Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Jövő héten vizsgázok végig, hétfő, szerda, péntek, meg utána hétfő.
Ki vagyok, hulla fáradtan kell még nekiülnöm, minden nap, munka után. Most egy darabig nem tudok jönni.

A 27. napon vagyok amúgy, hamarosan meg fog jönni. Már látom az előjeleket. De legalább nem kavar be a H1N1-es oltás. Majd a következő hónap az enyém lesz.

Mindenkit puszilok, drukkok mennek.

Szorítsatok a vizsgákhoz. Majd jelentkezem. Puszi: Bikfy :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Drága Nati, isten éltessen névnapod alkalmából!!! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Majd még jövök, amint tudok.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

 
 

Natikám!

Nagyon sok boldog névnapot kívánok!
Figyeld, hátha egy kis gólya hoz neked egy szép ajándékot! :lol:

Bikfykém!
Nagyon szorítunk neked! Gyorsan vizsgázz le, és gyere trécselni!

Beze!
Hogy vagytok? A tegnapi esős idő mennyire viselt meg benneteket? Lexike nem volt nyűgős?

Viuskám!
NAgyon jó érzés lehet a kicsi lányod mellett feküdni, és nézni őt! Sokat nyöszörög? HOgy álltok a tejcsivel, csak nem akar szaporodni? Nem baj, ha mellé kell táplálni, emiatt ne aggódj. Az én hugom nem nagyon akart annak idején szopizni, és tápszerezték, mert anyunak sem olt sok teje. ÉS nagyon rendes, egészséges, jóalakú kiscsaj lett belőle! :wink:

Laptetűmet felajánlom Natinak, most neki jobban kell!

rodina74
 
 


Sziasztok

Nati Sok boldog Névnapot!!
Kép

Rodina sajna nem sok van naponta max 3szor(ma palacsintát kap) tudok neki tejcsit adni.
Éjfélkor kelt enni utánna reggel fél 6ig aludt utánna nem akart aludni csak nyügös volt a hasfájás miatt negyed 8kor a mellemen aludt el fél 10ig aludt evett és most hála istennek alszik és nem fáj a pocija.
Tudom hogy nem baj ha kap tápszert is csak az bosszant hogy a kórházban meg itthon még nem adhattam neki a gyógyszerek miatt tök sok tejem volt egy fejésnél 300 akat lefejtem most meg max 120 a kettőből de az sem mindig 3 óránként pl nem megy csak 50 a kettőből.
Sajna ez van de hála istennek valaki régen feltalálta a tápszert.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Bikfy, megy a drukk ezerrel!!!!!!!

Rodi, hulla fáradtan, köszönjük szépen. :( A nagyon nemalvós időszakunkat éljük... :cry:
Eredmények?

Nati, részemről oké a házasság, az anyósjelölttel is tökéletesen meg vagyok elégedve, jobb nem is jöhetne. :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


sziasztok LÁnyok!!!

nagyon köszönöm a köszöntést, rendkívül aranyosak és figyelmesek vagytok!!!!!!!

Rodikám,
a laptető legyen csak a tied!!!!!!! neked úgyis most volt egy csomó tüszőcskéd!!!
Én ma gondoltam, hogy tesztelek, aztán, meg a fene fogja a teszteket pazarolni, úgyse vagyok babás. a hétvégére várom pirit, de sebaj, vár a lombik és az ikrek :P :lol:

Beze,
megértelek... mi se alszunk... :cry: de én már nem bírtam tegnap cérnával, már egyet sem akart aludni, 20 percig sírt, aztán bealudt. Éjszaka is ezt játszottuk, mert nem akart 3-kor visszaaludni és már közöttünk is csak játszott. Tegnap éjszaka is 20 percig sírt, ma éjszaka meg már csak 10-ig, aztán aludt reggel fél nyolcig. Ilyet már hónapok óta nem csinált!!! Nem tudom most mi lesz :shock:

Bikfy,
giga-mega drukk a vizsgáidhoz!!! Ügyes leszel meglátod.

Vius,
bitzos ízlett Darinkának a palacsinta!!! Nálunk Bencus az eslő 3 hónapban rengeteget volt kézben, neki is szüksége volt a testközelségre!

Timejka,
Hát, úgy legyen ahogy a jós megmondta!!!!

Én pénteken megyek 21. napi vérvételre, de mivel 9. napon volt a tüszőrepi szeritnem nem túl releváns, de sebaj. meg egyúttal megcsináltataom az altatáshoz szükségeseket is, sőt, lehet hogy újabb pajzsmirigy és ir, cukor terhelést is. Ez majd akkor kiderül, hogy sikerül-e mert itt ilyet még nem csináltak... de a laboráns nagyon kedves volt :P .

LÁnyok, az inzulin terhelést ugyanúgy csinálják, mint a cukorterhelést??? Köszi!!!
Vendég
 


Nati!
Az inzulint is úgyanúgy csináljk, mint a cukrot. Tulajdonképpen, amikor a cukrot csinálták megnézethették volna az inzulint is.
A pénteki napra azért én nagyon szurkolok!
A laptetű a tiéd, én ebben a hónapban sajnos nem tudok mit kezdeni vele, mert apa összeszedett valami bacit, kimutatta a spermatenyésztés. Holnap megy vele dokihoz és valószínű kap rá valami antibiotikumot. :cry:
Szóval mindenképp tiéd a laptetű! :wink:

Beze! NAti!
Sajnálom, hogy mostanában ilyen rosszak az éjszakáitok! Napközben, meg gondolom, hogy a baba is nyűgös, mivel nem aludta ki magát. Ettől pedig ti is nyűgösök és feszültek lesztek! Hát anyának sem könnyű lenni!

Az eredmények eddig jók, persze az Ir és prolaktinon kívül.
Ma már megírom a pontos dolgokat a blogomba, csak eddig nem volt még időm rá!

Viuskám!
Ne zavarjon, hogy az ágy nyitva van! Most ez a legjobb nektek, oda bármikor le tudtok dőlni, és érzi Darnika, hogy ott vagy mellette. A testi kontaktus nagyon fontos dolog!
Sebed jól van már? Teljesen rendbe jött?

Én ma megyek délre a BMC-be, de csak megbeszélés lesz, és viszem a leleteim. Kíváncsi leszek, mit fog mondani! Majd jövök és beszámolok!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Megint csak gyors bekukkra jöttem, de azért lejelentkezem.

Nati!
Én is kívánok nagyon boldog névnapot!!! :wink: Az inzu terhelésnél is megitatják a cukrot, aztán nem csak a vércukor szintedet nézik, hanem az inzulint is. De ezt miért nem csinálták neked egyben? :shock:

Rodi!
Hajrá BMC! Nekem ők a legszimpatikusabbak, annak ellenére, hogy ha esetleg mennünk kell majd ilyen kezelésre, nem hiszem, hogy eljutok hozzájuk. Nekem messze vannak és macerás lenne. De még 1x mondom, szimpik és értik a dolgukat.

Beze!
Biztos nehéz lehet a nem alvás. -mondjuk én is ezt csinálom napok óta, csak én a tanulás miatt küszködök. :lol:

Vius!
Láttam az iwiw-en az új képeiteket. Annyira szép család vagytok. Jó látni, hogy a férjed is mennyire örül a babának. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Timejka és Bumi!

Merre vagytok? Készültök a karácsonyra? Na meg Timejka gondolom a Mens-re is. Meglátod, szimpatikusak lesznek és segíteni fognak. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Lányok!

Olyan furcsa látni, hogy a repülőm már megint mennyire hátul van. Tavaly azt hittem, hogy erre az időre már rég terhes leszek.

KépKépKép
bikfy
 
 


9.00-tól megint tanulnom kell, úgyhogy lassikán elköszönök.

Mindig úgy reménykedem, hogy mikor feljövök, meglátom valakinek a pozi tesztjét.
Lepjen már meg valaki! Nagyon boldog lennék!!! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Nati, akkor kezet foghatunk. Én azt a módszert alkalmazom, ami az Aludj jól, gyermekem-ben van, muszáj valamit tennem, különben kikészülünk. Lexi és én is. Ma éjszaka 8 20-tól 6 15-ig alvás volt. :)

Bikfy, ennek én is nagyon örülnék. :lol:

Rodi, de jó hírek, azt hiszem, te spontán leszel kismama. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok

Rodi de jó hogy mész kérjük ám a beszámolót

Mostmár jó a sebem de belül még mindig fájok egy picit de napról napra jobb ahol kinyitották ott be van horpadva amugy anyu azt mondja (nem látom a hájam miatt )Hogy szép rózsaszin és nem nagy és alig látszik.Mondjuk húzom a haskötö mert vizes volt a hasam de az segített.ugy hogy jól van köszönöm.

