Új privát üzeneted érkezett!

:lol:
Hoxa,képeslapok.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


naggggyon durvaaaaaaaaaaaa :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


kissé én is lehet lassúnak tűnök...táplálkozom...tegnap a fiam csinált vacsorát (tarhonyás virslis lecsót) és a maradékot eszem :D -hát nem édes gyermek ?

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 

 
 

Akkor nem szekált se testsúllyal, se macskákkal se semmivel? És még kedves is volt? :lol:

Kíváncsi leszek a többiekre is...

Az "enyém", ha az 1 év alatt nem ment át agymosáson, egész kedves. Bár én már nem kismamaként találkoztam vele... Mindenesetre nem egy leugatós tipus...

szilvás76
 
 


Ja azt mondta hogy megindult az integrálódás,így mostantól,kivéve a vége felé járó kismamik,mindenki a Klinikán szül majd. Meg ott van csak ügyelet is,meg minden.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Testúlyra se mondott semmit,mondtam a 4 kg hízást,(remélem még mindig csak 4...nem álltam pár napja mérlegre :lol: ) azt mondta hát az ünnepek is... :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


igen...ezt tegnap nekem is mondta...bocsi eezt elfelejtettem...nem a megyei hanem a nagyszülészet...és a vérvétel is ott lesz a 12.hetes

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Francba eléggé kiesik :? az Édesanyák útja... Na mindegy

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


én meglepődtem magamon a hízás miatt hogy csak 1 kg....de azt mondta a hányinger miatt is lehet fogyni...én nem fogytam csak éppen 8 hét alatt 1kgot szedtem fel...máskor itt már vagy 4-5öt :(
sajna ilyen vagyok :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Évi.
Nyafinka: Na jó, megtartjuk, normálisnak tűnik!
:lol:

szilvás76
 
 


mondanám hogy elmegyek veled.....de nem egy időben lesz a vérvétel :S

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Ja kár hogy nem tudunk együtt menni.

Szilvás,hát ez az hogy nem...mivel el fogunk költözni tavasz körül...de ilyenekkel még nem sokkoltam :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


hova költöztök?messze?

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Belváros,talán...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


értelek...az jó...gondolom nagyobba :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Kép :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Hát egyrészt más elrendezésűbe,másrészt gázfűtésesbe...olcsóbb..

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


nem utolsó szempont...jó lesz :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Amennyi cuccunk van :shock: érdekes lesz....

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Ismét sziasztok!
Most értem csak be dolgozni. :D
Védőnéninél voltam, reggel 9-re mentünk és vártunk vagy 40 percet, mert más is volt előttem.

De a lényeg, egy nagyon-nagyon fiatal nő (kb. 30 lehet). Férjem nem is hitte el, amikor meglátta, vékony csínos nő. Ő azt gondolta (persze én is), hogy ők olyan anyukám korabeli nénik. Hát nem. :)
De nagyon aranyos volt, 1 hónap múlva kell ismét menni.

Ja és tegnap férjem egész este a babáról beszélt, hogy miket csinált. Nagyon édes volt a képeket kiraktuk a hűtőre is. A doki kérte is, hogy minden vizsgálatnál legyen ott a párom, mivel mindig megmutatja neki is.

Bocsi, nem tudtam visszaolvasni. Most meg megyek a pénzügyünkre, mivel év végi zárás van és valami nem ok. Tegnap is 3 órát voltam ott.

Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Fifth Birthday tickers

Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Second Birthday tickers
woody
 
 


szia woody :)
Ne vidd túlzásba a munkát!
:D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 



Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Szia Woody.

Na, holnap 9.15-re én is megyek... :-)
Majd referálok...

szilvás76
 
 



Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


na igen Évi...ezek jók... :D nincs bent lakásigénylésetek?
sűrgősen adjátok be!!!!

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Az mi? :shock:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


írok privit

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Juhú megtaláltam a blogod :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


az én blogom????????jujjj azt már 1000 éve nem csináltam :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Bejelentkeztél hozzám olvasónak és így lett meg a Tied nekem :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


hjaaaaaaaaaaaaaaj már a címét sem tudom... :(

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


na megyek odarakom a pörköltöt...csirkeeeeeeeeeeee :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Én meg betömök valami kaját és vasalok...majdnem elfeledkeztem róla,és már kezdtem marhára unatkozni :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Csillag, megpróbáltalak az IWIWen megkeresni, de egy kicsit sok Szabó Kriszti van (62 oldalon keresztül), még Pécsett is. A 14. oldalnál kidobott a rendszer, szóval nem sikerült... :evil:

szilvás76
 
 


nekem meg valamiért nem tölti be az oldalt!!!

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


33 éves vagyok...pécsi...szőke kép van kint rólam...és nem a leg élesebb fotóm :(
engem nem enged fel iwiwre :(

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


pároméval felmentem és azon belül ez a link...lehet nem lesz jó :(

http://iwiw.hu/pages/user/userdata.jsp?userID=9905185[/url]

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


de ha te megadod a neved...megkereslek én :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


na be tudtam jelentkezni :)
jippijééééééééééééé :)


ez vagyok én:
http://iwiw.hu/pages/user/userdata.jsp?userID=9905185

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Közben meglettél...
Csak bezavartak a keresésbe a jelecskék... :-)

szilvás76
 
 


megtaláltál :D visszaigazoltam :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


:$ :oops:

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Nagyon szépek vagytok a képeken!!!! Imádnivaló a kisfiacskád...igen igazi szívtipró :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Sziasztok huuu megjöttem ez az orvosi vizsgálatok sorozata kikészít de jó hír a vércukrommal minden oké és a szívem is most jól mükszik gyors vissza olvastam amiket irtatok hát nem semmi én idáig kb 1 kg-ot híztam de lessz ez még jobb is :D igaz nálunk cukor kilőve minden édesítővel van készítve és fogyasztva ,
Vendég
 


Ezt már akartam kérdezni.
Én használnám az édesítőt, de nem tudom melyik a rosszabb: a cukor, vagy az édesítőszer (aszpartam éstsi)

Én lemondanék a cukkerról, ha tudnám, hogy a mű-édesítőkkel nem ártok többet. Az biztos, hogy a hízással sem lenne annyi gond. Száműzni kellene a kenyeret is teljes mértékben. Most próbálkozom a rozsos és graham cuccokkal, hátha kicsit jobb lenne az elkövetkező időszak súly és egyéb szempontokból (cukor, vérnyomás egyebek)

szilvás76
 
 


Köszi Csillag, hát igen, igazi "Anyaszív-tipró" :-) :wink:

szilvás76
 
 


Én nem tudom mi van az IWIW-vel, egyszerűen ledob, most meg nem enged vissza. :evil:

szilvás76
 
 


Bekri, mikor mész 21-én UH-ra? Én 17.30-ra kaptam időpontot. :-)

szilvás76
 
 


halihó!

na, szuper, hogy mindenkinek (legalábbis eddig) jófej a védőnénije! a miénk is az, szerencsére mi nem költözünk egy darabig, szóval, ha nagy gond nem lesz, marad is nekünk ő!

gyerekem letrottyant! :( valószínű, ahogy Maccs, Te is írtad, a fogacskái miatt... szegényem, takonypóc! de olyan kis ügyes, fújja az orrocskáját, így ma még nem kellett porszívózni! utálom, mert olyan erős, hogy egyedül nem is nagyon tudom lefogni, pedig nem vagyok én sem kis darabka...

jujj, vasalás! én nem gyakorlom ezt a frenetikus házimunkát! :S szégyen ide, szégyen oda, ez van!

mi van itt, kérem!? mindenki blogol!? és egyáltalán, hogy találtok egymásra!?

iwiw-en engem is megjelölhettek. Ballóné Bódog Zsófia. szerintem sok nincs belőlem! :D

sophie27
 
 


Én teljes vagy félbarna kenyeret szeretem de meg eszem a másikat is főleg ami a lidlben van szeletelt vajas nyámmmii :P édesítővel nincs gondom kipróbáltunk jó párat mire találtam aminek nincs utóíze . Amugy genetikus sogornőm ajűlotta terhescsikokra kenjem magam babaolajal én szot is fogadtam erre képzeljétek alergiás vagyok rá telle lettem pici piros pöttyökkel jó mi nesze neked . Amugy a hizásról még annyit az első két fiammal kb 30 kilót hiztam / db most nem akarok annyit :roll:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?