Új privát üzeneted érkezett!

Virag,
Nyugi, ha latja rajtad, hogy ideges vagy tole csak jobban csinalja. Ha 1-2 honap es megy bolcsibe szerintem nagy ivben tegyel ra, hogy nem alszik, jatszatok-hulyeskedjetek.....
A bolcsibe tuti, hogy aludni fog, meg olyat is megenni amit otthon nem, a gyerkocok mar ilyenekKép
Enyem sem aludt mar otthon, de az oviban irto jo kisfiu es alszik(na jo neha csak csendes pihen).

Magdi,
Nagy gratula a hazikohozKépKépKép

Gomboc,
Remeljuk Maszatka vette az adastKép

Andi,
VarazsfuvolaKép

Tuni,
Hogy vagyan a kis beteg?

Momo,
BeazasKép
BolcsiKép Esetleg nincs egy nenike a kozelben aki szivesen vigyaz neha a boszikra?

Beu,
MulatasKép

Kaska,
De jo hallani rolatok. Kotelidegem nincs, de vagy sz*rok ra vagy megkergulok, elsot valasztottamKép

En alig erem utol magam a munkahelyenKép
Anyukam is megy haza holnap, ami jo is meg rossz is, hiszen apukam mar nagyon varjaKép, de nekem meg nagyon fog hianyozniKép, bar igy is aldas volt vele a nyarKép
Fiam sebe ugy tunik javulKép, kerge birkuci mivolta valtozatlan szoval lekileg semmi difit nem okozottKép
Lanyom viszont erzi, hogy valami valtozas lesz, mert irto anyas lett, tegnap mondtuk neki, hogy nagyi hazarepul majd, azota ha repulot lat mutatja, hogy "Erzs zzzz"=Erzsike mama repulKépKépKép

Angi
angela2
 
 


Beu,
Nekem is pásztortarhonya recept ,please........

Maci2,
Hol voltatok, beszamolo, kepek???????

Angi
angela2
 
 


Sziasztok!

Tündér: " LLL-es nénit" ez itt IBoly akar lenni? Mint néni? KépKépKép (látnod kéne, 3 gyerek után, túl a harmincon, piszok jó formában van, bombázó kinézettelKépKép)

Virág:bölcsi miatt ne fájjon a fejed, fájjon nekik! Amúgy ovinál mondták nálunk anno, hogy azok a gyerkőcök, akik otthon nem alszanak, azokból lesznek a legjobb alvók az oviban. És tényleg alszanak. Egyszerűen a sok gyerek annyira sok inger nekik, alkalmazkodás, figyelni való stb, hogy félelmetesen kifáradnak. (Gergő anno az ebédbe is belealudt)

Gombóc:tulképpen teljesen logikus ez a hipotóniás dolog, valahol olvastam is olyat, tán a késői mozgásfejlődéses topikban, hogy csinálják a szájmasszirozásokat is. Tán a lenyeli-e a nyálát témával is előjött ugyanez, hogy valahol az is oda vezethető vissza. (Adrienn tán addigra közel két éves fia volt ez utóbbi, ha jól emlékszem). NEm tisztem senkit se védeni, de az LLLes fanatikusok (akik amúgy valószinűleg nem LLL tanácsadók, ha jól veszem ki a szavakból) tudtak arról, hogy hipotón? Meg amúgy szerintem ez tényleg olyan dolog, hogy laikus nem nagyon tudja, mit jelent a hipotónia, és a sima lll-esek talán ezügyben a laikusok közé sorolandók. De egy IBCLCtől elvárnám, hogy tudjon róla, szóval kiváncsi vagyok, mit válaszol neked Iboly!

Én is lógok már Ancsi képpel, teszek is ide egy kedvencet, egy lógósat, azaz Ancsi a kis kaszkadőr sorozat egyik elemét:
Kép
Ildi

Ildi
pildi
 
 

 
 

Ildi
a következő olimpián már ott lesz Ancsi a felemás korláton Kép Nagyon édi Kép

bocsi, csak ennyi voltam, rohanok, családi program, Dani meg bűzlik, úgyhogy peluscsere és megyünk

Andi
psandi
 
 


SziasztokKép

Köszönjük a jobbulás-kívánságokat. Gergő ma eddig láztalan (kopp-kopp), de borzasztóan bágyadt, és rengeteget alszik + fekszik. Tök furi így látni ezt a kis örökmozgót. Egyébként most jöttünk a dokinénitől, és továbbra sem talált semmit. Ha holnapra kipöttyösödik, akkor a háromnapos lázhoz van szerencsénk, de dokinénink szerint ez fiatalabb babáknál szokott előfordulni.

VirágKép
Ne emészd magad. Szerintem mindenkivel előfordul, hogy kijön a sodrából (velem legalábbis elő szokott). Ettől még nem vagy rossz anyaKép

MagdiKép
Tök jó, hogy összejött a házikó. A munkálatokhoz pedig kitartástKép

Na, mennem kell, mert úgy tűnik kezd Gergő magáhoztérni, és szétkapja a lakást.

Pusssssz
Tüni
tüni
 
 


Virág! Még egy: úgy sem alszik el, ha melléfekszel, amig elalszik?

Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok,
húha, itt aztán van életKép

Mi újra itthon, 1 nappal megkurtítottuk az amúgy is kurta üdülgetést a Balcsin, mert csütörtökön förtelmes idő volt, egész nap esett. Mivel K. még bizonytalan lábakon áll, sokat tottyan földre, tiszta sár volt, az apartmanban nem maradt meg...
Akkor bepróbálkoztunk egy keszthelyi kirándulással, a Festetics-kastélyt néztük meg, de persze mindenki múzeumozott az esőben, rengetegen voltak, nagyon rossz volt, így a panoptikummal, babamúzeummal már nem is próbálkoztunk...Kép Így hazajöttünk. De nem baj, mert ma egész nap csavarogtunk, vásároltunk apával...Kép

Látom ismét megvannak a slágertémák: nyűglődések, alvás...én csak olvasok és okulokKép

Na, kaptok 2 képet isKép

Először nem értette, minek az a sok ruha az esőben, de aztán megszerette az esőkabitKép
Apa szerint nőies a kabát a gombok miatt...de ugye nem???!!!Kép
Kép

Az apartmanban ki tudta nyitni az alacsony és kicsi hűtőt, és mindenfélét összemajszolt, pl 40 deka ementálit is... Kép
Kép

Jó éjt mindenkinek
pusza
ElliKép
ellimami
 
 


Nem emlékszem, ki kérte még, úgyhogy ide felteszem híres pásztortarhonyámat.Kép
Hozzávalók: 1 csirkemell filé, 1 pár virsli vagy kis darab csípős kolbász, 1 fej vöröshagyma, 3 szem burgonya, kb. 15 dkg előre megpirított tarhonya, só, piros paprika, köménymag, víz, olaj, kb. 5 dkg reszelt sajt.
Elkészítése: A tarhonyát óvatosan megpirítjuk (szárazon vagy kevéske olajon). 2-3 evőkanál olajon aranysárgára pirítjuk az összevágott vöröshagymát, rátesszük a felkockázott húst, sózzuk, fehéredésig pirítjuk-pároljuk. Amikor már félig puha, piros paprikával meghintjük, egészköményt szórunk rá, beletesszük a hasonlóan apró kockákra vágott burgonyát. Kicsi vizet aláöntve addig pároljuk lassú tűzön, amíg a krumpli puhulni kezd. Akkor hozzáadjuk a tarhonyát, a virsli- vagy kolbászkarikákat, és felöntjük annyi vízzel, hogy jól ellepje az étel valamennyi hozzávalóját. Alaposan megkeverjük, nehogy bárhol leégjen, aztán lefedve, lassú tűzön a tarhonya megpuhulásáig főzzük. Nem érdemes gyakran kevergetni, mert akkor összetörik a burgonya, és olyan lesz az egész, mint valami püré... Tálaláskor ízlésesen elrendezzük az adagokat mindenkinek a tányérján, paprika- és paradicsomdarabkákkal és reszelt sajttal díszítjük.
Egészségetekre!

TEgnap szülinapi buliban voltunk a Cactusban(így?), kicsit kimozdultunk, de csak úgy öregesen. Kép
Beu
beu
 
 


Szia Elli!

Nagyon édes a kabibanKépKép Lőrinc is nagy sajtfaló. És már csak pár centi kell, hogy elérje a hűtőajtót. Most még csak megáll előtte, és visítva mutogat.Kép Ha kinyitjuk, boldog!Kép
Beu
beu
 
 


Halihó csajszikák!Kép

Jó rég jelentkeztem, de olvasgatni azért szoktamKép. Csak most az a szitu, hogy vagy írok, vagy olvasok, a kettőre többnyire nincs időmKép.
Építkezés haladgat, most jött el az én időm, klotyók és csempék után nyargalászni, halleluja!
Srácok tündérkék, Macus egy dumagép, gyakorlatilag egész nap csacsog, énekel, balhézik Malaccal (igazi kis őrmester a szentemKép). Tegnap a kis vidám csapat összetörte a rácsoságyat, úgyhogy a mai program ágyvásárlás volt, találtam egy nagyon jó kis gyerekbútor boltot a Magyar u-ban, szuper cuccaik vannak! Van honlapjuk is, www.dinoland.hu. Én Süni ágyat rendeltem Macusnak, matrac nélkül, mert az bazidrága náluk, úgyhogy egyúttal a Novetexbe is elrobgtam matracügyben. Szóval az élet zajlik, mindig azt hiszem, hogy majd a köv. hét lazább lesz, aztán fenét, mindig jön valami intéznivaló.

Kismamiknak nagy gratu, lassan megint kismamás topic leszünkKép.

Ellike,
én csak várom azt a számlaszámot, várom...Kép Ne tedd ezt velem, olyan likas agyam van, kész kín észbentartani a tartozásomKép.
Kölkönc csudapofi az esőkabiban!Kép

Momo,
jesszus, Te meg mindjárt megnagycsaládosodsz!Kép Irigykedem!Kép

Beu,
köszi a mélt, jól esett!Kép Átment a válasz? Az a gyanúm támadt az utóbbi időben, hogy a mélboxom teljesen hektikusan működik, és bejött a megérzésem, egy csomó mélemet nem küldte el mostanságKép.
Látom Lőrinc karja teljesen begyógyult, hurráhurrá!Kép

PIldi,
szuper a kis kaszkadőr, látom nem kíméli magátKép.

Csapok fel pár képet én is a skacokrólKép.

Kép

Kép

Kép

Kép

bocs a mennyiségértKép.

puszka mindenkinekKépKépKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Halihoo!

Elli, Zulu
Nagyon jok a kepek!! Kép

Magdi
En is orulok,hogy osszejott a lakas!

Gomboc
El is felejtettem megkoszonni a laminalt p. infot! KépKOSZI.

Lanyok
Kerdessel jelentkezem......Jazi par hete egyre tobbszor veszi le a pelusat ha teheti. Tegnap mar az ágyban is megszabadult tole es total termeszetesen az ágyba pisilt Kép Ma is folyton szedi le. Letezik,hogy itt lenne az ideje bilit beszereznem? Egyebkent nagy ritkan szol,hogy pisil v epp kakil, de leginkabb utana...szoval ebbol a szempontbol en nem erzem erettnek. Vagy ez majd alakul? Pliiiz segitsetek!!! Kép

Mas
"Hazinenink" gyerekruha borzet rendez a 7vegen, hatha valaki el tud menni, bemasolom :

"Baba- és gyermekruha vásár !!! 2004. augusztus 29. - FMH -
vasárnap 9-13-ig
Fővárosi Művelődési Ház (FMH)
Bp. 1117 Fehérvári út 47.
Mindenkit szeretettel várunk!
06-20-9859 -762 "
Es vegul egy mélázó reggeli Jázi foto

Kép

Pussz
Norka
norkini
 
 


Gombóc,
sajnálom, hogy rosszul értelmezted a leírtakat, nem akartalak megbántani, elhiszem, hogy sokat szenvedtél a nemevéssel.
Csak azt akartam megírni, mégha ezt nem is érezted ki a levélből, hogy az összefüggés esetleges fennállására senki nem világított rá, holott tényleg lehet benne valami (laikusként mondom Kép )
Sajnálom Kép

Erika
kerika
 
 


Huhh, kivasaltam mindent Kép
Sziasztok!

Elli, Zulu, Norka
naggyon édik a gyerkőcök Kép

Gombóc
nem evés miatt fogadd együttérzésem. Én teljesen kivagyok már, hogy Dani nem hajlandó kajálni. Néha annyira felhúzom magam, hogy már lefogom a kezeit és próbálok beletuszkolni valamit a szájába, amitől persze elkezd torkaszakadtából üvölteni, én meg elszégyellem magam, hogy ennek semmi értelme Kép Nagyon tehetetlennek érzem magam Kép Mások meg jönnek a szuper tanácsaikkal, hogy mit adjak neki enni, de nem értik meg, hogy teljesen mindegy, mert SEMMMMMMMI nem kell!! És ha egyik nap véletlenül bejön mondjuk a villával evés, akkor másnap már tuti, hogy az sem jó, akkor jön a fogpiszkáló, 2 falat lemegy , hurrá, de több nem kell. Bocsi, hogy kifakadtam, de már teljesen kivagyok Kép Komolyan mondom, fogalmam sincs mitól van ennyi energiája, mert hogy nem a kajából szerzi, az tuti!


