Új privát üzeneted érkezett!

Till, jaj de jó, hogy rendben van Lencsilány! :D

skrisz72
 
 


Bols,
tudom, hogy könnyű mondani, de nyugi, ez előfordul!
én rendesen pirosan véreztem (11. héten), és még kb 3 hétig csurgott!
++++++++++++++++

Szöcsi,
köszi!!
gyümlét is próbáltam, vizet is, teát is, kávésból, már cumiból is, (pedig abból nem akartam), egyelőre nem megy. Avent csőröst vettem én is, 6hós, az sem. de majd csak menni fog egyszer! :roll: :wink:

Tilli,
juhéj! :D

angel37
 
 


A Hipp-es granulátumos teát már próbáltad? Nekem azt is itták, most már mennek a citrusfélék, ezért a mi gyümiteánkat kapják citrommal, cukorral (citromlevet hanyagolom, állítólag támadja a fogzománcot).
Én a cumit elfelejtettem 6 hósan, aztán egyszer nem akarta meginni Norbika a tápit, feltettem neki a cumifejet, erre kinevetett.

Súlyban nagyon jók vagytok, ezek szerint eszik a kiscsaj.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 

 
 

Sziasztok Csajok!

Voltam ma UH-on, és minden a legnagyobb rendben!!!A babám izgett mozgott, minden újjacskáját megszámoltuk, még a lábikóján is, szépen látszik a gerince, combcsontja.Izgett mozgott, integetett és rugdosott a tappancsokkal. Fúúúú hihetetlen érzés látni ezt a csöpp kis emberkét ott bent.És mintha kukaca lenne, de ez nem 100%, bár én is fiút érzek.Jövő hét szerdán megyek kombinált tesztre, akkor lesz babamozi is.BOLDOG VAGYOK!!!!!Ja és kicsit idősebb mint gondoltuk 12 hét+4 napos, jól belehúzott :P

Ja Krisz a lepény az oldalsó falon tapad, doki szerint ez jó lesz így!

Bocs nem olvastam még vissza majd most pótolom.

KépKép

Kép
keny
 
 


Bols!

Nyugi semmi baj nem lesz!Ikres anyuka rokonom is elkezdett vérezni a 9. héten, de neki a lábán folyt a piros vér és semmi baja nem lett a babáinak, már megszült.Doki azt mondta neki, hogy hirtelen tágul a méhe a két baba miatt, és azt nehezebben viselik a szövetek:Szóval pihenj sokat, Magne B6!
pussz

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!

Till,dejó,gratu az átmosáshoz :D

Angel,nem tudom írta-e már valaki,nekünk az aventes cu isüveg tetejét mondta a védőnő,hogy abból itassam.

Bols,minden rendben lesz!Én aug.28-ra voltam kiírva :D

Keny,elhiszem,hogy boldog vagy!Olyanjó látni,aztán hipp-hopp érezni is fogod :D képet nem raksz?
Vendég
 


Till, örülök Lencsinek!

Bols, nyugi, pihi, MagneB6, én drukkolok!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Keny, hatalmas gratula, túlléptél egy nagy mérföldkövet, a 12. hetet és minden rendben:) Most már nem lesz semmi baj, csak így tovább.) Gyönyörű kisbabád lesz, meglátod! Hátsó falon a méhlepény, szuper!

Baba, mindjárt te is 12 hetes leszel, hogy repül az idő!:)) Mikor lesz megint UH?

Csajok, ma éjjel csoda történt! A babám bevacsizott és 6 órát aludt utána. Nem hittem el! Én persze óránként fentvoltam, hogy készen álljak az etetésre, mindenre, de nem kellettem:) Aztán 3-kor nagyon éhesen ébredt, 2 órán át szopizás volt, sok büfivel, újrakezdéssel együtt és nagyon jól lakott. Most már 4 órája alszik:) De már mocorog. Szóval, csodálatos éjszakánk volt. Ahogy egyre többet tud enni, tovább bír aludni is, tök jó!
Tegnap volt az első bukásunk is. Éppen a vállamon pihizett, apa beszélt hozzá, aztán egyszercsak hopp, nagy sugárban kijött a tej. Minden olyan lett, az egész vállam, hátam és a fotel és a szopipárna is. Aztán mosolyogva elaludt a bige és nemsokára megint éhesen kelt és folytatta az evést:) Laza!:)))
Jaj, a fürdetéssel nagyon szenvedünk, mert a köldökcsonkot nem érheti víz és azért be sem merem meríteni a vízbe a babát, inkább az afrikai meleg fürdőszobában a kádja fölé tartom és mosdókesztyűvel mosom le róla a fürdetőkrémet, aztán annyi. Talán így a legjobb.
Nagyon nagy haja van, nem lehet még megmosni igaz?

Puszi nektek
Vendég
 


Twist, becsüld meg nagyon ezeket az éjszakákat! :lol:

Keny, hol a kép???? :wink:

Babim, hasad rendeződött? Görcsök vannak?

Nekünk szar éjszakánk volt. Apa elment bulizni a fiúkkal. Én meg viccelődtem, hogy majd mi is bulizunk Esztivel. Hát buliztunk is. Fél 3-tól fél 5-ig. :? A kisasszony jóllakott, és teli szájjal vigyorgott. Nem tudtam visszaaltatni. Aztán egyedül hagytam, hátha magától a sötétben elalszik. Hát nem. Akkor meg sírni kezdett. 10 percet hagytam, aztán cicivel megvígasztaltam és akkor már gond nélkül elaludt.

skrisz72
 
 


Twist,én nem tudtam,hogy nem érheti víz a köldökcsonkot :oops: ,így fürdettük rendesen.Hajat is mostunk,eleinte csak azzal a vízzel amiben fürdött,aztán a babe koszmó elleni samponjával.
Fürdetőkrémet felmelegített tálka vízbe feloldjuk,és beleborítjuk a vizükbe.
Ja,a kétórás szopik,ismerős :lol:

Skrisz,én 2-től fél5-ig voltam fenn velük :lol: Először Noémi kelt,peluscsere,kaja,aztán mire visszaaludt volna Balázs is felkelt,így folytattam tovább :lol:
Vendég
 


Krisz,Twist,Nyulasz!
Köszi szépen :P

Képet nem tudok feltenni többször próbáltam, de nagyon béna vagyok, 1xűen nem tudom annyira letömöríteni, mert amit photoshoppal csinálok az nem elég kicsi ide, pedig 3-at is kaptam(igaz elég nehéz kibogozni mi micsoda, de olyan édes!).Már 6,5cm-es!!!

Krisz!
A Te lányod is bulizott apával :lol:

Twist!
Álombaba? :P Ez szuper!

Bols!
Mizu?Vérzés????

Baba!
Hasmenés?Görcsök?

KépKép

Kép
keny
 
 


Szöcsi,
van itthon hipp tea, még nem próbáltam, védőnő azt mondta ne is ,mert cukros... :roll: de lehet, hogy fogom.

Tilli,
aventes tetőn is túlvagyunk már, ezt saját kútfőből, az se ment :wink:

Keny,
:D :D
fütyitipp volt nekünk is sokáig :wink:


mi éjszakánk se volt valami hajdetuti, de a megszakítás után kb 11-ig húzta! :shock: :D

angel37
 
 


bocsi, aventtetős választ Nyulasznak szántam :oops:


fürdetőkrém:
bekeverjük vízzel előre kézmosós pumpás flakonba (védőnő mondta), így pár alkalomra elég, és jó az állaga is!

angel37
 
 


Skrisz, Keny:én aznap voltam olyan sz.ul, amikor írtam.Keny, neked azóta is?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!!

Én is csak gyors bekukk elég fáradt vagyok.
Tegnap egész nap kocsiba voltunk Debrecembe mentünk.
Még ki kell hevernem.

Baba gyönyörűen látszik a babád hatalmsa gratula.

Keny neked is gratula, hogy minden ok.

Tilli az a lényeg hogy túl van rajta Lencsi és minden rendbe van!! :wink:

Bols nyugi tuti minden ok ha a Kaáliba is ezt mondták csak mennyen a progi!!!!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Biz isten, összeszidlak!!! Itt voltatok, nekem meg nem szólsz. Irgum-burgum! 8)

Ezen felbuzdulva SZOLGÁLATI KÖZLEMÉNY!!!
Aki Debrecenben jár, az lesz szíves előtte kurjantani, hogy személyes talira van -e lehetőség. És természetesen mindenkit szívesen látok gyereket etetni, pelenkázni, pisilni stb. :lol: :lol: :lol: :lol:
vovanda
 
 


Baba!
Nekem amióta abbahagytam a progit, és iszom reggel kávét, nem kell sokáig csalogatni a"dolgot", de már nincs hasmenésem.Viszont szurkál a hasam elég sokszor, itt is ott is, és a beleim is valahogy feljebb vannak, na ez jó zavaros lett remélem azért érted :lol:

Angel!
Nekünk tök mind1, mi a baba neme :P

KépKép

Kép
keny
 
 


Vanda,
:lol: :lol:
köszi, ha visszamegyek dolgozni, szt fogok járni felétek, bár kiccsaj nélkül :roll:

Keny,
gondoltam :wink: :D

angel37
 
 


Keny, értem.Nekem most smemi panaszom a hülye köhögést kivéve.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a megnyugtató sorokat, mára vérzés elmúlt :roll: :?
Azon gondolkodtam, h lehet a menzeszre emlékszik a szervezetem :?:
Decemberben is volt egy nap és most is (időpontilag stimmel) :oops:

Keny, itt is gratula és nagyon örülök Nektek!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Sziasztok!

Bols,tényleg,ez eszembe sem jutott,lehet a mensi miatt :roll: A lényeg,hogy minden okés :wink:

Angel,szóval az se ment.És cumisüvegből miért nem akarod?

Rani,hű,gondolom jó hosszú volt az út.És már 36 hetes vagy :D Kezdődnek a ctg-k :D

Baba,ennél nagyobb baj sose legyen.Persze a köhögés monnyon le!

Lois hova tűnt?
Vendég
 


Sziasztok!

Bols! Pihi ezerrel. Nyugi!

Till! Örülök, hogy minden oké.

Nyuszi! Nem semmi mekkora méretek. Hűűűűűűű

Vanda! Nyáron beugrunk hozzátok! :wink:

Keny! Én is kérek esküvői fotót!
A képet, ha átküldöd a bébiről, lekicsinyítem neked!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Nyulasz,
különítse el az ivást, a cumiból csak tápot(kaját) kap. (védőnő is vmi olyasmit mondott, hogy zavart okoz) egyszer már kipróbáltam persze, de ahogy rámnézett, hogy ne nézzem már hülyének! :shock: :lol: amit kiszippantott azt vissza is köpte.

vettem tegnap Medelás minipoharat, rövid ideig tartó küzdelem után kiütötte a kezemből :roll: :D :roll: két mili ha véletlenül lenyelődött.

Baba,
köhögés :? most már hess!! :x

Bols,
:D vissza se jöjjön egy csepp se, leghamarabb egy év múlva lásd! :wink:

angel37
 
 


Sziasztok!!

Vanda ezer bocs bevallom nem is tudtam, hogy Debrecenbe vagytok!! :roll:
Most nézem csak a képed alatt a kiírást! :shock:
Legközelebb ígérem szólok bár akkor tuti már eggyel többen megyünk! :wink:

Nyulasz igen mondhatni nem volt rövid az út!
Férjem családjának nagy része Leveleken lakik és én is azért mentem csak mert Debrecenből át mentünk(Debrecenbe meg dolgozott amúgy)
Hát már itt a 36. hét igen és szerdán NST!! :lol:
Tiszta izgi.

A nővérem most volt a 18. heti genetikai UH-n Hajdú doktornőnél és nála is minden ok láttam képet a csajosról (mert ugye ez így volt "megbeszélve" egy pasi egy lány) :lol:

Bols szerintem simán lehet a menzsi emlékeztető ilyenről már hallottam én is.
Örülök, hogy már el is múlt!! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani: gratula a 36. héthez! Régen láttunk pocakképet! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!
Ez az első hétvége, hogy Littivel máshol aludtunk. Mostanában nagyon sokszor felébred éjjel és csak cicin nxyugszik meg, így elég fáradt vagyok. A fogzás rovására írom a dolgot, de még nem látszik az ínyén. nem tudom mi lesz így később. De nem panaszkodni akarok, mert különben meg annyra imádom.:)) nem is tudom, ha összejönne egy második baba akkot őt is tudom-e ennyire szeretni?!

Most anyósomnál vagyunk így ezt az oldalt figyelmesen végig tudtam olvasni és talán reagálni is tudok, bár Melike itt ül az ölemben. :lol:

Twist, Keny, Bols, Baba! ( bocs hogy így egyszerre)!
Örülök nagyon hogy rendben vagytok, boldogok vagytok és a kis pocaklakók is jól vannak.

Rani!
Akkor finish-ben vagy. :) Hogy eltelt az idő?!! Kis Zé , Eszter és Litti is lassan féléves. Múltkor kérdeztél a bogyókról. Én szülés előtt Arnica-t szedtem, közben pedig mind a háromféle bogyót amit szoktak ajánlani, de a nevekre nem emlékszem és most nem tudom megnézni. Abban biztos használt, hogy a doki este 8kor azt mondta nekem, amilyen nehezen tágulok jó ha reggel 5re lesz baba, erre fél kettőkor megszületett. Szóval nagyon ajánlom. A gátra vonatkozólag nem tudok tanácsot adni, én úgy szétrepedtem, hogy sajnos még most is van vele gondom. ( A szeretkezést még nagyon fájdalmasan élem meg :( ) Szurkolok nektek, hogy könnyen jöjjön világra a kisbabátok.

Till!
De jó hogy Lencsi rendben van!!!!

Angel!
Ivással mi is kűzdünk, bár Littinek tetszik az aventes 6hós etetőpohár, de a tartalma nem igazán. Mondjuk én még csak mecsek bébiteát, csipkebogyó teát meg forralt vizet próbáltam. Mint akinek citromlevet adok olyan képet vág, de majdcsak.

Elkeztük a hozzátáplálást, egyenlőre párolt alma, aztán + sütőtök a menü. Tetszik neki némi fintorgás után, de az alma fogja a hasát.

Nna mennem kell, pedig reméltem hátha két oldalt vissza tudok nézni.

Nagyon szép jövő hetet Mindenkinek!

Till!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


hihi! El tudtam olvasni még egy oldalt! :)

Bols, Baba!
Én is csak megerősíteni tudom a többieket! Görcsölésre Magne B6 és pihi, hasmenésre ( amit olykor pont a Mg okoz) banán, aztán majd sajna jön a durva székrekedés. Nekem is volt barnázás kis vérzés és nagyon meg is ijedtem, mint ált. mindenki de tényleg nem szabad! Csak nyugalom, csodaszép kis babák odabenn szépen rendezkednek, növögetnek! :)

Hmmm, ki is kérdezte a pelust! Ne haragudj, nem emlékszem, de nekünk az első hetekben a Dm-es Newborn utána a Pampers vált be.

Nyulaszka!
Azt a mindenit Balázsod mekkora. Litti is 8 kiló de ő 63cm. Hozza a formáját még mindig kis pufók, a múltkor tettem róla képeket gmailre.
És ne haragudj kifelejtettem a majd félévesek listájáról a kis szépségeidet! Szánom-bánom.

Lois!
Én is kicsit irigy-mirigy, hogy ketten tudtál lenni Clarkoddal. Nálunk annyira gáz ez, mert Litti alig ismer valakit "közelebbről". A szomszéd barátainkat látja leggyakrabban rajtunk kívül, de egyébként is annyira anyás, hogy ha valamiért elkezd sivalkodni, akkor csak nálam nyugszik meg. :( Kicsit szomorú vagyok emiatt, dehát nem tudok mit tenni.
Különben mi is voltunk vele párszor vásárolni és sosincs egy nyikkja se, nagyon szeret nézelődni. A barátkozó nénikre meg vigyorog általában. Szóval jó neki, ha kimozdulunk és akkor tényleg sokkal könnyebben eltelik a nap. Csak kettesben nem indultunk még el, igazából párom miatt, mert annyira félt, hogy valami történik, pl. elesek vele. Még mindig 47 kiló vagyok és ráadásul tegnap valamivel elcsaptam jól a hasam, szóval lehet ma már csak 46. :( Sokan azzal viccelnek, hogy lassan Litti visz engem.
Ha már kevesebben szopizik, csak jut nekem is valami. :)

Jut eszembe akkor most egy kicsit megnézegetem a gmailt.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Timi köszi! :wink:
(el se hiszem amúgy)

Katerina köszi igen 3-om homeós bogyó van nekem is felírva de így hirtelen a neveket én sem tudom.
Remélem segíteni fognak!! :wink: :roll:
Gátvédelemre nekem egy olajat ajánlott a szülésznő, és hogy hogy is kell használni.
Na fizikai képtelenség amúgy elérni úgy ahogy mondta így lehet hogy ezt apa nyerte meg. :roll: :oops:

Kép

Kép
raniko
 
 


Timi itt egy pocakkép 34+2 vagyok itt! :D

Kép

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani! Nagyon csini vagy!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

De jó! Nagyon örülök, hogy egyre bővül a babások tábora!! :D

twist
Szívből gratulálok, Dorottya babához. Nagyon sok egészséget és boldogságot kívánok az egész családnak!!!

raniko
Gyönyörű a poci! Látom már Te is a célegyenesben vagy. De jó!! :)

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Drága hanna!!

Látom már megünnepeltétek Olivér szülinapját. Nem tudom tudok -e jönni holnap ezért ma kívánok a nagyfiúnak Minden szépet és jót az előtte álló hosszú hosszú élethez, egészséget , boldogságot, vidám, mókás gyermekkort!! :)

Kép

puszi nektek!!!!!

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Kiscsillag! Nagyon szépen köszönjük!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Rani, nagyon szép poci.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Olivérnek nagyon boldog 1. szülinapot kívánunk!

Angel, még valami eszembe jutott, napközben alvás után szoktam nekik inni adni, próbáld ki. Kitartás, fog sikerülni. Nekem a darabos ételt Norbika nem akarta elfogadni, 2 hónapi kínlódás után most már szépen eszi. Fogatok van?

Rani, nagyon csini kismami vagy!

Ma ennyire tellett, úszás után kipurcan a család. Kirácska már tudja, mi következik a vízben, egyedül csobogtatja a lábát és merül, vagyis teszi a vízbe a fejét. Csak én vagyok fáziskésésben, mondtam a mondókát ő meg már le is merült! :shock: Olyan kis okos, a fiunk meg huncut csibész. Szerintem nem lesz gond nála a csajozással.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Rani,
csini! :)
neked "csak" hasad lett!

angel37
 
 


Rani: nagyon csini pocak! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Hanna nem tudom holnap én is hogy tudok jönni ezért Olivérnek nagyon Boldog Szülinapot Kívánok!!! :wink:

Köszi lányok a pocak dícséretét!!
Hát hogy "csak" pocim lett az kb igaz csak tudnám akkor hol van az a + 10-12kg. :roll: :oops:
Multkor a dokinál majdnem leestem a mérlegről (pedig a doki nagyon megdicsért).

Kép

Kép
raniko
 
 


Hanna: Olivérnek nagyon sok boldog szülit kívánok! Ilyenkor NEKED is kijár egy gratuláció!Grt!!! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Rani, nagyon kis formás vagy! Az a pár kiló plussz javarészt víz! Pikk-pakk le fog menni.

skrisz72
 
 


Ranikó!
Tök formás pocid van :lol:

Baba!
Mizu veled?Nálam semmi küli, jól vagyok ma hülyére zabáltam magam libasült, párolt káposzta nyammm nyammm remélem a baba is élvezte :roll:

KépKép

Kép
keny
 
 


Rani!
Szép pocak!

Hanna!
Olivérnek boldog szülinapot.

Mi anyukámnál voltunk ma, nagy közös szülinapi parti volt (én+tesóm+tesóm nagyfia+az ikrek mind januárban születtünk).
Aztán Dani estére bárányhimlős lett... 8)
vovanda
 
 


Szöcsi,
na lehet, hogy ezt megpróbálom, már ha nem úgy kel föl, hogy már kajaidő van. eddig kis idővel kaja után próbáltam csak.
de lehet, hogy bevisz elég folyadékot a kajából, és nem is kell neki pluszban.

előbb bezabált egy egész nagy bébiételes üveg tököt! :shock:

darabosat még nem evett, ill. múltkor krumpliban voltak pici darabkák, öklendezett, meg a nyelvét nyújtogatta utálkozva.
fog nulla. a kis fogcsücskünk eltűnt!

ügyesek vagytok! :lol: Kira kis okos! :lol:
kis nőcsábász Norbika! 8)

Rani,
a magzatvíznek, méhlepénynek, magának a megnőtt méhnek is súlya van, minimál ami valóban +súlyod!
majd cicizés alatt figyelj :wink: , rám pl. akkor szökkentek a kilák :?

Hanna,
én kivárom a holnapot! :D :wink:

angel37
 
 


Hanna!
Holnapra nagyon boldogat Olivérnek!!!!!!!! :D :D :D

Tilli!
Lencsi szemecskéje :)

Keny!

bizony, én tök amélkodtam, a 12.-ik héten, hogy milyen kész emberke-forma már a babám. Bámulatos ez a fejlődés, amit pár hét alatt produkálnak!!

Twist!

6 óra szundi egyben...ügyes kislány!! :)
Zé biztonsági kiskádban fürdik (azóta is), én nagyon szeretem, nem volt gond a köldökcsonkos időszak sem, nem tudja víz érni.
Hajacskának bőven elég a fürdetős víz.

Bols!
Örülök, hogy a csúnya a vérzés elmúlt, ijesztő lehetett :?

Rani!

Annyira szép formás a pocakod, én már most irigy-irigy :oops: :oops:

Katerina!

És hogy ment a máshol alvás?? Veled aludt, vagy utazóágyban? Mi egyszer próbáltuk (szilveszterkor), de nem jött össze, mondjuk össze-vissza petárdáztak, meg tűzijátékoztak :x Inkább hazajöttünk.
Én biztos vagyok benne, hogy Ketteskét is nagy imádnád :wink:
Nem is emlékeztem, hogy így szétrepedtél :? Gátvédelmet terveztetek, és így sikerült, vagy a gátmetszés ellenére is repedt?
Litti milyen nagy kislány!! Megnéztem az iwiwen a képeiteket pár napja, igazi kis husinyuszi :D Te meg nagyon nádszál vagy, hogy bírod így a szopiztatást??
Túl sok potenciális gyerekcsősz nálam sem áll sorban, csak a tesóm, de Őt majd minden nap látja Zé, és szereti nagyon. Jövő hét utánra, megint kapunk egy szabad délutánt :roll: :roll: :roll:

Kis*!

de jó téged is látni, jöhetnél gyakrabban is. Írsz magatokról is majd valamit??

Vanda!

na, akkor csak befigyelt a bárányhimlő :? Hogy viseli Dani? Rékán még nincs semmi nyoma? Isten éltesse az egész Vo.... családot!!! :D :D :D

Angel!

Zé még nem iszik, így sok okosat nem tudom írni, egyszer adtam neki tejcsit pohárból, de az nem is volt igazi ivás még.

Nyuszi!

Húúú, Balázs nem viccel, lekörözte Zét. Mi holnap megyünk 6 hós státuszra, kíváncsi leszek, mennyi lesz hosszra, súlyra 8200 volt egy hete. Szerintem ti azóta már túlnőttétek :wink:

Mi ügyesen kanalazunk azóta is, a sütőtököt magában nem csípte, de almával tetszik neki. Ma ettünk meggyet, tök savanyú volt, ennek ellenére oda volt ezért is.
Az éjszakai ébredés úgy fest már a múlt, egy ideje, nagyon szépen átalszik egyben 8 órát, utána szopikkal tarkítva még egy 4-et kb. Nem tudom mi változott, Sinlacot is elhagytuk pedig.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel!
És hova lett a fogacska??? Elvitte a cica?? :D

Ja és a pelenkamániámról még egy kicsit:
Most épp háromféle 4-es méretet nyomatok egyszerre (Pampers, Huggies, Libero), és jelentem ebből a méretből és választékból most a Libero tetszik a legjobban :D Pedig kisebb méretnél rühelltem :D

Baba!
Édesbuksis!! :D

Nyuszi!

Küldök privit!!

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Rani,nagyon csinos vagy :D

Vanda,na akkor sok boldogságot,és kevés pöttyöt!

Hanna,nagyon boldog szülnapot Olivérnek!!! :D

Angel,hihi,elvitte a cica :lol:

Lois,igen,ez a méret a liberóból jó,van gumi a derékrésznél,nekem is tetszik.És köszi.

Szöcsi,ó buli lehet ez az úszás :lol:

na,mennem kell...
Vendég
 


Keny, ma este visszamegyek a háziorvoshoz és felíratok valamit. Ez így nem mehet tovább. Nem múlik el a köhögés.
Szedtem eddig:
Suspenzio Terpinit
Homeogene9-et
1 üveg Stodalt
1 üveg Prospánt
Kamillás gőzölés, hársfatea iszogatás.
Ezt meg kell gyógyítani. Vann, amikor a köhögéstől szúr ahasam ott, ahol a baba van.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönjük a köszöntést!

Szülinaposom:
Kép

Van pár videó.

Olivér első éve: http://www.indavideo.hu/video/oliverelsoeve

Születésnapi képek: http://www.indavideo.hu/video/oliver1eves

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Olivér babának sok boldog szülinapot kívánunk!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Lois!
Danin eddig két pöttyöt találtam, doki néni azt mondta, holnapra kiderül, lesz -e rosszabb. "Férfiasan" viseli (magyarán nyűgös, mint állat). :lol: Rékán még semmi.

Hanna!
Vagány a szülinaposod. Jók lettek a vidik.
vovanda
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: