Új privát üzeneted érkezett!

Röpcsike,
ne keseredj el!Mikor kell újra menned?Kár,hogy a prof nem túl bőbeszédű...próbáltad kérdezgetni?
Köszi a híreket a lányokról,örülök,hogy jól vannak,kíváncsian várom a petesejtszámokat,de ma már sajnos nem jövök,Egerben koncertezem,éjfél körül érek haza.Nagyon sok a munka most!!!De legalább lefoglal és nem izgulok annyira a jövő hétfői teszt miatt.

Luna,
sajnálom,hogy elmaradt az inszem,miért?

Ditke,
annyit tudok,hogy angol film,Main Street a címe és Colin Firth játszik benne.Az angolok rendszeresen itt vetetik fek a filmzenéiket,mert mi jóvalolcsóbbak vagyunk,mint Ny-Európa.
Vendég
 


Nya! Meg is jöttem!!!!! :lol: A számomra lényeges dolgot megtudtam!!!! :wink:

Röpcsike

Sírj nyugodtan, ha úgy érzed!!!!! :( De lesznek még ott szép tüszők, meglátod!!!! Bár még szerintem szerdán nem lesz látványos az eredményed!!!!

Mmzsó

Hát ez "nekünk" csak jó, hogy Ny-Európából ide járnak filmzenét felvetetni, ugyanakkor elszomorító hogy ennyire rosszul keresünk!!!! :( :? Colin Firth? Nagyon jó színésznek tartom!!!!! :wink: Mármint szakmailag!!!!! :lol:

Luna

Elhiszem hogy rosszul érintett a dolog amikor szóba került a meddőségi!!!! De ezen mindannyian átestünk sajna, tudjuk milyen rossz érzés!!!!! :( :( :(


Nálam:

Baba lesz!!!!!!!!!!!!! :lol: :D :D :D 2010-ben biztos hogy fogok szülni, és úgy néz ki kislány lesz!!!!!!!!!!!! :D
Viszont nem lesz egyszerű a terhességem, de ezzel két vetélés után a hátam mögött teljes mértékig tisztában vagyok!!!!! :(
Azt mondta sok pozitiv gondolat!!!!!!!!! :wink:

Pénz, és az autó került még szóba. Ill. mellett áll még az a férfi mindig!!!! :wink: :lol: Dehát ezt is tudtam!!!!!!! :lol: :D
A párkapcsolatomban nincs semmi!!!!!
Viszont ott van a nőszemély mindig aki a szemembe jópofizik, a hátam mögött meg kibeszél, negatív dolgokat mond, vigyázzak vele!!!!!!

10-én pedig gyertyát kell gyújtanom és kívánnom a 2010-es esztendőre amit szeretnék!!!!!!!!!! :wink:
Zöld gyertya=termékenység!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :D
Vendég
 


Mmzsó: férjem eredménye miatt döntött úgy a doki, hogy nem csinálja meg. Andrológus is ráírta, hogy jelenleg ICSI nem javasolt. Kapott még egy havi FER14 vitamint (napont 2x1), januárban ismételt vizsgálat lesz. A hormonjai viszont rendben vannak. Nekem a stimura lett 1-1 tüszőm, a 12cn volt UH, a bal oldali 17mmes volt, a jobb oldali pedig 18,6 mm volt. Úgy lettek, hogy 5 napon át szedtem napi 3x1 clostyt. Elvileg ekkora mennyiségű clostyra többnek kellett volna lennie...

Ditke! Dejó!! :)
Drukkolok, hogy baba legyen jövőre!! :)
Kellene hogy legyen valami a párkapcsolatodban? Vagy ezt mire mondta?

A 10-ei gyertyagyújtásnak mi a jelentősége? Miért akkor? Csillagállás miatt, vagy miért?
Vendég
 

 
 

Luna

A párkapcsolatomban nem kellene semminek sem lenni, csak látta és elmondta hogy ott minden okés!!!!!!! :wink:
Bár a páromnak volt egy "udvarhölgye", aki nem szállt le róla sokáig!!!! :( Bár másokat is zaklatott a kis drága!!!!! :evil: Amolyan falu q...ja!!!! És ha valakinek nem kell, azt nem tudja megemészteni!!!!! :shock: :? Pedig nem jó nő egyáltalán! :shock:

Szerintem azért 10-e, mert 2010-es év lesz!!!!!! :shock: De lehet hülyeséget mondok! :shock: :? Nem kérdeztem rá!!!!!
Gyertyagyújtás, akkor gyertyagyújtás!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Engem a többi nem is érdekel!!!! :wink:

Azért remélem a pároddal csak rágyúrtatok arra a két tüszőre!!!! :wink: A kolléganőmnek is ikrek lettek lombikkal, mert mindkettőnél probléma volt, rá a lányok születése után 7 évvel, meg spontán terhes lett!!!!!!!!!! :wink: :lol:
Vendég
 


Ditke így már értem!
Az ilyen csajokat sajnos nem lehet kivédeni.. :S

Oké, akkor nem specifilkus a gyertya, akkor hajrá :)

Rá biza... Bár én már előbb is ráhajtottam az uramra, ő meg lepattintott, hogy majd akkor amikor idő van! :) Nagyon számon tartja, hogy mikor okés a dolog és mikor nem...

A mensi számontartására a ciklus.hu -t használom. A progi a tárolt mensik után számolja, hogy mikor lenne ovuláció és mikorra várható a mensi. Aszerint tegnap volt az ovu, mi meg együtt voltunk szombaton este is, meg tegnap este is.

Bal oldalamat érzem, szúrkál egy picit, nem vészes.

Ismerőséknél 7 év után lombikkal jött két fiúcska, szép ikerpár, aztán ráadásként összejött nekik egy kislány spontán. :)
Vendég
 


Sziasztok lányok túl vagyok rajta,megkaptam a piciket (kettőt) már csak meg kell hogy jó erősen kapaszkodjanak:)18.-án az első vérvétel 21.-én a második,mindent eldöntő.
Kriszti?Mary?Még biztos pihiznek.Köszönöm a drukkokat és hogy gondoltatok ránk.
Puszi,megyek én is pihizek

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Kamilla

Továbbra is nagyon drukkolok nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D

Pihizz!!!!!!!!!! :wink: És mint írtam, én két kis manót érzek, úgyhogy meg fog tapadni mind a kettő szépen!!!! :wink: :D

Luna

Akkor hajrá spontán baba!!!!!!! :D
Babaimádónak is összejött!!!!!!!!! :wink:

Baba

Merre vagy? :shock:
Vendég
 


Sziasztok!

Hú Ditke, de jó híerekre jövök...... :lol:
bizony,hogy meg fog tapadni mind a kettő...... :!: :lol: :lol: :wink:
és a jósnő is aszt mondta :!: :!:
Röpcsike, nekem is két tüszőm volt a baloldalon...... :wink: ne keseredj el tuti lesz minden :!: :!: :!: :lol:
Többiek pihiznek :?:

Kép
Adri
badró1
 
 


Adri

Cuki vagy! De én Kamillára értettem hogy meg fog tapadni neki mindkét manócska!!!! :lol: :lol: :lol:


De mi van veled???????????? :wink: :D
Vendég
 


jaj tényleg.....bocsi :oops:
de mejd neked is. :lol: :lol:
Nekem még mindig nem jött meg a cicieim fájnak...meg a hasam mintha feszítene de jobban a jobb felén..... :roll: majd a héten tesztelek...ma vagyok a 29.napon.... :roll: :wink:
és te jól vagy :?:

Kép
Adri
badró1
 
 


Adri

De szuper hogy nem jött még meg!!!!!!!!! :D Nem is fog!!!!!!!! :wink:

Mikor tervezed a tesztelést? :wink:

Én nem érzek semmit! :? :shock:
Vendég
 


csütörtökön tudok venni,ugyhogy péntek reggel.... :wink:

Kép
Adri
badró1
 
 


Adri

Pénteken reggel én is lövök egy tesztet!!!! :wink: Hátha....... :wink: :D
Vendég
 


oké akkor teszteljünk együtt és legyen...... Kép tesztünk.... Kép

Kép
Adri
badró1
 
 


Adri

Úgy legyen!!!!! :wink: :lol:
Vendég
 


sziasztok csajok!
Az ágyból írok.Eléggé fáj a hasam.De 18 petesejt után
ez nem csoda! :D Azt mondta a doki nagyon sok lett.
Ezt én sem gondoltam volna.A műtét nem volt rossz,csak
az én állapotom reggel.De már jobban érzem magam,csak
ez a mellkaségés nem akar elmúlni.Csajok szerintetek én
nem lettem túlstimulálva?18 az nagyon sok nem?
Ja említettem a bromot meg a rossszulléteimet a dokinak
azt mondja nekem.Ne szedjem tovább,meg amúgyis jó
már a prolaktinom.Ledöbbentem.Ha én nem mondom mi van
ő nem is mondta volna hogy ne szedjem.Na mindeggy.
Remélem ma már tudok aludni is.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Kamilla++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bankrablás után a rendőrség megszállja a környéket. Az egyik domboldalon levő ellenőrzési ponthoz egy gyanús alak érkezik egy viharvert autóval.
A rendőr megállítja és beszól neki:
- Kérem, nyissa ki a csomagtartót!
- Biztos úr, nem tudom. Rossz a kocsiban a kézifék, ha meg leveszem a lábam a fékről, visszagurul az autó.
A rendőr erre bepattan az utasoldali ülésre, átrakja a lábát és rálép a fékre.
- Na, most aztán menjen és nyissa ki a csomagtartót! - kiáltja a sofőrnek.
Az kiszáll és kinyitja a csomagtartót.
- Na, - üvölti a rendőr - van fegyver vagy pénz a csomagtartóban?


Autóbalesetet szenved egy család. Az anyós, mivel nem volt bekötve, kirepül az ablakon és meghal, a család többi tagja kisebb sérülésekkel megússza. A helyszínelő rendőrnek feltűnik, hogy a családfő rezzenéstelen arccal válaszol a kérdésekre. Szemrehányóan megjegyzi:
- Elnézést, Uram, de az Ön anyósa az imént halt meg. Ez nem jelent Önnek semmit?
Mire a férfi:
- Bocsánat biztos úr, ha magának is így fájna mindene az ütközéstől mint nekem, magának se lenne kedve röhögni...


A rendőr megállít egy részeg autóst, közben a gumibotjával fenyegetően hadonászik:
- 5000 Ft, és örüljön, hogy ennyivel megússza!
Erre a részeg: - Ne szórakozzon máán biztos úr, 5000 ezér a gumibotéér? Adja ide 500-ért és megegyeztünk...


Két részeg megy hazafelé hajnalban. Igencsak elfáradtak, sikerült teljesen eltévedniük. Mivel a buszok már járnak, a pénzük elfogyott, így taxit sem tudnak hívni. Ahogy ott tanakodnak, egyikük észreveszi, hogy pont a buszgarázs előtt álldogálnak.
- Figyelj csak, vigyünk el egy buszt, azzal gyorsan hazajutunk, sőt a rendőrök sem állítanak meg!
- Jó - mondja társa - te menj be, köss el egy buszt, én meg idekint figyelek.
Így is lesz. Eltelik fél óra, az őrködő már türelmetlen. Bemegy a társa után, és azt látja, hogy az idegesen rohangál a járművek között.
- Te meg mit csinálsz? - kérdezi mérgesen.
- Az istennek sem találok 7-es buszt!
- Hát te teljesen hülye vagy? - kérdezi a másik mérgesen. - Kössünk el egy 9-est, aztán majd gyaloglunk két saroknyit!
Vendég
 


röpcsi
Ne keseredj el lesz ott még több tüsző is csak noszogatni
kell őket.
adri,ditke
drukkolok nektek nagyon a pozi teszthez

Kép
Kép
krisztike54
 
 


ja és injekciót kaptam már megint a progeszteronpótlásra.
Pedig annyira nem szerettem volna.De nem lehetett választani.
Ez van

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Krisztike

Ez nagyon szuper!!!!!!!! :D 18 petesejt? :D :wink: Nem csoda hogy rosszul viselted a kezeléseket!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :D De most már csak a szépre kell gondolni!!!!!!!! :wink: :D
Pihizz sokat, és igyál sok folyadékot!!!!! :wink: :D

De akkor minek írták a Bromot, ha nem sok a prolactinod? :shock:
Vendég
 


Na tessék!!!! :?

Kamilla szurit szeretett volna, kapott hüvelyzselét!!!!

Erre Krisztike meg progi szurit kap!!!! :? Ki érti ezt!!!!! :shock: De biztos megvan az oka!!!!! :wink:
Vendég
 


ditke
azt mondta a doki hogy a terhelésesen volt nekem sok.
Tudod az a 3-ik vérvétel amit akkor csináltak amikor
még csak a kivzsgálás ment.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Egyébként nem gáz a szuri.még kisebb a tű mint a decaé.
Úgyhogy nem gáz.Remélem a mellékhatása sem lesz az

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Nekem is csak a terhelésesen volt valamivel több! :shock:

Bízom benne hogy most már teljesen jól leszel, és tudsz majd aludni is!!!!! :wink:

Maryről tudsz valamit?

Mikor kell hívnotok a klinikát baba ügyben????? :wink:
Vendég
 


hnúúúúú Kriszti, mennyi 18 :?: :?: ez nem semmi... Kép gratulálok :!: :!: :wink:
Maryvel mi van :?:
Röpcsike :?:
Baba, hogy vagy mit érzel :?: :lol:
Kamilla, Kép Kép Kép

Kép
Adri
badró1
 
 


Sziasztok Csajok!
Köszi, h. aggódtok értem, élek még!:)
Drága Röpcsikém:)
Ne legyél elkenődve, lesz még ott több is!
Tudod, Zsuzsa is mondta, h. nem a mennyiség, a minőség a lényeg!
Rólam dióhéjban:Nagyon fáj a hasam, hánytam, aludtam, de elvagyok.
12 petesejtem lett, holnap kell hívni a Klinikát délután!
Nekem továbbra is kell a bromo, de majd rákérdezek még én is!
Megyek is vissza az ágyba, mára ennyi voltam, ne haragudjatok!
Puszi

mary80
 
 


Badró, köszi, megvagyok. AZ a baj, hogy nagyon aggódok.Jó lenne már látni a babát! Annyi rossz történt velünk a sok év alatt, nehéz most elhinni a csodát.
Ráadásul állandóan ingerült vagyok. AZ előbb összevesztem Apával, jól felhúztam magam, erre elkezdett szúrni a hasam. MAjd bőgni kezdtem, hogy nehogy baja legyen a babának. Szóval nem könnyű most velem. :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Mary

Jó hogy jelentkeztél!!!! :D 12 petesejt? :wink: :D Ejha!!!! Itt is lesznek fagyibabák+Krisztikééknél is!!!!! :wink: :D

Miért hánytál? Az altatás? Túlstimu? Idegesség? :shock: :(

Pihizz te is sokat!!!! Sok folyadék!!!!! :wink:

Te mit kaptál proginak? Szurit vagy hüvelyzselét?

Baba

Hát azok a hormonok!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: Én is ilyen voltam babásan!!!!!!!!! :? De szerencsére elmúlik!!!!! :wink:
Magne B6-od legyen otthon azért kéznél!!!!!! :wink:
Vendég
 


ditke
bocsi de közben megjött a barátnőm.Szóval holnap
kell telefonálnom baba ügyben.Valószínű csütörtök
lesz belőle.
mary
neked a prof mondta hogy szedjed a bromot?
babaimado
hát tudom milyen érzés ingerlültnek lenni.Én is az vagyok
a sok hormontól szerintem.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Krisztike

Akkor drukkolok először holnapra, aztán pedig.................. :wink: :D :D :D a nagy napra!!!!!! :D
Vendég
 


Ditke, elkezdett szúrni nagyon a hasam, ittam 0,5 dl házi vörösbort és bekaptam 2 MagneB6-ot. :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


ditke
most meg attól félek túl vagyok stimulálva.Szerinted?
Látod mindig tudok aggódni

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Sziasztok!
Ditke, de jó, hogy megkaptad a babáidat! Ha 2010-ben baba lesz, akkor akár ők is lehetnek:) Kapaszkodjatok picik!!!!!++++
A beültetés nagyon romantikus dolog, imádtam:)

Baba, tök jó, hogy minden okés, az ingerültség pedig kismamis jel! MIkor nézheted már meg a babát?

Röpcsike, sajnálom, mhogy csak 2 tüsző lett, de az is elég a lombikhoz, nehogy meghátrálj!

Mary, nagyon sok szép tüsződ lett, megérte minden szenvedés!!!:) Bromót a terhesség második hónapjáig szedni kell és fokozatosan kell abbahagyni. Én elalvás előtt vettem be, így nem éreztem, hogy rosszul vagyok tőle, de reggelre kiszáradt mndnig a szám, ezért ásványviz volt az ágy mellett.

Krisztike, 18 tüsző? Hú, nagyon szép mennyiség! Akkor azért szenvedtél annyit, mert igen jól reagált a szervezeted. Drukk a piciknek!
Nagyon hatásos a progipótló szuri, még ha kellemetlen is. Akkor tuti megmaradnak a babák benned!

Mikor lesz beülti?

Mmzsó, veled mizu? Hogy érzed magad?

Csajok, én most szeretném csinálni a táblázatot, csak még kellenének az adatok, kérlek, hogy priviben küldjétek meg.
Vendég
 


Krisztike

Szerintem nem vagy túlstimuzva!!!!
Vagy van több tüneted? :shock:

Baba

Jó a vörösbor+Magne B6!!!! :wink:
Csak aztán rá ne szokj itt az alkoholra, ha már eddig nem szoktál rá!!!!! :lol:
Remélem nem veszed sértődésnek? :wink:
Vendég
 


twist
lehet ülnöm vagy csak feküdnöm?Mert már nagyon rossz
feküdni.

Kép
Kép
krisztike54
 
 


ditke
még nincs.De ez beülti után jön ki.Nem?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Ma engem mindenki összekever Kamillával!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:


Twist

Mi volt a védőnőnél???? :wink:
Vendég
 


twist
valószínű csütörtök lesz a beülti

Kép
Kép
krisztike54
 
 


twist
Így hogy ilyen sok petém lett nem lehetek túlstimuzva
szerinted?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Krisztike

Hamarabb!!!! :wink: Úgyhogy már nem hiszem hogy lesz bármiféle tüneted!!!!! :wink: :D
Vendég
 


Itt a hiányos táblicsku:
(javítva)
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.12.07 19:37-kor.
Vendég
 


Twist

Inszem!!!!

Utolsó menzi nov. 17!!!! :lol:
Vendég
 


Ma beszéltem egy csajjal akinek múlthéten volt a leszívá
csütörtökön beülti,és ő azt mondta beülti után másnapra
nagyon rosszul lett,bemntek éjjel a klimkára és 3 napja
infúziót kap,de már jól van.Túlstimuja lett.Bár azt mondta
ő nem ivott sokat.Én próbálok de kicsit hányingerem van

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Szénsavmentes ásványvíz!!!!!!!! :wink: +tejtermékek!!!!! :wink:
Vendég
 


ditke
limonádé tea nem jó?

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Hát...........!!!!!

Szerintem a víznél nincs jobb most ilyenkor!!!!
Vendég
 


de már unom a vizet

Kép
Kép
krisztike54
 
 


Ditke, jól mondod, sok tejtermék kell és sok ásványvíz!!!
Vendég
 


Twist, most este csináltam meg a vonalzóm úgy, hogy ne a ciklusnapot figyelje, hanem az uhut. 15-én megyek.

Annyira kedves Tőletek, hogy betettetek a táblába.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?