Új privát üzeneted érkezett!

Annamari olvastad hogy A Benkő lecsúszott menyasszonyával új showműsor lesz? Edit feleséget keres? :lol: 8)
Vendég
 


Sziasztok!

Gyorsan írok, mert nemsokára megyünk Szhelyre, tesómhoz. Apa 1-re megy dolgozni, s minket addig kirak tesómnál, s 5 körül, ha végez jön értünk.
Ilyen éjszakánk, ill. hajnalunk nem mostanában volt. Réka fél 3-kor ébresztett. Majd fél 4 körül visszaaludt, de már 4-kor megint fent volt. Fél 6-kor ismét aludt, s 6-kor megint ébresztett. Mondtam neki, ha nem alszol, vissza viszlek a szobádba, s alszol egyedül. Ez hathatott, mert 2-3 perc múlva már aludt. Levente 3/4 8-kor ébresztett, hogy szomjas. Szóval nem sokat aludtam. Majd délután. Ja és Rékát is felébresztettem 8 óra után. :lol: :lol: :lol: Majd alszik ebéd után.

Danyu!
Nagyon sajnálom, hogy Gabesz így befulladt. De ahogy a csajok írták, tényleg ilyenkor legjobb, ha plédbe jól becsavarni, s a hűtő ajtaját kinyitani, s jó mélyeket lélegezni.
De lehet, hogy szárazabb volt a levegő, mint nálatok, s ez zavarta.

Edit!
Ez jó, hogy kiderült, hogy a cortisol szint magasabb, s ez orvosolható. ( bár fogalmam sincs, mi ez :oops: :oops: )
Ha már márciusban szabad utat kaptok simán belefér a 2010. :lol: :lol: Kívánom, hogy minél előbb sikerüljön.

Teri!
Milyen tésztát dagaszt ennyire Petra??? Nagyon édes. Ti, hogy álltok babaügyileg???

Angie!
Kitartást a mai naphoz!!!! Majd kérünk képeket az ovis karácsonyról!!! :lol: :lol:
Minket szülőket nem hívnak ovis karácsonyra, mi csak anyák napjára kapunk meghívást.
Sikerült formákat venned???? Tegnap majdnem szóltam, hogy jöhetsz megint mosogatni. :lol: :lol: :lol:

Panndi!
Zsófi után mikor jött meg?? Itt a szomszéd csajnak, szülés után 10 hónappal jött meg, s egyszerre terhes is maradt. Császáros volt, s szoptatott.
Lehet, hogy már hármaska kopogtat???

Panni!
Pihenj sokat, s vigyázz magatokra!!

Bonikó!
Láttam, hogy most Edit keres férjet. A hétfői adás után már mutatták. :roll: :roll: Ennyire hiányzik neki egy férfi??? Nekem Edit nem volt szimpi.
Hova tűnt a csiga-biga????
Küldök neked csiga-bigát, bár az egyik kicsit morbid. :lol: :lol: :lol:
Kép
Kép
Kép

Ja és a legfontosabbat elfelejtettem.
Reggel óta szakad a hóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok,

én is dolgozom, így csak röviden tudok írni..

Angie,
neked is jó munkát mára, aztán jó pihit! :wink:

Danyu,
Gáborkádnak mielőbbi gyógyulást! Ez a fulladás ijesztő lehetett! Vigyázzatok magatokra!

Panndi,
drukk hármaskához! :wink:

Edit,
ez a cortisol szint nem jól hangzik, de szerencsére lehet kezelni és veled is minden rendben lesz! Lehet még simán 2010-es babátok, ne keseredj el! Drukkolok neked!

Annamari,
vmi volt ma éjjel, mert én is óránként megébredtem.... Én sajna dolgozom, így majd este tudok pihenni. Pihenjetek! Itt csak néha szállingózik a hó, biztos szép lehet a hóesés!!

mennem kell lányok!

A jövőhéten még jövök kellemes ünnepeket kívánni!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 

 
 

Sziasztok!

Annamari! Nem tudom már mit sütöttünk, talán diós kosárkákat... Babaügy folyamatban, most várom h megjöjjön, de már 2 napja folyamatosan jön... Előbb-utóbb csak összejön, bár így távban egy kissé nehezebb lesz.
Én is sokszor felébredtem éjszaka. Biztos ez az idő.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Danyu!Mielőbbi gyógyulást kívámok a kisfiadnak.Ez a köhögés-fulladás dolog rettenetes egy kisgyereknél.... :(

Köszönöm a vonalzót és a keretes képeket!!!(Vonalzót majd teszek be, csak most nem fér oda...)


És köszönöm az erdélyi mézes receptet.Ma 4 órán át!!!!(gyúrás nélkül)sütöttem mézest (a jól bevált fűszerest, és ezt, amit ti javasoltatok)A hátam leszakad....Tiszta hülye vagyok....a 8. hónap végén...Megyek is aludni...

Holnap szép napot, kellemes készülődést Mindenkinek!!!!

Kép

Kép
linus
 
 


Karácsonyi kedvcsináló Kép



Linus odafér, ha két előzőnél is csak img-img ig részt hagyod bennt :wink: ügyi vagy!



Nekem is kész a mézesem, meg a puszedlim is :lol:

Annamari lepkéim elfoglalták Csiga helyét , mivel őket meg elfoglalta egy másik avatar :lol: :lol: az első csigás kép ultrabrutál :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Zsófit nyolc hónapos koráig szoptattam, aztán abbahagytuk, és rá két ésfél hétre meg is jött. Most négy hete nem szoptatok már...
Vendég
 


Kép

Én is csak gyorsan beköszönök.
Délelőtt legyúrtam a mézeskalács tésztát, mindjárt megyek s megsütöm.
Kint voltunk egyet sétálni, ezeknek lehet beszélni, a nyakig érő hóba mentek bele. :lol: :lol: Ilyenkor milyen süketek. :lol: :lol: :lol:
Bár lehet nem sokáig lehet élvezni a havat, mondja a felmelegedést.

Még én jelenkezek karácsony előtt, jövök kellemes ünnepeket kívánni.
Mától Levente is itthon van, így kevesebbet leszek gép előtt. 2 hétig szünet lesz, de próbálok majd jelentkezni. :D :D :D

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Remélem az "elveszettek" is jelentkeznek majd.
(Lillanyuci, Szilvia72, Biribon, Mmanya, Szilvi17, Kri, ) bocsi akit kifelejtettem. :roll: :roll:

Danyu!
Gabi már jobban van????

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Hahóóó!

Azt hiszem jobban...bár még kicsit zörög, meg az nem tetszik, hogy folyik az orra, miután befejeztük a gyógyszert...bár a gyerekeknek is ömlött a taknya, akiktől összeszedtük, nem tudom miért csodálkozom, gondolom ki kell ürülni a cuccnak...mi most nem havazhattunk, még nem vihetem ki, míg ilyen hideg van...én tegnap lapátoltam kicsit, mert apa vállának elege volt, de nem bánom, hogy a fát már bekészíti, azzal már nem bírnék, így is kipurcanok nagyon...elegem van a hidegből...

Nem rohamai voltak, csak a giga mennyiségű váladéktól nem kapott levegőt...ez is elég rémisztő volt...
Meg van pár bunkó doki... na mindegy én sem vagyok tökéletes...

Boni, nem megyünk ünnepekkor, voltunk most eleget, nekem sok is volt, majd 2 ünnep között meglátogatjuk őket, addig fiamat megpróbálom összeszedni, mert jól elkényesztették...csak nyafog mindenen...én meg ezt utállllllllom...

Idén nem sütöttem még semmit...szomorú, de majd ha enyhül az idő bepótolom, elg kemény csak fával fűteni, éjjel is kelni kell...erre még nem volt kapacitásom...remélem majd elkap az ihlet...
na mentem:danyu
danyuci
 
 


Danyu
Szegénykém, nem lehet könnyű ez a zord hideg! Viszont örülök, h Gabika jobban van. Ez a nyákos nyavalya Kevint is fullasztja..... elég ijesztő!

Éjszakák nálunk is elég kesze-kuszák! Óránként ébredtünk mi is, ez tényleg jelenthet valami frontot!!!

Sajna a netünk még mindig carakodik, 2 napig nincs, aztán fél napot bejön, úgyhogy még mielőtt lemaradok a jókívánságokról, szeretnék mindenkinek BÉKÉS, BOLDOG KARÁCSONYI ÜNNEPEKET, és kívánom hogy nagyon nagy szeretetben, békességben, és egészségben teljenek az ünnepnapjaitok!!!!

Kép
benita76
 
 


Ezt így akartam:

BÉKÉS, BOLDOG KARÁCSONYI ÜNNEPEKET, és kívánom, hogy nagyon nagy szeretetben,békességben és egészségben teljenek az ünnepnapjaitok!!!

Kép
benita76
 
 


Jó reggelt!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap este bevitte a mentő anyóst a kórházba. Intenzív osztályon van, súlyos jobb oldali tűdőgyulladása van, keringését támogatni kell, nincs magánál, s lélegeztetik.
Apa tegnap egész nap hívta, de nem vette fel a telefont, így mikor hazaért lement (Kámba) megnézni,mi van az anyjával. Egész nap be sem fűtőtt, ült a konyhában, ajtó tárva, s össze-vissza beszélt. Mentőt hívott neki, s vitték is be a kórházba.

Délelőtt megsütöttem a kinder pingu-t, nagyon jó néz ki, s ahogy kóstolgattam, fini is.
Holnap gesztenyés kockát sütök, s este díszítjük a fát, amint elalszanak neki állunk. Reggelre hozza nekünk Jézuska a fát, s ajándékokat.



http://www.youtube.com/watch?v=u_YsIElJifA

Karácsonyfán ajándék, a szívekben béke, de jó lenne, ha ebből jutna egész évre.
Együtt ünnepel a nagyvilág, Ősi szeretet ébred. Állunk kéz a kézben. Szívünk elfelejti bánatát És béke hull ma ránk.
A karácsony akkor szép, Hogyha fehér hóba lép Nem is sárba, latyakba Ropog a hó alatta.
Fényben rezeg a fenyő. Lobognak a gyertyák. Ünnep van ma, Karácsony látogatott hozzánk.
Itt marad most a fenyő. Itt marad minálunk. S amíg itt lesz, mindnyájan ünneplőben járunk.
Karácsony délután lassan jön az alkony. Kíváncsiság bujkál minden gyermekarcon.
Kívánd, hogy mindaz, amit ma éjjel gondoltál, Ugyanúgy igaz legyen holnap s holnapután, Kívánj igazi ünnepet, kívánj igazabb életet, Békés karácsonyt mindenkinek!
Kép Kép Kép Kép
Kép Kép


Linus!
Kristófnak boldog szülinapot!!!!
Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Boldog, békés ünnepeket! Danyuci
danyuci
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek Békés Boldog Karácsonyt kívánok! :lol:

Bocs de csak ennyire tudtam jönni ez a fránya vírus tönkre vágta a gépet :twisted: :twisted:

Kép
Edit.
ngedit
 
 


BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!!!!!!!

KépKépKépKép
moti
 
 


Nagyon Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Szép estét! már csak egyet kell aludni!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Békés,boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!

Szilvi

Kép

Kép
szilvi17
 
 


Jó reggelt! mi holnap reggel elutazunk, és csak 28én 29én jövünk vissza

Minden Kedves Cyber barátnőmnek és családjának Békés, Boldog, Meghitt Karácsonyt szeretnénk kívánni éteren keresztül!
Kívánom, hogy az angyalkáitok segítsenek valóra váltani az álmaitokat! Köszönöm,hogy vagytok és hogy lesztek!



Weöres Sándor: Száncsengő

Éj-mélyből fölzengő

- csing-ling-ling - száncsengő.

Száncsengő - csing-ling-ling -

tél csendjén halkan ring.



Földobban két nagy ló

- kop-kop-kop - nyolc patkó.

Nyolc patkó - kop-kop-kop -

csönd-zsákból hangot lop.



Szétmálló hangerdő

- csing-ling-ling - száncsengő.

Száncsengő - csing-ling-ling -

tél öblén távol ring.

.Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Boldog karácsonyt mindenkinek!
Vendég
 


Mindenkinek nagyon boldog karácsonyt!!!

Kép
Kép

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Áldott Békés Karácsonyt kívánok Mindenkinek!

(Én karácsonyi ajándékba kaptam egy piros niagara áradatot :cry: és sajnos eszembe jutottak a történtek, folyton a sírás folytogat, mert akár nagy hassal is ülhetnék most itt :cry: - DE bízom, hogy a jövő év az ideinek az ellnekezője lesz :) :) )
Vendég
 


Bocsánat, hogy ilyen későn, de remélem még nem haszontalanul:


MEGHITT, SZERETETTELJES KARÁCSONY KÍVÁNOK

MINDANNYIATOKNAK, ÉS RENGETEG SOK KISBABÁT!!!!!!!!


Csak most tudtam jönni, altatás után, mise előtt.A délelőttünk a születésnap hevében zajlott (Annamari köszi a köszöntést! :D ).Kissé eklektikus a feldíszített lakás: karácsonyi dekoráció mellett lufik, girland stb.Kristóf kicsit keveri a Mikulást, Jézuskát, anygalkát és a szülinapot....majd évekkel letisztul benne....

Angie: a karácsonyi pirulás egy hatalmas megtisztulás, ami után a méhed epedve várja a kis jövevényt!!!(Nekem is egy éve, pont karácsonykor jött meg a mensim újra-a szoptatás után.)Ne add fel!!(Tudom, nagyon könnyű mondani, de hidd el, a kitartásotoknak meglesz a gyümölcse!

Kép

Kép
linus
 
 


Linus Kristófodnak nagyon boldogságosat! :lol:
Vendég
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Angie!
Sírjunk együtt, nekem is meghozta Jézuska a Piroskát. :cry: :cry: :cry: :cry: Pedig nem is kértem ezt tőle!!!!!

Boni!
Zsiga biztos örült a hintalónak, gondolom egész nap rajt ül, talán még azon is eszik??? :D :D Jók lettek a képek, nagyon édes rajta.
Majd én is rakok fel vmikor képet róluk.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Áldott Karácsonyt Mindenkinek!!!!!


Angie!

Fel a fejjel!!!!Tudod,csak úgy szabad!!! :wink:
(egyébként nagyon megértelek...én is hasonlóképpen éreztem tegnap...de megpróbálom elhesegetni, mert ha nem akkor beleőrülnék...)

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

Kép

Kép
ske
 
 


Boldog, Békés Karácsonyi Ünnepeket kívánunk mi is MIndenkinek!!

Angie, Annamari :cry:
Sajnálom....de talán a következő....másképpen nem is lehet gondolkodni :roll:

Boni :lol:
Zsiga nagyon elegáns volt..Marcink is hasonlóan volt öltöztetve, hamarosan lesznek képek is..

...addig is mindenkinek további kellemes ünnepeket!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

Nekem is megjött 24-én este :?
Na de majd januárban!
Vendég
 


Sziasztok!

Beze vagyok, csatlakozhatok? Jövőre szeretnénk mi is kistestvért.
Drukk mindenkinek! :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Úgy látom,kicsit pang ez a topic, talán már mindenki a Szilveszterre készül????

Szia Beze!
Persze nyugodtan gyere, s mesélj kicsit többet magatokról.

Van valaki akinek sikerült a + teszt??? Sucer, Pruci, Benita, Boni????

Panndi üdv a dec. 24-én megjött csapatban. :lol: :lol: :lol: :lol:

Lehet, hogy már idén én is csak olvasni jövök ( persze, ha írtok sokat), de jövőre ismét Veletek!!! :lol: :lol: :lol:

Babásodásra fel!!!

És addig is mindenkinek:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


ja, azt elfelejtettem írni, hogy telt a karácsony.

23-án este mikor elaludtak, apával neki álltunk,hogy összerakjuk a fát. Nálunk műfenyő van. Szépen összeraktuk, s szépen feldíszítettem, aztán aláraktuk az ajándékokat.
Reggel Réka volt az első, aki felkelt. 6 óra volt. :D :D :D Mondtuk neki, hogy aludjon még egy picit, mert még korán van. Aztán egyszer csak megszólal: Anya, volt itt már a Jézusta??? nem szóltam semmit. Aztán újra megkérdezi: Anya, volt itt a Jézusta?? Hallod???
Mondom neki, nem tudom, de egy picit aludj még, majd reggel megnézzük. :lol: :lol: :lol: :lol:
Aztán fél 8-kor, anya tapcsoljut be a tv-ét. Bekapcsolom neki, erre Levente is megjelent.
Apával nem szóltunk semmit. Egyszer csak Réka mondja: nézd Jevente, megjött a Jézusta, s mennyi ajándétot hozott. Gyere bontsut ti.
Leugrottak az ágyról, s neki álltak mindent kibontani.
Nagy volt az öröm. :D :D :D

Kép én se maradhattam ki a játékból. :)

És akkor még egyszer,
Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek, s mindannyiunknak 2010-es babát.
Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Annamari, nagyon szépek vagytok! A jókívánságokhoz csatlakozom! :D


30 éves vagyok, férjemmel jövőre ünnepeljük az 5. házassági évfordulónkat, Lexi kislányunk január 24-én született, 23 hónap próbálkozás után, 4. inszemináció segítségével. Nagyon szeretnénk, ha a kistesó spontán foganna.

Drukkolok mindenkinek, hozzunk jövőre sok-sok szép pozitív tesztet. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Annamari, nagyon jók a képek :)

beze, üdv köztünk :)

Áááá, nekem még mindig megvan.. már el is felejtettem, milyen az, ha megjön.. zsófi után az első egy hétig tartott, lassan most is ott leszek...
Vendég
 


Panndi, köszönöm. Nekem az első nem tartott ilyen sokáig, tulajdonképpen 4 napos barnázás volt. Azóta persze beállt, és 5 napig tart.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Szia Beze! Üdv közöttünk!

Annamari! Nagyon jók a képek! Nagyon szép család vagytok! Nálam nincs + teszt, karácsony előtt múlt el...
Majd holnaptól már próbálok jönni bővebben, csak lent vagyunk vidéken, és állandó anyóslátogatás van...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Pruci, köszönöm. De édes a kislányod! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok,

Annamari,
nagyon szépek vagytok, örülök, hogy jól telt a karácsony!

Remélem a többieknek is jól telt a karácsony. Mi sokat jöttünk-mentünk, családoztunk, de összeségében nagyon jó volt.

Kérem a drukkokat lányok.
Van egy 6+4 napos kalapáló pici bogyónk, akit azért nem vertem nagydobra, mert sajnos van mellette egy jó nagy bevérzés is, így napok óta pihenésre vagyok ítélve, és 1 hónapra ki is írt az orvosom. A munkahelyemmel még nem tudom ezt, hogy fogom megoldani, de majd hétfőn kiderül. Kérlek drukkoljatok, hogy a babóca megmaradjon és, hogy a munkahelyemmel is sikerüljön egy jó kompromisszumot kötni. Amúgy émelygek, 1 számot nőtt a mellem (ennek Apa örül :wink: ), és ülve elalszom. Szóval a szokásos tünetek megvannak. Bocsánat, hogy eddig hallgattam, de a félelmem nem volt alaptalan, sajnos Ilangocskával is így volt minden napra pontosan 7 éve. Ha minden jól alakul, Ő is augusztus 20.-a környékére várható, akárcsak Ilangocska, aki aug. 20.-i :) .

Na eldugulok, pihenek és nagyon drukkolok minden babára vágyónak!

Ha nem jönnék már idén, mindenkinek egészséges, babában gazdag szép Újesztendőt kívánok!

Pussz

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Beze,
üdv itt, még én is új vagyok! Nagyon drukkolok, hogy sikerüljön a spontán baba!!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


sucer: :):):) drukkolok!
Vendég
 


Boldog új évet Lányok!

Sucer. nagyon szorítok! Remek hír:)
danyuci
 
 


Mit is kívánhatnék még az év utolsó napjára néktek,
Sok vidám percet, asztalra jó bort, malacsültet, vidám zenéket,

Ha éjfélt ütött az óra, durranjon pezsgő,
Kezetekben pezsgőspohár, szívetek, és lelketek, lelkendező,

Így köszöntsétek, majd az 2010-es évet!!
Az Új Évben, boldogságot, örömet, szerencsét, és jó egészséget!

Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Kép

BUÉK mindenkinek!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sucer, halkan gratulálok, és nagyon szorítok, hogy a haematoma mihamarabb tűnjön el! Nekem is volt, a 12. hétig megkeserítette a várandósságomat, hetekig feküdtem, de aztán eltűnt. SZóval drukkolok nagyon!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Jó reggelt cyber barátnők ! kezdjük meg az új évet

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Boldog új évet kívánok Nektek!!!!!!

Kép

Kép
ske
 
 


Sziasztok!

Boldog új évet kívánok!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
szilvi17
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?