Új privát üzeneted érkezett!

Hanna:jujj, de cuki! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Na és persze nagyon meghatók a képek .

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Igen ez már eléggé elhúzódik :cry: , pedig látom sok mindent kipróbáltál, talán a doki okosabb lesz :? .De ne félj kicsidnek nem lesz baja vastag méhizomzat védi és a magzatvíz is tompít.Szúrás nálam is van csak úgy spontán, igaz ma a jobb oldalon :roll: eddig a balon éreztem.Holnap megyek a védőnőhöz, nekem is lesz könyvem bi bi :P

Olivér!
ISTEN ÉLTESSEN!

Vanda!
A kis bárányosnak jobbulást!

Lois!
Micsoda ügyes a kisfiad, hogy így végig alukálja az éjszakát!

KépKép

Kép
keny
 
 

 
 

Köszi Csajok!

Keny! Boldog névnapot!
Küldtem e-mailt.
:wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Drága Olivér !

Itt is nagyon Boldog Születésnapot kívánok.
A nagyon sírós, pityogós Dalmi a végére csak homályosan látta a fotókat.De így is megállapíthatom gyönyörű kisfiú Olivér.Szép munka volt .:-) :wink: :wink: :wink: Kép
dalmácia
 
 


Hanna!
Köszíííííííííííííí

Csajok itt a babám :lol:

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny!
Nagyon fotogén. :lol:
vovanda
 
 


Olivér: nagyon boldog szülinapot kívánok!

Hanna: imádni való, vagány pasi az egyévesed! Szép a videó és nagyon jók a képek! Hány tortája volt a nagyfiúnak?

Keny: szépséges a babácskád!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Hanna nagyon édes pasi Olivér!
Sok Boldog Szülinapot!!! :wink:

Tegnap épp azt mondtam apának, hogy mennyire tetszik nekem az Olivér név. :roll:
Gondolkozom, hogy Milán után még az Olivért is meg kapja drágaság! :D

Lois irigy irigy a hasamra?
Én a csodacuki Zé-re irigy irigy! :lol:

Lányok tanács kellene.
Ki mit gondol a pihenőszékekről, és használatukról?
Van két féle amit kinéztem 0-18kg-ig használható.
Funkcióba ugyan azt tudják (igazából szerintem csak kinézetre mások)
Nézek képet és beteszem őket kinek mi a véleménye?!

Kép

Kép
raniko
 
 


Na találtam képeket!

Kép

Kép

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Nekünk volt pihiszékünk, életmentőnek bizonyult. Egyrészt lehetett benne a kettőt egyszerre ringatni, amikor megnagyobbak lettek, eljátszottak, nézelődtek (néha aludtak) benne, sőt, mi a kanalazást is abban kezdtük. 7-8 hónaposan eladtam mind a kettőt, mert életveszélyes módszerekkel próbáltak belemászni. De piciknek főnyeremény.
vovanda
 
 


Vanda köszi az infót.
Az tetszik hogy elvileg sokáig lehet használni őket (feltéve ha bírják)
Ezeket pont egy Debreceni cégnél néztem ki. :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Hanna,
sok boldog névnapot Olivérnek! :D
éédes! :D hiszen már kész hapsi! :lol:

Vanda,
:roll: lehet, hogy két pöttynél megáll?

Keny,
sztárfotó :)

Lois, Nyulasz,
cica, fogtündér, nemtudom, de eltűnt :?

na, libero? :wink: KisZ már 4-es méret? ej! :lol:
mi épphogy nemrég váltottunk a 3-asra, hét egy jóideig tuti jó lesz!

angel37
 
 


bocsi, Olivér, természetesen szülinapot :oops:

jjajjmár :x :roll:
bocsánat fos éjszaka volt, meg eddig a mai nap is, most vééégre kidőlt kicsit.

angel37
 
 


Hanna, azta micsoda kép Olivérről! Nem semmi csábító pasi lett! :D

Keny, puszi a kis pocaklakónak.

Babim, majd gyere, hogy mit írt fel a doki! Kiváncsi vagyok. Van még valami lándzsás útifű szirup, talán azt is lehetne... :roll: Bár az van ráírva, hogy cukorbetegeknek nem ajánlott. Te aki IR-es vagy, akkor ezt nem ihatod?

skrisz72
 
 


Sajna a gmail már nem jött úgy össze, mint akartam. De

Timi!
A te kisbabáidat még megtudtam nézni. Nagyon kis helyesek és olyan kis cukorfalatkák. Meglátod olyan gyorsan nőnek, ami jó is, mert egyre értelmesebbek is, de rossz is, mert olyan hamar "nagyok" lesznek.

Hanna!
Hát ez az, már Olivér is kerek egy éves lett. Nagyon édes kis pasi, nem tudtam megnézni a mellékleteket, csak amit ide tettél de ebben az elegáncsos szerelésben tényleg hódító. :lol: Ja persze: ISTEN ÉLTESSE SOKÁIG!

Kedves Vanda család!
A sok szülinaposnak minden szépet és jót kívánok!

Angel!
Dióka foga volt nincs? Én már nagyon szeretném, ha Littinek is kijönne az első, hátha utána könnyebb lesz neki a fogzás. Diókát nagyon megviseli?

Rani!
Nagyon csini kismami vagy! Neked se fog maradni sok felesleg szülés után.

Keny!
Cukorka is falatka!

Lois!
Felavattuk az utazóágyat. Igazából nem mondanám, hogy túl jó volt az éjszaka, mert felkelt vagy 6szor Litti, de mostanság itthon is csinál ilyesmit. Szerintem este nem lakik jól, a tápszert meg hol issza, hol nem. Szóval éjszaka pótolja, mai nappal kimarad. Hát így megy nálunk a szopi. Persze lehet a foga miatt is a rossz alvás ill. még az emésztésére is gyanakszom, így hogy elkeztük a szilárd táplálékokat. Remélem hamar túl lesz ezen az időszakon. Kis Zé meg nagyon ügyes, hogy ilyen jól alszik. Kíméli anyucit. :lol:
Nálunk sajna minden rokon messze van, kénytelen leszek bejáratni egy pótmamát. Csak még nem nagyon van hozzá szívem.

Rani!
Nekünk egy egyszerű babybjörn pihiszékünk van, de Melike még csak most kezdi megszeretni és Angelhez hasonlóan ő is ebből tanulja a kanalazást. ( Eddig szinte csak wc-nek használtuk, ha nem volt kaki akkor ebben megjött az ihlet :lol: ) Egyszerű, mert nin rajta semmi dísz, játék sőt motorja sincs, de magától ringatja a babát amikor az mozgolódik benne. És elég drága, mi is kölcsön kaptuk, ennyiért nem venném meg.

Pussszancs, Litti elálmosodott.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Olivérnek nagyon sok boldog születésnapot!
Hanna, nagyon jók a képek, a videón még bőgtem is...
Nagyon helyes kiskrapek lett a fiatokból!

Rani, nagyon csini vagy szép pocakod van!

Vovanda, akkor minden születésnaposnak sok-sok...!

Keny, babácskád szép formás!

Lois, kisZé-nek jó alvókája van, rendes, h hagyja Anyát is pihenni! :D

Angel, Dióka nem aludt az éjszaka?

Baba, mit írt fel a doki? Ez a fránya köhögés jól elhúzódik ám! :shock:

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Skrisz, a lándzsás útifű volt Kari után az orvos 1. javaslata, de eszébe juttattam az IR-t és akkor mondta, hogy az nem jó. Ekkor írta a Susp.Terpinit. A homeósok utána jöttem a gyógyszerészek és az internet segítségével. A hársfát Hanna ajánlotta (ezúton is köszi, talán az ért legtöbbet), a háziorvos csak később említette (épp a férjem akkor vette meg és a táskájában volt már. :lol:
A Prospánt a nőgyógyi javasolta. Na, itt tartunk. Eddig kitartottam az antiantibogyóság mellett, de már belemegyek, hogy beszedek valami Augmentin-féleséget, csak gyógyuljunk már meg!!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bols, este rendel csak a házidokim.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Vanda, isten éltesse az ünnepelteket! :lol:

Angel, nálunk van a fogcsücsök! Már szépen látszik Eszti szájában. :lol:

skrisz72
 
 


Baba, a Paxirasol biztos elmúlasztaná a köhögést. Csak épp azt sem lehet terhesen... :? Fene vinné!

skrisz72
 
 


Angel!
Lettek újabb pöttyök, doki néni azt mondta, ha holnapig nem durvul be nagyon, akkor jók vagyunk.
vovanda
 
 


Sziasztok!!!

Itt is, Isten éltessen Olivér!!!! :) Nagyon elegáns vagy!! :)

Szeretnék egy kis segítséget kérni Tőletek!!!!

Kérlek szavazzatok a kislányomra!!!

Bencze Kincső Dorka

http://palyazat.picibaba.hu/20103-het-szepe/

max. fél perc az egész!!

Köszönjük szépen!!
Judit és Kincső :)

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Krisz,
aha! :roll: :lol: akkor megvan ki vitte el! :wink:

itt volt az előbb a védőnő (nem emiatt persze), benézett a szájába és szerinte az nem is lehetett fog... na de akkor mi a frász volt? :shock:

mindegy, magvagyunk fog nélkül! 8)

Katerina,
na szal, fogas kérdés nem adekvát :wink: egyelőre.

utazóágy nektek milyen? nem mozog meg zizeg nagyon? Makilányt az zavarta ez elején!

Bols,
úgy nagyjából, csak kidőlni nem nagyon akart este, meg korán fenn volt, éjjel csak mocorgott. az előző este szarabb volt, mondjuk az miattam.

te hogy vagy 3in1? :D

Vanda,
akkor pöttyök stop!!

Baba,
hársfa tényleg jó.
van egyáltalán még ,amit nem próbáltál antin kívül? :?

angel37
 
 


Na, ilyen az én formám:
4-től rendel a doki. Odamentem 3:10-re, hogy ne kelljen 3 órát ülni beteg emberek közt. 1 ember már volt előttem.
1/2 4-kor megjött az asszisztens (addig kint álltunk a hóban9 és közölte, ma helyettesítés van és menjek vissza reggel. Egyetértettem, merthelyettest meg nem akartam.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel, még van egy zöld bogyó, Sinupred azt hiszem a neve, azt is próbáltam.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel, hogyhogy nem lehetett fog? Miért mond ilyet a védőnő? Elég idősek vagytok hozzá, nem? :roll:

Baba, kitartás! Akkor holnap. Jól vagy amúgy? Émelygés elmúlt?

Kiscsillag, szavaztam. :D

skrisz72
 
 


Skrisz:Az émelygés enyhült.
Keny?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel!
Sajnos nem stop. De tűrhető, remélem, sokkal rosszabb már nem lesz. Most várom, hogy Rékán mikor tör ki...
vovanda
 
 


Krisz,
kor alapján lehetne fog, de szte az ínye akkor másmilyen lenne, szélesebb/dagadtabb, de olyan, mint az újszülötté.
szerinte lehetett hólyag :roll: sztem nem az volt, mert kemény volt, egészen fogcsücskös.

Baba,
valami bogyó most már használhatna :roll:
sz@r ilyenkor köhögni.

Vanda,
:?
legyen a dolog legalább minél viszketésmentesebb, már amennyire lehetséges...


nya, úgy tűnt megivott a kisasszony 30ml gyümölcslevet - részint kiskanálból, részint a kispohárból - de mire visszajöttem a konyhából a nyakába rókázta :roll: :( :lol:

asszem befejezem egy időre a próbálkozást. védőnőci szerint nyáron majd már nem lesz gond, ha szüksége van rá, majd iszik.
ma evett pasztinákot.

angel37
 
 


Baba!
Köszi minden okés, jól vagyok kitört rajtam a farkaséhség 1 pár napja, most vacsoráztam de azt nézegetem mit egyek méééééég!!!

Szegénykém akkor nem jártál szerencsével a házidokinál:(
most már köhögés husssss!!!!

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk!!
Most tudtam meg, hogy pénteken akikhez mentünk rokonlátogatásba az egyik rokon köztük övsömörös. :roll: :evil:
Most derült ki.
Fájlalta a hátát de azt mondta a doki hogy izom gyulladás erre ma vissza ment mert foltjai lettek és mondt a doki, hogy ővsömör.
Nagyon aggódom igaz csakpuszit adtam neki de aggódok.
Szerintetek lányok el kaphatam így? :roll: :(

Kép

Kép
raniko
 
 


Hú Rani, a fenébe!4 Reméljük, enm kaptad el. Azért szerintem telefonon megkérdezhetnéd mondjuk a háziorvost. Csak úgy "időben-előzzük-meg "-okból

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Baba igen tegnap hívtam a nőgyogyimat mert csak őt tudtam elérni.
Azt mondta nem hiszi hogy ebből lenne vagy lehetne bármi probléma.
Hááát nagyon remélem.
Na ami hab a tortán az az hogy annyira el kezdett fájni a forkom, hogy nyelni alíg birok. :roll:
"Remek"!
Iszom a teát és eszem a mézet.
Ki mit szedett torokfájásra?
Na ma végig hívom a védőnőt és a háziorvost is! :(
Eddig megúsztam és erre minde összejön. :evil:

Kép

Kép
raniko
 
 


Baba ahogy olvasom neked is Sinupret-et mondott a doki.
Én is ezt hallottam a védőnénitől mikor beszélgettünk a betegségekröl.
Te ezt úgy szedted ahogy le van írva az utasításba 3X2 tabit?
Most néztem van is itthon ilyen bogyóm.

Kép

Kép
raniko
 
 


Na, megjöttem a dokitól. Az este is ,meg reggel is majd megfulladtam a köhögéstől, már szúrt a hasam is. Az orvosnál nem, mert nap közben csak néha jön elő. (épp most köhögök)
Megvizsgált, szerinte jól vagyok. Mondom neki, hogy látna regg./este. Kis híjján megfulladok olyan köhögési rohamaim vannak. Nem akarta adni semmit. Végül kiegyeztünk Maripen extrában, mást ő nem hajlandó adni, azt mondja. Amiket a nőgyógyi említett (Augmentin, Klacid)szerinte azokat sem szabad. Nagy nehezen felírta a Maripent. remélem, használ. A patikában adtak mellé Normaflórt is. Vettem még a jövő héttől szedendő Femibion 400-at is. Majdnem 8000-et hagytam a patikában. (Ja és 2 órát ültem a dokinál!)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Rani, nekem az nem használt. A torokfájást a Homogéne9 jól elmúlasztotta viszont.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


BAba, Augmentinhez annyi, hogy a nőgyógyászaton azt adják terheseknek baciűzésre,én is szedtem...
Vendég
 


még egy, ez penicillin, azaz szedhető úgy mint egy két láz elleni gyógyszer is, panadol pl.
Vendég
 


Olivér - itt is Boldog Szülinapot!!!!

Raniko - nekünk az alsó volt/van ami a képen van, én nagyon szerettem, egyrész jó 'programnak', másrászt lehet benne etetni, amig nem tud ülni, dönthető a támlája, tud rezegni (bár ez nekünk nem jött be) és ki lehet támasztani, ha nem akarod, h ringatózzon. Vaterán kb. 10eft-ért lehet kapni jó állapotút, sztem nem érdemes újat venni.

Kép

Kép
leo50
 
 


Baba remélem a köhögésed hamer múlni fog!

Köszi a tanácsot meg kérdezem a védőnénit mit javasol.

Leo és még meddig van/volt?? :roll: :oops:
Szívesen átveszem! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!
Olivérnek boldog szülinapot!

Baba, szegénykém, sajnálom, hogy beteg vagy. A tantum verde spray jó torokfájásra, érzéstelenít is, én azt használtam. Rá van írva, hogy terhesek is használhatják.

Lehet kisbabával autóval menni ügyintézni? Mert ha a kocsiban 24 fokot csinálunk (tök új kocsi, jó a fűtése) és beöltöztetjük a kiscsajt, akkor vihetjük, igaz? Sajnos minden ügyintézéshez személyesen kell mennem, ezért kéne. Nem adják ki a szüleimnek a gyerek anyakönyvi kivonatát, csak nekem:(((
Vendég
 


Baba a védőnéni is javasolta a Homogéne9-et.
Még a Tantunverdét vagy mit mondta mondta, hogy ezt több féle kiszerelésbe van, csak arra kell figyelni hogy ez mentolós és ha szedem a Homogéne9-et is akkor 2 óra legyen a 2-ő elött vagy után.
Az ővsömörre meg azt mondta reméli nem lesz gond sajna úgy se tudunk most mit csinálni.
Mondta ha voltom bárányhimlős akkor nagyobb az esély hogy megúsztam. :roll:
Azért aggódom de nagyon! :(

Kép

Kép
raniko
 
 


Twist: nekem mindent a párom intézett, sehol sem voltam ott személyesen és az anyakönyvit is kiadták neki. Itthon minden igénylőt aláírtam.
Szerintem nyugodtan autózhattok, bár a 24 fokot én sokallom, pláne beöltözve.

Baba: Augmentint én is szedtem, nőgyógyász írta fel. Jobbulást!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Bababa:

gyógyulj meg hamar de a köhögéstől nem lesz baja én is megvoltam fázva és köhögtem de nagyon. De Gréti bent maradt.


Ranikó:
Ami az első képen van olyan van Gréti unokatesójának. Nagyon szuper 1 éves a kiscsaj de imádja még most is. Ha náluk vagyunk Gréti mindíg abba van és tényleg szuper de nagyon.


Twist:

Lehet menni de én inkább nem vinném picurt még nagyon kicsi. Ha beöltözteted és fűtesz akkor megizzad és megfázik ha kiveszed az autóból. Hívd fel őket hátha odaadják meghatalmazással. Nálunk apa munkatársa hozta el az anyakönyvi kivonatot. Azt mondták ha írunk meghatalmazást akkor oda adják neki csakúgy nem.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Twist!
Elvileg viheted a lurkót, de ne csinálj 24 fokot a kocsiban. Max. 18at és öltöztesd be, de úgy, hogy az utolsó réteg takaró legyen, amit az autóban le tudsz venni róla. Amúgy ha saját kezűleg írsz meghatalmazást, aláírod + aláíratod két tanúval ,ez alapján ki kell hogy adják másnak.
vovanda
 
 


Köszi az ötleteket lányok! Igazatok van, mivel emlékszem, hogy hazafelé a kórházból is először 24 fokot csináltunk, aztán rájöttünk hogy elég 20 fok így kabátban és levettük a fűtést. Nem is fázott meg a picúr.
Vendég
 


Raniko, most már nem használjuk, de én megtartom, mert még szeretnénk bébit, de van egy baratnőm és ő el akarja adni, megkérdezem tőle, h mennyiért adná el...

Kép

Kép
leo50
 
 


Twist,m a torkom csak első napokban fájt. De 1 hónapja köhögök már. Elkezdtem szedni a maripen extrát, amit felírt. Mellé a Normafl.t.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Leo nagyon köszi!

Mi most jöttünk haza a vizsgálatról, mindent rendbe talált a doki hála.
Nagyon szépen növöget a babó!! :lol:
Sajna képem nincs mert tök hátat fordított és nem láttuk már az arcát! :roll:
Mostár csak akkor fogom látni ha kibújik! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: