Új privát üzeneted érkezett!

Hehhh, jól elkiabáltam a nyugis éjszakát, mikor ezt leírtam, aznap Zé fél 3-kor felébredt és 4-ig magyarázott nekünk :D

Angel!

Már vagy egy hónapja 4-est hord.... :roll:
Ja, tegnap méredzkedtünk dottorénál, 8350 gr és 68 cm. Ennyit mértek egy hónapja is, szerintem bénán mérte, bár sokat nem nőtt, de azért a 70 megvan.
Hólyag a szájában?? :shock:
A pasztinák az a paszternák?? Az a fehérrépa-féle?? Tetszett neki??

Skrisz!

Fogacska :D Nálunk is mondta a doki, hogy hamarost lesz, nem tudom honnan látta, én nem látok semmit se.

Én még ki sem bontottam az utazóágyat, pedig kaptunk egyet.

Baba!
Augmentin mehet ha lement az első trimeszter tudtommal. Szoptatás alatt is lehet, ha kell. Mellgyulladásra is azt adják, ha már gázos.
Remélem a Maripen használ! :) Pocsék lehet ez a masszív köhögés... :?

Rani!
Nekünk a pihiszék nem jött be, (de szerintem amit kaptam az elég béna fajta), nekünk hintánk van (szintén Debrecenből :wink: ), nekünk bejött, az elején főleg.

Rugós hinta (?) van valakinek?? Ajánlják mostani korra nekünk, de nem láttam még olyat.

Twist!

ne fűtsd fel annyira a kocsit, én 18-ra szoktam kapcsolni, ő nagyon be van öltöztetve, magamnak meg inkább bekapcsolom az ülésfűtést és akkor én sem fázom :roll:
Nekünk az anyakönyvi kivonat postán jött (meg minden egyéb papírja,) nem kellett menni sehova.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Alszik a Lánykám, gyorsan pár sor:

Hanna,
Isten éltesse Olivért!!! :D :D :D

Twist,
üdv "itthon"! :D

Raniko,
drukk, reméljük, nem kaptál el semmit!!!

Kismamik, (saját laikus tanács)
a biztonság kedvéért tartózkodni ajánlatos idegenek, barátok, ismerősök puszilgatásától! Én pl mindenkinek megmondtam, aki puszival közelít, hogy bocsi, de csak messziről dobja. Amíg szoptatok, nincs csókolgatás! Aki megértette, jól tette, a többi pedig vessen magára, punktum! :wink:

Rólunk:
megkaptuk ma a 3 hós oltást, + meringococchust.
Hír: mennünk kell DÉVÉNY-re :? (Angel, jövök majd szaktanácsért...)

Ok: fejecske csak jobbra akar fordulni, háton fekvésben a gerincoszlop is "jobbra tart". Háton "hídba" nyomkodja magát. Hason emeli ugyan a fejét, támaszt, de fejecske jobbra dől és inog...Meg valahogy a jobb könyökét furcsán csavarja, mikor háton fekszik...asszem, ennyi :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tillidian 2010.01.19 18:16-kor.

tillidian
 
 


Ja, és 14 hetes méretek:
5380 gr, 61 cm :P

tillidian
 
 

 
 

Tilli!
Lehet, hogy pocakon belül feküdt rosszul. Munkatársam ikreit kellett ilyen okból tornáztatni, helyszűke okán nem tudtak mocorogni, ezért csak egyik irányba fordult a buksi. Nekem meg Daninak akadt be párszor a lába a méhlepénybe, mondták, hogy lehet emiatt torna kell majd.
vovanda
 
 


Nekem az állandó lakcímem nem itt van sajnos, ezért mindenért majd be kell menni az állandóra. Azért szívok. Szóval, postán jön, csak nem ide. :?

Baba, akkor jó, ha kaptál már gyógyszert rá. Maripenből is van már Extra? Tök jó:) Az én időmben még nem volt. Jobbulást!

Raniko, 4D-n voltatok? Gratula hogy minden rendben.
Vendég
 


Sziasztok!

Lois és a hintáról van képed?

Tilli én is nagyon remélem és én is így vagyok vele eddig senkinek nem adtam puszit erre tessék! :(

Twist igen voltunk az áramlás vizsgálaton és meg lestük 4D is de tök hátat fordított,így se DVD, se kép nincs! :(

Ez van ha kibújt akkor látom megint.
A lényeg a lényeg minden rendbe van és 2800g-ra mérték. :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Lois,
jóvanna, bocsi :oops: :wink:
igen, paszternák u.a., vmi fehérrrépaféle, szt tetszett neki! :)
ja, hólyag :roll: a cicizéstől mondta - hát ilyen kemény nem vagyok :roll: :wink:

Tilli,
nahát :? kérdezz nyugodtan, ha tudok, válaszolok!
(egyébként érdekesmód Maki kényszertartása sem korababa dolog, hanem méhen belüli fekvés miatt - tényleg mindig u.ott volt)
időpontot minél hamarabb kérj, mert úgy hallottam nagyon sokára tudnak!

Rani,
jó súly! :)
kár, hogy arcocskát nem mutatott, de láthatod majd eleget! :wink: :lol:

angel37
 
 


Angel!
Ja, nem azért írtam ám, nem kell tudnod, sztem nem is írtam :)
Mi holnap rendesen sütőben sütött sütőtököt kóstolunk, mert főve annyira nem volt pálya neki, almát tettem hozzá, hogy megegye.
Szóval ennyire mellre gyúrsz Angyalom?? Vegyél vissza a Kszénából, mert csóri gyereknek bibis lesz a szája.... :D :D :D
Zének újszülött korában volt az ajkán kis hólyag a szopitól, az gyakori, van is valami szakneve, de már elfelejtette, hogy mi :oops:

Till!

Sajnálom, hogy pici gond van Lencsivel, remélem torna hamar megoldja :)

Rani!
Ez a hintánk:

Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Pár kép a féléves Zéről:

Kaja után:
Kép

Játszom, mint a nagyok:
Kép

Kép

MT-be is belenőttünk alaposan:
Kép

Táplálkozom, de ennél szebben is tudok ám :) :
Kép


Kép

Megmutatom így is a hintát Zé-stül:
Kép

Öööö, bocsi, ha sok voltam.... :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, ezek a csábos szemek sok fejfájást fognak még okozni :lol: :lol: ! Nagyon szép baba!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Lois,boldog félévest Zének :D Dehogy voltál sok :lol: Édes kispasi :wink:

Maripen extrát én is kaptam terhesen,mert beteg lettem.

Pihiszéket mi is szeretjük,feküdni sokszor uncsi,abból meg lehet nézelődni.És mi is abban eszünk.Hinta is bejött,esetleg érdemes olyat venni,ami hinta is,de pihiszék is.Miénk nem ilyen,de látom Zének olyan van.

na,nem is tudom mit akartam még :roll:
Vendég
 


Sziasztok,

Tobi hírek:
Jól vannak, még 3:1-ben. Sajnos kicsit megviseli őt az aranyere, de hősiesen bírja.
Ha Uh-ra, vagy NST-re mennek, akkor mindig utoljára teszik őket, mivel a csajok annyira virgoncak és olyan sokat mozognak, hogy feltartják a sort!:)
Az orvosa szeretné, ha legalább a jövő hétig kihúznák.

Nagyon szépek a babák, szemmel tartom ám őket!

Lois gratulálok Zének a féléves korhoz, már nagyfiú!:)

Mindenkinek szép napot kívánok!
Vendég
 


Bela, köszi a híreket! Drukkolok Tobiéknak!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bella: köszi a Tobi-híreket! Drukkolok, hogy még maradjanak egyben!

Lois: elolvadok! Gyönyörű (bocsi, tudom ez nem túl férfias, de akkor is) kis pasi! Ezek a szemek, meg pillák! :D És boldog fél évet!

Till: drukkolok, hogy hamar rendbe jöjjön Lencsilány!

Volt két szuper éjszakánk, 9-4-ig alvással, erre most meg elromlottak a csajok, mert kelni kellett éjjel is. Remélem még megjavulnak! Tegnap vittük őket vásárolni és tündérek voltak, csak úgy dagadt a mellem a büszkeségtől! Olyan jól esett, hogy mindenki nézte őket, meg dícsérték őket!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Lois szupinak tűnik ez a szék.
Ha jól látom ez is használható maga a hinta rész nélkül mint pihiszék nem?! :roll:
Zé nagyon édes, és ezek a szemek hááááát a csajok el lesznak olvadva!!! :lol:

Timi de jó, hogy így már vásizni mentek, én is alíg várom, hogy vigyük, persze erre még várni kell.

Jelentem a torkom egész jó!!
Tantomverdét szopogattam és szinte már nem is fáj!
Most maradt a taknyos rész még amin remélem hamar szinténk túl leszek.

Angel igen én is sajnálom, hogy nem kaptunk vagy láttuk bent még az arcocskáját így viszont még nagyobb a várakozásom. :D
Ez van de remélem 3-om hét múlva már itt lesz a kezembe.
Ma vele állmodtam és olyan furi volt! :roll: :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Lois,édes, tiszta anyja :wink:

Tobi, hajrá!Bella pussz neked.
Vendég
 


Lois!
Zaba ez a pasi. Meggyúrnám... :D

Tobinak hajrá, kitartás!!!

Timi!
Nyugi, majd alakulnak tovább az éjszakák, nekem is így kezdték, és 3 hónapos koruk óta szunyálnak, mint a kisangyalok.
A dícsérgetést/leszólítást meg majd megunod, jön 1-2 tahó és olyan antiszoc leszel, mint én. :lol: 8) (aki nem úgy kezdi, hogy elnézést, szabad megnézni őket, azt kapásból elhajtom).

Danikám pöttyös, éjjel láza is volt, fél 3 óta talpon vagyok. Nyűgös, nap végére már rendesen kész vagyok a pasitól... :?
vovanda
 
 


Vanda: ó, én már az elejétől antiszoc vagyok, ha éppen nem tetszik ahogy viszonyulnak! Sokszor az idegenek normálisabbak, mint a rokonok. :oops:

Jobbulást a pöttyösnek! Rékán még mindíg semmi?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Tegnap megkaptam az "elbocsátó szép üzenet"-et a Kaáliban. K.P. nagyon rendes volt (mint mindig :oops: ). Babácskáink szépen nőnek az egyik 20,3mm a másik 19,7mm. A vérzés oka is kiderült, a kisebbik baba petezsákja mellett kisebb hematóma látható. Szerencsére már kezd felszívódni. Képeket megpróbálok felvarázsolni, de a nagyobbik nagyon ficánkolt, a kisebbik pedig keresztben fekszik (azaz a másikra merőlegesen), így egy képen nem láthatóak egyszerre. A lényeg, minden rendben velük, kicsi szívük nagyon édesen vert. :P

Lois, nagyon szép a féléves Zé! Azok a szemek!!!

Rani, hipp-hopp és láthatod kisfiatok arcocskáját!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Bols hatalmas gratula a jó eredményhez!!
Kíváncsian várom a képeket! :wink:

Igen remélem nemsokár itt lesz az idő és végre a karomba tarthatom!
Ma volt egy két menzsi szerű görcsöm meg néha olyan mintha egy kést szúrnának belém! :roll:
Kíváncsi leszek mi lesz ma az NST-n.

Kép

Kép
raniko
 
 


Timi!
Rékán még semmi, de Dani isBalu után 2 héttel lett pöttyös. Szóval nincsenek illúzióim.