Momo
voltál dokinál? Mi a helyzet?

Tündi
Gergő hogy van? Remélem már jobban

Magdi
új házikó Kép

Virág
mai alvás hogy sikerült?

Andi
psandi
 
 


Norka!
Szerintem vegyél egy bilit, és legyen szem előtt. IsmerkedjenekKép Aztán meglátod mit éreznek egymás iránt.Kép Nekünk van, vagyis Lőrincnek: néha kiköveteli, hogy levetkőztessem, ráül, nyom, belevörösödik a feje, két csepp pisit kiprésel, majd azt bele kell önteni a wc-be, és boldogan lehúzza. Majd két perc múlva a padlóra pisil.Kép Azt hiszem,még ő sem érett.Kép
Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Norka!
Szerintem is vegyetek egy bilit és néha próbálkozzatok, ha van hozzá kedve.
Levi is rángatja le a pelust, de Ő nem azért, mert bilizni akar (írtam régebben, hogy kellemetlen élménye volt azóta hanyagoljuk a kérdést), hanem egyszerűen "mert csak". Viszont csak azt húzza le, ami ragasztócsíkos (azaz nadrágpelenka) és csak akkor ha nincs rajta nadrág vagy body. Én ilyenkor bugyipelenkát adok rá.

Beu!
Egyáltalán nem nőies az esőkabát a gombok miatt Kép. Pláne nem egy ilyen édes kis fickón Kép!

Nelli!
Próbáltam, általában a szememet nyomkodja, befogja az orromat, húzogatja a hajamat, egyszóval játszik. Azt hiszem már minden variációt kipróbáltam Kép.

Andi!
Ma bezzeg nem cirkuszolt, pedig mondtam az apjának, hogy a mai délutáni cirkusz az Ő bulija Kép. Erre a gyermek lefeküdt az ágyára és szó nélkül elaludt. Ki érti ezt?!?

Zulu!
Képek szuperek, gyerkőcök édesek Kép.

Pusza, Virág
virga
 
 


Én is olvasó üzemmódban vagyok...
Norka,
Mindig húzz rá rövidgatyát. Dana is ezt csinálja, de ha body vagy gatyó van rajta, akkor nem. Egyébként nagyon édi a kis bestia. Kép

Gombóc,
Zsombi mitől lett hipotóniás? Lehet, hogy régen írtad, de akkoriban nem nagyon volt rendes hozzáférésem. (Nem, mintha nem evés szempontjából nem lenne tök mindegy.)
Abigél nagyon finnyásnak ígérkezik, semmit nem hajlandó megenni és egész egyszerűen arcon köp a kajával. Dana iyet sose csinált. Viszon ennek örömére éjszaka 3 óránként szopik. Nem idegtépő, ááá Kép Azért majd, ha hozzájutok, rakok föl képet a félévesről. Képzeljétek, már kutyázik és tök jól kúszik. Ez a kölök is egy motolla lesz.
Ildi,
Ancsi is tündéri.
Zulu,
de jó, hogy megvagytok. Akkor már tök jól álltok az építkezéssel Kép Csajszid álomszép.
Elli,
Kabát nem nőies csak vidám Kép

Megyek, mert még dolgom van, és ma 6-kor keltünk (éjszaka meg 3x), de asszem, kezdem megszokni Kép annyira nem is vagyok kidőlve.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Gombóc, Angi,
Balatonföldváron voltunk barátokkal, akiknek van egy (Roninál 3 hónappal idősebb) fiuk. Nagyon édesek voltak a gyerekek, együtt fürdettük őket, kézenfogva sétáltak... Jól éreztük magunkat, csak az éjszakák viseltek meg, mert Roni nagyon rosszul aludt. A fogaira gyanakodtam, de az utazóágy is lehetett. Itthon az első éjszakát úgy végigaludta, hogy 8-kor alig akart felébredni. Viszont a tegnap éjszaka ugyanolyan szörnyű volt...

Tündér,
Köszi, megvagyunk. Nyaralásról feljebb írtam.
És a képek, végre volt egy kis időm kicsinyíteni.

Nyaralás
KépKép
Kép
Ez a legújabb kedvenc, olyan szép rajta (kicsit sem vagyok elfogultKép)
Kép
Ráadás, kis kuktám
Kép

PIldi, Elli, Zulu, Norka,
KépekKép

Esőkabátról jutott eszembe (Elli). Annó kaptunk Liberós esőkabátot, pelerint. Gondoltam lassan belenő Roni és használhatjuk. Csalódottan állapítottam meg, hogy a patentnak szánt műanyag vackok kb. fél pillanatig tartanak, rögtön "szétgombolódnak"Kép A ti esőkabátotokon is mintha ilyen lenne (vagy rosszul látom?), nálatok nem volt ilyen gond?

Még valami. Milyen márkákból van bugyipelenka? Azt hittem csak Liberoból (Up and go), de most hallottam hogy a Huggiesnek is van. Ti milyet használtok?

Maci_2
maci_2
 
 


Virág!
Kis fickó rózsaszín gombos esőkabátban Ellié, de szerintem is édes.Kép D e mutatok egy képet az én esőkabátos fiamról is. (Direkt a kép kedvéért beöltöztetve modellünket.Kép)
Kép

Zsuzsó!
Kitartás, jó esetben evési szokásai megváltoznak. Rossz esetben nem, de akkor is nőnek, mint a gomba.Kép

Norka!
Jó kép a mélázóról. KépKép

Zulu!
Gyerkőcök édesek! Anya öléban Maca különösen falat!Kép

Beu
beu
 
 


Hali Csajok!

Hát sajna hazajöttünk... 3 kilóval nehezebben... Volt Jesolo, Csúzdapark, Velence, Gardató, Gardaland, Caprese, Lassagne, Profiterol, Tiramisu, sőt még osztrigát is ettem (nekem izlik, egynapig puszi nélküli karanténba voltam, hátha visszamászik, és felfalja apátKép). Szóval fel vagyunk töltődve, le vagyunk barnulva, és hiányoztunk a lurkóknak isKép
Holnap kezdődik Daninak az ovi, már nagyon várja, de addig nekem még varrogatnom is kell egy keveset...
Zsófi fergeteges, megy a kérem-köszönöm-bocsánat-csókolom, meg kell zabálniKép
Majd próbálok visszaolvasni, de most szét kell csapnom köztük... (Mert írtó rosszak is ilyenkor nagyizás után)

Pusssz
Zsófi
csucsuka
 
 


SziasztokKép

Hát úgy tűnik, hogy Gergőnek mégiscsak 3napos láza volt, mert mára megjelentek a kiütések is. Egyébként csak 2 napig volt lázas, és 5. nap jöttek a pöttyök. Ennek örömére bevágott 1 egész vajaskiflitKép. Ez azért nagy szám, mert eddig nem volt hajlandó megenni a kiflit, kenyeret, stb. csak üresen.

Elli, Pildi, Maci_2, Norka, Zulu, Beu (remélem, nem hagytam ki senkit)Kép
Képek szuperekKép Hihetetlen, hogy milyen gyorsan nőnek ezek a gyerkőcök.

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


Zsofi
Tuti,hogy ilyen jo volt! Kép Osztriga Kép

Tuni
Vajaskifli Kép

Nalunk lassan telik a 7vege.Valahogy igy:
Kép (turos, mazsolas...)
Norka
norkini
 
 


jaj-jaj-jaj, Norka!
Beu
beu
 
 


Helló LÁnyok!!

Norka!
Ez övön aluli volt!!!!!!!Kép
Ágynemütartóban henyélö JaziKép
Sárkányvár lehet a hét második felében, mivel irtó náthásak vagyunk? Még úszni sem mentünk szombatonKép Mail-ezzünk!

Beu!
Nagyon édi Lörinc a rögtönzött esökabátos pózbanKép

Ellike!
Nyugi egyálatlán nem lányos az esökabi, nagyon jól áll exdagimadárnakKép
Sajtos fotó csúcsKép

Zulu!
De jó, hogy jelentkeztél!Kép Maca tündéri "nagy"lány már, Malac is jól megnyúlt, vagy csak régen láttuk?Kép
DumálásKép

Maci_2!
Nem vagy elfogult tényleg nagyon jó a fotó Roniról, szép rajta nagyonKép A többi is nagyon tutiKép

Ildi!
A nénit csak általánosságban írtam, nem ismerem Ibolyát ezért így utólag is bocsi töleKép
Ancsi nagyon drága ahogy lóg a szerenKép

Csucsuka!
Azta-paszta maguk aztán jót nyaraltak! Irigy-irigyKép
Languszta, akarom mondani osztrigaKép
Képek?Kép

Tüni!
De jó, hogy Gergö jobban van! ÉtvágyKép

Zsuzso!
Egész jól bírod a két örökmozgóvalKép Ügyes Abigél!Kép

Momokám!
Mi volt a dokinál? Ugye nem nyílt tovább a méhszáj?

Virga!
Nem semmi, hogy a gyerekek milyen furik tudnak lenni? Néha úgy érzem csak kifejezetten Anya idegeit teszik próbára, nem?
AlvásKép

Andi!
Dani evése hogy áll?

Képzeljétek úgy lerobbantam, hogy az nem mindennapi. Tegnap kezdödött, mára bedurrant az orrom, láz, köhögés, meg ami kell.
Hát nem tudom hol fáztam így meg, de sikerült az biztos. Ilangnak is folyik még az orra, bár a kedve és az étvágya okés. Ezt sem értem igazánKép
Egyébként ma reggel is aludtam 9-ig, aztán délelött is délután is, hála Apának, így már jobb.

Na megyek mert mégegy ilyen palacsintás kép és kitérek a hitembölKép

Pussz
Ja!! Vizipólósaink aranyérmet nyertek!!!!!KépKép

Tündér
tündér
 
 


Magdi!

Köszi a köszöntést!Kép

Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Beu!
Bocs,már tiszta gyagya vagyok Kép.
De a modell nagyon jóképű Kép!

Maci2!
A DM saját márkájú (Babylove)pelusai között is van bugyipelenka, olcsóbb, mint a többi és teljesen jó minőségű. Mi ezt használjuk.
Képek szuperek Kép!

Norka!
Én is palacsintát sütöttem ma, csak éppen nem volt túró itthon, így csak szilvalekváros és kakaós volt. De azért elfogyott Kép!

Gyerkőc ma délután is szó nélkül elaludt délután. Nem értem Kép. Kíváncsi vagyok hogy alakul a dolog hétközben. Holnap dokihoz kell mennem, így anyóshoz megy, de kedden próbálunk Kép.
Jó éjt! Virág
virga
 
 


LÁnyok!

Apa sütött nekünk palacsintátKép
KÉpek nincsenek, de volt/van, sonkás-sajtos, csokis és baracklekvárosKép

Megyek mert bezabáltam és keresnem kell egy Rennie tablettátKép

Jó éjt mindenkinek!

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok,
most volt időm kicsit szétnézni a topicban...
és mit látok?

Andi...nahát-nahátKép Gratula! Már a múltkor a strandon is olyan sejtelmesen mosolyogva mondtad hogy hááát, már dolgoztok rajta...Kép gyanús voltKép Akkor már tudtad? Most már megmondhatodKép

Rékának majd írok sms-t, asszem még mindig nettelen szegényKép

Most csak így röptében voltam,
jó éjt
pusza
E
ellimami
 
 


Tündér,
Jobbulást!

Már akartam kérdezni, hogy vannak Heppiék? Régen hallottam/olvastam róluk.

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Pocisok!
Nem érdekel valakit babakocsi? Graco, nagykerekes, mózeskosaras, többfunkciós, jónak néz ki, a házunkból elköltöző lány akarja eladni. Ha valakit érdekel, többet is megtudok róla. És ad hozzá egy csomó mindent. Ja, és az ára nagyon kedvező:15.000.- Én morfondírozok rajta, de apa kidobna vele.Kép
Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Bili: esténként Ancsi is ráül és lepattan róla, majd ezt még ismétli párszor. Még egyetlen egyszer sem sikerült alkotnia bele. Közben mondom neki, hogy abba kell a kaka, pisi. Kakát ő is mondja, nála a pisi, kaki, rotyi és a pelus mind kaka. Minap mikor bilizett, mondom neki, hogy abba kell rakni a kakát. Erre ő felkel, fogja a pelust és belerakja a bilibeKép.
Bugyipelus: kb mindegyik márkából van. Auchannak is van, HelenHarpernek is, hogy az olcsóbbakat emlegessem. Ezzel együtt mind drágább, mint a normál pelus. Én a nagyokkal csak akkor használtam bugyipelust, amikor már ténylegesen tanulókorúak voltak, akkor is csak elmenéskor. 3-an nem használtak el összesen egy csomagot! Most Ancsi már el fog, mert ő kapott (szerintem tévedésből, még a télen) anyutól egy 9-15 kgos bugyipelust, ami jelenlegi alkatát figyelembe véve a várható leszokásidőben (kb jövő nyár) már kicsi lesz. Úgyhogy most néha azt adok rá (meg a libero termékmintát is el kellett már használni, mert alig ment rá. Normál pelusból is a klasszikus maxi méretek vágják a lábát, maxi plusz vagy juniort veszek neki, ebből meg olykor kijön a termés....)
Zsuzsó:vannak éjjelek, mikor irigykednék, ha Ancsi 3 óránként szopnaKép.
SZiasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Beu
nektek van már vagy 4 babakocsitok, nem? Kép

Elli
nem, akkor még tényleg "csak" dolgoztunk rajta Kép Múlt hét vasárnap lett csak pozitív a tesztem, az előző 4 teszt még nem mutatta ki, illetve volt 2 halvány, de azt nem hittem el...
Holnap bejelentkezem a dokihoz, már nagyon izgatott vagyok

Tündér
köszi a kérdést, hát Dani ma egész jól evett szerencsére. Rájöttem, lehet, hogy tényleg nem éhes szerencsétlen délben. Ma viszont apa jól kifárasztotta délelőtt a játszón (Beu, találkoztatok is Kép) és így bekajált, délután meg strandon voltunk,így a vacsi is elég szépen csúszott. Annyira jó nézni, amikor eszik Kép
Nem lehet, hogy Te Ilangtól kaptad el? Jobbulást mindkettőtöknek!

Képzeljétek, anyám ma beszólt, hogy milyen nagy a hasam! khm-khm, mondom csak sokat ettem... Kép
Egyébként a férjem családja már tudja, nem bírtuk tartani a szánkat, de anyuéknak csak doki után mondjuk el.
Amúgy tényleg van már egy kis hasam, pedig még csak 7+1 vagyok, Daninál kb a 10. hét után kezdett valami látszódni, de akkor sem igazán.

ROni, Lőrinc és a palacsinta is naggyon csábosak Kép

Andi

ui: Beu, kocsival kapcs. megkérdezem a barátnőmet, lehet, hogy érdekli, de leghamarabb szerdán tudok beszélni vele, mert külföldön vannak
psandi
 
 


Sziasztok,

Csucsika,
NyaralasKép

Kepek nagyon aranyosak egytol-egyigKép

Zulu,
Epitkezes, de joKép

Maci,2,
Elfelejtettem kerdezni, hogy allsz a cukroddal es a pajzsmirigyeddel?

Andi,
Dokihirek???

Momo,
Minden rendben volt?

Elli,
Szerintem se lanyos a kabat. Onkiszolgalo Kevin:

Norka,
Ovon aluli utes a turos pali, itt a turoutanzatukkal nem az igazi a pali.

Tunder,
Jobban vagy mar?

Tuni,
De jo, hogy csak a 3 naposKép

Virag,
Azert alakul majd ezKép

Ma kozolte a vevonk ugyvedje, hogy a lakast nem tudja a noci megvenni, mert a kezes(mellesleg a tesoja) nem irja ala a szerzodest, szoval ujra arulhatjuk a lakast, ugy el vagyok most szontyolodvaKép
Viszont anyukam szerencsesen hazaertKép
Kepek,
Igy tanitjuk nagyi homokozniKép
Kép

Igy nezi akit msot vetettek ki egy kosza hullamKép
Kép

Angi
angela2
 
 


Homeopátiás tanfolyam indul laikusoknak

http://home.tvnet.hu/~a3807/tanfolyam.htm
vkvilmos
 
 


Sziasztok LányokKép

Ideértem, de dögrováson vagyok... olyan náthás vagyok, mint állat... már harmadik napja és nagyon unom. Eddig a Corizalia segített, most nemKép

Amúgy a nyár nekünk viszonylag jól telt, csak nagyon gyorsan. Anyukámnál kikreatívkodtam magam, kész a nagy ágytakaró, varrtam két nyári takarót, Zsombinak fürdőköntöst, hímeztem két keresztszemest (kicsiket), most van folyamatban életem első gobelinje (kb. 95 % kész), de a héten gyártottam a játszótéri anyukáknak három ovis zsákot (még Szandinak lógok a tisztasági zsákkal). Szóval ennyi.
Nyaralásban az első hetet kihagytam volna az eső miatt, a másodikat pedig Zsombi miatt. Nem kívánom senkinek azt az érzést, amikor egy hétig már hajnalban 40,7-et mér az ember a gyerekénélKép és semmivel nem lehet 38 alá vinni a lázat. Minden nap orvosnál voltunk, szerencsére csak (!) valami vírus volt, doki azt mondta, ne izguljak, a láz mértéke nincs arányban a betegség súlyosságával... Ilyen élményben remélem többet nem lesz részem. A betegség után viszont repült az idő, anyóséknál is eltengődtünk egy hetet, utána egy hétig tartott, míg visszaszoktunk ide.
Telek kezd jóképű lenni, ami Kép (dolgoztunk is rajta eleget), viszont az egyik szomszéd már belénk kötött, ami Kép. Remélem, nem tartós. Készül a skicc a házról, párom már kivan, mert mindenbe belekötök (36 nm nappali, 9 nm szoba, 2 nm kamra...), pedig még nem is rajzolt sokat Kép

Zsombi növesztett három fogat a nyaralás alatt, így 11-nél tartunk. Annyit eszik, mint egy oroszláncsapat, aminek csak akkor nem örülök, amikor színes produkció van a pelóban, ilyenkor újra az átöltözés a sláger. És megy a duma nagyon, mindent mond. Így a kocsiban kezd katasztrófa lenni az utazás, ha mindkettőnek beszélhetnékje van. Viszont az éjszakák nálunk sem tökéletesek, de a remény hal meg utoljára Kép

Szandi várja nagyon a sulit, de szerdáig már csak kibírja valahogy.

Lelövöm magam, mert most annyit írok (mert hagynak!!!Kép), hogy bepótolom az elmaradt 4-5 hetet.

Sőt, ha jól emlékszem, aug. 24-ig vissza is olvastam, de csak felületesen.

Andinak és Rékának hatalmas gratula a pocilakókhozKép

Esőkabátos Kevin és Lőrinc nagyon királyKép

Remélem, nem felejtek ki senkit, de Ildi Ancsija, Dávid, Macus, Roni, Angi Matyija és Juditja rengeteget nőttek és senki sem elfogult, mindenkinek gyönyörű a szeme fénye Kép

Elli
Enyém Apa nagyon büszke a fiára, Zsombi is gyűri befelé a PannóniátKép

Megyek, mert millió a dolog megint.
Szép napot Mindenkinek!
PusziKép
Toffi + Zsombi + Szandi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az érdelődést, vagyok még, de szombat óta már többször szülhetnékem volt, talán a kórházi levegő tetteKép Ctg-n jöttek rám az első istenes fájások, aztán a doki a vizsgálattal sem nyugatott meg, mert szerinte ebből bármi kisülhet, 2 nap vagy 2 hét, foggggalma sincsKép Ja és persze, kórházi pakkom még csak agyilag volt, szóval paráztam rendesen, hogy mi lesz, ha mégis szülünkKép No azért egyben hazaértem tegnap, össze is csomiztam gyorsan, ma elzavarom apát a PH-ba az anyakönyvi másolatért, és képzeljétek, ma reggel derült ki, hogy még a 3.gyerek magasságában sem emlékszik a drágám, hogy mikor nősültKép Most agyoncsapjam? Aszonta, küldjem el SMS-ben a pontos dátumot, mert tavaly is égett, amikor 1 évvel korábbi papírok között kerestette a házasságinkatKép

Tüni,
nekem mondhatnak, amit akarnak a 3 napos lázról, Zsebi is most két hete esett túl rajta így közel 1,5 évesen.

Csucsuka,
nyaralásért nagyon irígyKép A kilókért már kevésbé...van nekem is elégKépKépKép

Zulu,
jaj de jó, hogy jelentkeztél. Gyerkőcök még mindíg nagyon fotogénekKép Kiságy nálunk is recsegett a múltkor, de apának még sikerült rendbehozni.
Építkezésről ne is halljak, még mindíg azt a hülye bádogost várom, mert persze pénteken megint beázott a spájzKép Azért nektek sok kitartástKép

Angi,
képekKép Lakás már kevésbé szívderítőKép

Norka,
az a palancsinta azért desznyóság volt tőledKép
Jázi nagyon édesKép Az én Zsebim is huzigatja le a pelust, de ő a bugyipelenkát is. Na ja, látja Timit bilizni, de ez persze nem jelenti, hogy biliérett lenne, mert ő ált. két lábbal beleáll, majd rágugol és a vigyorgáson kívül semmi érdekeset nem produkálKép Szerintem nincs mit tenniKép

Virág,
drukk az ágyhelyzet rendeződéséhezKép Nehogy azt hidd ám, más sose veszti el a fejét. Gondolod, én mindíg birkatürelemmel viseltetek a két ded iránt?Kép És lesz ez még így se...Fel a fejjel, a bölcsi majd sokat változtat a fiatalúronKép

Maci2,
lányod tényleg gyönyörűKép Nyaralás klassz lehetett, főleg olyanokkal, akik tudják, milyen egy 1,5 éves forma gyerekkelKép
Éjszakákért viszont nem irigyellek, nekem eddig mázlim volt,ilyen szempontból.
Nem emlékszem, Heppit te kérdezted-e, de jól vannak, csak sok pihire ítélték. no meg a hasa is akkora, mint aki szeptemberben szülni fog, a két srác akkora, mint amekkorának egyenként kéne lenniük ilyen idős korukbanKép

Mennem kell, majd még igyekszem jönni.

Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

Segítség!!!!!
Mit csináljak hajhullás ellen?????????? Felére apadt a hajam?KépKépKép Mellesleg mindig ezt akartam, de most félek, hogy nem áll meg. KépKépKép

Momo!!! Drukk!!!!!!

Toffi!
Végre Te is felbukkantál!

Maci!
Roni tényleg gyönyörű a képen!

Gyerek nagyinál, enyém a nap! Megyek a városba!!!KépKépKép

Beu
beu
 
 


Sziasztok,

Zsombi alszik, igy amig fel nem kel, vissza tudok olvasniKép

Beu,
nalam a hajhullast mindig vashiany okozta. Esetleg nem merult ki a szervezeted? Egy vervetelt szerintem megerne a dolog. Kép

Momo,
hajra, mar nincs sok hatra! Kép Azert drukk, hogy ne legyen Emese korababa. Kép
A pasik mar csak ilyenek, az en dragam 7 eve nem birja megjegyezni a nevnapomat...Kép

Toffi,
vegre, vegre! Kép Ahogy olvasom, azert jot nyaraltatok! Kép A betegseg nem jo hir. Kép viszont nem lehet, hogy "csak" allergias vagy? most tetozik a parlagfu. Kép Mindenkeppen jobbulast! Kép

Maci_2,
jajj, ne is fajditsd a szivem, en is ilyen copfis kiscsajt szerettem volna masodiknak. Annyira edes....KépKépKép A nyaralas jo lehetett, a fotokat elnezve. KépKép

Virag,
lassan csak rendezodik az alvas nalatok! Kép

Psandi,
en mar csak kulonosen extrem helyzetben aggodom ZSombi nem_evese miatt. LAtom a javulast, es mar csak az olyan kiugro esetekben nem tudok mit kezdeni a gyerekkel, ha 8-10 oran at nem eszik semmit. Kép Az ilyen napok meg szerencsere eleg ritkak lettek nyar kozepe ota. Kép De masfel evig hallgattam a jotanacsokat a kozeli ismerosoktol, bevallom, sokszor volt teli a buram toluk. Kép
De ahoyg olvasom, Danid etvagya is visszateroben, ugyhogy nyugi, nem fog elfogyni most mar a Danid se. Kép
(Anyukad beszolasa Kép)

Angi,
nagyon jok a kepek! Kép
Lakaseladas. Kép Tudom ,milyen idegtepo tud lenni. Kép Valami hataridoig kell vevot talalnotok? Kép

Tündér, Norka,
Mondhatnam, hogy ovon aluli utes volt a palacsintatok, de mivel mult het elejen kicsit tulmereteztem a bekevert teszta mennyiseget es 3 napig palacsintat kellett ennunk, ezert most nem irigykedem...Kép

Csucsuka,
nyaralasotok jo lehetett. Kép Es milyen izu egy osztriga? azt meg sohasem mertem kiprobalni...Kép

Tüni,
de jo, hoyg mar tul vagytok a 3 napos lazon! Kép

Zsuzso,
hogy pontosan mitol lett hipotonias, azt senki nem tudja 100%-ra megmondani, de valoszinuleg attol, hogy kitolasnal fejteto tartasban jott, es elakadt. kb. 30-40 percig kuszkodtem (kozben vegig neztek a szivhangot, de egyszer sem esett le), az orvos es a szuleszno mar egymast neztek, hogy hozzak a vakumot, mikor egy bluggyal megis kipottyant ZSombi. 10/10-es apgar-t kapott, gyonyoru rozsaszin bore volt, nem latszott oxigenhianyosnak. KépKépKép De azt mondtak, ez a 30-40 perc eleg ahhoz, hogy mindenfele kulso lathato jel nelkul hipotonias legyen a gyerek. Kép A gyogytornasz szerint kozepesen sulyos volt az allapota. Kép

Hetvegen a balatonon voltunk, az en szuleimmel. Kar volt elmennunk, jol osszekaptam az apammal. Kép Mondjuk, mindig is tudtam, hogy vele semmirol nem lehet beszelgetni, mert szemelyes tamadasnak vesz minden, az ovetol ellentmondo velemenyt, de en voltam a hulye, hoyg errol megfeledkeztem. KépKépKép Egy darabig tutira nem fogom keresni a tarsasagat...Kép
Most komolyan, csak mi vagyunk ilyen pechesek, hogy 3 elo szulobol kettovel is gondok vannak? Vagy mi csinalunk valamit nagyon rosszul? KépKépKép

pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Itt vagyok megint, már keresem a pótanyukát a gyerekeknekKép (komolyan, egyre rosszabbul vagyok)

Momo
Már itt tartasz? De jó!!!Kép

Beu
Hajhullás olyan mint a láz, egy csomó dologtól lehet. De egy vérképet tényleg megér. (olvastam valahol egy bizonyos Varga-hajcseppről, állítólag nagyon tuti)

Gombóc
Nem tudom, allergia-e, túl hirtelen jött és nagyon nátha-érzése van. Viszont a telken kínomban számoltam, hány parlagfüvet húztam ki Kép(tegnap találtam még néhányat, de nem volt nálam kesztyű)
SzüleidKép (szerintem pechesek vagytok)

Zsófi
Az előbb elfelejtettem: nyaralás nagyon klassz lehetett, irigy-irigyKép. Viszont az osztrigát nem irigylem, én tuti meg nem kóstolnámKép

Egy csomó "ügyben" még nem vagyok képben, így inkább nem dudálok beleKép

Megyünk uzsonnázniKép
Holnap jövökKép
Toffi + két_rosszcsont
toffifee
 
 


Sziasztok!

Elért az álomkór, egész nap csak aludnék, délután tudtam is szerencsére majdnem 2 órát, de még ekkor is zokon vettem Danitól, hogy felébresztett Kép És reggel már émelyegtem is...

Toffi
örülök, hogy újra itt vagy Kép betegség viszont Kép

Angi
tengerparti fotók állat jók Kép

Megyek mosni meg vacsit csinálni, a fiúk lementek a játszóra

Andi
psandi
 
 


Hello csajok!

Bocs a palacsintaert,de gondoltam minden jot meg kell osztanom veletek! Kép
Bili tema:kaptunk kolcson 1et,de Jazi leginkabb erre hasznalja:
Kép
Kép Szoval asszem marad a body es nadragpelus...
Apat holnap du. behivtak egy megbeszelesre, szoritsatok! Kép

Tunder
Hamarhamar gyogyuljatok! Kép Persze,jo lesz a 7 masodik fele is, soooottt, en mindenkepp csak fizu utan birok anyagilag jatszohazazni...

Docika
Mi a helyzet veletek? Hogy birjatok "Apatlanul" ?

Ma hisztis nap volt, ki vagyok...
Norka
norkini
 
 


Angi,
Köszi kérdésed, megvagyok. Pajzsmirigyem hullámzik, hol túl-, hol alulműködik, így folyton állítgatni kell a gyógyszer mennyiségét.
A cukrom most talán beállt (már amennyire ingadozó pajzsmiriggyel beállhat), egyenlőre maradt a napi 2-szeri szuri.
KépekKép

Toffi,
Először is jobbulást!
Jó, hogy ti is előkerültetekKép
Hú, nem kívánom senkinek, amit átéltél ZsombivalKép. Szegényke.
Az viszontKép, hogy alakul a telketek. Drukk, hogy a szomszéddal ne legyen gond!

Momo,
Drukk, hogy egy kicsit bírja még odabent a pocilakód!
Igen, én érdeklődtem Heppiről. Tényleg, ő mikorra van kiírva? (Persze, ikrek a legritkábban várnak addig.) Üdvözlöm őket!

Roni nevében is köszi mindenkinek a dicséreteket.Kép

Beu,
Hajhullásra kiváló gyógymód egy pocaklakó beszerzéseKép Tudom, előbb a lábad...

PsAndi,
Ezek az anyukák!?!Kép

Gombóc,
Nem vagy egyedül, ami a rokonokat illeti...

Norka,
Drukkkkkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (apának)
Nálunk is hisztis nap volt. Roni fél 5-kor felébredt, kb. 1 óra alatt sikerült visszaaltatni, de így is felkelt 7-kor. Ebéd után sem tudott sokat aludni, mert 2 emelettel lejjebb lakást újítanak és veszett kalapálást rendeztek, amire fel is ébredt. Szerencsére addigra aludt közel másfél órát.

Maci_2
maci_2
 
 


Köszi a válaszokat, elmegyek egy orvoshoz.

Norka!
Szorítok!!!!!

Toffi!
Most olvastam Zsombi betegségét. Jaj-jaj-jaj! Biztos kiborultam volna.

Angi!
Édesek a gyerkőcök!Kép LakásKép

Beu
beu
 
 


Sziasztok!

És ismét köztetek!!KépKépKépKép
Végre van netünk!

Vissza olvasni nem tudokKépKépKépcirka 2 hónapotKépKépKép,de legalább ezt az oldalt igen. És már is mit látok!
Andi !!!!Gratula!!!!!Hát most nem fogunk egy napon szűlni . De jó!!!!Vigyázz magatokra!!!!!

Rólunk!
Marci 16 hónapos,nagyon szépen megy,sőt fut és élvezi is a szabadságot. szerencsére nagyon jó evő ,és nem válogat,mindent megeszik. (kivétel 1 van a dinnye)
A haza költözést mondanom sem kell hogy Ő viselte a legjobban,-én a legkevésbé,- de jól érezzük itthon magunkat.
Mostanra szinte teljesen vissza rázódtunk az itthon életbe,Való Világ-ba ,mert hogy azért a külömbségek még mindig szembe ötlők.
Én vissza mentem dolgozni,(nem állandóra de heti 2x vagy néha ha kell többet is bemegyek) ami kissé megvisel lelkileg,-hogy a gyerekkel nem tudok annyit lenni és a Nagymama aratja most a legnagyobb sikereket.Marcus rajong érte.Apát is kevesebbet látjuk itt mint Brüsszelben,több ideje megy el utazásra.
De egyébként tényleg jó itthon lenni,a házat is belaktuk és a legjobb hogy Marcival minden a legnagyobb rendben van. Hát ennyi van velünk igy gyorsan dióhéjban.

Remélem azok is jól vannak akiket most itt nem láttan ezen az oldalon,és a gyerekek szépen fejlődnek mindenkinél.
Igyekszem majd jönni,de itthon kevesebb időm van úgy általában mindenre. Jó lenne találkozni is Veletek,ha van tali szóljatok nekünk is- megyünk !!!KépKépKép

Ha sikerül teszek fel képet Marcusról ma valamikor.


Mariann &Marci
mariannmarci
 
 


SziasztokKép

Kórság kicsit lelankadt, már belladonnázok. Tuti, hogy nem allergia, már úgy köhögök, mint egy extra-tbc-s. De legalább Zsombiék nem kapták el.
Tegnap vettünk egy íróasztalt Szandinak. Teljesen meglepi volt, mi elmentünk a Vécseybe fagyizni, és mire hazaértünk, ott volt. Azóta a két gyerek az asztalon, asztal alatt, asztalban Kép játszik.

Norka
Palacsintára nem is mertem írni semmitKép
Bili klasszKép Nekünk nincs, anyukámnál kipróbáltuk, de csak ruhában üldögélt rajta Zsombi, peló nélkül csak pár másodpercig bírta.

Maci_2
KösziKép
Sempsey-ben voltatok a hétvégén? Nem láttalak, pedig mi kint voltunk szombaton is és vasárnap is...
Szomszéd: nekem az is elég, ha csak köszönnek...

Beu
Zsombi lázán én is ki voltam (a nagy és erős anya), de ez elég durva volt, ha csak 38,5-39 lett volna, talán jobban bírom.

Mariann
Klassz, hogy minden rendben NálatokKép
Várjuk a képetKép

Momo
Megy a drukk, de jelentkezhetnél!

Tegnap hívott a főnököm. Nyílt titok volt, hogy a két gyeses-gyedesből annak van munkahelye, aki hamarabb visszamegy. A kolleganőm holnap kezd. Ez van.

Megyek, mert kezdek éhes lenni.
Szép napot MindenkinekKép
Toffi + 2 pakolóművész
toffifee
 
 


Sziasztok!

Nagyon rapid leszek.Kép

Toffi!
Isten hozott!!!Kép
Zsombi lázas nyaralásaKép
NáthaKép Szolidálok veled én is dögrováson vagyok, bár már kilábalóban...
MunkahelyKép

Momo!
Pihej sokat, aztán mennek a drukkok ezerrel!++++++++Kép
Párod-házassági dátumKép

Mariann!
De jó, hogy jelentkeztél! Jó, hogy Marcival minden rendben van!Kép

Angi!
Jók a képek!Kép

Norka!
Drukk megy Apának, majd mesélj mi volt!++++++++++++
Csüt vagy péntek Sárkányvár??? (az ára 500.-/óra)
Megnéztem a múlthétenKép

Maci_2!
Nyügös RoniKép PajzsmirigyedKép Jó lenne ha rendezödne, vagy legalább beállna.

Andi!
HányingerKép Mikor is mész dokihoz? vagy már voltál?
Tényleg mit szólt a család? Anyud beszólásaKép

Gombóc!
Szülö téma: szerintem ez hullámzó. Én is voltam rosszban Anyummal, de ez rendezödött mára és jóban vagyunk teljesen. Megtanultam elfogadni olyannak a szülöket amilyenek, persze ez nem jelenti azt, hogy nincsenek viták, de nem ilyen örök-harag jellegüekKép Fel a fejjel!Kép

Beu!
Jót csavarogtál a városban?? Irigy vagyok ám!
Ha lenne ilyen alkalmam, szerintem egy fürdövel indítanék, aztán irány a fodrász, majd elmennék egyet vásárolniKép - szóljatok már, hogy a bilibe lóg a kezemKép
Se kimenö napom, se pénzem nincs, de azért jó volt álmodozni.....Kép

Na lépek, mert a gyerek elég büdi, és lassan jön a délelötti alvás ideje, meg iszom egy cafét.

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Segítsetek!

Kb. 1 hete "készül" megjönni, de csak a pöttyözésig jutok. Minden premenstrus tünetet produkálok, de nem jön meg igazánKép Nem mintha hiányolnám, de azért ez elég gázKép

Már tesztet is csináltam az negatív, de ez így nem okésKép

Valami ötlet?
Dokihoz sem merek bejelentkezni, mert mi van ha közben megjön?
Teljesen tanácstalan vagyok!

Bocs, hogy ilyen a téma, de kicsit kivagyok miatta...

Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Norka
apának megy a drukk ++++++++++++

Mariann
de jó, hogy végre jelentketél KépKép Köszi a gratulát! örülök, hogy Marcussal minden rendben! Kár, hogy vissza kellett menned dolgozni. Azért élvezed a munkát?

Toffi
jobbulást! Munkahely Kép ez már tuti? Lehet, hogy jvöőre, mire visszamész, épp valaki más megy el szülni, és akkor ott a hely Kép

Tündér
neked is jobbulást! Ilang már jól van?
mensi-szerű pöttyözés (vér vagy barna?) foggggalmam sincs mi lehet. Kép várj szerintem pár napot, aztán csak lesz valami. REmélem, semmi gond Kép

Lányok, estére kérnék drukkokat, fél 7-re megyek dokihoz!!! Annyira izgulok!

Momo
hogy vagytok?

Andi
psandi
 
 


Andi!

Amit kérdeztél, az barna, nem igaziKép
Egyenlöre várokKép
Dokihoz szurkolok!!!Kép Tényleg nem írtad, mit szólt a család?Kép

Ilang egyébként még mindig taknyozik, láz semmi, köhögés semmi, csak orrfolyás, de az rendesen.
Holnap megyünk dokinénihez.

Pussz
Tündér
tündér
 
 


Tündér
férjem családja örül természetesen Kép Az enyéméknek ma vagy holnap mondjuk meg. Apu már múltkor kérdezősködött, hgoy lesz a baba, meg, hogy mikor..., biztso örülnek majd
Máskor is volt ilyen barnázás mensi előtt, mert azt olvastam, hogy az valami olyasmit jelent, hogy alacsony a progeszteron szint. De lehet, hogy csak egy telefon is elég lenne a nődokinak, hátha látott már ilyet Kép ha meg berendel és közben megjön, akkor lemondod...

Andi
psandi
 
 


ja, Tündér, még az is lehet, hogy a betegség kavart be a mensibe...
psandi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?