Új privát üzeneted érkezett!

Hát nemtudom szivemszerint szülire futóbicot nyáron meg a másikat veném meg. Zsófi is fogja majd használni. Mindegy februárig még van idö eldöl majd,hogy állunk....

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Én milyen lelkesen vettem anno a 14 hónapos lányomnak. Anyi pici gyerköcöt láttam,hogy alig megy és már,hogy motorozig. :shock:
Én Dórka lányom 2 éves elmult,hogy elkezdte használni addig csak vigyorgot fél percig rajta. Ezért olyan furcsa,hogy Zsófi már most megy vele igaz a kormány használata még nem az igazi de sebaj.

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


nálunk a kismotor a menő. Zsófi nagoyn szereti. de egyelőre, hogy biztonságosan megtanuljon vele menni, csak a lakásban. már úgy is szokott néha a mi baromi "nagy" folyosónkon, hogy felemeli mindkét lábát és csak gurul.
eleinte mindig rá kellett ültetni, aztán megmutattam, hogy szálljon fel rá, a leszálllást meg egyedül megtanulta.
most meg már annyit nőtt, hogy mire jó idő lesz, következő méretű motor kell.

ezzel a pedál nélküli bicajjal jó ötletet adtatok.
a brendonban 23ezer, a teszveszen fémből 7ezerért, fából 11ezerért láttam. meg 1ftos aukcióban.
Vendég
 

 
 

talán mér nem is bánom annyira, hogy a tricikli kimaradt.

naspi!
köszi, hogy rákérdeztél, holnap másolom neked a tabis dvd-ket. és küldöm! ne haragudj, elfelejtettem... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

sajnálom MIlót, nagyon meggyötrik ezek a fogacskák...
nekem egy szavam sem lehet. enni nem akart, néha nyűgös volt Zsófi, de beteg nem. és aludni ha más nem, nurofent adtam neki és bekentem az ínyét.
Vendég
 


azon gondolkodom, nem is megfázás, ami Zsófit gyötri.
ma délután csak fél órát aludt, mert bedugult az orra, de hiába szívtam, nem jött ki semmi, csak a sterimar. délután is meg este is.
befújtuk nasivinnel, félóra múlva semmi gond. újra kis kelekótya volt. :D táncolt, rázta magát, játszott, szaladgált a lakásban.
lehet, hogy csak az alsó szemfogai miatt volt hőemelkedése is? 37, 5

ha minden elmúlik, viszem dokihoz és megkapja a szurit. és én is majd felhívom az oltóközpontot és megkérdezem, hogy a megfázás után mennyivel lehet megkapnom.
hümm-hümm.
Vendég
 


Jó reggelt!

Csajok én megmondom őszintén nem gondoltam volna, hogy mindenkit ennyire vonz a futóbicaj :lol: Azt hittem csak én vagyok ilyen elvetemült, hogy szemezek vele :lol:
És triciklit én is azért nem akarok, mert előrefelé piszok nehéz tekerni... Tologatni meg nem fogom benne arra babakocsi, ha sietünk bicaj v felkapom a hátamra :lol:
Ja megint elvetemültem, mei tai-t akarok megint varrni :lol: Persze majd csak karácsony után lesz rá időm...

A tali nekem is szimpatikusabb lenne a két ünnep között, apa szerintem úgyis dolgozni fog.

Anyany tényleg lehet, hogy csak a fogacskák miatt taknyosodott be Zsófi, ilyenkor Matyi is szüttyög kicsit.

Naspi örülök, hogy jó tipp volt a fakikötés, azóta ez nálunk alap dolog :wink:
Szalmadíszeket sokfelé lehet kapni hiperekben is, egy dobozban több darab is szokott lenni. Meg ami még nekünk is van, pici fa díszek, az is egy készlet, angyalka, harang stb.
Meg akinek rengeteg ideje van mint nekem :twisted: az osztodhat amin jelenleg gondolkozom :twisted: és hungarocell golyókból lehet csinálni sk díszeket. Anyósom végül ezt fog kapni karácsonyra, az alapanyag már megvan csak neki kellene állnom...

KépKép
winchi
 
 


Eddig tartott a napsütéses idő...még jó, hogy tegnap kihasználtam.

Ezek a lábbal hajtós biciklik nagyon aranyosak, olyan édesek, mikor a zebrán perecelnek át a gyerkőcök és teljesen bele vannak lendülve!
Párommal mi el is döntöttük, hogy veszünk ilyet majd neki.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Sziasztok!

A triciklivel teljesen egyetértek, nekem is tetszik, de nem tudnánk kihasználni, úgyhogy nem veszek. Meg szerintem nem ér 9ezer forintot. :?

Lányok, olyan büszke vagyok a tündérkémre, ezt meg kell osztanom veletek. :P Tegnap negyed7 után már nem tudtam visszaaltatni, emiatt nyügi volt a napunk. Ma 3/4 6-ig aludt, 3x sírt fel, de csak rövid ideig. Miután felébredt, rendszeresen átjártam hozzá, és megmagyaráztam, hogy még korán van, nincs cici, próbáljon meg elaludni újra. 3/7 és 7 között sikerült is, 1/9 9-ig aludt, aztán végül 8:35-kor vettem ki, addig még szunyókált. :D Persze én megint alig aludtam, de ez nem fontos, a lényeg, hogy Lexi tud aludni, csak folytatni kell a módszert. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Mi a futó biciklit, ugy oldottuk meg hogy Olivérnek a 12" bicajárol leszedtük a pedált láncal együt meg a pótkereket. Délelött levittük, délután már 16" ossal ment egyedül kitámasztó nélkül. De majd Lottinak én is szeretnék egy igazit.

Képet nem tudok még tenni, mert hogy én se maradjak ki a sorból, a fényképező aksija mondott fel nálunk. Ha minden igaz holnap nézünk a tescóba.

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Beze: halk gratula az alváshoz, csak alakulni fog

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


A fát minálunk is gyerekkorom óta kikötjük, egyszer felejtette el apukám és eldőlt.

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


kicsit megint összeszégyellem magam.
párom ma korábban ment dolgozni, de előtte jól felverte Zsófit azzal, hogy kereste a telefonját, amit végül egy lehetetlen helyen talált meg. Zsófi kapott tápit, odabújt mellém és képzeljéek, 3/4 11kor ébredtünk fel.

kriszti!
várjuk ám a képeket!

winchi!
elmondtam a neveket. Matyira rácsodálkozott a Zsófi és mondta, hogy "Tati" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

magatoknak varrod a meitait, vagy valakinek másnak, esetleg karásonyra?
Vendég
 


Beze csak így tovább! :wink:

Anyany magamnak varrom, megtaláltam honnan lehet jó anyagot szerezni és szeretnék olyat ami profi anyagból van varrva. Gondoltam h végülis már olyan jól megy, h varrhatnék másnak is de nagy a kínálat a piacon.

Matyi ma nekiszaladt az ajtófélfának, az ajtófélfa volt az erősebb így a fiatalúr nyert egy igazi lilulós puplit a homlokára. :roll: Mennyi lesz még......

KépKép
winchi
 
 


Kriszti, köszi. :wink:

Winchi, szegény Matyi, hát igen, mindentől nem lehet őket sajnos megvédeni. :(

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Hozok majd képeket, már lekicsinyítettem, de a kisasszonytól most nem megy.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sehol senki? :(

Azért itt vannak a képek. :)

Kép banánturmixot ittam lefagyasztott anyatejből

Kép megkóstoltam a mandarint :D

Kép

Kép pakolok :)

Kép ha esetleg nem kapok több kaját, biztos ami biztos megnézem a don pepe étlapját :lol:

