Új privát üzeneted érkezett!

joslok nekem is vannak neha,meg rohadtul kemenyedik a hasam de allitolag ez meg belefer.
nem akarom magam paraztatni olvasgatok es latom hogy masnal is igy van ez.
meg ket het es kezdem a 9ik honapot :roll: nem bannam ha egy honapon belul babaznek,Noci feje kicsit nagyobb a koranal ha vegig kihuzzuk felek tul nagy lessz.
amugy a dokitol kerdeztem mekkora lessz a vegere azt mondta 3,5kg am korul vagy egy kicsit tobb,megmondom oszinten en egy 3kg os babaval is beernem,raer idekinn megnoni.

Noci egyre kevesebbet mozog,viszont latvanyosan.szerintem kezd neki szukos lenni a hely.

Kép
monyo83
 
 


Ja,én is utánna olvasgatok,a jósló fájás szinte normális,de akkor elsőre elég ilyesztő volt.Nem tudom Ármin mikor helyezkedik el,még mindig talpon van.Én is beérném 3kg körülivel,de ezek ugy nőnek,mint a gomba.Rákérdeztem a méhlepényre,azt mondta lent van,de jó helyen.Ha ő mondja.Ez a 3napon át tartó görcsölgetéses fájdalom viszont már idegesitett,inkább megemlitem neki.Remélem sikerül gyorsan elcsipned dokit.Nekem most olyan furcsa,én azt hittem nős,és most hogy tudom nem,nem tudom miért de szoknom kell.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Hű,most olvastam a blicben,hogy letartóztatták a Hamit(szülészorvos szabadkán)A korházból vitték el kollégák,és páciensek szeme láttára.Egy feldühödött férj jelentette fel,mert a feleségétől cérnakiszedésért 200eurót kért.Azt hallotam róla,borzasztóan éhetetlen,és amugy meg elég hentes munkát végez,de cérnakiszedésért ennyi pénzt kérni!?Az semmi munka,elvágják a csomót,és kihúzzák a cérnát,na most megszivta

Kép

Kép
krisztina29
 
 

 
 

Jó reggelt lányok!Duplán lányok :D .Monyó gyorsan elcsipted a dokit?Szintus??

Kép

Kép
krisztina29
 
 


sziasztok.

krisztina egy orat vartunk ra,2kor mar ott voltunk es 3kor jott le.
kicsit szet volt csuszva szokas szerint odajott es szolt hogy csaszarja van,mondtam mit akarok es rogton kiirta a beutallokat.
szegeny masik csaj aki ott volt vizsgalatra vart,mi eljottunk de nem tudom neki vegig kellete varni a csaszit.

kaptam beutallot a transfuziologiara,ma 12kor megyek.
kerdezte kelle meg valami mondtam hogy jonnom kell ctgre es hogy hova kell menni.
irt ki ctgre is beutallot,ugyanoda kell menni csak annyi hogy a salternal le kell adni a konyvecsket,a nover azt mondta 20perc fekves es annyi.

Kép
monyo83
 
 


Hát szuper lufiagy,ő kérdez meg téged,hogy kell e még valami.Azért kell fizetni,a ctg-ért?Ott lent a nőgyógyászaton kell?ja,a Laci unokatesója azzal vigasztalt,hogy a 8-ik hónapban még nem volt 3kg-os a babája,és 4,20kg-vel született.Na gondoltam az szóba se jöhet!!

Kép

Kép
krisztina29
 
 


tisztara fel volt porogve,szerintem azt se tudta a doki hogy hol van.lehet nem ugy alakultak a kismamanal a dolgok ahogy kellet volna azert volt ideges.
nem tudom kell-e fizetni a ctg ert(remelem nem 1200din korul van ha jol lattam)
szerintem azert kaptam beutallot hogy ne keljen fizetni de majd meglatom,29en kell mennem reggel 8ra.

az en ferjem 4.6kg osan szuletett en 3.35 allitolag a ketto atlagabol szuletik a baba tehat 3.5-4kg am kozott lessz Noci.
na nem baj ha 4kgos is csak a feje ne legyen 10cm nel nagyobb.nem a suly szamit hanem a fejkormeret,ahol a feje kifer a tobbi testresze is ki fog ferni.

Kép
monyo83
 
 


te kaptal kiskonyvet most mikor voltal?

enyembe meg mindig nem irt a doki semmit,de latom a tobbi kismamanak is van.

Kép
monyo83
 
 


[quote="monyo83"]
írta:
monyo83az en ferjem 4.6kg osan szuletett en 3.35 allitolag a ketto atlagabol szuletik a baba tehat 3.5-4kg am kozott lessz Noci.
na nem baj ha 4kgos is csak a feje ne legyen 10cm nel nagyobb.nem a suly szamit hanem a fejkormeret,ahol a feje kifer a tobbi testresze is ki fog ferni.


Ez a fejdolog igaz ám,Fruzsinak 37cm-es fejkörfogata volt és valszeg azért nem illeszkedett be!Túl nagy volt a buksija az én csipőmhöz,téraránytalanság! :? Neked mit mondtak Monyó mennyivel nagyobb a pici feje?Nekem kb.1 hét volt az eltérés(az amúgy is már 2 héttel nagyobb babánál)

Kép
Kép
szintus
 
 


Ha van beutallod,szerintem nem kellene fizetni érte.Nincs kiskönyvem,és szerintem már nem is lesz.Mit is irnánk már bele?!Zuram itthon van,és nekiállt bejavitani a repedéseket a plafonon.Alacsony a plafonunk,és fűtésszezonban a melegtöl mindig megrepedezik körbe.Na szóval tegnap megsikáltam a nappalibútort,az ebédlőben a sarokgarniturát,és most porol,koszol.Sirva tudnék fakadni.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Monyó hogy birtad a vérvételt?Irtad,hogy 12-re kellet menned,ott is van időpont?

Kép

Kép
krisztina29
 
 


sziasztok.

szintus amikor voltam Uh an akkor a baba meretei 33hetesnek feleltek meg, a feje pedig 35hetesnek.cm ben nem tudom mennyi de 89bdp je van.
remelem azert nem lessz oriasfeje mert akkor nem fer ki.
nalad mekkora bdp et mertek legutobb?

krisztina,tuleltem.nem,nincs idopont 8-13ig veszik a vert barmikor mehetsz,kedd es csutortok a kismamake.nem kell varni mert egy arva lelek sincs ott sosem.
A csajszi belekotot a beutallomba mert nem volt teljesen kitoltve,valami szamok hianyoztak rola.Mondta hogy ezt siman visszadobhatta volna.frankon a noverkenek mas dolga sincs a nogyogyaszaton meg arra sem kepes hogy normalisan kitoltse.
legkozelebb ha mesz kerhetsz kiskonyvet,ott van a doki asztalan,legalabb elteszed emlekbe.

Kép
monyo83
 
 


ja meg mielott elfelejtem.voltam a nagygyogyszertarban es azt mondtak hogy az embecin sprejt mar nem gyartsak :shock:
most nem tudom mit vegyek helyette,a csajszi makogott valamit de nem vettem semmit.megprobaljuk masik gyogyszertarba hatha van raktaron.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!Már egy ideje nincs forgalomban.Én a korháznál mentem be a gyógyszertárba,és ott mondta nekem a gyógyszerész.Mást vettem amit ajánlott,azt mondta ezt viszik,és a kórházban is ezt használják,ne izguljak.Irja is rajta,hogy szülés utáni sebekre.Azt is mondta a nőci,hogy 3db ágybetétet untig elég vinni.Pelust mennyit visztek be?Nővérek,szörnyűek,irgalmatlanul lusták.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


krisztina es amit vettel az sprej?mi a neve es mennyiert vetted,lehet akkor megvennem ha megyek ctg re.

en 10pelust viszek be,a tobbit majd a Sasa hozza es odaadja a novernek.
anyosom mondta hogy mar lezartak a szuleszetet nem lehet bemenni,most hogy megmutatjak e a babakat az apukanak nem tudjuk de anyos szerint nem,hisz nem jut el odaig az apuka ahol van az uvegablak mert oda mar nem mehet be ki meg nem hozzak a babat a folyosora.

Kép
monyo83
 
 


Igen sprey,a neve octenisept,az ára 524din.250ml-es.Nem kifejezetten sprey,inkább valami pumpás vizesebb dolog,azt is irja rajta,hogy vodeni rastvor za rane.Rögtön szemben a korháznak a gyógyszertárban vettem,ott most még árengedmény is van.Ott vettük a melbimbó fertőtlenitőt,kézfertőtlenitőt,alátétet.Nagyon rendes volt a csajszi.Na szuper,levan zárva.Azt még meglehet oldani,hogy odaadja a nővérnek a cuccost,ő meg odaadja nekünk,de én akkor is szeretném majd látni a férjem,családom :(

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Szóval a szabadkai korházban is látogatási tilalom van. :roll:
No jó újvidéken mindég!
Hallottátok,hogy karácsonyra + 12 fok lesz?Hát becarás.

Monyó utoljára 8.18-as BPD-t mértek!Akkor azt mondta a dokinéni,hogy 1 héttel idősebb a baba.De hogy ne vegyem tőle ezt készpénznek,mert elég nehéz lemérni nálam a picurt,a hájam végett! :oops: :roll: Köccceeeee!!!!
De megnéztem Fruzsinál és 31+4-nél mértek 86mm.

Krisztina szóval neked is csücsül a baba?Nekem is!(no jó nekem oly mindegy ha tótágast is áll)De most láttam h Fruzsi is ült még a 32-dik hétben,azután befordult!Tehát van még ideje a kiskomának is! :wink:
Ha pl.így maradna akkor te bevállalnád a faros szülést?
Remélem azért nem kell fizetnetek a ctg-ért!Így is eleget perkáltok!

Monyó nem tudom,h én mikor megyek a legelső ctg-re,elöbb a szülészetre kell mennem,h megdumáljuk a műtétet!
Ha lehet,akkor nem altatásban kérem!Miért ne?Ugyis szeretem a korházas sorozatokat hadd lássam egy kicsit élőbewn is mi történik! Kép

Nálunk a ctg-t itt az egészségházban csinálják!
Épp akkor kapták a gépet,amikor nekem kellett kezdeni a Fruzsival.
Elötte N.S.-be kellett bejárni a korházba.Az azért kicsit húzós vot,akinek naponta kellett mennie! :roll: :?

Én Fruzsinak egy egész csomag pelust vittem be.
Napi 6-ot kértek a csaszis részlegen 30drb fogyott el.(legalább is annyit vittek el)

Mit főztök ma?Ma nagypéntek,ugyi?Semmi husi a terítéken! :wink:

Kép
Kép
szintus
 
 


48 nap a baba érkezéséig(-3-4 a csaszi miatt)Tehát ugy 45!O-óóóóó para!Már 50 alá értem!
De én még mindég laza vagyok!Majd csak lesz valahogy!!!!!!!!!!
Oltattok végül drágáim? :wink:
szintus
 
 


jo koszi akkor majd megveszem mert mar csak az hianyzik.

lehet felugrok oda a varoba ha bent leszek es megkukkantom mi a helyzet hogy vannak e kint a folyoson kismamak a rokonokkal.

anyu meselte hogy volt mar egyszer ilyen karanten.akkor ugy oldottak meg hogy a varoba kitettek egy monitort,be kellet mondani a salternal a nevet es kameran kerszetul megmutattak a kintlevoknek a babat.mondjuk a varoban mindenki a kisbabbat bamulta de akkor ez volt a megoldas hogy megis lassak a hozzatartozok az ujszulotett.

szerintem azert az anyuka kimehet,csak nem tudom menyire leszek aktiv.leulni ugyebar nem tudsz es frissen szulve meg nem hiszem hogy birnak ott alldogalni.
lehet kimegyek par percre hogy megis lassanak es huzok vissza,vegulis csak ket nap es aztan anyit lehetunk egyutt amenyit csak akarunk.

lattad tegnap a hirekbe hogy utkozben szult meg az anyuka?azert az brutal lehet.A sasa elotte mondta hogy bemondtak a radioban hogy szabadkan is megszult az anyuka a kocsiban.
mondtam neki hogy nem kell parazni en nem fogok kocsiban szulni,de azert elgondolkodtam azon hogy honann fogom tudni mikor kell itthonrol elindulni.nem akarok tul koran se tul keson,api szerint jobb koran :lol:

Kép
monyo83
 
 


szintus en nem mernem bevallani hogy altatas nelkul csinaljak a csaszit,tutira elajulnek.biztos meg lehet oldani hogy ne altasanak el csak kell egy kis kenopenz :roll:

vegulis neked konkret idopontod lessz a szulesre,legalabb egy izgalommal kevesebb,fura lehet azt tudni hogy melyik nap veszik ki beloled Sarat,nekem ugye rejtely hogy mikor jon ki Noci.

Rohadtul nincs kedvem ehhez a ctg dologhoz de muszaly,gondolom majd fel napot ucsoroghetek ott mert a papirt meg kell mutatni a dokinak.
neked ctg utan volt mehszajvizsgalat?
kenetlevetel vagy ilyesmi van meg?
nem tudtam most a dokitol semmit kerdezni mert nagyon sietett.

en nem oltatok,tegnap beolthattattam volna magam mert ott voltunk a korhaznal de en nem szeretnem.

Kép
monyo83
 
 


Nekem elösször nagyon élvezetes volt a ctg!
Ugyanis nyár volt,jó meleg elsétáltam az egészségházba,majd vissza és elmúlt a napomból 2 óra! :wink:
De bakker most nekem sincs kedvem menni,hideg van(lesz),itt a kiscsaj,áhhhh!
Ne itéljetek el,de én már várom a végét!Bár tudom,akkor sem lesz könyebb....szoptatás,éjszakázások,peluscserék....

Újvidéken most is monitoron keresztül lehet mmegnézni a babát!
Deee!A férjecskémmel együtt dolgozik egy csávó,akinek az anyukája ott nővérke(pont a babáknál)és majd mondja a srácnak,h szóljon az anyukájának,h vigye le neki megmutatni a babát! :wink:

Monyó ha a dokitok ilyen elfoglalt ember,akkor bizti sokat kell várni rá majd ha mész ctg-re!Vagy azt másik doki is megnézheti?
Elösször heti egyszer mész,nem?

Kép
Kép
szintus
 
 


Kicsit en is varom a veget,egyre nehezebb,tegnap Noci majdnem a melleim koze tette a feneket ki lehetett tapintani en meg alig kaptam levegot.
az oltozes vetkozes egy remalom,csak ilyenkor irigylem azokat akik tavasszal vagy nyaron nagypocakosok,ha becipzarozom a kabatom ugy nezek ki mint a kotozott sonka,kigombolva szetfagyok.
utalom ezt a hideget,mondjuk az nem terhesen is utaltam mindig.

szerintem a doki fogja megnezni a ctg et meg ki fogja irni a kovetkezore a beutallot, mert azt mondta kedden menjek mert akkor delelottos,a noverketol is rakerdeztem hogy akkor mikor menjek erre mondja hogy amikor a doktorur mondta.
kiraly reggel 8ora korul kell bemennem.
remelem hogy hetente csak egyszer kell mennem es nem tobbszor.csak tulhordas eseten kell ketnaponta menni.

Kép
monyo83
 
 


[quote="monyo83"]K írta:monyo83icsit en is varom a veget,egyre nehezebb,tegnap Noci majdnem a melleim koze tette a feneket ki lehetett tapintani en meg alig kaptam levegot.
az oltozes vetkozes egy remalom,csak ilyenkor irigylem azokat akik tavasszal vagy nyaron nagypocakosok,ha becipzarozom a kabatom ugy nezek ki mint a kotozott sonka,kigombolva szetfagyok.
utalom ezt a hideget,mondjuk az nem terhesen is utaltam mindig


Ismerős!!!Mivel faros a babám ezért most ugye nem nyomkodja ki s fenekét!
De Fruzsi igen csinálta és az bakker tud ám fájdalmas is lenni!Emlékszem!
Télikabát még jó,de félek,hogy nem tart ki végig! :roll: De én újat már nem veszek az tuti!Eddig kb.8 kg-ot híztam!No jó de én már ducin is kezdtem!
Kitartás Monyó!Már látjuk a végét!!!!!!!!!
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
szintus
 
 


hat en sem veszek uj kabatot az mar tuti.
sehova nem keszulok januarban csak a dokihoz oda meg ugyis apu visz,a parkolobol a korhazig csak nem fagyok meg :roll:

nekem fejvegu a babam,igy a hatso fele ugyebar felfele van,cukin be tudja nyomkodni a labait a bordaim ala,meg csinal vicces dolgokat.
viszont a jo hir hogy tudok jarni mert leszallt a jobb labamra vezeto idegszalrol.3hetig alig tudtam jarni csak bicegve,az nagyon fajdalmas volt akkor mar inkabb ne kapjak levegot :lol:

en edig kb 9-10kgot hiztam,de rajtam is volt sulyfelesleg viszont a masik kismamakhoz viszonyitva nem tul nagy a hasam.inkabb olyan kerek vagyok csipoben olyan kis hordocska.

na ja meg masfel honap es vege lessz,aztan meg lessz mas problemank,de remelem azt is viszonylag jol fogom viselni.

Kép
monyo83
 
 


krisztina legkozelebb mikor emgy a dokihoz es kiiratod a beutallot erre amire en most voltam(ellenanyagszures)akkor mond meg a dokinak hogy neked nincs vercsoportos kartonod,mert akkor ugy irja ki a beutallot hogy vercsoport+ellenanyag.nekem most csak ellenanyagogot irt ra.
a tansfuziologian eleg szigoruak nehogy visszadobjak a beutallod es ne kapj kartont,tudod mindenbe belekotnek legalabb ammit el lehet kerulni azt kerulje el az ember.

Kép
monyo83
 
 


Monyó milyen az az ellenanyag???? :shock: :shock: :shock:
Nekem ilyesmit meg sem említettek..... :roll:

Kép
Kép
szintus
 
 


gondolom neked is van vercsoportos kartonod.
van olyan hogy Rh az lehet pozitiv vagy negativ.akinek negativ az rh ja annak kicsit macerasabb a helyzet,annak szules utan kell rogton adni egy anti d injekciot mert kulomben elofordulhat hogy nem marad megegyszer terhes.
az Rh pozitivaknal ilyen nincs(en is pozitiv vagyok)

foggalmam sincs most ebbol mit neznek de itt meg kell csinaltatni a 8ik honapban.a beutalomon csak anyit irt hogy Rh valami...nem tudtam kiolvasni.

nyugi ha neked nem emlitettek akkor lehet nalatok mas a protokoll.

Kép
monyo83
 
 


szintus te szules utan mikor kaptad meg Fruzsi utan a penzt?
abbol a penzbol gondoltam kifizetni a dokit de nem tudom mikor lehet ahhoz hozzajutni.

Kép
monyo83
 
 


Én is rh pozitiv vagyok.Műtét előtt belém is belémkötöttek,mert nem tudtam megmondani a műtét időpontját.Szintus,nem hiszem,hogy bevállalnék egy faros szülést,de lehet a doki se szorgalmazná,eröltetné.Ármin jobbról az oldalamat akarja kirugni,kurvára fáj.Szinte látszik,centikre kiugrik a kis lába.Meg a feszelgései fájnak,szoktam vele vitatkozni,mondom olyankor neki,hogy én meg majd 2számmal kisebb pelust adok rá,és megtudja milyen az amikor feszit valami.Én 9kg dobtam magamra,de lesz ez még több is.Néha annyira tohonya,és esetlen vagyok,hogy már bosszantó.Ma párommal takaritottunk!Befogtam.Még egy kicsi,és megyek a dokihoz.Húztam vastag harisnyát is,ha most megvizsgál,és lekell vetkőznöm,fél óra csak arra fog elmenni.Arról nem beszélve,hogy jó lesz ha nem vágódok el ott a paraván mögött.Egyensúly érzékem 0.Nem tudom miért de azt érzem császárom lesz,fogalmam sincs miért érzek igy.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


sziasztok.

krisztina na mi volt a dokinal?

szintus,minden rendben? nem tettel fel szombaton Fruzsis kepet.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!A vizelet,és véreredményeim is jók voltak.De akkor szépen bevalottam neki,hogy már napok óta görcsölök,és nem is először,meg ha megyek pár métert már ugy érzem mintha leszakadna a hasam.Na akkor megvizsgált,a méhszáj zárt,de teljesen puha,a méhem pedig tapintásra is nagyon kemény.azt mondta nem ilyennek kellene lennie.Akkor azt mondta,hogy szigorú pihenés,kiirt gyógyszereket,amik a koraszülést akadályozzák,és azt mondta próbáljuk meg legalább még 1hónapig benntartani,akkor lovon vagyunk.Engem hirtelen az ájulás kerülgetett,belegondololtam hogy még milyen picike,nem akarom hogy bármi baja legyen.Az egyik gyógyszer a koraszülést akadályozza,de van benne valami amit a szervezet nem tud felbontani,és kell mellé szedni egy másikat.Mondta,hogy a szivemet meg fogja viselni,hát érzem is+bevétel után kb fél óráig rezeg a kezem,szám,tuti szar érzés.Ja,és mondta,hogy irány a korház,ha nem mullik.Hát péntek,és szombat éjszaka még szenvedtem,de ezt az éjszakát már átaludtam.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Krisztina basszus ez nem hangzik valami jol :cry: sajnalom.milyen gyogyszert kaptal?partusistent vagy valami mast?

hat ha kell akkor fekudj,siman kihuzhatod a vegeig is hisz zart vagy meg.
magneziumot szeded?

Kép
monyo83
 
 


igen azt irt ki,meg mellé egy ,másikat,de arra a gyógyszerész azt mondta,hogy szlovén gyógyszer nálunk már évek óta nem kapható,és adott egy ugyanolyat más névvel+magnézium.Most hogy kibővitették a szente poliklinikát,doki át van költöztetve a klotyó mellé.Gondolom mindent csak átvittek,ellenőrizve nem lett.A kengyelek annyira közel voltak állitva egymáshoz,hogy közéjük szorultam.Egyszerűen elnevettem magam,és mondtam neki hogy én ide beszorulok,szegényem meg nézett,hogy mi van?!

Kép

Kép
krisztina29
 
 


figyi nekem van itthon egy doboz bontatlan partusistenem.ha kell szivesen odaadom,nekem nincs ra szuksegem(en nem szedtem be amikor kiirta)ugyis csak elromlana a fiokban es hat nem olcso gyogyszer,tenyleg neked adom nekem nem kell.
meddig tart ki amit most felirt?

amikor en voltam oylan por volt a sentenel hogy majd behaltunk.nem tudod mivel bovitettek?lettek valami uj szolgaltatasok?

mikor kell menned legkozelebb hozza?

Kép
monyo83
 
 


Nem tudom,lehet csak több orvosuk lett,és azzal a pár rendelővel már nem fértek el.Napi 4szemet kell szednem,és 50szem van benne.Nem tudom,hogy kell e végig,örülnék ha nem,elég rosszak a mellékhatásai,meg különben se szivesen szedek gyógyszert,de most muszáj.Valamikor január elején megyek majd ellenőrzésre.Neked már a jövő héten ctg!Megérkezett ausztriából a csomag.Kaptunk egy hordozót,picike,kis helyes,és sötétkék,meg olyan kis macis kerek pokrócféleséget,amit le kell teriteni a földre,felette pedig hid alagzaton függnek játékok.Nagyon cuki,a maci köldöke csipog.Valamilyen kézségfejlesztő dolog.Én simán elvoltam vele vagy fél órát.Most azon is pánikolok,hogy ha előbb jönne ez a gyerek,akkor januárban muszáj nekiállnom elkésziteni a ruháit,az enyémeket,és még mindig van egy két dolog amit be kell szerezni.Köszi a felajánlást,ha majd kell szólok

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Hello!
Nem jöttem a hétvégén képpel,mert carakodott a kompim! :?
De most bepótolom! :D Kép
Kedvenc képem Fruzsiról olyan kis manökenes itt :lol: :D
Kép És egy kis téli kép is.....

Kép
Kép
szintus
 
 


Eszem meg azokat a kis kerek pofikat.A manökenes pedig éppen jól esett ebben az időben.Szeret pancsizni?Én sikeresen nem aludtam megint,keményedtem rendesen.Már most ugy érzem,hogy fogytán a türelmem.De kibirom,ha sirva is

Kép

Kép
krisztina29
 
 


sziasztok.

szintus nagyon jok a kepek Fruzsirol :D igazan fotogen kiscsaj.
hogy vagy?te kapsz meg rendesen levegot?

krisztina remelem pihengetsz csak semmi megerolteto dolog!
te mikor delelott voltal bent a korhazba a dokinal akkor sokan voltak nala?volt hely leulni?

nalunk szombaton volt nagy riadalom,eros joslofajasaim voltak,mar sehogy sem volt jo,fekudtem ultem setaltam,aztan enyhultek es elaludtam.azert betojtam rendesen hogy menni kell :roll:

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!Hát azért nem fekszek állandóan,főzök,mosogatok,pakolászok,de csak finoman.Képtelenség feküdni,az is bosszant,hogy itt vannak az ünnepek,se rendesen feltakaritva,vasalni valóm is halomban,de már mosnom kell.. :evil: .Hát rátudják hozni az emberre a frászt.Sokan voltak,de a multkor délután is.Leülni azért volt hely.Tegnap feldiszitettem a fát,olyan szép.Majd teszünk fel képet a poznanicire

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Krisztina a fene egye meg most a takaritast :!: :!: :!: pihenj :!:
nem akarod ido elott megszulni Armint ugye?akkor meg tarsd be amit a dokid mondott,fekudjel minnel tobbet mert allva a sulytol megnyilhat a felpuhult mehszaj.

remelem azert a ctg eseknek nem kell kivarnia sort,amugy is azt elobb megcsinaljak csak utanna nem tudom mikor jutok be a dokihoz.

Kép
monyo83
 
 


Krisztina egyet értek Monyóval hadjad a francba a takarítást!
Az idén olyan lesz,amilyen még egy egész élet áll elötted,hogy takaríthass!!! :wink: Tehát csak izzybe légyszike! :D
Az egyik topicos csajszi az egész terhességét végig kell,hogy feküdje vérzés miatt!Persze neki sem mindegy(no-ná mi nők csak parázunk),de muszály a babóca miatt!!! :wink:
Még túl kicsike lenne,hogy megszülessen ám!!!!! :!: :!: :!:

Nekem fájások nuku(allahhh) csak néha úgy bekeményedik a hasam,mint a kő.Ülés közben is.Eddig csak ha álltam.
De nem fájdalmas és állitólag így a 34.-dik héten ez már belefér! :wink: Még egy erős hónap és itt van a kistesó! :wink:
Levegőt igewn kapok,nem is volt gondom azzal!
De nekem nagyon fáj a fenék csontom és a többi csont ott lent!
Nektek nem?Gond.ez a túlsuly miatt is van....
:(

Mára szinte elolvadt a hó! 8) Nem lesz fehér karácsonyunk! :(
Talán újévre újra lesz hóesés.....
Ti akkor végül merre mentek újévezni?

Kép
Kép
szintus
 
 


szintus orulok hogy jol vagy.
nekem a fenekcsontom nem faj,csak neha a derekam na de az brutal.
mi itthon leszunk ketten,ugy volt hogy jonnek a haverok de nem ugy alakult.
majd apival koccintunk ketten,ilyen ugysem volt meg.

Kép
monyo83
 
 


Pihenek,csak morfondirozok,de nem kockáztatok.Ma elmentünk bevásárolni az ünnepekre a rodityba,és 2perc mulva vonszoltam ki magam az autóhoz,mert beszédültem,meg keményedtem,meg görcsöltem.hát most már semmire való vagyok.Anyám ugy beijedt,hogy fele dolgot meg se vette,hogy minnél előbb kinn legyen velem.A multkor mig vártam a dokira volt ott pár kismama ctg-n.Nem vártak sokáig,az egyik ki a másik be.Nálunk szilveszterkor ugyanaz a felállás lesz,mint tavaly.Barátnőm,és férje jönnek hozzánk(jövendőbeli keresztszülők),eszünk,iszunk,és dumcsizunk,mig nem álmosodunk el.Amolyan nyugdijas program :D .Vasárnap megyünk szülinapra,szombatra azok vannak meghiva,akik buliznak,mi meg másnap a gyerekesekkel,meg az öregekkel :? ,hát ide jutottunk. :D .kellemes ünnepeket lányok,puszi mindenkinek.

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Kellemes karácsonyi ünnepeket
kívánok nektek és családotoknak
!

Kép

Kép
Kép
szintus
 
 


sziasztok.

Szintus es Krisztina.

Boldog karacsonyi unnepeket kivanok nektek :)

Kép
monyo83
 
 


Remélem mindenkinél jól teltek el az ünnepek :wink:
Annyit vártunk rá és gyorsan vége lett :(

Nálunk minden okésan sült el,tegnap kifáradtunk nagyon,nálunk volt
az ebéd! 8)

Hozok két képet a kicsi lányomról :D
Egy télapós(az ölében ül,gyorsan összebarátkoztak)
Egy karácsonyfás(a szüleimnél szenteste)
pusziiii Kép Kép

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!Valóban gyorsan elmultak az ünnepek,na de pár nap,és itt lesz szilveszter.Anyuméknál voltunk 24-én mint mindig,jókat ettünk,dumcsiztunk,25-én pedig itthon ejtőztünk.Nagyon barátságos kislány ez a Fruzsi még a télapótol se ilyett meg.Nekem 2db télapós képem van kiskoromból,az egyiken már görbül lefelé a szám,a másikon már bömbölök.Ezek az ünnepek teljesen felboritottak,néha el kell gondolkodnom milyen nap is van ma?!Holnap meg szülinapra megyünk.Ma olyat csináltam,amit még soha,ülve vasaltam!

Kép

Kép
krisztina29
 
 


sziasztok.

remelem mindenki jol van.

nalunk jol teltek az unnepek,voltunk anyoseknal es anyaeknal is,ettunk ittunk lebzseltunk.
a delutanjaimat vegig fekudtem,mar azt sem tudtam hogy jo fekudni hol itt hol ott nyom Noci.

krisztina akkor te most januarra keszulsz szulesileg?meg a vegen egy honapban szulunk :wink:
mikor rakjatok ossze a kisagyat?

szintus,Fruszi milyen aranyos.nem is felt a telapotol?en sosem ultem telapo oleben,feltem tolle.
neked most mi a kovetkezo lepes?en holnap megyek ctg re.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!Hát,nem tudom Monyó mitévő legyek.Jobban nem vagyok,tehát azt is számitásba kell vennem,hogy nem birom végig kihordani.Azt semmiképpen nem akarom,hogy teljesen váratlanul érjen a dolog.Ma rátelefonálok az asztalosra,hogy elkezdte e a komódot,jó lenne ha az is minnél előbb készen lenne,és a babaruhákat is elkészithetném.Táskámból még hiányzik pár dolog,és azt se tudom mikor tudnék bevásárolni,mert fél óra állás után muszáj leülnöm.Kiságyat fogalmam sincs mikor kellene összeraknunk,lehet január vége felé,nem tudom... :roll: .Holnap mész ctg-re!Nincs már sok a gyógyszeremből,ugyhogy majd jelentkezek,és átveszem tölled.Apum hozott nekem gyerekpezsgőt,a neve Süsü party drink,ugy nevettem rajta,hogy potyogtak a könnyeim.Mondtam embernek,ettől jól befogunk baszcsizni

Kép

Kép
krisztina29
 
 


Monyó következő lépésem jan.5.-én doki.
Akkor megyek be a szülészetre és megbeszéljük a műtét időpontját :roll: (rezeg a seggem amikor erre gondolok,nem tudok belenyugodni,elfogadni,hogy felvágnak,pedig probálok)
Azután pedig majd megbeszéljük a ctg.időpontját!
Istenem ez is eljött,innentől már csak pár lépés a szülésig! :wink:

Krisztina remélhetőleg még 5 hétig kibirjátok együtt.
Utánna már bármikor jöhet a kiskrapek! :D
Süsü pezsgő :lol: :lol: :lol:

Mi barátokhoz megyünk újévezni visszük a Fruzsinát is.
Amikor elálmosodik,elalszik,akkor hazajövünk!
Mégiscsak ne legyünk már otthon.Épp eleget ülünk a fenekünkön a házban!
:roll:

Pusziiiii

Kép
Kép
szintus
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?