Bikfy hajrá tanulás remélem egyszer vége lesz már!!!

Mi jövő héten 17.én megyünk a férjemmel az alváscentrumba Pécsre megnézik hogy mit lehet tenni az alvási apnoéval mert kezdek nagyon megijedni ahogy api veszi a levegőt.3 óránként kelek a kislánykámhoz közben apit lökdösöm hogy vegyen levegőt.

22.én meg én megyek hat hetes kontrollra.
Holnap leszünk egy hónaposak.
Tejem sajna napról napra kevesebb.
Ma délután besétálunk a városba baj nem lehet belőle.

Ha tudok jövök

Tegnap délutáni alvás

Kép

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Itt vagyok, csak nem nagyont udok jönni, majd este írok. Pusz addig is

timejka
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van! Én is rohanok, 4-re vissza kell mennem a munkahelyemre. Semmire sincs időm, állandóan fáradt vagyok. Semmivel sem haladok.

Remélem ti ügyesebbek vagytok mint én! :D

Nemtudok visszaolvasni sem most. Van esetleg már kismamink?
Próbálok jönni, aztán olvasgatok. Teljesen levagyok maradva, nem is tudom betudom e hozni a lemaradásomat!

bikfy: Jó tanulást neked! :) Figyelj oda és jegyezz meg mindent. :lol:

Puszi Mindenkinek!

Kép
babicsek
 
 


Viuskám!
Nagyon jó a kép! Nagyon helyesek vagytok! Darnika nagyon szép!
Olyan édik vagytok! :wink:

Párod horkol is? Az én apukám most volt ilyen alvásvizsgálaton. Fejére és a testére csatolnak tappancsokat és a nyakára mikrofont rögzítenek. Elég későn rakták fel neki a műszereket, mert már elmúlt este 11 is. Másnapra visszahívták, és mondták, hogy volt, hogy fél percig sem vett levegőt, sőt egyszer másfél percig, de ilyenkor az agynak fel kell hogy ébressze az embert. Pont ilyen a bölcsőhalál is, mert ott is kimarad a légzés, csak még az újszülötteknek az agya nem ébreszti fel őket, és akkor jön a baj. Szerencsére az apukámnak az agya felébreszti őt, így nincs nagy baj! Ha bármi kérdésetek van, és tudok rá válaszolni, szívesen segítek.
Nagyon jól teszitek, hogy megcsináljátok ezt a vizsgálatot!

Örülök, hogy a sebed jól van! Lassan már a fájdalom is el fog
múlni.
Gratulálok, hogy Darnika már 4 hetes! Holnap, már egy hónapja született, el sem hiszem! Hogy szalad az idő!
Ma nagyon szép idő volt Pesten, biztos nálatok is, és a séta biztos nagyon jót tett mindkettőtöknek!

rodina74
 
 


A BMC-be a dokinő szerintem nincs 30 éves sem, de nagyon határozott. Nekem nagyon szimpi volt. Igaz egy órát kellett várnom, de hamar eltelt az idő. Aztán behívott, és kérdezett egy csomó mindent, ami ilyenkor szokásos. Aztán átnéztük az összes leleteinket, amit átnézett. Ő azt mondta az IR-re, hogy az jó, azzal nem kell csinálni semmit. A prolaktinra kapok gyógyszert. Mennem kell jövő héten szerdán uhura, és január elején megcsinálják a hsg-t, a párom pedig megy egy újabb spermiogramra és tenyésztésre, valamint csinálnak neki RPR szűrést. Szóval biztosan fogunk tudni kezdeni február elején!
Egyébként az IR-rel kapcsolatban biztos elmegyek Renczhez, és ha ő azt mondja, hogy szednem kell, akkor szedni fogom.
Ja, és azt mondta, hogy nincs itt semmi baj, hipp-hopp terhes leszek, csak jól meg kell támogatni! Szóval most már ígéretekből sok van, csak babára kell váltanom!
Szóval ennyi, most nagyon boldog vagyok!

rodina74
 
 


Rodi, de jó hírek, én már várom a pozi tesztedet! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
Hát már én is nagyon! Remélem nem kell sokáig várni! Most úgy érzem, hogy a jövő évben biztos terhes leszek!

rodina74
 
 


Rodi: Nagyon szorítok, hogy valóra váljon az álmod! :roll: Szerintem a jövő év sikeres lesz!

Kép
babicsek
 
 


Jaj bocsi, azt a fejet nem akartam, hogy került az oda? :oops: :shock:

Kép
babicsek
 
 


hali fürdés és etetés után jövök ha nem sír!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


NAti!

Ha holnap tesztelsz, akkor a holnapi napra mega-giga drukk!
De egyébként is nagyon drukkolok!
Jó kis ajándék lenne a mi számunkra is a te + teszted!

rodina74
 
 


Nati!

Nagyon szurkolok!


Mindenkit puszilok. Milliószor!!!!! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Nati, mi újság? Drukk-drukk-drukk!!!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok

Rodina örülök a jó híreknek!!!hajrá!!

Amugy nem Darnika hanem Darinka :D

Bikfy drukkolok a vizsgáidhoz.
Jövőhéten meg 22.én is kell mennünk Pécsre de havazást mond és ahogy látom nem is keveset.ha le esik sok nem tom hogy merjünk e elindulni.

Beze hogy vagytok.?
Nati Piri vagy nem Piri ez itt a kérdés? :D

Mi ma vagyunk egy hónaposak tök gyorsan repül az idő

Tegnap voltunk a városban sétálni akartam venni olyan zenélőt amit bekapcsolok és csak akkor hagyja abba a zenélést ha kikapcsolom de azt hiszitek lehet kapni ilyent?....Aztán gondolkodtam hát a karácsonyfa izzóink zenélnek kihuztam két izzót belőle hogy ne villogjon és most tök el van a kiságyban nézelődik.És nem adtam ki érte 10 ezreket.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy ennyire eltűntem, az esték foglaltak voltak és munkám is annyi lett hirtelen, váratlanul, hogy egyszerűen nap közben is csak alig tudtam rátok nézni, kivel mi van. Úgy meg nem akartam írni, hogy nem tudok reagálni semmire, de most úgy döntöttem, hogy akkor is van értelme írni, hogy tudhassátok, hogy élek még és minden rendben.

Nati!
Ha jól látom, most neked drukkolunk nagyon. Ez egy spontán hónap volt, ugye, csak volt közben vizsgálat a Kaáliban?

Bikfy!
Követendő példának tartalak így magam előtt, hogy amikor semmi időd nincs, akkor is beköszönsz nekünk! :) Bár te mindig szakítasz ránk időt, nem vagy ilyen lusta, mint én. :oops: Bár a mentségemre legyen mondva, hogy több mint egy hete a TV-t se kapcsoltuk be otthon, olyan későn érünk haza mindig.
Drukkolok a vizsgákhoz! Én is mindig azon döbbenek meg, hogy már hány éve szeretnénk babát és közben meg milyen gyorsan telik az idő, hisz annyi kismama lett mellettem a munkahelyen, és sorban mennek el szülni, pedig még szinte csak tegnap derült ki, hogy jön a baba...

Linácska!
Veled álmodtam, hogy itt laktál a szomszédunkban, és rád köszöntem, meg elmondtam, hogy innen a fórumról ismerjük egymást... :) És ott volt Levi a babakocsiban.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

Még a hétvégém húzós lesz, plusz jövő héten kedden Pestre kell mennem, de ha minden igaz utána jön egy nyugisabb periódus, úgyhogy újra tudok majd jönni. Remélem. :)

Pusz!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Vius!
Gratulálok az egy hónaphoz! :) Darinka nagyon édes!
Ez a zene megoldás nagyon ötletes! :)

Rodi!
Hogy tetszett a BMC? Sikerül döntened, hogy melyik helyre menjetek? Úgy látom, hogy több jó helyet is találtál.

Babicsek!
Igen, van egy kismamink, Monic! :wink:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Visszaolvastam.

Lucuzs!
Hol tartotok az inszemes ciklusban? Drukkolunk nektek!

Bikfy!
Nektek már biztos, hogy nem sikerült ez a hónap?

Nati!
Boldog névnapot neked így utólag is! Nehéz lehet, hogy csak egyszer alszik Bence, de biztosan ez is kialakul valahogy rendszeresre, és akkor lehet hozzá alkalmazkodni, nem?

Én januárban fogok visszamenni a Kaáliba a következő inszeminációra. Ha karácsonyig nem jön meg, akkor már a következő ciklusban kezdhetünk, ha addig megjön, akkor még egy kimarad. Úgyhogy most én is azt várom, hogy késsen. :)

Bumi!
Nem tudom, hogy ugyanolyan eredetű cisztáink vannak/voltak-e, de nekem a Cetebe nagyon bevált. Nekem inszemináció után alakult ki 3 ciszta a tüszőkből (ha jól emlékszem), és azt mondta a doki, hogy 3-4 cm-esek, és nem biztos, hogy elmúlnak egy hónap alatt, és adott fogamzásgátlót is, hogy úgy a hormonjaim sem növelik tovább őket. Anyukám mondta, hogy szedjek Cetebét, azt olvasta, hogy az tud segíteni, és egy hónap alatt sikeresen felszívódtak.

Beze!
Nagyon aranyos Lexike a járásfejlesztővel! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Timejka!
Remélem egy hónap múlva nálad is kiderül, hogy miben lehet a hiba, és tudnak segíteni. Ez hónap meg gyorsan eltelik a karácsonnyal meg az új év kezdetével.... :)

Dy!
Hogy vagytok? Megúsztad a műtétet? Remélem, már jobban van a sebed, és szépen gyógyul.

Monic!
Hogy vagytok? (Mostanában nem volt időm átolvasni a babásba.)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sikerül mindig olyankor jönnöm, mikor végre jövök, hogy nincs itt senki. :(

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

Vius köszi, jól. :D Tanulunk aludni. :wink:

Kiki, köszönjük. Emlegettelek ám, hogy hol lehetsz. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Olyan hideg van mifelénk. Gondolom máshol is. :)
Nem jött még ma senki? Mi megvagyunk, ma bevásárló körúton voltam, de apusnak még mindig nem tudtam mit venni. Olyan nehéz neki kitalálni valamit, aminek örülne is és amire szüksége is van.

Viszont sikerült vennem Marcikámnak egy szupi overált. Pedig őt nem is vittem magammal és olyan jól ráéreztem, tökéletes rá és szuperül néz ki benne.

Most már jöhet a hóesés. :) Bár még megvárunk Titeket Vius, addig ne essen, míg le nem tudjátok Pécset. :D

Na szaladok, mert hív apa, azt mondja van egy jó film, ami olyan, mintha rólunk szólna. Vicces lehet, mert röhög. :shock:

Kép
babicsek
 
 


sziasztok,
de aranyosak vagytok, hogy drukkoltok, de én már meg se lepődök... természetesen negatív, várom pirit, hogy kezdhessem a fogigátlót... ma vagyok a 14 dpo-n, már jöhetne...

bocsi, hogy nem jöttem, de kariajándékokat gyártunk, meg sütünk, úgyhogy inkább csak olvasó üzemben vagyok..

Bikfy,
drukk a vizsgákhoz!!! ügyes leszel, tuti!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Gondolom mindenki sürög-forog otthon! Vagy rohangál vásárolni, vagy csak pihentek?

Sehol senki. :( PEdig most tegnap is jöttem! :)

Nati: Nagyon sajnálom. :cry: Miért kezded a fogigátlót? Én most nem vagyok képben.

Nekem is megjött illetve most megvan. A 35. napon jött meg, múlt héten. Nemtudom most fogunk e ismét próbálkozni, apussal nem beszéltünk róla. Majd ma rákérdezek, de szerintem ő azt fogja mondani, hogy majd tavasszal.

MA én is kidíszítettem az egyik ablakot. Csináltam papírból hópelyheket és felragasztgattam. Szép lett.

NA megyek, nemtudom a jövőhéten hogy lesz időm jönni, de sokat gondolok rátok!

Puszi mindenkinek!

Kép
babicsek
 
 


Bepofátlankodok kicsit :oops: :lol:

Bikfyhez jöttem, holnaptól egy nagy kalappal csajszika....ügyes legyél nekem :!: :wink: :lol:
Kép
Sok sikert a vizsgáidhoz :!:


Babim
remélem jól vagy, ritkán látlak :roll:

Beze helló neked is :!: :wink:


Puszi mindenkinek :!:
További szép estét :!:

"Beteljesületlen álmaid miatt ne mondd szegénynek magad. Az az igazán szegény, aki sohasem álmodott."
betty615
 
 


Sziasztok!

Nati! Sajnálom... :(
Most lombik lesz?

Bikfy! Drukk a vizsgákhoz!
Pirivel mi van? Már a hétre vártad nem?

Kikinda! Aranyos, hogy kérdezed.
Mi úgy állunk, hogy csütörtökön voltam Tapolcán, akkor volt 9.5 mm-es a mnyh-m, az egyik oldalon egy 14.5-es + egy 10 mm-es tüsző, a másikon egy 14 mm-es. Szombaton du. 5-kor kellett beadnom a tüszőrepesztő szurit. Holnap 9-re megyünk inszemre. :D Hát így állunk. :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok

Gyors bekukk

Beze nekem is tanitsd meg hogy kell aludni mert tegnap éjjel is meg ma is sír Darinka fáj a hasa és nem tudok mit kezdeni vele.
Most épp anyu dajkálja mert én már tiszta ideg voltam vagyok is nem alszom második éjjel.Már bőgtem egy kört.

Ha tudok jövök

Bikfy egy kalappal!!!!

Sziasztok

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius
Mintha magamat látnám, hallanám. Nálunk is hasonló helyzet volt, amikor pici volt Bence. Már én is bőgtem. Ha a kezedbe megnyugszik, vedd fel, tegyél be Mozartot :D és relaxáljatok. Idegeskedés nincs jó hatással a tejcire. próbálj nyugis lenni és pihenni. tudom nem köünnyű, mert én is átéltem.

Nati
Francba bele!

Olyan hülyeséget álmodtam. Voltam a Mens-be a húgommal és a kislányával. A számítógép a hugom lányát húzta ki és őt hívták be, engem nem, mert már nem férek bele az időbe. Ott bőgtem, mint a hülye. Ilyen hülye álom.

Ma reggel voltam vérvételen, nemsokára megyek vissza. Január 7-én lesz a TSH és 12-én már a leleltekkel megyek a Mens-be.

Képzeljétek el, reggel a Ben osztálytársának a nagypapája nekem esett, hogy az unokája tegnap sírva panaszkodott, hogy a kisfiam inzultálja, a pad alatt rugdossa a lábát és kényszeríti az unokáját, hogy üsse meg a fiam kezét. Szerintetek? Nem tudtam, hogy sírjak, vagy nevessek. Majd odamentem a tanító nénihez ezt elmondtam neki (a nagypapa is odament) és modnta a tanító néni, hogy sokszor kitenné az udvarra a kicsi unokát, mert olyan rossz. Egyébként nem is egymással szemben ülnek, akkor hogy tudja rugdosni a lábát? De majd megnézem, hogy átér-e a lába egyáltalán.

Bikfy
Egy hatalmas nagy szekérrel!

Egész jól állok az ajándékokkal, még az öcsémnek kell venni, meg az anyuéknak, bár az anyunak mondtma, hogy semmit ne vegyenek, de sose tartják be.

timejka
 
 


Hali!

sajnálom a negatív hónapot! :( :(

de drukk mindenkinek a következőhöz! :wink: ++++++++++++

Bikfy
sok sikert a vizsgához!

Vius
sajnálom,hogy nem alszol! :(

Velünk minden ok! Pénteken megvolt a 6 hetes kontroll! :lol:
már mindent lehet csinálnom,csak emelgetni nem igazán. Úgyhogy ennek örömére,mivel péntektől itt voltak a szüleim,és csak tegnap mentek haza,este beültem egy kád forró,habos vízbe,és vasáRRRnapot tartottunk apával! :P

Grétussal is minden ok,nagyon szépen gyarapszik a súlya,igazi kis bélpoklos.És cm-re is nő! Már el kellett pakolni az 56-os ruhákat... :shock: Napról-napra egyre értelmesebben néz,sőt már visongat,és mosolyog is! szerencsére még mindig nem hasfájós,úgyhogy éjjel mi alszunk... (remélem,hogy ez nem is fog megváltozni!!!) :D

mindjárt rakok fel képet is! :wink:

Ja,és a sebem mondjuk,hogy szépen gyógyul,most egyelőre várunk. És letelt végre a szuri is pénteken! bevallom,egy kicsit hiányzik.... :roll:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy
Megszoktad a szurikat? :D Örülök, hogy rendbe jöttél.

timejka
 
 


Kép Kép Kép

Timejka
tudod, a megszokás hatalma..... :lol: azért csak 10 hónapig szúrtam. :shock:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy
Tündéri Gréta! 10 hónap nem kevés, de ha már nem kell, akkor inkább ne hiányold :)

timejka
 
 


Sziasztok

Most van pár percem írni de nagyon visszaolvasni nincs mert most alszik és addig meg kell csinálnom a dolgaimat amit csak tudok

Dy gyönyörű Gréta

Én tegnap észre vettem hogy van valami a varratom végénél ami most nőtt oda anyu azt mondja hogy valami vadhús féle de folyik egy picit.
Remélem nem lesz belőle baj és elmúlik már irtam is a dokimnak hogy mit csináljak vele

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Halihó lányok!

Most javítás alatt van a gépem, de lehet, hogy ma este még visszakapom. Az egész hétvégém nagyon menős volt, semmire nem volt időm! Most itt a melóhelyen sikerült visszaolvasnom!

Bikfykém!
Kína egész évi termését kívánom! :wink:

Natikám!
NAgyon-nagyon sajnálom! Nem értem, hogy ez miért nem akar összejönni! HOgy viseled? Vérvételre azért nem mész?

Viuskám!
Sajnálom, hogy a sebeddel megint van valami! Ha tudod nézesd meg dokival, nehogy nagyobb baj legyen belőle! Nem hiszem el, hogy mennyit küszködsz a sebeddel. MAjd számolj be róla, mit írt vissza a doki!
Darnika ennyire hasfájós? Hát nem lehet könnyű, de hallgass a babás anyukákra, hátha tudnak mondani jó ötleteket!

Dy!
De jó,hogy jelentkeztél! Gréta baba nagyon gyönyörű. Az utolós képnél, az jutott ezsem, hogy ott Gréta azt gondolta:" Na, anyuci, légyszi, adjál még egy kis tejcsit!" Olyan aranyosan néz. És a nevetős képe is tündéri!

Timejka!
Nagyon ügyi vagy! Minden adatod meg lesz, és az tök jó! Az inzulin vizsgálatot megcsináltattad már? HA igen, mi lett az eredménye?

Lucuzs!
Megy a drukk ezerrel!++++++++++++++++++++++
Ha megjöttél számolj be mindenről!

Babicsek!
Mi egész hétvégén rohangáltunk, de meg is lett az eredménye. Már csak egymásnak kell vennünk ajándékot a párommal, mindenki másnak megvettük az ajándékokat! Még a lakás díszítésével én adós vagyok, de ma este meg fogom csinálni.
Te hogy állsz?
MAjd írd meg, hogy hogyan döntöttetek apával a folytatásról!

Beze!
Hogy vagytok? Esett már nálatok hó? Mit szólt hozzá Lexike?

Kiki!
Nagyon tetszett a BMC, a dokinő meg szemtelenül fiatal. Végül is őket választottam, ami anyagilag sem rossz. Úgy nézem, hogy itt jól meg fogják támogatni az inszemet, úgyhogy megint nagy reményekkel indulok neki!
Te hogy vagy? Most hogyan lesz nálatok tovább?

rodina74
 
 


Sziasztok!

Babicsek! Nati!
Sajnálom a pirit.

Lucuzs!
Ez szuper! Drukkhegyek! :) A karácsonyi forgatagban legalább jobban telik az idő, és még idén jöhet a pozitív teszt!

Dy!
Tünemény ez a kislány! Nagyon jó, hogy tudtok aludni is!

Bikfy!
Szurkolok a vizsgáidhoz! És várunk vissza! :wink:

Vius!
Remélem nem lesz semmi gond, mit mond a doki?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Szia Rodi!

Épp kérdezni akartam, hogy veled mi van... :)
Én most szeretném, ha ez a ciklus kihúzná karácsonyig, mert akkor a következőben már jöhet is a következő inszemináció és nem csúszik január végére. Szeretnék egy kicsit belehúzni, mert 2009-ben összesen 3 inszeminációnk volt, és ez így elég kevés. Persze egy is elég lenne 2010-ben, csak az sikeres legyen! :lol: A férjem még tovább halasztaná a lombikot (legalább még egy inszem-mel), én viszont már nagyon azt szeretném. Persze az inszemben is hiszek, hogy sikerülhet, csak a lombik még inkább.

De jó, hogy ilyen jól állsz ajándékokkal! Bár végülis én is egész jól, csak a sütés... Hétvégére azért maradtunk itthon, hogy süthessek mézest (mézeskalács), erre egyszerűen nem volt rá időm, még a tésztát sem gyúrtam össze... Így kénytelen leszek hétközben esténként. Mert nálunk mézes nélkül nincs karácsony! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


És kívánom, hogy váljon be a BMC!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: