Új privát üzeneted érkezett!

Mucus nagyon csinos kismama vagy!!!!!!!!szépen gömbölyödsz!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Melisch SOK BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Velünk minden ok! Ma voltam az utolsó vérvételemen. Nagyon gyorsan sorrakerültem. Még mindig náthás vagyok, de olyan csalóka az idő.

Melindáknak sok boldog névnapot!!!!

Kép
kicsi80
 
 


Kicsike jobbulást neked is!!!!!!!!
most már mondhatni hogy a finisbe vagy!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Köszi Nita! Néha parázok is rendesen. Jövő szerdán jön a villanyszerelő, hétvégén a csempéző, utána berakják a konyhát. Tehát karácsonyig ki kellene bírni... Bár doki szerint sem lesz addig semmi...

Kép
kicsi80
 
 


akkor drukkolok hogy addig ne legyen semmi....én a 38.hétig bírtam... :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi!

Kép
kicsi80
 
 


Melindák, nagyon boldog névnapot kívánok nektek!!! Kép

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Köszönjük szépen!!!!!

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Utólag is SOK BOLDOG NÉVNAPOT MELI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi Lyly!

Gyógyulást a betegeinknek!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!

Boldog Mikulást Mindenkinek!!!!!!!!
Kicsinek, nagynak, anyának, apának! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kicsit lusti voltam a héten, asszem lemerültem nagyon!

Nyuszi, remélem már nem vagytok kórházban!
Hogy lehet elkapni ezt a fránya Rotát? Mire kell vigyázni nagyon?
azt olvastam még annó, hogy a pelenkázót és gyakorlatilag mindent állandóan törölgetni kell domestos-al, de ezen kívül???

Melindák boldog névnapot utólag is !

Babaváróknak hajrá, élvezzétek még a nagy pocakot.
Nekem néha hiányzik, hogy már nincs odabent! :wink:
Azért az nagyon jó érzés amikor bent mocorog és én nagyon valószínű, hogy már nem élem át többször! :cry:

Babára váróknak millió drukk !!!!!!!

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Sziasztok!

Boldog Mikit mindenkinek!!!

Velünk minden ok. Se keményedés, se jósló, se beilleszkedés. Ez normális? Úgyértem normális, hogy még semmi jele szülésre készülésnek? Ez jelentheti azt, hogy tényleg kihúzhatjuk 2010-ig?

Rota? Törölgetés? Jó ilyeneket tudni...

Kép
kicsi80
 
 


Kicsi azért mert most még semmi jele a szülésnek attól lehet az is hogy 1 hét múlva a karodba tartod.......... :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, nálatok hány hetes kora óta alussza át az éjszakát Barni? És hogyan érted ezt el. Nekem is kezd elapadni a tejem szóval most már sajna több tápot kap, ezért is kérdezlek téged ebben.
KépKép
KépKép
boganna07
 
 


Kirus!
Help!
Nálad mennyi volt az afp amikor rád hozták a frászt?
Nekem alacsony.0,59 a mom érték azt hiszem 0,7től jó. :?
Remélem nem lesz baj..... :roll:

KépKép
Kép
mucus75
 
 


Boganna Barni olyan 6-7 hetes kora óta alussza át az éjjeleket:)))))
szerintem azzal értem el hogy több tápit kap mint a korosztálya..170 ml-et eszik.......
Mucus ne törődj az AFP-vel!!!!!!!!!!!!!!!!!soha nem ad megbízható eredményt!!!!!!!!!!! :? :? :? :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi Nita, akkor nálunk még ez arrébb van, mert ő még csak 130-135-öket eszik összesen per etetés. És 5.150kg.
Mucus nyugi biztos minden rendben van.
Teszek néhány képet:
Kép Karácsonyi dekoráció este, Levike segítségével
Kép A kis masnis!:-)
Kép Anyával
Kép Jó tesók!

KépKép
KépKép
boganna07
 
 


istenem gyönyörűek vagytok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi Nita aranyos vagy.:-))
KépKép
KépKép
boganna07
 
 


amugy milyenek a napjaitok?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok, Boganna de jó, hogy jelentkeztél :!:
Kérdésedre segítséget nem tudok adni.
A pici masnis nagyon nagyon édes baba!!!!!!!! Levim meg kis szívtipró!

Kicsi erősek vagytok ti, a karácsonyt a kisasszony én szerintem a pocakodban tölti :lol: aztán jön majd a nemulass........ :lol:

Nyuszi mi van kijöttetek már a kórházból, hogy vagytok?????

Mucus megkukkoltam a képeidet, micsoda sok szép törpe társaság!!!

Kismamik ki hogy van????

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!

Mucus!
Nekem 0,23 MOM volt...azóta voltam 2-szer genetikán Kecskeméten és semmi baj nincs!!!
Épp tegnap voltam.. már 53 dkg a kis bébink :D És a neme még mindig rejtély!!!
Ugyhogy ne aggódj!!! Engem megnyugtatott a dokim hogy a sulyom miatt ennyi...
Dominak itt is nagyon boldog szülinapot kívánok!!!

Boganna!
Nagyon helyesek vagytok,szépek a gyerkőcök!!!
Vendég
 


Boganna én is örülök neked! :lol:
Nagyon szépek vagytok!
az én Bencémnek is volt olyan cumija, azzal a mintával, de már minden héten kirág egyet, nem győzöm.
A múltkor meg Dani cumiját kapta be sunyiba. Mindig elfordult előlem, hogy ne lássam, tudta, hogy nem az övé.

Nekünk Bence anno szintén 7 hetes volt amikor átaludta, ő is tápszeres is volt, fele-fele. Épp visszanéztem a múltkor az etetési naplóját, ő kevesebbet evett, mint most Dani: Beni 120-130-at, Dani 140 vagy több, attól függ, mennyi tejcsit tudok fejni. (mert ő így eszi :wink: )
Bence fokozatosan tolta az éjszakai felkelés idejét, 2 órától kezdve 1 hét alatt eljutott oda, hogy 5 -kor kelt fel először. tényleg, minden nap egyre tovább aludt.
Daninak úgy látom esze ágában nincs aludni és nem enni éjszaka. :lol:
2-kor kel ő is és 5-kor is.

Minden jót mindenkinek, felkeltek a fiúk!!!



Kép

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Angie!
Te gyerkőceid is nagyon arik!!!! Kis mikulások :D
Vendég
 


Köszönöm Mindenkinek a dicséreteket.
Angie, nálunk is majdnem úgy van mint nálatok. Mi fél nyolckor fürdetünk, nyolckor eszik utoljára, és hajnal 2-3 között ébred, majd fél 6-kor ébred reggel. Olyan jó lenne végig aludni az éjszakát, de ez van. Az a baj hogy napközben meg nem tudok aludni. Így egy kicsit fáradt vagyok, te nem?
Nita nagyon irigyelek, de talán egyszer eljön a mi időnk is. Amúgy jól vagyunk. Levi is megszokta az új felállást, mondjuk néha mondja hogy tegyem be az ágyába a Pannát, mikor velem akar játszani, de olyan cuki elmondom neki hogy most Panna eszik vagy böfizik. És ilyenkor azt mondja hogy jó akkor majd utána.:-)
KépKép
KépKép
boganna07
 
 


Angie édes a két kis mikulás!!!!!!!!!!!!!!!!!
Boganna bizony nektek is eljön az időtök!!!!!!!!!!!

kurvára elegem van a gyerek dokiból!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tegnap 38 ma reggel 39.5 volt a Máté láza....adtam láz csillapítót és elvittük a dokihoz.....addigra csillapodott a láza...ilyet szól minek vittük ha nem is lázas........ :x ......mondom neki de az csak kapott csillapítót.....meg nem kel rögtön rohanni elég ha 2-3 nap mulva megyünk láz esetén........a jó édes anyját azt!!!!!!!!!!!1. kis baba van..2. influenza járvány van...de ne rohanjak!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita nyugi. A sertés influenza kizárt Máténál!!!!!! Ennek egyik jele éppen az alig emelkedett hő, ha a hő magas, mint nálatok az nem H1N1 vírus hanem normális influenza!

Kép
Kép
melisch
 
 


Köszönöm a Domi köszöntéseket. :wink:
Kirus!
Ne haragudj de most egy kicsit megkönnyebbültem,hogy akkor a 0,59 mom nem annyira rossz érték.
22.én megyek genetikára.
Az uh lesz vagy magzatvíz vizsgálat?

Ma voltam védőnőnél,meghallgattuk picurt doplerrel. :D

KépKép
Kép
mucus75
 
 


hozok az ünnepeltről pár képet. :wink:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
Kép
mucus75
 
 


lányok nekem most lett elegem....rákérdeztem apinál hogy akkor karácsonyra kivesz e szabit......erre ő nem dolgozni fog.......innentől kezdve szarok mindenre.....semmi hangulatom nincs......anyuékhoz se tudok menni karácsonykor.....ez lesz a legszarabb karácsonyom és szilveszterem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

remélem nektek viszont annál boldogabb lesz!!!!!!!!!

Máténak megint 40.2 a láza.......nem rég mértem....kapott megint csillapítót.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jóreggelt!

Nita!
Sajnálom :( amiért ilyen a párod :roll: :( pedig a karácsonyban az a legszebb ha együtt a család..főleg most már 4-en vagytok..
De ugy látszik őt nem érdekli...
Máténak jobbulást,szegénykém jó magas láza volt akkor,remélem már jobban van :!:

Mucus!
Nagyon jók a képek!!
Uh-t csinálnak csak a genetikán,magzatvíz vizsgálatot csak akkor ajánlanak ha gondot látnak uh-n..
De minden rendben lesz :!: :!: ,nem rossz ez az afp...
Ha nekem a dokim azt mondta az enyémre hogy az nem rossz az csak egy afp..akkor ez ahhoz képest tökéletes :wink:

Ja Nita nálunk is van aztán egy pancser gyerekdoki :twisted: :twisted:
tegnap elvittem Kírát hozzá erre írt gyógyszert meg igazolást egy másik Kíra nevére :twisted: :twisted: :twisted: az agyam eldobom,ugyhogy ma mehetek vissza hogy írjon a Bolvári Kíra nevére gyógyszert meg igazolást....
Ennyire nem figyelni :shock: :roll: ...

Betty-ről van valami híretek?????

Szép napot mindenkinek!!!
Vendég
 


Csajok csak beköszönök mielőtt rohanok a városba.

Tudom rossz voltam, mert hallgattam de nem akartam elhinni és remélni, hogy a 4 napos piri késés nem csak hosszabb ciklust jelez, hanem azt, hogy 9 hónapig nem jön többet!!!!!!!!!!!!!! TERHES vagyok!!!!! Tudjátok ez nagy csoda, de megadatott nekem is. Remélem a kis csöppség velünk akar maradni és makacsul fog ragaszkodni az életéért!!!!

Ma cn.33-on vagyok és semmi jele nem volt annak, hogy terhes lennék. Erősebb cici fájás, de ez volt máskor is. Na 3 napja mértem a hőm ami 37,05, 37,1 és ma 37,2 volt de nehezemre esett elhinni. Mivel tenni nem tehetek semmit így ma reggel pipiltem egy tesztet, várva az 1 vonalat, de helyette 2 lett :!: :!: :D

Délután még jövök!!!

Íme a szépséges tesztecském: Kép

Kép
Kép
melisch
 
 


sziasztok lányok :)

csak egy gyors bekukkra jöttem..

képzeljétek késik,ma már 40 körüli napnál tartok...napok óta magasan fent van a hőm,ennyi még soha nem volt,tegnap 37.5 volt,előző napokban 37.3,37.4...nagyon meglepődtem

nem tudom jelenthet e valamit?

teszteket megrendeltem még a héten megjönnek...

KépKép
bettike83
 
 


Melisch!
Most sikítozni tudnék az örömtől, de itt bent a munkahelyemen nem lehet :lol: Nagyon örülök, és ha mondhatom így, én tudtam ezt, hogy neked egyszer spontán babád lesz. Örültem is, amikor lemondtátok a lombikot, mert gondoltam, na most, hogy megnyugodtál, jöhet a baba. Mintha írtam is volna valami ilyensit nem is olyan régen (de lehet, hogy annyira el voltál már keseredve, hogy nem is olvastad el az írásaimat).
GRATULÁLOK!!!! És azt kívánom, hogy az a brutál erős csík egy brutál eről embriócskát jelezzen, aki veled marad még 8 hónapig, aztán kibújuk az apukájával is megismerkedni!!!
Mit szólt apa? Te gondolom, remegtél az örömtől!

Bettike!
Nálad is nagyon ígéretesen alakulnak a dolgok! Szerintem hamarosan te is fel fogsz tenni ide egy hasonló zebrás tesztet, mint Melisch! A tesztek két napon belül ott lesznek, ha innen a bbnetről rendelted. Nem kell reggeli pisiig várni! Gyere a hírrel, addig is drukk!!!!
Vendég
 


angie

én is bizom abban hogy pozi lesz végre :)

KépKép
bettike83
 
 


kismamiktól kérdezném hogy voltak e hasonló tűneteik mint nekem:

nekem alapban hosszú ciklusaim vannak,ezért olyan 40 nap alatt nem szokott foglalkoztatni a terhesség gondolata,ma vagyok a 41.napnál.tesztet még nem csináltam,ma rendeltem meg és talűn még a héten itt is lesz.
a gyanum akkor támadt mikor elkezdtem diétázni,az is már több mint 2 hete volt,szépen diétáztam kb 1100kalóriát eszem naponta,4 után semmi kaja,és mégis akkor pocakom van,kemény,fel van puffadva,már 2 falat ételtől is,nagyon rosz érzés kőkemény és állandóan bőfizni kell már már zavaró mert mindentől bőfi van,állandóan nem tudom másnál vannak e ilyen panaszok.Gyomrom rosz,hányingerem van,nem tudok enni,már 2 falat után úgy érzem hogy dugig vagyok.melegem van,kiváncsiságból mértem hőt ami 37.4 volt,máskór is mértem és 37.1 nél több soha nem volt,másnap reggel is mértem akkor 37.3 volt,ma és tegnsp reggel pedig 37.1.meg görcsölgetek,feszűl a hasam,mintha megakarna jönni,de nem jön...
nem tudom magam sem mi van,de nagyon gyanusnak találom a helyzetet..számitásaim szerint 6 hetes lennék...tegnap pedig 37.5 volt a hőm...

KépKép
bettike83
 
 


Angie köszi, gondolhatod, hogy remegtem mikor azonnal ott volt a két csík ahogy a pipi felfele ment. Sírtam és ordítani tudtam volna örömömben. Férjem úton van, reggel elment korán. Felhívtam és közöltem vele a jó hírt, sírtam azt mondta ne sírjak, mert most örülnöm kell. Később jött egy sms-t, hogy azóta sír örömében ő is. Tudja, hogy késik és már vicceltem, hogy mi lenne ha nem csak késés lenne. Azt mondta neki nagyon jó lenne de nem akarja, hogy én szenvedjek ha megjön így inkább ne reménykedjek nagyon.

Öcsém az mind mondta, hogy teszteljek mert legalább megtudom mi van. Most voltam vv remélem estére megjön az eredmény és megtudom a beta HCG értékét is. Dokihoz úgyis még nem érdemes rohanni.

Bettike nekem nincsenek tüneteim mert olyan 4 hetes és 3 napos vagyok túl korai még a tüneteknek, de te már a tünetes hetekben vagy!!!!!!! Remélj te is!!!! Szorítok!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


MELISCH!!!!!!!!!!!! El sem hiszem!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nagyon halk gratula!!!!!!! Vigyázz magadra!!!!!!!!!!! Nagyon örülök!!!!!!!!!

Bettike! Te is nagyon gyanüs vagy nekem....

A karácsony, évvége, mindenkinél babát hoz? Betty vajon hogy áll a lombikkal? Régen járt erre....

Nita: Tuti, hogy api nem tud szabit kivenni? Nem tud, vagy nem akar? Azért hatalmas a különbség...

Nálunk itt a villanyszerelő... Nem kell mondani, mekkora felfordulás van... Apró por mindenhol.... ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Kép
kicsi80
 
 


De legalább lesz egy szép új konyhám..... Majd a jövőhét végére...

Kép
kicsi80
 
 


Sziasztok Csajok! Tegnap előtt jöhettünk haza, a helyzet szar majd mesélek, halom gyógyszer januárban kivizsgálás, de sztem inkább Szegedre viszem.
MIndegy....tök izgatott vagyok, gonoldtam ezt az oldalt visszaolvasom...
ÉS:::::: BASSZUS MELISCH:::::Én MEGMONDTAM? OLYAN BOLDOG VAGYOK, DE KOMOLYAN? TÖK VER A SZÍVEM:::: GRATULÁLOK!!!!! REMÉLEM MINDEN OKÉ LESZ? LÁTOD, MERT NEM GÖRCSÖLTÉL!!!!MOST AZTÁN NAGYON VIGYÁZZ MAGATOKRA? SEMMI IDEGESKEDÉS! HŰŰŰŰŰŰŰŰŰ!!!!

Nita: hogy-hogy 40 fokos a láza, mit kapott el...?

Mucus: szépek vagytok, és a szülis képek is nagyon tutikk.

MAjd leírom, hogy mi van nálunk, de nem sok jó....de egyszer tudom, hogy minden helyre jön, mert nagyszerű kisfiam van!

Kép
nyuszifül16
 
 


Melisch: TE pihenj!!!!

Bettike: tesztelj!!!!

mek zuhizni , mert kisfiam mindjárt ébred, és a kórházban beálltunk egy kaja ütemre, és azt próbálom tartani.

Kép
nyuszifül16
 
 


én is gyanus vagyok magamnak :shock:

KépKép
bettike83
 
 


Betti!
Muszáj megvárni az a teszt csomagot?! Menj vegyél egyet a patikában, azt lődd el. Tutira pozitív lesz!!!
Vendég
 


MELISCH,.................ÉLJEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!AKKORÁT KIABÁLTAM ÖRÖMÖMBE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Betti és te mikor tesztelsz??????????
Nyuszi pont éjjel gondoltam rátok...mesélj!!!!!!!!remélem most már minden rendben van!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


MELISCH, GRATULÁLOK, NAGYON-NAGYON-NAGYON ÖRÜLÖK!!!!!!!!!!
ANNYIRA MEGÉRDEMELTED MÁR!!!!!!!!!!!!!!!!

Sok puszi mindenkinek, most kidőltem.
Szerintem alszok egyet!

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


jó pihit:)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok!

Szeretnék újra bekapcsolódi, remélem sikerül felvennem a fonalat :wink:
Mindenkinek utólag is gratulálok a Babákhoz, és a pozitív tesztekhez! :)
Rólam:okt 31-én megszületett a kisfiunk EGÉSZSÉGESEN! a terhesség alatt végig problémák voltak, minden uh után sírtam, de bíztam a babámban...a lányommal még zárásként egy hónappal a kiírt időpont előtt bekerültünk a Heim Pálba a bőrgyógyászatra egy hétre, de nem szedtünk össze semmit pluszban.
Vendég
 


Szia Duna+!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
örülök hogy újra köztünk vagy!!!!!!!!!!!!!!!!GRATULÁLOK A KIS HERCEGHEZ!!!!!!!!!!!!!!!!
megkérdezhetem mik voltak a problémák? :oops: :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi Nita!
először a lábán láttunk nagy dudort, aztán végig a belei echodensek voltak+több volt a magzatvizem+jóval kisebbnek mérték a koránál. toxoplazma fertőzésre utaltak a jelek, de én még a CMV-től is féltem.
A dokim mindig biztatott, én is bizakodtam. a sok idegeskedés ellenére túlhordtam egy héttel, befektettek, és 3940 gr-mal született. És annál a dokinál, aki tavaly az elhalt terhességemet befejezte...
A lábával is minden rendben.
Vendég
 


az a lényeg hogy most már minden rendben és makk egészséges!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?