Kép a konyhai munkát nem lehet elég korán kezdeni :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


beze!
ez az amit nehéz felfogni! annyira gyorsan nőnek, annyira gyorsan változnak. Lexi gyönyörű! igazi kis huncut rosszaság! de így a jó!
és a környezet is szép!
Vendég
 


kiderítettük, mi lehet a megfázás, vagy mégsem...
hát a mégsem. a bal oldali felső szemfoga. ezért van az ébredés éjszaka, a nappali sírva meg sikítva ébredés, meg az, hogy ma délután kis hisztis p.cs@ volt a Zsófi. a jobb oldaliak már kint vannak. a bal alsó is készülődik. de most kapott nurofent, párásítunk, dentinoxszal is bekentem.
Vendég
 


csajok!!!
hol vagytok!!!
Vendég
 


Mi már 3/4 5 óta ébren vagyunk, Dorcsika is fogakat növeszt.
Vendég
 


Jó reggelt!

Mi hat óta vagyunk fent már nem aludt vissza... Persze így felvertük az egész családot

Apa tegnap ideért délelőtt megyünk haza legalább a kocsiba majd alszik a Matyi.

Beze ügyes lánykád van, már nokedlit szaggat? :lol:

Anyany hogy telt az éjszaka? Remélem hamar kint lesz az a fog!

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok!

Én most keltem, Réka még alszik. :oops:

Beze: Nagyon jó képek, milyen nagy már Lexi is! És látom Nektek is van tanuló kutyus! :lol: És nagyon szép a konyha! :D Én szinte minden lefagyasztott anyatejet kiborítottam. Egyszer megkóstoltam, de nem ízlett, így nem adta Rékának sem.

Winchi: Szegény Matyi! Réka is állandóan balesetezik! Képzeld, nekünk is van Lilliputi cipőnk! Tegnap érkezett, nagyon ari. Cicás. :D

Szösz

KépKép
szosz
 
 


A zsírégető reklámot hogy lehet eltüntetni? :?

Betti
Kép
betti0412
 
 


Sziasztok!

Köszönjük mindenkinek a dicséreteket!

Anyany, igen, az, én pelenkás bajkeverőnek hívom néha. :lol:
Hogy van Zsófi?

Szösz, szereti a kutyust, mindig örül neki. :D A tejeket megissza, nem romlottak, hűtőszaguk van, apa meg is kóstolta. :oops: Réka szopizik még? Lexi még 3x, reggel, ebéd után és este, lefekvés előtt.

Szépen alakulnak az éjszakáink, már 5 napja nincs éjszakai cici. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Winchi, na igen. :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kitört nálunk a takonykor :(
Zsófi elég jól viseli neki tegnap volt a csucspont,Dorka mára dölt ki,höemelkedés és nagyon hisztisen viseli ami tuti annak köszönhetö,hogy 1 hete az alphiszti,akaratoság is magasabb szintre lépett.

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Beze édi Lexi :lol:
Lányos mellényt hol kapni?

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


nekünk is megvolt a mai balesetünk elörebilent igaz a keze ért le hamarabb,de mégis sikerült lefejelni a padlot és a csupán 2 fogunkal elharapni a száját.

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Sziasztok Lányok!

Én úgy örülök neki hogy esik a hó Kép alig várom hogy szánkózhassunk. :D

Naspi:Én karácsonyi vásárba vettem szalma diszt meg az obiba szalma manót.A rossmannba lesznek holnaptól fa diszek.Hogy vagytok?

Anyany:Hannus kismotort kap a tesómtól remélem tetszeni fog neki ha valakinél látunk akkor nagyon tetszik neki úhgyhogy kiváncsi leszek.

Zsófia:Jobbluást Dorkának!

Beze:Nagyon édes Lexi :D :D :D :D :D és nagyon szép a konyhád :wink: :D Ügyesek vagytok az alvással :D

Pénteken voltam a céges buliba,nagyon jó volt :D szerdán meg pizzázni megyünk az osztállyal :D
Olyan jó Apa már csak szerdáig dolgozik :D Csütörtökön Hannus a mamáéknál lesz mi meg megyünk fehérvárra dokihoz meg vásárolni meg karácsonyi vásárba meg ingatlanoshoz.
Vendég
 


Sziasztok!!

gyorsan írok, ert mindjárt kezdődik a médium és függő vagyok :lol: :oops: :lol: :oops:


Lara, köszi a rossmanos tippet holnap meg is nézem

:wink: :wink:

Milónak még mindig folyik az orra, de ez tutira a fogzástól van, még mindig nem bújt ki az uccsó szemfoga, azért elég jól viseli, nem nyűgös, csak köhög a lecsurgó váladéktól, ezért sajnos sűrűn kell neki szívni, amit már öléggé utál szegényem, de hát muszáj :cry:

Anyany, teletubbies ráér, csak gondoltam rákérdezek, nem gond, hisz most volt a védésed, volt annál nagyobb bajod is

ma voltunk ikeázni, nagyon sokan voltak, vettünk egy fellépő zsámolyt a mosdóhoz, így már ő is oda tud állni kezet mosni, nem kell nekünk fogni, már elég nehézkes volt :lol: :wink:

Lara: de jóó, h apud már csak a héten megy melóba, irigy-irigy

S. Zsófi: jobbulást a lánykáidnak, mellényt cundában kapni szépet, esetleg ósan, v nézd meg a teszveszt is, ki lehet fogni jókat :wink:

Beze: Lexi nagyon huncut a képeken is látszik, örülök, h alakulnak az éjjelek :wink:

Kép
naspolyácska
 
 


ti adtatok már tojást a gyerkőcöknek?
Zsófi evett néhány falatot a rántottámból és most jól kihányta.
nyáron is próbáltunk már tojást, mert azt mondták az okosok, hogy 1 éves kor után lehet. akkor is kihányta.
ilyen van, hogy "tojásallergia"? a sárgájától nincsen baja...
Vendég
 


Sziasztok!

Anyany:Hannus evett már elég sokszor tojást eddig nem volt bajunk tőle.
Nem lehet hogy csak rosszul esett neki,vagy gond volt a pocakkal?Amúgy nekünk is 1 éves kort mondtak.

Naspi:Mi is holnap megyünk megnézni a diszeket :wink: jaj ezek a fogak remélem hamar kibújnak.

19 órakor kimentünk sétálni a hóesésbe nagyon jó volt :D Hannusnak is nagyon tetszett :D
Vendég
 


hát úgy, hogy valamiben volt tojás, úgy persze, de így direktbe, még nem nagyon kapott.
nekem is 1éves kort mondtak.
hát asszem, inkább vigyázunk vele.


hát kiábrándító vagyok, de jobban szeretnék inkább januárban nagy havat. ha most lesz nagy hó karácsonyra, akkor nem tudunk hazamenni. :(


és kicsit még kivagyok...
egyre többet veszekszünk az anyagi helyzet miatt. de végülis abban maradtuk, hogy most tették át másik munkakörbe, ez jóval keresettebb is mint az előző, ha jól dolgozik, bónuszra is lesz lehetősége... pár hónap és jobb lesz.
hát nagoyn remélem.
megint ott tartunk, hogy a családi kassza kong az ürességtől...
Vendég
 


s.zsófi!
jobbulást a csajoknak!

az én Zsófim mostmár bámelyik nap kinövesztheti a 3. szemfogát. már ott fehérlik, de még nem tört át.
ezt most megszenvedtük. éjszaka óránként kelt, én persze alig aludtam. odavettem magam mellé, akkor kicsit jobb volt...
kivagyok...
Vendég
 


Sziasztok!

Beze: Réka is szopizik még, reggel, este, ha kel éjszaka is, de akkor max. 1x, meg néha még napközben is 1x, ha nagyon nyűgi, és nem akar enni rendesen. Nem tudom, hogy fogunk leszokni. Pedig úgy terveztem, hogy 1 éves korig szoptatok,most azt tervezem, hogy másfél. Hát majd meglátjuk.

Lara: De jó Nektek, hogy Apa ennyit otthon lesz. Képzeld az én férjem, még 23-án is dolgozni szokott, de már szólt, hogy a két ünnep között is egy napot biztos mennie kell. :cry:

Anyany: Réka a gesztenyétől hányt. 2x is. Legalábbis mindkét alkalommal volt gesztenye az ételében. Nem tudtam másra visszavezetni. Azóta nem adtam gesztenyét. Nem tudom mikor merem újra próbálni.

Egyébként mi is annyit veszekszünk. :cry: A párom állandóan dolgozik, mindig fáradt. Én meg mindig egyedül vagyok Rékával, és mindig fáradt. Így aztán mindenen összeveszünk. :cry:

A lakásban meg olyan kánikula van! Most hogy be vagyunk szigetelve, nem vették vissza a fűtést, és most 27 fok van! :shock: :shock: :shock:

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Hétvégén elkészült az adventi koszorúm is. Tudom, nem éppen időben, de elkészült.

Kép Kép Kép Kép Kép

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Jó reggelt!
A csajoknak még a szemük sem áll jól.:) Nagyon szépek!
Szösz és a koszorú is nagyon tetszik. Ügyi vagy!

Megvettük az összes ajándékot, egy kivételével. Amit keddre igértek a Régió toysba. Olivérnek tetováló szett. Biztos tetszeni fog neki. Tollal mindig összefirkálja magát.

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Köszönyük!
Az éjjel valami borzalom volt.
Szegény apa pedig most ment vizsgázni hát szoritunk.....
A dokihoz igy egyedül nemhiszem,hogy leviszem öket. Taknyuk nagyon folyik nem lázasak Dórkának tegnap volt 38,de hamar lement. Ügyelet szerint most ez van,legalábis a növérke szerint mert doki soha nem volt bent mikor mentünk vagy telcsiztünk.
Apa most hívott azt beszültük hétfö is van ne vigyem majd hazaér és ha olyan vagy tényleg ügyi vagy a saját dokit hívjuk ki.

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Az a baj,hogy Zsó ahogy meglátja a dokit a nyakam nem engedi és annyira üvölt,hogy bokákol.....
:cry:
Pedig sokszor nem taliztak.

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Tul vagyunk az orrszíváson 36.1 rosszak vagyunk ugyhogy javulunk :wink:

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


És akkor mutatom a friss képeket

Kép
Kép
Kép [/img]

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Réka nagyon édi. Látom ö is szeret pakolni :wink:
Hát a mi számlánk is lefelé és hajlik. Mi mondjuk ezért nem veszekedünk,de ha anyany te jutsz eszembe hát én is biztos robanék.(anyos) :twisted:

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Krisztina nagyon szépek vagytok :lol:

Kép
Kép
s. zsófia
 
 


Sziasztok!

Hazajöttünk Bécsből, szép kis ajándékot kaptunk: bárányhimlőt. :roll: Vagy legalábbis nagyon úgy tűnik. Szombat reggelre az egyik unokatesó elkezdett pöttyösödni, délután elvitték az ügyeletre, és bár be van oltva bárányhimlő ellen, 3 orvos nézte meg és szerintük mégis az. Persze előfordul állítólag, csak így enyhébbek a tünetek. Lili be van oltva, mi Apával már voltunk, de Nati szinte tuti elkapja. :( Pont karácsonyra jön majd ki... Hogy ennyire szerencsétlenek legyünk, ez hihetetlen. Ja, ehhez azt kell még tudni, hogy négy éve ugyancsak náluk Bécsben, karácsonykor összeszedtünk egy brutál hányós-hasmenős vírust, az egész család kifeküdt tőle. Most aztán semmit nem tudunk tervezni az ünnepekre, várjuk, hogy megjelennek-e a pöttyök vagy sem.

Ettől eltekintve azért jól éreztük magunkat, voltunk a vásárban is, gyönyörű volt. Ittunk puncsot, haza is hoztuk a bögrét (meg lehet venni), szép dolgokat láttunk, aztán sietve elhagytuk a helyszínt, mert Nati megunta a babakocsit, sétálni akart, de abban a kavalkádban nem lehetett letenni. Lili és Bella annyira jól eljátszottak végig, hogy Lili hazafelé az autóban és lefekvéskor is elpityeregte magát, hogy miért kellett elválniuk.

Na, megyek, bepakolok egy mosást, aztán még jövök.

Kép
Kép
katinka31
 
 


Sziasztok!

Réka de édes! Gondoltam, hogy ez a cicás tutyija van, néztem a honlapon és megállapítottam hogy ez olyan rékás :lol:
Matyinak a vonatos sötétkék van.

Lotti micsoda nagylány már, és hát igen a szeme sem áll jól neki sem :lol:

Katinka sajnálom ,hogy pont most van esélyetek a bárányhimlőre :cry: Én is azt hallottam, hogy az oltás csak enyhíti a tüneteket, nem védi ki teljesen.

Itt is esett a hó, Matyi tegnap nem nagyon izgatták a hópelyhek, ma reggelre egy picit látszik a fűvön de nagyon minimális. ÉN a héten szerettem volna Fehérvárra menni de ha nagyon behavazik nem tudok menni, pedig még kellene egy két dolog, meg jó lenne egy kicsit a karácsonyi vásárban sétálni.

Az éjszakánk brutál volt nekünk is, 10 után feküdtünk le aludni kb negyed órára rá Matyi felébredt és rengeteget sírt végül valamikor fél egy után aludt el, tejecske, dentinox, és végül panadol beadása után. Az alsó őrlő foga brutálisan be van dagadva de nem hasad meg. Akkora a pupli mint egy fog...
Most persze alszik, ilyenkor extra nyűgös délelőtt.

Én meg taknyos vagyok kicsit, picit fáj a torkom és szédülök szinte egyfolytában :?

KépKép
winchi
 
 


Nem csoda ha szédülök, 100/72 a vérnyomásom, úgy hogy kávét is ittam reggel..... Vajon mennyi lenne ha nem ittam volna???

KépKép
winchi
 
 


winchi, nekem a védőnő rendszeresen 90/60-at mér...az sem túl magas.

Katinka, jaj én is úgy mentem volna Bécsbe, de az idén kihagytuk, a tömeg miatt.
Tegnap otthon voltunk, nagyapám volt 80 éves, családi ebéd volt, köszöntéssel. Anyukám maszkban.....taknya-nyála egyben, nincs hangja...kérdeztem, hogy nem lehetett volna-e ezt mondani, mert akkor nem jövünk be, de nem influenza szerinte, mert láza nincs napok óta, csak megfázás, de az is elég..tavaly 4 napra elment a hangom is, az sem influenza volt, hanem nátha, de nem nagyon érdekelt, mert egyedül voltam. Most érdekel.
Persze most úgy érzem kapar a torkom....de szerintem ez még csak a bebeszélem magamnak dolog.
Szegény meséli, hogy az egyik vendége bejelentkezett és eljött hozzá és meséli, hogy most ráér, mert táppénzen van, mert két napja rátört a láz, nem is tudja honnan, és ma kelt fel először, de fodrászhoz el tud jönni.....anyu helyében kidobtam volna a francba, hazafele. Anyut ráadásul nem lehet oltani, akarta, de allergiás az összetevőkre, így a házidoki nem adja be neki.
Úgyhogy most azon aggódok mit szedtem össze tegnap? Remélem semmit sem.

Anyany, sajnálom, hogy veszekedtek, de az anyagi gondok sokszor felörlik az idegrendszert azért. Főleg, ha megteszel mindent, dolgozol és mégis csak azt látod, hogy nem haladnak a dolgok előre. De azzal sem lesz jobb, ha egymást okoljátok.
Én is elkeseredtem. Gondoltam karácsony ellenére ez egy egész jó hónap lesz, de persze bejött a hétre megint egy kötelező fizetni most rögtön nem várt dolog és ettől elég is lett mára. Mindig, mindig van valami.

Beszéltem egy szülésznővel is, januárban találkozom vele, el tudott vállalni. Csak szeretném, ha lenne mellettem valaki, aki tudja miről is beszélek, mi is történik, két gyermeke van már. Barátnőm szülésznője, meg volt vele elégedve, jó lesz nekem is gondolom. Barátnőm mesélte, hogy aznap, mikor ő szült, 12-en még szinte egy időben és ha nem volt fogadott szülésznő, elég zavaros volt a figyelem az anyukára....hát ezen nem múlik, inkább legyen, aztán majd meglátjuk.

Ma díszítem a karácsonyfát este. Én már ilyenkor felszoktam, hogy csináljon kis hangulatot karácsonyig, olyan rövid ez az idő, januárban már nem szeretem a lakásban.

Betti
Kép
betti0412
 
 


Sziasztok Lányok!

Betti:Remélem nem leszel náthás!Tényleg jó alacsony a vérnyomásod,te szoktál kávézni?
Örülök hogy lesz szülésznőd :D Szerintem jó ha van ott veled valaki a párodon kívül.

Winchi:Remélem gyorsan kibújik a fogacska.Jobbulást neked?Mi csütörtökön megyünk a karácsonyi vásárba is
:D

Katinka:Sajnálom a bárányhimlőt.
Hannus is be van oltva.Lili 2 oltást kapott?Azt mondta a védönő hogy az unokái 1 oltást kaptak és nagyon enyhén kijött rajtuk a bárányhimlő igy most már 2 oltást kapnak.Hannus majd most kapja a másodikat.Remélem megússzátok.

Krisztina:Lotti nagyon édes :D :D :D :D kis huncut :D

Zsófi:párodnak szorítunk+++++++++++Miböl vizsgázik?

Szösz:Réka egy kis tündér :D :D :D nagyon édes :D :D :D :D És a koszorú nagyon szép lett ügyes vagy :wink: :D :D :D
Sajnálom hogy Apa olyan sokáig dolgozik :( Nálunk meg Apa szervíz találkozóra megy jan 5-én egész héten hajduszoboszlón lesz(ilyen minden évbe van)majd kimegyünk Anyuékhoz de nem szeretem hogy nincs itthon. :( :cry:

Anyany:Nagyon rossz ez a helyzet :cry: de tartsatok ki reméljük hogy javul a helyzet.Te mikortól mész vissza dolgozni?
Vendég
 


Na látom az előbb egy csomó mindent nem írtam le amit akartam...

Szóval a legnagyobb bánatunk most az, hogy a négy éve gyötört kenyérsütőnk tegnap kilehelte a lelkét... Még párom is azt mondta, hogy olyan mintha egy családtagot vesztenénk el, tudom ez kissé túlzás de kevés gép van amihez ennyire ragaszkodunk.

Szösz szép lett a koszorúd!

Anyany Matyi ahogy elmúlt egy éves onnantól kap rántottát, imádja, nem volt semmi gondunk belőle.
Ha észreveszed megint hogy a tojástól nem stimmel valami akkor érdemes utánajárni, mert bizony van tojásallergia de remélem nem erről van szó.

Betti remélem nem kaptál el semmit!!!
A terhesség alatt nekem is alacsony volt a vérnyomásom, a végére lett magas és azóta beállt normálisra ezért ez most nagyon alacsony nekem.

Matyi aludt ebéd előtt fél órát sírva ébredt, ebéd után 3/4 órát sírva ébredt, most meg a távírányítóval telefonál. Illetve szaglik is ha jól érzem... :roll:

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok!

Takonykór beköszöntött nálunk is. Az, hogy honnan és mikor kapta el, nem tudom. A lényegen mondjuk nem változtat, de akkor kiküszöbölném legközelebb.
Hőemelkedés nincs, orrszívás az megy...


Elég pörgősek a napjaink, tanulok-takarítok-karácsonyra készülünk. Most szombaton lesz egy gazdaságföldrajz vizsgám, arra készülök. Elég száraz az anyag, remélem meglesz.
Matekról még nem tudok semmit, minden nap többször is figyelem a netet.

Betegeskedőknek jobbulást!!! Gyógypuszikat küldöm!!!

Kép
jaffa4
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?