a szerdát jelölték meg, a boszorkák ;)
neked az jó lesz? :-)

KépKép Kép
mzsperx
 
 


Mzsperx, nagyon édi a kis Laura. Izgulok miattatok, hogy mikor szültök már! A jövö hétre bejelentkeztem 3D UH-ra. Azt hiszem csak képeket fogok kérni, mozgot még nem, majd a végén. Bár ki tudja. Képzeljétek, apának tegnap kamillás vattával borogattam enyhén allergiás szemét, csak azért hátha az jót tesz neki. Isten bizony nem akartam neki rosszat....ne tudjátok meg hogy hogy nézett ki rá 10 percre. Bedagadtak a szemgolyoi, és vérvörösek lettek. Rögtön telefonáltam az ügyeletenek hogy mi az isten ez. Valami ödémás reakcio, azt mondták reggelre el kell mulnia. Na teljesen nem mult el azért, még igy sem volt tul szép reggel a szeme. Szegény....majdnem eltettem láb alól. :-D

Ezeket a kézimunkákat majd megmutatjátok nekem, ha otthon leszek és sok idöm lesz. Kép

Sziasztok!
eszter2004
 
 


hát bizony, eszter, a kamilla van akit allergizál! jó ha ezt tudjátok, mert a kicsiknek is sokszor ajánlgatják mindenféle testrészeikre a kamillás lemosást... ja, meg szárít is.

ma volt doki, semmit nem haladtunk 1 hét alatt előre, jó hír viszont, hogy ababa kicsi, talán könnyű lesz megszülni :-)

KépKép Kép
mzsperx
 
 


Mzsperx, most már én is tudom. Kép

Figyeljetek, az lehet hogy a pocimat a terhesség alatt szőrpihék lepték el? Mintha nem emlékeznék rá hogy előtte ilyen lett volna, sőt! Kép Nektek volt ilyen?

Másik kérdés: Mikor vannak elöadások a Máv-ban? Ti szoktatok járni?

Köszi!

Eszter
eszter2004
 
 


Eszter
hol vannak a pihéid? Kép Nekem az előző terhességemnél a köldököm alatt ugye kirajzolódott az a barna vonal, és akkor ott a pihéim is tök barnák lettek, én is elképedtem, hogy szőrös lett a hasam Kép Szerencsére visszaszőkült és mintha meg is ritkult volna. Na de majd most megint bebarnulok... Kép
Előadás minden hónap második szerdáján van, de már nem emlékszem hánykor, olyan 6 körül. Minden héten más a téma, 4 hetenként ismétlődik. Utána tán a 34. héttől lehet menni szülőszoba látogatásra.

Andi
psandi
 
 


eszter, sajna sokaknak szőrösödik a pocijuk a terhessgé alatt, de elmúlik!!! kitartás :-)

KépKép Kép
mzsperx
 
 


Sziaszok,
Most találtam rá erre a fórumra.
Nem tudom milyen gyakori, hogy férfi szól hozzá, de sebaj.

Feleségemmel a MÁV-ban szültünk a (volt) sztárnál, HSz-nél. Nagyon szimpatikus volt, mondjuk (szerintem) nem olcsó, de figyelmes, meg minden. Nem akartuk otthagyni, de szerintem neki annyi, a MÁVból kirakták, így kénytelenek voltunk. A rendőrségtől kaptunk kérdőívet.

A lényeg: Most keresünk egy MÁVos dokit. Igény, (az asszonyé) hogy férfi legyen. Meg persze lelkiismeretes, őszinte, ... Ahogy én láttam, a szülésznő majdhogynem fontosabb, mint a doki.
Elég sürgős lenne, mert "teszt" rákszűrésre szeretne menni életem párja, mielőtt választana. Én pedig már a terhességi gyorsteszteket szeretném nézegetni...

Tud valaki dokit / szülésznőt (az persze ráér) ajánlani???

1000 köszönet
vmark
 
 


Hello Vmark,

Én még ugyan nem szültem a MÁV-ban, de majd biztosan kapsz tuti tippeket a rutinos kolleganöktöl, viszont mindenki azt mondja hogy az összes szülésznö szuper.Én például nem is választok , rábizom majd magam arra aki ügyeletben lesz. Plusz ha bövebb infokat szeretnél dokikrol, akkor inkább add meg a privát e-mail cimedet. Kép

Szia,
Eszter
eszter2004
 
 


Lányok, akkor ezek szerint van remény arra hogy a a poci-szörzet eltünik a végén? Nekem ugy köldöktöl lefelé mondhatjuk hogy teljesen beboriott, elég kétségbeejtö. Oda a szép hasam! Kép

Psandi, köszi az infot az elöadásokrol. Közületek jár valaki? Szivesen elmennék egyre, és ugy még izgibb, ha találkozhatnék ott valamelyikötökkel. Vagy ezek inkább csak elsö babásoknak érdekesek? Kép

Eszter
eszter2004
 
 


Szia Márk,

Igen, itt a fórumon nőuralom vanKép
Léccí adjál privát e-mail címet, ahova tudnék Nektek írni.

Kata

Kép

Kép
anyamanya
 
 


Kata
csak nem a dokinkat akarod ajánlani?? Kép

Márk
tényleg minden szülésznő jó a MÁV-ban, én sem fogok külön választani

Eszter
nyugi, elmúlik (ha máshogy nem, majd a Veet-tel Kép)
majd mindenképp megyek én is előadásra, de még korai lenne. Majd úgy 4-5 hónap múlva. Te hol tartasz egyébként?

Andi
psandi
 
 


Andi,
Jaj, ezt a kérdést már annyira vártam! KépKépKépKépKépKép

Kata

Kép

Kép
anyamanya
 
 


Eszter2004, Psandi
A szülésznőt azért említettem meg, mert bizony a mienk egy elég kezdő volt. Igazából nem csinált rosszat (se). Pontosabban semmit. Vagyis ez nem igaz. Nyugtatta a feleségemet, meg dícsérte. Amikor a sztárdoki benézett (bizony nem volt sokszor ott és akkor is rövid időre), akkor eléggé leszúrta (ezt viszont olyan kultúráltan csinálta, hogy alig lehetett észrevenni!!!).

Szóval lehet, hogy mindegyik szülésznő szuper, mi meg az egyetlen kezdőt fogtuk ki (mert ugye senki nem szuperként kezdi).

e-mail címem: v_mark1@freemail.hu

Mégegyszer köszönöm a doki ajánlásokat!
Márk
vmark
 
 


Andi,
Ellenőrizd lécci a privátjaidat!

Kata

Kép

Kép
anyamanya
 
 


Kata, Te is tégy úgy Kép
Andi
psandi
 
 


Ja, egyébként Ti mit vártok el egy szülésznőtől? Nekem annyi éppen elég volt, hogy beszélgetett velem, megnyugtató válaszokat adott a kérdéseimre, és bíztatott hogy milyen ügyes vagyok Kép Időnként megCTG-zet, 1x meg is vizsgált, és előkészített.

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Én is a MÁV-ban fogok szülni januárban. Most vagyok 21+5. Csatlakoznék, ha nem gond. Kép
Rögtön néhány kérdés: a terhestorna fizetős? mikortól érdemes járni? Innen jár most valaki?
Az előadásokra hányadik héttől lehet menni?
Fantikbaba! most olvastam, hogy a választott dokimnál szültél. Priviben írnál Nekem néhány sort, hogy milyen volt? akisvirag@yahoo.com Köszi Kép
Drukk a finiselőknek!
kisvirag
 
 


Tapasztalt anyukák, ti hogyan készítetek gyümölcslevet a piciknek? Trükk van?
Vera
kóci
 
 


Andi, miért csak 4-5 honap mulva mész előadásra? Mikortol szoktak oda menni? Én most a 19. hétben vagyok. Akkor korai?

Kisvirág én nem járok tornára, mert munkaidöben van.

Ma vettem kismama farit! Nagyon vagány. Kép

Sziasztok!

Eszter
eszter2004
 
 


Márk, irtam neked egy kisebb regényt, remélem megkapod. Kép

Lányok hogy kell olyan nagyon röhögös smile-t csinálni?

Eszter
eszter2004
 
 


Sziasztok,

Kata,
már a nyáriban leírtam, mi történt, de még mindig ráz a hideg, majd elmondom.

Eszter,
nagyon vagány lehetsz a farmerodban! Kép
Egyébként így: : O persze szóköz nélkül

Vera,
milyen trükkre gondoltál? Nekem spec. gyümölcscentrifugám van. De a barackot talán szűrővel is meg lehet oldani. Na persze nekünk még nincs itt az ideje, de ugye nekem már volt ilyen gondom Kép

Márk,
Valahol tényleg kell nekik is gyakorolniuk, de a többi tényleg profi. És azért a Máv-ban a szülésznő feladata a gátmetszés, nem az orvosé.
Ha gondolod én is írhatok neked privit, de akkor kérlek jelezd.

Nalika
nalika
 
 


Eszter
azért mert én még csak 7-8 hetes vagyok, majd olyan 6-7-8 hónaposan elmegyek, akkor már közelebb leszek a tűzhöz Kép

Vera
én is gyümölcscentrifugára gondoltam. De csak ha kóstoltatás miatt egy pár kanál kell, akkor mondjuk almát reszelni és a sűrűjét felfogni, marad a lé

Nalika
tényleg a szülésznő vágja a gátat? Mintha nekem a doki csinálta volna, bár nem néztem Kép

Kisvirág
terhestornáról nem tudok sajna semmit Kép
én ezt megoldottam itthon kazira, és most is így teszek majd

Andi
psandi
 
 


KisvirágKép
Én is 21+5 vagyok (voltam tegnap), úgyhogy lehet, hogy találkozunk még?Kép Tornáról nem tudok sokat, de úgy rémlik, hogy fizetős. Egyébként Zafi tudna neked erről bővebben mesélni. Fentebb írt is róla.

Tüni
tüni
 
 


kóci, mekkora az a baba?

KépKép Kép
mzsperx
 
 


Sziasztok
Nemrég szült lányokat kérdeznék, hogy kell friss házassági anyakönyvi kivonat? És mit kell vinni mostanság a kórházba?
Előre is köszi a választ Kép
Szilcsike
szilcsike
 
 


Nalika, Andi, köszi! Bár centrifugám nincs. Szitán passzírozom, de ezek szerint el kell fogadni, hogy ha csak kevés lé jön össze. És külön odaadni a sűrűjét (pedig a barack gyakran olyan szálasKép. Én néha fél órát passzírozok, hogy még több lé jöjjön.
Meg az a baj, hogy az ivás nem olyan kedves számára, mint az evés. Többet kellene kínálnom. Persze még szopik. És azt is nehéz megszoknom, hogy már nem kakil olyan sűrűn, és olyan nagy mennyiséget, mint egy hónapja, mikor még csak anyatejet kapott. Nekem ez már székrekedés. Ezért jut eszembe, hogy talán több gyümölcsöt kellene ennie.
Mzsperx: hét lesz, egyébként erre jó a táblázat. Kép
Vera
kóci
 
 


<pre>

Név Kismami életkora A gyerekek neve - életkora Baba születik
Tünde 33 Málna- 2 éves Panka- 6 hónapos
Zafi 28 Réka- 2 éves Péter- 6 hónapos
Vera 32 Adél- 6 hónapos
Dóri 30 Miksa- 4 éves Hédi- 6 hónapos
Zsuzsó 32 Dana- 2 éves Abigél- 6 hónapos
Atocha 39 Márton- 6 Balázs- 2 és fél éves Dávid- 2 hónapos
Kisdió Ákos- 1 hónapos
Nalika 30 Peti- 9 éves Tomi- 2 éves Timi- 1 hónapos
Anikó 33 Gergő- 8 Kata- 5 éves Bence- 1 hónapos
Beja 28 Bálint- 2 éves Eszter- 1 hónapos
Noémi 28 1. baba Megszületett! Heléna:2004.08.25
Beszti 29 Beni- 5 Nátán- 2 éves Hanna:2004.09.15
Mzsperx 30 Laura- 2 éves Noémi:2004.09.15
Eszter 28 1.baba 2005.02.01
</pre>
kóci
 
 


Sziasztok!

Itt a tornaügyeletes!Kép
Kisvirág, fizetős a kismama torna, az én időmben 200Ft volt, lehet, hogy most már 300, a babás annyi.Kép

Vera, én is passzíroztam, de már nem adok neki levet, csak turmixolva a gyümit. Ivásnak ott a szopi, vagy esetleg víz. Bár én még nem nagyon próbálkozom itatással, evés után még szopizunk. De Réka is elég későn kezdett el normálisan inni, szerintem már 9-10hónapos is lehetett. HA több gyümit akarsz adni, akkor inkább iktass be még egy gyümievést. Mi most ott tartunk, hogy egy gyümi, egy főzelék, de asszem emelnem kell az adagot, mert Petikének csillapíthatatlan az étvágya!Kép
Ja, ma voltunk mérésen: 10,35kg és 74cm!!!Kép

ÉS baba-mama tornán is voltam, hadd reklámozzam azt is egy kicsit, oda nincs kedvetek jönni? Ma egész kemény volt, meg is lepődtem!

Zafi
zafi
 
 


Szilcsi,
ahol kötötted a házasságot, elmész és kérsz másolatot. Megmondod hogy születéshez és akkor díjmentes.
Ha kicsi visszaolvasol talán megtalálod a választ, de ha konkrét kérdésed van nyugodtan írj nekem mail-t

Vera,
és ha lereszeled, és utána passzírozod? Akkor már biztos nem olyan szálas Kép És próbáld meg kiskanállal odaadni. Az ivást is meg kell tanulni idővel, de majd a kanál után inkább.
Kaki meg nem lesz már annyi.

Nalika
nalika
 
 


Zafi!

Engem érdekelne a tornaKép nem is tudtam hogy van baba-mama torna isKép Itt lakunk 5 percre a kórháztól, ott van ugye?
Mekkora babákkal lehet menni? Az én Bencém 1 éves, de még csak kúszik, tehát elszaladni nem fogKép Hol van pontosan helyileg, mikor, és miben vagytok, mit kell vinni? Csak ennyi kérdésem lenneKép De ha még más fontos dolog eszedbe jut ezzel kapcsolatban, azt is írd meg légyszi!Kép

Köszi,
Vera

KépKép Kép
76vera
 
 


Vera,

szerdán pl 1/2 4-töl van, sajnos mi már rég jutottunk el oda, mert nekem messze van, pedig nagyon jól esne, a hátamnak nagyon jó. A babák is jól elvannak közben, kúsznak-másznak a szönyegen :-) Van még egy idöpont, szerintem Zafiék járnak akkor. Ez a Podmaniczky 111-ben van, a föbejáraton kell bemenni, ott balra van egy folyosó, és ott jobbra kell menni, a tornatermek felé, de portásbácsi is biztos eligazit. Kényelmes szerkóba kell menni, amiben jól tudsz tornázni, ennyi.
topszlix
 
 


Sziasztok!

Vera(76), Topszlix
Jelenleg csak a szerda fél4-es torna van, mert a nyáron nagyon kevesen jártak, de azt mondta a Kati, ha megint beindul, akkor beszélhetünk róla, hogy mikor legyen, akkor csinál megint két csoportot, kisebbet, nagyobbat.
Amúgy 3hónapos kortól szinte akárhány évesig Kép lehet menni. Időjárástól függően vagyunk öltözve rövidgatya/melegítő és póló (pulcsi télen). cipő nem kell, zokniban vagyunk. Gyerekeknek érdemes játékot vinni, bár a nagyobbak már szívesen labdáznak. Ennyi. Csak egyszerűen gyertek oda szerdán fél4-re!Kép

Topszlix, te jártál? Mikor? Nem lehet, hogy találkoztunk, csak nem tudtunk egymásról?

Zafi
zafi
 
 


Kata,Vera,Eszter,Judit
Köszönöm szépen a doki infókat! Nagyon hasznosak.

Nalika
Ha írsz, azt megköszönöm, sőt kérem.
Gátmetszés. Igen. Azt hiszem a szülésznő vágott, de vagy a doki vagy a másik szülésznő állította be, hogy honnan meddig, milyen szögben tartsa az ollót. Talán. Már nem emlékszem pontosan. Legközelebb jobban megfigyelem.

Különben hány szülész doki van a MÁVban? Ezt honnét lehet tudni? Megnéztem a www.mavkorhaz.hu honlapot, de ott még semmi nincs, csak a homlokzat...

Márk
vmark
 
 


Zafi,
én csütörtökönként jártam, szerintem ti kedden, nem? Amióta szerdán van, még nem voltam, bár készülünk, mert a nyarunk nagyon mozgalmas volt, szerintem olyan 1-2 hét múlva már lesz annyi idöm, hogy járjunk!
Akkor biztos találkozunk!
kriszta
topszlix
 
 


Zafi,
Köszönöm szépen az infókat.

Igazság szerint nem mindenki csak pozitív dolgokat írt, de ha csak olyat írtatok volna, akkor az legalábbis gyanús lenne és "az idő mindent megszépít" effektusra fognám... ami különben a szülésre különösen igaz (lehet, gondolom).

Márk
vmark
 
 


Kriszta, Zafi!
Köszi az infót a tornárólKép
Szerdán megpróbálunk elmenni, ha Bence épp nem alszik akkor. Még annyi hogy ott át lehet öltözni vagy ti úgy mentek melegítőben/rövidgatyóban?

Üdv,
Vera

KépKép Kép
76vera
 
 


kóci, mennyi eszem van, hgoy nem néztem meg a táblázatot.
naha, már ekkora és enni is szeret, mi a csudának variálsz külön a lével? eccerűen turmixold le a cuccost, oszt hadd kanalazza! nem kell neki külön innia... (sztem :-) )

házassági: 300 napon belüli kell.
kh-ba, ami a legmegdöbbentőbb, már a szülőszobára kell vinni pelsut a babának, mert nincs!!! meg magadnak betétet. a többi a szokásos.
ja, van a neten fenn egy kh-i listám, ami monnyu nem spéci a mávra szól, annál bővebb. itten van: http://members.chello.hu/kocka/korhaz.htm

mi még egyben, tegnap du voltak fájások, osztán pihire elmúltak... ma semmi (itt a front, hát hogy is :-P)

KépKép Kép
mzsperx
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?