Új privát üzeneted érkezett!

Hát,ugyan nincs rajtam szemüveg de a macik nyuszik hasa szerintem rózsaszín. :?:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


hjaaaaaaaaaaaa...az aukció nevében is benne van :( én akkor sem látom rózsaszínnek...lehet rossz a monitor színe (mondjuk cserére szorulna már az édes) de akkor keresek majd barnás árnyalatút...mert az tényleg unisex szín...
azta ezt jól benéztem...még jó hogy nem nyomtam rá :(

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


:D van benne barna is,az igaz :roll:
Biztos van még sokféle...
Febr 8-án lesz bababörze a vásárcsarnokban.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 

 
 

Sziasztok
Én önző módon a ruhákat mindet eltettem, mert tudtam, hogy hamarosan szeretnénk tesót. Az első babámnál MINDENT nekünk kellett megvenni, mert nem volt kisgyerekes a környezetünkben. Szóval (nővérem tanácsára, aki hasonlóan járt mint Csillag) a ruhákból semmit nem adtam tovább még.
A mérleget, mellszívót, pelenkatartót, sterilizátort (tök felesleges cucc) kölcsönadtam a barátnőmnek, de már visszakaptam. Majd ez a Baba után talán továbbadok mindent.

56-os ruhákból mind vadi új, mert Bendére rögtön a 62-es ruha kellett. :-) Dokinénim megpróbálta az 56-os rugit, de nem ment rá. :-) Így Apa hazarohant az Istvánból akkor még Dunakeszire, és hozott nagy rucit.
Mi akkor levetettük a köldökzsinórvért is, most nem lesz rá keret. :-(
Remélem, soha nem is lesz rá szükség...

szilvás76
 
 


Szilvás,jó nagy baba volt :shock:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Ja, rezgőszékünk volt, SZUPER!
Hasfájáskor, nyűglődésnél beletettük, vagy mi ringattuk, vagy ráztuk, nagyon szerette. Símán elaludt benne.

Forgónk is van, azt kaptuk. Kettő is volt, az egyig felhúzós, a másik elemes. Az elemes egyben távirányítós is. Az jobb volt, a felhúzós nagyon hamar lejárt, és akkor jött a balhé. Ilyenkor Szülő oda, újra felhúz... Az elemes meg asszem 5 számot játszik le, bármikor leállítható, és távolról újraindítható. Nem tudom, mennyi az ára, ez is Fischer Prise tipusú, macikás, és a plafonra halvány derengő fényt vetít. Aranyos nagyon...

szilvás76
 
 


Hát igen...önzőnek kellett volna lennem...de tudod itt én öcsémet és a pisi lánykát néztem...ha előre tudom hogy ez a nőféleség ennyire idióta lesz....akkor nyilván én sem adok oda MINDENT.
Tényleg nem nagyképűségből de pl.: olyan babaágyra szerelhető zenélő-forgó játékom volt ami kb80cm magas volt,plüss huzat minden hol,plüss figurákkal, nagy zene dobozzal (Mozart,Bach,Beethoven zenéket játszott).Bolti ára 2000-ben volt 14.990,- :( és ezt is kidobtaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
A sok babaruciról nem is beszélve :(
Fáj a szívem nagyon...

De vannak hálátlan emberek a világon!

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Évi, 4,4kg és 61 cm.
:wink: :shock: Most jó lenne, ha egy picit kisebb lenne, bár az "út" már kitaposásra került neki... Azért egy picit horror volt... :wink:

szilvás76
 
 


nem pisi :( pici :) lánykát

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Csillag :) pisi :lol:
Lehet nem is kidobta hanem eladta őket
Na,porszívózás,mert jön a Nyaúúúú

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


tudod Évi...most már az sem érdekel...majom nő és kész!!!! :)

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Évi, köss a cicák nyakára masnikát, hátha úgy nem lesz annyira nyaú. :-)

Vag legközelebbre idomítsd be őket, hogy torokra támadjanak... :lol: Ha lúd, legyen kövér...

Tesómnak volt egy Pekingi kutyusa (macsklanagyság) az pl annyira utálta a védőnőt, hogy odaült a kiságy elé, és fenenagy öntudattal morgott-"vicsorgott" ha csak közelített...
Tesóm viszont nagy kutyabolond, úgyhogy az volt a csaj nagy mákja, hogy ezt valahogy megérezte, és nem tett megjegyzést. :-) Csúnya "vége" lett volna... :lol:

szilvás76
 
 


Jó takarítást és kellemes eszmecserét :)

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Visszaolvasgattam a tegnap esti "termést"
Bekri! Na most esett le, hogy mi már beszéltünk! Bakker. :lol: Lehet, hogy egyszerre, egy dokinál fogunk szülni, láttad? :lol: :lol: :lol:

szilvás76
 
 


Na próbálna meg beszolni bárki is...szerintem vagyunk annyira talpraesettek hogy nem hagyjuk magunkat...ha eljön az idő és hozzám is bekukk a védőnőci(mondjuk az enyém aranyosnak tűnik) akkor helybenhagyom rendesen...a vérebemtől nem válok meg!!! Mondjuk bubus mindenkinek örül és mindenkinek ugrál...csak próbáljon meg szólni érte :D
Torokra ugrasztom a harci vérebemet!!!

Kép

Kép

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


ő egyébként az első vetélésem után került hozzám...afféle babapótló lett :D Imádom!!!!

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Csillag, nagyon czuki ez a kutyu!!! Nekünk is van kettő, igaz nagyobbak, de ha szomorú vagyok, megyek simogatni őket.

Kép
xtina75
 
 


:D Nem lehet őket nem szeretni!!!!
Aki az állatokat szereti-rossz ember nem lehet!!! Én ezt vallom :D
És ők is sok szeretetet tudnak adni...Bubu érzi a babócát,sokszor teszi a fejét a pocakomra :D és úgy alszik :D Imádom...tényleg mintha a gyermekem volna.

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Csajok!
akinek van iwiw-je és szeretne "banázni" az nyugodtan jelöljön be....
Szabó Krisztina - pécs

Ez csak egy ötlet!!! Nem kötelező :)

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


banázni :( ésküszöm ma nem fognak a betük a billentyűzeten....
bandázni :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Soma is leül elém, az ölembe teszi a fejét, és az orrát a pocakomnak nyomja. :-)
Annak azért nem örülnék, ha rám is telepedne, nem annyira öleb típus a harmincvalahány kilójával. :lol:

szilvás76
 
 


Bubukám csak 3kg 10dkg
:D
de ő is tudja néha nyomni a pocómat :(

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Szilvi így megértelek :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


na felöltözöm és kiviszem a harci ebet sétálni...had ugráljon a friss hóban :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Na kéééész :D
Remélem mire ideér Nyau,a nyauk mindent összeszőröznek :?
Tegnap este a nagyágyon aludtak,középen hogy a gazdik véletlen se férjenek be. Na mondom ezt látná a védőnő.
Szilvás,és a pekingi kutyus mit szólt a babához? Azon kivül hogy megvédte a védőnőtől :)

Hát az én buta macskáim nem éreznek semmit....pedig állítólag a macska minden megérez...a nagy dagadt Rocky cicám ugyanolyan élénken ugrál(na)a hasamra,mind rég.
Az a baj hogy porszívózáskor besz*rnak és elbújnak amikor meg kész,kijönnek és itt menőznek meg verekednek,ugrálnak stb. bepörögnek. És most is ez van... Nyau meg néz majd
:shock:

Timi rég járt itt... :?:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Pekingi vigyázott rá. Elfogadta, és valahol a tulajdonának tekintette. De mire nagyok elttek a gyerekek, addigra meghalt, így nem tudjuk, hogy viselte volna az IGAZI nyüstölést. :-)

Szerintem a macsekok is érzik, csak annál öntörvényűbbek, mintsem kimutassák :-) :lol: :wink:
Na jó, nem tudom, az én macskáimon sem tapasztaltam semmit, a kutyán inkább. :-)
Születés után viszont tényleg vigyázni kellett, mert folyton oda akartak menni, sztem símán befeküdtek volna mellé, én meg nem akartam, nehogy a fejére feküdjenek, és megfulladjon Bende... Szóval figyelni kell, de később sztem jó lesz, hogy a gyerek kisállattal nő fel. Olyan édes a kapcsolat közöttük, bár a macsekok annyira nem díjazzák, hogy a farkuknál akarja megfogni őket. :-) A szürke inkább elbújik, Cirmi meg ha besokall, akkor (bár behúzott karmokkal) de rácsap a gyerek kezére...
Lehet ám, hogy féltékenyek lesznek kicsit, de majd megszokják/összeszoknak...

szilvás76
 
 


Biztos hogy féltékenyek lesznek...még egymásra is azok...
tényleg oda akartak menni? nemáááár :(
Már vannak terveink,éjszakára kizárjuk majd őket az biztos,nappal meg úgyis ott leszek mindig,ahol a gyerek...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Én pl bízom alapvetően a Somában is, de a gyerekkel SOHA nem hagyom kettesben összezárva, hogy ne lássam, mi történik! Azért az ördög nem alszik...

szilvás76
 
 


Igen, nagyon kíváncsiak voltak.
Én megmutattam nekik a babát, felügyelet mellett megszimatolhatták. De MINDIG ott somfordáltak a szobában a kiságy körül... :lol: Sztem az adandó alkalomra vártak. Nem bántották, de hát attól még sajna lehet baj...
De nyugi, majd megtapasztalod, amikor meg már nagybb a baba, úgyis változik a "rangsor"... :lol:

szilvás76
 
 


Na megjöttem a sétából-kifagytam :S
Igen a macskák öntörvényűek...de pl. párom szüleinél ha hozzák a babát elmennek,nem kíváncsiskodnak...mondjuk nem él a cicákkal a baba...erről nem igen tudok véleményt mondani.
Én is kíváncsi leszek bubu reakciójára majd ha meglesz a babóca.
Még jó hogy Bubu nem nagytermetű kutya...és nem ugrik magasra :D így a kiságy védve lesz :)

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Jaj neee.... :(
azt hittem 1.nem fogja őket nagyon érdekelni(pár nap,hét után)
2.mivel ordítani fog,menekülni,kerülni fogják
:?: :?:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Ez szerintem "nevelés" kérdései is.Barinőméknél volt egy dobberman amikor a kislánya megszületett...előtte a kutya mindig velük volt,utánna kizárták éjszakára a szobából.De nappal szintén ott volt a szobában ahol Móni a babával...sosem volt gond...Rá kell szoktatni őket...bár nem mindig sikerül :( nekik bejött a dolog!
Mivel a cicák öntörvényűek lehet velük nehezebb lesz,de nem hiszem hogy gondok lennének.A szülő úgyis mindig ott van,ha meg baba alszik...be kell csukni az ajtót rá...szerintem...legalább is én ezt fogom tenni

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Évi
Szerintem nem lesz gondod...
Mondom nálunk is elmennek a macskák...nem igen bírják a babasírást...hacsak nem nagyon kíváncsiak :)
ne stresszelj!!!Nem lesz gond!!!

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Oké :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Kép

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Először biztos kíváncsiskodni fognak, de minden csoda 3 napig tart. Lehet, hogy utána Ők nem fognak ott téblábolni, ne izgulj. Mindegyik Cicó más. :-)
Majd meglátod, ha oda kerül a sor!
:lol:

szilvás76
 
 


egyet értek Szilvivel :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Háááát,ezek bűnrosszak,de még bizakodok :)

Na mikor jön már Nyau. :shock:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


lehet elfelejtette hogy mennie kell? időre kéne mennie hozzád?

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


10-re ígérte? nem a pontosság hívei...elakadt a nagy hóban... :)

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Vag yaz előtted levő Kismama ráuszította a tengerimalacát! :lol:

szilvás76
 
 


esetlegesen :) ez tetszik...gyilkos tengerimalac...igazi killer :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Szilvi...szerintem odaért,hiszen nem válaszol...remélem nem bántják a cicák...lehet nem rokonszenveznek majd a nőcivel :) max kissé összekarmolva távozik :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


nyáúúúúúúúúúúúú...drukkolok a cicusoknak és Évinek hogy túléljék a napot :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


mindenki eltűnt? kihalt a fórum? :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Nyaúúúúúúúúúúúúúúúúúú, grrrrrrrrrrrrrrrrr, morrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
:evil: :twisted:

Itt vagyok, csak dolgozom. Elvileg.
Most egy kicsit lazábbak a napok, ezért nem lépek ki a babanetből, csak leteszem tálcára. Amikor látom, hogy jönnek a hozzászólások, meg tudok is válaszolni, írok.

Sztem is odaért Nyafinka. :-)

szilvás76
 
 


Na,itt volt a védőnő. Cicákra nem szólt semmit :) kedves,fiatal csaj. Egyébként tiszta cicás :) És élőben is nyávog. De kedvesen :)Mondott 1-2 dolgot,meg jövő héten kell mennem a drnőhöz,oszt ennyi...tornát szintén orvosi vizsgálat után javasolja,de az jövő héten lesz úgyhogy talán utána már lehet...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Hoppá!
A kellemes csalódás!
Pedig már elkezdtem írni a Nekrológot Nyafinkának...
:-)

szilvás76
 
 


:lol:
Ezt megúszta

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


huhh-ez kellemes csalódás volt...igaz Évi?
Micsoda képed van :o
honnét szerváltad?

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?