Bols!
Lottóznom kéne... (ugyemegmondtam 8) )
vovanda
 
 


Bols!
De jó, nagyon rülök, hogy minden okés :P Olyan jó eljönni a kaáliból nem?!!!

Lois!
Gyönyörű a kifiad!

Tobinak!
Kitartáááááááááás!!!

Baba!
Köhögéssel mizu?Babád jól van?

Vanda!
Gyerkőcöknek jobbulást, neked sok erőt az ápolásukhoz!

Rólam:Tegnap végre én is kaptam kismamakönyvet :lol: , így hivatalosan is várandós vagyok!De a lényeg ma volt a kombinált tesztem, tarkóredő 1,5mm!A baba nagyon jól van, szopja az újját és egyfolytában rugdos, olyan édes.Na és még 1 meglepi az én kicsimnek semmiféle kukaca sincs oly annyira, hogy a doki szerint nunija van, nagyokat terpesztett és mindenét mutogatta :oops: Dvd-t is kaptunk annak a fele 2D, egy része 3D-s, baromi jó képekkel :P. A v.vétel eredménye 1 hét múlva várható, remélem azzal is minden okés lesz :!:

KépKép

Kép
keny
 
 


Lois,
édi! :D különösen a meitaiban alvós, meg a kajálós! :D
tényleg hasonlít ám anyára!

dehogy gyúrok :roll: :wink:

töksire kíváncsi leszek! elsőre nálunk se jött be annyira.

Bella,
köszi a híradást! :)
puszi Tobinak és a bogyókáknak!! nagyon ügyesek!

Timi,
:) :)
jó érzés, én is bírom, mikor Makilányt csodálják, mert szokták ám! :lol: pluszban ő azért érdekes, mert még midnig kicsi, kisebb, mint korrigált kor szerint kéne, olyan kis manós, de már olyanokat csinál, mint egy nagyobb.

Vanda,
szegény Dani, jobbulást! :?

Bols,
:D :D
hematóma szívódj!!

Keni,
szóval nuni! :wink: tarkóredő okés!


voltunk dévényéknél, és 3 alkalmat kellett befizetni (5-öt szoktam előre), lehet, hogy ennyi...

angel37
 
 


Angel, jól hangzik. Diócskáról kép?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba,
jól hát! :lol:
majd teszek, csak tudod, mobillal készülteket tudok, azok nem olyan jók :oops: egy csomó cuki kép van apa mobilján, az jobb minőség, csak fel kéne tölteni gépre... :?

jobban vagy a köhögésből?
egy hét múlva mozi! :D

angel37
 
 


Keny, ANgel, talán igen. Szedem a gyógyszert, kaptunk kölcsön párásítót és sztem jobb.

KENY!!GRATULÁLOK!SZUPER! Ja és látod, nem lett igazad! Én nunisra tippeltem neked, te Kukisra. :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bols: hematóma huss! Örülök, hogy rendben vagytok!

Keny: gratulálok a nunishoz és a jó eredményhez!

Angel: de jó! Akkor lassan itt a vége a dévényezésnek?! Képet én is szívesen nézegetnék ám a Manódról! Én Alexát hívom manónak, szerintem ez már rajta is marad. :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,
majd iparkodom a képekkel! :oops: :wink:

"nevek" nálunk jönnek-mennek, bár a Makilány régóta tartja magát :lol: ,manónak spec. nem hívom, de tényleg manós, nagyon fura lesz, nagyon pici lesz még mindig, mikor járni fog :oops:

Baba,
téényleg a párásító, jó ötlet!
javulgass! :)

angel37
 
 


Az igért képek.

Itt mindketten, bár a baloldali merőlegesen helyezkedik el a másikhoz képest. Kép

Ő a kisebb (nem sokkal :wink: ), mellette van a hematóma.
Kép

Vovanda, tegnap rögtön eszembe jutottál, ahogy a doki mondta. Igazad volt, tényleg lottóznod kéne :wink: :lol: !

Keny, örülök, h minden O.K. Szóval akkor kiscsaj. :D Gratu a kiskönyvhöz!

Baba, jó olvasni, h a köhögés végre javul. Eltünhetne már végleg!

Nálunk Apa valami vírusos nyavalyát szedett össze, lázas, köhög. Külön szobában alszunk és maszkban vagyok egész nap. Remélem nem kapom el :x !

Angel, ez jó, akkor lassan vége a dévényék látogatásának!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Bols!
Nagyon jó képek!Gratulálok!Most már rendben lesznek, hol fogsz szülni?

Angel!
Úgy tűnik Makikád egyre ügyesebb, és már nem kell a fejlesztő :wink:

KépKép

Kép
keny
 
 


köszi csajok! :D
hát ja, innentől már csak a Petős konduktor a máv khban, a Margit kh fejlődésneurológia, SOTE 2-n kontroll, Péterfys kontroll, fülészet, két helyen ortopédia, kardiológia kontroll... :roll: :lol:
gyerekorvoshoz nem is tudom mikor kell, elfelejtettem, eddig ő is nézte havonta.
szemészet legalább csak júniusban :wink:

Bols,
szép gyerekek! :lol:
kár ,hogy a hülye hematóma ott van, de már nem sokáig!! :wink:

angel37
 
 


Bols nagyon jók a képek!! :wink:

Mi most értünk haza voltunk NST-n.
Drágaság sokat mocorgott és minden rendbe van hála.
Holnaptól iszom a málnalevél teát.
Amióta haza jöttünk néha begörcsölök és bekeményedik a hasam ez olyan fura, de gondolom normális.
Na most megyek és lefekszem hátha segít valamit. :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Bols!
Szuper, hogy a babók rendben vannak.
Kórházválasztásnál arra ügyelj, hogy legyen PIC.

Angel!
Nálunk Dani most éppen Duracell ("lánykori" nevén légvédelmi sziréna), Réka meg Kismajom, vagy Cirmi. :D

Dani lázas és szörnyen néz ki, majd rakok képet. Kb. mint a túró rudis zacsi... :?
vovanda
 
 


Vandus, most olvaslak, mert annyira elfoglaltak a saját gondjaim, nem tudtam jönni. Hát nem irigyellek! De ahol ovis tesó van, ott gondolom, minden nyavalya hazajön.

Lois, nagyon édik vagytok! Érdekes, nálunk a sütőtök bejött, még a férjemnek is. Krumplival sűrítve, eleinte főztem, mostmár sütöm, ahogy magunknak. Elég sokat fagyasztottam is 2 dl-es poharakban, amihez csak krumplit, húst vagy májat kellett tenni.

Angel, mi még járunk Dévényesre, de kéthetente. Fiatalúr stabilan áll 2 napja, de még nem idult el egyik sem.

Bols, hajrá az ikresek táborában!

Rani, pihiszék nekünk is volt, nem fullos hintás, de bejött. Kircsike konkrétan abban feküdözött a konyhaasztalon napközben. Egy hátránya volt, nagyon megszokta a ringatást, de viszonylag gyorsan ment a leszoktatás, kb. 9 hótól próbáltam őket szigorú fekvéshez szoktatni este. A kisasszonynak kellett rázni a fenekét, aztán valahogy elfelejtkeztünk róla.

Tobi irtó ügyes! Drukkolok nekik!

Keny, nunishoz gratula! Lesz majd segítséged a konyhában :D

Bocsi, ha valakit kihagytam...

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Lánykák!
Köszönjük szépen a kedves dicséreteket, Zé irul-pirul :oops:
Őanyája persze cseppet sem objektív szemlélője a Ded külsejének, de mindent elhisz, és dagad a melle, ollllyan büszke a kifffiára :roll:
Igen a KisCsákónak bűvölős tekintete, ezeken a képeken nem is látszik annyira, hogy mekkorára tudja nyitni, és még a pilláját is rebegteti hozzá, vasmacsó.

Tobikám!
Egy hős vagy, kitartás!!! :D Aranyér pocsék lehet :?

Timi!
9-től 4-ig micsoda kényeztetés!! :D Klassz, hogy így ki tudtok mozdulni!! :)

Rani!
Igen, le lehet szedni az állványról, és akkor egy kis hintaszék. Azt meg lehet fixálni, és akkor lehet benne etetni is. A hinta funkciót 11 kg-ig írták, de Zé súlya alatt azért már nem olyan fürge, a hintaszék 18 kg-ig jó.
Ami különbség, én úgy láttam, egy pihenőszékben jobban fekvőben vannak a babák (pl. az első kép amit feltettél), ez a hinta ücsörgősebb.
Örülök, hogy jobban vagy!! :D bezonyám, már csak 3 hét (vagy már annyi se :wink:

Vanda!
PöttyösPasit sajnálom, képet megnézném :D

Bolsi!
Micsoda kis picurkáid vannak, éééédik :D Hematoma hess!!
Férjedtől próbáld szeparálni magad, el ne kapd!!

Keny!
Na, még is Csajszi lesz :D Gratulálok!! :D Tarkóredő is szuper!

Hunci!
Írtam már egyszer, most újra: Ha gondolod a babavárós táblát szívesen átveszem. (csak mert a múltkor írtad, hogy lepasszolnád valakinek :) )

Angel!
Így már ízlett neki a tök, énekelt is hozzá , az meg a biztos jele, hogy bejövős a kaja :D
Én is úgy megnézném már élőben a kis Miniegeredet.... :roll:

Szöcske!
Én is fagyasztgatok...(vagyis mit hantázok, Clark csinálja :roll: )
Húst mikor kezdtél el adni?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, azt hiszem, ma van Lois-nap.Sok boldogságot!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois: ha ma van, akkor boldogat! :)
Na, a kényeztető éjszakánk két éjen át tartott, azóta visszaromlottak a csajok. :( Pedig olyan jó volt! Na, de majd csak egyszer állandósul!

Bols: én babáim is pont így feküdtek. Mindíg takarták egymást. De jó újra ilyen képeket látni! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Nem sok időm van írni Gréti teljesen el van romolva. Ha nem lát és nem vagyok a közelébe folyton sír. Hiába próbálok erős lenni és hagyni nem megy. Körbe pakolom a játékaival de nem is érdekli csak emelgeti a fejét és nyög és sír. Nem nagyon akarom a kezébe adni a játékait mert neki kéne megszerezni őket- Az evés is katasztrófa , folyton tekereg a kezét az orrához teszi , kilöki az üveget a kezemből. Ha elveszem tőle akkor persze megint sír. Remélem semmi komoly baj nincs csak rossz paszba van. Ha jövő hétig nem változik elviszem Dr.-nénihez- :( :( :(

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Most néztem, husi betöltött 7 hótól csirke, pulyka (én csak csirkemellet adtam, mi is azt szeretjük, ez kb. 2 gyereknek olyan ping-pong labda nagyságú), betöltött 8 hótól sertés, marha. Kis adagokban fagyasztottam, aztán bele a főzővízbe, 10 perc múlva a zöldség és azt turmixoltam. Cékla is mehet most, bár enyimek már nem eszik, csecsemőként azért beléjük tukmáltam, almával, krumplival párolva. Nagyon egészséges, bár nem mindenki szereti. Levét pohárból itták.

Timi, nekünk 4 hósan állandósult. Jelenleg Kira úgy alszik, mint a nagykönyvben, este 8- reggel 8-ig, Kisnorbi miatt talán 3x nem keltünk még fel, valamiért hajnali 3-kor kitör a balhé nála, kéri a cumit, aztán 10 perc múlva visszaalszik. Egész éjszaka vándorol a kiságyban, akkorákat koppan a feje, hogy vagy fázik, vagy a koppanásra kel. Nappal még 1-2x alszanak 1,5 órát. Amikor felvannak, vonulás van a lakásban.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Nem mi tettük bele:


[törölt kép]

Ronda és finom (anya alkotott):

[törölt kép]

Nézzük, mit kaptunk:

[törölt kép]

Anyukám alkotása a sok szülinaposnak:

[törölt kép]

Barna (tesóm 3as számúja), én, Péter (tesóm nagyfia), tesóm és sokat emlegetett sógorom:

[törölt kép]

Pöttyös Dani:

[törölt kép]
vovanda
 
 


Az előző kétszer ment el. :D
vovanda
 
 


Vanda jajj szegény Dani! :roll:
A 2 hét lappangási idő az normális a bárányhimlőnél ( és sajna az övsömörnél is amiért én most izgulok :roll: )

Lois tetszik a hinás is nagyon.
Apával most beszéljük, hogy mi lenne a jobb, mert talán a hintást nyáron a nyaralóba a kertbe is tudnánk használni míg nem lenne kiépítve a gyerekjátszó.

ÚÚÚÚ lányok az éccccakám az olyan rossz volt, hogy le se tudom írni.
MIlán is mocorgott amit éccaka annyira nem szokott de én meg nem tudtam hogy feküdni mindenem el volt gémberedve sőőt sikerült még a fülemet is elaludni. :roll:
Szerintetek?
Na ha most dobnék képet magamról rám se ismernétek vagy tuti azt hinétek az egyik ősöm kóreai.
Csináltam Málnalevél teát és ahogy eddig se tudtam szeretni ezeket a "füves" teákat sajna ezzel is így vagyok.
Mintha egy szép zöld réten falatoznék. :P
A torkom szerencsére most nemfáj marad a takonykór sajna.

Kép

Kép
raniko
 
 


Fáj a fejem.Nem vagyok jobban, sőt.....
Az este ráadásul a párologtatóba kamillateát tettünk. Majdnem megfulladtunk a köhögéstől mindketten!Apa még jobban, mint én. Kiöntötte a teát, kiszellőztettünk és ő másik szobábak is aludt. Reggel köhögéskor megint jött fel sleim. Jajj, de elegem van már. A mellkasom is megint mintha fájna.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba sajnálom hogy nem vagy jól.
Én szerintem biztos az idő is tehet arról hogy nem érzed magad a topppppon!!!
Én se vagyok jól a fejem sajna nekem is fáj, és olyan mint egy vödör.
Jó lene szegénykém ha túl lennél ezen a fránya köhögésen.

Kép

Kép
raniko
 
 


Baba, erre az időre fáj.énnekem mint migrénesésmindentőltudfájniafejem-típus fáj de nagyon.kitartás.a kamillás gőzölés jó ötlet.
Vendég
 


Lois, oké, köszi.majd küldöm az excelt.boldog névnapot neked.
Vendég
 


Nem értem, hogy a köhögés miért nem akar elmúlni.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois,
Boldog Nevenapot! :D :D

remélem sikerül összehozni! :wink:

Vanda,
hű Dani, jól tele van :shock:

Baba,
szegényem :(

Rani,
kitartás, már látszik a vége! :roll: :wink:

Szöcsi,
hülye céklát nekem is csinálni kéne, de vhogy nem fűlik hozzá a fogam :roll:
múltkor látta bio céklalevet, de rá volt írva, hogy 4éves kor alatt ne..
ma a cukkinit próbáljuk :) , vagy holnap.

angel37
 
 


Csajok!
Akinek eléri a gyereke az 1 éves kort, ne legyen smucig és oltassa be bárányhimlő ellen. Ez valami iszonyatosan gáz... Senkinek nem kívánom, legkevésbé gyereknek. :?
vovanda
 
 


Lois Boldog Névnapot!!

Kép

Kép
raniko
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: