Új privát üzeneted érkezett!

Bikfy!
A progeszteronommal kapcsolatban az az érdekes, hogy a ciklus közepéig semmi baj nincs vele. Az ovu után+7.nap kevés, aztán a 24. nap, 3 nappal később már jobb. Szóval mintha lassan indulna be, ezért is gondolom, hogy ezért húzódik el a ciklusom. Ma vagyok a 36. napon, és tegnap kellett volna megjönnie. Máskor jobb eredmény szokott lenni, de nem bánom ha kapok rá gyógyit. Tornázni sajnos nem szoktam, de úgy látszik nem marad más választásom!

Linácska!
Nagyon jók a képek, már meglestem a babásba is!A lányod nagyon örült az ajándéknak. Ha jól látom egy kiskonyha! Levi meg a kis csokornyakkendőjében, egyszerűen zabálni való!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Nagyon édik a gyerekek! Biztosan nagyon örültek az ajándékoknak. Mi is megtaláltuk a kisfiamról karácsonykor készült videófilmet. Akkor 2-3 éves volt. Hát hogy milyen tündér volt. Itt nevettünk rajta. ÉS teljesen megdöbbentem, hogy mennyit változott azóta.

Nati: Mi volt tegnap? Mesélj!

Jaj lányok az még odébb van hogy 2 csíkos HCG tesztet tegyek fel! :? Lehet hogy a sajátomat már nem is fogom látni, csak a tiéteket!

Képzeljétek nincs vizünk, pedig ma akartam mosni. Csőtörés van az utcánkba. Most itt dolgoznak rajta a mesterek. :lol: Remélem megtudják csinálni.

bikfy: Nekem is volt már ilyen érzésem novemberben, hogy beletörődtem a dolgokba. azóta viszont megint kezdem azt érezni, hogy erősödik a baba iránti vágy érzése. Ennek első jele hogy elővettem az LH tesztet. :) Nagyon jó az ímit feltettél ide jót vigyorogtam itt magamban.

Hová mentek szilveszterkor?
Mi valószínűleg itthon leszünk, nincs kedven menni sehová. :? :lol:

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!!!
Gyors bekukk ha lesz sok időm és nem leszek nyügös visszaolvasok

Tegnap voltunk dokinéninél mert drágám nem akar enni csak 50 miliket kiderült ismét van szájpenész a rózsaméz elmulasztotta de ez a gombaféle már hozzá van ezekhez szokva igy most kaptunk erősebb gyógyit rá napi 3szor kell bekenni a száját a dokinő ott már lekezelte egyszer majd haza jöttünk és meg evett 150et soha nem evett ennyit meg.amúgy szépen hízunk is hétfőn 4690g volt.

Teszek pár képet is.

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
vius
Baja
 
 

 
 

sziasztok!!!

Elfelejtettem megírni.Nekem mondjuk nagy öröm nektek nem de képzeljétek most mensizek önállóan évek óta és már szedem is a gyógyít nem szeretnék még tesót most.

Elköszönök ha tudok jövök még de nem ígérem.

Ha nem jönnék mindenkinek boldog újévet és babákban gazdagot!!!!

Sziasztok

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

Vius, ez jó hír, örülök nagyon! :D Darinkának jobbulást, pusziljuk!

Nati, gyere, mesélj!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


sziasztok,
kicsit megint elmaradtam, holnap elutazunk kaposvárra és még ezer dolgot kell megcsinálnom...

DE, tegnap voltunk a kaáliban :P :P :P . petefészkek szerencsére most pihentek, semmi nem látszódott :lol: . Holnap veszem be az utolsó fogigátlót, piri valamikor majd jön (remélem).
A doktornő szerint mivel már van egy Bencénk, nálam most nem a 15 petesejt a cél, hanem hogy legyen minimális, ami jó, megtermékenyül és kistesók lesznek belőlük, ezért nem lórugás stimuval csináljuk végig az egészet, hanem egy "lightossal". 5 napig napi 2*1 clostil (bevallom, nem örülök neki, de félreteszem az előítéleteimet és jöjjön!!!!!), és másnaponta 150 gonal. 7. nap uhu.
Már nagyon várom, fel vagyok villanyozva!!!!!


Vius,
nagyon szépek vagytok, Darinkának jobbulást, bár már látom, hogy kis haspók lett megint :P

Luczus,
hogy vagy??? Megjött??? Mikor kezdtek???

Babi,
inszemről beszéltetek Apával??? Vagy már annak is örülsz, hogy most legalább újra próbálkoztok???

Rodi,
Te mikor is mész a mensbe? A metes mellékhatásokat megírod, ha vannak egyáltalán??

Bikfy,
anatómia ---ahhh. Kitartás, hamarosan vége lesz!!!! Drukk hozzá!!!

Linácska,
gyönyörűséges gyerkőcök!!!!! Büszke lehetsz rájuk!!

Beze,
micsoda?? fél kilóva több vagy, mint voltál!!! Nahát!!! nemám sütizel holnap!!!! szó mi szó, nagyon szerencsés vagy!!! gratula az alkatodhoz!!!!!

Lányok,
én már nem jövök szerintem, úgyhogy mindenkinek kívánok egy nagyon boldog, egészségben, bőségben és babapocaknövesztésben, gyönyörű szülésben és édes babagagyogásban gazdag 2010-es évet!!!!!!!!!!
Vendég
 


Natikám!

Bízz a dokinőben, hidd el sikerrel fogtok járni.
Örülök, hogy minden rendben van, és mehet a stimu!
Hajrá babásodás!

5-én megyek a mensbe, és ha felírnk gyógyszert és lesz mellékhatása, mindenképpen leírom.

Beze!
Hogy vagytok?
Lexikének hogy tetszett a csillogó-villogó karácsonyfa? Nézte nagy szemekkel?

Babicsek!
Megy a drukk! Örülök,hogy újra nekilendültök!
Van már vizetek?
Mi is itthon töltjük a szilvesztert. Hamar megfőzök, aztán összebújunk apával a tv előtt, és nézzük a műsorokat!

Vius!
Darnika nagyon szép kislány! Olyan édesen alszik rajtad! Nagyon jó kislánynak tűnik! ahogy a másik topikban írta twist, tényleg nagyon szép Darnika fülbevalója!

Bikfy!
Remélem, holnap benézel hozzánk egy kicsit!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Én vagyok az első az év utolsó napján? :lol:

Igen délután már volt vizünk. Gyorsan mostam is egy adagot.

Tényleg twist nem ír ide mostanában? Nem szoktam látni, bár csak ritkán vagyok mostanság. :(

Lányok nemtudom még hogy lesz a mai napom, de szeretnék nektek nagyon boldog új évet kívánni. Kívánom, hogy mindenki álma teljesüljön 2010-ben. És hogy tele legyen 2 csíkos tesztel, aztán pocakos képekkel és babás képekkel a topic!
Az új év remélem új erőt ad mindenkinek és a 2010-es év a mi évünk lesz!

Kép Kép [/b]

Kép
babicsek
 
 


Nati! Szuper jó híreket kaptál! Akkor indul a mandula! :lol: Sikerrel jártok, és 2010 a kistesó éve lesz! :D

Nekem tegnap szépen legjött, semmi barnázás nem volt, szép élénk piros piri köszöntött reggel. :D Nagyon örültem neki, mert eddig rengeteget szenvedtem a maszatolós-barnázós mensimmel.
Holnap kezdem a clostyt, és hétfőn hívom Tapolcát uh-időpontért. Jövőre csodaszép babánk fog születni, érzem! :lol:

Megyünk délután gyerek-Szilveszterre! Bogival a barátnője családjához, gyerekek játszanak, mi meg vigyorgunk rajtuk. :D

Kívánok mindenkinek nagyon boldog 2010-es esztendőt! Zebraesőt, csodálatos, nyugodt babavárást, és gyönyörű szüléseket! :D
És teljesen biztos vagyok benne, hogy ez így is lesz :!:

Puszi Mindenkinek! Találkozunk jövőre! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Na látjátok? Szépen beindul minden! Jövőre nagyon sok pozitiv teszt lesz.

Vius
Nem kell fertőtleníteni a cumit meg a cumisüveget a szájpenész miatt? encének is volt nagyon csúnyán és mindig kellett fertőtleníteni. Jobbulást Darinkának!

Bikfy
Te nagyon ügyes csaj vagy.

Párom dolgozik este, Bencével kettesben leszünk, összebújunk és alszunk.

Rodina
Jövő héten mész, én meg utána. Kyváncsi vagyok mit mondanak Neked és nekm.

Én még jövök, de azért BOLDOG ÚJ ÉVET MINDENKINEK

timejka
 
 


Sziasztok!

Szeretnék Nektek egy még sokkal csodálatosabb évet kívánni, mint az idei volt.
Anycitól lopiztam ezt a képet, talán nem haragszik meg érte. :

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Ki merre ünnepel ma?

Mi megyünk buliba, de nagyon nincs kedvem. Reggel már bőgtem is a hülye anatómia miatt. Nem embernek való anyag ez....... :cry:

Merre vagytok? :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Viduljatok Csajok!!! :lol: :lol: :lol:

Újdonsült férj odadobja a nadrágját a feleségnek:
- Tessék, itt a nadrágom, próbáld fel!
Az asszonyka felpróbálja.
- Ez nagyon nagy rám!
- Így van - feleli a férj. - Jusson eszedbe minden alkalommal, ebben a családban ki hordja a nadrágot!
Erre az asszony leveszi a bugyiját, és odaadja a férjének:
- Tessék, próbáld fel!
A férfi próbálkozik, de nem megy.
- Ez lehetetlen! Nem tudok bebújni a bugyidba.
- Igen, és ez így is marad, ha nem változtatsz a pökhendiségeden.

KépKépKép
bikfy
 
 


Képzeljétek, tegnap tornáztam, mert lelkiismeret furdalásom volt. Bikfykére próbáltam hallgatni. Nem erőltettem meg magam, kis hasizom, comb, fenék gyakorlatok, és rá kb. 5 órára olyan fájdalom tört rám! Mintha le akart volna szakadni a méhem és a petefészkem. Reméltem, hogy megjön a mensi, de semmi. Ma is nagyon érzékeny az alhasam. Volt már valakinek ilyen? Fogalmam sincs mi lehetett, de nagyon fájt!

lucuzs!
Örülök, hogy megjött, és ismét nekivágtok! Én is biztos vagyok benne, hogy ebben az évben végre mindenki babás lesz!

Babicsek!
Mostanában nem írt ide Twist, de neki most sok dolga van, pár nap múlva szülni fog! Nagyon szurkolok érte! De jól van, és Dorka babával is minden rendben!


Mindenkinek nagyon boldog, békés, szeretetben és kisbabákban gazdag új évet kívánok!


Kép

rodina74
 
 


Bikfykém!

Kitartás a tanulás miatt! Én is mindig kiborultam vizsga előtt. Végigtanultam mindig mindent, mégis úgy éreztem semmit nem tudok. Aztán a vizsga előtti este mindenkit azzal győzködtem, hogy holnap megbukok, aztán a legrosszabb jegyem 3-as lett. Szóval kitartás, és ma felejtsd el a vizsgát, és bulizz felhőtlenül! HIszen a következő 9 hónapban majd kímélni kell magad! :wink:

Most tudtam csak jönni, mert eddig csak főztem. Csináltam frankfurti levest, malacsültet, tejszínes krumplival és lencsesalátával!
Mi itthon leszünk, és tv-zünk.

rodina74
 
 


Éjféltől új év köszönt le Ránk,holnaptól 2010-et ír az egész világ. S ha az óra elüti a 12-t,jó kedvel nyiss ki egy üveg pezsgőt!

MINDENKINEK SIKEREKBEN- ÉS BABAESŐBEN GAZDAG BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK!!!!!

Kép

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Rodikám!

Nehogy mensi előtt kezdj vad tornába! Mi van, ha épp most vagy terhes? Majd mensi után. Akkor sem szabad agyon erőltetni magad, fő a fokozatosság!!!

Dy!

Puszilunk benneteket, Ti aztán igazán csodás évet zártatok. Remélem, jövőre már mi is elmondhatjuk ezeket magunkról. Babócádnak ölelés. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi
Inkább ne tornázz, vigyázz magadra. Előbb derüljön ki, hogy mi van.

Mehetek hozzátok vacsizni?

Mi a Bencével, mpst felsétálunk a tesómékhoz.

Bikfy
Kitartás, ma este ne anatómiázz hanem érezd jól magad, kapcsold ki az agyat.

Mindenkinek puszi és gyerekáldásba gazdag új évet!

timejka
 
 


Csináltam 35. nap tesztet és tök nega lett. Szóval biztos nem vagyok terhes! De tegnap éjjel nagyon meg voltam ijedve!

Timejka! Gyere nyugodtan, hozd a fiad is! Úgyis jó sok kaját csináltam!
Majd együtt röhögünk a tv műsoron!

Bikfykém!
Érezd jól, és tombold ki magad!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Kép

BUÉK mindenkinek!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Rodi, vigyázz azért magadra, egyszerre ez egy kicsit talán sok volt. :roll:

Bikfy, okos lány vagy, a vizsga simán meglesz, max 4-est kapsz, nem 5-öst. Nyugi, ma pedig ne tanulj!!!

Nati, aranyos vagy, de voltak nekem is súlyproblémáim a pco miatt, a 174 centimmel 75 kg-t nyomtam, na, akkor kezdtem diétába. :oops:
Drukk a lombikhoz!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Rodi!

Nekem meggyőződésem, hogy PCO-s vagy, és egy PCO-snál minden megtörténhet, még akár 18-20. napi peteérés, esetleg még később. Akkor pedig még nem baj, hogy nega a teszted. Mértél hőt, vagy esetleg voltál UH-n? Érezted a szurkát?
Én nem hitegetni akarlak a terhességgel, de tudod, nálunk bármikor megtörténhet a csoda. PCO-ban soha semmi nem biztos. Legközelebb ne hasizmozz, azt majd szülés után. Most lepd meg szépen Bikfy nénit egy pozi teszttel!!! :wink:


Remélem ez az év teljesíti az álmainkat. Úgy szeretnék már boldog, felhőtlenül boldog lenni.

Valaki pöcs itt petárdázik az ablakom alatt, mindjárt kimegyek és szétverem. :evil:

KépKépKép
bikfy
 
 


Beze!

Muszáj még ma is tanulnom, nagyon rossz érzés hülyének lenni. Pedig most egyelőre még nagyon üres a fejem.

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodina,
az egy kisház :lol: Step2 takaros házikó.

Beze,
én a 160 centimhez voltam 85 kiló, mikor végre metet kaptam. Én nem diétáztam, nem sportoltam, és kb. egy év alatt 66 lettem.

Boldog babaesős új évet kívánok Nektek (és magamnak is :wink: )!!!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Boldog Új Évet Kívánunk mindenkinek!

(és babákat az újévben :wink: )

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bikfy
Csak ne olyan keményen. Nem vagy Te hülye!

timejka
 
 


B.U.É.K.

Kép

rodina74
 
 


BOLDOG ÚJ ESZTENDŐT KÍVÁNOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

10 körül nekem véget ért a buli, haza is jöttem, azóta a hugommal mulatunk itthon. Minden tök jó. Apika majd nemsokára jön utánunk, őt még megvárjuk, azután aluszka.

Puszilok Mindenkit! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Milyen volt az éjszakátok? Hát lehet, hogy nagyon antiszociális vagyok, de engem marhára zavart a rengeteg tüzijáték, hangra ez sokkal rosszabb, mint a petárda. 1-2 az is volt, azokat alig lehetett hallani. Azt hiszem, életemben nem örültem annyira a zuhogó esőnek, mint ma éjfél után, akkor végre abbahagyták. Némelyiknél még az ablak is beleremegett. Ahhoz képest, hogy állítólag szegények az emberek, minimum 3x annyian durrogtattak, mint tavaly. :evil:
Szerencsére Lexi így is végigaludta az éjszakát. :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
Nem vagy antiszociális, nekem is ez a véleményem. Mi is már marhára untuk ezt a pukkantgatást. Mi is pont arról beszéltünk, hogy jó hogy nincsen pénzük az embereknek! :? Csak ezekre a marhaságokra több tízezer forintot költ el az ember!

Bikfy!
Nem sikerült jól a buli? Mi is jól éreztük magunkat itthon, bár a tv műsor katasztrofálisan rossz volt.

Mindenkinek BUÉK!

rodina74
 
 


Rodi, örülök, hogy egyetértünk. :D Mindkét vonalon. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


A tüzijátéktól és petárdától már én is rosszul voltam. Hugoméknál voltunk, úgy volt, hogy ott alszunk, aztán a Bence haza akart jönni és 11 után hazajöttünk, lefeküdt és el is aludt. Nem szokott ilyen sokáig fent lenni.

BUÉK MINDENKINEK

timejka
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Rodina!

Igaza van bikfy "néninek" :lol: úgyhogy bármi lehet még!

Nekem az a pozi LH teszt, amit feltettem ha jól számolom 26-án volt és akkor volt a ciklusom 18. napja. Úgyhogy lehet hogy nálad is később volt az ovuláció.

Nem tudom jól számolom e, de én ehhez a naphoz adtam hozzá 14 napot és elvileg akkor kellene megjönnie. Ez pedig jövőhét szombat-vasárnap körül lesz. Úgyhogy van még egy hetem izgulni.

Bikfy: Jó tanulást neked! Ügyes vagy te menni fog! :)

Én is szenvedek, nekem is van munkám amit 5.-re le kell adnom és sehogy sem állok. :roll:

Itt is volt petárdázás mifelénk is. De végül is elviselhető volt. De tényleg érdekes, hogy az embereknek van pénzük, ha csak úgy kilövöldözik a semmibe. Értelmetlen pénzkidobás szerintrm is ez az egész.

Itt olyan szépen süt a napocska, mintha tavasz lenne. Olyan jó.

Képzeljétek éjszaka fél 3 körül olyan röhögés jött rám, hogy nem bírtam abbahagyni. :lol: :lol: :lol:
Aludtam szépen nyugodtan erre egyszer csak egy nagy koppanást hallok, hát apus lefejelte a tetőt. :lol: Az ágyunk az emeleten van és tetőteres a szoba és a tető rész alatt van az ágyunk. Errefel ő jött befelé a wc-ről a tök sötétben és ráadásul az én térfelemre akarhatott feküdni, még jó hogy nem dobta le magát a 90 kilójával rám, miközben én békésen mit sem sejtve szundikálok. A koppanásra ugye kipattant a szemem és kérdezem tőle hogy te mit csinálsz itt? Errefel mondja hogy eltévedt, azt hitte jó helyen van. Én úgy röhögtem, hogy folyt a könny a szememből, alig tudtam visszaaludni.
És ugyanezt elismételte most reggel is, pedig akkor már világos volt. Lahajolt valamiért és szép nagy lendülettel felállt, erre durr megint. :lol: Én nem tudom mi van vele.

Na megyek a dolgomra!

Boldog Új évet Nektek! Valaki kezdje már el a babásodást, hogy kapjunk egy kis optimizmust!

Kép
babicsek
 
 


Babicsek!

Hát én meg most röhögök, mikor olvaslak. Csak az a baj, hogy ha nálunk ilyen van, nem szabad röhögni, mert azon férjecske még jobban bepörög. :lol: Kb. 10 évig spóroltam egy jó kis hősugárzóra, megvettem, összeszereltem, beindítottam. Mondtam neki, vigyázz, nehogy neki menj! Mondta: tudom, tudom, és azzal a lendülettel fel is rúgta.
Én előbb nekiálltam dühöngeni, aztán meg röhögtem, mert tropára ment, darabjaira tört szegény. Másnap vettem egy újat. Viszont ő a mai napig emlegeti, hogy én nem az ő fájós lábát sajnáltam, hanem a hülye radiátoromat.

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi!

Nem volt jó a buli, tele volt 18-20 évesekkel a terem, akik halálra itták magukat, a zene üvöltött, még beszélgetni sem lehetett. A WC-re beült hányni egy 20 éves díszcica, még pisilni sem tudtam. Na ekkor lett elegem. Plusz idegesített ez a hülye anatómia is. Itthon viszont fergeteg partit rendeztünk a hugommal. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Petárdázást, tüijátékot rühellem. Gyűlölöm, hgy fél tőle a kiskutyám, egész este rohangál, könyörög, hogy ki akar jönni és sír. Nem hiszem, hogy attól lesz valaki boldogabb, hogy 10 ezrekért fellövöldöz színes pukkanó sz@rokat.

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi!
Milyen új arculat. Nekem tetszik. :wink:

Timejka!
Bence akkor egészen jól bírta. Nektek is BÚÉK!!!

Beze!
Lexi mindjárt 1 éves lesz. Mikor indul a kistesó projekt?

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Babicsek
Én is nevettem,a hogy olvastalak.

Nekem tegnap este megjött a bajom, de minden rosszban van valami jó. Pontosan 28 napra jött meg. Rég volt ilyen. Tényleg jó ez a barátcserje.

timejka
 
 


Babicsek!

Hát, én is jót röhögtem, pedig igazán nincs jó kedvem, de nagyon felvidítottál! Még most is mosolygok!
Remélem a jövő hétvégén meg lesz az első pozi tesztünk a topikon!

Bikfy!
sajnálom, hogy nem volt jó a buli, de szerencse,hogy a húgoddal jól tudtátok magtok érezni. Ne izgulj az anatómia miatt, tanulj, és aludj sokat. Biztos sikerülni fog!

Timejka!
Tökre jó, hogy megjött neked. Én ma vagyok a 40 napon, és sehol a piri. Sajnos én most nem szedhetek semmit, hogy az eredméényeimet ne befolyásolja.

Volt ebben a hónapban tüszőkövetésem és 14. nap meg volt a peteérésem. Szóval biztos nincs baba a dologba. Ja, és a 21. napi progim is - emlékeztek - nagyon rossz volt. Szóval most tényleg csoda lenne!

Na, Bikfyke, most én jártam úgy, mint te hónapokkal ezelőtt. Kaptam egy sms-t egy volt munkatársamtól, akik másfél éve külföldön dolgozik. Néha váltottunk egy-két emailt munkaügyekben, de magándolgokról nem, pedig jóban vagyunk. Hát ma jött egy sms, hogy megszületett 1-én a lányuk, és baba, mama jól vannak. Hát most én bőgtem el magam, de nem gyengén. Nagyon örülök nekik, de hogy nekem még sehol semmi, az kiborított! Ilyenkor mindig úgy érzem, hogy egy nagy lúzer vagyok! Szóval most magam alá kerültem megint. Nagyon váratlanul ért ez a hír! Na, szóval csak ennyi. Majd összeszedem magam. Remélem nem értitek félre a kiborulásom!

rodina74
 
 


Rodi
Jobban örültem volna ha nem jön meg, de azért annak örülök, hogy pontosan jött meg. Egyébként csodák történhetnek. LásdMonicot.

timejka
 
 


Rodina! Ne szomorkodj! Tudod mindez :!: :idea: még előttünk áll. Nemsokára mi leszünk abban a csodás helyzetben, hogy bejelenthetjük, hogy ott lapul valaki a pocakunkban. Fel a fejjel!Előttünk van az egész 2010-es év, úgyhogy lehet hogy már karácsonykor babázunk.

Meg hát amíg nem jön meg bízzunk benne hogy sikerült! Csak piri veheti el az optimizmusunkat. :)

Timejka: Akkor reméljük a kövi hónap a tiétek lesz. Mentek inszemire?

Nekem apus mostanában mindig a számba nyomja a ginsenget. Azt mondja ez emel a libidómon. :lol: Sajnos még mindig nem vagyunk szinkronban. :lol: Állítólag az agyi működésre is hat. Szokta is mondani, hogy mióta szedem olyan poénos vagyok. :lol: Sokszor mondjuk én is csak pislogok magamon.

De nem sokáig lesz ez ilyen jó, hétfőn már megyek dolgozni, majd jól leépülök megint. 8)

Kép
babicsek
 
 


Rodi,
elhiszem, hogy kiborultál!!! Én piriket már közömbösen viselem, de néha azért kiborulok egy-egy kismamin, szülésen. Örülök nekik nagyon, csak ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy már nekünk is hol kellene tartanunk... sírj egy nagyot, aztán fel a fejjel, itt az új év, ebben az évben bezárjuk ezt a topicot!!!!
Fülöp doki akkor nem is ír fel semmit, csak diagnosztizál? S gyogyikért a mensbe kell menned??? Nem igazán értem most...

Babi,
legalább Apa dolgozik az ügyön :wink: . És ő is eszi a ginsenget???? :lol: :lol: :lol:

Bikfy,
ügyes csajszi vagy, nemhinném, hogy az anatómia fog kifogni rajtad!!!! Az is meglesz, úgy mint a többi!!! Kitartás!!!!!

Timejka,
tényleg jó, hogy a barátcserje így helyrerakta pirit! A végén még segítség sem kell nektek!!!

Beze,
én is kivagyok ezektől a durrogtatásoktól!!! Most meg ez az idióta szél!!!!!!!!! Gratula Lexi alvókájához!!!!

Linácska,
privi ment!!!

Én kedden kezdem a szurit és a clostilt. Már annyira várom!!! Piri még sehol, de nem is bánnám, ha csak hétfőn köszöntene be... bár nincs tapasztalatom fogigátlóval, nem tudom mikor jön meg...
Vendég
 


Babicsek
Inszemre nem megyünk. 12-én megyek a mensbe, viszem a leleteimet, ha mindent rendbe találnak, akkor valószínű lombik, mert már nem akarok várni

Tnati
Jobb lenne ha tényleg spontán sikerülne.

timejka
 
 


Sziasztok!

Bikfy, okos lány vagy, simán meglesz, nyugi!!! Drukkolok ezerrel!!!
Hivatalosan szopi után, nem hivatalosan hónapok óta nem védekezünk... Nyilván nem lesz könnyű menet... :roll:

Rodi, én is így éreztem magam, amikor Zoli felhívta egyik haverját, megkérdezte, hogy vannak, hogy van a kisfiúk, a válasz, jól, és jól van a pocaklakó is. Én is teljesen kiborultam, sírtam. Szóval teljesen megértelek, de tudom, hogy idén sikerülni fog nektek spontán! Nagyon-nagyon szorítok, neked és mindenkinek!!!!!!!!! Azt meg sürgősen verd ki a fejedből, hogy lúzer vagy, mert ez NEM IGAZ!!! Ölellek és puszillak, és kitartást kívánok!

Nati, hogy alszik Bence? Nem zavarták a durrogtatások? Meglepő,de Lexi simán aludt, pedig rengeteg volt.
Mikor kell mennetek legközelebb?

Babicsek, én is jót nevettem! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Rodikám!

Mit is írjak? Még most is belesajdul a szívem abba a pillanatba amikor nagymamám és nagynéném sejtelmesen közölte, hogy unokatesóméknál jön a baba és persze nem felejtették el hozzá tenni, hogy hát végülis itt az ideje. Hát hogyne ba..d meg, próbálkoztak vagy 1 hónapja. És tudták, hogy én mióta és mivel küzdök. Máig nem értem, hogy én akkor onnan hogyan mi módon jutottam haza, miért nem ájultam el, vagy hogyan tudtam tovább élni. Tudom, hogy azt mondjátok, ezek nagy szavak, de nekem akkor ott megállt a világ és azóta is máshogy mozog. De a nagy sírás után annyira kiürültem, hogy azóta csak egyszer akadtam ki egy terhességen, de ezt úgyis tudod.

Nem tudunk tenni semmit sem, bele kell nyugodni a sorsunkba és várni a mi csodánkat. Az nem lehet, hogy ennyi könyörgés nem ér fel a Jóistenhez. Hidd el, lesz babánk. Már rájöttem, nem versenyzem senkivel.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfykém!
Ma már jobban vagyok, csak olyan váratlanul, és hirtelen jött. Úgy szíven ütött. Tudták ők is, hogy mi is babát akarunk és hogy nem nagyon jön össze. Nem is szóltak, hogy terhesek, ezért ért váratlanul. Na, mindegy. Csak október óta több mint 5 ember lett terhes, vagy szült a környezetemben, nekem, meg már 41. nap nem jön meg. Szívat a saját testem. Így csúszik minden, de én már kezdeni akarok! :roll: :twisted:
Na mindegy, majd csak lesz valahogy!

Natikám!
Fülöp megmondta, hogy mi a nem jó: inzulin és prolaktin. A doktornő csak a prolaktinra mondta, hogy rossz. Kedden megyek mensbe, és ha ott is azt mondják, hogy rossz az inzulinom - ami szinte biztos - akkor szedni fogom majd a gyógyit. JA, és azért nem kaptam még gyógyszert, és azért nem is szedek sem barátcserjét, sem iszom gynexet és teákat, mert még megyek ebben a hónapban tüszőkukucsra, és nem akarom, hogy befolyásoljon is a gyógyszer bármit is. Szóval csak azt tudom mit fogok szedni, de majd csak a ciklus második felétől fogom szedni. Akkor is lesz eg hónapom az inszemig, hogy hassanak a gyógyik. Ja, és szerintem rossz a progim is, majd megmutatom az eredmény a doktornőnek, és progi injekciót fogok kérni.
Igazad, van, halál erre a topikra! :twisted: :twisted:
Akkor is kezeded closytit és a szurit, ha nem jön meg a mensi? Most már lombik? long protokol?

Beze!
Kösz a vigasztaló szavakat, sajnálom, hogy így kibuktam! Nem akartam nyavalyogni!
Most nézem, hogy a Lexike 24-én született?! Pont az én párom is jan. 24-én született, csak 38 évvel korábban! De jó!

Babicsek! Már csak 6 nap!
Remélem az első + tesztig már csak 6 napot kell várni!
Timejka!
Már izgulok a mens miatt! Majd kedden délután beszámolok! :wink:

rodina74
 
 


Sziasztok!

Holnap beindul a mókuskerék megint. Annyira szarul érzem magam emiatt, nagyon nehéz lesz belerázódni.

Hát én lennék a legjobban meglepődve ha összejönne.Adok magamnak 1% esélyt rá. Egyébként semmi jelet nem észlelek magamon. Még a cickóim is puhák. :?

Nemtudom hogy lesz időm jönni holnaptól. Azért próbálok jelentkezni.

Kedden mindenképp benézek hogy mi újság! :)

Most megyek, mert fürdik Marci, aztán megyek én is rendbe hozom magam. :)
Már előre látom milyen szar éjszakám lesz.

Puszi nektek!

Kép
babicsek
 
 


Én is 2 hétig itthon voltam. Sokáig fent voltunk és 10-11-ig aludtunk! A holnapi felkelés már előre látom rémálom lesz!
De nem baj, ezzel is csak megy az idő! :wink:

rodina74
 
 


Babicsek!

Azért csak hajrá-hajrá! Hátha pont most.

Rodi!
Ha gyógyszert kapsz, nincs nagyon értelme 1 hónap múlva inszemre menni. Én mikor elkezdtem szedni a Met-et, rá 1 hónapra mentem cukorterhelésre. Na ekkor lettek olyan bődületesen rosszak az eredményeim. Aztán a Mens-ben elmagyarázta az orvos, hogy a gyógyszer szedését követő időben még romlanak is az eredmények. Azután indul meg a spontán javulás, ami azzal jár, hogy már nem lesz szükséged inszemre. Mert addigra terhes leszel. Ezt a gyógyszert nem lehet siettetni. Ami hosszú idő alatt romlott el a szervezetedben, az nyilván nem 1 hét alatt fog megjavulni. Hagyj időt a Metforminnak, és hidd el, nem lesz szükséged inszemre. Persze a prolaktint is be kell állítani, de hidd el, ezek zavara okozza a ciklusod ezen kicsúszásait is, amit a stimulációk még tovább rontanak. TÜRELEM, TÜRELEM!!!!!!!!!!!! Tudom, hogy ez a legnehezebb, de ha már eddig túléltük, az a pár hónap is el fog telni. Aztán meg spontán jön a baba.

KépKépKép
bikfy
 
 


De rég volt már laptetűm, ennek most örülök!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: