Új privát üzeneted érkezett!

A porszívó-orrszívóval 3 éves korára jutottunk al Bendével odáig, hogy már nem üvölt, és ő is megfogja és csinálja magának. Persze kell "segítség" a hatékonyság miatt... Szadi-nem szadi, sajna ez a leghatékonyabb módszer. Nekünk orrmandula kivét lett a sok próbálkozásból. Nem tudta rendesen zsepibe kifújni a cuccot, akárhogy is igyekezett. Állandósult az orrmandula duzzanat, pangott a trutyi, mert nem tudott kifolyni, arcüreg gyuszkók... soroljam? :wink: Csodás volt. Most lekopogom, október óta (műtét) megúsztuk a nagyobb zűröket.

Vasalás. grr. Én inkább nagyon gondosan teregetek majd hajtogatok, hogy minél kevesebbet kelljen vasalnom. Csak amit tényleg kell, azt szoktam. :lol:

szilvás76
 
 


[quote="vanilla01"] írta:vanilla01desítővel nincs gondom kipróbáltunk jó párat mire találtam aminek nincs utóíze .


Nem magam miatt, hanem a baba miatt kérdem, tudtok arról vmit, hogy ezek a mű édesítők nem károsak-e? Én már nem tudom, mit gondoljak. Mézzel ízesítek sokmindent, de hát az is cukor bomba valahol, csak másmilyen... :-(

szilvás76
 
 


szilvás76 bocsi közben megjött nagy fiam is kérdésedre válaszolva ma voltam diabetikusnál és én is rákérdeztem és azt mondta nem káros a kicsire mivel nem 100%-ban csak azt fogyasztom pl reggeli kávém csak cukorral vagy esetleg 1-1 pohár cukros ücsi ugy hogy bele bele iktatva néha egy kis cukor így nem káros a babára
Vendég
 

 
 

Szilvás,nekem az orvostudakozón írta vissza a doki,hogy az édesítő nem magzatkárosító.Hát remélem is...a teát,kávét iszom azzal. Bár mostanában inkább üditőzöm :oops:

Sophie,a hozzászólásaim alján van hogy www - ott a blogom.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Vasalás közben meg hangoskönyvet fogok hallgatni,Szabó Magda Az ajtó - sose érek a végére :shock:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Evi, én is most vasalok. Én is utálom. De ez most a nagy függönymosási projekt... karácsony előtt akartam, de már nem volt időm.
De Szabó Magdát imádom, különösen az Ajtót. Nagyon jó.

Sophie, Miklóson van egy csapat, akik ekviszik és vasalva visszahozzák a cuccost. A cba-nál van kirakva a hírdetés, mindig sóhajtozva nézem... aztán inkább leredukálom én is. A felsőket vállfán szárítom, és akkor hajtogatni se kell, mehet be a szekrénybe. A többi meg olyan, amilyen.

Kép
xtina75
 
 


na megjöttek a férfiak mennem kell sziasztok holnap beszélünk puszilok mindenkit és vigyázzatok magatokra na meg a babákra !! :)
Vendég
 


Én nagyon szeretem Szabó Magdát. :-) De inkább igaziból olvasni ;-)
Bár még a hangoskönyvet nem próbáltam... :-) Mondjuk házimunka közben neméz olvasni.
Nincs is jobb, mint bekuporodni a fotelba, és olvasniolvasniolvasni.
Régen, még lánykoromban pecázni jártunk, de én nem horgászom. Mindig vittem könyvet, és voltak az egykönyves-horgászatok, kétkönyves-horgászatok... Attól függően, hogy mennyi időt töltöttünk a vízparton.

Na, ezt egy időre elfelejthetem, marad a lefektetés utáni olvasás, de az meg nem megy, mert bealszom. :-) Öregszem...

szilvás76
 
 


Na függönyt azt nem vasalok :shock: egyébként meg majdnem mindent... férjem pólóit,nadrágokat,pulcsikat,én felsőimet...gyűr a mosógépem,hiába vasaláskönnyítős Indesit :( meg úgy szép...
Anyukám még elvetemültebb,ágyneműt is vasal :shock: mondom minek ha belefekszek,gyűrött lesz :lol:
meg amiket vettem kismamaruhákat,most mostam ki,azoknak is nekifekszek...

Fura ez a kismamaság. Annyira nem is érzem,sokszor olyan hihetetlen is... :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Én meg szinte csak függönyt... hiába teszem fel vizesen, nem rúgja ki magát. És utálom nézni gyűrödten. De ez évente max 3x kell, nem vészes. A szobák meg a konyha kész, a nappali nagy 6 méterese van hátra... de csak átrohanok rajta.
xtina75
 
 


Én nem rakom fullra tele, csak 3/4-ig, akkor nem gyűri meg, és ahogy lejár a program, már szedem is ki lehetőleg.
Karácsony előtt teletömtem, mert túl akartam lenni a mosáson, na, mintha a kutya szájából került volna ki a ruha, úgy nézett ki! :-) Azt tényleg vasalni kellett...

szilvás76
 
 


Csillag. A "babanetkép"-et betettem a gmailos dokumentumok közé. :-) Legyen egy helyen a táblázattal.
Kezdem érteni a csíziót. :-)

szilvás76
 
 


[quote="szilvás76"]C írta:szilvás76sillag. A "babanetkép"-et betettem a gmailos dokumentumok közé. :-) Legyen egy helyen a táblázattal.
Kezdem érteni a csíziót. :-)


Mármint a babanetes-gmailes helyünkön. Értitek,na..
:wink: :oops: :lol:

szilvás76
 
 


Szilvás,
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok!

Évi
Én is vásároltam már Kisvakarcsnak :oops:
Kapott már néhány body-t!
Védőnő :oops: :wink:

Csillagfény
Kólát, gyömbért próbáltad? állítólag az is jó hányingerre....

Cukor---édesítő
Én mindkettőt tudom nélkülözni :wink:

Szilvás
Nem kell teljesen száműzni a kenyeret, csak inkább a teljes kiörlésűt vegyed...és egyszerre nem 2 kilót egyél meg! :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Ma hős voltam. Ebédidőben (ebéd helyett :evil: ) elmentem a védőnőhöz.
Olyan nyugdíj előtti korosztály. :cry:
Előbb-utóbb vagy őt, vagy magamat gyilkolom meg :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
(vagy hanyagolni fogom :oops: )

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Ircsi :shock: ezek szerint nem túl szimpi... :?

Na akkor nem én vásároltam még egyedül :lol:

Se cukor,se édesitő--akkor?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi
Ha nagyon hiányzik az édes íz, akkor fruktózt használok. (gyümölcscukor--kevésbé emeli a vércukorszintet)

http://www.informed.hu/index.nfo?tPath= ... e_id=86468

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 



Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Tényleg!!!!!!

Mekkorák a pocakok??????

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


sziasztok!

lombikbaba Neked már látszik vmi?!?! én csak egy kicsit fel vagyok puffadva... jóóóó, mondjuk nem is a 10. hétben járok... :lol: :lol: :lol:

Csillag ő a mi kis vérebünk...szőőőőrnyesen félelmetes tud lenni az 1kg90dkg-jával!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gtunde75
 
 


Szilvás, igen, pont előtted megyek uh-ra :lol: 17h-ra :wink:

bekri
 
 


Pocak,az van,de nem kismamis :shock: borzalmasan nézek ki. :( Estére hordó alakot öltök.Na ez van.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Szép estét kismamik és pompi csajok! :)

Én úgy vagyok a védőnyanyával, hogy egyik fülemen be, a másikon ki..Egy jó dolga volt, megtanította a babamasszázst. Igaz a csajom ki nem állhatta 5 percnél tovább...

Na rakok egy elrettentő képet..
Kép

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Igaz ebben úszik 2 melegszenya (kisebb méret) és 3 deci feketeribizli narancslével...
De nem tom mi lesz ebből a végefele???
Én is imádok olvasni, most végeztem ki az Imprimatur-t, jöhet a folytatás.
no nem tom mit akartam még írni..

ja igen róka ellen nagyon jó a gyömbér, van fincsi gyömbéres limonádé recim, ha kell bemásolom!

