Új privát üzeneted érkezett!

Vovanda:és eséllyel? :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois,és ha segítesz neki közelebb tenni a kezét,vissza szétrakja?

Krisz,tegyél te is habtapit alá :roll:

Baba :D :D :D első sztárftók,nagyon szívetmelengetők :wink:
Vendég
 


Baba!
Teljesen kizárt!!! :D Van 3 saját meg egy lízingelt gyerekem, szerintem elég lesz... :lol:
vovanda
 
 

 
 

Lois,
igen, kis karjai szét, feje lejjebb, mint illenék.
bár az utsó előtti képen jobb :wink:
és már van kedve kezet is rágni így! :) nem üvölt :roll:

(mi is ilyenformán kezdtük, aztán egyre közelebb, alkar később jött kicsit, de még mindig szét a kar jobban, mint kéne - bár dévényes és konduktor szerint már szépen csináljuk, kivéve a hasaltatósék :roll: )

ja, és kezecske nincs nyújtva (csak egyik képen az egyik), még ökölben, bár ez még beleférhet. simogasd ki az ujjait, hogy nyitva legyen a tenyere.

viszont ha jól látom, lába lent van, nem "skorpiózik" kcisit sem (mi azt is még mindig :roll: ), Z-nél legalább ez nem homorítás.

de szakember nem vagyok ám :wink: csak egy macerás Makilány anyuja :oops:


Baba,
első sztárfotó! :D
hasonlít! :lol: :lol:

Krisz,
ja, habtapit a játszszőnyeg alá!
most mi már csak simán azon.

Vanda,
kilátásban a 4.? :wink:


ma itt volt az új védőnő, megtalált! :wink:
végig nem vette le a sapkáját, már majdnem rászóltam :roll:
amúgy semmi extra, újat nemigen mondott, kiccsaj jól eljátszott a hatalmas nyakláncával 8) és legalább hozott lábzsákot.

angel37
 
 


Angel!
A lízingelt gyerek a párom lánya. Nem lesz negyedik saját. Spontán kizárt (bár láttam mostanában több karón is varjút, kicsit be is ijedtem), meg nem is tudnánk józan ésszel több gyereket vállalni.
vovanda
 
 


Vanda,
tudom lízingelt csajt :wink: és sejtettem ,hogy nem terveztek 4.-et :wink:
nekem egy is szépen kitölti a napjaimat :roll: :D :oops:

angel37
 
 


Lois :)
iszonyú jó fej a kisfiad, de ez így nem jó. :roll:
Nagyon tipusos hibát hoz. Ennyire széles kartámasszal nem lehet támasztani, fizikai képtelenség. A támaszhoz előrefele nyújtott kéz kellene, ami a vállsíkhoz képest lényegesen előre mutat.

Kéz ökölben 3 képen is, lehet hogy véletlen, de ha tipusosan ökölben van, akkor 5 hó körül már az sem annyira jó - bár még éppen beleférhet -, de 6-7 hóra ennek teljesen el kellene tűnnie.

Nézze meg valaki.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


skrisz72 írta:Kérek szépen ötleteket: kertes ház, laminált lap, rajta gyapjú szőnyeg, azon a játszószőnyeg. A gyerek tüsszög és folyik az orra. Este lefekvéskor már semmi baja nem volt.

ha tényleg meg lenne fázva, akkor estére az nem múlna el!
Nem lehet, hogy a szőnyeg v. a por piszkálja az orrát???

nekem 3 gyerekem felnőtt úgy, hogy akkor nem volt padlófűtés sehol sem, egyik sem fázott meg.
Nálunk habtapi volt alul, az teljesen szigetel. Ha a keze-tarkója-lába nem hideg, akkor nem lehet hideg neki.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Angel!
Bevallom, olyan szempontból nagy a kísértés, hogy Balu hipp-hopp nagyfiú lett. Irtó komoly: segít az ikrekkel, valamelyik este etette-itatta őket, teljesen spontán, szerintem a legszuperebb nagytesó a világon (szerencsére nem vagyok elfogult). Szóval belegondoltam, hogy az ikrek is ilyen gyorsan megnőnek, és kész, nem babázok többet, undok kamasz lesz mindegyikből, mire észreveszem. :lol:
vovanda
 
 


Lois :D
jah, meg még az akartam, hogy az viszont nagyon ó, hogy a lábát nem emeli, vagyis nem repülőzik a földön a gyerek. Tehát valami vállövi hipotónia lehet v. felkarfeszesség - ezeknél az eseteknél nem jó a kartámasz -.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
na ha te is ilyenekt írsz (ököl, láb), akkor nem írtam hülyeségeket!

mi sajna röpködünk :roll:

angel37
 
 


Orsi, mert a repülőzéssel mi a baj???H repcsizett elég sokáig, nem gondoltam volna, hogy baj :?
Vendég
 


nnnnya én meg kimentem a piacra, gyomorsav ide vagy oda vettem savanyú káposztát, és naggggyon bezabáltam, lesz ami lesz jóóóóóól esett :lol:

KépKép

Kép
keny
 
 


Köszönöm a tippeket. Habtapit mindenképp a játszószőnyeg alá teszem. Egyébként rövidujjú body és hosszúujjú rugi van rajta. Gyapjút nem tudom, por meg biztos van valamennyi. Nem mosok fel minden nap. :oops: Ma kétszer tüsszögött, jött is váladék az orrából, kicsit szipogott, de ennyi. Nyugodt, nem nyűgös, hőemelkedése nincs. Rendesen eszik, most alszik.

Lili, gratula a kisfiadhoz! :D

Lois, nézd, az enyim gyerek így csinálja:

Kép

Kép

skrisz72
 
 


Krisz,
hú de pofás lett! :shock: :lol: édes!

támasztás szt ez jó :)
(bár a keze neki is ökölben még, lábát nem látom)
mi is vhogy így csináljuk, akartam képet tenni, de aztán egyiket se találtam (képileg) megfelelőnek :roll:

ismerős a dzsungelcucc! :wink:

nem csúszik a lába (főleg rugiban) ezen a szőnyegen?
én azért (is)tettem már el alóla, csak egy-két tornagyakorlat megy rajta, ami háton kell.

angel37
 
 


hunci írta:Orsi, mert a repülőzéssel mi a baj???H repcsizett elég sokáig, nem gondoltam volna, hogy baj :?

hogy nem támaszt, hanem hátizomból tartja magát

ja, de lehet félreértesz. Nem arról beszélek, amikor felemeled a gyereket és szépen a levegőben tartja kezét lábát, hanem arról, hogy ha leteszed a földre, csak a hasa van lent és keze lába az égben.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


SKrisz :D
ez így teljese korrekt.
Keze ökölben én is látom, de 6-7 hó előtt az még belefér ill. ha normális fog vele, egyik kezéből a másikba át tudja venni a tárgyakat, akkor nagy problémát nem jelenthet.
Amit Angel is írt: lehet a tenyeréből kiindulva kifele simogatni az ujjait, az sokat tud ezen a reflexen oldani.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Skrisz:cukiiiiiiiiiii!
Keny:én a naranccsal, a citromos gyümölcsteával és a citromos vízzel szintén betettem a gyomorsavamnak.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Most megyek mandarint venni(csakazértis).

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


röpcsi:
mondjuk nem mindig, ha támaszt sokszor már lába a földön, csak szépen térdből kapál vele, de tud :roll: leginkább, ha már haladni próbálna, el akarna érni vmit.

egyik doktornő azt mondta, reflux is rátesz erre, amiatt is röpköd.

ja, egy kérdés:
nagyon béna ez az antireflux táp, vagyis nyilván én, képtelen vagyok normálisan elkeverni, hiába követem az útmutatót :?
beleragad a cumi lukjába a csomó. nagyobb lukba is.
aki ilyet tápolt, hogy csináltátok?

angel37
 
 


Baba!
Most már én is nyögök, de nembánom :wink: , majd letolom kocsonyával.

Krisz!
Eszti is milyen aranyos!

KépKép

Kép
keny
 
 


Lois: Imádnivaló a kiskrapek!

Skrisz: gyönyörű és már milyen nagy Eszter!

Mi ma is voltunk szemészeten, ahol minden rendben találtatott, a vitamint is elhagyhatjuk. :D :D :D Január 4-én kell menni újra, aztán remélem nem kell többet, vagy csak havonta. :?

Keny, Baba: nagyon jó olvasni titeket! Már szinte irigykedem! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Orsi, az volt, hogy földön lent van, keze oldalt vagy félig oldalt és egyben fent van és a lába fent van kifeszítve, mintha olyan bölcsőfekvés vagy bölcsőállás vagy mi a neve, szóval a földön volt és úgy keze és lába fent, ezt akkor csinálta, amikor még a kúszás előtt volt, rá 1 hóra kúszottt...Ez a repülőzés nem?Akkor ez nem volt jó?Lesz hátránya, hogy akkor ezt nem tudtam, hogy nem jó????
Vendég
 


Angel, de csúszkál. Az baj? És akkor ti már nem is használjátok a szőnyeget?

skrisz72
 
 


Skrisz!
Pofás a kiscsaj.

Angel!
Levesszűrőn próbáld átszűrni. Ha fém szűrőt veszel, szét tudod benne nyomni a kis göböket és nem lesz csomós a cucc.
Rázod vagy kevered amúgy a tápot? Csak mert az én eddigi tapasztalatom, hogy ha 1 percig rázod, mint Krisztus a vargát, akkor szétmegy. :D
vovanda
 
 


Hunci :D
nem hiszem, hogy bármi gondja lenne emiatt, hiszen a mozgása azóta is rendben van!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Krisz,
jaa nem hiszem, főleg ha Esztit se zavarja :wink:
csak Makin néha láttam, hogy azért nem tud fordulni, haladni mert elcsúszik a lába, de akkor valszeg, mert a lábifeje még mindig nem jól áll :roll:

így játszónak már nem használjuk, habtapin ügyesebb. főleg mezítláb, de úgy nem szeretem hagyni, nehogy megfázzon.

az íveket bontottam le még hamarabb, ortopédus néni azt mondta, most már legyenek körülötte a dolgok, mozduljon értük :wink: más nem mérgében :lol:

Timi,
:) :)

Hunci,
szerintem így, hogy már túlvagytok kúszáson-mászáson, sőt már jár stb. mindegy - de Orsi majd biztos tudja :wink:
én azt látom, hogy haladna, tolná magát lábbal, de nem ér le a földre, így csak rúgja a luftot :roll:
de ezek szerint ebből is lehet kúszás :wink:

dévényesünk azt mondta Maki előbb fog mászni, négykézláb szokott néha lenni kicsit, meg himbálja magát. múltkor ugrott kettőt, mint a béka. :D

angel37
 
 


Angel!
Balumnak a kúszás annyiból állt, hogy néha betolatott az ágy alá, utána meg reklamált, hogy szedjem ki. :D Négykézláb viszont irtó ügyesen tepert.

Zokni: a nagynak semmi baja nem volt a zoknival, amíg a kedves párom ide nem cuccolt. Merthogy a kedvesnek az a szokása, hogy hazajön, cipő le, zokni le. Na azóta a nagy is mezítlábal itthon, ősszel meg kín szenvedés ráimádkozni a zoknit... :D
vovanda
 
 


Angel :D
nekem 3ból 3 nem kúszott, az nem gond, ha kimarad. A mászás a fontos, mert ott van jobb-bal összehangolás.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Vanda,
rázom, de lehet, hogy mégsem eléggé, akkor jobban próbálom! :wink:
most láttam a neten, hogy van direkt tápokhoz vmi keverőcucc. kétezer vhány ft. ha megoldja, megéri. mert már előre idegesít minden evés, ha ez a hülye táp is jön :?
most este fürdés után kapja a sima tápot a cici után, olyankor úgyse nagyon hány.
tegnap teljesen magához tért kellemes félálmából a hülye csomók miatt :x

Balu kúszás :D


Orsi írt a repcsire, míg összehoztam a hsz-t :wink:

angel37
 
 


Angel, hát haladni azt még nem tud. De 360 fokban körüljárja a szőnyeget. :D

Vanda, zoknis sztori jó... :lol: Nálunk Eszti az asztal alá kúszik be. Onnan szoktam kihalászni. :wink:

skrisz72
 
 


Orsi,
akkor jó! :D
dévényes kezelő is ezt mondta, pedig én azelőtt azt hittem, baj, ha bármi mozgásfajta kimarad...
múltkor megkúszatta asszem a fejénél fogva :shock: jó sokáig, üvöltött, de csinálta 8)
ez a mászás meg még csak egy "ígéret", nem műveljük :)

angel37
 
 


Angel, enyim se mászik, csak hempereg. :lol:

skrisz72
 
 


Tyű, mennyit írtatok :shock:

Lois,
sajna nem értek hozzá, hogy kéne támasztani (konkrétan nem emlékszem, hogy ment ez Vackornál :roll: ), de annyira zabálnivaló KisZé!!! :D :D :D

Skrisz,
fantasztikus szép Csajszid van!!! :D :D :D

Angel,
antireflux tápinál a rázogatás után csak kinyomtam ujjal a cumi lyukján, ami odacsomósodott :P

Nálunk búbánat van, elfogyott a tejem :? Ezt még csak feldolgoznám valahogy, de nem eszi meg a tápszert :oops: (HA-ba tettem kis kanál cukrot, úgy is kifújta, így ma csajom konkrétan éhezett :oops: Délután-védőnő tanácsára-már cukros vizet kanalaztam a szájába, hogy legalább ne száradjon ki, és ittam-ittam-ittam...egyenlőre eredmény szinte semmi. 2 ciciből szív ki 30-at 2 óránként, ez csúcsra zéró. Apa Humana 1 banános tápszert vett ma, holnap azzal próbálkozom...ööö...vagyis az éjjel :? )

tillidian
 
 


Ja, és tápit próbáltam cumiból, pohárból és kanállal is adni, nem tudom, mit csináljak, teljes a tanácstalanság :oops:
Lehet, ki kéne jól éheztetni :roll: ?

tillidian
 
 


Orsi, köszi, hát ja, végülis leszámítva, hogy mindent később csinált mint "kéne", nem volt gond :lol:

Angel, itt is ez ment, kúszott volna de inkább a levegőt rúgta :lol:

Till, majd ha éhes lesz, enni fog, eddig nem kellett dolgoznia, most kell, azért a nagy munkanélküliség vagy semmi munka mellett könnyű és goyrs jutalom után mindenkinek megterhelő hirtelen dolgozni és sokat , pláne egy csecsemőnek!Nyugi, ha éhes, úgyis enni fog, azért meg fog dolgozni, de bepróbálkozik, hátha alapon.
Till, én azért konkrétan nem mernék cukrot adni neki :roll: inkább sima víz vagy max almalé nagyon felhígítva vagy nem tudom, de cukrot nem, kiszáradni nem fog, ha kap vizet, ahhoz cukor nem kell, annyi tartaléka meg van, hogy cukorral kelljen pótolni :?
Vendég
 


Tilli,
az a nyígom, hogy az eleje még okés, vagyis dehogy, mert akkor ömlik (egy huzira majdnem fél cumi :roll: ), aztán egyszercsak stop, cummogás, homlokráncolós pillantás anyára... na akkor vagy kinyomom, vagy volt, hogy kiszippantottam én :oops: :roll:
utána megint zúdul, megint dugul...
késő du még oks, de közvetlenül lefelvés előttinél a jó kis sólámpás félhomálynál utálom ezt a bénázást :?
végén cumma alján meg csomókban táp - ezek szerint vizes löttyöt eszik ilyenkor? :roll:
most normál tápot kapott, tökjó 8)

nektek meg nem megy az új táp se? :roll: sehogy? más eszköz nem jut eszembe...

tej :( homeos bogyó esetleg? bár nem ismerem.


Krisz,
óramutatózás :lol: az megy régóta nálunk is! :wink:
csak mindig egyik oldalra, na ezen is dolgozunk :roll:


ja, közben csináltam képeket támaszkodásról! röpködni most juszt se, de ez nem baj!!
csak épp a kölcsönlaptopon nincs az a program, amivel fel tudok tölteni képet :(

angel37
 
 


Hunci,
köszi! Akkor zéró cukor...(Almalevet szabad? :roll: ) sima humana babavizet nem itta meg :roll:
Eddig igény szerint szoptattam, védőnő is aszonta, rakjam gyakran mellre és egy alkalommal mindkettőből szoptassam...nem válik be, mert nekem ez nem szaporította a tejet...most megpróbálom tényleg 3 óránként etetni, akkor tán elfogadja a tápit...?... :roll:

Bakker, itt bénázom, pedig van már egy nyolcévesem :oops: De annak mindegy volt, mit adok a szájába, csak folyékony legyen, vákuumosra szívta a cumit mindig :mrgreen:

Angel,
csomós az alja? :roll: Hmmm...elég meleg a víz, mikor belekevered? :roll:
Homeós bogyó: azt is hozott Apa, urtica-t. Most azt szedem, napi 4X5öt mondott a védőnő az elejére, aztán csökkenteni kölll...meglássuk :roll:

tillidian
 
 


Angel, Orsi!
Köszi a véleményeket, igen sejtettem, hogy ez így nem lesz oké :? Hétfőn megyünk 5 hós oltásra, ott megkérdezem, hogy mit ajánlanának ők errefelé, ha csak hümmögnek, akkor a Dévényt hívom, hogy irányítsanak egy közeli terapeutához. Ujjacskákat meg próbálom simizni kifelé.
Zé is csinálta a repülőzést, de mostanában nem. Most már próhúzza fel a térdét, és tolja fel a popsiját, mintha négykézlábazni akarna, csak a a felsőtestét nem emeli a karjával hozzá.
....és tudom, hogy nem szabadna, de egyfolytában állni akar, alig tudom néha leültetni, ugrik fel az ülemben, és állna, meg "rugólábnyuszizik" :roll: Ha meg nem engedem, akkor kétségbe esik :?

Nyuszi!

Sajna nem segít, én hiába állítgatom a kezecskét, akkor is széttolja :(

Vanda!
Balu ennyire belejött a nagytesó-szerepbe, de helyes... :D

Skrisz!

Eszter nagyon ügyes, és hogy kitelt a pofija, szépséges :)
Szerintem biztos nem fázik így.

Timi!
De jó, örülök a jó híreknek :)

Till!

Basszus, de sajnálom :( De szerintem sem fog éhen halni, ha már nagyon éhes lesz, csak megeszi, nem?

Orsi!

Még egy kérdés:
A BBC Creatis mennyivel nagyobb a Streety hordozónál? Mintha egyszer írtál volna róla... (gyerek még mindig jobban komálja a hordozóban sétálást-alvást, mint a sportrészt, de már nagyon necces ovarall+bundazsákkal együtt, konkrétan szadizás, mire beleműtöm, de a kis mazochista ebben van el, ma is vagy 3 órát aludt benne két részletben)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Till, nagyon sajnálom.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Skrisz,hogy kigömbölyödött Eszter :D Nagyon szép :wink:

Till,szegénykém,sajnos tudom miről beszélsz. :( Enyémek sem voltak hajlandók cumisüvegből enni,Noémivel még mindig küzdünk.Végül megfordítottam a menetet,nem cicivel kezdtem,hanem üveggel,na akkor valamennyit ettek,mert éhesek voltak,de amint pociba jutott az anyag,már tolták is ki az üveget.Lehet kapni,vagy bérelni,nem tudom,szoptanit készüléket,esetleg olvass utána,hátha az megoldás lehet :roll: Pontosan nem tudom hogy működik,de valahogy olyan,mintha cicin lenne,de közben a pótlást kapja.
http://www.medela.hu/Specetetok/Sns/frames.htm

Lois,lehet tényleg nem árt,ha ránéznek :roll: Biztos lehet korrigálni.
Vendég
 


Tilli!
Tejcsit sajnálom... Ha tényleg kiéhezik, meg fogja enni, és ne aggódj, nem lesz semmi baja.
SNS jutott nekem is eszembe, hátha az segítene.
És nem bénázol. Én is sokszor agyalok, pedig nekem sem első babák, mégis minden nagyon más.

Angel!
Próbálhatod esetleg úgy is a táp kutyulást, hogy a víz felét majdnem forróra melegíted és abba teszed a tápot 8hátha könnyebben szétázik) a maradék vízzel meg lehűtöd.

Lois!
Kész kabaré, amit művelnek, sokszor csk azt hallgatom, hogy röhögnek együtt Balázs szobájában. Vicces egyébként: mindig két gyereket akartam és már nem tudom, miért. Olyan jó, hogy hárman vannak. :D
vovanda
 
 


Tilli, jaj, ez a tejmizéria. :? De szerintem is enni fog, ha éhes lesz igazán.

Nekünk lassan járóka kell, mert a nagy hempergésben állandóan a padlón köt ki Eszti. Lehet, kicsi lesz neki a nappali is? :mrgreen:

Angel, egyébként nálunk is a bal oldal a favorit. Jobb kézzel nyújtózkodik a tárgyak után, és bal oldalra fordul mindig.

skrisz72
 
 


Baba!
Mizu, hogy vagy ma?

Anyukák!
Húúú micsoda tápos, cicis gondok :roll:

Till!
Lehet nagy hülyeség, de nem lehet anyatejet venni?

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, köszi, ma jól. Te? Remélem, barna eltűnt végleg?De jó, hogy neked a jövő héten kukuccs lesz!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Till, hátha mindenféleképp valami édeset akarsz tenni a tápba, inkább picike almalé mint cukor, ezt így értettem :wink: de a banános táp is jó megoldás, azt lehet kapni, bár nem tudom hány hós kortól ajánlják azt, nekem az 6 hó rémlik...én amikor nem fogadta el a tápit, akkor almalével turbóztam meg, és úgy már jó volt.Kb 2-3 hós volt akkor.és nálunk nem volt egyáltalán cici, csak egyszerűen sztrájkolt a táp ellen.és egy icikeminike almalével ízesebb lett.igaz, mi a hozzátápival nem vártunk 6 hóig :?
Vendég
 


Vanda, Tilli,
most egybe írok erre: elég meleg a víz, az biztos. a dobozon azt írják kézmeleg legyen, de próbáltam a forrót is, meleget is, hűtöttem is utána ááá :roll:
na majd próbálok még ügyeskedni.
ha nagyon nem megy, inkább bukjon, annyira nem vészes.

Krisz,
na, Maki is épp így, mindent jobbal akart, csak balra is hemperedett :roll: és ennek fejlődésneurós néni nem örült, hogy csak az "egyik oldalas". és ez még nem a jobbkezességet jelenti. (de lehet, hogy csak nálunk necces, főleg, hogy a balt nem annyira, az előzményei miatt nála különösen rossz jel lehet, ezzel fosattak be múltkor)
azért, figyelj rá, hogy használja a másik kezét is pl. piszkáld játékkal, hogy rányisson, ahhoz kezéhez tedd a a cuccost. ha kell, disznó módon óvatosan fogd le a jobbat :wink:

Tilli,
szeded a homeóst? na, az állítólag először csökkenti, utána fog növekedni a mennyiség! lehet, hogy most épp a leszálló ágban vagy!

Lois,
gyerekdokik szeretik azt mondani, hogy kinövi, és ezt mozgásfejlődéshez értő konduktor barátnóm is mondja, hogy nem szabad elhinni - mert mi van, ha mégse.
Dévényhez amúgy kértek beutalót - ha már dokinál jársz, kérhetsz - (legalábbis a központban) ha magán dévényest találsz, lehet, hogy nem kell.

Maki is ruglábazik, nem biztos, hogy állni akar, reflex, hogy elrúgja magát, ha vmi a talpához nyomódik! :wink:


ja, nem is mondtam, hivatalos adatok a csüt-i doknéninél:
5640g, azaz felszedte a fél kilát egy hó alatt, és kerek 60cm :D (lába már csak 62-esbe fér, vagy abba se :lol: )

és azt is mondták, adjak +folyadékot is egy kicsit, mert nem iszik/eszik eleget... próbáltam tegnap vizet, hát rendesen hülyének nézett. na ezzel is mit? ha nagyon kéne, csak meginná...

angel37
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan benézek , elolvastam a hsz.-et de se időm és sajnos se kedvem sincs írni. Nagyon aggódok egy munka társamért, 1 hónapja szült császárral kb.3 hete beoltattam magát majd lázas lett, de a sebe is váladékozik (császáros volt) . % nap láz után bekerült a kórházba a fertőzőre úgy volt pénteken mehet haza kiderült mind két tüdeje tele van vérrögökkel azóta intenzív osztályon van. A pici otthon apával, mamával aki éppen van. szegény nagyon ki van folyton sír nem tudom mit mondjak neki. nem kelhet fel egyáltalán a kórházba látogatási tilalom van nem láthatja a kisfiát. Nagy féltem remélem felgyógyul és hamar elfelejtheti ezt a rémálmot. Nem tudják mitől lett a vérrög, azt mondják talán a szülés után lett valami baj.
Nem tudom itt a fórumon volt valaki aki vér higítót kapott? Vajon szopiztathat mellette? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Csajok, szeretnék kérdezni valamit.Sokfélét lehet olvasni arról, hogy a kávéfogyasztás mennyire nem jó terhesen. A napi 2 kávémat lecsökkentettem 1-re, mióta tudom, mi a helyzet. Abban a ciklusban, mikor teherbeestem, pont napi 3-at ittam, mert állandóan kimerült voltam.
Szóval mióta tudom, hogy kisbabánk lesz, azóta igyekszem csak 1-et inni, bár előfordult néha, hogy befigyelt egy második kávé is. Itt ne gondoljatok méregerős kávéra. Főzött, de gyenge kávé tejjel, édesítővel. (vagy tejhabos, ami inkább már kávéstej)
Szóval a kérdés lényegi része: tegnap óta többször szédülök. AZ igazsághoz hozzátartozik, hogy csak a laskásban ülök/fekszek, mászkálgatok. Bár tegnap Tescoztam is Apával. Most azonban, ha felkelek fekvőből, azonnal szédülök. (Nem hirtelen ugrálok.). Reggel 5-kor ittam egy kávét és most egy picit, tejjel.Talán jobb kicsit. Nem tudom, hogy a vérnyomás vagy a vércukor vagy mi lehet.
Tippeket, tapasztalatokat, véleményeket kérnék tőletek. (Remélem, nem veszitek nyafogásnak. :oops: , de érdekelne a véleményetek)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nikó, nagyon drukkolok és gyors gyógyulást kívánok a munkatársadnak!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: