Új privát üzeneted érkezett!

Rjuli!
Kép

cerka
 
 


SZia Gabi!

Talán nem Te vagy az illetékes, de hátha tudod, miért nincs fenn kép az idei babanetes taliról.
köszi
bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Maryann, elnézést.
A technikai kérdésekhez nem nagyon értek, vagyis hogy kell a kép méretét csökkenteni, hogy ne romoljon a minősége. Hátha van másnak ötlete.
Viszont, ne haragudj, én nem javasolnám ennek a képnek a feltételét, bár természetesen a te dolgod.

Bogáncsi, sajnos nem tudom.

Elismerem, hogy nem teljesen következetes a reagálásom a törölni/nem törölni kérésekre, de azt hiszem nagy jelentősége nincs, ha egy-egy fölöslegesen megnyitott topik tovább megmarad.
Gabi
Admin
 

 
 

Köszi Admin ! Tehetek én arról , hogy pont úgy kaptam el fottozás közben ? Minden gyerek megtalálja a vele egyidős "játék pajtást" Kép Kép
maryann
 
 


Kép

Sziasztok!

Tud nekem segíteni valaki abban, hogy hogy lehet a profilomban az azonosítót megváltoztatni???
Ha igen kérlek segítsetek!

Előre is köszönöm

Sziszi

bedoli
 
 
 
 
 


Sziszi,
gyanítom, hogy sehogy. Kép Azt tudod csinálni, hogy vagy törlöd a meglévő regisztrációdat, és újat hozol létre, vagy egy másik e-mailcímről is regisztrálsz.

De lehet, hogy meg tudod változtatni, várd meg a szerkesztőt is. Kép

Virág
virág78
 
 


Sziszi, pontosan úgy van, ahogy Virág írta.
Gabi
Admin
 


Sziasztok!

Miért nem tudok mellékletet feltölteni a hozzászólásom mellé? Régebben sikerült, de most hiába kattintgatok rá!
Tudtok segíteni?
előre is köszönöm,

Dirtha
dirtha
 
 


Kép

<font color="aa00aa">Sziasztok lányok!

Köszönöm a segítségeteket, hát sokkal nem lettem sajnos okosabb.
Régebben Sziszike volt az azonosítóm ugyanezzel az e-mailcímmel, de egyszercsak átváltozott Bedolira, és olyan rossz, amikor Bedolinak szólítanak a topikokban, pedig mindig aláírom!
Na de mindegy ez van!

Azért köszike!!! Kép

Sziasztok Sziszike</font>

bedoli
 
 
 
 
 


Dirtha, nekem sikerült... sajnos nincs ötletem
Admin
 


Dirtha,
volt már ilyen korábban is, hogy többünknek nem sikerült a feltöltés. Aztán egyszercsak újra ment. Addig így tudsz feltölteni szóközök nélkül: image { kép címe } , és akkor rákérdez majd a rendszer, mit akarsz odatenni, és így a saját gépedről ugyanúgy fel tudsz tölteni. Csak kicsit bonyolultabb. Kép

Virág
virág78
 
 


Virág, nagyon köszönöm!

Admin, azért neked is!

Dirtha
dirtha
 
 


Virág, nagyon köszönöm az infot!

Admin, azért neked is!

-Dirtha
dirtha
 
 


Szivi. Kép

Sierült úgy, ahogy írtam?

Virág
virág78
 
 


Virág, igen, sikerült!! Kép

Kösz, Dirtha
dirtha
 
 


Sziasztok!
Nekem a fotóalbummal van gondom!
Eddig három albumom van.A nagytalis telelett és akartam egy újat nyitni és folytatni , de nincs "Új album" amire klikkelhetnék!
Segítség!!!
Kanga

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
kanga0216
 
 


Kanga: új név regisztrál, ott megint van 3 albumod Kép
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Köszi Cory!!!
Összevissza olvastam , de sehol nem találtam , hány albumom lehet.
Kanga

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
kanga0216
 
 


Admin!
Szeretném megváltoztatni az azonosítómat mert én hülye a vezetéknevemet írtam be és annyira ridegnek érzem a megszólításokat.Azt olvastam ,hogy töröljem a regisztrációt és jelentkezzek be újra, de nem tudom hpgyan lehet törölni.
Harangozó
 


Sziasztok!

lehetne kérni archiválást a lakberendezés topicba? 1/2 óra mire letölti a már korábbi (vagy 100 Kép ) hozzászólásokat.

köszönöm: Gina
georgina
 
 


A regisztráció törléséhez a profil szerkesztésbe kell belemeni, és annak a legvégén van a Hozzáférés megszüntetése pont.
Admin
 


Gina, automatikus archiválás van 60 hozzászólás után (ahogy megnéztem, még 3 hiányzik). Az egyik megoldás az lehetne, hogy külön topikot hoznátok létre a képeknek.
Admin
 


Admin!
köszi
bim_bam
 
 


KösziKép Igazából nem tudtam hogy automatikus, viszont néhány helyen mintha 40 hozzászólás után archiválna.

nem lehetne átállítani? mert azért 60 hozzászólás rengeteg (még néha 40 is)

Az jó hogy külön topic, de így olyan kénylemes, hogy amit írnak, és betsznek képet rögtön látom is, nem kell vacalkolni később hogy melyik is volt az ami tetszett? és újra végignyitogatni...
képes topicot meg letölteni Kép talán ha 10-20 hozzászólás után archiválna a rendszer ...

Gina
georgina
 
 


Tudom, hogy kényelmesebb így, ez csak egy javaslat volt. Az a probléma, hogy a beállításokat nem lehet megadni topikokra, csak a fő témakörökre. Lehetne még, hogy létrehozok egy "képes topikok" témát, ahol mondjuk 20 hozzászólás után archiválna.
Gabi
Admin
 


Sziasztok!

Kérhetném az "Lakóhely szerint/ Miskolc" topic archívjának archiválását?
Előre is köszi!
Marika
Hriczom
 


Szia Admin!Kép

A Gyermekek/magzatokban a Friss kismamák topicnál üres lap jön csak be!
Tudnál tenni valamit,hogy újra írni tudjunk oda?
Előre is köszönöm!
Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szia Szerkesztő!

Miért nem tudok képet felrakni a topicba? eddig sikerültKép

MaszaT
maszat
 
 


Nem tudom, nálunk tudtommal semmi nem változott, ilyen korlátozás biztos hogy nincs. Remélem, csak átmeneti probléma.
Admin
 


Hallo!ich bin n.k.k!WER BIST DU?




N:K:K
nkk
 


Szia Admin!

Nem lehetne megoldani, hogy a fotóalbumban a képek tulajdonosainak lehessen üzenetet küldeni?
Úgy mint pl. ezen az oldalon:

http://www.haon.hu/tools/hot/welcome.asp

Köszi,
Ancsa
ancsa_51
 
 


Ancsa, továbbítottam a kérdést egy hozzáértőnek.

Segítene valaki, én egy szót sem tudok németül, mit jelent a fenti üzenet?
Gabi
Admin
 


Gabi,
Szia, n.k.k. vagyok. KI VAGY TE?

Asszem. KépKépKép Ha a WER az a "ki" kérdőszónak felel meg. Kishíján megbuktam németből, az is marha régen volt. Kép

Virág
virág78
 
 


Gabi,

A fenti üzenet forditása:

"Hello,n.k.k vagyok! Te ki vagy?"

Hogy mit jelent, azt sajnos én sem tudom. :-))
ancsa_51
 
 


Gabi, szerintem azt hitte, egy chatben van.
kriszi
 
 


Köszönöm, szóval nem fontos.
Gabi
Admin
 


Lehetne-e a sok újonnan nyitott egyforma depressziós topik közül csak azt az egyet meghagyni, ahova a reagálások érkeztek?

Mi lenne, ha úgy lenne beállítva a program, hogy azonos címmel nem lehetne különféle helyeken újat nyitni?
rjuli
 
 


Nem tudom, hogy van-e ilyen lehetőség, megpróbálok utánanézni.
A topikok közötti rendrakás örök téma, igyekszem, csak nem nagyon sikerül.
Gabi
Admin
 


Gabi
Nem lehetne megoldani azt, hogy ugyanazon néven ugyanazt az üzenetet ne lehessen más topikba is elküldeni? Legalább egy szóközt vagy vesszőt be kelljen rakni, hogy ne legyen annyira automatikus ez a CTRL-C - CTRL-V. Esetleg egy kísérő szöveggel lehetne figyelmeztetni az üzenetsokszorosítókat. Most pl ez a Emduan írta tele a babanetet. Az a baj, hogy ezektől az "elmúlt napon" használhatatlan lesz. Az index társalgója nem enged ilyet, de még azzal is nehezíti a hasonló őrültek dolgát, hogy bizonyos idő letelte elött nem írhatsz új üzenetet. Ezt csak azért írtam példának, hogy valahogy megoldható a dolog.
Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Sajnos, mi nem vagyunk az index, de azért felvetem. Azt ígértem ugyan, hogy az eladási hirdetéseket törölni fogom, de mire értesülök róla, eső után köpönyeg.
Gabi
Admin
 


Gabi
Nem is sajnos Kép Bocsi, csak azért említettem az indexet, mert ott láttam, hogy így működik és gondoltam a jó ötleteket el lehet lopni Kép Köszi a felvetést
Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Gabi
Mi lenne, ha nem is figyelmeztetné őket a rendszer, hanem egyszerűen az azonos üzenetet áthelyezné (a régi törlésével) az újabb topikba és csak az utolsó beszúrást tartaná meg, így csak egy példányban lenne meg az üzenet. Mindig csak az utólsó beszúrás látszana. Kép Szerintem megoldható lenne és jól megtréfálná a garázdálkodókat, minket pedig nem zavarna a sok azonos hozzászólás Kép
Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Gabi !

Írtam mailt!!

SOS lenneKép

Maszat
maszat
 
 


Gabi!
Egy kérés. Nem lehetne a "Lakóhely szerint"-et betűrendbe rendezni? Pl. a "Szigetszentmiklós" topikot így nem olyan könnyű megtalálni, mert nem az SZ betűnél van, hanem a végén.
Köszi
Kati
cskati
 
 


Gabi!
Nem lehetne a betütípus méretén változtatni az "Elmúlt napon"-nál a feketebetünél? Régen olyan jól eltudtam olvasni az üzenet első szavait, most meg csak a szememet gúvasztom. 800x600-as képponra van állítva a monitorom és mégsem látom.
köszi
Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Kriszta, nálunk semmi nem változott, nekem továbbra is ugyanúgy látszik , mint korábban. És ha a nézetben a szövegméretet változtatod? (Én Internet Explorert használok, de gondolom a többinél is van valami hasonló)
Gabi
Admin
 


Kriszta!
Legalábbis az Explorerben a nézet menüben van egy olyan, hogy szövegméret, amit az én kicsi lányom rendszeresen átállít normálról legkisebbre.KépKép Nem lehet, hogy nálatok is ez történt?
Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Gabi, Borsts!
Jaj de amatőr vagyok, tényleg nálam volt elállítva. Kép
Köszönöm szépen
Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


A fő, hogy megjavult! KépKép
Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Szia!

A szegedi anyukák topikba nem tudunk írni.
Már küldtem 2 hibaüzit, mikorra várható javulás?

Üdv,
Kriszti

Kép

Kép
eszteranyu
 
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?