Új privát üzeneted érkezett!

Ettől jobbat én sem tudok ajánlani!!!!! :wink:
Vendég
 


Ditke, dehogyis! Én soha nem iszom egyébként, de azt javasolták többen, hogy a vörösbor jót tesz. Ha valaki napi max.0,5 dl-től alkesz lesz, akkor régen rossz. :lol: :lol: Egyébként is ég a gyomrom tőle, miután megittam.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


twist,ditke
Mi az a sok?2-3 liter?

Kép
Kép
krisztike54
 
 

 
 

Lombiknál én a túlstimu megelőzésére 4-5 liter folyadékot ittam. Egyél sok fehérjét is!Drukk++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


köszi baba
De abba a 4-5 literbe benne van a leves meg limonádé ilyenek?
Vagy csak a víz?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Átlagosan kellene napi min. 2 liter folyadékot inni!!!! :wink:

Lombiknál pedig ettől többet!!!! :wink:

Baba

Vörösbor tényleg jót tesz!!!! :wink:
Nekem is savat csinál viszont!!!! :?
Vendég
 


Csajok picit itt;ahhoz képest, h. mondtam, nem jövök ma már.
Ditke!Vagy az altatótól, v. a Kliontól, amit kaptunk;mert mondta Katika, h. kaptunk gyull.megelőzés céljából, és az az epét és a gyomorsavat megbolygatja.
Én gélt kaptam.Jobban kiegyeztem volna a szurival;de ha ez nem válik be, még mindig van itthon Utro.csak nehogy késő legyen!:(
Kriszti, bocsi, h. nem vártunk meg, de nem akartuk, h. Felíciáéknak parkolni kelljen, és így 5 percet mi vártunk lent.Bocsi!
:cry:

mary80
 
 


Twist.um.11.17

mary80
 
 


Jó éjt

mary80
 
 


Felrakok akkor egy még jobb táblicskut:

Kép
Vendég
 


Sziasztok!


Köszönöm szépen a vigasztalást :!: :D
Őszintén szólva nem tudom miért buktam ki ennyire…..biztos, hogy a hormonok is nagy szerepet játszanak/játszottak benne. :oops:

Reggel, amikor a klinikán találkoztam Krisztivel, Maryvel és Kamillával már akkor éreztem, hogy egy kicsit túl vagyok pörögve, mert egyrészről nagyon vártam már, hogy megtudjam milyen eredménye lesz a Menopuroknak, mennyi és mekkora tüszőim lettek. :D Másrészről meg a Lányokat látva beleéltem magamat (lehet, hogy túlságosan is) abba a helyzetbe, amiben Ők voltak. :D :oops: Krisztit és Maryt a műtétre, leszívásra készülve, Kamillát pedig a beültire, piciknek a várására készülve :!: :D Velük együtt izgultam, és egész délelőtt, míg a prof.-hoz be nem mentem nyomon követtem/követhettem náluk az eseményeket. Láttam ki ment be, ki jött ki, milyen hírrel és milyen állapotban. Örültem, hogy találkozhattam velük és hogy ott szurkolhattam!!! Mindegyikőjük csodálatos Anya lesz és Ti is többi fórumos barátaim :!: :!: :!: :D :wink:
A petike leszívások számának hallatára (tudom nem a mennyiség, hanem a minőség számít :!: :!: :!: ) az volt bennem nem tudom miért, hogy biztos, hogy én is hasonló híreket fogok most majd hallani, pedig jól tudtam, hogy ez az első vizsgálat, amikor megnézik, hogy a négy napja tartó stimunak mi lett az eredménye és ha most még nincs annyi vagy nem megfelelő nagyságúak a tüszőim, nem hagyjuk abba a stimut, hanem folytatjuk tovább a növesztéseket, sokasodásokat :!: :D

Délután nagyon elsírtam magamat :cry: :cry: :cry: :oops: , mert igaz jól tudtam, hogy ez még csak az első stimus kontroll volt, mégis az volt bennem, hogy az előző kezeléseinknél elég volt 1, 2 Fostimon, és már azoktól volt 1, 2 nagy tüszőm…….most meg négy napja szúróm magamat és egy, kettőről meg talán mintha még lenne szó…..beszélt a prof. :roll: Persze az előző kezeléseinknél nem állították le a petefészkek működését, nem „fékezték folyamatosan” a működésüket és a mostani kezelésnél meg nem szedtem, szedek Clostit, csak szúrom magamat.

A férjem is azt mondta, nincs veszve semmi és végülis jó híreket kaptam, mert a szervezetem jól reagál a stimura, csak lehet, hogy több időre, több stimura van szüksége, hiszen csak ma voltam először ellenőrző ultrahang vizsgálaton :!: :D És igaza van, mert megnéztem, hogy Maryék hányszor mentek vissza és tudom, gondolom, hogy ez is mindenkinél egyéntől függő, hogy hogyan reagál a stimura, mennyire nőnek, sokasodnak a tüszői, de ők is 3-szor mentek stimu kontrollra, én meg most voltam legelőször :!: :D Tehát még mehetek szerdán is, pénteken is v. akár jövő hétfőn is, szépen lassan haladok én is előre :!: :D

Mary, Kriszti, múlthéten amikor a fecskendőket vettem meg a Meno-hoz, akkor Nektek stimut kellett kiváltanotok? Az első stimus csomagon kívül már váltottatok ki egyet, ugye?
Szóval, köszönöm a vigasztalást, biztatást, tudom, hogy nem a mennyiség, hanem a minőség számít :!: :D
Barátnőmnek 10-et szívtak le és 6-ot sikerült belőlük megtermékenyíteni.

Mindenkinek NAGYON SZURKOLOK, teszthez, megtermékenyíthető petikéhez, beültetett bébykékhez, babahordáshoz, babaszületéshez :!: :D

Holnap reggel 6 órára megyünk Insulin vizsgálatra, éjféltől már nem ihatok, reggel tejeskávé helyett egy bögre tömény cukros löttyel kezdem majd a napot! :? :oops:

Megyek aludni! Jó éjt!!!
Vendég
 


Kamilla! Drukkolok, hogy minden rendben legyen!! :)
Biztosan megkapaszkodnak!! :)

Ditke! Tegnap megint elkaptam az Uramat, de estére már annnyira fáradt voltam, hogy mondtam neki, lőjjön egy aranygólt gyorsan, ügyesen (amíg még ébren vagyok... :D ). Túl korai nekem ez a 4.20kor való kelés... :S

Adri! Dejó, minden esély megvan a zebrára! :)

Drukk péntekre a zebrákért lányok!! :)

Krisztike! Ez igen! 18 petesejt az nem semmi teljesítmény!! :)

Mary de jó! Pihenj sokat!!

Röpcsike! Majd megnőnek, nincs veszve semmi! Majd lesz még tüszőcskéd! :) Drukk a mai insulin vizsgálathoz!!!


Babaimádó! Elvesztettem a fonalat. Neked volt lombikod?
Vendég
 


Twist:34 vagyok:))

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Luns, dok lombikom volt, de most spontán babám van.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaimádó!
De jó!

Mi volt a gond, hogy lombikra kellett mennetek?
Vendég
 


Jó reggelt csajok!
Na ma tudtam valamennyit aludni nyugtató nélkül,de viszont
a mellkas fájásom nem múlik,azonkívül állandóan ég az
arcom.Kutattam a neten mi lehet,hát sajna be kell vallanom
nekem pánikbetegségem van.Azt hittem nem de a tüneteket
elolvastam teljesen rámillik.Attól vannak a rosszulléteim is.
Pedig azt hittem nem.Na most az a kérdés:bár tudom hogy
kezelhető de ha terhes leszek akkor hogy fogják kezelni?
Mert ugye akkor nem szedhetek gyógyszereket.
Páromnak mondtam is hogy vigyen el pszichológushoz

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Kép
Vendég
 


kamilla
Írjál már nekem privit légyszi hogy ezt hogy lehet kezelni

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Krisz, tök jó, hogy erre rájöttél, hogy ez a betegség van neked. Tényleg ráillenek a tüneteid a pánikbetegségre. Igen, terhesség alatt tilosak az ilyen gyógyszerek, úgy tudom. De majd kéne egy pszichiáter, aki gyógyszereket is tud felírni és esetleg tud valamit, amit szedhetsz....
Mert ugye terhesség alatt is sokat kell izgulni, mindig van valami ami miatt lehet. Én is végigizgultam a terhességet, aztán nem volt mégsem semmi baj. Csak minden UH és vérvétel előtt szorong az ember, félti a pici kincset a pocakjában. Utólag meg azt mondom, mekkora hülye voltam, hogy rettegtem!
Vendég
 


twist
Hát igen félek hogy hogy fogom viselni a terhességet.
De legalább felismertem hogy ez van.Nem akartam eddig.
Mindenre fogtam.Na igen,de nekem még nem volt ilyenem.
Remélem tudnak segíteni rajtam.Ha tegnap volt a leszívás akkor
ma már lehet sétálgatni?Bár eléggé szédülök

Kép
Kép
krisztike54
 
 


El vagyok keseredve hogy ha sikerül a beülti akkor
hogy fogom így felnevelni a babát?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Krisztike ne keseredj el!

Minden rendben lesz! Ezt a pánik dolgot is le fogod küzdeni! A babát is rendesen fel fogod nevelni! :)

Van olyan, hogy viselkedésterápi, ahol megtanítják hogyan lehet ezt leküzdeni. Elvileg a háziorvos is elküldhet ilyenre. Ez teljesen gyógyszermentes!
Vendég
 


luna
köszi a segítséget.Csak az bánt hogy miért pont most jött ki
ez rajtam?Amikor pont a beülti előtt vagyok.Nem értem.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Krisztike!
Nagyon nagy ilyenkor a nyomás, rajtad is! Sok az amin lehet idegeskedni, aggódni. Sajnos az ilyen mindig akkor jön, amikor erre már végképp nem számítanál! :S
Vendég
 


luna
Hát ezaz életem legboldogabb időszaka jöhetne és én
meg ezzel küzdök.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Krisztike az lesz!
Nem szabad hagyni, hogy eluralkodjék rajtad ez a fránya pánik dolog. Próbálj konzultálni erről a háziorvossal, hogy ő mit ajánlana, hol lehetne ezt végig csinálni.
Vendég
 


luna
Megpróbálok mindent,de most olyan rossz,nincs kedvem
semmihez.Meghát egyedül is vagyok itthon és hát nehéz.
Szerinted nem lehet hogy a hormonok hozták ezt ki belőlem?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Jó reggelt Csajok!
Remélem mki jól van!
Nagyon fáj a hasam még mindig,de 1-2 napig ez belefér, azt mondták.:(
Hogy ezzel az aplikátoros cuccal mennyit szív az ember, v. én vagyok túl béna, és emiatt félek, h. nem lesz + a kellő mennyiségű progi a szervezetemben!:(
Drága Röpcsikém:)
Ne keseredj el, ezt tegnap is írtam már, tudom, de tényleg ne add fel!
Drága Krisztikém:)
Vártam, h. még írj tegnap, de nem fontos.:(
Jól vagy?

mary80
 
 


Luna:)
Köszi a drukkot, és a tanácsot!:)
Te jól vagy?

mary80
 
 


Twist:)
A tábliban ki tudnád a képet cserélni?persze nem Röpcsikétől akarom elvenni az ikres képet, de szeretnék én is ikreset;ha már 1x Kriszti azt mondta, és eddig bejöttek a +érzései!:)Ugye Krisztikém?

mary80
 
 


Kriszti, a progit kell már csak használnunk, ugye?
a beültiig már nem kell más?Klion,Betadine, ugye?

mary80
 
 


Sziasztok!

Krisztike

Hát sajnos már bennem akkor felmerült hogy pánikbeteg vagy, amikor te a hsg után lettél rosszul! :( És azóta csak megerősödött ez bennem, de mivel a betegnek magának kell beismernie hogy igenis orvosi segítségre szorul, addig nincs mit tenni!!!!! :(
Nem akartalak megbántani ezért is nem írtam ezt eddig! :?
Mert sokszor a beteg is rosszul méri fel a helyzetet, mondván hogy nem vagyok én bolond!!!!! :? De a pánikbetegség nem egyenlő azzal hogy valaki bolond!!!! Sőt!!!!!!!!!
Na remélem érted!!!!! :wink:
Minél előbb keresd fel a háziorvosodat és kérj beutalót a pszichiátriára, ott fognak adni neked olyan gyógyszert amit kismamik is szedhetnek és nem lesz semmi baj meglátod!!!!! :wink: :D
A sok hormon és stressz valószínű hogy hamarabb kihozta belőled, de lehet kezelni jól!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :D De minél későbbre halogatod, annál jobban elhatalmasodik rajtad! :(
Puszi!!!! :wink:

Mary

Remélem a hasfájásod hamar elmúlik!!!!! :wink: Hánytál még? :?
Az utro csak "könnyebb" lenne adagolás szempontjából! :?
Vendég
 


marykém
Azért nem írtam tegnap,mert olvastalak és azt gondoltam
pihenni akarsz.Egyébként meg nem érzem jól magam,tegnap
sem annyira meg ma sem sajnos.Utánanéztem neten és
sajna pánikbetegségem van ténleg.És ez nagyon befordított
most.Úgyhogy ne haragudj,sokat gondoltam rád de nem nagyon
mert írni,meg mondom most ez a helyzet velem,és ezt meg
kell oldanom.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


mary
nem kell más.Csak progi.Jól vagy egyébként?Hasad?
Lehet ma már mászkálni?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


ditke
Értem mit írsz.De igen ehhez én kellettem hogy felismerjem
a helyzetet.De meg kell oldanom,csak nagyon nehéz.
Most be is jelentkezem a kineziológushoz.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Sziasztok!

rengeteget írtatok,én meg eléggé el vagyok havazva,megpróbálok címszavakban reagálni!

Mary,
gratula a leszíváshoz és a sok petesejthez!remélem,jobban vagy már!Ugye tudsz még ma is pihenni?

Krisztike,
neked is hatalmas gratula!18 :shock: !Egy egész óvoda! :wink:
Szuper,hogy rájöttél,mi a gondod,ez már fél siker!Figyu,a barátnőm 2 gyereket nevel és hasonló problémával küzd.Kapott gyógyszert és jobban van azóta!Biztosan van olyan is,amit lehet terhesség alatt szedni.Szerintem nem a hormonok okozzák ezt nálad,hanem az élethelyzet és,hogy szorongósabb alkat vagy,amiről egyáltalán nem tehetsz,ez olyan adottság,hogy kék a szemed vagy zöld.
Gondolj arra,hogy a nehezén túlvagy!

Röpcsi,
remélem,tényleg nem keseredsz el,minden renben lesz,meglátod!Még nagyon az elején tartasz!Ismerem az érzést,az 1.inszeminél velem is közölte a Murber,hogy "hát nincs tüszőérése,muszáj hormont adni",persze már volt 2 pici tüsző,azokat kellett megérlelni,de én vagy 3szor megkérdeztem,hogy akkor most mi van,annyira megijedtem.
Szóval semmi pánik,szurkálj szorgosan!Remélem,az inzulinod rendben van. :wink:

Twist,
hű,itt a célegyenes!Még 1 hét és megszülhetsz,nem lesz koraszülött!(betöltött 37-től).
33 vagyok még 2 hétig,ciklus nov.16-án kezdődött.

Ditke,
pénteken érdemes már tesztelni szerinted?Én csak hétfőn fogok.És semmit nem érzek,tök jól vagyok,készülök a lombikra,legfeljebb ér egy csodás meglepetés.Mindom ezt ma,de ahogy magamat ismerem,pár nap múlva nem leszek ilyen nyugodt :roll:
Remélem,a sorselemződből a próféta beszél,ez azt jelenti,hogy legkésőbb márciusban megfogan a bébi!De lehet,hogy már 10 napja a pocakban figyel! :wink:

Kamilla,
csak melengesd a fiókáidat,hogy kapaszkodjanak!Nagyon szorítok!
Vendég
 


Krisztike

Ha már felismered hogy neked pánikbetegséged van, az már jó jel!!!!! :wink: A gyógyulás útjára léptél! :wink: A többi pedig jön magától!!! :wink:

Nagyon sokan nem akarják beismerni és itt a probléma! :? És már csak akkor fordulnak orvoshoz, amikor már nagyon szenvednek! :(
Vendég
 


Mmzsó

Én a munkahelyem miatt akarok tesztelni, mert a röntgen sugár+stressz, nem éppen bababarát!!!!! :? :shock: Nem szeretnék visszamenni dolgozni+a két vetélés után meg szerintem nem is ajánlott!!!!! :(
Vendég
 


Adri,
nagyon izgulok érted!Az a teszt lehet,hogy korai volt,ha jól emlékszem,hétfőn kaptad a tüszőrepesztőt,tehát ma 2 hete vagy holnap,hogy megfoganhatott a baba.Izgulok nagyon!

Luna,
figyu,az ICSI nem az inszemet jelenti,hanem a lombiknak egy olyan módját,amikor a spermiumokat egyesével injektálják be a petesejtekbe.intercitoplazmatikus spermiuminjekció-szép név :lol:
Tudsz számokat mondani?Nálunk először az andrológus azt mondta,csakis ICSI lehet.Aztán a klinikán még 2Xmegnézték és inszem mellett döntöttek.Inszemkor kiderült,hogy kevés,1,2milliót tudtak felhasználni,de megcsinálták,mondván,ha már stimuláltak,próbáljuk meg,lehet nagy szerencsénk.
És mivel nekem a leszívás karácsonyra esett volna,kérésemre még egy inszemet csináltak.Eztán jön a lombik,ha hétfőn negatívat tesztelek.
Ezt csak azért írtam le,mert érdemes meddőségi központban utánajárni.Viszont a Kaáliban úgy tudom,sokba kerülnek a vizsgálatok és az inszem is.Kérdezz utána.Itt a klinikán meg minden ingyenes.
Vendég
 


Babaimádó,
ne izgulj,melengesd a kicsikédet!Mikor is mész UH-ra?
Szorítok,hogy minden rendben legyen!
Vendég
 


Mmzsó

Most nem, mert a leletek otthon vannak.

Igen, az ICSI-t megnéztem, hogy mi az. Hát ennek ellenére úgy döntött a dokim, hogy nem csinál inszemet. Ehelyett még egy hónap vitaminkúrára küldte az Uramat.

Az inszemről már nem is beszéltünk, majd kiderül, hogy mi lesz a januári ismétlő vizsgálat eredménye.

De aranyos volt a dokim, mondja, hogy a Fer14 nem csodaszer. Aztán rögtön felkiálltott, hogy DE! Uilyen eredményt láttam és baba is lett belőle. Úgyhogy várjuk a csodát. :)

Nagyon drukkolok, hogy ne kelljen lombikra mennetek! :)

Még kivárom a januári eredményét, meg csináltatok egy rákszűrést is. Aztán ha megvan Férjem eredménye, akkor visszamegyek a dokimhoz. Aztán kiderül ő mit mond..
Vendég
 


ditke
Igen ezt én is úgy gondolom.Csak azért ijesztő ez a pánikbetegség.
De meg kell oldanom.Most hívtam a kineziológust holnap
megyek hozzá.Meg párommal délután megyünk sétálni.
mmzsó
Örömmel olvasom hogy akkor ez kezelhető.
Mizujs veled?Jól vagy?
mary
Ennyire megbántottalak hogy nem írsz vissza?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Mmzsó, köszi:)
Pihenni?Vár a házimunka:)
Kriszti, dehogy!Csak ténykedtem.

mary80
 
 


mary
írtam privit

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Válaszoltam is!:)

mary80
 
 


mary
Elolvastam.Köszi a biztatást.
Lehet már mászkálni?vagy ma is egész nap feküdni kell?
Te mennyit iszol?Mert nekem azt mondták 4-5 liter.
De nekem már hányingerem van a víztől.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Figyu, nincs mit, írtam, ezért vagyok:)
Én is félek hidd el, ugyan mennyi sikeredett, ha délután felhívjuk őket!
Mászkálok, de ülni nem igazán jó, ténykedem a konyhában.
Fáj a hasam, olyan,mintha + akarna jönni a mensi.
Eddig 1 1/2 l vizet ittam, de ahogy iszom, már ki is pisilem:(
tegnap ettem 1 kis túrót, ma + sajtot, de már herótom van:(

mary80
 
 


mary
Nekem is herótom van.És akkor még itt van ez a csúnya
betegség amit le kell küzdenem.Szóval gáz.
Annyira irigyellek hogy neked semmi bajod.
Írok privit

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Lányok!
Kitartás!!
A leszíváson már túl vagytok, nagyon ügyesek voltatok! :)
Biztos nagyon jó híreket fogtok kapni délután!! :)

Nagyon drukkolok Nektek!! :)
Vendég
 


luna
Köszi szépen a drukkot.Remélem jó híreket kapunk.

Kép
Kép
krisztike54
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?