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Sziasztok!
Sajnos én csak ilyen ritkán tudok jönni, egyelőre. De azért olvasgatlak Titeket. És remélhetőleg a hét vége felé már írni is többet tudok. Addigra kiszabadítom az itthoni gépet a karácsonyfa mögül, vagyis leszedem a karácsonyfát. :-)
Sajnos nem is tudok mindenkire reagálni, csak ami így hirtelen eszembe jut.
Mindenkinek köszönjük a képünkhöz írt dícséreteket, aranyosak vagytok.
Szoptatás téma: Teljesen egyet értek veletek abban, hogy nem szabad, hogy az esetleges sikertelenség miatt lelkifurdija legyen a mamának. Nagyon egészséges dolog az anyatej, jó dolog a szoptatás,de egyszerűen előfordulhat, hogy nem megy. Nekünk az első két hét volt nagyon rossz (sokat sírtam, és idegeskedtem, ami persze nem tesz jót), de utána belelendültem ... :-) De szerintem a tápszerek is nagyon profi összetételűek ma már. A lényeg, hogy szeressük a babát, és kiszolgáljuk az igényeit.
Ircsi babakép: Gyönyörű. Már alig várom a jövőhetet, hogy én is láthassam a manót.
g-mail: valaki írja már le nekem is, hogy hogy működik.
Tünde: Kutyusod haláli jópofa. Nagyon cuki tekintete van.
Pocakméret: Nekem még egyáltalán nem látszik.

Hát egyelőre ennyi. Jó éjt nektek! Szép babás álmokat! :-)
Katka
katka77
 
 


Készítettem vonalzókat. Most tesztelem. Mégegyszer jó éjt!
Katka

Katka
KépKép
katka77
 
 


Jó reggelt!

Tünde
Az én pocakom olyan, mint egy jóllakott ovisé :wink:
Majd csinálok képet!

Szivvi
Azta :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Katka
Írtam PÜ

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Szép jó reggelt Mindenkinek!
Ma még nem voltam trónon :D de a hányinger üldöz ezerrel!!!



[quote="lombikbaba"]S írta:lombikbabaziasztok!

Csillagfény
Kólát, gyömbért próbáltad? állítólag az is jó hányingerre....

:


Igen próbáltam...de sajna akkor is marad ez a fránya .... bleeeee

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


sziasztok! jó reggelt!

katka köszi! :wink: imádjuk is a kis dögöt! :lol: :lol: :lol:
kicsit nem látszik a vonalzód vége... :( :wink: :lol: :lol: :lol:

Ircsi :lol: :lol: :lol: jaaa.... hát úgy igen... már csak akkor lapos a hasam, ha reggel van és még nem ettem semmit... :wink: de rögtön reggeli után elkezdek hordósodni... :)
mondjuk nálam azért feltünő, mert tipikus lapos hasú vagyok... soha nem oda híztam, hanem combra és popóra... szóval most már kénytelen vagyok bő felsőket húzni, hogy a kollégáim ne vegyék észre... :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


[quote="szilvás76"]C írta:szilvás76sillag. A "babanetkép"-et betettem a gmailos dokumentumok közé. :-) Legyen egy helyen a táblázattal.
Kezdem érteni a csíziót. :-)


Szilvi!
Értelek én...nyugi...itt már mindenki-mindenkit ... félszavakból is :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


[quote="lombikbaba"]T írta:lombikbabaényleg!!!!!!

Mekkorák a pocakok??????




Hát Ircsi...nekem eedig is volt jókora hasam...nem tudom mi lesz belőlem-belőlünk :D Hozzáteszem eddig 1kg-ot híztam :S

Ne ijedjetek meg!!!!

Kép

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


[quote="gtunde75"]s írta:gtunde75ziasztok!



Csillag ő a mi kis vérebünk...szőőőőrnyesen félelmetes tud lenni az 1kg90dkg-jával!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

]



Imádnivaló kis véreb....jajj megzabálom!!!! Imádom ŐKET!!!! szépikeeeeeeee

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Remélem mindenkinek válaszoltam :D
Mégis voltam trónon...királyné lettem ma is :)

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Szivvi!
Szép pocó :)
De nálad legalább ketten vannak :D
Én nagyobb vagyok...bár alapból is :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Csillag a fotózási technikád tanítani kéne!!! :lol: :lol: :lol:

A Ti kutyutok is cukipofa! kíváncsi lennék mit művelnének egymással... eccer majd összeereszthetnénk őket! :lol: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


tegnap a 2 órás séta,várakozás után (leányom addig edzésen volt) alig vártam hogy hazaérjek (18:02).Aztán valami rózsaszínes pötty volt az alsóneműmön...gyorsan lefeküdtem.Azóta sincs semmi...Mi az isten nyila ez?Ugye neeeeeeem? :(

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


[quote="gtunde75"][ írta:gtunde75b]Csillag a fotózási technikád tanítani kéne!!! :lol: :lol: :lol:

A Ti kutyutok is cukipofa! kíváncsi lennék mit művelnének egymással... eccer majd összeereszthetnénk őket! :lol: :lol:


Muszály volt megtámasztani a gépet!!!! :) :) :)
Egyébként remegett a kezem és homályos lett a kép... :D :D :D
Ez van...de megcsináltam!!!!!!! :P

Ha jobb idő lesz összehozzuk a "gyerekeket" :D
Bubukám ebben az időben majd megfagy! Begörcsöl a jeges hóban a kicsi lábája.... :( Úgy sajnálom ilyenkor :( :roll:
De az enyém nem fajtiszta ááááám :(

Őfelsége:Yorki és Csivava keverék....
Az anyuja jó nagy....volt... :)A tenénysztőnél a Csivava tüzelt,a Yorki kanos volt....és lett Bubukám!!!!

de imádom!!!
:)

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Szivvi, hűha :D :D
Csillag :lol:
Remélem minden rendben?? Nincs rózsaszín pöttyözés,ugye?

Én mérlegre álltam. :evil: Egyszerűen nem tudom elhinni hogy megint egy kilóval több vagyok!!!! Pedig minden nap sétálunk,tegnap pl több mint egy órát,és nem is ettem sokat,szerintem csak normál adagokat. Kibujdosok a világból.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Amit irtatok AFP melyik értéket kell nézni(fiú v.lány... :D )
Barátnőmnek MOM értéke 0.87, korrigalt AFP MOM 1.15..???

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi!
Most nincs...este óta nincs...
De akkor megijedtem :S
Lehet sok volt a séta,hideg...stb ?
Most eszikézek :D
2 szendó...sajttal,száraz szalámival,uborkával...és majonézzel :D
De közben vagyogatok :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Én is eszek...szigorúan 1 szendvics,sonkával,1 szelet sajttal,1 pohár tej. Többet nem eszek. Teljesen kész vagyok. Biztos unalmas már ezt olvasni. De becsavarodok a kilóimtól és attól hogy nézek ki.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Nyugodj meg!
Tudom ez nem vígasztal,de én a fiammal 25kg-ot híztam...
Leányzómmal 13kg-ot...
Mindenkinél változó...De ahogy te is említetted!!! Kicsit később majd a torna segít...De ha tudod tartani a "diétát" nem lesz gond...a napi kalória legyen meg...
Egyébként én is olyan alkat vagyok hogy 2 falat is meglátszik rajtam...ezért fura nekem az az 1kg amit eddig híztam...de a védőnőci azt mondta a hányingertől is lehet fogyni.na már most én nem fogyok,szerintem csupán nem engedi a kilókat felrakódni...Na ezt jól megaszondtam :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Sziasztok szép jó reggelt mindenkinek .

Hogy vagytok ?? Ma én émelygősen és nem tudom olyan fáradtnak érzem magam :?
Vendég
 


Csillag,persze,ok a hízás terhesség alatt,de nem 5 kg az első 10 hétben


:?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Szia Vanilla!
Évi!
Nincs esélye annak hogy ti is többen vagytok? :oops:

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Hát azt látta volna a 7.heti UH

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Vanilla!
Pihenj sokat ha fáradtnak érzed magad!Én is émelygek-sőt ez enyhe kifejezés...olyan hányingerem van hogy csak na.
A melleim önálló életet élnek...szétszakadnak,feszülnek és melegek!
Én is sokszor érzem magam fáradtnak...akkor ledőlök kicsit..Tedd azt te is!-ha tudod...

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Évi, nem szomorkodj már, örülj neki: babát vársz. Az 5-ből mondjuk 3 a karácsony. Most jobb lenne, ha hánynál, mint a lagziskutya??
Fel a fejjel, csajszi! :) :) :)

Kép
xtina75
 
 


Évi!
nem vagyok orvos,de a barinőm most 30 hetes ikerterhes és csak a 10.héten drült ki.Mondjuk nem értem hogy miért nem látta előbb a doki,hiszen már 5 hetesen tudtak a terhességről.Nekem ez kínai...csupán egy kérdés volt :oops:

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?