Új privát üzeneted érkezett!

Szösz!

Tetszik a koszorúd!

Nálunk is vannak konfliktusok a mennyit vagy itthon téma miatt. Szerencsére mostanában - nincs motorosszezon - férjecském nagyon sokat van együtt a Miluval. Délután hazaér a melóból és már megy is játszani. Ilyenkor csinálok mindent itthon. Milu is igényli ezt az időt.

Tojásallergia: bármilyen étel, amiben tojás található előjönne az allergiás reakció.
Milu mikor valamiből nagyon sokat eszik, akkor ritkán, de előfordul, hogy kihányja (bocs).

Kép
jaffa4
 
 


Remélem nem veszi le a fejemet.... :oops: :)

Tünci jól van, a méhszáj zárt, a haematomára utaló jel eltűnt. Ennek ellenére még vérezget, de már nem állandóan. Szigorú fekvés továbbra is. A fiatalúr is nagyon jól érzi magát.

Egyébként nagyon jól néz ki, a pocakja pedig szépen növöget.

Kép
jaffa4
 
 


Jaffa:Köszi szépen a híreket Tünciröl :wink:
Örülök hogy jól vannak,sokat gondolok rájuk,de jó lenne ha picit bejelentkezne :oops:
Jobbulást Milunak.Biztos ügyi leszel a vizsgán :wink: mi matekból irunk holnap.

Winchi:Akkor te bizti nagyon finom kenyeret sütsz :D ha majd lesz idöd ideírnád nekem a recetet :oops:
Sajnálom hogy elromlott a sütőd :cry:

Valakinek van hot pan sütője :?: :?: :?: :?: :?:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.14 17:04-kor.
Vendég
 

 
 

Jaffa jobbulást Milunak, neked pedig egy kalappal a vizsgához!

Tünci örülök, hogy jól van! Szóval te találkoztál vele...


Lara nincs hot pen sütőm nekem el sem férne a konyhába, sok helyet foglal. Ezért nme használom a mindent tudó szuper robotgépem sem, meg az a rengeteg alkatrész mindig leizzadok ha mégis előveszem valamiért.

A mi tuti kenyérreceptünk:
330 ml langyos víz
2 teáskanál só
1 teáskanál cukor
fél kiló liszt, itt lehet variálni hogy mondjuk 20 deka teljes kiőrlésű, 30 deka sima
1 csomag szárított élesztő

KépKép
winchi
 
 


Lara!

Azt hiszem anyósomnak van ilyen sütője. Ez az, amit a tv-ben reklámoznak?
Anyósom az egekig dicséri. Tényleg finomakat tud vele főzni. Nekem az álmom egy párnás kávéfőző. Sajnos az ára 32 000 Ft. Most nem engedhetjük meg magunknak.

Betti, Winchi! Én szívesen adnék nektek a felesleges vérnyomás értékemből. Mondjuk 15/10-et.
Pénteken elkezdtem gyógyszert szedni, mert már lekaptak a lábamról, hogy mégis mit képzelek, ez nem játék. Szar belegondolni, hogy ezt már el sem hagyhatom. Fő az egészség!!! 8)

Kép
jaffa4
 
 


Jaffa:Igen ez az amit reklámoznak :D a reklám alapján tetszik kicsit utánnaolvastam fórumokon van akinek bevált van akinek nem :roll: a szakács barátnőmnek bevált ő nagyon szereti.Úgy néz ki hogy jézuska hoz nekem egyet
:D
Így van fő az egészség :!: :!: :!: Én is szedek gyógyszert a pcos miatt Anyú meg cukorbeteg úgyhogy vigyáznom kell.
Most van valami új kávéfőző abba meg kapszula kell az is 40 ezer körül van párom megkóstolta a kávét izlett neki,én meg nem szeretem se a kávét se a cappuccinot úgyhogy jó volt mikor a császár után mondták ha fáj a fejem igyak egy kávét :roll: de nem fájt :D Aranyos Milu vonalzója.

Winchi:Köszi a receptet kipróbálom Anyuéknál :wink:
Vendég
 


Én meg csak most csinálom a kaját :oops: Délelött barátnömmel városba voltunk csavarogni.Úgyhogy még csak most sül a rántott husi meg rántott gomba lesz hasábburgonyával.Hannus meg alszik aztán még matekoznom kell,jaj már jó lesz egy kis szünet.
Milyen gyorsan megy az idő már mindjárt félév :shock:
Vendég
 


Lara nyitom az ablakot, küldhetsz egy adagot :lol:

Küldök cserébe csokis muffint, most sül :lol:

Jaffa párom is szed a vérnyomásra gyógyszert és a múltkor is mondta hogy neki ezt élete végéig szednie kell, milyen jó nekem, hogy nem kell semmit rendszeresen szednem. Belegondoltam és bizony mennyire igaza van...

KépKép
winchi
 
 


Milyen dúrva :shock: milyen fiatalok vagyunk és életünk végéig gyógyszert kell szednünk.De inkább ez mint egy komolyabb betegség.

Ok Winchi küldöm :lol: én is kinyitom az ablakot :wink:
Vendég
 


Én is voltam csavarogni, megvettem a párom karácsonyi ajándékát meg pszichodokinál voltam, hazafele meg nagyot sétáltam.

Tüncit fenéken billentem! Én sajnos nem láthatom most személyesen, mert messze van és lefesti nekem magát úgy, mint egy bányarém....mondjuk nehezen képzeltem el annak. :D

Jaffa, a Senseo kávéfőzőre gondolsz? Tavaly kaptam páromtól, de én nem annyira szeretem, mert kávépárnát még nem sok cég gyárt, amelyik meg igen, annak az ízét nem bírom, nem finom kávét főz. Ezt a Nestlé új gépet még nem próbáltam sehol, kíváncsi lennék az ízére.
Egyébként egyszerű kezelni nagyon és gyorsan van kávéd, csak valami más gyártónak kellene rátalálnom a termékére.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Betti:Párom is úgy kóstolta meg hogy a tescóba reklámozták a gépet persze jó hosszú sor állt ott de mondtam a páromnak hogy kóstolja meg mert ilyen drága gépünk úgysem lesz :oops:
Vendég
 


Vendég
 


Mindjárt felrobbanok! Most olvastam összefoglalót, a jövő évi változásokról, mi mennyibe is fog kerülni, cafeteria változások, adó stb...és az illeték 10% helyett 4%!!! lesz.
Ó basszus! Persze mi még a 10%-ot nyögjük áprilisig. Százezreket spóroltunk volna......jobb lett volna meg sem nézem.

Lara a médiában is ki lehetett próbálni még az ősszel, mikor megjelent a gép, akkor még nem voltak sokan, de nem is tudtam mit kínálgatnak ott és most utólag jöttem rá, hogy az volt. Szívesen megkóstoltam volna.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Ez a Nestlés.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Biztos lesz még rá lehetőséged mert szerintem nem kapkodják a gépeket én a múlt héten az interspárba is láttam hogy kóstoltatják.

Ne idegeskedj sajnos mi is mindig igy járunk.Nézd a jó oldalát, ti legalább már a szép új lakásba töltitek a kerácsonyt.
Tudtok már nevet?
Vendég
 


A gyermekorvosnak az Attila nevet diktáltam be.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Már most kellett nevet bediktálni?Szép neve lesz :D Párod is Attila?
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönjük a dicséreteket. :D

Jaffa, de jó, hogy hoztál hírt Tünciről, nagyon boldog vagyok, hogy jól vannak. :D
Vizsgához egy hatalmas kalappal!

Anyany, teljesen megértelek, anno nálunk is slágertéma volt ez, szerencsére már régóta vége. nem értem, hogy képes egy nő ennyire kihasználni a saját gyerekét és lenyúlni a családját? Ez nekem magas!!!
:shock:

Lara, az én férjem is csütörtöktől szabin van, de lehet, hogy a 2 ünnep között be kell mennie ügyeletet tartani. :?

Szösz, egyetértünk, ez nálunk is gyakran előjön, én mindig hulla vagyok, emiatt sokat vitatkozunk. Oké, ő is dolgozik, de a napi 24 órás műszak hónapok óta azért kicsit nehéz. Persze tündérke mindent megér, de időnként kell egy kis idő magamra is. Most játszanak a nappaliban.

Winchi, kenyérsütőnk nekünk is van, az volt az egyik nászajándékunk. Nagyon szeretjük, néha kelt tésztát is azzal csinálok. Vérnyomásom nekem is mindig alacsony, már hozzászoktam.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


ÁÁÁÁÁÁ, péntekre nappalra mínusz tíz, éjjelre meg mínusz húsz.
Húha, befagy a valagunk!
Azt hiszem az idén nem ücsörgök a hideg templomban az éjféli misén.....

Betti
Kép
betti0412
 
 


jó ez a kávéfőző!

nekünk csak egy tesco gazdaságos van. :D
de majd ha... egyszer...

nekem is piszok alacsony a vérnyomásom. 90/60on élek. a pulzuson magas hozzá. terhesen 100körül volt, nem terhesen meg 85felett.
a normál meg 72...
de ha 72 lenne, akkor én aludnék.

páromnak meg magas, a múltkor 180/70 volt, mert elfogyott a gyógyszere és lusta volt újat kiváltani.
neki a doki azt monda, hogy legalább 20 kilót le kell adnia, sok c vitamin, és sok mozgás. az segítene, a vélrnyomásán meg a triglicerid/koleszterinjén is. pláne azért, mert még csak 25éves...

beze, amikor a hitel elindult én még nem voltam képben, de azt nem kalkulálta bele se a férjem, se anyós, hogy mi van, ha a jövendőbeli barántő, esetleg feleség nem akar anyóspajtással egy fedél alatt lakni. mert anyós mindig elmondja, hogy nyugodtan hazaköltözhetnénk, ott a nagy ház...
én meg mondig mondom persze nem neki, hogy szegeden 2 híd is van... inkább oda...

lara!
anyós nem kifejezetten a hot pant próbálta, hanem valami nagoyn hasonlót, de kerek formájút.
piszok sok áramot fogyasztott, és nagyon sok tőle a gőz. legalábbis ezt mondta.


winchi!
nekem is hasonló a kenyérreceptem. kenyérsütőben szoktam megcsinálni. nagyon szeretem.
nekem is küldhettek ám muffint!!!
Vendég
 


Hot pan nekem is van, tavaly kaptam. Hááát.Tök sok minden leég benne, ha meg alacsony hőfokra veszed, akkor meg nem halad sehova. Egy vélemény. Igazából nem sokban különbözik szerintem egy sima gázon is használható sütőedénytől.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Jóhírek Tünciről!!! :lol: Köszi Jaffa, hogy megírtad, nincs nap, hogy ne gondolnék rá többször is, hogy vajon mi lehet velük. Szerintem végig feküdnie kell, ezek után a dokija nem fogja engedni, hogy fent legyen csak amennyit muszáj. Kitartást és nagy nagy ölelést küldök neki.

Nagyon szupik a képek Lexiről, Rékáról és Lottiról is. :wink:
Vendég
 


Alig bírtam belépni! :shock: Vagy én felejtettem el a jelszavam, vagy a fórum! :shock: De addig szórakoztam,hogy fél órára még le is tiltott, aztán most kértem új jelszót! :twisted:

Lara: Hannus már kapott bárányhimlő elleni oltást? Azt mikortól lehet? Nekem a védőnő azt mondta elég lesz akkor, ha majd megy bölcsibe, vagy oviba. De nekem is azt mondta, hogy most már kettőt adnak, mert az egy nem volt elég a tapasztalatok szerint.

Winchi: Sajnálom a kenyérsütőt, de most már nálatok is valaminek el kellett romlania, ebben a topicban, most mindenkinek valamiből újat kell venni! :cry:

Kriszti, Kriszta, Krisztina? Hogy szereted? Aranyos Lotti! :D

Zsófia: Hát igen, Réka örületesen tud pakolni!

Köszönjük a híreket Tünciről! Továbbra is drukkolunk Nekik, hogy minden rendben legyen! :)

Anyany: De a többi tojásos étellel nincs gond, ugye? Mert azt tudod, hogy aki tojásallergiás az nem kaphat H1N1 oltást!

Én is az alacsony vérnyomásos tábort erősítem. Van úgy, hogy úgy érzem elájulok, akkor 90/48-at szoktam mérni. Na ilyenkor muszály a kávé, bár nem szeretem, meg nem is merek nagyon inni,a szopizás miatt. Ha kólából is két pohárnál többet iszom, Réka éjjel tutira 3 órát fent van! Egyébként a férjem szülinapjára Senseo kávéfőzőt kért-kapott. De nekem minden kávé egyformán rossz.

Most látom Lara vonalzóján, hogy már csak 10 nap karácsonyig! :shock:

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Jó reggelt!

Mazsolám még az igazak álmát alussza, remélem még fél óráig csend lesz. Szoktam figyelni, hogy a legtöbb kisgyerek pillanatok alatt felébred. Milu is olyan, hogy kinyitja a szemét és már egyből csicsereg. Semmi álmosság...stb. Én meg, ha ő ébreszt minket, tudnék még negyed órát csukott szemmel pihenni. Azt sem tudom hol vagyok, mikor áthozom hozzánk kakaót inni. Ő persze folyamatosan nyomatja. "Szia anya! Jóóóól vagy?" "Bódog vagyok, anya." Imádom!!!

Betti! Én most kóstoltam egy barátnőmnél ezt a Senseot. Nem vagyok nagy kávés, néha rámjön a vágyom rá érzés, de nekem nem ízlett. Ők a legerősebb párnát veszik, és még ezzel is vízíze volt az egésznek. Lehet, hogy csak ők nem tudnak vele finomat készíteni, nem tudom.

Egyébként igen, erre a Nestlésre gondoltam. Lehet ki is fogom próbálni.

Képzeljétek, csökkent a férjem személyi hitelének a törlesztője 7000 Ft-al. Teljesen el voltam képedve. Ilyen is létezik manapság?!

Kérdés: ki, mit főz szenteste? Nálunk nagycsaládi összejövetel lesz. Anyósomék is jönnek. 13-an leszünk. Igaz nem nálunk, hanem anyukáméknál, de megígértem, hogy a szárnyas ételt én fogom készíteni. Van valakinek valami finom receptje?

Szép napot mindenkinek!

Kép
jaffa4
 
 


Sziasztok!
Köszönjük a dicséreteket.
Szösz Krisztinek hivnak a legtöbben.
A tojást én is most próbáltam Lottinak egészben, eddig csak a sárgáját kapta. Tudom mindenhol azt irják, hogy 1 év után, de ugy voltam vele, ha lesz valami tőle akkor leállok. Igy voltunk a krémtúróval is. Elöször kb 9 hós volt mikor próbáltam, sokat és büdöset bukott. Vártam vele olyan másfél hónapot és újra adtam, akkor már nem okozott gondott.
Kenyérsütőt csak addig akartam, amig nem dolgoztam pékségben.:) egy hét után már nem éreztem a friss kenyér illatát. Hiába akkor sült ki , friss, meleg, nem tudtam enni.

Igy ismeretlenül is örülök Tüncinek.

Jaffa: aranyos lehet Milu :)

Na megyek tökfözeléket csinálni

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Jó reggelt!

Matyi 6tól kukorékolt 7kor tejci, 8kor reggeli és fél órája újra alszik :lol:
Jó hideg van kint olyan igazi téli idő, nekem ezzel nincs bajom, mert szép tiszta az idő, a ködös, taknyos időt útálom!

Tiszta takony vagyok de más bajom nincsen, én nem tudom hogy ez most megfázás v valami baci. Tegnap akkorákat tüsszögtem, hogy Matyi sírva fakadt úgy megijedt.

Szóval Milu bódog? :lol: Édes :lol:

Jaffa van egy finom paplanos csirke receptem, gombás csirkemelles, ha szeretitek a gombát tuti recept :wink:
Ha kéred beírom

És csináltam sk szaloncukrot is, finom lett tettem hozzá pluszba rumaromát is és mazsolát nem
http://fozzunkolaszul.blogspot.com/2007 ... zilag.html

KépKép
winchi
 
 


csajok!
nem tudtok valahol olcsó albérletet?
olyan olcsót, hogy a gyedből tudjam fizetni...
lehet, hogy muszáj lesz költözni.
tegnap még jobban összevesztünk. nekem ebből már elegem van.
Vendég
 


Jaffa, nem a kávéfőző a gond, hanem a termék, amit beletesznek. Németországban van egy finom fajta, dehát oda nem mindennap járunk, a múltkori adagom elfogyott már onnan.

Anyany, sajnálom, de számoljatok 100-ig és beszéljétek meg, ha lehet.
Gyerek nélkül mi is összevesztünk már úgy, hogy beültem az autóba és irány haza, félúton leálltam egy dűlőútra, kibőgtem magam, és visszafordítottam az autót, aztán még két napig nem szóltunk egymáshoz.
A kislányom elvesztése után kész voltak az idegeim, a munkahelyen is iszonyatos felelősség volt, ő meg már unta a bánatos, szomorú képemet. Vannak nagyon-nagyon nehéz időszakok, de biztos van megoldás is.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Sziasztok!

Tegnap elfelejtettem írni, hogy Réka és Lotti is nagyon édesek. Reszkessetek fiúk, és Réka, Lotti apukái. :D

Anyany, nagyon sajnálom... :cry: Nem tudok mit tanácsolni, hasonló helyzetben mi majdnem elváltunk, ezt nem kívánom nektek. Az anyósodat ismeretlenül is utálom, én erre SOHA nem lennék képes. És naná, hogy nem költöznék össze vele!!! Igazából a férjednek kell a sarkára állnia, és rendezni a helyzetet. Most már ti vagytok a családja! Kitartást, bízom benne, hogy rendeződnek a dolgok, mi is túljutottunk rajta, most már "csak" a saját hitelünket fizetjük.

Jaffa, nálunk szenteste mindig halászlé a menü. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


beze, ha nem publikus, megírnád priviben, hogy jutottatok túl a dolgokon és mi volt a probléma? nagoyn jól jönne valami tanács...
én most nagoyn kivagyok.

Zsófi nagyon szereti az apját, de ettől előbb utóbb ő is nagoyn ki fog készülni...
Vendég
 


Anyany, oké, megírom, de most mennem kell, tündérke többet nem bír ki egyedül. Ma feltétlenül küldök privit.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Lányok!

Anyany:Nézted már neten az albérletet?Veszprémbe van egy olyan újság hogy veszprémi 7 nap ha jól tudom fehérváron is van,péntekenként szokták hozni abba is szokott lenni albérlet,érdemes megnézni hátha van valami jó.Megkérdezhetem hogy most mennyit fizettek?
Én ha mégegyszer lakást vennék(de nem fogok)biztos hogy egyedi fütésüt vennék mert a távfütésre a gatyánk is rámegy :cry:
Sajnálom a gondokat pároddal,remélem minnél elöbb rendeződik a helyzet.

Winchi:Légyszi küldj nekem egy picit az energiádból :oops: Nagyon ügyi vagy hogy ilyen finomakat csinálsz meg még közbe ajándékokat is készítesz :D

Kriszti:Szerintem azon a pár naapon már nem múlik,Hannus nagyon szereti a rántottát :D

Szösz:Úgy emlékszem 1 éves kortól lehet bárányhimlő elleni oltást kérni azt olvastam hogy a legjobb ősszel beadni igy most kapjuk a 2-ik oltást igazából úgy voltam vele hogy már eldöntöttük hogy beadatjuk igy nem várunk még évekig mert ilyen picin is összeszedhetjük bárhol.Olvastam róla fórumokon sokan írták hogy nem kell felesleges mikor meg olyan durván kijött a gyerkőcön akkor már persze oltás pártiak voltak.-na én utólag nem akarok igy lenni.
Képzeld Hannus is fiókba üldögél :D Szerintem látta Rékát a képeken :lol:

Jaffa:Milu de édes :D Már alig várom hogy Hannus is beszélgessen bár már nagyon sok mindent mond.
Vendég
 


Anyany, megírtam a privit.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Hűha Anyany!
Nehéz helyzetben vagy. Mi 3 hónapja külön élünk. De már alakulunk. Nálunk is közre játszott az anyós, meg egyéb nőnemű egyén. Én nem tudok tanácsot adni, csak legfeljebb leirom én is történetet. De! Arra nagyon jó volt mindekettőnknek ez a 3 hónap, hogy rájöjjünk hogy mit is jelentünk egymásnak. Én egyből válni akartam. Ő nem. Piszok nehéz volt az első hónap, meg most is sokszor kiborulok, hogy nincs mellettem. Most gyakran itt van és talán visszajön végleg. Az anyós elött viszont titkolja, hogy kibékültünk. Nem tudja, hogy sokszor itt tölti az éjszakát. Szerintem abban van hogy összeszedett egy nőt és nála van.
Jön a karácsony, választás elé állitottam, hogy vagy végleg minden cuccával visszajön, vagy egyedül fog karácsonyozni.Abba nem megyek bele, hogy az ünnep kedvéjért itt legyen egy pár napot és utánna minden folytatódik a régi kerékvágásban. Hogy éli az életét , minden hétvégén ivászat másnap délig alvás. Én meg küszködjek egyedül. Sok a sérelem amin túl kell jutni, mert van két csodánk akiknek megkell adni a családot a szeretetet a biztonságot. Volt ugy hogy sirva fakadtam mikor a két gyerek együtt játszot, hogy ő ebből már ki fog maradni?
Sok erőt és kitartást kivánok. És alakuljon minden ugy ahogy te szeretnéd!

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


A bárányhimlő oltást beadatuk Olivérnek, mikor kezdte az ovit. Volt közvetlen közel beteg gyerekek mellett, de nem kapta el.

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Húúú Lányok! Megdöbbenve és elborzadva olvasom az anyós hatását a családi életre!

Betti
Kép
betti0412
 
 


Hát ezen most ledöbbentem! Remélem mindenkinél rendeződnek a dolgok, sajnos ebben okos tanácsot nem tudok adni!

Lara ugyan már neked is rengeteg az energiád csak te az iskolára fordítod! :wink:

KépKép
winchi
 
 


Hú, Anyany sajnálom a veszekedést. Albérletet nem tudok, de nem tudsz előbb hazamenni Zsófival. Pár nap múlva rájönne a férjed, hogy mennyire hiányoztok neki és értetek menne. Ha nem akkor meg ráérsz akkor albérletet keresni. Tudom nagyon messze laktok, de talán jobb, mint mégegy albérletet keresni gyorsan. Se anyósod sem a férjed nem látja be, hogy ez nem a ti problémátok kellene hogy legyen, hogy hogyan fizesse a hitelét?

Én együtt laktam anyósommal 8 évig. Maga volt a pokol, de túléltük és nagyon erős a kapcsolatunk. Mi szinte nem is veszekszünk. Anyósommal azóta jó a viszonyunk, mióta nem nála lakunk, akkor folyton ő akarta megmondani mire költsük a pénzt sőt ő akarta kezelni is, de már mindegy. Csak azért írtam le, mert Betti írta az anyósok hatását. Én nagyon szeretem a férjemet, nekem ő az első kapcsolatom egyébként, 14 éves voltam, mikor elkezdett udvarolni. Az alatt a 8 év alatt párszor megfordult a fejemben hogy vajon megéri-e nekem hogy ilyen szarul éljünk sok sok veszekedéssel (főként anyós és a férjem harcoltak). Szóval néha elgondolkodtam, hogy inkább hazamegyek és hagyom az egészet a francba.
Most ez a pénztelenség is megvisel bennünket, de már játszva vesszük az akadályokat. Úgy értem feszültek vagyunk tőle, de nem egymást bántjuk emiatt.

Bárányhimlő oltás: Nekünk azt mondták akkor kell oltani Levit, ha majd ovis lesz, zárt közösségbe jár. Erre tavaly elkapta a mikulás ünnepségen, átadta Dorcsinak is. A mi dokink amúgy azt mondta 9 hónapos kortól lehet. Nálunk az már tárgytalan. Viszont tegnap megkapták az influenzásat. Eddig nincs gond, remélem nem is lesz.

Tojás: nem azért mondják, hogy csak a sárgája mehet 9-10 hónaptól főzibe, mert a fehérje allargizál?
Egyik barátnőm kisfia tojásallergiás volt, de kinőtte. 1 évig teljesen tojásmentesen kellett étkeznie és utána fokozatosan újra bevezetni.

Winchi basszus te még szaloncukrot is otthon gyártasz, le a kalappal előtted, irigylem a kézügyességed.

Nagyon aggódok a nagymamámért, meg a nagypapámért. Sajnos a mama már az utolsó stádiumban van. Már alig beszél és egész nap csak alszik. Pár falatot eszik csak. Papa meg pityereg fölötte. Úgy sajnálom.
Vendég
 


mancsa, nagyon sajnálom a mamádat. és a papádat is.
olyan szép, hogy ők még megbescsülték egymást.
az én nagymamám is ilyen, 47évig szerették és becsülték egymást a tatámmal.

sajnos haza nem mehetek.
nem csak a hosszú út miatt.
anyum ahogy elköltöztem, szétrobbantotta a szobámat, hogy a hugomnak jobb legyen. egy emeleti padlásszoba lehetne, de azt inkább nem, pláne gyerekkel.
anyummal is folyton veszekedtünk, de egyelőre nem tudok olyan embert, aki anyuval nem patáliázik folyton.
nem azt mondom, hogy nem szeret, mert engem is meg Zsófit is szeret, de jobb tőle távol. mert ilyenkor, ha 1-2havonta találkozunk, akkor minden rendben van.

meg azért sem akarok hazamenni, mert ott még ennyi lehetőségem sem lesz, mint itt munkát találni.
Vendég
 


Én elvált szülők gyermeke vagyok, apámmal a 10-30-ig kimaradt, de egy szó nélkül, tavaly az esküvőről küldtem neki képeket, azóta heti egyszer beszélünk, ott is van a húgom, 13 éves. De ha ránézek nem az jut eszembe, hogy az apám, hanem igazából semmi. Tudatában vagyok, de az érzések nem jönnek vissza. A múltat nem forszírozzuk, jól elvagyunk, de nem a régi.
Próbáljatok küzdeni amíg csak lehet és menteni a menthetőt, mert nem jó gyermek szemmel sem. Persze egy rossz házasságnál, kapcsolatnál már a válás is jobb, csak tisztességesen.

Én úgy hívom Szegedet, hogy anyósmentes övezet, mindkettő 60km-re lakik, egyenlő arányba. Anyumnak nincs ideje ránk, mármint, hogy beleszóljon bármibe is, még ott a 3 tesóm, 18-16-14 évesek, le van velük foglalva...anyósom 62 éves, még dolgozik ő is, vezetői beosztásban, pörög ezerrel.
Párom mondogatja, hogy haza kellene majd költözni egy-két éven belül, mert ott az a hatalmas ház, 5 szoba, azt csak felújítjuk és van egy szép kertes házunk...sőt nagyon készen kezeli ezt, de én nem nagyon vagyok az ötlet híve. Bármennyire is szeretem anyósom meg jól kijövünk, nem hiszem, hogy hasznos lenne a kapcsolatunknak az együtt élés.
Máshol is olvasom, hogy milyen szinten tud gondot okozni az anyós, én nem is értem, nem veszik észre magukat vagy hogy lehetnek ilyenek? Van itt egy topic, ez is a neve..valami anyósos, ott olvastam még durva dolgokat.
Nem tudom én milyen leszek majd egyszer....

Anyany, férjednek mi a hozzáállása véleménye? Ő elengedne nyugodt szívvel titeket?

Betti
Kép
betti0412
 
 


Mancsa, sajnálom a mamádat és a papádat is. :cry:

Betti, ez jó kérdés! Én se tudom, milyen anyós leszek, de az tuti, hogy nem fogom a gyerekemet/gyerekeimet kihasználni és belőlük élni. Megpróbálok majd nem beleszólni az életükbe.

Kriszti, kitartást, hátha a párod jobb belátásra tér.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Zsófi, ezt is elfelejtettem: a mellényt egy hosszú ujjú felsővel a KIK-ben vettem 1190-ért.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Anyany:Ketten szeretnél különköltözni Zsófival?
Én azt hittem olcsóbb albérletet keresel hármotoknak :oops: Valamit félreértettem :oops:
Vendég
 


betti!
neked is küldtem privit.

volt nekem olyan anyósjelöltem anno, akivel a fél éjszakát átdumáltuk, főzni tanított, aranyos volt és imádtam.
néha eszembe jut, hogy kár hogy utálok főzni, mert tőle nagoyn sok jó dolgot tanulhattam volna, annyira jól főz.

ez a mostani... na igen, ő már nem csak jelölt.

én igyekszem majd jobb és türelmesebb anyuka lenni, mint az én anyám. de azért legalább olyan szigorú.
viszont ha a lányom majd saját családot alapít, akkor és csak akkor fogok majd bármit mondani, ha kérdez, ha a véleményemre kíváncsi.

a szüleim 30 éve házasok. nem boldogok, hárman vagyunk tesók, három lány, én vagyok a legidősebb. van egy féltesóm is, apu előző házasságából. alig ismerem.
sajnos azért sem boldogok, mert apunak van egy olyan rossz szokása, hogy vannak olyan dolgok amikbe belevág és belebukik.
amihez meg ért, amiben jó, azzal meg alig foglalkozik.
anyu ilyenkor kibukik, és nagoyn kiborul.
Vendég
 


rhkriszti!
akartam írni, hogy nagoyn édes a kislányod! és irigylem a kis cofiját. :D

szosznek is akartam írni, hogy Réka már igazi kis nőci!
nagoyn sokat változott ő is!

és nem tudom bezének írtam e, hogy Lexi gyönyörű, remélem sokat rosszalkodik!
Vendég
 


Mancsa
Rettenetesen sajnálom a nagyszüleidet. Elsirtam magam.:(

Beze
Jó áron vetted a mellényt!

Nekem is vacsora alatt jutott eszembe, hogy vajon hogy fogok viselkedni mikor Oli hozza haza a lányokat. Persze most azt gondolom, hogy barátságos leszek, de biztos lesz olyan aki majd nem fog tetszeni. Mint ahogy most is van olyan gyerek a játszón akivel nem szeretem ha játszik. Az én szüleim soha nem bántották a tesóm volt férjét, meg az enyémet sem. Sőt a volt sogoromat fiúkként szereték. Anyu szive szakadt meg mikor elváltak és rá fél évre meghalt.

Winchi
De ügyi vagy! Én nem is gondoltam rá, hogy otthon gyártsak szaloncukrot :oops:

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Sziasztok!

Anyany: Hát én nagyon remélem, hogy nem ennyire komoly a baj, csak hirtelen felindulásból gondoltad ezt a külön költözést!

Kriszti: Sajnálom, hogy nálatok sem mennek túl jól a dolgok!

Ugyan mi is sokat veszekszünk, de inkább mindennapi apróságokon. Remélem idáig sosem jutunk el! Én is elvált szülők gyereke vagyok, sőt nekem az egész rokonságom tele van elvált emberekkel, én nagyon szeretném ezt a hagyományt megszakítani. Én még bízok benne, hogy "boldogan éltek, míg meg nem haltak".

Lara: Szóval Hannus eltanulta a fiókba mászást? :lol: Hát ha ilyen egyszerű, mutass neki képeket Matyiról, meg Rékáról, ahol lépegetnek! :lol:

Jaffa: Nagyon aranyos lehet reggelente Milu! :D De miért nem volt "Bódog" délelőtt, mikor összefutottunk a városban?

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Nálunk is volt anyós gond :cry: Mielött vettük a lakást egy házat akartunk venni de anyósék beleszóltak jól felhúztuk magunkat és vettünk egy lakást amit a mai napig bánok mert egyedül vagyok itt és nagyon rossz :cry: Azóta persze nem szólnak bele semmibe "tanultak az esetből"végülis mi jártunk rosszul és jó hülye voltam hogy hagytam hogy beleszóljanak kb rá egy évre is még nehezteltem rájuk.De most már nem ,nagyon sokat segítenek, Hannust imádják.
És ha végre sikerül eladni a telket meg a lakást akkor végre lesz családi házunk.
Vendég
 


Mancsa: Nagyon sajnálom a nagyszüleidet, tudod, hogy nálunk is ez történt nemrég, szóval most nagyon együtérzek Veled! Mama még mindig csak sirdogál, amióta a Papa meghalt ki sem mozdult a lakásból. Még Réka szülinapjára sem jött el.

Winchi: Te tényleg nagyon ügyes vagy! Szaloncukor otthon? :roll: :D

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Lara: És akkor hol vettetek volna házat? És végül miért V-ben vettetek lakást?

Szösz

KépKép
szosz
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?