Új privát üzeneted érkezett!

Zsó!

Még nyáron olvastam Gyuri bácsi honlapját, és iituk mindketten a méregtelenítő teákat, utána meg én a fagyöngyöt, Feri meg a barna sört. Az irrigálást nem csináltam. Ezt még a ciszta előtt csináltuk.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Beni?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok,

a vv. is negatív. :(

Jan. 20-ra kaptunk időpontot, akkor megbeszélés. Bár én nem tudom mit kell ezen megbeszélni :shock: .

Azt hittem, hogy most kihagyunk egy ciklust, hogy ugye ne az év első napjaira essen az inszem, aztán telefonálok írnak gyógyszert, és folytatjuk. ÓÓÓÓ nem, majd ha akarjuk folytatni, kérjek időpontot konzultációra. Mondtam, hogy ugye mint tudjuk a Dr. Úrhoz legalább egy hónappal előre nem lehet bejutni, ugyhogy akkor kérnék időpontot MOST. És kaptam a 20-t. Na erről beszéltem! Szal lehet, hogy most ezért nem egy hanem két ciklust ki kell hagynunk. Remélem nem jön meg még pár napig és akkkor talán beleférünk pont a köv. utáni ciklusba ezzel a 20-i konzival.

Nem tudom ez másoknál hogy van, de én nem tudom elképzelni, hogy most hónapokig azon sajnálkozzunk, hogy nem sikerült, ha nincs semmi egészségügyi v. anyagi akadálya, akkor nekem ez úgy normális, h megyünk tovább, de úgy látszik ez nem kézenfekvő. :?

Bocs, kicsit sok lettem!

Köszönöm, hogy drukkoltatok, meg minden, jó itt lenni veletek, tényleg!!! :D

Lucuzs mint mondottam volt Szemünk Rajtad, Nektek működni fog a december! :wink:
benigna
 
 

 
 

Beni! Sajnálom, hogy végül tényleg nincs baba. :cry:

Nem értem miért nem folytadhatod rögtön. :? Drukk, hogy a következő ciklusba beleférjetek!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Beni, nagyon sajnálom, hogy nem sikerült. :( Tudom, hogy nehéz ilyenkor türelmesnek lenni, és tényleg jobb lenne, ha lehetne rögtön folytatni. Megkérdezhetem, hogy ti hova jártok? Szorítok nagyon, hogy beleférjen a következő ciklus.

Hát biztos nem csodaszer a gyógytea, de méregtelenítésre jó, és nem is kerül sokba, szóval egy próbát megér. Bumi a fürjtojást és a zellert nem próbáltátok? Sajna nálunk a zeller nem nagyon megy, pedig az állítólag nagyon jó népi "gyógymód" férfiaknak.

Bumi, nézem a privit. :wink:
vayacon
 
 


Vayacon! Szerintem mindenki azt tartja csodaszernek, ami neki beválik, és hát a füvek hatása megkérdőjelezhetetlen. Én a 7x7 gyógyteát iszom, ha eszembe jut. De lehet, hogy most pihizős hónapban kipróbálom ezt a Gyuri bácsi félét :) .

Jó karácsonyi készülődést!

Kép
benigna
 
 


Sziasztok!

Vaya!
De, zellert azt krémleves formájában ettünk. Én is, mert imádom. Fürjtojást kihagytuk. Egyébként szerintem is nagyon jó dolog az alternatív gyógyászat. De lehet mi még nem találtuk meg a megfelelő szereket.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Beni, kívánom, hogy segítsenek a teák. :lol:

Bumi, nem is rossz ötlet ez a zellerkrémleves. :wink: Én most zöldséges csirkét csinálok férjecskémnek, lesz benne zeller is, de azt nem árulom el neki. :D

Igen, segíthetnek az alternatív dolgok, de lehet sajnos, hogy a mi problémánkra nem megoldás. De azért szerintem érdemes sok mindent kipróbálni. Sajna nekem is vannak rossz tapasztalataim, bizonyos szerektől a migrénem jött elő, az akupunktúrán meg elkaptam egy jó kis fertőzést. :?

Többiek, mit csináltok most, hogy lecsapott az igazi tél? Én alig tudtam hazajönni a vásárlásból, kb 20-al vánszorogtam a kocsival, egy-két helyen nagyon csúszkált. Szóval vigyázzatok magatokra. :roll:
vayacon
 
 


Beni!
Sajnálom! :(
Nem tudom miért kell ott annyit várni meg konzultálni! :evil: Tapolcán egyik ciklus után a másikba folytatódott az inszem.Minden hónapba lehetett menni folyamatosan ha akartál.De hát sajnos úgy látszik helye válogatja.

Vayacon!
Mi is ma voltunk vásárolni minket is elkapott a nagy hóesés mi is 30-cal döcögtünk haza 1 órába telett! :( Itt nálunk rengeteg hó leesett.

Képzeljétek annyit tudtam intézni a cégnél,hogy a lombikos védettséget választottam.Most dec.30-tól kiirják a szabimat az január 28. utána meg lehet igénybeveszek 15 nap betegszabit még.Ha most elkezdhetjük a decat akkor ugy pont bele fogok férni az időbe! :) Remélem!
horváth beáta
 
 


Beni,
én is sajnálom.Meg azt is,hogy így vacakolnak.Nálunk a SOTE-n is azonnal kezdték a következőt,pedig ez OEP-es hely :roll:
Vendég
 


Sziasztok,

a tegnapi nap dúúúrva volt hóügyileg. Most itt iszonyat hófúvás van, azt nem is tudom eldönteni, hogy esik-e vagy csak kavarja a szél, ami leesett!? :shock:

Lehet azért hitték, hogy várni akarunk, mert azt mondtam, hogy a köv. ciklust kihagynánk, csak ugye ez az ünnepek miatt van, mert ahogy mondjátok, nekik ez nem érdekük, hiszen az inszem egy viszonylag kevéssé munka igényes beavatkozás, és fizető vendégek vagyunk. :wink:

bár abban kellemesen csalódtam, hogy idáig csak az első konzultációért fizettünk és a beavatkozásért. A vv.k és uh.k meg oepesek. Szóval ha arra gondolok, hogy magánrendelésen egy ciklusmonitorozásért minden alkalommal fizetni kell...
Na de azért irgumburgum, hogy nekem kell arra gondolni, hogy majd a doki nem fog időben fogadni!! :evil: :evil: :evil:

Vayacon, te ott a Bank utcai boltban vetted a teát vagy forgalmazzák más gyógynöv.boltok is!?

Szép vasárnapot!
benigna
 
 


Sziasztok csajok!

Benikém, sajnálom.
De nagyon örülök, hogy nem törtél le, én is úgy etrvezem, hogy semmi esetre sem fogok, ha nem jön össze a januári inszem. Lehetséges, hogy azért nem erőltették a következő ciklust, mert azt mondta nekem Niki a klinikán, hogy szinte senki nem akar jönni az ünnepek miatt karácsonykor és ezért a január eleje nagyon durva szokott lenni. Mivel eleve csúsztatni akartatok, lehet, hogy készpénznek vették a "ráérést". Mondjuk én azt gondolom erről, hogy egy hónap, ide vagy oda, nem számít már. Nem is érdemes ezen rágódni :?

Bumi, végre előkerültél Te is. :D

Én tegnap a nagyimnál voltam vidéken és délután indultam haza 1/2 3 körül. Kész szerencse, hogy nem később, mert az M3-ason Gödöllőnél már vízszintesen esett a hó :shock: . Onnan 30-cal jöttem én is, ráadásul az egyik kerestfiunkért kellett mennem, mert Pesten volt kézilabda kupán. Azt hittem sose érek oda, de végül minden jól alakult. Volt izgalom tegnap rendesen...

Én ma reggel csináltam egy tesztet, ugyanis tegnap nem jött meg. A teszt negatív, így gondolom csak a sok izgalom miatt csúszik. A múlt hetem is nagyon hajrás volt. Persze ha továbbra is késik, akkor majd csinálok még tesztet, de nagy reményeket nem fűzök hozzá. Majd februárban a januári inszem után :wink:
Elkezdtem szedni az Elevitet egyébként, mert ugye már terhesség előtt is ajánlják. Arra gondoltam, az inszem előtt egy hónappal elkezdem...hátha ez is segít :wink:

T
tapedli
 
 


Beni, próbáltam más boltokban beszerezni a gyógynövényeket, de nem nagyon találtam, így a diólevelet és a fagyöngy tinktúrát ott vettem. Nem is tudom, te budapesti vagy? Mert amúgy könnyen elérhető a bolt, az arany jános utcai metrómegállótól van pár lépésnyire.

Tapi, drukk, hogy mégis a baba miatt csússzon. De ha nem, akkor majd inszem után pozi lesz a teszt. :wink:
vayacon
 
 


Tapi, hátha hátha, drukkolok!!!!

Akkor te is ügyes Fittipanni vagy! 8)

Egyébkén tisztában voltam a 10% esély nagyságával a 90-hez képest. Ennyi... :(
Inkább a párom volt elkenődve, pedig ő sem az a típus! Őt kellett pátyolgatni kicsit...

vayacon, akkor majd odakanyarodok valamikor, csak előtte áttanulmányozom a karácsonyi budgetet, És átcsoportosításokat végzek :lol:
benigna
 
 


Sziasztok,

tegnap nagyon el volt tűnve mindenki!

Tapi mi a helyzet!? Újabb teszt ma reggel!? Gondolok rád!!!

Lucuzs, hogy vagy, remélem tudsz pihenni a család és a karácsonyi készülődés mellett!
benigna
 
 


Sziasztok!

Beni, én a keresztfiókámmal voltam, lefárasztott estére. :roll:

Tapi, kérünk szépen helyzetjelentést. :P

Zsó, Bea és a többiek, hogy megy a karácsonyi készülődés?

Én ma vagyok utoljára szabin, holnap-holnapután még dolgozom. :x De már elintéztem a bevásárlást, csinálok majd finom sütikéket. Ti mit terveztek?
vayacon
 
 


Sziasztok lánykák!

Köszönöm szépen, hogy gondoltatok rám, olyan jól esik! Tesztelni már nem teszteltem, mert barnázni kezdtem. Így már egészen nyilvánvaló, hogy a stressz és hajtás miatt csúszott most el a ciklusom. Egy picit sem kesergek, mert a januári inszemre készülök lélekben. Bár, még addig van előttünk egy spontán hónap :wink:

Most indulok az utolsó vásárlós körútra. Remélem nem lesz nagy forgalom :roll:

T
tapedli
 
 


Tapi! Kár a barna, de jó, hogy az januári inszemre koncentrálsz! :D

Beni! Köszi, jól vagyok, semmi különöset nem érzek, az utro azért álmosít. Amúgy nem sokat pihenek, pörögök, hogy végre nyugodt Karácsonyom lehessen, úgy, hogy mindent időben megcsinálok. :lol:

Puszi mindenkinek!
Majd azért még jövök! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Tapi,
sajnálom,de ez a beszéd,így kell,te kis örök optimista :wink: !

Vayacon,
nekem is csak csomagolnom kell már,meg holnap egy szép koncerten játszani! :wink:
Vendég
 


Sziasztok,

Tapi sajnálom, de azért jól vagy remélem! Jó vásárolgatást. Szerintem nem gázos a forgalom. A főutak már teljesen jól lárhatók! fövinform:lorenzpálma :lol: :lol: :lol:

Vayacon, ezen a keresztfiókán kifeküdtem, naggyon jó szó, mennyi idős a kis fióka? :lol:

Lucuzs, hát jó, hogy gyere!!! :lol:

Zsó, nekem Te is optimistának tűnsz! Vagy tévedek!? :oops:

Én kinéztem egy nutellás torta receptet, de lehet, más lesz, ha van valami jó krémes piskótás süti receptetek, akkor küldjetek lécci! Nálunk ezek a típusú sütik mennek, és szeretnék valami olyat, amit anyukám se szokott. úgy legalább nem lesz összehasonlítási alapja a családnak, és nem mondja, hogy anyámé azért jobb szokott lenni! :lol: :lol: :lol:
benigna
 
 


Beni! Nekem van egy babapiskótás-krémes-banános receptem (pcos-topikon kaptam :wink: ), úgy kell elképzelni mint a tiramisut, de nagyon finom banánosan. Isteni! Nyugodt szívvel merem ajánlani. De egy nappal előbb meg kell csinálni.

Ha kell a recept elküldöm priviben! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs, ez nem hangzik rosszul!!! Küldd el légyszi a receptet! Köszi, előre is! :)
Karácsony reggel megcsinálom, és akkor másnapra jó lesz! Tiramisut már csináltam, talán ez is ehető lesz. :oops:
benigna
 
 


Zsó, szép lehetett a koncert :)

Beni, 14 hónapos a kis fióka :wink: most épp jól megfertőzött a puszijaival, én is takonyos lettem de szerencsére nem vagyok rosszul.

Tegnap voltunk a BMC-ben, mondták, hogy csináltathatunk még egy katonavizsgálatot. Január 5-én megy a párom, és 7-én meg is lesz az eredmény, utána kell visszamenni, hogy lombik vagy inszem. Örülnék az inszemnek, de már a lombikot sem bánnám, hiszen tudom, hogy annak nagyobb az esélye. Úgy érzem, most már fel vagyok készülve rá lelkiekben.

Lányok, én már nem biztos, hogy tudok jönni karácsonyig, úgyhogy szép, meghitt pillanatokat kívánok mindenkinek. :)

Kép
vayacon
 
 


Vayacon,
drukkolok,hogy inszem lehessen!Tudom,sokan azt gondolják,hogy a lombik jobb és engem is irigyelnek,hogy nem kell végigcsinálni a 6 inszemet,de én bevallom,jobban örültem volna.azért ha valaki inszemezhet,az jobb!

Én se valószínű,hogy gyakori vendég leszek az elkövetkezendő napokban,
így hát én is nagyon boldog ünnepeket kívánok Mindnyájatoknak!
Vendég
 


Sziasztok!
Valószínű én se leszek ünnepekben gépközelben.
Ezúton kívánok nagyon boldog,békés karácsonyi ünnepeket mindenkinek!!!!!
Majd folytatjuk..... :)
horváth beáta
 
 


Békés, Boldog, Bejgli Illatú Karácsonyt Kívánok Mindenkinek!
benigna
 
 


Békés, Boldog Karácsonyt Mindenkinek! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek jól telik a karácsony!

Lucuzs mikor tesztelsz!? Gondoltam rád, már tegnap is, csak nem volt érkezésem megkérdezni! Gyere majd,, mesélj, drukkolok!

Szép napot mindenkinek!
benigna
 
 


Sziasztok!

Békés, boldog Karácsonyt!

Kép

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Beni! Hétfőn reggel tesztelek, aztán meg indulunk Tapolcára.

Puszi Mindenkinek!

Mi még a rokonlátogatásoknál tartunk... :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Nálunk is rokonjárás volt tömény mennyiségben! Sajni a banános tiramisut kénytelen voltam elhalasztani, mert szenteste anyukám banános roládot csinált meglepetés gyanánt. Ezek után nem akartam még egy banánosat! :?
A mascaronéból így csináltam egy egyszerű krémes piskótát...
Amikor megláttam a banános roládot majdnem agyvérzést kaptam :twisted:

Lucuzs, de jó lenne, ha sikerülne!
benigna
 
 


Sziasztok!

Mi ma délután jöttünk haza anyóséktól, szenteste anyukáméknál voltunk. Degeszre ettük magunkat és még egy pár napig biztos nem fogok fogyózni, mert felpakoltak minket süteményekkel. :roll:

Beni sajnálom a banános sztorit, de azért biztosan finomat csináltál. :wink: Én ánizsos sütit és kókuszos süteményt kreáltam, nem lettek rosszak, csak a sütőnk nem a legjobb. Én legalábbis erre fogok mindent. :oops:

Lucuzs nagyon szorítok!
vayacon
 
 


Beni! Azért ez tényleg bosszantó! :evil: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok,

Vayacon, hát sütivel én is bűnöztem. Engem a húsok annyira nem visznek kísértésbe, mint a jó kis sütik, meg pogácsák, ezek borzasztóak :lol: :lol: :lol: .
Ráadásul a visszafogott maradékevés helyett most banános banánt kell ennünk, mert ugye megvettem a hozzávalókat! :lol:

Remélem már jönnek a többiek is a napokban!
benigna
 
 


Beni, még jó hogy nem szilveszterkor történik mindez, mert akkor egész évben banánt ennétek. :lol: Ezentúl csak Banános Beninek hívunk. :lol: :lol: :lol:
vayacon
 
 


negatív :cry: :cry: :cry:

Indulunk Tapolcára, este jövök.

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs, új sajnálom. :cry: Fej a fejjel, sikerülni fog!
vayacon
 
 


Lucuzs, sajnálom! :( Azért majd mesélj miben maradtatok Tapolcán, hogyan tovább! Mikor lesz a köv. akció!!!

Ölellek,
benigna
 
 


Sziasztok!

Lucuzs,
sajnálom és nagy drukk a folytatáshoz!
Vendég
 


Sziasztok!

Lucuzs!
Sajnálom! Hajrá következő!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Lucuzs!
Nagyon sajnálom! :( Mit mondott Török hogyan tovább?Gondolom most egyszerre mehet a köv. inszem nem?Drukk továbbra is!
horváth beáta
 
 


Sziasztok csajok!

Mi tegnap este jöttünk meg a rokonlátogató körútról. Ma végre már elmentünk sétálni, nagyon sokat ettünk az elmúlt napokban mi is.

Lucuzs, egész nap a fejemben jártál, hogy esetleg mostanában tesztelsz, mert nem voltam gépközelben a napokban. Nagyon sajnálom :(
De fel a fejjel, jön a következő hamarosan biztosan. Egyébként meg a vérvétel mutathat mást is. Milyen érzékeny tesztet használtál? Várunk ám, mit mondott a doki Tapolcán.
Ha esetleg mégsem jó hírt, szilveszterkor ereszd ki a gőzt!
tapedli
 
 


Sziasztok Lányok! Köszi minden drukkot és együttérzést. :roll:

Voltunk Tapolcán, a teszt ott is nega lett, megnézett uh-n, a mnyh 15 mm, és sorvadó sárgatest látszik. Az utrót abba kell hagynom, mensi 3. napjától meg jöhet a 2x1 closty. Nyomjuk a következő inszemet (egyben az utolsót :wink:)!!!! :lol:

Nem mondom, hogy nem viselt meg, mert igazából végig bőgtem Tapolcáig az utat, de most már jobb, és mióta a Törökkel találkoztam, már újra hiszek és bízok a sikerünkben. :lol:

Amúgy meg örülök, mert 14. dpo és 2x1 utró mellett nuku barna!!! :lol: :lol: :lol: Pedig én rengeteget szenvedtem vele. Szóval talán ezt is elcsíptük! :wink:
Ja, és 10-es tesztet használtam, annak már illett volna mutatnia a babót, így fix, hogy nem vagyok terhes. Ez van, így tovább kell lépnünk!

Még annyi plussz, hogy tegnap este megszült a nővérem (így most már nagynéni vagyok). Délután meg is látogattam, a babát nem láttuk, mert kék fény alatt van sárgaság miatt, de talán az már sok is lett volna az érzékeny lelkemnek... :roll:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs, gratula nővérednek a babához. Hidd el, jó érzés lesz, hogy van a családban baba. Legalább tudsz gyakorolni is. :wink: Nekem sok vigaszt nyújt tesóm babája, olyan jó vele foglalkozni. Legközelebb már biztosan fel leszel készülve, mikor láthatod is.

És ügyes vagy, hogy ilyen optimistán állsz a dolgokhoz, csak így tovább.
vayacon
 
 


Vaya! Aranyos vagy, de nekem már volt lehetőségem gyakorolni, van egy 3 éves Bogim. :lol:
Mindenesetre jobb volt, hogy a regeli trauma után csak lassan adagolom a tesómékat. :roll: Persze, az én fájdalmam mellett nagyon örülök az ő boldogságuknak. :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs, ez azt jelenti, hogy Török lombikot javasolt, ha ne adj'ég nemsikerül a köv.inszem!? Nektek ugye korábban még nem volt semmilyen beavatkozásotok, ez volt az első inszem! ?

Én sem csinálnék végig 6 inszemet szerintem, ha nem muszáj. Legalábbis most úgy gondolom!

Gratulálok a Tesódéknak, és Boldog, Hosszú Életet kívánok nekik, együtt szeretetben!

Szerintem az a legjobb gyógyír a csalódásra, hogy folytatjátok máris!
benigna
 
 


Beni! Nem, még nem mondta a Török, hogy lombik jön, azért lesz az utolsó inszem, mert sikerülni fog!!! :wink: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Beni,
az a helyzet,hogy a törvény szerint csak az válthat inszemről lombikra idő előtt(tehát a 6 próbálkozás előtt),akinél ezt valami indokolja.Pl.nálunk a nagyon rossz spermakép.Én nem örülök amúgy,mert ugyan a lombik konkrétabb és nagyobb az esélye,de bonyolultabb és drasztikusabb.Szívesen végigcsináltam volna a 6 inszemet,ha a férjem eredményei engedték volna.

Lucuzs,
ez a beszéd! :wink:
Vendég
 


Lucuzs bocsika :oops: Elfelejtettem, hogy van egy kislányod, pedig már írtad. Hát akkor neked már megvan a gyógyír. :lol: De természetesen drukkolok a kistesónak, jönni fog is biztosan!

Nem tudom, megvan-e nektek Zita West Gyereket szeretnénk című könyve, ő írta, hogy a mesterséges megtermékenyítésre úgy kell tekinteni, mint egy folyamatra. Tehát nem szabad úgy nekiindulni, hogy na most az egyszer megpróbálom. Persze indokoltak a könnyek, de kell menni tovább az úton.

Hát én reménykedem még az inszemben, de mi sem biztos, hogy végig fogjuk csinálni mind a 6-ot, ha úgy alakul. Mivel előszörre lombikot mondtak, szerintem valószínű nem is kéne. Meglátjuk. Alig több mint egy hét, és kiderül, hogy inszem vagy lombik. Nagyon izgulok már.

Ki hol tölti a szilvesztert? Úgy volt, hogy mi itthon leszünk, de barátnőm szólt, hogy menjünk át hozzájuk, úgyhogy lesz egy laza öt fős dumaparti.
vayacon
 
 


Lucuzs!

Gratula tesód babójához! :)
Akkor januárban meg is lesz majd az inszem ugye?Tök jó lenne ha 1 napon mennénk! :)
Amúgy nem szokták sikertelen inszemeknél Tapolcán végigcsinálni a 6-ot.Nálunk is 2. után mondta Török,ha akarunk mehetünk lombikra.
Lucuzs fel a fejjel következő sikerülni fog! :) Jó,hogy egyszerre lehet menni a következőre "nincs idő" a szomorkodásra és minden hónap új esély!Szerintem Török biztos biztatott ahogy szokott nem?

Ma mi is voltunk Tapolcán.... eszméletlen mennyien voltak megint... Tegnap is sokan voltak,azt mondták rengetegnek volt tegnap a pozitív teszt.Sajnálom,hogy Lucuzs te nem voltál közöttük.
Kiírták a decakat 2-án kezdem. :)
Amúgy Török megint a rövid protokollt akarta de mondtam neki most inkább a másikkal próbálkoznék! :)

Zsó,Bumi,Beni nálatok hogyan mikor tovább?
horváth beáta
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: