Új privát üzeneted érkezett!

Röpcsi, gratula, nagyon szép eredményeid lettek! Még fagyiba is jut, hogy legyen kistesó:)))) Drukk a beültetéshez és még idén babás leszel!:)

Kamilla, drukk a vérvételhez!

Mary, Krisz, ti hogy érzitek? MIkor van vérvétel nálatok?

Mmzsó, január 4-én mehetsz akkor? Nyitva lesznek?
A csontizotóp majd biztos nem fog kelleni, mert sikerül a lombik+!:))))
Vendég
 


twist
Én megmondom őszintén nem érzek semmit.A néha elég erős
mensis görcsöket kivéve.De az mindenkinek van.
Egyébként semmi.Olvastam a blogodat hogy te miket
éreztél,és nekem azok nincsenek.Semmi.Tesztelni meg nem
akarok mert akkor azon fogom magam stresszelni ha negatív.
Szóval nem tudom.Ilyenkor már kéne érezni valamit nem?
kamilla
te hogy vagy?
ditke
Nagyon eltűntél
mary
Mizujs veled?Jól vagy?
röpcsi
?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


twist
Ja hétfőn lesz vérvétel

Kép
Kép
krisztike54
 
 

 
 

Twist, bizti elkerülte a figyelmed, kérdeztem egy másik topicban, hogy kihez jársz terhesgondozásra.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


twist
Ez engem is érdekelne.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Helló!


Ma jó korán keltem, mert tegnap este úgy megkívántam egy almát, hogy nem tudtam neki ellenállni (pedig azt kellett volna :oops:), megettem és utána vettem be az IR-re a gyógyszeremet. :( Éjszaka nem is volt baj, de reggelre úgy égett a gyomrom és lett egy kis savam is, hogy muszáj voltam felkelni és egy kis pirítóst csinálni.:oops: :( Tudjátok, az emberek mindig azt mondják, hogy tanulnak a saját hibájukból. Hát én mindig próbálok belőle tanulni, de sajna időnként elkövetek egy ilyen hülyeséget, hogy nem kekszhez, hanem egy almához nyúlok. :oops: Mondjuk a dolgok jó oldalát nézve, merthogy az is van :!: :D Visszapörgetve egy évvel ezelőtt re az időt, elég jól állok evvel az esti evéssel, mert tavaly ilyenkor mármint este, ha éhes voltam chip-set ettem v. valami más hizlaló dolgot, most meg gyümit v. egy, két kekszet eszek csak és azért így sokkal jobban érzem magamat, jobban odafigyelek magamra. :D
Vendég
 


röpcsi
Savasnak én is savas vagyok.Állítólag az sem jó a babának.
Vigyáznunk kell.
Képzeljétek a Kaális barátnőmnek sikerült az első beültetés.
Két csíkos tesztje van.Annyira boldog.Úgy szeretném én is
ha 2 csíkos lenne a tesztem.Bár én nem csinálok,de azért
nagyon jó lenne ha sikerülne.Ahogy egyre jobban közeledik
a hétfő egyre jobban izgulok.
mary
Mizujs veled?Jól vagy?Ma még nem jöttél.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Sziasztok.
Kriszti,
már inkább nem panaszkodom.:(
Te hogy vagy?
Twist,
görcsök vérezgetés/vérzés nélkül, mellfeszülés, állandó sírás-ez minden.
Krisztivel együtt megyünk vérvételre, tesztelni én sem fogok, mert elég lesz szerdán szembesülni az eredménnyel.:(

mary80
 
 


Ráadásul semmi tünetem nincs,és ez is aggaszt.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Kriszti
Hogy vagy? Szeded az ideggyógyász által felírt gyógyszert? Használ valamelyest?
Képzeld el, hogy kedden amikor volt a leszívás, akkor az altatás előtt amikor már bekötötték az infúziót, kaptam még valami injekciót, jártak-keltek körülöttem az altatóorvosok amikor egyszer csak olyan érzést éreztem a mellkasomba, mintha valami nehezék lenne rajta „mintha valaki ráült volna v. egy nehéz súlyt rakott volna rá”. :( Szörnyű volt, pár másodpercig azthittem ez csak valamelyik gyógyszertől lehet és ez az érzés csak futó érzés lehet és mindjárt el is múlik, de nem így történt. :oops: :( Szóltam, hogy fáj a mellkasom, nehezen tudok levegőt venni. Ahány voltak ott az altató orvos és az asszisztense, Kati is mind odajöttek és egyből segítettek is. :D Kaptam valami injekciót és aztán 1,2 mp-en belül jobban is lettem, de azért eléggé megijesztett ez a nyomóérzés a mellkasomnál. :D :oops: Eszembe is jutottál, hogy Úristen Neked milyen lehet ezt az érzést otthon tapasztalnod, mennyire rossz, ijesztő érzés is ez! :oops: Szerencsém van, hogy nekem ez csak a műtőben jelentkezett, egyből tudtak rajta segíteni, mind gyógyszerileg, mind nyugtatásilag, de örök életre megjegyeztem milyen érzést is érezhettél Te. :oops: Tényleg most, hogy szeded a nyugtatót van valami tüneted? Pl-ul ez a mellkas fájdalom elmúlt már?
Vendég
 


Babaimadó
Szívből örülök és Gratulálok, hogy minden a legnagyobb rendben van a kisbabátokkal :!: :!: :!: :D 8) Örülök, hogy ennyi várakozás és kezelések után spontán sikerült a kis csodátok, kisbabátok, aki most már jó helyen van a pocakodban :!: :wink:
Otthon maradsz most, hogy tudod, hogy kismami lettél vagy dolgozol még egy ideig?
Táppénzre mész? Mikor mész legközelebb orvoshoz?
Vendég
 


Adri
Sajnálom még egyszer, hogy nem sikerült a kezelésed :( , de annak viszont örülök, hogy ilyen optimistán a jövőbe tekintve, - hogy akkor sikerülni fog -, nézel :!: :D :wink: Ez a beszéd :!: :D Sikerülni fog, sikerülnie kell :!: :!: :!: :D
Szerintem...... persze nem biztos, lehet, hogy Neked a beavatkozás után kellett volna egy kis idő, habár ki tudja, mert ez is egyénenként változó. :roll: Van, akinek ezek után a beavatkozások után egyből sikerül teherbe esnie, valakinek, valamiért meg még nem. Bízzunk benne, hogy Neked kellett még egy kis idő és 2010 év elején már sikerülni fog a kezelés vagy az is lehet, hogy kezelés nélkül is sikerülni fog és végre hozzátok is megérkezik a várva várt kisbabátok :!: :D Párod, hogy éli ezt meg?
Vendég
 


Ditke
Sajnálom, hogy megjött:!: :( Nálatok most mi lesz majd a következő lépés? Még egy inszem vagy Ti is lombikra mentek?
„Nagyon-nagyon drukkolok neked!!!!!! Sok szép petikétek lesz, aztán azok szépen elkezdik a fejlődést, majd 8,5 hónap után pedig a karodban tarthatod őket!!!!!!” Köszönöm szépen aranyos vagy!!!:D Remélem, így lett, a petikék már megvannak, taliztak is a fiúkkal, most már a babyken a sor, hogy megtapadjanak, megmaradjanak :!: :D
Hát hallod, nem semmi az anyósod, de apósod sem! :shock: Nálunk is időnként beindulnak az anyósok, meg a nagyszülők.......főleg mondjuk így ünnep tájékán. Mindenki mond valamit, ami nem igaz vagy nem úgy volt, lesz egy nagy xar kavarás, aztán minden visszaáll a régi kerékvágásba. :?
Vendég
 


Twist
Örülök, hogy jól vagytok Dorottya babával :!: :!: :!: :D Gratulálok a diétához és az odafigyeléshez, ügyi vagy, hogy kordában tartod, tudod tartani a cukrodat, a dokid is meg van veled elégedve és a szigorú dokinál is átmentél :!: :D :wink: Tudtam én, hogy ügyes csajszi vagy drága Twist, Gratula még egyszer :!: :wink:
Sajnálom, hogy a munkahelyi továbbképzés miatt Dorottya megszületése utána tanulnod kell majd! :? Remélem, sikerült elintézned, hogy csak 6 hónapos kora után kezdjed el a tanulást!!! :D
Hormonváltozás, ez teljesen értetődő nálad is Twist, mert amíg mi arra gondolunk, hogy milyen jó lenne már, ha tudnánk, hogy sikerült(ek) a pici(k), Te arra gondolsz, hogy milyen jó lenne már annak a párnak a helyében lenni, akik azt a kis csöppséget hazavitték. :D Hihetetlen, hogyhogy elszállt, milyen gyorsan, ez a 9 hónap és nemsokára már a karodban tarthatod a kisbabátokat :!: :shock: :D
Vendég
 


röpcsi
Nem szedem a nyugtatókat.Nem akarok ártani a babának.
Amíg birom birom.Ma végre képzeld aludtam rendesen.
Így 2 hét után jó nem?Hát ez az érzés borzasztó ténleg.
A mellkasomat még mindig érzem de már nem annyira.
Citromfű teát iszom attól aludtam tegnap szerintem.
Ja meg homeopátiás bogyót szedek.Talán az is használ.
Nagyon remélem hogy rendbejövök. Mert borzasztó érzés
napokon keresztül nem aludni.Ellenségemnek sem kívánnám.
Te jól vagy most?Írtam privit tegnap.Olvastad?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Mmzsó
Igaz ez a kezelésed ugyanolyan volt, mint az előző, de az előző kezelés sikerességéhez talán több reményt fűtél nem igaz, mint ehhez, hiszen ez az inszemetek nem is lett volna, ha Te nem beszélsz a dokival, veszed rá a dokit, hogy még az ünnepek előtt legyen még egy kezeléseteket és ha esetleg ez sem sikerülne, akkor már tényleg a lombikprogram jönne :?: :!:
Sajnálom, hogy nem sikerült ez a kezelésed sem, a lombikprogrammal biztos, hogy sikerülni fog :!: :D :wink:
Én azt mondom, - habár tudom, most ez sovány vigasz, - nagyon jól döntöttél, hogy ezt az inszemet is végig csináltad, ami igaz babát nem hozott, nem sikerült, de ha nem hallgattál volna a belső énedre, hogy még egy kezelést még ebben az évben meg kell, hogy próbáljatok, akkor biztos, hogy az ünnepek alatt v. később bántott volna ez. :(
Mi amikor a 3, 4-dik inszemnél tartottunk, páran a környezetünkből mindenáron azt akarták, mondták, hogy ebből a kezelésből többet már ne csináljunk, hanem lombikra mennyünk! :? :evil: De én nem akartam, én úgy gondoltam és Murber doki is azt mondta, hogy meg kell még próbálni, végig kellene még az 5, 6 inszemet is csinálni, hiszen vannak, akiknek ebből a kezelésből ezek az utolsók sikerültek és hátha nekünk is ezek közül valamelyik fog majd sikerülni :!: :D Sajnos a hat inszemből egyetlen egy sem sikerült, de örülök, hogy hallgattam a belsőmre és igaz nehezen, de végig csináltuk, kihasználtuk az összes lehetőséget :!: :D
A vizsgálatokkal kapcsolatban a röntgenezésnél a sugár nem árt Neked?
Hasi ultrahangra miért van szükség? Pécsre együtt mentek, utaztok le a pároddal, ugye?
Tényleg Zsó, a "gyerekeidnek" lesz valami előadása karácsony közeledtével?
Vendég
 


Jaj, Zsó, ne haragudj, most látom, hogy alig olvasható amit Neked írtam! :?

Kriszti, tegnap nem kaptam privit tőled! :(


Kamilla
Holnap akkor talizunk:!: :D Nagyon drukkolok holnapra, hogy jó, pozitív vérkép eredményed legyen és baba kimutatható legyen :!: :D :wink: Hány órára mész a klinikára?
Kamilla, tudom, hogy Te is zselét használod, és evvel kapcsolatban lenne kérdésem:
A zselét mindig ugyan abban az időben kell fellőni vagy elég akkor amikor lefekszek aludni, tehát fél 11 v. 11 óra magasságában? A naplóvezetés miatt kérdezem csak, hogy csak este 20:00 órakor lehet ezt fellőni vagy 21:00 órakor 21:25 kor v. fél 11 kor is lehet?
Tegnap napközben még fájdogált, érzékeny volt a hasam, de este fele már szépen elmúlt.:D Este viszont a zselé fellövése után nem sokkal elkezdett fájni, görcsölni az alhasam, de szerencsére egy kis idő után ez az érzés el is múlt, nem kellett rá bevennem semmit. A fellövés előtt 10 perce már feküdtem az ágyon és akkor nem volt semmi bajom, de ahogy fellőttem, utána nem sokkal jelentkezett ez a fájó, kissé görcsölő érzés. :oops: Nem tudom, hogy attól-e, hogy még érzékeny vagyok esetleg belül vagy a zselé hatása ez?! :roll:
Vendég
 


Röpcsi, Te aztán belendültél :lol: :lol: . Köszi a drukkot. Dolgozok, de most picit itthon vagyok, aztán majd megyek vissza, ha nem elsz semmi gond.

Csajok, mikor mentek vérvételre?

Kriszti, a barátnődnek gratulálok!Ki a kaális dokija?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


baba
Nem tudom ki a dokija.Csak annyit tudok nő.
röpcsi
Hogyhogy nem kaptál levelet?Megpróbálom mégegyszer.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Röpcsi:)
Örülök neki, h. így sikeredtek a "gyerkőcök".Emlékszel, mennyire el voltál kenődve, és mi mondtuk Neked itt, h. nyugi, rendben lesz minden?!:D
Bocsi, h. beleszólok, hisz nem tőlem kérdezted!!
Azt mondta a prof, h. ugyanazon időben!de nekem is szoktak 1/2 órás csúszások benne lenni!

mary80
 
 


mary
Mizujs?Jól vagy?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Mary
Ne sírj, próbálj meg erős lenni, a magad és a babáid érdekében :!: Kép :( Kép Kép Na, ez félig-meddig nagyon hülyén hangzott, bocsi. :oops: Nem akarok jó tanácsokat osztogatni, mert tudom, hogy mondani mindig könnyű, de véghez vinni a dolgokat mindig sokkal nehezebb :!: :D :( Én még eddig senkitől sem kaptam kioktatást, beszólást de jól tudom, hogy nem fogom tudni megúszni és az elkövetkezendő napokban biztos, hogy én is fogok hallani egy, két atyai jó tanácsot, amire már most megpróbálok felkészülni :!: :?
Eddig, ami bosszant és félig-meddig zavar egy kicsit, az a párom húgának a kezelésünkhöz való hozzászólása. :? Általános hetedik osztályába jár és anyósoméktól tudja, hallja valamelyest hogy mi milyen kezelésen veszünk, vettünk rész, de igazából nincs nagyon képben, amiért én nem is hibáztatom. De anyosómékat viszont valamilyen szinten igen :? , mert az egy dolog, hogy nem értenek ehhez az egészhez, hiszen anyósomnak egymásután sikerültek a gyerekei, nem ismernek olyan embereket, akiknek spontán ne sikerült volna, csak kezeléssel és csak minket ismernek így, hogy ilyen helyzetbe vagyunk….. A lényeg, hogy a leszívás napján este megnéztem az e-mailjeimet és láttam, hogy Ő, mármint a párom húga küldött nekünk egy üzenetet. Elolvastam és a következőket írta: „Szia, hallom valami lombik bébi van már a hasadba anyutól hallottam, nagyon várom a karácsonyt végre nálunk lesztek…..”. :shock: :shock: :shock: :evil: :? Valami lombik bébi :?: :!: :?: :!: :shock: :evil: Ahhh,…..tudom, nem kellene evvel foglalkoznom hiszen tiniként azt se tudja mi az, hogy lombikbébi, meddőség, gyerektelenség stb. de az Isten szerelmére az anyosóm miért nem tud normálisan fogalmazni, miért kell ilyen szavakat használnia és ilyet mondania egy gyereknek :?: :?: :?: Valami lombik bébi :!: :? Hát ez órási :!: :? Miért nem már marslakót vagy űrlényt mondott? :evil: Nem hiszem el, hogy nem lehet ezt az egészet normálisan közölni egy gyerekkel, hogy mivel nekünk magunktól sajnos nem jött össze úgy, mint a férjem bátyjáéknak vagy a barátainknak a baba, kezelésre kell járnunk, ami annyit jelent, hogy igaz orvosi segítségre van szükségünk, de a kezelés által sikerült gyerek/gyerekeink ettől még „ugyanolyan” gyerekek, mint a többieké :!: Milyen pongyola megfogalmazás ez :?: :?: :?: Ez az általuk nevezett valami lombik baba, az életünk, a csodánk, a gyerekünk :!: Én se mondom azt vagy az ismerősöm gyereke se kérdezi azt tőlem, hogy a férjemnek van valami spontán húga?
Áhhh, nem bosszankodok, inkább lazán veszem a dolgot és azt mondom akkor, hogy igen a röpcsiéknek lombik babájuk lesz, a barátainknak meg spontán gyerekük van, valami sponta gyereket hordtak a hasukba! :?
Vendég
 


röpcsi
A görcsölgetést fogod is érezni.Én a mai napig érzem.
Olyan mintha meg kellene jönnie nem?
Hát nem találom amit neked írtam pedig olyan sokat írtam.
Na mindeggy.Fogalmam sincs hova tűnt.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


röpcsi
Ne foglalkozz senkivel.Nem tudja aki nincs benne.
Igen fogalmazhatott volna máshogy is nade ha ilyenek
akkor nincs mit tenni.Ez van.Ne törődj velük

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Röpcsikém,
Ne vedd fel, kérlek!Tudom, könnyű mondani, de próbáld meg!
Krisztikém,
Ugyanaz, mint eddig.
Ne haragudj, h. nem hívtalak, de nem akartam, h. az állandó zokogásom Téged is lehúzzon.
Nem Twist-et utánozva, de én is írtam már pár blog bejegyzést, talán a lelkem +könnyebbítése-hú, de hülyén fogalmaztam-miatt.

mary80
 
 


Na, és még a másik vonalzóm is lehagyta :cry:

mary80
 
 


Bocsi Csajok a kínlódásért, csak próbálgatom.:(

mary80
 
 


mary
Nyugodtan hívjá ha úgy érzed.l.Képzeld én végre jót aludtam.
Annyira nagy dolog ez nekem .

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Reggel óta görcsölök, lehet, h. meg fog jönni:(

mary80
 
 


Elhiszem,és örülök neki.

mary80
 
 


Mary, vagy nem!!Drukk ++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


mary
Nem fog megjönni.Csak emlékszik a szervezet hogy most
kéne megjönnie.Majd meglátod. :D

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Köszi, Baba, csak sajnos nem tudok pozitívan hozzáállni:(
Eddig is görcsölgettem a transfer óta, pénteken nagyon erős volt kb.30 perces, de a mai olyan, mint, amikor + szokott jönni.
Azt hiszem, itt a vége :cry:
Vagyis, az majd akkor igazán, ha meg is jön:(
Olyan jó Nektek Csajok, h. van erőtök, kitartásotok,és nem adjátok fel,mint én :cry:

mary80
 
 


Hétfőn kellett volna Kriszti, de nekem tudod, szoktak csúszások lenni.
Nem baj, mehetek vissza dolgozni-hurrá, és majd mki rajtam szánakozik, jó érzés lesz :cry:

mary80
 
 


mary
Nem fájnak a melleid?Nekem rettenetesen.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Úgyis csak panaszkodni tudok Nektek is! :cry:

mary80
 
 


Kriszti,
De nagyon!

mary80
 
 


mary
Ne add fel.Tudom hogy nehéz,de ténleg nem biztos
semmi még.Amíg nem jön meg van remény.Hidd el.
Eszedbe sem jusson feladni!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Ettől a progeszterontól fájhat ennyire vagy már ez a sok
hormon?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Nekem sose szokott görcsöm lenni amikor megjön,
de most én is görcsölgetek rendesen néha.Nekem olyan
5 percig szokott tartani kb.De az erős.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Nem tudom mitől van.Tudod Te is, h. a beágyazódás is járhat görccsel.
Szédülés környékez-bizti az ideg miatt.:(
A mellem majd szét szakad.
Na, mennyit tudok én nyafogni :cry:

mary80
 
 


Én sem tudom mary.Lehet a szédülés is jó jel.
Nekem is majd szét szakad a mellem.Éjjel nem
is tudok oldalt aludni.Ja és köhögök is.De csak
ilyen szárazköhögés.Valami fura van nálam is
mert a mellkasomat is érzem még mindig.
Én már nem tudom.Nekem is annyi bajom van mindig.
Mi vagyunk a két nyafizós csaj mary :D

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Az egyik lombikos barátnőmnek, megjött a vérzése, nagyon megijedt és az első vérvételnél még nem annyira, de a másodiknál már teljesen biztosak voltak abban, hogy várandós! :D
Egy kisfia, Bálint és egy kislánya Liza született! :D 2 hónapig volt vérzése, úgy, hogy közben feküdt, de a babákkal minden rendben volt! :wink:
Mary szívesen biztatnálak szóban is, persze sajnos nem most, mert megint jönnek a lakást megnézni (13:00-ra), remélem most meg is veszik, mert ez az állandó takarítás már idegesítő! :? Még jó, hogy utoljára csinálom ezt, mert holnaptól pihi van! :wink:
Esetleg meg lehetne nézni a blog bejegyzéseidet? Szívesen elolvasnám, akár vidám, akár szomorú dolgokról írsz! :D
Vendég
 


Röpcsi, persze,nyugodtan. Nem reklám céljából írtam ki, h. hol lehet megnézni, de nekem így könnyebb, ha kiírhatom magamból!
Köszi a bíztatást, remélem nekem is laknak bent.
Csak most már vigyék el tényleg a lakást!
Kriszti,így van!Bermuda 3szögből most Röpcsi kimarad!:)

mary80
 
 


Köszi Csajok, nem foglalkozok a fent leírt hozzászólásokkal :!: :D

Nézzétek csak ez a kép most pont ide illik:
Kép :D
Vendég
 


Mary és hol lehet olvasni a blogodat?

Csajok a bermuda 3 szögből is van kiút :!: :D
Vendég
 


Melyik kikötőhöz mennyek elétek?

Kép

Miami vagy San Juan vagy elnevezünk egy kikötőt a babás érkezőknek :?:
Vendég
 


Jaj, mindjárt itt vannak és még fel kell mosnom, meg letörölgetnem, álmos is vagyok, nincs is kedvem.........nem folytatom tovább! :(
Vendég
 


Minek rendet csinálni, avval csak zavarba hozom nem? Azthiszi Ő miatta csináltam csak rendet. :lol: Kupiba legalább látja, hogy mennyi minden elfér ebben a lakásban! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


mary
Na látod mit írt röpcsi.Ezért írtam hogy eszedbe sem jusson
feladni.Nem szabad.Én is nagyon félek a hétfőtől.
Bermuda háromszög. :D
röpcsi
Amiket írsz mindig elképzellek ahogy előadod és itt vigyorgok
magamba.Olyan jó elő tudod adni a dolgokat. :D

Kép
Kép
krisztike54
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?