Új privát üzeneted érkezett!

Csibuc
Te is cukorkának nézed a gyógyszereket? :wink:
Nekem apa szokott nevetni, hogy a sok gyógyszer mellett miért kell nekem még enni is? :oops:

No-Spa
A napokban mondta egy szülész ismerős, hogy nem igazám ajánlott terhesség alatt a szedése, mert a méhszájat is lazítja!!!!
Terhesség alatti görcsökre inkább magnézium, diaphyllin, Brycanil javasolt.

Évi
Laevolac-ot tényleg lehet szedni (uaz. mint a duphalac)... :wink:

Maccs, Tina
Olyan jó, hogy ittmaradtatok!!!!!

Csillagfény
Terhesség alatt természetes dolog, hogy a nyálkahártyák megduzzadnak. Ettől van az orrdugulás, a fogíny vérzékenysége.
A szőke hajas nekem jobban tetszik :wink:

Dávidanya
Üdv a csapatban!

Terhesség alatti hízás
A kiindulási súly (BMI) függvénye, hogy mennyi elfogadható!
<20 :arrow: 10-13kg
20-26 :arrow: 8-12kg
26-29 :arrow: 7-10kg
>29 :arrow: 6-8kg
Terhesség egyébként is IR-es állapotnak tekintendő!!! Érdemes odafigyelni az étkezésre!!!!

Babanemét megállapító vizeletteszt
Nekem fenntartásaim vannak.
Ahhoz, hogy korrekt módon elvégezhető legyen, biztos kell egy bizonyos mennyiségű anyag a vizeletben... vizeletmennyiség, összetétel nem állandó!!!!
(terhes tesztek se teljesen biztosak...azért van a vérvétel :wink: )

Katka
Szépek vagytok!!!!

Anyatejbe átkerülnek bizonyos immonglobulinok az anyából!

Woody
Drukkolok, hogy ne legyen gond!!!!!

Maccs
Orosz név :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Vanilla
:lol: :lol: :lol: :lol:

Szilvás
Kutyanév.... ezen olyan jót nevettem... elképzeltem, hogy gyereket, kutyát ugyanazzal a névvel hívod... a kutya még esetleg figyel is rád :lol: :wink:
Arcüreg-gyulladás: orrcsepp, infralámpa, Bioparox (helyileg ható antibiotikum, lehet használni terhesen is)
Láz esetén Algopyrin, vagy valamilyen paracetamol... (USA-ban adják az ibuprofent is kismamáknak)

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Végéreértem....

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Ircsi, tűkön ülünk: VELED MI VAN?

Kép
xtina75
 
 

 
 

[quote="szilvás76"] írta:szilvás76llj állj állj, mi volt ma? :-) Többet nem írok, becsszó!
:lol:


Ma... reggel körbejártam a klinika-telepet, pletyóztam egy csomó ismerőssel :lol: :lol: :lol: :lol:
Egyezkedtem a főnökömmel...ő nyert :wink:
Aztán 2-re mentem a Kaáliba.
UH-n megkukkoltuk Kisvakarcsot :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (22mm fejétől a farkáig :lol: :wink: )
Két hét múlva kell mennem újra

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Kép


A leggyönyörűségesebb KISVAKARCS :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Jajj de széééééééép :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Kép
xtina75
 
 


Ircsi! Jujjj de gyönyörű babád van!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Azta milyen formás ki bébi! Nagyon édes már most!

Még egy végszó erejéig nyílvános szoptatás témában: nálam az említett esetek amolyan sos szinten mentek, nem volt más megoldás és nem hagyom a gyerekem üvölteni 20 percig csak azért, mert nem figyel senki se egymásra, nem engednek elöre 3 aprósággal ha üvölt a gyerek, a többinek meg teli bevásárlócsijai vannak. Ha üvölt a gyerek, azt mifelénk mindenki nagyon utálja és talán még rosszabbul jársz, mintha ott helyben megszoptatod.
Én is megpróbálok mindig félrevonulni, de jellemzöen mindent gyalog csinálunk, hosszú a táv és nincsen pad vagy játszótér, ahova le lehetne ülni ilyen esetben. Vagy vegyük a hosszú tömegközlekedést...
A babáim öszi születésüek voltak, tehát eleve ebben a kritikus csakazanyátakarom idöszakban mindannyian nagyon jól be voltunk öltözve. Jó nagy kötött sálam van, a nagy kabát, azalá olyan csodásan be lehetett bújni, hogy még a nagyon kíváncsiak se láttak semmit. Tavaszra meg azért valamelyest enyhült a helyzet. Sajnos nem mindenhol vannak szoptatásra alkalmas visszavonulási helyek vagy én nem járok olyan boltba. :) Ikea vagy H&m az más, de oda fényévente jutok csak el... Nálunk még az se értelemszerü, hogy mint otthon, a nagyobb bevásárlóközpontokban, föleg ahol több kajálda is van, nyílvános wc legyen. Szörnyü nagy gond ez! Söt a mozgólépcsö vagy a lift se értelemszerü. A mi metromegállónk a legmélyebb a vonalom, 3 emeletnyi lefelé és ugyan van lift, de hétvégenként mindig, este zömmel, napközben meg idönként ki van kapcsolva, amúgy meg minden halandó rástartol és nem azt nézi, hogy nekem esélyem sincs másképpen felkecmeredni onnan, ellentétben vele, akinek két egészséges lába van és nem egy baromi nagy babakocsija és egy alom gyereke.
A mozgólépcsö csak felfele van, zömmel az is egy szakaszon kikapcsolva. Csak a belvárosi megálókban van mindkét irányban mozgólépcsö... De mi nyugaton vagyunk és fejlettek vagyunk. Ennyit a tévhitek eloszlatásáról. :)
Vendég
 


:wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lombikbaba 2010.01.04 18:38-kor.

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Ez a lerövidített táblázat. A teljes a gmail-on van a dokumentumok között :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


vanilla (drusza) üdv a csapatban! :D
nagyon szarul vagyok ma...összehánynék mindent ,de nem tudok hányni...ez valami borzasztó érzés :(
HÁNYNI AKAROK!!!Nem is irogatok itten sokat...majd holnap beírom a képecskébe a többiek nevét is...hja...
védőnőnél minden ok. volt...
21-én megyek majd dokihoz!!!
fáj a fejem is....(szétrobban)
de ma már 2szer székeltem :D :D
király vagyok :D
na pusz csajok

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Csillagfény
Szedjél B6-vitamint! 3x1-2 mehet.... :wink:

Ha hányni akarsz, akkor igyál sós, melegvizet....

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


sziasztok!

olyan fura nekem, hogy néhányan alig idősebbek nálam (mármint terhességi kort értve) és már voltak védőnőnél...
engem a doki 19-re rendelt vissza, (az még két hét) és azt mondta, hogy addig semmi teendőm nincs... akkor már a 10. hétben leszek... tök jó, mert akkor meg majd hirtelen 2 hét alatt intézzek mindent???
jó lesz egyik helyről a másikra rohanni... :(

:?

annyit írtatok, hogy jegyzetelni kellett volna... holnap esküszöm hozok haza füzetet, mert ennyi mindent nem tudok megjegyezni...

ezért csak ami beugrik:

Évi családi adókedvezmény már legalább 2 éve nincs, és amikor volt, akkor is csak a harmadik gyerek után járt... :lol:

Ircsi tök jó ez a kép!!! milyen hihetetlen, hogy már tök emberi, mégis csak alig több, mint 2 cm... :lol: :lol: :lol: :lol:

húúúúúúú,mennyien vagyunk már a táblában... de jó!!!!!

:lol: :lol: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


Ircsi nem tudok betelni a képpel,milyen szép babaforma már most!!

Kb az enyém is ilyen már....de édes.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Ircsi-tündéri a babócád!!!!Remélem megérem hogy az enyémet is így lássam :)
Kicsit jobban vagyok...de nem viszem túlzásba a jólétet...
Elég ingerlékeny vagyok...kihoznak a gyerekek a sodromból...állandóan marják egymást...elegem van (hajtépés) :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Na elköszönök...jó éjt-lepihenek mert szúrkál a hasam...és a fejfájásom is erősödik...további szép estét-sziasztok

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Ircsi
csodaszép a bébikétek!!!

én is úgy vagyok, hogy jegyzetelnem kellene..

Szilvás
nekünk is ez a kutyanév a probléma..Nekünk Bruno volt a masztiffunk és jó lett volna gyereknévnek is :)

Szopiügy: Ha nem akartam itthon kuksolni 3-4 hónapig, akkor ott szoptattam, ahol jött az ordítás :) Régi topiktársakkal voltak ikeás talik, na ott volt, hogy 10-en szoptattunk egyszerre a kajáldában ;)

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


[quote="szivvi"] írta:szivviRégi topiktársakkal voltak ikeás talik, na ott volt, hogy 10-en szoptattunk egyszerre a kajáldában ;)


aaaaaaz kemény!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


Zsófi, Beni popsijára próbáld a kék-fehér Neogranormont, garantáltan nem fáj. Ha kiütéses is a feneke,mehet a Neogranormon alá Canesten krém, azt mondjuk 5napig folyamatosan, legalább este és reggel.

maccs01
 
 


most még nem nagyon figyelek oda az ilyen és ehhez hasonló tanácsokra... de azt már most látom, hogy nagyon hálás leszek majd nektek gyakorló anyukák :arrow: ha itt lesz az ideje... :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:
aki két gyereket nevel az profi tanácsokat tud adni!!! Maccs! nehogy eltűnj nekem!!! már látom előre, hogy nem egyszer, nem kétszer fogok kétségbeesetten tanácsot kérni... :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: húúúúúúúú lesz még itt sírás-rívás!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


Maccs, köszi a tippet! kipróbálom! szegénykém, most délutánra meg kicsit taknyos lett! remélem, hogy csak meghült! nem szeretném, ha betegek lennénk! mondjuk szerintem egyszerre jön több fogacskája, ez sem túl jó most sem a popsinak, sem a taknyolásnak! :(

Ircsi, nagyon, nagyon édes ez a kis picike!!! komolyan mondom! olyan nosztalgikus hangulatba kerültem! mindjárt meg is lesem Benim dvd-it! :) ő is kis formás volt/lett! kis boszorkányos álla volt az uh-n! :) imádtam! de jó, hogy Te már láthattad a babód! és köszönöm a privit! majd olvasgatok a honlapon!!!

Csillagfény, jobbulást! próbálj nem idegeskedni, és pihenj, ha a gyerekek engedik! remélem, hogy holnapra jobban leszel!

Tündi, neked is köszi a privit! szólok majd, de próbálok akkor máshonnan is érdeklődni, hátha valaki tud valami bíztatót mondani, de majd még üzenek úgy hónap közepe felé! köszi előre is! ;)

Szivvi, mondjuk biztos jobban elfértetek a kajáldában, mint a baba-mama szobában! hihi

Évi, neked egy kalappal a holnapi védőnői vizithez!

sophie27
 
 


Tünde :)
Én is örülök hogy vannak köztünk gyakorló anyukák!
Szerintem így minden ostoba kérdésemre választ kapok majd :lol: mert az lesz dögivel.
Ircsi megmutattam apának az UH képeteket,remélem nem baj...úgy örült hogy már baba formájúak ebben a korban :)
Mi még várhatunk 01.27-ig :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


sophie27 most néztem az OEP honlapját, de még ott sincs fent egy új jogszabály se... sztem legkésőbb jövő héten tudni fogjuk mi a helyzet!

Kép
gtunde75
 
 


Tündi, bármikor!
Én első gyereknél az első hónapban csak arra tudtam koncentrálni, hogy: ÉLETBEN TARTANI :):):) Ennél mindenki csak jobb lehet :mrgreen: Gyerekorvos már gyorshívón volt! :)

maccs01
 
 


Maccs :lol: :lol: hát ez jó!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Maccs :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

na megyek szuszizni! jóccakát!
Kép

Kép
gtunde75
 
 


Évi, január 27-én a babád már szopni fogja az ujját! jó mozi lesz!

Zsófi, nem akarok okostojás lenni :) Ha jön a foga, akkor az magyarázat lehet a tünetekre. volt, hogy Enikőnek lett egy kis hőemelkedése is. Panadol Baby-t adtam néha fájdalomcsillapítónak, ha nagyon nyűgös volt, és Dentinox gél-lel kentem be este lefekvéskor a duzzadt ínyét - na, annak az ízét imádják a kölkök, kész drog. Még jó, hogy az igazi fogak már nem fogják így megkínozni őket:), legalábbis nem lesz ilyen látványos.

maccs01
 
 


Ircsi, nagyon klassz a babafotó. Tisztára, mint az igazi!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maccs01 2010.01.04 22:26-kor.

maccs01
 
 


Sziasztok!

Hazaértünk, csak még vacsiztunk.

A lényeg, hogy minden szuper!
A baba már 30,2 mm a korának megfelelő, még talán nagyobb is.

És táncolt a baba, egy percre nem maradt nyugton. Kezei lábai mozogtak. A férjemet is behívta a doki, neki is mindent elmondott, hogy mi hol van és miért van. Kb. vagy 15 percet csak őt néztünk. Fantasztikus pillanatok voltak. Kaptunk 3 képet és mindnél máshogyan van.
(sajnos nem tudom felrakni, majd a szüleimtől, ha ismét megyünk)

Ja és a barnázás, a méhlepény kialakulása miatt lehet, ott elpattant egy kisebb ér. Vagy az utrot elkezdtem csökkenteni és azért. Így marad még az utro 3x1. De a lényeg, hogy minden ok.
A genetikai uh 1 héttel előbb lesz, tehát már 13-án.

Bocsi, hogy most csak magamról írtam, de olyan fantasztikus volt minden. :D

Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Fifth Birthday tickers

Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Second Birthday tickers
woody
 
 


Woody, fantasztikus, nagyon gratulálok!
Lehet, hogy akkor már érezni is fogod a babát. Tehát majd látod az UH-n mozogni és közben érzed a pocakodban is a kis kapirgálást. Onnantól már simán mindig be fogod tudni azonosítani. Mikor meg már rugdos, akkor csak Ő lehet :)

maccs01
 
 


Szilvas :)

Ircsi - nagyon klassz a kep a babatokrol - en ket het mulva megyek majd, mar ugy varom. :)

Evi - en is fulladok, pedig Lauraval ilyen nem volt. Es elkezdtem viszketni - valakinek van meg ilyesmi? Valami otlet ra?

A sudocrem nekunk is nagyon bejott, mi a gyogyszertari furdetot hasznaltuk eleg sokaig, mert Laura is eleg erzekeny. Mi bekentuk vele a furdes elott es utana lemostuk rola - igy jo volt.

Jo ejszakat!

Mazska
KépKép
KépKép
mazska
 
 


Meg valami - a gmailes oldalra hogyan lehet feltolteni a dolgokat?Valaki majd megirna priviben? Koszi!

Mazska
KépKép
KépKép
mazska
 
 


Vanilla, üdv a csapatban!

Ircsi, baba képe gyönyörű és tök jó, hogy feltetted!

Woody, gratula az uh-hoz!

Maccs, fiamnál én is hasonlóan voltam: sokszor "csak" a túlélésre hajtottam...

A szoptatás pedig nekem is nehezen ment. De így utólag sikertörténetként könyvelem el, hogy azt a keveset 6 hónapon keresztül kaphatta Kristóf. Az első hónapokban nagyon megkínlódtam, testileg-lelkileg. De ami nem öl meg, az megerősít :wink: És azt hiszem, mindent meg fogok tenni most is, de lelkileg nem hagyom majd, hogy megtörjön az esetleges kudarc.

Tünde, védőnőnél még én sem jártam. Valahogy nem akarom elsietni, inkább kerülném a rendelőket, amennyire lehet. Persze, tuti, hogy mjad kapni fogok a fejemre... :roll: Ráadásul, ma mesélte nekem egy várandós kismama, hogy mivel ő nem akarja beoltatni amgát, a védőnő valami papírt akart aláíratni vele, hogy saját felelősségére nem kéri a védőoltást. Döbbenten hallgattam, mert ez az oltás nem kötelező, hanem választható. Akkor meg milyen alapon kérik számon, hogy oltat-e az ember vagy sem? :oops:

Hú, én ezt a tempót nem biztos, hogy bírni fogom, gépet leginkább csak este tudok bekapcsolni, itt kitör a világháború egyéb esetben :lol:

bekri
 
 


Bekri, jó hallani felőletek!

Csak annyit akartam még, hogy érdemes elmenni kitölteni a Brendonban a törzsvásárlóit és így már haza is vinni a 2010-es ingyenes nagykatalógusukat, hogy lehessen egy kicsit körülnézni benne a szépséges babarucik, kismamaruhák, babaszobák és egyéb kellékek között. Ha boldog vagy, jó a babának is :) - Évi, kifejezetten rólad jutott eszembe :) Ha még nincs, valószínűleg nagyon fog tetszeni első babás anyukáknak!

Puszi Lányok és vigyázzatok Magatokra!

maccs01
 
 


Kép

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Kisvakarcs köszöni a dicséreteket! Mamája, papája nagyon büszke!
Olyan hihetetlen, hogy ennyi év után van egy ilyen fotónk, hogy az UH-n láttuk őt ficánkolni :lol: :lol: :lol: :lol:
(megcsináltam a gépemre háttérképnek :oops: :wink: )

Tünde
Én se voltam még védőnőnél. Lemaradtam volna valamiről???? :roll:

Évi
Miért lenne baj, hogy megmutattad a képet a párodnak?
A tiétek is ilyen!!!!

Woody
:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


GMAIL
Be kell jelentkezni! (aki nem tudja a belépést, szóljon)

Dokumentum feltöltés
Belépésnél megjelenik a "beérkezett levelek" lista. Felső sorban "Dokumentumok", erre katt. A megnyíló ablakban "Feltöltés"...

Fénykép
Felső sorban "Fényképek". Feltöltés :arrow: album létrehozása, vagy meglevő albumba feltöltés...


Remélem, érthető :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Woody,hát ez fantasztikus!!! Örülök nektek!!
Gondolom Apa is jól meg volt hatódva...

Maccs,Brendon,jó ötlet!! lehet elvitetem ma magam apával...

Mazska, fulladás :( viszketés:nem kezsdtél szedni vmi új gyógyszert,vitamint?Azt hiszem a vas okozhat ilyet.

Itt elég jól esik a hó,most megiszom a kávém,hajat mosok,porszívózok,emberi formát öltök,mire jön a Nyaúúúú :D :D
Viszont nem viszem be napközben a tp.lapom :? inkább majd este bevitetem magam apával... pedig eredetileg haza akartam sétálni meg ilyenek,de sz*r idő van.
Séta volt tegnap is,20 perces,a környéken. Meg ma rákérdezek a tornára.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Bevallok valamit,nem bírtam kis és vettem valamit a babának... :shock: De apa engedélyével :D Pécsi csaj árulta a vaterán 2 ezerért...annyit megér ahogy az árakat néztem,és újszerű alig használt...postaköltség sincs,szóóóóval :oops: :lol: zenél is...
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Ezt nem hiszem el....leírtam mindent és eltűnt az oldal-elküldeni nem tudtam :(
Na még egyszer! :)

Woody üdv újra ...szép nagy babócád van már :)

Ma reggelre nem fájt már a fejem.
Királyi gondjaim is megvoltak :D
Csak ez a fránya hányinger :( bleeeeeee

Elég hülye álmom volt nekem is:
Álmomban valami estélyre készültünk menni ,amikor fehérneműket próbálgattam és észrevettem ,hogy vérzek.
Gyorsan felébredtem,elmentem wc-re megnézni minden rendben van-e.
Ezek a hülye álmok!!!Ez a stressz,aggodalom,idegesség!
Nem kívánom senkinek.Ennél rosszabb nem igen van terhesség alatt.

Csak jönne már el a 12.hét és végre az aggodalmam csökkennne.

Én majd csak 21-én megyek dokihoz. :(
Szerintem az azt követő héten (25-én) hív majd UH-ra.
Addig ez az állandó félelem,izgalom,hogy minden rendben van-e :(

Remélem most elküldi....

Röviden ennyi :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


De bunkó voltam :( Nem is köszöntem :(


Szép jó reggelt minden Kismaminak :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Évi
Teszveszt nem szoktad nézegetni?

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Csillag,de, mindkettőt. Nagy tesz vesz és vatera rajongó vagyok :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


én is :) bár leginkább teszveszen vásárolok :D
ilyet szeretnék :)

http://www.teszvesz.hu/item874884872_rozsaszin_macis_lepkes_zenelo_forgo_uj.html


nekem rengetek babaruhám,játékom volt...sógornőmnek adtam őket,ők öcsémmel szakítottak és a majomja kidobott mindent...azt mondta nem adja vissza :(
így most kezdhetek mindent előlről :(

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Csillag,és ha fiú lesz? :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Mi kapunk kiságyat,pelenkázót,járókát,etetőszéket,3 funkciós babakocsit(ez állitólag hű de szuper) gurulós mózeskosarat,pihenőszéket,bébihordozót,és persze rengeteg babaruhát...efelől nyugodt lehetek...(család,barátnőmék)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi
ez unisex szín :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Rózsaszín :shock:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Mekkora hó lesz :shock:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


hol?
drapp és barna...

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?