Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Betti,
Koszonom szepenKép
Boldog evfordulot Nektek, milyen szep ajandek lenne, ha ma szulnel, nem?Kép Gondolom, mar nagyon varodKép Ezt meg is ertem, imadom a babavarast, de a babat kezbenfogni annal inkabbKép 2 napja gyakorolhattam, a szomszedban lako baratnom 6-7 hetes "nagyfiaval", hat imadnivalo volt a szuszogo csomagocskaKép

Heppi,
Az edesseg nagy csabito, az tenyKép Mondjuk szerencsere en egyaltalan nem kivanom.. elozo terhesseg alatt is egyszer volt az, hogy mondtam paromnak, hogy most olyan csokizhatnekom van, hogy elso szora mentunk es vettunkKép Kihasznalta az egyszeri alkalmatKép Most is hoztam egy halom jegykremet a csaladnak, de en ra se birok nezni.. csak a sos etel jon be nalam, ami edes, azzal nem lakom jol, ugyhogy nem is eszem olyat, mert csak hizlalnam magam a dupla evesselKép

Momo, tenyleg eltuntel, merre jarsz?Kép

Puszi,
Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Na,megtörtént végre,asszony lettem én is.Kép
Végül is minden egész jól sikerült.

Mica!

Mégegyszer köszönöm,hogy eljöttél,Ruszlán nevében is!Kép
Hogy vagytok?
Egy kis segítségre lenne szükségem:e-mailben már kaptam egy képet a barátainktól,de nem tudom hogy lehetne ide tenni?Nagyon kezdő vagyok!Kép
Mostanra nagyjából kipihentem magam,reggel 4-ig táncoltam a lakodalomban.
Majd mesélek.Kép

Betti!

Köszi a köszöntést!Kép
Hogy sikerült az évforduló?
Telefonom mellettem volt,ha írnál,de ezek szerint még egyben vagy.
Hogy viseled?

Heppi!

Mos,hogy már nyugisabb az életem én is állandóan édességeznék.
Viszont tudom ajánlani súlyproblémákra egy esküvő szervezését:nekem sikerült 2 kilót fogynom.
Majd most hamar visszahízom,valószínűleg a dupláját.

Puszi mindenkinek!

Kata
27+4

Kép
Kép
ruszlána
 
 


WowwwwwKép

Éljen Kata AsszonyKép

Naná, hogy buliztál, megérdemelted Kép
Majd mesélgetünk, remélem lesz egy nyugisabb hetem is, mint a mostani.. majd én is mesélekKép

A képet küldd át nekem a mica@iszt.hu címre, és felrakom, innen elég nehéz lenne elmagyaráznom, hogy mekkora méretre alakítsd át, és utána mellékletként kell csatolni.. de ha gondolod, elmagyarázomKép

Puszi,
Mica
mica
 
 

 
 

Szia!

Benne vagyok a holnapi napban,Neked még aktuális?
Autóval fogsz menni?Ha igen és elviszel,akkor ragaszkodok hozzá,hogy pótoljak az üzemanyagba!!!
Fiúk azt mondták menjek nyugodtan,legalább kikapcsolódok egy kicsit.Kép
Megvárom a válaszod és utána pontosíthatunk.
A képet sem küldöm egyenlőre,mert lehet,hogy holnap úgyis beszélünk.Kép

Pusz.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szia!

Okes, mehetunk, egyenlore minden oke, parom is megemesztette, hogy ismet pesztralkodikKép
Tuti, hogy autozunk, mert a vonatra nem vagyok hajlando varni, ha epp nem jol vegeznenk. A tobbit majd megbeszeljuk, de szerintem a multkori menetrend pont jo lesz, jovok a szokasos vonattal (azt hiszem, hogy 12.25os volt, ami 13 ora korul volt Pilisen).
Ha esetleg Betti, vagy Heppi is jon, jo lenneKép Ha nem tudtok jonni lanyok, akkor lesz egy kis idonk a felkeszito elott (koran at tudunk erni Cegledre, kb. 14 ora korul) es tudunk esetleg talalkozni par percre. Nos? Kép
Barmi van, hivjatokKép

Kata, lehet, hogy ma mar nem leszek (sot tuti, mert a fiam mar huz az a'gy fele.. megha a parom lenneKépKép..), de holnap legkesobb 10kor igenKép

Puszi,
Mica
mica
 
 


Szia!

Szép kis idő van,nem mondom!Kép
Tudod pontosan,hogy mikor indul a vonatod?
Írd meg,akkor én is megyek azzal.Jó így?Kép

Pusz.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szia,

Elert oda az eso? Kép

A vonatom 12.25kor indul a Nyugatiból, Pilis elméletileg 13.20, de ha sokat késnénk úgyis hívlakKép Próbálok előbbre szállni, mert Pilisen messze van az 5. kocsi az állomástól. Mondjuk megyek a 2. kocsibaKép

Puszi,
Mica
mica
 
 


Sziasztok,

Betti,
Bocs, hogy ugy eltuntem delutan, nem tudom, hogy Kata mondta-e, hogy mi volt a problema, de a lenyeg az, hogy bocsi.. ez a het ilyen nalunk, folyton rohanas, semmi se jon ossze.. ehh Kép Szoval annyi volt, hogy Apa ment volna lurkoert a bolcsibe, de a MAV szokas szerint hozta a formajat, es olyan jokorat kesett a vonat, hogy nem ert volna oda idobe (17 elott) a bolcsibe a gyerekert. Igaz, hogy mi sem, de en legalabb tudtam a telefonban biztos infot mondani a bolcsinek, hogy indulunk Cegledrol, es sietunk. Igy 17.10re ertunk oda, meg mazlinkra a 40es uton olyan koccanasos baleset volt, hogy nem zartak el az utat teljesen. Nah, akkor azt hiszem, hogy robbantam volna idegessegemben..
Szurkolunk Neked, remelem ez a front is segitseget hoz szamodra, es beindul a dologKép

Kata,
A fiam imad TegedKép

Puszi,
Mica
mica
 
 


Szia!

Én is odáig vagyok a kis szívtipróért!!!Kép
Remélem szerencsés napod lesz holnap és sikerül mindent elintézned!
Raul persze még mindig kukorékol,kellett nekem elaludnom reggel...
Jó lenne holnap a védőnőt lerendeznem,csak kedvem nem szokott hozzá lenni.
Majd megerőltetem magam.
Férjed végül mikorra ért haza?

Pusz.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szia Kata,

Nemcsak te aludtal el, Raul is, ugy latszik neki is szuksege volt ra, ugyhogy ne morogjKép Gyuszko pl. ma aludhatott volna majdnem 8ig, nem kellett keltenem 6.50kor, hat 7kor nem kibujt az agybol?Kép
Most epp a kakaojat issza, sajnos meg jobban kohog, mint tegnap, igy a reggeli kor-utunkba meg a doktornenit is be kell vennunk..Kép Eljen az utolso nap a bolcsibenKép

Tegnap, mikorra mi hazaertunk, akkorra parom is itthon volt, szerintem akkor ert haza, amikor mi mentunk Pilisre.

Ma nem nagyon leszek, mert autozom egesz nap, de este bekukkantokKép

Puszi,
Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Hova tűnt mindenki?!

Mica!

Hogy sikerült a ballagás?
Hétfőn írj,hogy mi volt az UH-on!Már nagyon kíváncsi vagyok!Kép
Valamikor átküldöm Neked a képeket,feltennél a frisseknek kettőt?Majd megírom,hogy melyikeket.Nem tudtam a méretet csökkenteni.Kép
Remélem jól vagytok.
Mi Raullal tespedünk,Rusz dolgozik.Szokásos.

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Hahó!

Volt egy gyors "nyaralásunk" egy sátortáborban(jól eláztunk párszor, méteres sár, én meg minden nap mentem konzultációra a suliba). Jonathán viszont nagyon jól érezte magát, én azért viszont, nagyon örülök, hogy már itthon vagyunk Kép
Kata!
Milyen volt az esküvő? Nekem is küldj képeket! Kép
Betti!
Ez neked már nagyon a finis, talán legközelebb már csak akkor irsz, ha üres lesz a pocid? Kép Kép

Szilvi
sylva
 
 


Sziasztok!

Kata,
UHrol meg nem irhatok, mert csak 6an leszKép A mezeshetek alatt ugy latszik, hogy nem igazodsz el a naptaron, mar Habonyhoz is jovoheten akartal menniKép
Ballagas tunderi volt, vegigkonnyeztem az egeszet, olyan aranyosak voltak, ahogy mondtak a mondokakat es kozben mutogattak, tancoltak.
Mi kevesbe vagyunk jol, Gyuszko estere belazasodott, delelott hoemelkedese volt, delutanra ismet kicsit felment.. szoval benne van nyakig a dolgokban, bar most nem viseli meg, csak este volt nyafogos. Hogy kint is legyen, ma mar 2x voltam vele jatszoteren, igy legalabb "farad" is egy kicsit, es talan jobban alszik. A kohoges is megvan meg, most mar mintha jobban tisztulos lenne..
Kepek johetnek, felteszem oket NekedKép
Reggel kicsit enis megijedtem, mert a pocaklakom nem rugott ki az a'gybol, pedig o szokott kelteni. Aztan kicsit kesobb csak megereztem a mocorgast, ugy latszik, hogy hetvegi lustizast tartottKép
Jah, es tegnap enis vettem egy hordozot, valaki bevitt 5900ert a bizomanyishoz egy nekem tetszot, hat nem hagyhattam ottKép Ugyhogy mostmar teljes a felszereles, csak majd ruhakat kell atneznem (a mosason es vasalason tul..), hogy mibol kell potolni, mert szerintem nagyon vekony cuccok vannak..
Az auto holnap este megy a lakatoshoz, szurkolj, hogy jol sikeruljon, hamar kidobok ra ennyi penztKép
Az eredmenyt meg majd ugyis meglatjatok..KépKép

Szilvi,
Udv ujra itt, mar epp mondtuk csutortokon Kataval, hogy nagyon eltuntel. Remeljuk azert pihenni is tudtalKép
Hat Betti lehet, hogy mar csak pocakmentesen lesz legkozelebb, csutortokon lattuk utoljara, akkor mar nagyon ugy beszelt, hogy kozel a cel, mert mar elegge sok fajogatasa volt es a cx ertek is rovidultKép
Remeljuk a legjobbakat, Kata vagy Heppi (vagy mindeketten) kapnak majd talan rola telefonon hirt, es megosztjak velunkKép

Most ennyit, lassan vacsoraztatok Gyuszkot, meg leszek, mert delutan azert en se hagytam ki a szunditasi idot es Gyuszkoval egyutt "pihentem" egy kicsit, igy talan nem vonulok a'gyban 9korKép

Puszi,
Mica
mica
 
 


Szia!

Délutáni szundi-bundi?!Így könnyű!
Na,nem irigykedek nagyon,ma nekem is sikerült kicsit "ejtőzni".
Bocsi,nálam úgy tűnik tényleg totális az időzavar!De nem attól,amire gondolsz,kis huncut!Kép
Gyuszkó barátomnak jobbulást kívánok és elküldöm megint a gyógypuszit,múltkor az ujjának is jót tett.Kép
Remélem autó is rendben lesz!
Patrik is elég keveset mozgott tegnap,de ma bepótolja.Kép
Ügyes voltál a hordozóval!Hiányzó rucikat hol szándékozol megvenni?
Egyszer megnéznénk Raullal az Irsai játszóteret,lehet,hogy Szilvi is csatlakozna,legalább lesz elképzelésünk,hogy milyet harcoljunk ki Pilisen.Kép

Szilvi!

Jó,hogy megint írtál!Kép
Én még soha nem voltam sátorozni,remélem egyszer összejön.
Merre voltatok?
Az esküvő szép volt,de fárasztó,mondjuk nem kellett volna reggel 4-ig táncolnom.Kép
Képeket mutathatok majd személyesen is,ha gondolod.Kép
Holnap átküldöm a számomat,valamikor tényleg találkozhatnánk.
Jó lenne összehozni azt az Irsai játszóterezést is,mit szólsz?

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szia Kata!

Gyuszko-puszit koszonjuk, remeljuk olyan jol bevalik, mint elozoleg. Most epp itt nezi a meset mellettem az apja laptopjan, majd' kiesik a szajan, akkorat asitott, de aludni menni meg nem akarKép Mondjuk most jol viselkedett, mondtam neki, hogy jojjon, mert kupot kell, hogy kapjon (naaagyon utalja), es utana meg nezhet meset. Hat jott, lefekudt az agyra es meg a nadragjat is letolta hozzaKép Nah, azert lassan becsalom, mert a billentyuzet-lenyomat nem fog jol fog mutatni az arcanKép
A rucik ugyeben egyenlore marad a bizomanyis, lattam ott nagyon jo cuccokat, sot vettem is jokat, igaz, hogy azok nagyobb lurkokra valok voltak. Lattam rugikat es bodykat is, mondjuk nekem foleg vastagabb rugi kell, alsoruha szerintem van eleg, de mar az emlekezetem se a regiKép Majd lassan felturom a ruhasszekrenyt, Gyuszko holmijat is ugyis "selejtezni" kell, akkor majd pakolunk egy nagyotKép

Mi itt a "telepi" jatszoteret szeretjuk, mert ez meg eleg szinvonalas es pl. nem kell meg plusz 30 cm-t emelnie a gyereknek a labat, hogy beleuljon a keskeny csuszdaba, mint a kozpontinal..
Holnap is megyunk, jottok? Kép

Puszi,
Mica
mica
 
 


Mica!

Mailt elküldtem,remélem meg is kapod.
Írtam,hogy melyik kettőt tedd fel.
Nem a legjobb felvételek,dehát ez van,fejet kéne cserélni.
Az egyiken 1 picit Te is látszol!
Ha úgy látod jónak,akkor a szélekből nyugodtan vágjál.
Na,köszi!!!Kép
Rusz most jött haza,megyek vacsizni.
Raul már akszik,bebebeeee!Kép

Puszi

Kép
Kép
ruszlána
 
 


KataKép

Beee, mar a fiam isKép Kb. 2 perc kellett neki az elalvasraKép

A kepek atjottek, es amint majd latod a hozzaszolas vegen, eleg gyorsan tudok dolgozni Kép
A kepeken szereploket nem festettem at, ilyet nem kertelKépKépKép

Szoval ime a varva-vart kepek:

Kata es Ruszlan, a nagy bevonulas elott:
Kép

Es ime Ruszlan elso ferji probateteleKépKép
Kép

Puszi,
Mica
mica
 
 


Szia Te Kis Fürge-Ürge!Kép

Köszi!!!Kép

Ma egész nap csak ettem,vissza kell híznom a múlt héten ledobott két kilót.
Majd írd meg,hogy milyen hordozót vettél.
Ha látsz jó áron babaruhákat szólsz nekem is?Természetesen én is szólok Neked,ha "fülest"kapok!

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szia Kata,

Ma egesz nap elvesztem, mert sokaig aludtunk, utana meg anyosom csalta el a csaladot Szolnokra, holmi sutemeny igeretevelKép Mondjuk kihasznaltuk, mert most mar nincs autonk, min. masfel hetig. Az elobb adtam le a szekeret a lakatosnak...
Szoval a hordozo: 0-13 kgig hasznalhato, hintaztathato, napellenzos ules, kis pakolohellyel es ujszulott szukitovelKép Altalanos, de ujonan ezt legolcsobban is 10e-ert lattam, igy nagyon megfelelt ez az ar. Kimostam a huzatot, meg igazan nem is fako, de kit erdekel, arra a fel evre, amit hasznalni tudjukKép
Ruha ugyben majd szetnezek, informalodom, foleg arrol, hogy mikor erdemes arrajarni, tehat mikor kapnak uj cuccokatKép Most pl. kerult be egy nagyon jol kinezo babakocsi, de mar meg se neztem, mert ez nalam kiloveKép
most keszulodom a holnapi napra, ugy nez ki, hogy fiam utazhat velem a munkahelyre, igy pakolaszom nemi cuccot neki, legyen valtoruhaja pl., mert ugy ossze tudja kenni magat..Kép
Majd meselekKép

Puszi,
Mica
mica
 
 


Szia!

Na,akkor lesz holnap segítséged!Kép
A fél napot a padláson töltöttem,kiválogattam azt a pár dolgot,ami Raultól maradt,szerencse,hogy legalább ennyit megtartottam.A leltár vége:csomó mindent vennem kell.Kép
Még jó,hogy a nagyobb dolgok már megvannak.
Sikerült barátnődéknek megvenni a tetőanyagot?
Ruszlán persze éjszakás,mindegy vigasztalódok egy nagy kehely csokijégkrémmel...

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!
mióta visszaértünk, valahogy nem sikerül visszanyernem kiegyensúlyozottságotmat Kép csak röptében vagyok itt is. Benne vagyok a játszóterezésben Kép meg mindenben a hétfő és a szerda kivételével általában ráérek.
Nagyon szép menyasszony voltál Kép írjatok mikor talizzunk Kép
most lépnem kell de holnap normálisat is írok

Szilvi
sylva
 
 


Sziasztok!

Néha én is előkerülök, hátha még szóba álltok velemKép
Hétvégén anyáméknál voltunk, úgyis Pestre kellett mennem a kórházba a dokimhoz+ ctg-re. Na addig kutya bajom nem volt, de aztán a kórházi levegő megcsapott...Kép Már a ctg-n randa fájásaim lettek hirtelen a semmiből, aztán a doki megvizsgált és közölte, ebből bármi lehet, mert tovább nyílt a méhszájam, de meg nem mondja, hogy holnap, vagy 3 hét múlva szülök-eKép Azért én még igyekeztem lebeszélni a világlátásról a kiscsajt, mivel kétlem, hogy óriásbébi lenne. Mióta találkoztam Katával, tiszta kisebbrendűségi érzésem van pociméretbenKépKépKép
Na szóval még szombat estére azért maradt egy kis izgalom, mert anyáméknál megint beindultak a jóslóim, ami annyiból nem volt gond, hogy gyerekek jó helyen, no és mind Pesten voltunk, igen ám, de optimista anyukának egy szál kórházi pakkja nem voltKép Ideges is voltam rendesen, aludni nem sokat sikerült, de szerencsére reggelre lekűzdöttem a problémát...így még mindíg egybenKép
Anyósom ma jön segíteni egy pár hétre, hát remélem,jobban sül el a dolog, mint általában, mert nem egy könnyű természet...A skacok nem igazán kedvelik, a férjem is nehezen viseli, pedig csak az ő szülejeKép, és az a vicc, hogy nem rosszindulatú ő, csak annyi hülyeséget tud mondaniKépKép

Kata,
látom, te is megdolgoztattad a párodatKép Én is már pocisan mentem férjhez, el is volt hülve a férjem, amikor megemlítettem a küszöbön átcipelés dolgotKép Na azért állta a sarat, igaz, lilult a feje rendesen, ráadásul még rá is lépett a ruhámra, miáltal majdnem berepültünk a házba mindkettenKép
Egyébként nagyon csinosak voltatokKép

Mica,
autókádnak gyors regenerálódást kívánokKép
Gyuszkó hogy van, beteg még? Gyógypuszik mennekKép
A kúp nálunk is ősi ellenség, de sajna semmi mást nem lehet beadni nekik, Timi a Panadol szirupot is sugárban hányja kiKép

Szilvi,
gyerekkel sátortáborban hmmmm...elég merész ötlet, én még nem mertem bevállalni, pedig anno imádtam sátorozniKép Azért a sarazást legalább mellőzhette volna az időjárás a kedvetekért.
Ha jöttök játszóteret nézni Irsára, tessék ám kritikai érzékkel szemlélni, mert a semminél ugyan sokkal jobb, ami itt van, de nem egy életbiztosításKép...lásd pl. csúszda törött pereme, amit át kell lépni a gyereknek (ja és tavaly a rögzítőcsavar is hiányzott a csúszdából), vagy a Mica által említett másik jáccó, amin nyáron nincs egy szál árnyék sem, tuti a napszúrás, és nincs kicsiknek való hinta semKép Szóval ha már harcoltok, tessék egy EU-s játszóteret csináltatni PilisenKép

Többiek, merre jártok?
Betti még egyben?

pusssz
Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

Momo!

Még szép,hogy szóba állunk Veled!KépÉrthető,ha kevesebb időd van írni,mint nekünk.Hamarosan mi is kevesebbet leszünk...Kép
A pocim Raullal úgy kinyúlt,hogy nem is ment teljesen vissza,tehát nem kockás-hasról indultamKép
Ezek szerint izgalmasra sikeredett a hétvégéd!!
Szorítok Neked!
Azért,ha van valami,majd értesíts minket is légyszives.Kép
Anyós-ügyben nem irigyellek,de hátha tök jó lesz.Kép
Ja,és mégegyszer elnézést,hogy úgy Rád törtünk,szép volt,hogy a védőnővel együtt sikerült.

Mica!

Várom a beszámolót.Lehet,hogy csak este jövök legközelebb,ma elég sok elintéznivalóm van.
Mit szólsz a talihoz a másik topikon?
Gyuszkónak puszkó!Kép

Üdv.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


SziasztokKép

Segitsegem szetautozza a melohely lamberiajatKép A metro kicsit furcsa volt neki, de utana meg 2 szerelvenyt meg kellett varni, mert annyira erdekelteKép Nah igen, reg volt velunk Pesten..

Momo,
Szoritok, szolj, ha van valami! Kép Most mindenki korabban szul, ugy latszik. Bar lehet, hogy meg jo sokaig kihuzod, csakhogy Anyosod a nyakadon legyenKépKép

Kata,
Majd este meselekKép

Nah, megyunk bufebeKép

puszi,
Mica
mica
 
 


Sziasztok,

Nos, kisse farasztora sikeredett nap utan vagyunk.. pedig a 12.25os vonattal hazaindultunk Pestrol, tudvan, hogy a lurko lassan almos lesz. Almos is volt, de Vecsesig nem volt hajlando eldolni, addig csak nagyokat pislogott (felig leragadt szemmel), de kitartott. Vecses elott nemsokkal eldolt, es bealudt, de olyan melyen, hogy semmi se zavarta (dudalt mellettunk masik vonat, a mogottunk ulok lehuzott sotetitoje csattogott - regi fajta vonat volt). Ezek utan ugy keszultem, hogy Irsan igencsak bajban leszek, mert ez a lurko nem lesz jaraskepes, igy arra a kovetkeztetesre jutottam, hogy marad a vasutallomas padja. Megallas elott felkaptam (meg jo, hogy most lefogyott 18kg-ra..), hatamon a hatizsak, elol a lurko, es lekaszalodtam a vonatrol. Egesz jol celoztunk, mert a pad kb. 3 m-re volt tolunk, igy csak minimalis nyafogast gyujtottem be az "alvo gyerek molesztalasert" Kép Padra le, lurko olben, boszen szuszog tovabbKép A pocaklako egy ideig turte, hogy kivulrol beteritik az eletteret, majd csatat vivott a hasi-legzest produkalo tesojavalKép Kepzelhetitek, hogy mikent ereztem magamKépKép Nagyfiam igy aludt rajtam vagy 40 percetKép Utana nemi nyalokaval valo rabeszeles utan haza tudtunk indulni, kicsit csigatempoban, amit a pocakom mar nagyon nem szeretett, igy itthon egy magneziumos itallal kezdtem (sponsored by KataKép)
Szoval ennyi, kicsit kikeszultem, nem is tudtam igazan haladni semmivel, mert a pocim kikerte maganak mar a mai napot...

Most puszi, vegre van apa is, beszelgetunk egy kicsitKép
Mica
mica
 
 


Sziasztok!
Játszótérügyben sajnos nem hallottam túl jó híreket. Kép Valaki önkörmányzatis mondta, hogy hát persze maaaaajjjjjjdddddd lesz, meg természetesen tervbe van, csak még az iskola fontosabb mert beázott??!! vagy mi és hát az örökös duma, hogy nincs pénz. Persze ezt tök meg lehet érteni, mert szegény kis állapolgárok mindíg arra vannak, hogy megértsék mi miért nem megy és nincs, és lehet én vagyok nagyon kis naiv, hogy azt gondolom a polgármester és az önkormányzat többért van, minthogy mindenre azt mondja, hogy nincs pénz. Ami egyébként igazi is lehet, csak hát mégis ők vannak közvetlenebb kapcsolatba a "bukszával" meg gondolom léteznek pályázatok is, meg lehetne kicsit nekik is erőszakosabbnak lenni, meg.....Kép szóval gondolom minket is ennyivel zárnának le, hogy nincs pénz és ők egy kis község és....Kép de nem baj ezt egy embernek el lehet mondani, meg kettőnek is külön-külön, de hátha több százan aláríják és akkor talán...legalább a nyomás nagyobb lesz mert így mentegetőzni már nehezebb, meg persze kampányolni is. Kép
Meg azt is hallottam ám, hogy bölcsödét mindenhol kötelesek nyitni és működtetni, ahol igény van rá....hát hogy Pilisen lenne, az tuti, csak erre megint nem kíváncsi senki sem.
Na de nem akarok itt mindenkit lehangolni, azért a fejlődés csak eljut idáig is valamikor...? Kép

Momo!
Ja sátrazásra igazáből rá voltunk kényszerülve, az utolsó pillanatban tudtam meg hogy sulim lesz és nem volt aki vigyázzon a srácra, így hát mentem "nyaralni" anyumékkal. Iszonyúan be voltam parázva, mert Jonathán azt szokta meg hogy egyedül alszik (gond nélkül átalussza az éjszakát), de ha valakivel már egy szobába kényszerül (akár velünk is mert vendégsébe vagyunk) akkor balhé van és éjszakázás.... A multkor hajnali 4-kor a Tescóba kötöttünk ki mert anyuméknál már mindenkit felvert, egyszerűen le kellett lépni, mert nem bírtam vele. Ott beleültettük a hintába és akkor csend volt, gondolom nem néztek hülyének....
A vártnál sokkal jobb volt a sátrozás, szerintem baromira elfáradt,éjszaka felkelt, volt nyivákolás, de annyira nem volt gáz. Első éjszaka én az "izgalomtól" nem tudtam aludni, hogy csak fel ne keljen, de a többi már sokkal jobb volt. A végén még meg is dícsértek, hogy milyen rendes gyerek...Kép (gondolom ők is nagyon fáradtak lehettek Kép )
Te nem cegléden szülsz hanem pesten? Felcsigáztál Kép Az előző dokidnál? Mikorra is van időpontod? Kép Anyóshoz sok sikert, szerintem a legrosszabb az, ha mindenki oda van érte csak te nem Kép


Kata, Mica
Na játszótér játszótér, mikor megyünk máááááár?


Üdv
Szilvi
sylva
 
 


Sziasztok!

Szilvi!

Látom tényleg társra találtam Benned játszótér-ügyben!Kép
Benne vagyok minden kampányolásban és önkormányzat-idegesítésben!!!
A játszóterezést összehozhatnánk,akár hétvégén is,így Micával és velem is egy kalap alatt megismerkedhetnél,a fiúk pedig játszhatnának.
A profilodban levő címre gondolom mehet a számom.Kép

Mica!

Te mit szólnál,ha valamelyik nap hozzátok verődnénk és együtt játszóznánk?Kép
Kemény napod lehetett,Gyuszkó milyen rendszerességgel megy Veled dolgozni?
Azért tessék vigyázni magadra!Kép
Megnyugodott már a pocid?
Nem írtad,hogy jönnél-e a frissek talijára?Asztalfoglalós,ezért előre kellene szólni,Rusz beosztása még nincs meg addig(11.-én lenne).
Ha Rusz tudna vigyázni a gyerkőcre,lehet,hogy elmennék,de Veled együtt volna az igazi!Kép
Azt sem írtad,hogy sikerült-e a tetőanyagot megvenni?

Gyuszkó ezek szerint teljesen jól van már?

Jó pihizést!

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


SZilvi,
igen, én Pesten szülök, mert még az első gyereknél nem volt sok bizodalmam Ceglédben, így elhúztam a csíkot az István kh.-ba egy fiatal dr-nőhöz. Nekem nagyon bevált, ezért is nem akartam változtatni azóta. Persze, kell egy tündéri férj is, aki mindíg szabit vesz ki, amikor fel kell ugranom a vizsgálatok miatt, de az is tény, nem vagyok egy problémás terhes, vagyis elég ritkán lát a dokiKép
A kiírás szerint csak szept.26-án kéne szülnöm, de az én lányaim sietősek szoktak lenni, szerintem a hónap közepére meglesz Emese...ha meg nem, akkor pofára estem és készKép
Egyébként miért csigáztalak fel? Te is inkább Pestre mennél szülni, ha úgy adódik? Azért én azt kihagytam a számításból (no meg első baba előtt nem is sejtettemKép), hogy az első fájástól számított 3 órán belül megszülök, így a férjem azóta már forma-1-es pilótává képezte át magát, de már bábatanfolyam elvégzésén is gondolkodott arra az esetre, ha beragadunk a hetfő reggeli csúcsforgalomba, mint anno TimivelKép
Anyósomért nem csak én nem vagyok oda, na de ki meri ezt megmondani neki?Kép Tegnap mint a villám, becsapott a házba, folyamatosan beszélt hozzám, fel se tűnt neki, hogy szeretnék egy kicsit pihenni (és csöndben), aztán délután elvonult szunyálni, én meg pesztrálhattam a két csemetét...szóval rengeteget segítettKép Ja és délután megjött a párom, akivel este 10-ig egy szót sem tudtam váltani, mert kedves édesanyja folyamatosan szóval tartotta. ÁÁÁÁÁÁÁ, alig voltam ideges ám...

Mica,
vigyázz a pocidra ámKép Nekem mázlim van két ilyen vékony csajszival, de néha már az ő emelgetésük is túlzás.
Az én pocilakóm is nagyon tud reklamálni a csajok megmozdulásaira, pl. Zsebit rendszeresen lefocizza a hasamról, ha meg visítnak, eszelős körtáncot járKépKépKép

Kata,
ha hétvégén akartok itt játszózni, én is beneveznék még, hátha nem osztódok addigraKép

Bettivel mi van? Nem tudtok róla semmit? Még a végén tényleg túlhordja a kissrácot...

üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok,

Egy kis pihenes utan mar kicsit jobbnak latom a vilagot, bar a fiam az ejszaka nyafogasi csucsot allitott be, en meg emiatt maszkalasi rekordot 3 m-enKép nembaj, ma raerunk, pihenunk. Majd valamikor a bevasarlas, a falugazdasz es a dokino kozott Kép
Mert programunk is lett mara elegKép

Szilvi,
Hajra, gyertek jatszoterezni, en most nem mozdulok sehova, mert automentes vagyok, igy marad az itthonletKép Nameg penzem sincs elmaszkalni, szintez az auto miattKépKép Bar Gyuszko meg mindig kohog, talan addigra helyrejon, es nem kuldi szet a bacijait.

Momo,
Most mit irjak, hogy legyel egybe, vagy ne?Kép Jo lenne jatszoterezni egyuttKép Azt hiszem, ha olyan anyosom lenne, mint neked, akkor en eleg jo megbotrankoztato dumat vagnek be neki (vagy csak most vagyok tul faradt es hujesegek jutnak az eszembeKép) Pl. Anyuka, vigyazna a gyerekekre, amig en elvonulok a parommal egy kis intim egyuttletre, mert azt hallottam, hogy az segit a szules megindulasaban? KépKép
Najo, ennyi Kép

Kata,
Faanyag ugyben nem konzultaltam tovabb veluk, en megadtam nehany lehetoseget, hogy ok melyiket hasznaltak ki, az az o dolguk. Neha olyan jol inteznek mindent, neha meg lustak, igy ilyenkor rahagyom a dolgot, majd eszbe kapnakKép
A 11. friss topikos talirol meg most hirtelen nem tudok nyilatkozni, jo lenne elmenni, csak a csajok nem a legolcsobb helyet neztek ki pl. es nekem a honapban minden forintnak helye van..Kép
Gyuszko epp nyafogasi vilagrekordot dont, szoval a jobban-tol meg nagyon messze van, viszem vissza a dokinohoz, szerintem ebbol antibiotikum lesz a torka miatt. Es ami meg jo, mostmar nekem is faj a torkom es kohogok..Kép
A hetvegi jatszoter jo otlet, ha Gyuszko rendbe jon, legalabb nagyjabol, mert nem akarok senkit megfertozni a bacijaival. Bar talan nyilt helyen masabb. Neztem idojarast, az is epp jo lenne, napos idot josolnak.

Bettinek nem irna vki egy sms-t, hogy mi ujsag, izgulunk erte? Nekem nincs meg a szamaKép

Nah, reggelire ennyi, majd jovok meg napkozbenKép

Puszi,
Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Helyzetjelentés: változatlanul egyben vagyunk még sajnaKép. Holnap megyek UH-ra meg meg is vizsgál a doki, kíváncsi vagyok, hogy tovább tágultam e, vagy azóta már csomó keletkezett a méhszájamon, hogy még véletlenül se szülhessek hamarabbKép. Szegény Ati minden nap megkapja tőlem hogy az ő génjei a felelősek, mivel az édsanyja mindhármukat túlhordta és meg kellett indítani a szüléseket.. Vadászom a neten az orvosmeteorológiás jelentéseket, hogy mikor milyen front van vagy nincs, de egyre biztosabb vagyok benne, hogy Kevint is túlhordom , és ő is indított szülés után jön világra.. Hiába, úgylátszik nagyon kellemes lehetek belülrőlKép.
Most ráadásul még meg is fáztam. Szerintetek örülnének egy orrfolyós használtzsepi-bázisnak a gyermekágyon? Lehet hogy egyből saját szobát kapnékKép.
Kicsit mostmár megnyugodtam, már beletörődtem hogy várnom kell még. Eddig úgy álltam hozzá, hogy minden fájásnál reménykedtem hátha .. de mostmár arra számítok hogy hétfőn vagy kedden befexek. Sebaj, már az is csak egy hét, ha ezt az 50-60 hetet kibírtam eddig akkor az az egy már semmiségKépKép.
A múlt heti UH-n azt mondta a doki, hogy ha jövök legközelebb akkor úgy készüljek, hogy ott kell maradnom.. szerintetek ez csak a vizsgálatra vonatkozik, vagy be akar fektetni??
Arra is kíváncsi vagyok, hogy mennyit nőtt egy hét alatt a szentem. Múlt héten 98mm-es volt a BPD-je, és a doki szerint már 3700gr körül van a súlya.. Mi lesz ha még túl is hordom?
No, de megint nem tudok másról beszélni,csak erről, megpróbálok válaszolgatni arra amiket írtatok.
Először is köszi hogy aggódtokKép. Jól esik igazán!

Kata!
Égek, mert személyesen akartam gratulálni az újasszonynak, de amilyen lüke vagyok, elfelejtettemKép. Jók lettek a képek, szép pár vagytok!!

Mica!
No problem, ilyenért igazán nem szoktam megharagudni. Bosszantó ez a MÁV.. Én főleg akkor szerettem őket, mikor Mendi született, és Ati rendszeresen órákkal később ért haza, mert állandóan megállt a vonat..
Gyuszkó hogy van?

Kata, Mica,
Ismeritek azt vecsési raktár-boltot vagy mit? Itt a szomszédomék oda mentek vásárolni, mert jó áron adnak cuccokat. MEg itt Cegléden van egy lerakatuk, de ugye ők már saját árréssel dolgoznak, tehát drágábban adják.. Ha akarjátok utánakérdezek a dolognak..

Momo,
A végén tényleg hamarabb szülsz, mint énKép. Bár azért még jó lenne ha pár hétig növögetne a kiscsaj!
Légyszi bírj még ki másfél hetet, a babáért is, meg értem is. Tudom hogy önzően hangzik, de körülöttem már mindenki megszülte a babáját -babáit- aki későbbre volt kiírva mint én. És egy idő után már annyira rossz érzés, hog yén még mindig egyben vagyokKép. Rosszul érzem magam amiért így érzek, de nem tudok tenni ellene. PErsze emellett örülök hogy mások már babázhatnak meg minden, de rettentően irigy vagyok rájukKép. Természetesen még egészséges mértékben.
Na, de azért remélem hogy akkor fogsz szülni, mikor már megérett a kiscsaj az életre, ha ma akkor ma, ha két hét múlva akkor akkor. Csak legyetek rendben!

Szilvi,
Örülök hogy jól sikerült a sátorozásKép.
A mi játszóterünk is elég gáz, állítólag hamarosan lecserélik a játékokat. Bár lehet hogy úgy még rosszabb lesz, mert amik már úniósak, azon négy éves kor alatt nemigen lehet játszani..
Annak örülnék viszont, ha egy alacsony kerítéssel körül lehetne keríteni, így talán nem jönne be annyi kutya, macska, motoros, biciklis... stb.. kezd már kicsit elegem lenni, hogy a homokozó tele van kutyakakával..

No, ennyi tellett tőlem megint, MEndi nem tolerálja hogy már egy órája itt ülök, és nem foglalkozom vele..
Ati megint csak késő este jön haza, mert megkértem hogy holnapra vegyen ki egy fél nap szabit, hogy el tudjak menni UH-ra. Ugyanis ma a CTG-re úgy indultam el hogy a bébiszitterem kikötötte hogy egy óra múlva már máshol kellene lennie.. hát mondom ez nagy segítség.. PErsze nem értem vissza. De úgy gondoltam hogy akkor inkább Ati legyen holnap Mendivel, én meg nyugodtan lehetek, nem kell azért izgulnom hogy épp hányra kellene visszaérnem.. Elvégre ha valaki elvállal valamit, akkor ne variáljon, ha meg nem tud jönni akkor szóljon, és megoldom máshogy.. na, de nem bosszankodom már megintKép.

pusszancs,
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Szia Betti,

Oromhir, hogy jelentkeztelKép Azt gondolom, hogy kicsit mar "unod", hogy mindenki azt mondja, hogy jeee, te meg egyben vagy? Ugyhogy en nem mondomKép Mi orulunk, hogy hallunk feloledKép
Gyuszko epp nincs a legjobban, pont ma irtak ki vele tappenzre, mert a szentem kozossegtol eltiltva. Igy jol kezdodik (nem kezdodik) az ovi neki, leghamarabb jovohet kedden mehet, ha helyrejon.
Vecsesen "boltot" csak a babakocsis (agy, matrac, hordozo) holgyet ismerem, mast nem nagyon. Most epp a piacunkon neztem szet reggel, lehet, hogy penteken igy Kataval is fogok talalkozni, ha atjonnek szetnezni.
Ne bosszankodj, hasznald ki a pocakossag utolso csendesebb napjaitKép Az en tippem a telehold lett volna, de mivel az most van (volt 1-2 napja), igy mar az sem jobb be..Kép Front meg mindig van, ez alapjan barmikor bejohetKép

Nah, most hirtelen ennyiKép Leszek megKép

Puszi, Mica
mica
 
 


Sziasztok,

Ismet enKép Ha meg esetelg nem unnatokKép Parom es a fiam kitalaltak, hogy menni kene masik mamahoz, ha mar itthon "esz" minket a fene, mert apa szerint ramferne egy kicsi pihenes es kikapcsolodas (miutan nekialltam vegre ablakot pucolni), a fiam meg alapbol ilyen mamahoz-menos..
Ugyhogy most pakolhatok, mert nagyon ugy nez ki, hogy holnap utazunk anyukamekhoz. A fiuk szerint (foleg parom szerint) az is egi jel, hogy nagyszulom es anyukam pont holnap mennek be vasarolni a kozeli nagyvarosba, ahol a mi buszunk is megall, es pont azzal a busszal terveztek a hazamenetelt, amivel mi is utaznank (ezek utan ugy nez ki, hogy utazunk). Ablaktakaritasrol ennyit... azt meg parom se erti meg, hogy kesobb mar nem tudom csinalni, mert nem ferek oda a pocakomtolKép

Szoval ugy nez ki, hogy lelepunk hetvegeig fiammal, ugyhogy a penteki piac/program lemondva Kataval. A hetvegi jatszoterezes meg mukodhet, ha szombaton hazajovunk lurkoval (vagy vasarnap reggel). Majd egyeztetek Kataval telefonon, o lesz az uzenokozpontomKép

Puszi,
Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Betti!
Jó,hogy írtál!Kép
Emlékszem, én is milyen türelmetlen voltam az utolsó napokban.Hamarosan babázol,mi pedig még jó pár hétig vizesedünk,nyögünk és irigyelünk.Kép
Szitter Kép
Lesz azért valami segítséged legalább az első időszakban?
A vecsési raktár nem tudom melyik lehet,de érdekelne!Megköszönöm,ha tudsz írni róla.
Szorítok Neked,hogy minden rendben legyen!!!Kép

Mica!

Nem indul túl jól ez az ovisság!Gyuszkónak jobbulást!
Kaptál Auchan-újságot?.Nagyon jó áron lesz vastag rugdalózó és hosszú ujjú kombi.
Kicsit jobb lett már a kedved?Pocid jól van?

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Mica!
Na,tessék,most olvasom,hogy elutazol.
Érezzétek jól magatokat!Kép
Írjál majd,hogy mikor jöttök haza.
Eddig úgy néz ki,hogy kedden Habony.Neked is jó még?

Pusz

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Kata!

Auchan ujsagot nem szoktam kapni, de nem izgat annyira, mert a neten mindig eleremKép Majd meglesem, olvastam rola a masik topikbanKép
Gyuszko remelem hamar gyogyul, most mar vettem neki vitamint is, hatha. Bar egyenlore a szajaban is lettek sebek a gyulladas miatt, es most enni is alig akarKép
Hetvegen mindenkepp jovunk haza, hiszen 6-an reggel nekem 8ra Pesten kell lennem, igy az apja lehet, hogy szabin lesz 2 napig, de meg ez fixalas alatt. Kedden egyenlore jonak tunik nalam az idopont, mehetunkKép Autonk holnap megy a festohoz, onnan leghamarabb is jovoheten hetfo-kedden kerul vissza, es meg ossze kell raknia a lakatosnak, szoval orulok, ha jovohet vegen lesz autonk.
Most ennyit, majd kuldok sms-t Kép

Puszi mindenkinekKép
Mica
mica
 
 


Sziasztok!
Betti!
Mindíg a vége a legnehezebb. Iyenkor már tényleg tűkön ül az ember, és alig várja és csak várja....emlékszem én az utolsó két héten minden nap úgy kelltem fel hogy hú ma fogok szülni és egész nap vártam....és aztán semmi. Végülis szerencsére kb 5 órát "hordtam" túl Kép
Gondolok rád, remélem nem késik túl sokat a srác. Kép mert már itt a neten is nagyon várjuk Kép

Mica!
Jó anyukázást és pihenést Kép meg jobbulást a fiadnak. Sajna a játszóterezés lehet, most nem fog összejönni, mert úgy néz ki le tudnánk menni a hétvégére a balcsira, hátha nem lesz túl rossz idő és még egy fürdés is belefér.
KATA!
sajna lehet nem jön össze a hétvége. írtam micának is, hogy lehet úgy néz ki lemehetnénk a balcsira talán nem lesz olyan rossz idő. Viszont holnap nincs dolgunk Kép
Momo!
Én is pesten szültem és laktam is idáig. Egyenlőre minden oda köt. Cegléd nekem nagyon idegen, senkit nem ismerek sehol sem és Pestől is elég messze van. A párom is Pesten dolgozik, meg úgyis anyuék vigyáznának majd a gyerkőcre amíg én orvoshoz járkálok, vagy szülök, szóval egyenlőre továbbra is pestben gondolkodom. Kórházat viszont szeretnék majd váltani...úgyhiszem..
Azért írtam, hogy felcsigáztál mert azt mertem gondolni van olyan doki aki helyileg praktizál, és pesten dolgozik Kép Kép Kép Egyébként meg még egy jó darabig nem akarom hogy aktuális legyen, csak valaki mondta, hogy addig jó orvost választani, amig még nem vagyunk terhesek Kép
Hát akkor tényleg nincs sok hátra neked sem...Kép Az IStvánt felújították? A barátnőm szült ott juniusba, és mondta, hogy épp építkeztek (bár ő császáros volt és nem érintette). Voltam én is ott tanfolyamon, meg szerettem volna ott szülni, de nem volt orvosom és csk úgy találomra beszéltem eggyel akitől nagyon megijedtem (bár rendes volt) csak én féltem tőle és akkor még sem. Az nem tetszett egy picit, hogy a szülőszobák egymásból nyílnak és a vajúdó is picike. (nagyon alternatív szülésre készültem Kép )


Pussz mindenkinek
Szilvi
sylva
 
 


Sziasztok!

Hogy vannak a mindenórás kismamák?Kép

Szilvi!

Mailt megkaptam.Kép
Holnap valószínűleg megyek az okmányirodába,remélem hamar végzek.Atovábbi program még lóg a levegőben,párom még nem ért haza,hogy beszéljünk.
De most már biztos összehozzuk a talit.Kép
Jó darabig én sem tudtam Pesttől elszakadni,munka is odaköt.
Viszont nagyon elégedett vagyok az orvosommal,nem is cserélném el.A szülészetet pár éve újították fel Cegléden,nagyon jó lett.
Szülőszobán van labda,bordásfal..na jó,vajúdókád,szülőszék nincs.
És eddig úgy tűnik,hogy a szülésznők is nagyon aranyosak.
Majdcsak rábeszélünk a babázásra!Kép
Remélem szép idő lesz hétvégén.A játszótér pedig megvár.

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Kata!
Akkor jövőhéten remélem majd sikerül összehoznunk valamit Kép. Majd szóban kidumáljuk a szülészeteket Kép addig is

jó hétvégét neked is és a
TÖBBIEKNEK is megyek mert pakolnom kell, meg még nem sikerült eldöntenem mi legyen a kutyákkal Kép anyámék nem nagyon lelekesednek Kép én meg nem merem itthagyni őket Kép. Meg annak sem örülök, ha a ház marad itt egyedül (na nem mintha annyira megvédenék, de akkor is). Na nem nyavajgok, majd hétfőn vagy kedden jelentkezem Kép

Sziasztok
sylva
 
 


Sziasztok,

Mi ez a nagy pangás kéremszépen? Éppen most, amikor besűrűsödtek az események. Ugyanis ma hajnalban fél hatkor Betti küldött nekem egy SMS-t, hogy indulnak a kórházba ötperces fájásokkal, és kéretik nagyon szurkolni neki. Hát én a magam részéről állandóan az órámat és a telcsimet lesem, persze tudok, hogy déli 12 előtt még akkor sem írna, ha már megszült volna, hiszen még két óra az infúzió... Azért majd dél körül küldök neki egy susmust, hogy csörögjön rám, és visszahívom, hogy be tudjon számolni a nagy eseményről. Persze csak ha van kedve, ereje stb. ÓÓÓÓÓÓ tiszta lázban égek! Bárcsak már én is ott tartanék. Sajnos ikrekkel nem könnyű, már most akkora a pocakom, mint aki szülni készül minden percben, pedig még 3 hónapom van hátra, de legrosszabb esetben is 2,5 - legalábbis próbálok erről tárgyalásokat folytatni a fiúkkal is, meg a dokimmal is Kép

Momo,
Anyósoddal hogy bírod? Lányok jól vannak? Annyira sajnálom, hogy mostanában nem tudunk találkozni, de te sem mozdulsz már nagyon, én meg nem mozdulhatok. Pedig hidd el, nagyon hiányzik a társaságotok. És ha belegondolok, hogy még kb nyárig nem is látlak benneteket.... Ugye, hamar el fog telni az idő???

Többiek,
Veletek mi van? Csütörtök óta semmi? Vagy direkt bújkáltok? Na mongyuk éppen én dumálok, amikor napokra eltűnök, persze csak ti látjátok így, mert azért lassacskán de szoktam olvasgatni ám. Csakhát az írás az, ami általában el szokott maradni.

Most is megyek, mert nem itthon vagyok, hanem após gépéről netezek, oszt olyan pofátlanság, hogy elmerülök a gépben Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok,

Most kaptam az SMS-t:
"Örömmel érteesítünk, hogy ma reggel 7:24-kor megszületett a kisfiunk, Kevin 53 cm-rel és 4400 grammosan. Betti és Attila"

Sok boldogságot, sok-sok tejcsit nektek Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Én is most kaptam Bettiéktől az sms-t,nagyon sok szeretettel gratulálok!KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép.
Ha jól értem hamar meglett Kevin,nagyon várom a beszámolót.

Heppi!
Tényleg nagyon eltűnt mindenki,magammal pedig nem szívesen levelezek.Kép
Örülök,hogy írtál,nekem is kezd már nehéz lenni,gondolom Neked a két fiú bokszmeccseket rendez.
Lehet,hogy tényleg együtt szülünk majd?Kép
Habonyhoz mikor kell menned?
Mi kedden megyünk Micával.

Ha beszélsz Bettivel írsz nekünk?Kép

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Mica engem is felhívott a nagy hírrelKép
Naaaagy gratula Bettiéknek a méretes legénykéhez és sok finom tejcsit kívánok nekiKép
És olyan irígy vagyok, már én is babáznék ámKép

Heppi,
én még mozdulnék, csak nem akartam a nyakatokra vonulni a két eleven csajszivalKép A férjem pénteken is ideggörcsöt kapott, amikor déltájban elmentem gyalog, a lányokkal kb. 40 kilós testvérkocsival boltozniKép Igaz, hazafelé már én is szülést emlegettem, de azért nem eszik azt olyan forrónKép
Anyósom csütörtökön lelépett, mert apósnak valami nyűgje volt, így maradtunk mi lányok, no de eddig se volt nagy segítség a kedves mamaKép Férjem két nap alatt tiszta zizi lett a saját anyjátólKép
Hát a jövő nyár azért tényleg odébb van, de aztán már rendezhetünk nagy bölcsi/ovi partikat ennyi gyerekkelKép
Fiúk nagyon rendetlenkednek már odabent? Én ezzel az egy macával is alig bírok, éjjelente a bordáimat emelgeti a kis drágaKép Segítséget sikerült már találnotok?

Kata,
én mindíg bekukkantok ide is, csak ha nem írt senki, én se ragadok billentyűzetet...na ja, a lustaságomKép

Egyébként tájékoztatásul közlöm, én a szept.13.-át (hétfőt) néztem ki, egyrészt mert én is 13.-ai vagyok, másrészt, mert én mindíg hétfőn reggel 8-tól 10-ig szülökKép Szóval akkor várjátok a híreket...ha meg rossz volt az infóm, bocsiKép

Megyek pihizni

Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

Momo!
Jó,hogy Te is írtál!
Akkor Anyós nem sokáig "boldogított",de gondolom nem kaptál sírógörcsöt,amikor elment.Kép
Éljen szeptember 13.-a!Szorítok Nektek!
Gondolom,hogy a két leányzó nem túl sok szabadidőt hagy.Kép

Mica!
Még nem jöttél haza?

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok,

Tegnap beugrottam Bettihez a kórházba, alig 5 percig tudtam csak maradni, meg aztán ott volt vele a család is, szal nem akartam a terhére lenni. A legfontosabb, hogy Kevinnel a fájások olyan 2 körül indultak meg, fél hatkor irány a kórház, és fél nyolc előtt már meg is volt. Betti azt mondta, hogy ez a szülés neki nem volt olyan szép, mint Mendivel, nagyon fájt még a kitolás is, mongyuk gyorsabb is volt. Aztán meg bentmaradt egy picike lepénydarab is Kép Viszont, csak egy picike vágás lett a gáton, és teljesen természetesen fájdalomcsillapítók nélkül szült Kép A fiúcska ott a szülőszobán még nem érdeklődött a szopi iránt, vagyis amikor meg már igen, akkor éppen himzés volt, szal Betti nem nagyon akart ficánkolni. Azóta viszont 40 perceket tölt cicin, Betti legnagyobb örömére. Nagyon ügyes, csak szopi közben nagyon fáj a méhe, néha már a sírás szélén van.
Hát nagyjából ennyi. Ja, és délután, amikor ott voltam, már a parkban voltak, szóval nagyon fitt volt, a gátja szerinte nem is nagyon fáj, szól jól van, és nagyon szép - szerintem Kép

Most mennem kell, mert Orsi hisztizik, de még próbálok jönni, és válaszolgatni Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok,

elokerultem en, mar vasarnap, de a csaladtol nem jutottam a gephezKép
Bettinek gratulaKépKép Nem semmi meretekkel bir a kislegeny, nem csodalom, hogy nehez volt a kitolas..

Fiam lassan gyogyultnak tekintheto, delutan megyunk dokinenihez, remelem, hogy mehet holnap oviba. Ma reggel bementunk egy kicsit, hogy szokja a legkort, szerintem nem lesz gond vele, ott is hagytam egy kicsit, atmentem az ovi szomszedsagaban lako baratnomhozKép

Tegnap voltam a Praxisban (3D) UH-n, igy mostmr 150%, hogy fiam leszKép tunderi pisze orra van, ebben Gyuszkora hasonlitKép
A meretei: BDP: 5.89 cm, FL: 4.28 cm es meg ezer adatot mertek rajta, amibol kalkulacio alapjan az jott ki, hogy kb. 622g-os jelenleg.
Mindene oke, jelenleg szepen fejvegu fekvesben van, popsija a koldokomnelKép A labmozgasarol ezt mar sejtettemKép A hata a jobb oldalomon van, ezt erzem is, de o meg nem olyan erzekeny arra, ha a jobb oldalomon fekszem (Gyuszko nagyon nem szerette). Remeljuk igy marad, mert ha nem, akkor lesz megegy allandoan hason-alvo lurkomKép Jol mutat telen a babakocsibanKépKép

Most hirtelen ennyit, mostmar majd ujra jobban leszek neten.

Puszi,
Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Heppi!
Köszi,hogy írtál Bettiékről,örülök,hogy jól vannak.Viszont nem írtál arról,hogy Ti hogy vagytok?Kép

Mica!
Jó,hogy megjöttél!Kép
Tegnapi napot az okmányirodában töltöttem és nem is végezetem mindennel.Kép
Ma du.megyünk Habonyhoz,nem is bánom,mert reggel óta eléggé fáj a hasam alja,de keménynek nem érzem.
Kár,hogy nem jössz.
Gyuszkót puszilom!Kép

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szia Kata,

Hat sajnos ez most igy jott ossze, orulok, hogy egyaltalan tegnap itthon tudott lenni parom.

Jajj, az okmanyirodak azok erdekesen mukodnek, orulj, ha egy het alatt vegzel mindennel..
Nekem ebben mar volt reszem parszor.

Gyuszko az elobb ment vegre aludni, orulok, ha fel tudom ebreszteni 3 utan, mert menni kell a dokinohoz.

Habonynal hajra, szerintem csak a sulya miatt faj a pocakod. Ha nem kemeny, az joKép
Nekem ma egyszer szepen kemeny lett, de nem csodalom, par ablak utan, amit takaritottam. Most pihenhetek.

Puszi, Mica
mica
 
 


Mica!

Habonynál hárman voltak előttem,idősebb hölgyemények,és így vártam több,mint 1 órát!Jól elkedélyeskedtek odabent.Láttam,a többi pocakosnak is elege volt.Én még elég jól megúszatam.
Szerdán UH-ra kell mennem,mert okozhatja ezt a fájdalmat az is,hogy vékony a csaszi hege,túlzottan feszül.Megint vett cytológiát is.

Rault holnap már viszem oviba,jobban van.
Mi volt az orvosnál?Holnap Nektek is ovi?Lesz beszoktatás,vagy mindjárt a közepébe?

Puszi.
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szia Kata,

Nah, a sebed eszembe se jutott, pedig mondtak paran az ismeroseim kozul, hogy az is fajhat egy kismamanak. Irj, hogy mit lattak!

Gyuszko meggyogyultnak tekintheto, holnap mehet oviba. Nem egybol a kozepebe, de nem is hosszu beszokatas: mint irtam, ma bementunk egy 1.5 orara, hogy lassa, hogy hol lesz, ott is hagytam egy kis idore, de nem volt gond, szerintem holnap se lesz. Ami gond lehet az a reggeli menet, mert ugy ovi messzebb van, mint a bolcsi volt, es igy is rohantam neha a vonathoz. Ez min. 10 perccel korabbi kelest jelent a fiatalurnak, amig tappenzre nem kerulok majd valamikor. Nembaj, megszokjaKép

Most megprobalom idoben letenni, delutan nem aludhatta ki magat, mert a doki miatt keltenem kellett 1/4 4kor.

Szerintem mara joejt mindenkinek, holnap mar leszek napkozben a melohelyrol.

Puszi, Mica
mica
 
 


Sziasztok!

Grautal a nagyfiúhoz Kép bár Betti gondolom te még egy darabig nem leszel netközelbe, de aztán majd részletes beszámolót kérünk Kép

Kedves mindenki, aki szeretne jövő héten valamelyik nap játszóterezni Irsán megbeszélünk egy időpontot?


Szilvi
sylva
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?