Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

2 órára végeztem úgy, hogy após itt volt Gréti csak kézbe volt el. Alig aludt valamit, mivel elég nagy durrogás van kint így ma velünk alszik.

BUÉK mindenkinek!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!

Baba! Nagy gratula! Gyönyörű a babád!

Angel! Édes Dióka. :)

Vanda! Nagyon szép család vagytok!

Lois! Jó bulit!


Boldog új évet kívánunk!


Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Baba: gratulálok a 19-es lurkóhoz! :D

Angel: de ééééédes! És ügyes! Na, innentől nem lesz megállás!

Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

 
 

BÚÉK!!!!! :D :D :D :D
Till, Tillapa, Vackor, Lencsi :P

tillidian
 
 


Jó reggelt, szép évet!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Üdv Mindenkinek 2010-ben! :lol: Eszti éjfél előtt pár perccel ébredt, úgyhogy ő átszopizta magát az új évbe. :wink:

Most csak Twist-nek írok külön: most már tuti 2010-es babád lesz! :lol:

skrisz72
 
 


Halihó!

Minden szépet és jót ebben az évben is! :)

Cupp Mindenkinek!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Jó reggelt! Kihalt topik? :wink:
Kismamik, hogy vagytok?

skrisz72
 
 


Jó reggelt!

Krisz! Mindenki másnapos. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok! Boldog 2010-es évet mindenkinek!:)))

Skrisz, igen, juhéj, teljesült a vágyam, hogy 2010-es babám legyen, ez a dátum olyan frissnek hangzik:)

Baba, gyönyörű a 19 mm-es kisbabád, meseszép, sok szeretettel gratulálok hozzá! Olyan szépen fejlődik, hogy csak na, ügyes bébi!

Végre találkoztam a dokimmal a kórházban, már nincs szabin, így én is nyugodtabb vagyok, mégiscsak őt ismerem ott a legjobban.:)
Az NST-n voltak fájásaim, de még nem éreztem őket (boldog tudatlanság).:) Megvolt a streppto szűrés is, nagylabor is, minden. A méhszáj teljesen zárt. Kedden megyek vissza megint NST-re, akkor egyik dokim a másikkal megbeszéli, hogy mikor és hogy lesz a szülésem. A cukros doki szerint 7-énél tovább nem engedné a terhességet, de hát még zárt vagyok... Na, kedden már többet tudok. (A horoszkópom szerint jövő héten nagyon boldog leszek és extázisban fogok lebegni, szerintem lesz baba:))))
Vendég
 


Twist!
Húzzátok ki 8-áig és akkor egyszerre lesz a szülinapom a babádéval. :wink:

Amúgy élünk még, csak szülinapozunk. Ma, mert ma lesz itt Laura. :D
vovanda
 
 


Sziasztok!

Twist,éljen 2010 :D Izgi,már nincs sok hátra :wink:

Vanda,jó szülinapozást!Nagyon sok boldogságot Rékának és Daninak! :D
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Twist!
Hűha, mindjárt itt az idő :P

Krisz!
Velem minden okés, enyhülnek a terhes tüneteim, remélem ez nem baj!?Cici feszül baromira, és már az összes melltartó kicsi.Enni is tudok, róka továbbra is elkerül.Egész éjjel lecsóról álmodoztam :lol: .Ja és szilveszter éjjel kibírtam 1-ig, ez nagy dolog, az elmúlt hetekhez képest.
Kis Esztikéd biztos jól érezte magát a ciciden éjfélkor :P

KépKép

Kép
keny
 
 


Mi is jelen, kihevertük a szilveszteresdit, Zém végig bulizott, majd este próbálok jönni bővebben :)

Addig is BUJJJÉK :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Keny, a jó tüneteid, úgy látom megmaradtak:) Mármint a kívánósság és a mellfeszülés. Jobb is, hogy a hányinger kicsit alábbhagyott.)

Vannak kérdéseim: A kórházi csomagba tegyem be az Elevitet, vagy nem baj, ha egy hétig nem szedem szülés után? A szoptatás alatt meddig kell szedni?
Vigyek saját cumisüveget a Péterfy kórházba, meg kis cumit a kiscsajnak? Saját baba sapkákat?
Jaj, már olyan izgatottak vagyunk!:))))))))))
Vendég
 


Twist+++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Twist!
Én sülés után egy percig sem szedtem Elevitet.

Nyulaszkám!
Köszi a köszöntést!!! Réka baba szülinapjuk örömére közel 39 fokos lázat produkált, fogalmam sincs, mi lehet ez, karácsony óta csak sétálni voltunk... :?
vovanda
 
 


Twist, ne vigyél cumisüveget, sem cumit. A csecsemősök durcásak lesznek, ha meglátják. És tejszaporító teát se! Sapi mehet. Elevitet addig szeded, ameddig gondolod. Tele van vitaminnal. Én három hónapig szedtem, aztán Hipp Natalt ittam, most meg semmit. :oops:

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Vanda! Olivér is ezt csinálta pár hete. Baromi magas láz, majd 2 napig semmi. Újra magas láz és utána vége is.
Remélem, nálatok is ennyi lesz.
Milyen volt a buli? :)

Twist! Mehetsz szülni. :)
Ki fog rólad hírt hozni?

Hogy vagytok Csajok?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hahó! :P

Vovanda,
jobbulást!!! :oops:
És Boldog Szülinapot az Ikreknek!!! :D :D :D

Twist,
Minek is kellene a cumisüveg? :roll: A baba az előtejet fogja alaposan kiszopcsizni az első 3 napban, utána meg már jön a tejci :wink: (Vackorom nyári baba volt, ők kaptak cukros vizet pohárból, de most nem kaptak még ezt sem a babák :roll: )
Vigyél sapkát, és kesztyűt is a babának -karmolászás ellen :wink:

Szia Hanna :P
örülök, hogy már jól vagytok!!! :D

(Nálunk semmi extra, továbbra is harcolunk a tejért :roll:
- csajszim 5030 gramm volt hétfőn :P
Ja: és várjuk a jó időt :? )

tillidian
 
 


Réka és Dani baba!
Boldog első szülinapot!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Jó reggelt!

Hunci! Utólagosan Boldog Névnapot Kívánunk!


Till! Hajrá tejcsi.
Jó idő nem tudom mikor lesz. :(
Én is utálom ezt a bolond időt.
Éjszaka 11 és 1 között Olivér is ébren volt.
Azt hittük, lerepül a tető.
Majd jött a hó.
Előtte 8kor eső esett.
Más bébit is megviselt???

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Skrisz, nagyon boldog szülinapot kívánok!!!!

Kép
Vendég
 


Köszi a tanácsokat csajok!:)
Cumisüveget másik kórházban szült anyukák mondták, hogy nehogy a kórházi cumisüvegtől szájpenésze legyen a babának. Tudjátok, sok helyről sok tanácsot kaptam.) De persze az a legjobb, amelyiket Péterfy-s adja!:)
Sapka és kesztyű bekészítve!:)
Skriszt fogom értesíteni, ha végre szülök.
Éjjel keményen görcsöltem 1,44-kor. De azt hiszem, most gyomorrontásom volt, mert utána volt mindenféle... :cry:
Vendég
 


Krisz! Boldog szülinapot!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Twist! Azért a kórházban sterilizálnak.
Nyugi nem lesz baj.
A mindenféle pedig bármi lehet.
Drukkolunk!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Krisz!
Isten Éltessen!

Twist!
Ez a hidegfront meghozza a babát! :lol:

Csajok!
Én meg olyan jól vagyok, kezd elmúlni az álomkór, tegnap is 1-ig ébren voltam.Olyan hülye vagyok, mert most azon parázok nehogy valami baj legyen ott bent, és azért nem vagyok rosszul :oops:

Baba?Bols?
Helyzetjelentést kérek tünetileg?????

KépKép

Kép
keny
 
 


Twist,
ami nekem még jól jött az az espumisan drazsé. Nekem császáros szülésem volt és kissé "összekócolódtak" a beleim.
Én bevittem a mecsek tejszaporító teát és ittam is. Jól esett a gyomromnak a meleg tea.
Vittem cumisüveget is, de nem volt mit adni belôle, tápszert ugyse adnak, nagy könyörgések árán kaptunk vizet, de azt pohárból itattam Marcival. Ha tudsz vigyél bimbóvédôt, hátha kell. Nekem volt, csak kicsit vettem, így nem tudtam használni. Pont ünnepek voltak, minden zárva volt, nagyon fájt már a végére a mellbimbóm. De a csecsemôsôktôl is lehet venni, bár nekem ezt már csak a hazajövetel napján mondták, pedig tudták mi a gondom.
A végén a cumit is megkapta Marci ordítás ellen, mert állati éhes volt tejem meg még csak mutatóba. A szobatársam pedig még várrandós volt, így nehezen viselte a gyereksírást :roll:

Kép
lona1
 
 


Vanda,
Rékának és Daninak boldog elsô szülinapot kívánok!

Kép
lona1
 
 


Vovanda, boldog első szülinapot a kicsiknek!

Krisz, boldog szülinapot!

Hanna, köszi a köszöntést :lol: Mi volt éjjel?nem értem, hogy lerepült a tető?Mert szél volt vagy mi?Én lemaradtam mindenről :shock: csak azt láttam,így reggel (most ébredtünk), hogy havas minden.De tény, fájt a fejem, éreztem, hogy volt front, de nem tapasztaltam :oops:

Vanda, H-nak is volt olyan mint Hanna Olivérjének, láz aztán semmi, megint láz és elmúlt, nem tudom, mi ez, igaz kihívtam a dokit éjjel (szegény marhára örülhetett nekem), mert majdnem 40 fok volt neki, és a hűtőfürdő is csak 39-re vitte le, ez volt 2 napig, aztán semmi...elmúlt.
Vendég
 


Hunci! Baromi nagy szél volt. Olivérre @arul hatott.
Ébren volt. Bár nem visított, csak nem aludt vissza.
Én is hívtam akkor a dokit. Azt mondta valami vírus.
Akkor gondolkodtam egy laboron is, de azóta sem volt beteg.
Azért mi járunk minden felé.
Benyalhatott valamit.

Baba! Hogy vagytok?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Krisz: boldog szülinapot! :)

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Vanda: boldog szülinapot az 1 éveseknek!

Skrisz: boldog szülinapot!

Bocsi, hogy csak ritkán jövök-illetve jövök én napjában többször is, de csak az olvasásra elég az időm. :oops:
Gondban vagyok az Alexával, mert rengeteget bukik, sokszor az egészet kibukja a végén, orrán-száján folyik a cucc, kész horror. Evés közben elkezd tekeregni, forgatja a fejét, nyöszörög, de közben meg nagyon mohón szívja a cumit (cicivel is ugyanez a helyzet) és csuklik nagyon sokat. Próbáltam megállni vele többször, böfiztetni, de ha bukik, akkor mindent. Az az érdekes, hogy nem mindíg jön ki, van amikor egész nap semmi, bár akkor is vadmalac módjára eszik. Pocakja fájhat? De csak evés közben? Mert egyébként meg elmúlt minden pocakfájós, szorulásos problémánk. Ha reflux lenne, akkor minden kajánál visszajönne nem? Tanácstalan vagyok. :? Kedden jön a gyerekorvos, de addíg is hátha tudtok valami tanácsot adni.

Egyébként nagyon jófejek a csajok, annyit nevetünk rajtuk. Tegnap apa megmutatta Hangának 2x a hüvelyk ujját-szopás céljából- erre azt vettük észre, hogy utána szorgalmasan gyakorolja a bekapását, szív rajta kettőt, aztán csak kiköpi. Nem szeret cumizni a lelkem, csak, ha kaja is jön belőle. :lol: Már nagyon figyelnek mindenre. Ahogy rám néznek az maga a menyország! Hanga rengeteget mosolyog-mégha ez még nem is tudatos, annyira jó látni a kis vidám arcát. Alexa meg kis szigorú, szemöldökösszehúzó manó, aki így tanulmányozza a világot és ha tetszik neki valami, akkor elkerekedik a szeme, na meg a szája is, szinte rácsodálkozik dolgokra. Nem tudok betelni velük! :oops: :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Lona, köszi a tippeket! Bimbóvédő be van téve a mellfejő mellé!:)
És kell egy karton ásványvíz magamnak, vigyünk be egyből?
Vendég
 


Sziasztok!

Timi:

grétivel ugyan ez volt és van is. nem minden nap van olyan, hogy 2-3 nap semmi van hogy egy nap 10 ruhának annyi. Azt mondta gyerek orvos gyengébben zár a gyomorszája majd kinövi. Most, hogy elkezdet forgolódni meg tekeregni megunt sok a bukás. Pl.: böfinél ma olyat bukott az egész lábam és a hátam olyan lett. Nestlé HA/Ar tápszit eszünk így mérséklődött de megmaradt a bukás.

Nekem is lenne egy kérdésem: tegnap és ma kapott Gréti Hipp Almát. Max 1 aventos kanálnyit evett meg és látok pici gombostű fejny kiütést a vállán 1-2, kézfején 1-2. Meg a nyakánál van pár db. Lehet a bébi kajától?

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Twist!
Látom mindenki ellátott már tanácsokkal :) Én is mondjak még?? :)
Vizet vigyél nyugodtan ha van hova tenni, de ha a férjed megy be naponta szerintem felesleges annyit cuccolni. EnyémFérj naponta 2x jött legalább, pakkokkal (kaja, innivaló, megfőzött tea, szennyes, meg ami épp kellett), hogy ne nálam halmozódjon.
Cumisüveg teljesen felesleges, a kórházban minden a szopis próbálkozásról szól, ha később is lövell be a tejed, abban a 4 napban nem kell pótlás, annyi tartaléka van a babának, hogy kihúzza addig. Én még vizet sem adtam, pedig 40 fokban szültem. A cicizést kell erőltetni. Játszócumit sem vinnék, szerintem szopizni tanuljon meg először. De persze ezek csak az én gondolataim, csinálj mindent úgy, ahogy a legjobbnak látod :)

Vanda!
KisCirmiket isten éltesse :D

Skrisz!
Nagyon boldogat :lol:

Keny!
Napra ugyanígy múlt el nekem is az émelygés, a kómázás bőven kitartott az első trimeszter végéig :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Skrisz, Réka, Dani: Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Timi!
Olyan helyesen írsz a csajokról, öröm olvasni :)
Sajnálom a bukást :?

Nikó!
Részemről nem tudom milyen tünetekkel jelentkezne ilyen kis mennyiségnél, ha allergizálna az alma. De mi friss almát eszünk, nem tudom a Hippesben mi van :)

Én azt tapasztalom, hogy az almázás nagyon belassította Zé emésztését. Pl. most sem volt a pelusban semmi már 2 napja :shock: , de előtte volt már 3 nap is, hogy kimaradt. Nincs semmi baja, nem fáj a pocakja, durrogtat, de ennyi.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nikó: köszi, kedden megkérdem a dokit.

Lois: el vagyok varázsolva! :wink:

Kép

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Skrisz Drága!
Boldog szülinapot!!!

Timi!
Ha tápoztok, Sinlacot vagy Nutritont tegyél bele 1-2 kiskanállal (recept nélkül is kiadják, csak úgy drágább). Ha meg szopiztok, szopi elótt kevés tejcsibe ugyanezt belekutyulod, megeszi és utána kaja. Rosszul zár a gyomorszáj (Réka is ilyen volt), idővel jobb lesz, ha sűríted a kaját, kevesebb lesz a bukás.
És nagyon szépek a csajok.

Nikó!
Hagyj ki pár napot az almával, ha eltűntek a kiütések, próbáld újra. Ha akkor is pötyis lesz, akkor az alma a ludas.

Hanna!
Az alma kicsit fogja a hasat. Őszibarack megoldhatja a gondot.

Köszi mindenkinek a köszöntést.
vovanda
 
 


Timi! Gyönyörűek!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Vanda! Bizti nekem szántad?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Köszönöm az érdeklődést. Helyzet: még mindig köhögök. Most épp Stodalt szedek.
Émelygés időnként, bár mintha enyhülne és mintha a köhögés okozná vagy a lerakódott cucc. Álomkórság van. (Keny, én is mindig agyalok, ha nem vagyok rosszul, de tudjuk, butaság!)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hanna!
Szerintem nekem szánta Vanda :wink: Nagyon szépek vagytok a buékos képen, milyen vagány tetkód van :wink:

Vanda!
Köszi, pont holnap kezdjük tesztelni a barackot :)

Timi!
Szépségesek a Hölgyek :D :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Baba!
Jobbulást most már aztán tényleg :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois! Gondoltam, csak el kellett küldeni az üzenetet, mert a főnök beindult. :)
Jól vagy már teljesen?

Baba! Jobbulást! Hársfa tea?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Lányok, köszönöm szépen a köszöntéseket!

Rékának és Daninak boldog szülinapot kívánok!

Hanna, enyim kiscsaj ma egész nap nyűgös volt.

skrisz72
 
 


Krisz! Sajnálom. :(
Nálunk nappal minden oké. Kíváncsi leszek, milyen lesz az éjszaka.

Vanda! Szülinapi képek?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna, lois!
Bocsánat. :oops: Kicsit szét vagyok esve, Réka kb. óránként ébredt éjjel. Ma nagyon szarul volt, szarul is nézett ki, ráadásul a lázát sem bírtuk lehúzni, a kúpot 15 perc után mindig kikakálta, a szirupot meg egyszerűen nem vette be, ha beletuszkoltuk, addig köhögött és öklendezett, amíg ki nem hányta. Végül kihítvam doki néninket, este 8kor kapott szurit, most alszik.
Képek majd lesznek egyszer, szar a gépen a videokártya és ha képet vagy videót próbálunk nézni, lefagy az egész...
vovanda
 
 


Vanda! Jobbulást Rékának!
Doki mit mondott?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: