Új privát üzeneted érkezett!

Tobikám, +++++++++++++++++++++++++++++++++++

Többi kismaminak pocaksimi! :D

skrisz72
 
 


Tobikám, enyim bébik 34+0-n születtek, úgyhogy innentől sínen vagy. Azért minél később, annál jobb, úgyhogy szurok+++++++++++++.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Gőzöm sincs, milyenek a korai fejlesztők, csak ez rémlett.
Nálunk okafogyottá vált a fejlesztés, mert mióta Zé pörög mint a "ringlispíl" (így kell ezt írni?? olyan béna... :) , na szóval azóta hasal ha kell ha nem (vissza még nem fordul, szóval ha átfordul, akkor egy darabig tuti úgy marad :) ), és nagyon szépen támaszt már.

Tobikám!

Nagyon ügyesek vagytok, 34. hetet megérni ikresen szuper. Szorítok, hogy a 2 hetet még 3in1-ban nyomd a kórházban. Várjuk a híradózást!!

Angel!
Te is korababa voltál? Azért harmincakárhány (tudom ám mennyi :wink: ) évvel ezelőtt, a 31.-ik hét is igen gázos volt, nem? :?

Szöcske!
Köszi a linkeket, találtam benne olyat, ami tetszik :)
Én nem vagyok üveges párti (úgy tervezem az csak akkora, ha program van, úti-kaja), szóval köszi, hasznát veszem.
Sajnálom, hogy a Kisfiad kicsit el van nyomva, ez így szokott lenni az ikreknél? De gondolom, nem nagyon lehet ilyenkor tenni semmit, ezt egymás között kell hogy megoldják.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

 
 

Lois!
(bocs, Szöcsi, én leszek a fogadatlan prókátor 8) )
Ikreknél általában az egyik dominánsabb baba és bizony ezt nekik kell lejátszani. Az egyik legnehezebb dolog egyébként, hogy a kis "védtelent" hagyod sírni, "szenvedni". Nekem Dani szó szerint keresztül gázol Rékán, de a terrorkodásommal annyit már elértem, hogy Réka már most próbálja visszavenni Danitól a játékot, ha elveszi tőle. Iskolába bizti, hogy külön osztályba mennek, de lehet, hogy már oviban befigyel a külön csoport, majd meglátjuk, hogy alakulnak addig.
Én csak akkor avatkozok be a harcokba, ha nagyon durvulnak. Olyankor vagy elveszem a vita tárgyát, vagy "szétültetem" őket, tehát egyik az egyik szobába, másik a másikba megy. Nagyon kemény és nehéz, de az ő érdekük.
vovanda
 
 


Voltunk ma fejlődésneurológián, mindent rendben talált a főo. És Alexa miatt meg lehetek féltékeny! Néhány napja gyakorolgatja a vigyorgást, de nagyon szolídan adja elő. Na, a főonak akkorát vigyorgott teli szájjal, hogy leesett az állunk. 3 hónap múlva megyünk legközelebb. :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Lois,
hát ja, akkor az se volt egyszerű, július végén jöttem október eleje helyett, 1650g - na Makihoz képest óriási :wink:
benne vagyok egy egyik akkor újságban "K. a 4-es megmaradt" címmel. jó nagy kép is van :D

na látom beindult a forgásotok! :D most a kiscsaj is irtó forgós lett, inkább a hátára, akkorát csattan, hogy ihaj, nemritkán le a habtapiról a padlóra :roll:
támasz is tuti! 8) jól van! gyakorlatoztattad egy kicsit vagy magától?

Timi,
gratuláció a csajokhoz! :lol:

ikresek:
a dominánsabb gyerek már méhen belül is az? :oops:
kíváncsi vagyok ugyanaz-e a leosztás! :)

angel37
 
 


Tobi!
Akkor még 2 hétig+++++++++++++++++

Angel!
Akkor nálatok ez a koraszülés családi örökség?(na csak vicceltem)Gondolom 30x éve ez mekkora dolog volt.

Timi!
Tök jó, hogy minden rendben van!

Baba!
Holnap UH :P Hányra mész??

KépKép

Kép
keny
 
 


Angel: nálunk eddíg ugyanaz a felállás, mint méhen belül volt. :wink:

Tobi: én 34+4-en szültem, nagyon drukkolok, hogy 2 héttel tovább bírjátok!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Keny,
:wink: mondhatni :lol: bár az ok más volt.
nem is féltem annyira a koraszüléstől, épp ezért, csak hát reméltem, húzzuk legalább 30-ig :roll:

neked mindjárt megvan a bűvös 12+0 :) aznap meg uh!

angel37
 
 


Timi, ne félj, nálunk is anyu párja kapta az első mosolyt. Aztán meg az ortopéd orvos. Csak utána jöttem én. :wink: Várd csak ki a sorodat! :lol:

Babim, pár napig nincs msn-em. Tessék írni!

Keny, végül mész az Istenhegyi útra?

skrisz72
 
 


Keny, 5-re.

Skrisz:mit írjak? Tedd fel a kérdéseket! :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nálunk pocakban Balázs egyfolytában izgett-mozgott,még a ctg-s tappancsokat is lerugdalta,Noémi meg csak nagyon keveset mozgott.Ehhez képest Noémi,mint akinek rugó van kezében-lábában,még kaja közben sem pihen,Balázs meg képes az egész napot átaludni :lol:


És,ma 5x fordult Noémi hátról-hasra :D És még a kis kezét is szépen kihúzta maga alól...persze én pont fogorvosnál voltam :evil:

Timi :D

Angel,nem rakod fel a képedet? :oops:

Baba,holnapra jó mozizást :D Képet kérünk!!!
Vendég
 


Babim, nekem az is elég, ha azt írod, nincs semmi baj. Csak tudjam, hogy minden rendben van. :!: Várom már az újabb képet a kis prücsökről. :D

skrisz72
 
 


Angel!
Anyukám a tesómat szülte előbb de az nem volt vészes, 2200gr.A lényeg, hogy kicsi lányod jól van!!!!Az a fejlesztő torna semmi, ahhoz képest, hogy mik lehetnek az ilyen korán jött babákkal.Csak így tovább!

Krisz!
Még nemtom mi lesz, pénteken megbeszélem a nődokimmal, amúgy Ő genetikus, biztos lesznek tippjei a vizsgálattal kapcsolatban, kikérem a véleményét.

Baba!
Na akkó végig izgulhatod ismét az egész napot.

KépKép

Kép
keny
 
 


Angel! Nálam is Kira volt pocakban az erősebb, UH-n úgy fejberúgta bátyust, de akkor még vicces volt. Kircsit emelték ki másodszorra, ő volt a kisebb, szegényre rá volt aszalódva a bőr. Ahhoz képest egy tömör, sűrű gyerek lett és élelmes. Már elveszi a kekszet a konyhaasztalról.

Ikreknél valóban van egy dominánsabb, és egy mi itthon úgy hívjuk, HH, azaz hátrányos helyzetű. Először csak néztünk nagyokat, hogy mi ez a harc, aztán próbálom Vandus tanácsait megfogadni. Külön osztály az már tuti a suliban, az ovit még meglátjuk.

Ma Kircsi elengedte mindkét kezét, állt és táncolt! Az állam majd leesett, gondolom, indul a járás pár héten belül. Norbika is szépen kapaszkodik a bútorok mellett.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Ikreknél a dominancia periodikus, legalábbis több ikres ismerősömmel együtt mi erre jutottunk. Vannak olyan párok, ahol tényleg van egy domináns, aki mindig si az volt és mindig is az maradt, de ez ritkább. Általában szakaszonként változik hogy ki az elnyomott.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Angel, sietősre vetted Te is, mint én. Anyu dec.15-re volt kiírva velem, de én már szeptemberben ismerkedni akartam a kinti világgal. 1700g-osan, 40 évvel ezelőtt :oops:

Baba, holnapra jó mozizást!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Nálunk Dani az úthenger, pocakban is az volt. Réka meg kis törékeny... A mai nap is szép volt: Dagadék megint következetesen cibálja Réka haját...
vovanda
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy csak úgy ismeretlenül írok ide, de igazából
TILLIDIAN-nak szeretnék írni, mert küldtem neki privit, meg egy másik üzit és nem válaszolt! De úgy látom ide többször jön, és gondoltam megpróbálom itt! Bocsi ezért! :oops:

TILLIDIAN!
Kérlek válaszolj a privire, vagy a mail-re, fontos lenne. Tudnom kell, hogy áll-e még az ajánlat!

Köszönöm még 1x!

További szép napot, és Boldog Babavárást Mindenkinek! :)

Kép

KépKép
ercsikati
 
 


csajok, bejelentkezem a kórházból. Nagyon uncsi, mennék már haza:) Otthon annyi jó cuccom van és ki szeretném próbálni őket:)
Ma reggel igazán megindult a tejem és a baba is megtanult szopni, minden okés. Fejni is kéne szopi után? Nem merek, mert egyelőre 1-2 óránként etetés van (igény szerint).
2 perc alatt tisztába tudom már tenni a babát. Fürdetni viszont még nem tudok, de majd a védőnő megtanít.
Olyan jó babázni és szoptatni. :_) puszi nektek Kép
Vendég
 


Twist,nagyon cuki :D :D :D micsoda mosoly :lol: Gratulálok mégegyszer!
Vendég
 


Nálunk én kaptam az első mosolyt...a'szem Zoltán Erikát kellett énekelnem érte.... :oops: :oops: :oops:

Twist!

Nagyon ügyesen lekaptátok ezt a kis mosoly-grimaszt :D
Én nem fejnék, inkább minél többször szopi. Max. akkor ha nagyon túltermelsz.

Nyuszi!
Noémi nagyon kis ügyes :)

Angel!
Én is megnézném azt a képet :)
Sinlac nem tett be a pocaknak szerintem, de két napja már nem adom. barackos kiütések múlóban. Most megint alma van, ez persze megfogja az emésztését. Meg az esti szopinál van egy kis tekergés is. Grape watert ajánlottak, de nem akarok neki adni, eddig sem kapott, most kezdjük el?
Kövi. sütőtök lesz :) Öööö, vagy répa :roll:
Mozgásfejlődés, Orsi írt egy -két gyakorlatot, azokból csináltuk a forgatást, meg terveztem venni olyan hengert, de addigra már beindult a drágám. Igazából az ő érdeme. Ő is tud nagyon hevesen pörögni, ki is bővítettem még egy adaggal a habtapit :)

És jelentem, holnapra egy délutánra lepasszoltam Zét, és elmegyünk Clarkkal kettecskén pancsizni. Jójó, tudom ez nem mindenkinek nagy cucc, de mi mióta megvan a prücsök, nem voltunk kettesben :roll:
Már csak azt a traumát kell túlélnem, mikor meglátom magam fürdőruhában... :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Twist!
Gyönyörű hajasbabád van!!!
Fejés: Ha akarsz tartalékolni "ínséges időkre", akkor most az elején könnyebben tudsz, mert most még nem működik a kereslet-kínálat elve és több tejed van, mint amennyi a babónak kell. Még egyszer gratula!!!

Lois!
Baromi nagy dolog az édeskettes. Nálunk általában többnapos szervezkedés-logisztika előzi meg. :D Jó pihit, rátok fér!
vovanda
 
 


Lois, trauma :lol: :lol: :lol: :lol: . Érezzétek jól magatokat!

Twist, nagyon cuki. Ne aggódj, nemsokára hazajöhettek!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Lois,jó pihit :D
Esetleg átküldenéd priviben az Orsitól kapott gyakorlatokat?

Baba,egyre gyorsabban telnek a napok uhutól-uhuig :D Vagy csak nekem tűnik úgy? :lol: Jajj,hogy vártam én is mindig!
Vendég
 


Sziasztok!

Twist nagyon édes ez a kép!! :D

Baba hozz képet az UH-ról!!! :wink:

Mi tegnap este voltunk dokibácsinál és mindent rendbe talált!
Megvizsgált (ami nem volt jó) és levette azt a baci teszthez való kenetet.
Lányok normális, hogy Milán van, hogy napi háromszor is csuklik?

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, normális. A babák sokat csuklanak.

Lois, jó pihit! Nyugi, szép nőcis leszel fürdőruhában.

Twist, de édes Dorka! És már vigyori! :lol:

Babim, már csak 8 óra! :wink:

Keny, minden oké? :D

Nyulasz, ritkán jössz. Strapás időszak?

skrisz72
 
 


Skrisz:ma 5-re megyek.

Nyulasz, jól érzed, de azért van, mert beiktatunk mára egy köztes uhut. Úgy volt, hogy csak a kombinált után találkozunk, de ha akarunk, mehetünk ma is uhuzni. Mivel beteg voltam, állandóan köhögök, így nyugtalan vagyok. Látni akarom, hogy mindenrendben van a kis Drágánkkal!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois: pancsi miatt irigykedem! Érezzétek nagyon jól magatokat!
Neke többnyire akkor vigyorognak, ha teszem az előkét a nyakukba. Na, ez a mosoly nem is nekem szól, hanem az érkező kajának!

Twist: annyira édes! Gratulálok hozzá még egyszer! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Rani!
Teljesen normális. :D

Baba!
Jó mozizást mára! :D
vovanda
 
 


Skrisz,strapás?Miről beszélsz? :lol:

Van,hogy elolvasok mindent,aztán írni nem marad időm,legközelebb meg nem emlékszem mit is olvastam,és nincs kedvem újra végigolvasni :lol: No meg az ikresbe szoktam írni.

Baba,elhiszem,hogy nyugtalankodsz,jók ezek a potya uhuk,meglátod majd totál megnyugtat :D

Rani,nekem is sokat csuklottak. :lol: Kicsinek még kint is...most már ritkábban.De mire rájöttem a pocakban,hogy mi az,hát nem volt egyszerű :lol:
Vendég
 


Twist!
Fúúúúdenadonaranyos kisbabád van!!!!!!!!!!!!!

Krisz!
Köszi minden rendben egyre jobban vagyok, bár délutánonként alszom 2 órát, és az ébredés után baromi hányingerem van, ez újdonság :roll: .Már a cicim sem fáj csak nagyra nőttek :oops: Amúgy meg dolgozom kedd, csüt, pénteken délelőtt lájtosan.Nagyon várom a pénteki UH-ot, sajnos 1ül kell mennem mert a férjem(fú de furcsa ezt így leírni:) 4 napra külföldre utazik :cry:, és csak vasárnap éjjel jön haza.Ja és amióta lecsökkentettem az utrót napi 1-re, már nincs felpuffadva a hasam.Lányok az normális, hogy semmi nem látszik rajtam?51 kg vagyok.Az összes farmerom simán rám jön, még a derék szíjam sem kell arrébb fűzni.

Baba Te, hogy vagy ezzel?Mert Te is hasonló alkat vagy mint én.
Amúgy még mindig köhögsz?

Bols?
Nálad mizu?Látom lassan Te is mész Uh-ra :lol:

Lois!
Nagyon jó szórakozást :P

KépKép

Kép
keny
 
 


üdv!
köszi az ikres válaszokat!

Bols,
te is kora? :D
remélem a párosoddal nem így lesz, tovább húzza odabent!! :wink:

Lois,
:wink:
hát nekem is nagy cucc elmenni vhová kettesben :oops:
szombaton volt először, hogy elmentünk 3 órára, beiktattunk a szokásos OTP-DM mellé egy éttermezést. hogy legközelebb mikor? :roll:
egyben az is kiderült, hogy a kiccsajnak marhára nem hiányoztunk! :( :lol:
basszus utánagondoltam, igazából tavalyelőtt dec. óta szorultam be otthonra :? ami persze nem azt jelenti, hogy négy fal, de a programok is igencsak szűk körben mozognak.

trauma meg már csak nem lesz, nem nagyon szedtél föl, nem?

a répa fog. szt inkább a tököt!

Nyulasz, Lois,
képet majd megpróbálom mobillal fényképezni jobbhíján, ha sikerül, majd privi elküldöm :wink:

Baba,
jó uh-zást délutánra!! :lol:

angel37
 
 


Lois: Gripe Water nekünk minden gondot megoldott.

Rani: nekem Alexa csuklott rengeteget a pocakban és most kint is.

Lányaim sztrájkolnak és kínkeserves etetni őket a hordozóban, illetve nem is akarnak enni csak kézben, viszont megszokták, hogy egyszerre esznek és ezen én sem változtatnék. :?

Nyulasz: na én is pont így vagyok az olvasás-írással.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Keny,én még nem is gratuláltam az esküvőhöz :D Na,gratulálok! :lol:
Szerintem normális,hogy még beleférsz a gatyókba.Sokan még fogynak is az elején,nem kell aggódnód,megnő az a pocak.Én 12 hetesen vettem az első kismamanadrágot,de még sokáig nem igazán látszódott semmi :wink:

Angel,okés!Privit várom.
Vendég
 


Lois a pancsi miatt én is irigy irigy irigy!
(bár nagyon megérdemlitek)

Keny nyugi tök normális, hogy még nem látszik semmi!
(két ilyen ember is van a környzetembe és lányt várnak :wink: )

Baba én is UH mellet döntenék és ha lehetett én is mindíg ránézettem.

Nyulasz hát nekem is bele telt egy időbe mire rá jöttem, hogy ez mi is.
Álltalába este csuklott elösször mikor már ágyba voltam és azt hittem, hogy valami ideget nyomok. :roll: :lol: :oops:

Kép

Kép
raniko
 
 


Keny, kis száraz köhögés még van. Lecsökkentettem már én is az Utrót, most 2*1-nél tartok. Én is parázok, mert kisebb a pocim is és a melleim is. Nem a 15-16. hét körül kell átalakítani a ruhatárat?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Egyébként hol érdemes kismama nacit vennünk majd?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba én a Minimanóba lévő kismamiruhásnál vettem.

Lányok itt egy új babadiszkont ami Dec.19-én nyilt.
(vagyis van máshol boltjuk de ez hatalmas 1000nm-es)

Elefáni Babadiszkont
2040 Budaörs Kamaraerdei út 11.

(szerintem jó dolgok vannak itt érdemes megnézni, de a weboldala sajna nem a legjobb)

Kép

Kép
raniko
 
 


Kismamik, ne aggódjatok a súlyotok és a pociméret miatt. Utro és progi injekció elhagyása után lejjebb megy a pocak. A kolléganőmnek 5 hónaposan alig látszott valami. Még kismama nadrág sem kellett neki! :shock: :wink:

skrisz72
 
 


Hoztam nektek két harisnyás képet :D

Kép
Kép
Vendég
 


Nyulasz, édesek nagyon. Eszti simán kimászik a székből. Ha bekötöm ordít. :lol: Ma egyébként is tiszta "hülye". Már ordítottam egy sort a nappaliban, míg ő a hálóban elégedetlenkedett. Ma megint az a nap van, mikor a cicivel a szájában akarja tölteni a napot. Hát ez nekem nem megy fizikailag. Nem hagyom, hogy mégegyszer tönkretegye mindkét mellbimbómat.

skrisz72
 
 


Nyulasz,
naggyon édik! :lol: :lol:
harisnyát én is nagyon megszerettem, bár nem mindig tudom harc nélkül ráadni! :roll: :wink:

Baba, kismamik,
Kengurugoldban vettem egy gatyát, kúva drága volt, annyira nem jó, de az esett útba, és mivel azt hittem egy gatyám lesz, belefért.
aztán mégis vettem egy másikat, a Mammut mellett van Outlet, ott. árban is jó volt. na az egyszer volt rajtam :?
viszont nagyon jó volt szülés után hordani, főleg a széles gumis rész a császáros seb miatt!

vettem egy bandázst is, de nem vált be.

sok ruhám amúgy jó volt huszon... hétig, bezzeg most :roll: alig jön rám vmi :(


viszont képzeljétek, csajok, el se hiszem, csörögtem ma a Péterfybe a vérvétel miatt, biztos tudatban, hogy tuti megint alacsony HGB, vashiány, de nem, RENDBEN van!! :shock: :D szal mostantól hivatalosan sem kell vasat adnom! :lol:
ééés, felcsillant a dévény vége: még 1 v. két hónap!!

angel37
 
 


(((feltettem a képeket az iwiwre, aki nem az ismerősöm lécci írjon privit és megmondom a nevem)))

KépKép

Kép
keny
 
 


Angel, örülök a jó vérvétel eredménynek! Ügyesek vagytok!

Gyakorlott anyukák, lenne egy kérdésem: újszülött babának milyen nadrágpelenka jött be nálatok. Az ár nem érdekes (ajándékba vinném), a minőség annál jobban! Köszönöm előre is!

Twist, elolvadtam Dorka babától, nagyon édes!

Nyulasz, tündériek a "harisnyások"!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Skrisz,ma nekünk is furi napunk van :roll: Cicikre vigyázni! :wink:

Angel,éljen a vas :D És a dévény vége :wink:
Nekem még nem küzdős a harisnya,csak én vagyok néha béna :oops:

Ja,kismamagatyót akartam írni,hogy én a brendon outletjében vettem,a soroksári úton.Meg egy farmert a christina mode nevű üzletben a bécsi úton.

Keny,én küldök privit. :D
Vendég
 


Hello Lányok,
én is jelen, jelentem kipancsoltam és szétszaunáztam magam, és most annyira relax vagyok, hogy mingyá' lefolyok a székről :roll:
Tök jó volt, bár rém fura érzés volt, hogy nem volt velem a Kölök, és nem kellett rohannom sem.
Végül is ő is jól viselte, volt két nagy üvöltés, mikor már nagyon álmos volt és indultak sétálni, de akkor 2 perc és szunya, utána meg séta közben felriadt, és akkor valszeg kellett volna neki a látványom, mert nem aludt vissza, sírt hazáig, ott ki lett véve, és onnan már béke volt.
Na folyt.köv. hamarosan, mert felébredt :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Bols,köszi :D Szerintem a liberóval nem tudsz nagyon mellélőni.Newborn-t vigyél,hacsak nem óriás bébi :lol: Én szeretem még a dm-es babylove pelust is,és huggiest is használunk.
Vendég
 


Keny,
és aki nincs az iwiw-en, hol láthat? :wink: nem teszel a közös gmailre?

Lois,
irígy kutya vagyok :lol: :lol:

Bols,
Libero :)
meg nekem bejön a Happy Bella is, tetszenek rajta az állatfigurák! :D

angel37
 
 


Megjöttünk.
Köszönöm a kérdéseket, a drukkokat!

Babácskánk 38 mm és nagyon aktív, folyton mozgott az uh alatt. Tündéri.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: