Új privát üzeneted érkezett!

winchi, akkor itt még szegeden jobb a helyzet. Itt még a dolgok mai állása szerint csak azt a ruhát kell vinni, amiben hazahozod a bébit. De lehet addigra már ez is változik.

Betti
Kép
betti0412
 
 


nekünk van egy bennfentesünk, aki intézi ügyeit, mindig őt hívjuk.

miért, neked mit mondtak, v nem mondtak? :shock:

Kép
naspolyácska
 
 


Winchi,Naspi
Mák:höh, attól függ, ki veszi fel a telefont..tavaly annyit telefonáltam és mindenki csak azt tudta mondani ,hogy nem tudja...kiváncsi lennék, ohgy mi lenne a világgal ,ha minden munkahelyen minden ügyintéző, minden telefonálónak ezt mondaná.. :twisted:

Jaffa,gratula, szombatra meg kezem-lábam csuriban!!!

Betti, igaza van Winchinek itt is ez van,mármint vinni kell mindent.mikor bennt voltam még adtak a babáknak ruhát, mostmár az se..

Reggel negyed hétkor hívott a védőnőm..ááá..mondjuk fennt voltam ,de azért hívott, hogy akkor egyek és jön vércukrot mérni egy óra múlva.Mondom már ettem.Ő meg:Mért?Én meg:Éhes voltam?
:roll: :lol:
Úgyhogy holnap időre eszek.

Megvan az ellenagyag eredményem, mondja az uram, hogy ezen van negatív meg pozitív is..na, mondom, ne idegesíts, add ide.Hja, hogy a vércsoportom pozitív! :lol:

Beze, olyan jó lehet, ahogy egyre többet rohangál..úgy elszalad az első év, ugye csajok?

Utólag , már az elmúlt évem is olyan gyorsan elment.Csak a napok lassúan.

mindjárt még visszaolvasok.

Jaj és Kismucim már a 7.kockában ül!!!! :D

KépKépKép
tünci28
 
 
 

 
 

Sziasztok!

SOS!!!

Van itt köztetek aki ért az exelhez? Kétségbe vagyok esve, mert nem megy és szombaton vizsga. ÁÁÁÁÁááááááááááááááááá

Kép
jaffa4
 
 


Mi gond?nekem se az megy legjobban ,de hátha tudok segíteni.
tünci28
 
 
 


ááh,most meg jött vki..
tünci28
 
 
 


jaffa mi gond?

nekem van egy infosom, aki szeret táblázatokat gyártani...
Vendég
 


Szia Anyany!

függvény gondja van, Jaffának.
Egy olyan függvényt kell gyártania excelben, ami alapján a férfiak és nők személyi számát megfelelően rendezi el a táblázat.
bende
 
 


Már teljesen kiborult szegényke.
bende
 
 


Én szoktam függvényt csinálni, de mondjuk az régebben volt és ennyire profi nem vagyok benne.


Lányok őssejt megőrzést kért valaki? Érdeklődnék csak.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Betti, Lexinek lefagyasztattuk a köldökzsinórvért, ha tudok, szívesen segítek.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


jaffa ezt megnézem!
kezd érdekeln ia dolog, ha nem tudom, akkor megkérdezem az informatikust...
Vendég
 


és nekem is lenne két nagy kérdésem!

1. tudtok egy jó és nagoyn olcsó fogorvost? aki egészségkártyát elfogad?
promnak fáj a foga...

2. kellene egy üzemanyag befecskendező a kocsihoz. nem értek hozzá, bontót javasoltak. ujonnan 100Efelett van.
tudtok itt a könynyéken? vagy veszprémben esetleg könyező falukban, városokban?
Vendég
 


nem jöttem rá, ha a Zsóf elaludt, megkérdezem.
Vendég
 


Szia Anyany!
két autóbontót tudok. Az egyik sárpentellén van a másik a Tomi autóbontó az Olaj utcában. Mindkettő elég nagy. Mindjárt megpróbálok hozzá telefonszámot guberálni.
bende
 
 


Na itt is van_

Tomy Autóbontó: 22-324-787

Sárpentele Autóbontó: 22-446-990
bende
 
 


Any,fogorvos, Ő elég olcsó a fehérvári viszonyokhoz képest,kb két éve voltam egyszer nála, amúgy én nem oda járok, csak akkor sos volt.De mivel nem kellett semmit csinálni ,ezért nem húzott le semmit a kártyáról.A kistesco mögötti 10 emeletes.
Lakos Gizella, Székesfehérvár, Csapó utca 4, (22) 321-535.

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Sziasztok!

Jaffa, sikerült megoldani az excelt? Csak most olvasom, szívesen segítek én is, mielőtt eljöttem gyesre, a munkahelyemen megcsináltunk egy tanfolyamot, az anyag is megvan hozzá.

Köszi a dicsiket a Lányok nevében is. Érdekes, én sosem gondoltam, hogy lányos szülők leszünk, mindig vegyes párost képzeltem, de most már el sem tudnám képzelni másképp.

Tünci: de jó, 7. kiskocka! :D Védőnőd tényleg nem semmi, jó kis húzásai vannak... :roll:

Ma reggel én is megkaptam a GYED-et, most meg a rendes összeget kaptam, nem annyit, amit tavaly végig. :roll: Érdekes, kíváncsi vagyok, mi sül ki ebből. Remélem, azért a tavalyi különbséget megkapom majd.

Winchi, megzabálom Matyit, "puki" van a pelusában. :lol:

Betti, sajnálom a mosógépet, basszus, nem keveset kell rákölteni. :? A régivel nekünk is volt gond, akkor a szerelő azt mondta, vegyünk majd AEG-t, az a legmegbízhatóbb. Azt vettünk, most már több, mint 3 éves és tényleg nincs vele gond (lekopogom).

Csúszós utak: hát igen, én nem is nagyon merek ilyenkor vezetni, nekem sem tanította senki, milyen technikák vannak, pedig én is télvíz idején vizsgáztam. :roll:

Beze: Lexi nagyon szép! és nagyon ügyes, hogy így mászkál már, rákapott az ízére. :D

Naspi, örülök, hogy Te is jelentkeztél, Miló továbbra is nagyon helyes kispasi! :wink:

Na, úgy hallom, ébredeznek a lányaim, megnézem őket.

Szép napot,
Katinka

Kép
Kép
katinka31
 
 


Sziasztok!

Naspi nekem a hét elején mondták azt, hogy nem tudják le e adójóváírás az idén, ezért csodálkoztam, hogy neked meg mondják.

Exelt sikerült megoldani? Én sajna a távsegítségben béna vagyok, ha előttem van mit kell csinálni akkor kimazsolázom és idővel rájövök én a fősulin abból a tudásból éltem amit szakközépben belém sújkoltak, szerencsére ott jó tanárom volt.

Kismucinak gratulálunk a hetedik kockához
:lol:

Tegnap délután is kimentünk szánkózni, Matyit úgy kell becsalogatni, nagyon tetszik neki a havas táj, de a hóba csak úgy hajlandó menni, hogy nyújtja a kezét, hogy fogjam meg valahogy érzi hogy az nem olyan biztonságos mint a letakarított járda.

KépKép
winchi
 
 


REggel nyolcra mentem fodrászhoz, festés, vágás, szárítás, tiszta jól érzem most magam. Ez volt az első szegedi fodrász látogatásom...anyu ugye fodrász, de otthon van, és mostmár nem tudok mindig hazaszaladgálni. Elégedett vagyok ezzel a kiscsajjal is, és itt van 30 méterrre.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Kismuci köszöni a dicsiket..:) Ma nagyon jó kisfiú, hagyott aludni ,csak kétszer mentünk pisilni.

volt védőbanyek,vérny kezd jó lenni, már 110/70.cukor 5.3, az is jó, visszamenőleg kitöltötte a könyvecskét.Megírta milyen beutalót kell kérni a 28. heti vv-re..hja, mondom, ha ma telefonálok időpontért ,akkor talán lesz 30.heti..

Az állatok mennek a csúszos úton a mellékutcában, naná, hogy befigyelt az árkunkba egy kocsi..verte a víz a sofőrt, én meg kárörvendtem, mert pont nem 30-cal ment.. mondtam neki, hogy ne is nagyon jelentse le a biztosítónak, mert ugyi:behajtani tilos van...

Érdekes módon egy óra múlva az önkormányzat nekiállt sózni..amit sose szokott..

Betti, én levágtam a hajam, de még jó ,hogy hosszúra hagytam mert béna lett.De a fodrász egyelőre vágyálom.

Ma egész nap fázom, olyan hüle idő van, eső, hideg, brrr.Ezt az időt csak a gyerekek szeretik.
Hallottam ,hogy Skandináviában -40 fok is van..de mit vesznek fel, ohgy nem fagynak meg???????????

KépKépKép
tünci28
 
 
 


Betti örülök, hogy jó fodrászt találtál! :wink:

Tünci ezek jó eredmények, és tényleg jó gyerek Kismuci ha csak kétszer kellett menni éjszaka :lol: A neve még mindig nem publikus? :wink:

A -40 fokot nem tudom hogy bírják, biztos az ő szervezetük jobban hozzá van szokva a hideghez, én megfagynék valószínűleg olyan hidegben

KépKép
winchi
 
 


Winchi, pedig úúúgy mondanám..csak még mindig nem tisztáztuk 100%-ra..olyan fura, mert valahogy húzzuk az időt,á, értitek..mint mindennel...hogy még ne, meg babona, meg ilyenek..Meg múltkor mondták ,hogy császárnál két névvel kell készülni, felírják, mert ugye csak akkor biztos a neme, ha megszületett..most ,hogy mondjak lánynevet? képtelenség.. :cry:
tünci28
 
 
 


Jaffa, sikerült a táblicsku?

kimentem levegőzni, a kutyaólban egy kutya, továbbá a kutyán két macska található..szétröhögtem az agyam... :lol:
tünci28
 
 
 


Sziasztok!

Tünci, jók az eredmények. :D A névre én is kíváncsi vagyok, de türelmesen várok. 8)

Köszönjük a dicsiket, kislányom alszik, na igen, a sétálgatás elfárasztja. :wink: És már cici sem kell az alváshoz. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Tünci nekem is kellett lány nevet is mondani. Mi lenne ha a te nevedet mondanád? Mégis van név de talán könnyebb lenne, mint másik nevet mondani.
Kismuci meg úgyis tökös legény! :lol: :lol: :lol:

Beze gratula hogy cici nélkül is elalszik Lexi! :wink:

KépKép
winchi
 
 


Itt is gány idő van, párás, esik, olyan érzés, mintha átnedvesednél a csontjaidig.

Fodrász lefújta a fejem valami hajfénnyel és olyan isteni jó illata van, egyfolytába magamat szaglászom. :D

Nekünk a név már megvan, ellenben még semmi más. Tegnap vettem két kiskesztyűt, amit a kórházba kell vinni, hogy ne karmolássza össze magát, de ennyi. Lassan neki kellen bátorodni, beszerezni a dolgokat, 31. héten.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Sziasztok!

Megőrülök ettől a kib....ott számtechtől!!!!! Nem megy. Majd lesz valami alapon azért elmegyek. Tegnap már annyira kétségbe estem, hogy le is jelentkeztem róla. Aztán 10 perc múlva, mikor megtaláltam egy megoldást vissza. Fosok a holnapi naptól, mert a jog vizsgámra se tudok 100%ig készülni.

Bemásoltam ide egy példát, miket kéne nekem tudni. Ezt mind nekem kell kitalálni. Az agyamat eldobom!!!! Ja, ezt nem én csináltam, hanem megnéztem a megoldást.
Ááááááá, felejtős a téma...

=HA(HÓNAP($B$1)>=HÓNAP(B26);ÉV($B$1)-ÉV(B26);ÉV($B$1)-ÉV(B26)-1)

Most lazítok, várom Milu mikor ébred fel. Tegnap annyira megijedtem. Kivettük a kiságynak 2 rácsát, így ki tud mászni. Eddig csak játszásiból tette. Na már most, tegnap felébredt és kijött. Én meg: Mi ez a hang a konyhából? Paramami....(ork, betörő, UFO...stb.) Erre megjelenik a félig kómás, harisnyás, cumis, hajtekerős kislányom: Anya! Kialudtam magam! :)

Nagyon car az idő, bár az okosok azt mondják, jobb az eső, mint a hó.

Kép
jaffa4
 
 


Bende!

Nagyon cuki vagy, hogy próbáltál segíteni!!! Megtaláltam a megoldást, az egyik paramétert idézőjelbe kellett tenni. Ilyet? Egy link sem írta.

Kép
jaffa4
 
 


jaffa...oké.ebben nem tudnék segíteni,nem is értem.. :roll:
ork,betörő,ufo..te tényleg kész vagy... :mrgreen:
tünci28
 
 
 


Sziasztok lányok!

Olvasó üzemmódban voltam. Mire írtam volna, addigra mindig volt valami.

Jaffa: sikerült az excel?

Gégéé: de édes Emma baba. Már igazi kis hölgy ő is. Mekkorát nőtt. :)

Beze: édes Lexi is a képeken! Kis tipegő! :)

Katinka: te lánykáid is nagyon szépek, és tényleg Lili nagyon hasonlít rád. Nati is kis tünemény.

Tünci: de jó, Kismuci már a 7. kockában csücsül. Ez aranyos volt. És látod, megy az idő, még ha lassan is, de azért vánszorog.

Betti: az tök jó az a hajfény. Nekem is szokott ilyet fújni rá a fodrász nagyon jó illatú.

Winch: tök jó a mei-tai. Nagyon ügyes vagy. Bár én tudnék így varrni..... :)

Any: sajnálom az autót... meg a házhitelt is.... szegénykém. Anyósod megérdemelné, hogy ne is törődjetek vele. :twisted:
Remélem azért találtok bontóban olcsó alkatrészt.

Bende: Niki is igazi kis högy már. Ő is nagyon sokat nőtt. Nagyon édes a képeken.

Mi is voltunk tegnap egy nagyot szánkózni. Apa húzott engem is, meg bébibogyót is. Van itt egy kisebb domb, ott meg lecsúsztunk, nagyon tetszett neki.

Voltunk szerdán nődokimnál, és képzeljétek ott volt a szülésznőm. Olyan jó volt, beszélgettünk vagy fél órát, nosztalgiáztunk. Olyan jó volt. Azóta nem láttam őt. Mostmár nem vállal szülést, de ott fog dolgozni a rendelőben. Sajnálom, mert a második babát is szívesen nála szültem volna.

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Ancsi,mikorra tervezitek a kistesót?
tünci28
 
 
 


Winchi, köszi. Tegnaptól már csak napi 2c cici van, áprilisban abbahagyom a szopit, talán akkor jön majd a kistesó. :wink:

Ancsi, köszönjük. Hát igen, nagyon beindult. :D Már alig közlekedik négykézláb, és napról-napra szemmel láthatóan magabiztosabb, és jobban őrzi az egyensúlyát. Akkor esik többet, ha elfárad. De nagyon élvezi. :D
Te ugye nem Évánál szültél? Ő is nagyon jó, anyám helyett anyám volt, komolyan. Ilyen bánásmódban kvázi idegentől még soha nem részesültem.
Mi volt a dokinál?

Lara, mi történt a vizsgálaton? Egész nap gondoltam rátok!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Lara, én is gondoltam rátok, írd meg légyszi mi volt!

Betti
Kép
betti0412
 
 


Sziasztok Lányok!

Aranyosak vagytok hogy gondoltatok ránk :D :D :D

Egészséges a kismanó nincs semmi gond vele teljesen el voltak tőle ájulva vigyorgott meg beszélgetett :D
Reflexeket nézték meg azt hogy áll fel izomzat is rendben.Konduktort javasoltak úgyhogy még oda megyünk majd.
Vendég
 


jaj,Lara, nagyon örülök, hogy nincs semmi baj..csak kényelmesebb négykézláb! :wink:
tünci28
 
 
 


Kép Kép Kép Kép

a mai délutánunk képekben...
bende
 
 


Nagyon örülök, hogy Hannusnak nincs semmi baja:))))
bende
 
 


itt kérem egy komolyabb szerelem van kialakulóban? :D
tünci28
 
 
 


örülök, hogy Hannussal minden rendben van!!!
majd írj,

hát van még mit tanulni, de lehet, hogy barátosnők lesznek...
én örülnék neki!
bende köszi a képeket!
Vendég
 


Sziasztok!

De édes ez a két csajszi együtt! :D

Lara, örülök, hogy Hannussal minden OK! 8) Én is gondoltam Rátok, azt számolgattam, hogy a barátaink kislánya is nagyjából ennyi idős volt, mint Hannus, amikor elkezdett járni. Amúgy mizu Veletek?

Képzeljétek, ma kaptam állásajánlatot. Én ugye az Alcoából jöttem el, de azidőtájt jött a Sapa, jelentkeztem is, a volt főnököm lett ott a csoportvezető, aznap hívott be interjúra, mielőtt este pozitív lett a tesztem Natival. Szóval akkor már nem mentem át, de mondta, majd keres. Hát most keresett... Persze nemet mondtam, nem tudnám Natit itthon hagyni még, ő is megértette, a felesége egy héttel utánam szült, ő is otthon van még. Csak olyan rossz, amikor Lilivel itthon voltam, akkor is hívtak korábban kétszer is, aztán mikor mentem volna, alig tudtam visszamenni. :?

Jaffa, nem semmi ez az exceles, bár a példa még valamennyire derengett, amit beírtál, de idézőjelre egyáltalán nem emlékszem, hogy valaha használtunk volna. :shock:

Tegnap megnéztük újra az Igazából szerelem c. filmet, az egyik nagy kedvencem. Most is tudtam bőgni a végén. Csak sajna a portugál csaj szövege egyáltalán nem volt feliratozva, pedig az egyik kedvenc részem, mikor mosolygó arccal beszólogat a pasinak, aki persze nem érti. Ja, és az Avatar is szuper volt, mindkettőnknek nagyon tetszett, jó kis uniszex film lett szerintem, romantikával, légi csatával fűszerezve. Ajánlom mindenkinek, bár egy vagyont hagytunk ott a moziban, de mondjuk évek óta csak a moziünnepen szoktunk elmenni, ha egyáltalán.

Most a Megérzést kezdtem el a tv2-n, már láttam egyszer, akkor tetszett. Férjem megint céges bulin van, Bp-en, ott is alszik, csak csajok vagyunk, ők meg már kidőltek. Megyek is.

jó éjt! és szép hétvégét mindenkinek!

Katinka

Kép
Kép
katinka31
 
 


Katinka,az uram azt mondja,hogy folyamatos fejlesztések vannak a Sapánál,annyi a melo,hogy alig győzik..biztos lesz később is hely.


Any,Te tényleg szereted a narancsszínt. :lol:
tünci28
 
 
 


ja,tényleg,azt sose feliratozzák.
tünci28
 
 
 


Lara, én tudtam, hogy Hannussal nem lehet gond!!! :D Nagyon-nagyon örülök!!! :D

De édesek a csajszik! :lol: Meg kell őket zabálni! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Beze: Köszi szépen a privit, aranyos vagy, hogy leírtad. Bár én nem hiszem hogy végig csinálom, legalábbis egyelőre. Jelöltelek!

Lara: Örülök, hogy minden oké Hannussal!

A csajok pedig nagyon aranyosak! Mindegyik!!!!!! De Niki és Zsófi együtt különösen! :D

Szívem szerint én is szeretnék Réka mellé egy kislányt, aztán még egy kisfiút. De lehet, hogy ehhez már nem vagyunk időben. :roll:

Egyébként meg sokkot kaptam, hogy már bölcsödén, meg dolgozáson kell gondolkodni! Úgy elrepült az az egy év, a következő is gyorsan el fog! :cry:

Egyik nap mi is voltunk kint szánkózni. Eleinte tetszett Rékának, mosolygott nagyokat. Aztán elaludt a szánkón! :shock: :lol:

Én nem is emlékszem pontosan, hogy mikor kellett nevet mondani! De szerintem már kint volt Réka, és csak akkor! De a császár sem altatásban megy, nem?

Bende: Jó a zebra? Szereti Niki?

Az Igazából szerelmet én is imádom, a tv2-től meg mindig tiszta ideg vagyok, hogy nem feliratozzák azt a részt! :twisted: A született feleségeket meg nem is értettem, most megint hónapokig ismétlés lesz? :shock:

Szösz

KépKép
szosz
 
 


A Bebe Tv másnál is eltűnt?

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Sziasztok éjszakai müszakosok :lol:
Vendég
 


Szia Lara! :D
Most anyudéknál is alszotok?

Szösz

KépKép
szosz
 
 


aranyosak vagytok hogy aggódtatok értük :D

Szösz:Nekünk meg a viva tünt el :shock: Hannus is elaludt a múltkor a szánkón jó hideg is volt.
Én a született feleségeken teljesen kiakadtam soha nem csinálták ezt egy sorozattal sem csak mindig ezzel carakodnak.
Szerintem hónapokig nem lesz új rész csak gyorsan belevágtak a közepébe :evil:
Már itthon vagyunk tegnap jöttünk haza.

Beze:Kedden irunk töriböl ha jól emlékszem kedvenc tantárgyad volt áruld el a titkot hogy lehet jól tanulni belőle.

Katinka:Köszi jól vagyunk csak a héten Anyuéknál voltunk Apa meg szervíztalálkozón.Mi meg barátnőztünk meg ilyenek olvastam csak mire írtam volna Hannus kinyomta a gépet.
Nagyon helyesek a lányok :D :D :D :D
Mikor mész vissza dolgozni ha Nati betöltötte a 2-ik évet?
Vendég
 


Ancsi:És ő mit fog csinálni a rendelőbe?Tényleg jó lehetett nosztalgiázni :D

Anyany:Nagyon édesek a kis barátnők :D :D :D :D

Jaffa:Nagyon szorítok neked+++++++++++++++++

Tünci:Örülök a jó eredményeknek :D :D :D Meddig kell még feküdnöd?Végig?
Nekem is császár volt és nem kellett elöre nevet mondani csak mikor megszületett a Hannus.

Betti:Bizony neki kell bátorodni mert hamar itt lesz az idő :D Én is voltam fodrásznál a héten,már rámfért nagyon :oops:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?