Új privát üzeneted érkezett!

Baba!
Ha nem kávéztam a vérnyomásom a béka segge alatt, szédelegtem, plusz ébredés után 2-3 órával fájt már a fejem. Nekem orvosilag javallt volt :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


BAba, hadd ne mondjam el, mennyi kvt ittam annó :oops: a napi 2 simán jó!ha ennyi kell, igyad!
Vendég
 


Szoptanítot több ismerősöm próbálta, sajna nekik nem segített :?

Angel!
Áááá, nem hagyom magam, meg hogy bagatellizálják, csak infót akarok tőlük, nem véleményt :roll: Elég önálló és határozott típus vagyok, védőnő már megszokta :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

 
 

Baba!

Nagyon-nagyon GRATULÁLOK!!!! :D

Nekem olyan fejfájásom volt minden nap miután elhagytam a kávét, hogy ideggyógyásznál kötöttem ki pár hónapos terhesen. Nem talált semmit, így orvosi javaslatra ittam a kávét (most is iszom). Szerintem nyugodtan igyad.

Lányok! Bocsánat, hogy nem jövök, de teljesen elhavazódtam. Ráadásul a gép a férjem munkaeszköze is, így ha épp ráérnék kicsit tuti foglalt a gép.

Kép
lona1
 
 


Lona, köszi a gratulációt és a tanácsot is.

Lois, Hunci:nektek is nagyon köszönöm. Bocsánat, hogy mindig kérdezek valamit.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba,
minden napom Makival odabent tejeskávéval indult :wink:
nyugodtan igyál, csak ne literszám :)

Nikó,
legjobbakat ismerősödnek!

Lois,
OK :wink:

angel37
 
 


Angel, neked is köszönöm.
Úgy látom, itt teljesen egyhangú a vélemény. :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nikó!
A vérrög képződés a császármetszés szövődménye nagy valószínűséggel, csak nem minden doki reklámozza előtte. A vérhigítót nem tudom, a dokiknál rá kell kérdezni. És mielőbbi jobbulást a kolléganődnek!!!!

Baba!
Nekem Nescaféból napi 3 volt az adagom terhesen, másképp szédelegtem, mint az őszi légy. Ha lent van a vérnyomásod, igyad nyugodtan a napi kettőt, babócának nem lesz baja...
vovanda
 
 


Baba!
Szerintem ha kívánod nyugodtan ihatod, nem lesz semmi baj.Én is nagy kávés vagyok, voltam, most ha csak a szagát megérzem...brrrr, ki nem állhatom, és még sok egyéb más szagát sem, pl:sampon, parfüm, sajt.A szédülés meg tök normális, ha hirtelen felugrok én is megszédülök, meg sokszor amúgy is.
Gyomrom ma sincs csúcsformában, egész éjjel forgolódtam alig tudtam aludni betett a tegnapi kocsonya :cry:
Igen kedden megyek UH-ra kicsit izgulok, hogy minden okés legyen, de most először, eljön velem a párom is. :lol:

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny!
Ha ég a gyomrod, Renniet tudsz szedni. Nekem az életemet mentette meg az ikrekkel, mindkét terhességem alatt szó szerint a torkomban volt a gyomorsavam, Baluval még a 9. hónapban is hánytam miatta.
vovanda
 
 


Keny, még 2-t kell aludni.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!!

Baba nekem is az a véleményem, ha kell a kávé akkor kell.
Napi 2 kávé simán megengedett főleg úgy ahogy te írtad le.
Az édesítőt javasolnám talán elhagyni vagy gyümicukorra cserélni, a terhesség alatt úgy tudom az annyira nem javasolt.
A szomszédomba van egy nagyon erőssen cukros lány és ő is mondta nekem annó, hogy az édesítőket felejtsem el kivéve a gyümicukrot.
Az hogy szédülsz biztos a vérnyomásod miatt van.
Én szerencsére jól érzem magam 100/60-nal is amitől a férjem ki van akadva. :lol:
Multkor már a dokinál is rá kellet kérdezzek elötte, hogy ugye dr. úr ez normális, hogy megnyugodjon a kis lelke! :D

Mi tegnap felhoztuk a karácsonyi díszeket, hogy eldőljön a fa idén mivel lesz díszítve.
Kitettük az égőket, hogy szépek legyünk kint is bár persze sikerült a legnagyobb hóesésbe!!!
Akkora hó van itt, hogy azt se tudom ma hogyan ássuk ki magunkat a kocsival. :roll:
Sajna úgy néz ki picit sikerült megtaknyosodnom reggelente folyik az orrom de semmi extra hála az égnek.
Honap még lesz egy aránylag nyugis napom aztán kedden jön a barátnőm sütni szerdán meg már nagy lesz a készülődés.
Ha nem tudnék jönni (azért szerintem csak beesek) akkor mindenkinek

Kellemes és Békés Karácsonyt Kívánok!!!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Raniko, neked is BOLDOG ÜNNEPET!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hófúvásos vasárnapot mindenkinek! :lol: Szikrázó napsütés van, de úgy fúj a szél, hogy a kutyámat sem engedem ki. :wink: Hódűnék vannak a kertünkben! :!:

Tegnap Esztinek volt egy kis hasmenése. Valamit benyalhatott, és küzdi le az immunrendszere. Viszont reggel negyed 5-ig aludt. Utána evett, és szó, hang nélkül visszaaludt. Negyed 9-ig húzta a lóbőrt. Most a szokásos ebéd utáni szundi van. Lassan ébrednie kell. :D

Rani, kellemes ünnepeket, ha nem jönnél!

Keny, Baba, etessétek a rókacsaládot! :lol:

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Baba!
Gratulálok!Én is iszom napi 1 tejeskávét,a vérnyomim nekem is nagyon alacsony.A szédülés meg a terhesség velejárója is lehet!

Keny!
Hú,nagyon megörültem,amikor láttam a vonidat!!!Gratula és meglátod minden okés lesz!

Velünk minden okés.Igaz a múlt héten becsípődött a derekem,dokit kellett kihívni,hogy adjon 1 szurit,mert megmozdulni sem tudtam.Iszonyúan szenvedtem.Az injekció óta szinte rendbe jöttem,de ma ismét fáj,megeröltettem magam. :? Megyek is mindjárt pihentetem.A gyerekek most aludtak el.Pár napja reggel olyan fél 9-ig alszanak,így a déli alvás is tolódik.

Ráhel is jól van a pocimban,mocorog sokat.A 28 hetes uh-n mondták,hogy picit nagyobb is a koránál,szép nagy baba. :D A dolgaival már szinte teljesen készen vagyok.Kezdek teljesen bezsongani. :) Már hiányzanak az ikrek,hogy 5 napra külön válunk majd.

Mindenkinek gyönyörű,Boldog Karácsonyt kívánok!

Puszi

Ági

pálgi
 
 


Helló Mindenki!
Elment nekem a józan eszem... :lol:
Tegnap este 9re ide rendeltem a szittert, mi meg elmentünk a Tescoba. Szó se róla, nem volt tömeg, de szakadt a hó és hideg volt. Befagyott a seggünk, hogy finom legyek és nőies. 8)
A hóesés viszont irtó szép volt (én imádom :oops: ) de éfél volt, mire lefeküdtünk. Dani persze 5kor reggelizni akart, és utána fél óránként nyüsszögött, aztán végképp felkelt. De jogos a nyűg, felül a két nagymetsző most tör át.
vovanda
 
 


Vanda, szerintem jól csináltátok. Akkor lehet a legjobban vásárolni.

Ági, nektek is szép karácsonyt! :D

skrisz72
 
 


Itt az utóbbi 1 hónap termése, kicsit túltengek, bocsika... :oops:

Balu etet/itat (nagytesók világbajnoka):

[törölt kép]


Kis bealvás ebéd után:

[törölt kép]

A főnök:

[törölt kép]


Ferraris Michelin baba:

[törölt kép]

Hóangyalkák (nem csak Pasi fetrengett a hóban :D):

[törölt kép]



[törölt kép]

Ezt még nem hiszem el...

[törölt kép]
vovanda
 
 


Vanda, nagyon édesek. :D A bealvós nagyon cuki. :wink:

skrisz72
 
 


Pussz, életjel!

Mindenkit elolvastam, magamban válaszoltam is :wink:
Most aludt el Lencsim, egész napos macera (tej nincs, csak 30 grammok 2 óránként, tápszert csak mokkás kanállal kóstolgatja-30 gr 40 perc alatt :oops: -) és hosszas ringatás után...

Pusszzz, jó éjt :P

tillidian
 
 


Sziasztok! Baba, nekem is azt mondta a védőnő, hogy lehet kávét inni.

Vovanda, édi a csipet csapat:) Nekem is a bealvós kép tetszik:)

Krisz, tényleg rémes idő volt tegnap. Arra leszek kíváncsi, hogy ha jön a meleg, akkor esővel jön és ha a hóra ráesik az eső, mennyire lesz jeges minden. Ilyeneken idegeskedem....

Nektek volt olyan, hogy szülés előtt bedagadt a szátok? Nekem hétvége óta van ez. Amúgy jól néz ki:) Ebből lehet következtetni, hogy mikor szülök?
Vendég
 


Twist, valld be nyugodtan, hogy plasztikai műtéten voltál és feltöltetted a szádat. Nem kell a rizsa... :mrgreen: :mrgreen:
Nem hinném, hogy ebből lehet következtetni a szülés időpontjára. Ha hajlamos vagy vizesedésre, akkor az egész fejed bedagadhat. De majd szülés után eltűnik. :D

Tilli, úúúúgy sajnállak. Rossz lehet. :( Puszillak.

Keny, Babim, puszi a pocakotokra!

skrisz72
 
 


Till, szegénykém, kitartást neked!

Krisz, jól mondod:)))) :wink: Voltam mellnagyobbításon is, meg hasnagyobbításon is, a szájplasztikát ajándékba adták:))) Akciós volt:) (Tudod, ritkán kérik a hasnagyobbítást, azért volt akciós) :wink:
Vendég
 


Jaj, Till, nem tudok okosat mondani. Kiscsajjal én is sokat kínlódtam a kajával, most már nem idegelem magam, eszik, amennyit eszik, de ez nálatok még nem megy. A pasikba bezzeg csak győzzem rakni. Úgy látszik, a csajok ilyenek...
vovanda
 
 


Sziasztok!

Baba,
Én is szédelgek, de mivel nem tudtam meginni a kávét sajna feküdtem. 100/50 volt legutóbb a vérnyomásom. Most már egy kicsit jobb mert megszoktam és már kávét is tudok inni. :lol: Szerintem is ha megtudod inni, attól még nem lesz semmi baja a babának.

Twist,
kezdenek felgyorsulni az események!! :lol:

Vanda,
nagyon édesek! :lol:

Keny,
nagyon telik az idő. :shock: Nem soká eléred a bűvös 12. hetet. :wink:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lili, neked is puszi a pocakodra. Bocsi, hogy kihagytalak! :oops:

És persze a többi kismaminak is, csak most az újakra koncentrálok. Nekik még szükségük van a drukkokra és bátorításokra. :wink:

skrisz72
 
 


Skrisz,
megkaptam! :lol: :lol: :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lili, köszi.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Till: :( :( :( kitartás!

Vanda: nagyon helyesek!

Baba: egyedül az én védőnőm kávéellenes, de én már a terhesség előtt sem ittam.

Ma járt nálunk a gyerekorvos, minden rendben a csajokkal.

Tündérbogyók:
Kép

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, de cukik ebben a rugiban! :lol: És fogják egymás kezét! :D

skrisz72
 
 


Lois, boldogat!

Vanda, édesek.

Timi, nagyon cukkik!

Till, kitartás.
Vendég
 


Hanna, mi van a blogoddal? :roll:

skrisz72
 
 


Timi!
Nagyon szépek...
vovanda
 
 


Vanda, én is január 3-án születtem. :wink: Együtt ünneplek majd az ikrekkel. :lol: [/b]

skrisz72
 
 


Lois,
itt is boldog szülinapot kívánok! :lol:

Timi,
GYÖNYÖRŰEK!!!!

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Vanda,
:D aranyosak!
nekem a főnökös tetszik :wink: olyan típusú cucc nekünk is van, asszem a gmailen is.

Timi,
cukik a kiscsajok! :D :D mennyivel kisebb Alexa (ugye? :oops: ), vagy csak azért látszik, mert felhúzza a lábát?


bocsánat, most csak képnézésre vagyok jó. :roll:
holnap fejlődésneuro kontroll.
ma a konduktor azt mondta, ügyes, bal kéz is. csinált képeket, arra az esetre, ha holnap be akarna (megint) égetni :roll: :wink:


Lois,
részem/ünkről is sok boldogságot! :D :D
(bár bevallom, puskáztam :oops: )

angel37
 
 


Angel, örülök, hogy a ügyesedik Diókád! Holnapra nagy drukk!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Hozza meg a Karácsony nektek is a legjobb híreket!!!++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Köszönöm a lányok nevében! :oops:

Lois: boldog szülinapot!

Angel: ügyes Dióka! Holnapra drukkok! Alexa 340 g-al és 2-3 cm-el kisebb csak, de a képen valahogy tényleg sokkal minibbnek tűnik, holott már ő is 50-es rucikat hord. A hangja viszont áthidalja a kisebb méreteit! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Lili!

Köszi, hááááát még azért van 3 hétem a 12-ig.Amúgy én még 1x sem hánytam.

Krisz!
Köci!

Baba!
Mi a helyzet?Émelygés?

Timi!
Fúúúdenagyonaranyosak!!!!!!

Angel!
Puszi a kis Ügyesednek!

KépKép

Kép
keny
 
 


Lois, nagyon boldog szülinapot! :D

skrisz72
 
 


Skrisz!
Akkor velem is koccinthatsz majd virtuálisan, csapunk valami banzájt, mert nekem meg január 8-án van a szülinapom... :D

Angel!
Drukk holnapra, majd kérek beszámolót, jó részleteset, lehet priviben is, bár szerintem a többiek is irtó kíváncsiak!
Az a fontos, amit a konduktor meg a dévényes mondanak, azért ők sokkal gyakrabban látják Makidat, mint a kórházban a doki. Ne hagyd, hogy felidegeljen, tudod, hogy könnyen vészmadárkodnak. :wink:
vovanda
 
 


Oh, lyánykák, de aranyosak vagytok, honnan tudtátok?? :shock: :shock: :shock: Mingyá' jól bele is hatódom..... De most nézem, hogy 30 perce már el is múlt :D :D :D

Én is láttam Hanna blogját... vagyis a helyét :) Karácsonyi pihi??

Vanda!

Milyen helyesek, nekem is az a kedvenc, ahol Réka alszik, és közben olyan nőcisen fogja a tálca szélét :D
Tényleg azt már tudom (és látom), hogy Balu lelkes, de mi a helyzet Laurával? Ő hogy fogadta a miniket??

Tillikém!

Nagy kitartást kívánok, meg étvágyat Lencsinek karácsonyra!! :roll:

Twist!
Nekem többen is jöttek ezzel a "szülés előtt bedagad a száj" témával, de azt hittem ez valami urbánus legenda :D Szóval, te lehetsz rá az élő bizonyíték, hogy van benne valami :) Azért nem kell be is bizonyítani, tessék még egyben maradni az idén :)

Lili!

Szép a nevetek! :) Pocakfotó?? Most már rakhatnál igazán, olyan rég rakott fel valaki... :roll: Ez Twistre is vonatkozik!! Így a finisben :wink:

Timi!
Csudahelyesek, és milyen picurkák...... esküszöm, már most olyan apróknak látom őket, mintha Zé ezer éve lett volna ekkora :roll: Együtt alszanak amúgy?

Keny!
Holnapi Uh-ra +++++

Angel!
Holnapra drukk!!
Igen rémlik az a body Dión, a az a "nekem van igazam akkor is" dumával :wink: Vigyél fotókat :wink: Én nem vittem ma, jól be is égetett a kölök. Mondom a dottorénak, hogy jujjdenemtámaszkodik a gyerek rendesen, ő bólogatott persze mindentudó fejjel, "jólvananyuka, látom aggódós tetszik lenni, lássuk izibe", erre a büdöskölke nyomott egy olyan tankönyvi támaszkodós hasalást, hogy ihaj, egy kézzel felkapott egy csörgőt, a másikkal továbbra is tartotta magát, mondtam, hogy ha lenyom egy fekvőtámaszt is mindjárt, én menten lehidalok... :oops:
Kölyköm megint egy 70 dekácskát össze bírt szedni egy hónap alatt 7850 gr, és 68 cm, megkapta a Rota második adagját, meg a Menjugate-ból az elsőt (én azt hittem eddig, hogy ebből csak egy van :shock: )

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois :D

Keny, hol van,hol nincs. Drukk mára!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szeretnék az alábbi verssel mindenkinek nagyon boldog Karácsonyt kívánni!
Akik még babára várnak, nekik azt kívánom, hogy már ne kelljen sokáig várniuk!
Akik babásak, nekik kívánok egészséges kisbabát és sok boldogságot!
A boldog anyukáknak meg sok örömet kívánok a kis csemetéjükhöz!


A szeretet ünnepe

Meghitt, szép Karácsony, titoktól csillogó szemek,
Vajon a szeretteimnek mit is vegyek?
Lehet nagy ajándék, vagy csak szerényebb,
A család együttléte mégis a legszebb.

Együtt díszíteni a karácsonyfát,
sütni-főzni a finom vacsorát,
fenyőillattal teli a szoba,
megterített asztalon tányérok vannak sorba.

Örül a család apraja-nagyja,
ajándékát mindenki megkapja,
talán egy percre elkalandozunk,
olyan jó, hogy mi így együtt vagyunk.

Becsüljük meg hát, hogy együtt lehetünk,
ne múljon el soha a szeretetünk,
nem kell ide drága ajándék,
hisz a család, béke, nyugalom a legnagyobb érték.


Kép

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


[törölt kép]
vovanda
 
 


Lois!
Laura irtó nehéz eset. Eddig egész egyszerűen kizárt mindenből minket (mármint engem és a 3 gyereket), kizárólag az apjáról volt hajlandó tudomást venni. Talán most már oldódik, de nem akarom elkiabálni, iszonyatosan sok munka és nagy harcok voltak. Velem meccsezett, az apja kompenzálni próbálta, hogy keveset van vele (értsd: kényeztette), otthon ráadásul egyetlen gyerek/unoka/unokahúg, tehát 4 felnőtt ugrál körülötte folyamatosan. Szerintem eléggé el van kényeztetve, hisztijeit az anyja nem tudja kezelni. Röviden ennyi, ha akarsz még részleteket, küldj privit, nem akarom itt jobban ragozni.

Oltás: nekünk az 1 éves státuszon jön a H1N1, beoltatom az ikreket. Balu minden szart hazacipel, meg a sógoromat se tilthatom el tőlük. 8)
vovanda
 
 


Köszönjük a dícséreteket! :oops: Nem ezért teszem ám fel a képeket, csak én olyan nagyon büszke vagyok rájuk és annyira imádom őket! :oops:

Lois: :lol: Ügyes gyerek Zé, csak szereti, ha aggódsz! :D Nem alszanak együtt a csajok, amikor fotóztuk őket volt olyan is, hogy Alexa eszi Hanga kezét. :lol: Időnként egymás mellé fektetjük őket, főleg reggel a mi ágyunkban :D , de még nem vesznek egymásról tudomást.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, nagyon édik a babók, ahogy fogják egymás kezét:)))

Krisz, szóval január 3-án szülinap? Vovanda, te meg 8-án? Tök jó!
Na, remélem, nekem is januári kislányom lesz. A melegfronttól éjjel mensisen fájt a pocim, de most elmúlt, szóval, nagy kő esett le a szívemről:) MÉg nem szülünk!
A vizet is sikerült lehajtani magamról kicsit, mivel salátákat ettem tegnap, paradicsommal, zellerszárral, jót tettek, komolyan mondom. A szám is mintha normálisabb méretű lenne és végre a csuklom sem dagadt. Bokám, akár egy táncosnőé:)))) (Persze nagydarab táncosnőt képzeljetek el):))
Vendég
 


Timi!
Látványos jele majd 4 hónapos kor körül lesz annak, hogy észreveszik egymást, de az enyémeknél pl. bevált, hogy ha nagyon sírósak voltak, akkor egymás mellé fektettük őket, és úgy megnyugodtak. Szóval azért tudnak egymásról.
vovanda
 
 


Lois,nagyon sok boldogságot :D

Kismamik,gondolom mindenkinek a legszebb karácsonya lesz ez :D Tavaly mi is röpködtünk a boldogságtól,most meg méginkább.

Timi,nálunk már írtó cukik,röhögnek egymásra :lol: Noémi sikongat Balázsnak,Balázs meg annyira nevet,hogy én is alig bírom tartani a nevetéstől.Meg szoktam őket egymással szemben hasaltati,persze ez nálatok még odébb van,de ők imádják egymást nézni.Meg magukat a tükörben :lol:Ja,és édesek a képen nagyon,elhiszem,hogy büszke vagy rájuk :wink:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: