Új privát üzeneted érkezett!

Kép

Anita
putyu
 
 


Anikó,
Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Atinak - útólag - boldog névnapot kívánok!

Kép


Anikó! Boldog szülinapot kívánok!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 

 
 

Hátha valakit érdekel: 24-es asso bundás béléssel 8500Ft volt csak kinőtte az ismerősöm kislánya, mire hordta volna, címkésen, dobozában 6000Ft
Kép

Anita
putyu
 
 


Köszönöm a köszöntéseket :D

Anita, :D

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anita, mi is nagyon boldog születésnapot kívánunk!

Atinak pedig boldog névnapot!

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Anikó,

BOLDOG SZÜLINAPOT :D

Jól tudom, hogy 18? ;)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Anikó,

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!


Kép
Vendég
 


Anikó!

Nagyon boldog szülinapot kívánunk mi is!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Csajok!

Senkinek nem jó a héten a buli??? Én még mindig nyitott vagyok, csak nyilatkozzatok, hogy melyik nap lenne jó....

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Orsi,

Ancsi taknyos, már kifele jön, de nem szeretném, ha bármelyik lurkó elkapna tőle valamit...

Kata,
Csak Neked, egy hetes kép:

Kép

(a hajam vizes, nem zsíros :D)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


bocsánat, Anikónak akartam boldog szülinapot kívánni, tudjátok be a fáradtságnak és a terhességgel járó "szenilitásnak" :-)

Katus, nagyon szép, formás kismama vagy :-) És ahogy látom már csak 20 nap :-)

Orsi, nekünk kedd kivételével bármikor jó lenne, de apa nincs itthon, hogy el tudna vinni. A másik, hogy az "oltáshiány" miatt még mindig inkább csak kis társaságba megyünk, szóval létszámtól is függ.

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Sziasztok!

Anikó, boldog szülinapot! :)

Orsi, mi nyitottak vagyunk, csüt-péntek nem jó, kedd délelőtt sem, egyébként szívesen meglátogatunk benneteket :).

zsu111
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa!
Bocsi, nem vettem észre mikor hívtál, azóta már próbáltalak visszahívni, de nem vetted fel. A holnap délelőtt lett volna nekünk még jó, mert a többi napra már programjaink vannak :-( Sebaj, majd akkor a jövő hétre összehozunk valamit!!!! Nálunk mindig pénteken vagy szombaton derül ki Zoli jövő heti beosztása, ez csak azért fontos, mert a szabadnapjain Szolnokra járunk, mert a szülei továbbra sincsenek jól, és segítségre szorulnak. Ugyhogy akkor a hétvégén majd újra egyeztetünk!

Ez egyébként mindenkinek szól akit érdekel egy kis összeröffenés...

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Anikó! Boldog szülinapot!

...S.O.S. Nem tudtok jó bőrgyógyászt... vagy aki már a félig lekapott szemölcsöt megbízható módon eltávolítja???
almi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az újabb köszöntéseket :D

Katus,
Jól tudod :lol:
Nagyon csini vagy! Szép formás a pocid. Azért remélem még látlak egyben titeket :)

Orsi,
Jövő hét egyik délelőttjén szívesen átmennénk. egyenlőre jó mindegyik.

Reni,
Itt az Sztk-ban a bőrgyógyász nekem szimpi, bár tudom más megorrolt Rá :roll: Nekem rengeteg anyajegyem van és most hogy röpke 25 kg van rajtam feleslegesen, át kell nézetni. Én hozzá fogok menni. Terhesség alatt is voltak gondjaim, nagyon kedvesen és jól ellátott.

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 



Katus, nagyon szép a pocakod! És már csak néhány nap nap hátra! :)

Orsi, nekünk csak a délutánok jók, mert sétálni csak délelőtt tudok elindulni a fiúkkal...

Reni, én is nagyon kedvelem a vecsési sztk-s doktornőt, szerintem jó doki, de én éppen most készülök a szent imrébe egy dokihoz, ott akarom leszedetni a (nem kevés) anyajegyemet. Ez a fickó sebész és plasztikai sebész is. Ha érdekel, átküldöm priviben az elérhetőségét!

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

Reni!
Nekem is van egy nagyon jó bőrdoki ismerősöm, az egész család járt már nála mindenfélével, szenzációs a fickó! Soroksáron, az ottani SZTK mellett van a magánrendelője, ez a Hősök Terénél van, ha érdekel átküldöm én is a számát priviben. Egyébként Dr. Szondi Györgynek hívják, lehet hogy valaki más is ismeri, mert elég jó hírű... én szerencsére nagyon jóban vagyok vele :-)
Egyébként én is voltam itt a vecsési doki néninél is, és szerintem is aranyos, és segítőkész - bár nekem csak egy krém kellett bőr szárazságra....

Anikó!
Szombaton, ha már tudni fogom Zoli jövő heti beosztását, majd egyeztetünk egy délelöttöt :wink:

Kata!
Veled meg egy délutánt! :D

Zsuzsi!
Neked is szólok majd!

Katus!
Ha gondolod akkor csak én egyedül átugrok a nyugiszékkel, Levire majd vigyáz addig valaki...

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Anita!

Most nézem, hová tüntek a vonalzóid??!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Sziasztok!

Anikó!
Mi is nagyon bolog szülinapot kívánunk!

Katus!
De szép formás kismama vagy!

Reni!
Csak ismételni tudom az előttem írókat. SZTK :lol:

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Katus, nagyon csinos vagy :)

Orsi, láttalak ma 11-kor sétálni :). a babakocsit ismertem fel először, aztán Levit, majd mikor elhúztunk mellettek a kocsival, téged.

Emmának óra lesz a jele az oviban. Óvónénik szimpatikusak, gyerekek aranyosak. Izgi, 3 hét múlva ovis lesz a nagylányom....

zsu111
 
 



Szandra, az Árpád utcaiba.

zsu111
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa,
én nem vettelek észre Titeket, éppen Adriék után "loholtunk" a gyógyszertárba, ott összefutottunk Katussal is, élőben is nagyon jól néz ki!!!! Rögtönöztünk gyorsan egy kis traccspartyt Katuséknál :lol:

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Hoztam pár fotót a kis-nagylányomról:)

Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Sziasztok!
1 cikk az 5 legjobb játszóházról. Az 5. a tornás Mónié (Boribon) :D
http://www.femina.hu/baba/legjobb_jatszohazak

Judit,
Tami ezeken a képeken tiszta Miki :D

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó,

Hát valami közük van egymáshoz:))
Vendég
 


sziasztok,

Ünnepelteknek utólag is nagyon boldog szüli- és névnapot!

Judit, nagyon édes Tami. a 2. képen a hurkáááák!

hír: ma hívtak a bölcsiből, hogy még aktuális-e a jelentkezésünk.
kb. 22 hónapja adtuk be a jelentkezést. mondtam már nem. azt már nem kérdeztem, hogy ha igen, akkor felveszik-e Esztert, inkább nem is vagyok rá kíváncsi. :roll:

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Sziasztok!

Judit,
Tami nagyon formás kiscsjaszi!! És úgy látszik, hogy nagyon jól fejlődik! Van elég tejcsid? Ügyesen szopizik? A köldöke is nagyon szép lett :-)

Viki,
szerinted előfordulhat hogy ennyi idő elteltével most felvennék???

Tényleg, már akartalak is kérdezni Titeket, mert elég sok rémhírt hallottam a vecsési ovi helyzetről, mikor érdemes beíratni a gyerköcöt ahhoz hogy mikor 3 éves lesz, kegyen neki hely az oviban??? Valaki azt mondta, hogy most érdemes elkezdeni az ügyintézést....

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Orsi

Én úgy tudom, hogy az oviban nem lehet előre jelentkezni, csak mindig az adott tanévre. A Toldyban viszont idén minden jelentkezőt felvettek. A Halmyt is bővítik most, meg a Toldyt is, úgyhogy remélhetőleg normalizálódik a helyzet.

Van elég tejem, még mindig csak kétszer kapott tápszert, de így utólag azt mondom, hogy akkor sem feltétlen kellett volna.
Két naponta hízik 10 dekát. A köldöke sajnos még mindig gyulladt egy kicsit, ez a képen nem látszik.
Vendég
 


Hoztam egy feladványt, ki kicsoda?:)

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm a tippeket doki ügyben. Sajnos semmi nem alakult túl jól, és nagyon el vagyok keseredve.

Az csak egy dolog, hogy a kvantum fizika területén csöppke kudarcba fulladtam. A tancsi néni olyanra volt kíváncsi, amit nem tartalmazott a tételsor, így közölte, hogy jöjjek következő héten. Kívántam neki egy-két kedves dolgot... Csak egyszer legyek túl rajta... már marhára kezd elegem lenni a szekuláris determinánsokból, az átfedési- és kicserélődési integrálokból, termekből és minden irányba kiterjedő hullámfüggvényekből :-( :evil:

E jó híreket követte a következő. Az anyajegy eltávolítás kapcsán kiderült, hogy van 6-8, ami nagyon-nagyon nem jól kinéző dolog. Teljesen meg vagyok rémítve... Nem tudom hány dokinak a véleményét érdemes kikérni, nem tudom kiben lehet megbízni...
Hétfőn még egy bácsit felkeresünk...

Ti már jártasak vagytok az eltávolításban. Volt olyan, amit nem esztétikai okból szedettetek le?
almi
 
 


Judit, jó kép... Hasonló emberkék :-)

Kata, te is tettél fel a srácokról. Akartam írni akkor, hogy pedig így képen nagyon hasonlítanak ők is.
almi
 
 


Judit!
Szerintem: 1. Tami, 2. Zorka Ha nem, akkor is édesek!

Reni!
Sajnálom, de majd csak átmész a vizsgán, drukk ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++.
Anyajegy ügyben, szerencsére nincs tapasztalatom, de ezek után lehet, hogy nekem is meg kellene, nézetni őket.
A csomagot természetesen addig őrzőm, míg nem jösz érte, bár azt nem is néztem, hogy mi meddig jó, de szerintem még nincs velük gond, ráadásul van benne olyan is, ami soha nem fog megromlani.

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Reni,

Sajnálom a vizsgát:( Én azt sem tudom miről beszélsz...
Anyajegy ügyben nekem sincs tapasztalatom, viszont tudok egy nagyon jó bőrgyógyászt, aki baromi messze van, nem olcsó és sokat is kell várni az időpontra, (eddig jól hangzik, mi? :D ) viszont baromi jó szakember, vakon bízhatsz benne!
A XVI. kerületben van a rendelője, Stehlich Gábornak hívják.
Elérhetősége:
http://www.matyasfoldklinika.hu/dr-stehlich-gabor

Adri,

Nyertél!:)
Vendég
 


Judit, ez tök jó :)

Reni, sajnálom :( De majd legközelebb sikerül, a vizsgáztató pedig bekaphatja... Hol tanulsz Te fizikát?
Nekem is rengeteg anyajegyem van, és a családban a bőrrák is előfordult, ezért a különösen veszélyeztetett kategóriába soroltak, így minden évben meg kell mutatnom őket a bőrgyógyásznak. Én megelőzésképpen és esztétikai okból is le akarok szedetni néhányat, ezért megyek a közeljövőben első körben a vecsési sztkba a dokinénihez, utána pedig az ő szakvéleményével a szent imrébe a plasztikai sebészhez (aki mivel a kórházban dolgozik, annyiba kerül, amennyit Te akarsz neki adni...)
Írd majd meg, hogy mire jutottál!

K.

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Levizsgáztam!!!! (5) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 


Stréber! :lol: :lol: :lol: gratulálok! :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!

Judit, nagyon szép Tami (is). És a hasonlóság Zorkával döbbenetes :-)

Anita, gratulálok! :-)

Reni, bőrgyógyászhoz nekem is évente kell menni és már volt levétel (igaz 5-6 éve) és évek óta kellene egy-kettőt eltűntetni csak hát a terhesség, szoptatás... Ne ijedj meg annyira, időben el kell menni és minden rendben lesz.
Sajnálom a vizsgát. Emlékszem, az egyetemen nekem sem tartozott a kvantumfizika a legkedveltebb tárgyak közé. Mit is és hol tanulsz?

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Sziasztok!

Judit,
tényleg nagyon hasonlít egymásra a két kiscsajszi, már csak azt nem tudom, hogy ezekívűl Rád vagy a Férjedre hasonlítanak-e még :roll:
Köszi az ovi infót :wink:

Reni,
belőled mi is lesz ha végzel???!!!
Ne szomorkodj, következőre sikerülni fog!

Anita,
nagyon ügyes vagy!


Zsuzsa, Anikó és természetesen a többiek is!!!

A héten végül nem jött össze a tali, de kedden délelőtt ha gondoljátok, szeretettel várok mindenkit!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Halihó!

Judit!

Ezt a hasonlóságot :shock: ! Én csak a képek minőségi különbségéből sejtettem a tutit :wink:

Anita!

Szörnyű vagy :arrow: 5-ösre vizsgázni :wink: Gratula! Ezzel vége is?

Reni!

Sajnálom a vizsgát, meg a "pöttyöket" is... (Én is tavaly nézettem meg az itteni Sztk-s dokinénivel a rengeteg anyajegyemet...) No, de mindkét dolog orvosolható!!! Amúgy mi leszel te :?: :arrow: atomfizikus :shock: ???

Emőke!

Hogy van Ábel?

Szandra!

Hozott neked a Jézuska Britát? (én nem bíztam benne, ezért megvettem magamnak kari előtt pár nappal...azóta megnőtt a vízfogyasztásom :arrow: OLVASOD EZT GYÖNGYIIIIIIIIIIIII :?: ) Tapasztalat???

Katus!

Találkozunk még 2in1 mivoltunkban??? Mondjuk kedden Orsiéknál :wink:

Orsi!

Amint látod, mi mennénk...remélem Adri elvisz minket is :roll: Sajna nem bírok már nagy távolságokat gyalogolni :wink:


Képeljétek szerdán voltam UH-n /meg első Ctg-n is/ és úgy néz ki Elefánink talán nem lesz több 4 kilónál :wink:

Ma voltam a Mosolyvárban, ahol megtaláltam álmaim fogdokiját (ha létezik egyáltalán ilyen :? ):kedves, szakszerű, kíméletes, pontos, közlékeny.........szóval tuti! Ha bárkinek szüksége lenne ilyen jellegű szolgáltatásra (bár ne legyen!) bátran ajánlom!

Jó éjt!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Évi,
szívesen átfuvarozunk hozzánk, ha gondolod :wink:

Többiek???

Emőke,
Ábel beteg???? Csak mert Évi kérdezi, hogy hogy van....

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Kukucs :D

Évi,
nagyon jó volt olvasni ezt a hsz-edet, jól érzem, hogy kevésbé izgulsz? ;)

Judit,
szépek :D

Ne haragudjatok, semmi energiám írni, elég rossz éjszakám volt, 2-6-ig jóslók, aztán elmúltak, egész nap semmi. Most, hogy közeledik a lefekvés ideje, megint érzem az összehúzódásokat... Remélem azért tudok majd aludni, ha mégsem, jövök és mindenkinek írok valami izgit. Puszi!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Szia Katus :wink: :D nagyon egyszerre írtunk!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Halihó!

Orsi!

O.K., elfogadjuk a fuvart :wink:

Katus!

Talán annyival kevésbé, hogy nagyjából összerakva a kórházi pakkom, már majdnem teljesen kész Borkó induló ruhatárának mosása-vasalása, s a bölcső is lassan készen áll a fogadására...

Sajna a Zétivel kapcsolatos aggodalmaim nem múlnak, csak néha elnyomom őket magamban :oops: :(

Elárulod nekem milyenek azok a jóslók? Komolyan kérdezem... :oops: Csak mert írod, hogy 4 órán keresztül voltak...én akkor már tuti berohantam volna a kórházba, mert azt gondolnám itt az idő...vagy az másmilyen fájás? Tudom, hogy hülyén hangzik, de fogalmam sincs mit kellene majd éreznem ha tényleg szülök :roll: :oops:
Az összehúzódások olyanok, mintha nagyon feszítene a hasad? Azt hiszem olyanom már volt pár...talán :roll: Most engem az zavar a legjobban, hogy ha leülök szó szerint úgy érzem, hogy rálóg a hasam a combomra...nem emlékszem, hogy Zétinél lett volna ilyenem :roll:

Szóval ha még nem szülsz addig találkozzunk már pl. az Orsiéknál :wink: ...amint látod szörnyen béna vagyok ebben a témában (is)... :oops:

Na, most hogy kellően beégettem magam lesem tovább a Dakart...vagyis a végét :(

Jó éjt

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Bocsi Csajok, de kedd délelőtti "bulit" nagy gond lenne, ha áttennénk szerda délelőttre??? Csak mert teljesen elfelejtkeztem róla, hogy kedden hozzák ki hozzánk látogatóba a Dédimamát....

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Sziasztok!

Orsi, köszönjük a meghívást, de csütörtökig én még nem viszem Ábelt társaságba. 3 napig igazi, "felnőttes" náthája volt szegénykémnek, tegnap javult a helyzet, most megint újra erősebbnek érzem, de elég 3-szor porszívózni. Szerencsére csak hőemelkedése volt az első napokban.

Tegnap voltunk 4D uh-on. Nagyon vártam, gondoltam Luca megmutatja magát. Hááát meg is mutatta, a leányságát :-)) Egyébként az egyik fülcimpájából láthattunk egy apró részletet, mivel mindkét keze és mindkét lába az arca előtt volt :-) Úgyhogy a személyes találkozásig várnunk kell, hogy megtudjuk kinek a vonásait örökölte :-)
És harántfekvésből már elfordult, csak "rossz" irányba, most épp faros. De még van idő...

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Kukk!

Évi,
nem rohantál volna Te sem, mert 10 percenként jöttek és inkább kellemetlenek voltak, mint fájdalmasak - de aludni nem hagytak. Olyan, mint egy mensis görcs és nem mozog közben a baba. Az, amit Te írsz, szerintem keményedés. Szuper vagy, szerintem jól állsz. Én most szerdán raktam össze a kórházi cuccomat :D A dokim azt mondta, hogy kb 4 perceseknél menjünk be. Amik rendszeresek. Atti attól fél, hogy későn indulunk, mert én nem szeretnék fél-egész napokat a vajúdóban tölteni, mint Ancsival anno...

Emőke,
szuper :D És rengeteg idő van még! Az én cseppem most átfordult, máshol érzem a kemény részeit...

Reni,
Neked akartam írni még, hogy szorítok nagyon. A vizsgához, meg a bőrös ügyhöz is. Konkrétan mit mondott?

Orsi,
őszintén megmondom, nem szeretnék szerdán Hozzátok menni már :D És nem a társaság miatt, ha érted mire gondolok ;)

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus, ezek már nagyon izgalmas napok :-)) Várjuk a híreket :-)

Évi, már akartam írni, hogy Zéti miatt szerintem ne izgulj. Egyrészt apával nagyon jól elvan és nagyon stramm, kiegyensúlyozott legényke. Nem hiszem, hogy bárki ki fogja zökkenteni az alvásából :-) Egyébként én is nagyon izgultam, amikor októberben bekerültem a kórházba. Az majdnem 2 hét volt és soha nem volt semmi gond, elaludt apával, még könnyebben mint velem, mivel apa hamarabb elaludt mellett. Kénytelen volt ő is :-)

Szerdán egyedül voltam Ábellel 5 órán keresztül, annyit kellett rohangálni utána, meg a görcsök (amiről Katus írt nekem rendszeres 5-10db/nap, és fájdalmas, meg kell állni közben), hogy estére alig bírtam menni :-( Nagyon fájt a hasam és nagyon kemény volt. Kicsit megijedtem, 1 napos pihenés, fekvés hozta csak helyre. Már nagyon várom a márciust...

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?