Új privát üzeneted érkezett!

Beni!

Igen, igyekszem több folyadékot inni, és melengetem a hasamat, mert azt hallottam az segít. Na majd megjátjuk... Amúgy még Lenkey vitamint szedek, ami szintén nem árt. :roll:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs, biztosan rendben van minden!!! A hasadat meg a derekadat tényleg próbáld meg melegen tartani, az fontos!

Majd gyere d.u!

Bea, végül is mentek ma tapolcára!?


Szép napot mindenkinek,
Beni
benigna
 
 


Lucuzs, hajrá, gyere majd a hírekkel!
vayacon
 
 

 
 

Sziasztok!

Megjöttem Tapolcáról, még mindig nem vagyok valami boldog a hírek hallatán. A tüszőim péntek óta fejenként 2 mm-t nőttek csak, így ma egy 14-es és egy 13-as tüszőt talált a doki a jobb oldalamon, a balon semmi. :? :( Azt mondta, ezek még mindig kicsik, így legyen az inszem pénteken. Remélem addigra még bírnak nőni!!! :roll:
Ami viszont jó, hogy a mnyh 6-ról 10 mm-re nőtt. Sikeres volt a növesztés. :lol:
Már csak azt nem tudom a tüszőimet mivel tudnám doppingolni? Valakinek valami jól bevált módszer??? :roll:

Bea! Ti voltatok ma Tapolcán?
Én 9-kor érkeztem, és sehol senki nem volt :shock: , azt hittem zárva vannak. Aztán persze nem, de rajtam kívül csak egy pár volt, ők is a laboros váróban. De így sem jöttem el korán, mert 9:50-kor került csak elő a doki. :roll: Nem mintha siettem volna... :D

Nézegettem minden betérő csajt, hátha te vagy, és persze 90% szemüveges volt :lol: , viszont a fogszabályzót nehéz észrevenni, ha nem beszélnek. :lol: :lol: :lol: Én meg nem akartam feltűnően vizslatni mindenki fogsorát. :lol: :lol: :lol:

Egy szó mint száz, péntek inszem!!! :lol:
Egy dolog miatt örülök is neki, mert tegnap valami igen fura nyálkám volt, szerintem ez lehet a nyálkadugó vagy mi, és ez asszem pár nappal pé előtt távozik. Remélem szuper időpont a péntek!!! :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Amúgy kivelmivan? :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Bea! Látom itt vagy! :wink: Remélem írsz is!!! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs!
Pedig én láttalak ma tuti biztos voltam te vagy csak nem mertünk szólni apival! :) pedig én nézegettelek csak te nem néztél rám!( Az első asztalnál ültem apival,rózsaszín felsőbe.2-vel utánad mentem be!
horváth beáta
 
 


Amúgy pénteken talizunk mert én is akkor megyek! :)
horváth beáta
 
 


Bea! Te voltál? Ez volt a tippem. :lol: Össze is néztünk mikor indultam haza. Na akkor most már pénteken mindenképp dumálunk, remélem!!! :lol: :lol: :lol:

Nektek mi lesz pénteken? És ma mi volt?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs!
Ez jó! :lol: Akkor miért nem szóltál?Úgy kirohantál mint a kámfor!Lehet a fogszabályzóm nehezen látszik,mert porcelán fehér nem is igen látni!Mikor már bementél a neved hogy LUCA tuti biztos voltam meg a hosszú hajad.... Api mondta is ez tuti a Lucuzs volt!!! :P Pedig azért nézegettelek kifelé is hátha szólsz.Fehér autóba száltál be ugye?Siettél haza?Én is azt hittem ma nem lesz rendelés,mert fél8 után telóztam de még nem is kapcsolt.A másik tel.számon kellett megkérdeznem.Ja ma hál isten nem voltak sokan!Mi is tök hamar végeztük.Ilyenkor jó!De pénteken akkor neked fél 11-re kell menni nem?Mi mindig reggel fél 8-ra ott vagyunk már ma csak api miatt mentünk később.

Nálunk api leadta a mintát,nekem ma UH volt+kiírták a gonalt 10-db-ot,pénteken UH,meg majd még írnak injekciót!( De már kiszámoltam magamnak 22.-én lesz a leszívás,25-én a beülti. :) )
horváth beáta
 
 


Sziasztok!

Lucuzs, Bea, de jó nektek, hogy tudtok randizni. :lol:

Luci, én sajna nem tudom, jók-e az eredményeid, de az biztató, hogy megnőtt a méhnyálkahártyád. Bízz benne, hogy minden rendben lesz, és a pénteki időpont ideálisnak tűnik. :wink:

Hát egy hónap múlva már én is kiokosodom inszem témából, és akkor biztosan könnyebben tudok segíteni. :lol: Juj, de várom már!

Tapi, Zsó, Bumi és a többiek? Írjatok valamit ha van egy perc időtök.
vayacon
 
 


Beus de jó nemsoká itt a beülti ideje. Érzem, hogy neked a mostani lesz a nyerő. :lol:
vayacon
 
 


Bea! Én nem voltam biztos, hogy te vagy, ez csak egy tipp volt, egy megérzés. :D
Amúgy igen, siettem haza, mert Bogi beteg még egy kicsit, így a nagypapa vigyázott rá. (ja, és ezüst suzuki :lol: )

Nekünk 9-re kell menni, apának anyagleadás, aztán várakozás az inszemre. :D

Nagyon szép a menetrended!!! :lol:
Pénteken mikor jössz?
Szerintem mi a fél 9-et fogjuk megcélozni, de akkor még lesz egy kis móka apával a tetőtérben. :wink: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Amúgy sajnálom,hogy " nehézkesen" nőnek a tüszőcskék!De ha ma 14mm volt akkor péntekre már jók lesznek! :) A mnyh 10-12 mm az a jó.Igaza van Töröknek inkább várj,de a legjobb pillanatba legyen az inszem!2 closti van naponta vagy mennyi?Igyál sok ásványvizet( menteset) az segít, hogy vastagodjon a mnyh.Meg sok fehérjedús kaja.Nekem is kezdenem kell nyomatni őket! :)

Én taliztam az egyik "Tapolcás barátnőmmel",ahogy te elmentél ő pont jött be.Anno együtt voltunk beültin.Neki pénteken lesz a leszívása.Nagyon drukkolok neki is sajnos nekik már az 5. beültijük,bár ő nem kap szurikat csak clostit mert már 38 éves és nem reagál rá neki a szervezetet. :( ha van tüszője utána ugyanúgy van neki leszívás+beülti.Sokat szenvednek Ők is most azt mondta,ha ez nem sikerül átmennek Győrbe.
horváth beáta
 
 


Lucuzs!
Akkor nem tudom mit láttam! :lol: Ahogy kinyitottad az ajtót mintha fehér lett volna. :)
Akkor lehet majd később megyünk, hogy tudjunk dumcsizni. :) Ja persze ti ott "gyártatok" mi úgy szokjuk vinni!Nekünk így egyszerűbb,meg ezt már megszoktuk.

Remélem nálam is rendben lesz minden és most is szép sok tüszőm lesz.Kiváncsi leszek ezzel a máik fajta stimuval is olyan eredményeim lesznek -e mint máskor.( általába 12mm a mnyh-ám és 22-25 mm a tüszőim )
horváth beáta
 
 


Vayacon!
Következő hónapba kezdtek akkor ti is?jaj de jó!!!!!!:)

Zsó!
Te hogy vagy veled mizu?Mikor mész UH-ra?
horváth beáta
 
 


Bea! A mnyh növesztés jól megy, sok gyümölcstea (én így jutok folyadékhoz :D ), meg meleg borogatás a hasamra.
Csak az a fránya tüsző... :? , amúgy ja, 2x1 clostyt szedtem.

Sajnálom a barátnődet, így aztán még nehezebb. :(

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Igen, mi ott gyártunk. :oops: :D , muszály, mert messziről indulunk (bár tudom, hogy ti is), de nekünk még itt van Bogi is, vele már minden sokkal bonyolultabb.

Én is olyan nagy tüszőket akarok mint a tiéd!!! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs!
Ne izgulj péntekre jók lesznek a tüszőid!A barátnőmnek is kb. 17-18mm volt a leszíváskor neked is lesz akkora simán!Neked ez most első vagy második inszem?Vagy Beninek lesz a 2. majd?
horváth beáta
 
 


Köszi a bíztatást! Ez már a második...

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Bea, ha minden igaz, már a hónap végén mehetek, mivel nekem nem hosszúak a ciklusaim, 25-27 naposak. Szóval január végén kezdünk, ez még így jobban is hangzik. :lol:

Csajok, szorítok ám Nektek, annyira várok már egy pozitív tesztet (vagy uh-t) az oldalon. Szóval rajtatok a világ szeme. :lol: Na jó, csak a fórumozóké.. :lol: :lol:
vayacon
 
 


BEA!!!!! Nagyon sürgős segítségre lenne szükségem!
És ha lehet jó lenne telefonon megbeszélnünk.
Szóval írd meg priviben a számodat, ha felhívhatlak. Én is megírom az enyémet.
Amúgy kb. 2 órája hívott a főnököm, hogy kirúgtak (megszűnt a státuszom), és a mesterséges megtermékenyítési program alatti védettség érdekelne, hogyan működik.

Csajok! Ha bárki tud infót segítsetek!!! Ma este 10-ig kell döntést hoznom, hogy elfogadok-e egy másik azért jóval nehezebb állást, amit fel tudott ajánlani helyette.

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok lánykák!

...sajnos megint rohanva, így csak a legfrissebbekre tudok reagálni.

Luci,
ez nem semmi helyzet :evil: Sajnos segíteni nem tudok, mert nem tudok infókat. De esetleg a neten ha rákeresel, biztosan találsz. A tüszőcskéidnek drukkolok, hogy péntekre szééép nagyra hízzanak. :wink: A mnyh-d szerintem hibátlan!

Vayacon,
nagyon örülök az inszemeteknek! :D Úgy látom, jól fel is töltött energiával a jó hír. Egyébként nekem is 25-27 napos ciklusaim vannak és most jól meg is tréfált. Megjött 23 napra, de szerintem azért mert már annyira toltam volna az időt az inszemhez :D Így ma telefonáltam, holnap veszem be az első Clostyt. Teljesen föl vagyok pörögve én is és nagyon örülök, hogy kezdhetjük :D

Remélem ebben a januárban tényleg zebraeső lesz végre!! :wink:
tapedli
 
 


...miket beszélek. Januárban, februárban, márciusban stb :wink:
tapedli
 
 


Tapedli! Hát ez szuper, hogy te is most kezded!!! Most egy csomóan nyomjuk egyszerre!!! Lehet jó sokat izgulni mindenkiért! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

Köszi az érdeklődést,jól vagyok.8 napja adom a Decapeptylt,csütörtökön megyek vérvételre,hogy elég alacsony-e az ösztradiolszint és kezdhetjük-e a stimut.UH csak stimu alatt.

Bea,
miért kellett a férjednek minta?Végül is hosszú protokollod van?

Lucuzs,
remélem,vonatkozik rád ez a védettség,vagy ha van más lehetőség,vágj bele,legfeljebb hamar kiszállsz,nem?

Tapi,éljen az inszem!Drukkolok!
Vendég
 


Tapi, ez aztán a jó hír, lehet a végén én is így járok, és hamarabb kezdhetek. :wink: Tyúha mennyi mindenkiért lehet izgulni, tök szuper! :lol:
vayacon
 
 


Sziasztok csajok,

Lucuzs, durva, hogy megszűnt a státuszod. :( Szerintem ez nem korrekt gondolkodási idő!!! Még informálódni sem lehet ennyi idő alatt.
Hogy döntöttél végül, el tudod intézni a védettséget!?
Azért szoktak egy másik állást felajánlani, olyat amilyet ugysem fogad el az illető, hogy ne kelljen végkielégítést fizetni. :evil:

Neked szoktak hosszabbak lenni a ciklusaid 28 napnál, mert akkor érthető,hogy még csak most lesz pé a hét vége felé. Azt mondják, hogy a ciklus második fele a fix 14 nap.
Lh tesztet nem próbálsz, nekem az naon bevált tudom ajánlani!

Tapi, élesednek a dolgok! :lol

Vayacon, szerintem majdnem egyszerre fogjuk kezdeni az inszem ciklust :wink:

Szép napot lányok!
beni
benigna
 
 


Bea! Már tárgytalan. Sikerült szereznem infót!!! :D Talán elkerülhetem a kirugást! :roll:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs, szorítok, hogy sikerüljön elintézni a dolgokat a munkahelyen.

Beni, de jó, hogy egyszerre kezdhetünk. Remélem, mindkettőnknek egy szép dupla csík lesz a jutalma. :lol: No meg a többieknek is. :wink:
vayacon
 
 


Sziasztok Csajok!

Megjöttem a munkahelyemről.
Minden marad a régiben, nem rúgnak ki, nem helyeznek át, nem szűnik meg a státuszom... egyszóval nagyon boldog vagyok!!! :lol: :lol: :lol:
A főnököm amúgy nagyon megértő volt, semmi ellenségeskedés, különben is jó fej, családbarát fajtából.:wink:

Köszi mindenkinek a segítséget, és persze a drukkokat! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs, örülök, hogy ilyen simán ment ez a munkahelyi dolog, tök szuper! Ideális körülmények a sikerhez. :lol:
vayacon
 
 


Lucuzs!
Bocs,hogy nem iram nem tudtam jönni elromlott a monitorom nem tudtam netezni.Ma vett a sógorom laptopot azon nyomom gyorsan picit.
A védettségről én is csak annyit tudtam meg,hogy akik a programban részt vesznek és kérnek 1 igazolást róla és leadják a céghez akkor nem küldhetik el.és ha nem tudnak munkát biztosítani mint nálam,akkor állásidőt köteles fizetni.különben ha rendesen dolgozol akkor köteles elengedni arra a napra ( nem szabira!!!) ha mész a dokihoz csak nem kapsz arra a napra pénzt.dehogy ilyen áthelyezéseket ha nem fogadnál el azt nem tudom hogy van... :oops:
De ahogy olvasom már mindegy mert megoldódott a dolog!Végülis hogyhogy nem szűnt meg a státusz?Örülök neki!Mindenesetre azért járj utána hátha még szükséged lehet majd infóra!!!!

Zsó!
Apinak azért kellett minta,mert félévente mindig újra el kell végezni azt amit anno az elején.Vérvétel és spermaminta ( mikro) gondolom megnézik nem javult-e az eredmény nincs-e valami gond vele ( baktérium...) .De ezt én is csak most tudtam meg hogy félévente kell,mert valahogy mi kimaradtunk eddig,pedig már 1 éve járunk. :) Vérvételesnek a doki nem szólt ők meg nem nézték.most is a recepción kérdezték mióta járunk,akkor ott derült ki és küldte vérvételre.

Vayacon,Beni,Tapi!
Ez szupi!?Majdnem mindenki egyszerre! :) Juhhhéééé!!! :wink:
horváth beáta
 
 


Sziasztok Csajok!

Ma reggel a férjecském beadta az első puregonom. Egy HŐS volt :D Mondtam Neki, lassan elkezdheti borotválni a lábát és utána már simán elmehet nővérkének :lol: :lol: :lol:
A hasam szurkálgat a Closti miatt gondolom, bár nekem mindig korán van pé-m és annak az előszelét is szoktam már a mensi alatt is érezgetni időnként. Más bajom nincs :D

Luci,
nagyon örülök, hogy megmaradt az állásod, drukkoltam érte :wink:

Beni, Vayacon,
együtt indul az inszemetek, remélem majd a szülőszobára is egyszerre mentek :D

Zsó?
Minden ok? Meddig is szúrod a Deca-t?

Bea,
Te már nagyon profi vagy a tüsző növesztésben :) Remélem most is szép tüszőcskéid lesznek!

Kicsit elfáradtam ma, megyek pancsizni :D :D

T
tapedli
 
 


Lucuzs,
örülök,hogy ezt megúsztad! :wink:

Tapi,
hajrá,drukkolok!
A Decát végig kell szúrni,majd jön még mellé a tüszőnövesztő.a klinikán a fostimont vagy a menopurt használják,én a menopurt fogom.Holnap megmondják,lehet-e már kezdeni.
Vendég
 


Sziasztok!

Lucuzs, ez tök jó,hogy ilyen szerencsésen alakult! Én azért utánanéznék, hogy mi volt ez az egész, mert valamit kavartak a munkahelyeden az tuti! Az azért jó,h főni jófej!!! :lol:

Hát sajnos mi nem fogunk inszemezni ebben a hónapban mégsem. Az automat szervízbe kell vinnem, és azt mondták, hogy 80 alatt ne is számítsak rá, hogy megúszom. :evil: Viszont ezt muszáj, mert én ingázom autoval, és nem lenne öröm, ha lerohadna az autopályán... Ezt megszívtuk. :(
Ugyhogy majd februárban folyt. Remélem.

De nagyon drukkolok nektek csajok!

Vayacon, azért lesz neked zebra barátnőd itt a Topikban! Meg majd én is jövök nemsokára :lol: !

Tapi, mikor mész UH-ra!? Most vagy a 4 napon, ha tegnap adtad az első puregont ugye!? :roll: Férjed nagyon ari, hogy beadja neked!

Lucuzs, hajrá holnapi inszem! Ügyesek legyetek!

Bea, Zsó szép tüszőket növesszetek, ti is csak ügyesen :wink: !

puszi
beni
benigna
 
 


Tapi, örülök, hogy jól bírod a szurikat, csak így tovább.

Beni, sajnálom, hogy nem tudsz kezdeni, de Neked a következő hónap lesz a nyerő. :lol: Hát tényleg szörnyű, hogy az itthoni fizetésekből alig lehet kiszorítani a kezeléseket. Mi is áruljuk a kocsimat, hogy legyen egy kis tartalékunk (igaz a férjemnek is van, úgyhogy nem olyan érvágás). Persze a kis drága épp most kezdett vacakolni, úgyhogy meg kéne nézetni, nehogy emiatt nyomják le majd nagyon az árát. De szerencsére van ismerős, aki meg tudja.

Na de nem is panaszkodom, inkább pozitív energiákat küldök mindenkinek, és hajrá-hajrá! ++++++++++++++ :lol:
vayacon
 
 


Sziasztok!
Csak egy gyors bejelentkezés, hogy még élek.
Megint millió melóm van, de ha tudok, akkor jövök.
Pusz

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Beni,
tudod,hogy a BMC-ben és a SOTE-n az inszem is tök ingyen van?Kár,hogy nem oda jársz,most kezdhetnéd...sajnálom,hogy közbejött egy ilyen váratlan nagy kiadás!

Nekem még egy hétig kell várnom,meg szúrnom,még nem jó a hormonérték a stimuhoz.

Bea,azt szeretném kérdezni,hogy neked a fagyibabás beültetés,az.amelyik meg is történt,beleszámít az 5 próbálkozásba?Mert itt azt mondják,hogy igen,és én úgy emlékeztem,hogy te azt mondtad,hogy nem.Most hogy van ez?Ez nem lehet más intézetenként,törvény szabályozza :roll:
Vendég
 


Tapi!
Olyan aranyos apid,hogy beadja neked! :) Az enyém nézni se bírja mikor szúrok mindig kimegy inkább!Nem bírja az ilyent!Pedig mondtam neki ha megadja az isten én apás szülést szeretnék mindig azt mondja hogy miért akarom hogy ott elájuljon?!Amúgy mi az a puregon azt miért kapjátok?

Zsó!
Na kezdheted a tüszőnövesztőt?Remélem! :) Én mindig gonalt kapok.Te is decaból már csak felet szúrsz naponta?

Beni!
Nagyon sajnálom,hogy ez miatt így most csúszol!De hát igen amit muszáj.... :evil: . Végülis mindjárt február lesz egyszerre! :)

Bumi!
Remélm azért majd hamarosan Te is többet tusz jönni közénk! :) Nagyon hiányollak ám!

Lucuzs!
Na holnap akkor tali? :lol:
horváth beáta
 
 


Zsó!
Sajnálom,hogy várnod kell még a stimuval! :(
Nem,a fagyibeültetés NEM SZÍMÍT bele az 5.be!!!!Ez tuti így van törvényileg!Aki másképp mondja az hazudik!Nekem most rá is volt írba a papíromra hogy 3. !Ugyhogy tuti nem számít bele meg én már sokszor utána is kérdeztem!Nyugi,az külön "bónusz" próbálkozás lehet! :) Töröktől is kérdeztem személyesen ő is mondta,hogy mivel nincs stimu+leszívás nem számít bele.Remélem nektek is lesz majd amit tudtok fagyasztani!jó dolog ez így nagyon!Persze sikerülni fog a beültid és csak a tesók lesznek lefagyasztva!
horváth beáta
 
 


Beni! Sajnálom, hogy tolódik az inszem. :cry: De igaza van Beának, mindjárt itt a február! :roll:

Bumi! Gyere, ha a munkád engedi! Műtét mikor lesz pontosan? A cisztával kapcsolatosra gondolok.

Zsó! Sajnálom, hogy még kicsit várnod kell, de azért az jó, hogy lassan eljön a stimu is! :D

Bea! Tali? Én benne vagyok!!! :lol: Holnap mi fél 9 körül fogunk érkezni. Ha szabad lesz az egyik intim szoba, vagy nem kell rá sokat várnunk, akkor fél 10-re mindenképp a váróban leszünk.
Csak minden stimmeljen! Múltkor is a kellő pillanatban a párom elejtette az anyagos csövet, hát nem kell magyaráznom micsoda riadalom támadt... :oops: :lol: Aztán végül minden jól alakult. De a párom mondani szokta, ha csak eszébe jut a sztori azonnal leizzad. :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs!
Okés!Akkor úgy időzítjük,hogy fél10 körül érjünk oda!Én már tudom kit kell majd nézni! :)
El is hiszem, hogy leizzad a párod! De biztos stimmel majd minden!
Majd akkor holnap!Várom már! :wink:
horváth beáta
 
 


Lucuzs,
hajrá holnap!


Bea,
neked is!

Bumi,
várunk ám!

Bea,
én ezt nem értem,utánanéztem a törvénynek,és abban az áll,hogy 5-öt finanszíroz,BELEÉRTVE a fagyasztott embriók beültetését.Esetleg alakalomadtán rákérdeznél?49/1997-es rendelet.
Vendég
 


Sziasztok csajok,

Zsó, sajnos nekem ezek a helyek annyira kiesnek a lokalizáció szempontjából, plusz még hozzájön a k. sok várakozás, így a jelenlegi munkám mellett az ki van csukva, hogy én máshova járjak. Amikor megyek vv-re v. uh-ra csak azt szoktam mondani, h picit később jövök. Ha egy kígyózó sor végére kellene beállnom buda valamelyik szegletében v. az üllőin, egy 5 perces procedúrára és dolgom végeztével átverekedni magam a városon és még onnan vezetni 40 km-t, na ez kimerítené a kicsit később fogalmát! :lol: :lol: :lol:
Én még tanulok, amit a cég támogat, anyagi és erkölcsi értelemben is. Így nem fognak nevetőgörcsöt kapni,ha megtudják, hogy elmegyek szülni. Ezért nem is tudhatják meg, h ilyen helyre járunk, mert egy meddőségi kezelés után nem állhatok elő azzal, a jól bevállt szöveggel, hogy becsúszott a baba, és természetesen megtartom. Ugyhogy sajnibajni ez az egyetlen megoldás. Ez van ha túl sok mindent akar egyszerre az ember. :roll:

Lucuzs, Bea ügyesek legyetek ma Tapolcán! :D

Bumi, azért gyere, ha időd engedi! Drukkolok, hogy minden jól alakuljon, és könnyen túl legyél a cisztaleszívós beavatkozáson!

Vayacon, én sem mondok semmi rossszat az automra, mert soha nem hagyott ott az úton. :D Ő már egy öreg hölgy, bár jelenleg úgy néz ki, mint egy ágról szakadt hajótörött, de majd egyszer,ha jó idő lesz kitakarítom! :wink:

puszi
beni
benigna
 
 


Sziasztok,

Lucuzs, Bea, majd írjatok, mi volt Tapolcán. :lol:

Én pár napig nem leszek, mert megyünk anyósomékhoz a hétvégére, és ott nincs net.

Már nagyon számolom a napokat az inszem kezdetéig. :wink:

Mindenkinek kellemes hétvégét!
vayacon
 
 


Vayacon,
szép hétvégét!

Beni,
megértelek.Nehéz lehet így,hogy titkolóznod kell.Reméljük,nemsokára már nem tudod titkolni,hogy domborodik a pocid!

Egyébként félelmetes,meddig lehet titkolni!Barátnőm 18 hetes terhes és még nem tudják a munkahelyén,mert nem ilyen cuppanós cuccokban jár,hanem bővebb blúzokban,pulcsikban.Tök vicces.
Vendég
 


Sziasztok!

Én megjöttem. Megvolt az inszem. Most még annyira sem fájt mint múltkor, de nem is ez a lényeg. 14,5 mm a mnyh, a tüszők már nem látszanak, és 8 millió katonát kaptunk vissza.

Dumáltunk egy jót Beával. Tök jó volt eredetiben látni, és ami nagyon érdekes számomra, hogy mivel már neten ismerjük egymást, úgy futottunk össze mint a régi jó barátok, nem volt semmi feszengés. :D :lol:
Bea! Legközelebb megismételjük! :wink: :lol:

Amúgy megint társasoztunk, és mivel rengeteget kellett várni (délben jöttünk el), ezért mielőtt bekerültem, még belekezdtünk egy új partiba. Aztán persze nem tudtuk befejezni, mert behívtak. A Török egyszerre azt kérdezte, hogy "na és most ki nyert?", nevettünk, aztán mondta, hogy az inszemmel mindketten nyerni fogunk! Én elhittem neki :!: :lol:

Puszi mindenkinek! Megpróbálok kicsit pihenni!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs!
Már vártalak.Ez nagyon jó eredmény!!!! :) Nekem is akkora mnyh kell! :) hogy csináltad? Most tuti sikerülni fog!Haláli ez a Török. :) Akkor utolsónak mentetek be?
Tényleg tök jó volt egyet dumálni így élőben is!Örülök,ha van ismerős akivel lehet dumálni az idő is jobban megy.Jó lenne még összefutnunk!Mikor mész tesztre 27-én?Vagy?

Nálam mindkét felén 8-8 db tüszőcskék azt nem is hallottam most hogy hány mm-sek. :cry: , mnyh 7mm.Irtak fel még 8 gonalt,kedden megyek UH-ra,úgy néz ki pénteken lesz a leszívás :)

Zsó!
Én nem tudom,de én már többször megkérdeztem azt mondták nem számít bele!Nekem tuti nem számított bele,mert most 3.beültit írtak a papíromra.És ha beleszámítana a fagyasztott akkor már a 4. lenne.

Vaycon!
Szép hétvégét anyósodnál!
horváth beáta
 
 


Mármint "Vayacon" bocs! :)
horváth beáta
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: