Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!!
köszönöm/jük, aki drukkolt!
megjártuk a fejl.neuro kontrollt, kicsi Makilányom olyan ügyes volt ,hogy csak na :lol:
csak nagyon röviden: hemiparézis gyanúja nem erősödött, ééés záróból kikerült az állandó szigorú hasontartás 8)
"feltámaszkodik, mindkét kézzel felnyúl" :D :D

legközelebb február elején kíváncsiak ránk, akkor pszichonéni 8)


Lois,
"kis"Z-d csakis ilyen irányú meglepetéseket okozzon továbbra is! :lol:

Nyulasz,
édik lehetnek! :D :D

angel37
 
 


Angel!
Végre valami jó hír ezen a ritka szar napon... Legkedvesebb gyerekkori barátnőmnél nyirokrákot diagnosztizáltak. Állítólag jók az esélyei, de nem bírom megemészteni...
vovanda
 
 


Vanda: sajnálom barátnődet és drukkolok neki!

Angel: hurrá! Ügye Dióbaba!


Akkorát sétáltunk ma, hogy mindjárt összeesek a fáradtságtól, le is dőlnék, de Alexám ilyenkor kezdi a raplit. Hihetetlen érzéke van, ahogy leülünk egy pillanatra, mert végeztünk a háztartással, meg mindennel, az addíg édesen alvó manóból kitör a szörny és egyszemélyben leadja a jurassik park (fogalmam sincs hogyan írják :oops: ) hangjait.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

 
 

Angel, csak így tovább!!!!+++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


loislane írta:Orsi![/b]
Még egy kérdés:
A BBC Creatis mennyivel nagyobb a Streety hordozónál? Mintha egyszer írtál volna róla... (gyerek még mindig jobban komálja a hordozóban sétálást-alvást, mint a sportrészt, de már nagyon necces ovarall+bundazsákkal együtt, konkrétan szadizás, mire beleműtöm, de a kis mazochista ebben van el, ma is vagy 3 órát aludt benne két részletben)

sajnos nem tudom, nem csodálom, hogy necces, ennyi idősen már az aszokott lenni. De hát vitt el a brendonig, aztán próbáld bele :) :)

a másik: nekem a leírás alapján úgy tűnik, hogy ő a karjait nem használja megfelelően. Ha dobsz egy mailt, írok gyakorlatokat, amiket mi direkt erre kaptunk Lilivel még a BHRG-s időben. Utálni fogja, de használni fog.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Vanda,
sajnálom a szomorú hírt! legjobbakat barátnődnek!

Baba, Timi,
köszi! :D

angel37
 
 


Vanda,jajj,elhiszem,hogy kivagy :( reméljük a legjobbakat!

Angel,ügyik vagytok! :D örülök neki nagyon :D
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Megjöttem az Uh-ról, minden okés 2cm-es a babám :lol: :lol: :lol: Boldog vagyok :!:

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, szuper! Akkor most jöhet a 12. heti UH!

Vanda, nem lehet könnyű Laurával. Barátnődet sajnálom. :cry:
Akkor januárban koccintunk!

Nyulaszkám, hát itt vagy? :lol:

Angel, örülök nektek. Végre valami jó hír! Cipőcskével mi a helyzet?

Lois, no comment... :mrgreen:

Babim, legyen gyönyörű karácsonyotok!

Lili, pocaksimi megy nektek. :D

Képzeljétek már 5880 grammnál tartunk Esztivel. :shock:

skrisz72
 
 


Keny,
gratuláció mind a 2 centihez! :lol: :lol:

Krisz,
hűha, Eszti lekörözte Makilányt :wink: , ő ma 5700 :D

na a cipőcskére speciel ma azt mondták (3.fajta vélemény :roll: ), hogy még nem kéne... tojok rá, tartom a középutat: éjszakára ráadom, és délutáni alváshoz, ha el nem felejtem.

Nyulasz
:D
puszi a Nyúlbogyóknak! :wink:

angel37
 
 


Skrisz :oops: . Szépen nő Esztike!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Keny,gratulálok :D

Skrisz,hát hol lennék? :lol: Szépen nőttök :wink:

Angel,átadtam :D

Baba,még a kaáliba mész uhura?
Vendég
 


Nyulasz, mivel dokim szabin lezs, ezért mondta, hogy menjek ahhoz, aki a terhesgondozást fogja végezni. Jujj, már alig várom. :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Angel:

Nagyon örülök a jó hírnek, gratulálok!!!!!!

Baba:

Neked is gratulálok és nagyon boldog babavárást.

Timi:

Gyönyörűek a lányok!

Én teljesen elhavazva itthon csak gyors bekukkantok és megyek is a dolgomra.

Nagyon boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!!


Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Keny, gratula a gyönyörű bébikédhez:))) 2 cm, tök aranyos:)))

Én reggel óta görcsölök és nyilall a hüvelyem. Hátha már közel járok..... Bár most elmúltak a fájdalmak. Lehet, hogy jósló fájásaim voltak? Na, majd az idő eldönti. Most már itthon lesz velem a párom, bármikor be tud vinni, ha úgy gondoljuk. Megnyugtat a jelenléte. Még a hasfájásom is el szokott múlni:)
Vendég
 


Twist, igen, már a finish-ben vagy. Egyre gyakrabban fogsz görcsölgetni. Ha egyfolytában fáj, akkor az még nem szülés. Majd ha rendszerességet vélsz felfedezni. Érdemes mindig várni egy órát, mert lehet, hogy elmúlik. Ha nem múlik, és sűrűsödni kezd a fájás, az már lehet szülés. Most már minden nap tessék bejelentkezni! Nehogy lemaradjunk valamiről. :lol:

Mindenkinek nagyon boldog karácsonyt kívánok!

skrisz72
 
 


Halihó!
Bocsi, önző módon csak magamról:
Lányok nagyon kész vagyok, kariajándéknak úgy fest begyulladt a mellem, lázas is vagyok, szédelgek, fáj a fejem :? Mennyi Algopyrint vehetek be naponta??

Orsi!

Küldtem mailt :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, én nem tudom. :roll:

skrisz72
 
 


Kép

skrisz72
 
 


Lois!
Ha jó a memóriám, 4-5 óránként 1et. De ne csak gyógyszert szedjél. Biztos van megközelíthető szoptatási ambulancia, vagy hívj fel egy lll-es szoptatási tanácsadót, hogy pontosan mi a teendő. Ne indulj így neki az ünnepeknek, hétfőig kipurcansz totál!!!
vovanda
 
 


Kép [/img]

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Lois, sajnálom!Jobbulást. (Választ sajnos nem tudom.)

Skrisz:de édeeeesss!!! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba,elhiszem,hogy várod :D Melyik kórházban dolgozik a dokid?

Lois,nagyon sajnálom,tudom milyen,bár én a lázig nem jutottam el...vagyis nekem tejcsatorna elzáródásom volt,de nem tudom,az ugyanaz e :roll: ha van csomó,akkor maszírozd ezerrel,vagy a férjed!Nekem egy néni maszírozta ki,1 óra alatt,a másodiknál nem tudott jönni,akkor másfél napig próbáltuk a férjemmel felváltva kimaszírozni,sikertelenül,majd amikor jött,neki megint 1 óra alatt sikerült...szüval egy hozzáértő csodákra képes...és úgy tudom,nagyon fontos abból a mellből szoptatni...bár nekem semmi nem jött,így hamar feladták a szívást...remélem hamar rendbejössz!

Niko,Szöcske,SKrisz nagyon édesek,és nagyon szépek vagytok mind egytől-egyig :D


Nagyon boldog Karácsonyt kívánok Mindenkinek,kicsiknek,nagyoknak és még pocakban lakóknak!
Vendég
 


Nyulasz:Sote.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Na megtaláltad a képet??? :wink:

Twist!
Köszi.Látom közeledik a Te időd!

KépKép

Kép
keny
 
 


Baba!
Csak most olvastam a privit, bocs!Köszi

KépKép

Kép
keny
 
 


Lois!
Ha még olvasol: meleg vizessel borogasd a cicit, hideggel semmiképp, mert apasztja a tejet. Minden szoptatást a fájóssal kezdj, tudom, hogy a csillagokat fogod látni, de a baba tehet érted a legtöbbet. Szopi előtt melegítsd a cicid, az kicsit lazítja, a baba is könnyebben boldogul. Masszírozni csak baromi óvatosan, ha túl erősen nyomod, még jobban összetörnek a tejjáratok. Saját gyér tudományom ennyi, bocsi, délután nem volt időm bepötyögni, Balunak cudar napja volt...
vovanda
 
 


Vanda, mit csinál egy négyéves, amikor cudar napja van?

skrisz72
 
 


Sziasztok Lányok, csak bekukk...

Lois,
gyógyulást!!! :oops:

Most nincs erőm írni, de Mindenkinek nagyon kellemes karácsonyi készülődést holnapra!!! :P Pussz

tillidian
 
 


Vanda!
Nagyon köszönöm, hálás vagyok minden jó tanácsért :)
Védőnőmmel beszéltem, ő is hasonlókat javallt, plusz azt is mondta, ha nem lesz jobb a helyzet reggelre akkor antibiotikum kell :(
Zé majdnem egész nap rajta volt, sikerült jól fel is hólyagosítani :? fejtem is, de én annyira béna vagyok, kézzel egyszerűen nem megy, a mellszívó meg nem túl hatékony. Viszont amit lefejtem, azt Zé megitta pohárból :shock:
Sajnálom Balu cudar napját, a barátnőd esete nagyon szomorú, remélem jól reagál a kezelésekre :)
Laura...hát nem egyszerű...én is örököltem anno' egy 2.5 évest :roll: Vele azért nem volt ennyire gáz.

Nyulasz!

Igen , ez is elzáródásból indul, egyszer már nekem is volt ilyen, akkor sikerült "megdolgozni". De akkor lázról szó sem volt :?

Angel!
Jujjdejó!!! :D

Keny!
Gratula a kis kétcentishez :)

Na röppenek karácsonyfát díszíteni, meg csomagolni mert még sehol sem vagyok vele :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Boldog, békés Karácsonyi Ünnepeket Kívánok!

Mi sehogy se állunk a karácsonyi készülödéssel, de kit érdekel :D Drága Marcikánk már itt van velünk. Tavaly még milyen szomorkás voltam...
most meg jön hozzánk az egész család :D

Kép
lona1
 
 


Lois!
Jobbulást!!!!
Nem tudom láz esetén mit tehetsz... nekem "csak" elzáródásom volt. Akkor a forróvízben ültem és ott fejtem a kádban :shock: , de segített. Láznál ez nem járható út, tudom.

Kép
lona1
 
 


Békés, szeretetteljes karácsonyt és örömökben gazdag, sikeres új évet kívánunk mindenkinek, akivel itt szoktam beszélgetni!

Szandra, Milán, Márk

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Kellemes ünnepeket!
Vendég
 


Békés Boldog Karácsonyt Kívánunk!

Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


:D Boldog Ünnepeket Mindannyiótoknak! :D

Makiklány és anyája

angel37
 
 


Lois,
na ez nem hiányzott :roll:
remélem sikerült megoldani!

angel37
 
 


Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Békés, boldog karácsonyt kívánunk mi is Mindenkinek:
Till és családja :P

(szép nap után nehéz esténk volt, órákig tartó ordítás (ringatás mellett) után most végre bealudt a Lány :roll: :oops: -így most értem ide...)

tillidian
 
 


Tillikém!
Sajnálom, remélem azért így is voltak szép pillanataitok :roll:

A mi esténkből:

Itt haverkodom az mászó mackómmal:

Kép

Itt pedig a nagy szentestézés utáni relax az új fürdőcimbikkel:

Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
de gyönyörű ez a Kispasi!!!! :D :D :D Nem lehet betelni vele!!! :wink: Remélem, Te is jobban vagy már!!! :P

Köszi, aranyos vagy! :P

tillidian
 
 


Lois, helyes a kispasid! :D Cicid hogy van?

Hanna, édes lett a képeslap.

Tilli, hát Lencsilány nem könnyíti meg az ünnepeket. :wink: Gondolom azért maradéktalanul boldogok vagytok. :D

skrisz72
 
 


BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK MINDENKINEK!!!!!!!!!!

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindenkinek Békés Boldog Karácsonyi Ünnepeket Kívánok!! :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Boldog Karácsonyt Kívánok!:)

Lois, Krisz, nagyon szép babáitok vannak, édesek!!:))) És persze a többieknek is.
Sajnálom a mellgyulladást, a tanácsokat én is olvastam, nálunk a családban hagyomány a mellgyulladás és a fájdalmas kimasszírozása. Lehet, hogy én sem úszom meg?

Ma voltam NST-n, két méhösszehúzódásom is volt a görbén, magyarázta a szülésznő. De szülés még nem lesz. Babóci ügyesen pörgött-forgott. Mesélte egy aranyos kismami, akivel másodszorra jöttünk egyszerre NST-re, hogy neki 3 hete vannak mensis görcsei, már be is jöttek egyik éjjel a kórházba, hátha szülés lesz, de hazaküldték őket. Ő is az első babáját várja, persze, hogy nem tudja, mikor kell indulni. :-) Jövő héten, Szilveszterkor megyek legközelebb NST-re.
Amíg ott vártunk a szülőszoba előtt megszületett egy kislányka és haza is vittek néhány babócát. Annyira édik ezek a picúrok!:)))) Olvadoztam!
Vendég
 


Köszi Lányok ma már összehasonlíthatatlanul jobban vagyok, de már tegnap is jobb volt, mint szerdán, az volt a mélypont. Így tegnap azért tudtunk családilag karácsonyozni, azt nagyon sajnáltam volna ha elmarad, még jó, hogy nem 23.-án van szenteste :roll: Azért fáj még bazira, de ma már nem vettem be Algopyrint, a Garmastan szépen húzza le a gyulladást. Sajnos a másik mellem lett így igénybe véve, így már az is hólyagos, de ez van. Az sétagalopp a gyulladt mellből szoptatáshoz képest, pláne hogy pont a mellbimbómnál van a gyulladás gócpontja :? De ma már nem volt kedvem ledobni szopi közben szadista sarjamat a Taigetoszról, ez is valami :lol:

Hanna!
Jó a kép, én is szerettem volna, de ...ööööö....na jó, béna vagyok hozzá :oops:

Többi Anyu, milyen volt a babás szenteste??

És a pocakosoknak?? Én emlékszem a tavalyira (9 hetes voltam akkor), ollllyan boldog voltam :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Twist!
Én most már jobban ki tudom tapintani, nincs már elzáródás, csak a gyulladás. A múltkori elzáródásom sokkal durvább volt, akkor teljesen lehetett is látni, hol akadt el a a cucc, ott kezdett is rögtön deformálódni a mellem, és feldagadt gyakorlatilag a hónaljamtól a kulcscsontomig :shock: De akkor nem gyulladt be. Most meg simán elaludtam minden tünet nélkül úgy éjjel 1-kor, és hajnali 5-kor már tök lázasan ébredten, fájó mellel. Fura.
Az meg hogy a családban mi van nem jelent semmit, nálunk tök másképp ment a szopival kapcsolatosan minden (Anyukám, tesóm, én)
Jósló fájásom nekem nem volt egy szem se, de gondolom első-babásként becsapós lehet :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
sajnálom :( gyógyulást minél hamarabb!!!!

Twist,
de jó, mindjárt Te is babázol! :wink:

Skrisz,
hát persze, nagy a boldogság! :D

Mára lett tej is, hatott a More milk, vagy placebó, nem tudom, de alakult! :D De mielőtt kiörömködtem volna magam, Lányom ma szinte semmit nem hajlandó szopni :shock: , 2,5 óránként 30 grammot :(
Tömködöm a cicit a szájába, de nem eszik csak nyűgösködik...Én meg szomorkodom és persze aggódom :?

tillidian
 
 


Tilli, enyim gyerek is nyűgi volt ma. Állati szélvihar van nálunk. Szerintem ezt érzik a picik.

Lois, hát.... nem volt valami fényes anyóséknál. Eszti nem volt ma a legjobb formában. Remélem holnap anyunál normálisabb lesz. A szenteste meg hármasban volt apával. Olyan volt, mint a többi nap. Babával nem igazán lehetett élvezni az ünnepet. Munkás dolog karácsonyozni és babázni is egyszerre. :lol: De sima napunk volt, enni is tudtunk apával, Eszti nem "rosszalkodott". Vidám napunk volt. Úgyhogy összességében nem panaszkodhatok. Picit hiányzott az anyu féle zsongás. Szeretem a sok fős karácsonyi vacsorát. De mostantól a szenteste csak a miénk.

skrisz72
 
 


Till, a More Milk kapszula jó?
Én egyelőre csak teákat vettem magamnak. Persze biztosan mindenkinek más jön be.

Krisz, miket főztél? Volt esetleg hal, meg franciasaláta is? Miket szerettek?
Én készítettem aszalt szilvával töltött csirkemellfilét vajban párolva. Fincsike volt, ma már csak az emléke él, mert mind elfogyott:-)
(ma semmi hasfájásom sincs, szerintem ma sem szülünk)
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: