Új privát üzeneted érkezett!

Xandra,
:P :P
én is! :wink: :lol:
kissé macerásak vagyunk :roll: :oops:


Tilli,
hajrá tovább tejprojekt :wink:

angel37
 
 


ami lemaradt :oops:
Tilli,
Maki tuti szeretni fogja, mindent megeszik!
ma egész jól ment a banán is! :wink:

Hunci,
nagyfiadnak boldog szülnapot!! :D :D
hogy megy az idő, milyen pici volt a Tranzitban... :wink: mintha most lett volna, mennyi minden történt azóta...

angel37
 
 


Én is jelen, de csak pár mondat erejéig... :roll:

Hunci!

Óóóóriási nagy Hunornak nagyon boldog születésnapot kívánunk mi is :D

Ma megkóstoltuk az almát, nem mondanám, hogy osztatlan nagy sikert arattam vele :oops: Egyáltalán milyen típusú almával érdemes kezdeni?

Na bocsi, most csak ennyi voltam, holnap majd visszaolvasok rendesen :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

 
 

Till, Angel, Lois köszi:))))))))))))

Lois, valami édeskéset mindenféleképp vagy ha úgy érzed nem annyira édes még mindig ott vannak a bébikaják, amik azért finomak, mert télen nem biztos, hogy találsz édesebb almát.Próbálkozz, majd megszereti, de hát eddig nem ehhez volt szokva, hogy még dolgozzon is, eddig csak száj ki és jön a kaja, csak nyelni kellett, most meg dolgozik.
Vendég
 


Lois :D
párolt almával érdemes kezdeni.
Ici pici olajon kezd el pirítani az almakockákat, pici színt kapjanak, mert a cukor akkor karamellizálódik a felületén és sokkal ízletesebb lesz.
Majd ha megpuhult lehet összetörni vagy turmixolni. Sokkal jobb ízű és állagú, mint a sima reszelt alma.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Nikó!
Nyugodtan megkaphatja, nem lesz semmi baj a szuritól. Enyémeket is oltották már taknyosan, nem volt gond.

Lois!
Majd megszokja az ízét. Én jonagold almát adtam nekik először, se nem nagyon édes, se nem nagyon savanyú.
vovanda
 
 


Lois,
mi bébikaja almát (stb-t) eszünk.
nálunk se ment gyorsan :roll:
ma próbáld újra, ha nagyon nem akkor hagyd még vele egy kiicst ráér.
nagy ellenkezés volt? ha nem sírt, akkor nem olyan reménytelen :lol:

angel37
 
 


Áruljátok el! Innentől sosem lesz időm visszaolvasni? Legalább 1 oldalt szerettem volna, de feladom.

Nikó: gyógyulást Grétinek!

Hunci: boldog szülinapot a kisfiadnak!

Till: bizony a pihenés nagyon fontos, na meg a rengeteg folyadék! (mondom én, aki esténként veszi észre, hogy elfelejtett inni)

Tettem pár képet a gmailre.

Ma nagyon kellemes meglepetés ért! Múlt héten csütörtökön adta be párom a papírokat az anyaságira és ma már meg is kaptam! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Halihó!

Lois! Olivérnek a gála alma vált be.
De miért akarsz neki adni? Szopizik nem?

Angel! Nagyon örülök, hogy minden oké.

Timi! Örülök, hogy jól vagytok!
Ne felejts el inni!

Till! Sok pihi, folyadék, szénhidrát. Beáll a tejcsi! Hidd el!!!!

Vanda! Meggyógyultatok?

Krisz! Sajnálom a @ar éjszakákat.

Csajok! Találtam vadi új kenguru goldos rugit, bodyval most hogy pakoltam. 68-as. Érdekel valakit?
Van egy pár teljesen új ruha, amit ki sem bontottam. :(

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hunci! Majd szülinapos képeket tegyék fel!

Szöcsi! A ti fotóitokat is várjuk! :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Keny, volt olyan, hogy főztem és le kellett ülnöm a konyhaasztalhoz egy kicsit ledőlni, mert állva elaludtam. Ez kb. 2 hónapig tartott az elején. Elmúlik, jön más... :lol: De összességében a középső harmad a legjobb és legszebb időszak, legalábbis nálunk így volt.

Hunci! Nagyon sok boldog szülinapot nektek!

Timi! Gyönyörűek a lányok, szépek vagytok igazán.

Lois! Én is golden almát adtam nekik (a telken termett bio) eleinte.

Angel, mi is ettünk Sinlacot, attól jobb a helyzet. Érdekes, hogy nálunk Kira volt bukós, aztán mintha elfújta volna a szél.

Skrisz, kitartás, van,akit az 1. év fáraszt le, állítólag a 2. se könnyű. Engem mindig ezzel riogatnak, de számomra az első 3 hónap után rosszabb időszak már nem jöhet.

Szülinapi köszöntéseket köszönjük. Mindenki beteg a családban, kivéve apát, aki oltatott.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Ezek itt mik? Tortahegyek! Kép

Apa, szerinted ehetek én ebből? Kép

Én nem kérdezek senkit, ha itt van előttem, megkóstolom! Kép [/img]

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcsi! Nagyon édesek!
Milyen torta volt?
Pesti Anyukák! Hol érdemes majd tortát rendelni a szülinapra?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Timi, Szöcsi köszi szépen!

Szöcsi, nagyon édesek!Látom, ha ehet, ha nem csak evett :lol:

Hanna, igazán bárhonnan, ahol tudod, hogy jó a torta.Nálunk van egy hely, mi ott vettük.Sokan a sugar-ból rendelték, de hát az qva drága és annyit nem ér, a miénk így is 5 rugó volt, azt is sokalltam.Nekem az volt a szempont, hogy én már ott voltam, jó a torta és ha lehet olcsó is legyen.Magam is csinálhattam volna, ha tudnám hogyan kell, meg én alapban lusta vagyok...

Orsi, azt kérdezném tőled, hogy szerinted ha tegnap, mivel 2 éves lett az ultimaxot átfordítottam, lehet már?Vagy még korai, nem rémlik, te hány évtől "ajánlod" átfordítani, én most tettem meg, lehetett már?
Vendég
 


Hunor babának boldog szülinapot! :lol:
Hunci, mi már 2 hónapja átfordítottuk,mert sehogy sem fértek a fiúk. Így az utazást is élvezik, mert kilátnak :lol: 1,5 éves kortól ajánlja a gyártó.

Szöcsi :P
Nagyon szép család vagytok!

Pussz

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


hunci írta:
Orsi, azt kérdezném tőled, hogy szerinted ha tegnap, mivel 2 éves lett az ultimaxot átfordítottam, lehet már?Vagy még korai, nem rémlik, te hány évtől "ajánlod" átfordítani, én most tettem meg, lehetett már?

szerintem a 2 éves kor már teljesen korrekt!!
Lili én valamivel előtt már megtettem, mert elkezdett ő is háttal hányni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hanna!
Miniknek még kicsit megy a hasuk, de nem vészes, Balu végre ment oviba. Hát, mit mondjak: ő is örült, meg én is. Szétunta az agyát itthon, nem lehetett vele bírni.

Szöcske!
Látom, jó buli volt! :D
vovanda
 
 


Szandra, Orsi, köszi szépen!

Asszem túlparázom ezt az autós utazásos dolgot :oops: kissé féltem tőle, hogy korai, de akkor jó.

Szandra, köszi a köszöntést, és hát még nem tudom, mennyire élvezi, mert tegnap láttam rajta, hogy azt sem tudja, hol van :lol: én viszont éreztem, hogy mögöttem ül, mert a lábát rendszeresen a gerincemen tornáztatta még az ülésen át is éreztem :lol:
Vendég
 


Vanda! Jobbulást a miniknek!

Hunci! Akkor marad a Vári cuki.
Olivér is imádja az új ülést.
Gondolom többet lát, mint a hordozóból, vagy fene sem tudja miért.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


egy-két kép, de még nem a szülinapos:
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Hunci! Nagyon cuki!
:wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Gyerkőcök gyönyörűűűűek!!! :D :D :D

Angel,
akkor nagy zabás a kiscsaj? :D :D Helyes! :wink:

Timi,
biza, most gyorsan dolgozik a MÁK -hál'Istennek :lol:

Hanna, Timi, Angel,
köszi :P (na ez az, Hanna, szénhidrát is kell :roll: - a védőnők (2en vannak :lol: ) rámripakodtak, hogy ha IR diétát tartok, akkor mitől is akarok szoptatni? :oops: Így most "sajnos" felfüggesztettem :D -egy időre :roll:

Nyulaszka, Skrisz,
hogy vagytok? :P

tillidian
 
 


Till! Szopi alatt nem lehet a diétát tartani! Én éhen haltam volna.
Én sem tudom megoldani.
O. még szinte csak szopizik. Csatlakozik Orsi Lilijéhez.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna :D
együttérzek :D :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hanna,
még mindig a szopi az első??? :roll: Ojééé! :roll: :P

Tettem én is pár újabb képet a g-mailre :P
És: csütörtökön jön hozzánk Puszika látogatóba, hurrááá! :D

tillidian
 
 


Orsi! Köszi!
Lili is ébredt gyakran éjszaka?


Till! Bizony.. bizony..
Nem nagyon eszik semmit. 95% anyatej még mindig.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Szöcsi,
édesek! :lol: :lol:

ja, képzeld, múlt héten dolgom volt, egyedül hagytam a kiscsajt a dévényes kezelővel, hát egy nyikk nem volt! :shock: peeersze, nem volt kinek műsorozni! :lol:

Hunci,
Hunor is nagyon édes! :lol:

Tilli,
ja, csatlakozom Hannához!
szénhidráttól ment/megy nekem is legjobban (látszik is rajtam :roll: ), életemben ennyi ilyesmit nem ettem :roll:

nálunk csakcici kb 6hós korig volt, onnantól bármi trükk, nem lett több, kevés volt már neki.
de most tökre tetszik ,hogy eszeget mindenfélét! végre a vasat is be tudom adni jobban! :wink: napi 1v2 csakcici van, többi 2-3 kiegészítős, egy kaja csak gyümölcs. kb fele az összkajának a tej - számomra ez már túlvan azon, amit az elején képzelni mertem :oops:
bár a banán egy részét ma odataccsolta a MÁV kh-ba :lol:


én meg - nem terveztem, nem akartam, de - beoltattam magam hülye h1n1 ellen. megláttam a MÁV-ban egy oltópontot, nem várakozott senki, belestem, megvan :roll:
kicsit fáj(t) a torkom, megnézték, lázat is mértek (36), azt mondták mehet, remélem nem lesz gond :?

angel37
 
 


hanna30 írta:Orsi! Köszi!
Lili is ébredt gyakran éjszaka?


1.5 éves koráig kelt, addig szopott is éjjel, aztán volt pár hét mikor csak hajnali 5 körül kelt, aztán azóta változó, hol kel, hol nem.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Angel :D
nekem 6. hete folyt az orrom változó intenzitással, amikor beoltattam magam. Se jobb se rosszabb nem lett tőle.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi! Köszi.
Mert én csak ámulok, hogy az Olivérrel egy idős babák végig alszanak éjszaka. Olivér 2x kel általában, de van sajna, hogy többször. Eszik is mindig. Olyan, hogy víz, vagy cumi, nem fogadja el.

Angel! Ügyes Csaj vagy te! :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna, tortánk gesztenyés volt (mind a 4), de olyan picit ettek belőle, hogy nem volt nagy tétel.

Vandus, család jó nagy, a fele népség nincs rajta a képen, úgy beleheltük a 64 nm-es panelt, hogy a vendégek kezdtek nekivetkőzni. Férjuram mondta, milyen jó lenne a nyári szülinap, akkor piknikezhetnénk a telken. Jó gyorsan lehurrogtuk! :lol: Keresztelőn 50-en voltunk, most megúsztam 12 fővel (egyelőre...).

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Hello Lánykák!
Almás tanácsokat köszi, leginkább csak pár cseppet a levéből kapott, szopi után, hogy lássam elfogadná -e, nem tetszett neki, hanyagoljuk még, úgy döntöttem, elég neki még a tejcsi. Nem nagyon hízott az elmúlt 4 hétben, ezért is gondoltam, hogy esetleg, de aztán ma méredzkedtünk, és azért csak belehúzott az mostani héten, így megvan fél kiló gyarapodás (7410 gr volt ma)
Pár hét múlva, ha újra próbáljuk párolni fogom. És valamilyen golden típusúval, nem ezzel a zölddel.

Hanna!
Hova teszed fel az újakat?? Mondjuk a 68-as már múlt idő nekünk, már 74-80-asokat nézek. Azért elég vicces, amilyen jó kis egységes méretezés van, Zének jelenleg 56-tól(!!) 80-ig mindenféle méretű ruhája van :shock:
Zé is átalussza az éjjelt :roll: Ált. este 9 körül alszik be és 5-7 között ébred fel, akkor magamhoz veszem, és jócskán belealszunk még együtt a délelőttbe (úgy 10-ig). De eközben többször eszik, szopi közben szundít vissza, este nem, akkor ált. ébren teszem le. Egyik nap felébresztette a kutyaugatás 1-kor, annyira, hogy meg kellett etetnem, hogy visszaaludjon, de akkor is ugyanez volt a menetrend, nem borult fel, az extra-kajálástól. Szóval elég jó kis rendre vagyunk beállva, remélem majd a fogzás nem vágja haza az alvókáját.

Szöcsi!
Ti aztán nem vicceltetek a tortákkal :D

Orsi, Hunci!
Akartam már kérdezni, hogy az Ultimax így háttal nagyobb helyet foglal el, mint a hordozó? Mert az már így is nagyon neccesen fért be a hátam mögé.... :? Kénytelen leszek az anyósülés mögé kötni??
Hunor micsoda nagyfiú már!! :)

Tillikém!
Nem mondod, hogy te azóta is diétázol?? :shock: Én mióta Zé megvan tolok be mindent az arcomba, amit csak nem szégyellek :roll: De simán kell minden, ha diétáznék, már csonttá soványodtam volna, ez is csak arra elég hogy legyen tej, és tartsam a súlyomat (na jó 1-2 kilócska van pluszban, de tényleg ennyi). Ha elkezdem szedni majd a metet újra, megint "elfogyok" szerintem.

Angel!
Oltás :)
Körülöttem, most már tényleg nagyon sokan vannak oltottak, 1.5 éves a legkisebb :) Több gyereknék gyakorlatilag beékelve az oltás egy nátha és egy mandulagyulladás közé pl., senkinek nem lett semmi baja tőle :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Hunci,Szöcsi nagyon szépek vagytok!!! :D

Till,köszi,megvagyunk,csütörtökön 4 hós oltás,aztán rohank urológiára,vesemedence gyulladás gyanújával.Legalábbis egyszer már volt 18 évesen,és a tünetek hasonlók :roll:
Lencsi baba már hagy egy picit pihenni?
Kiváncsi vagyok,ha hagyod a diétát,akkor jobb lesz-e a helyzet.

Niko,örülök,hogy jobban vagytok!

Hanna,hú,még mindig kel Olivér?Jaj,az éjszakázások pedig nem jók :?

Kajálással még mindig küzdünk,egy rémálom...na nem kezdem el ragozni,mert teleírnám az oldalt.

Lois,az alvásra én sem panaszkodhatom,2.5 hós koruk óta este kb 8-9-től reggel 5-6-ig alszanak.3x volt azóta,hogy egyik vagy másik kelt.Én is remélem,hogy a fogzás nekünk sem borítja fel ezt a jó rendszert.

Angel,én már előre rettegek a kanalazástól :lol: Balázzsal nem lesz gond,de Noéminek művészet a vasat beadni,az egy dolog,hogy kiköpi,de még a kanalat is útálja.

Krisz,nappal is tápiztok?Nem lehet,hogy éhes Eszter,és azért sír?Nálunk Noémi olyan,hogy elengedi a cicit,nem tudom visszafordítani,elkezd sírni,és szinte be kell tömni a szájába a cicit,és egyszercsak úgy kap rá,mint aki három napja nem evett.De az üveggel is ezt csinálja,elfordítja a fejét,kitolja a cumit,sírni kezd,azt hinném,hogy már nem éhes,de ugye mérem őket,és látom,hogy még csak 50-et szopizott,így fogom,és sírás közben betolom a cumit a szájába.Ha látna valaki,aki nem ismeri a műsort,biztos hülyének tartana,mert a gyerek egyáltalán nem néz ki éhesnek,sőt,minnél közekebb viszem a cumisüveget,annál jobban sír.Aztán mégis hirtelen elkezdi szívni...Ha nem mérnék,én sem eröltetném a cumisüveget,de valószínű sosem lakna jól,és sírna,és nem tudnám mitől sír.Persze lehet nálatok nem ez a baj,de hátha mégis.Esetleg próbáld meg minden evés után mérni egy napig,hogy lássad,lehet-e ez a gond.
Vendég
 


Lois, az ultimaxot én az anyósülés mögé kötöm, piszok nagy helyet foglal, hátul másfél helyet simán, és hosszra is nagy.Ha mögém kötném, én még elférek, mert előre húzom az ülést, de apa nem férne el, így eleve is anyósülés mögé tettük.Így hogy már előre néz, mehetne mögénk is, de maradt így.

Nyulasz, köszi a dícséretet.

H beteg :cry: kötőhártya-gyulladás, tegnap este 10-kor kijött a doki és ma apa van otthon, én nem akartam tp-re menni, de holnap én leszek vele, szabit kérek, úgyis van dögivel,erre tartogattam.
Vendég
 


Halihó!

Lois! Nyulasz! Nem alussza át az éjszakát még mindig.
Ma 1x ébredt, 8-ig aludt.
Lois! Betettem a linket! Ha érdekes valami, akkor szívesen mérek.

Hunci! Jobbulást Hunornak!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok Lányok!

Micsoda képek azta!! :D
Szülinap, buli!!!Jeeeee

Timi lánykáid dönörűűűek gratulálok nagyon!!! :wink:

Köszi lányok a meg nyugtatást a szurival kapcsolatban már sokkal jobb már csak kicsit kemény a helye de nem fáj! :D

Tilli szupi, hogy a pihi és a sok folyadék eredményes tejci ügyben!! :wink:

Köszönöm a gratulációkat a 30. héttel kapcsolatban háááát számomra hihetetlen még mindíg nehezen fogom fel (ha egyáltalán sikerül)!!!! :lol: :lol:
Mi jól vagyunk ma megyünk védőnénihez Milán elég ficánkka!!
Kimostam a bababruhákat most elteszem őket egy tárolóba amit direktezér vettünk és ha itt lesz a bútor akkor irány a vasalás!!
Nem hiszem sajna hogy kari elött meglesz. :(
Ha minden jól megy talán január első hete de ebbe se bízom!

Na megyek mert lassan indulnom kell ha tudok még jövök!
Mindenkinek szép napot ebbe a sz@r időbe!

Kép

Kép
raniko
 
 


Ajjjaj, annyit írtatok megint, hogy felét összekutyulom :).
De ami biztos fontos:

Till!
Az olajat napi 3x kell cicire kenni kb. 8 cseppet, körkörösen bemasszírozni szopi után. Néhány napig aztán szünet. Egyébként én csak 1x-1x használom, vattapamacsra cseppentek, úgy dörzsölöm a cicit, a bimbóudvart alaposan elkerülve. Asszem www.panarom.hu oldalon remdelhető. Sok hasznosnak tűnő dolog van, pl. a fogzásra is készítenek olajat, dícsérték is akik használták. ( Ma telcsn én zaklattalak, de úgy tűnik rosszkor. Remélem csak pihiztetek. :) )

Lois!
Én is gondoltam már vmi gyümi próbára, de még kicsit várok.
Litti két csepp Vigantolt kap a 3. havi kontroll óta. Úgy mondta a doktornő, hogy vannak kis "foltok" ahol puhább a csontja.

IR-rel én se igen törődöm, de szoktam méregetni a cukrot a terhességi diabétesz miatt. Egyáltalán nem fogyózok, de nem is hízok. Tegnap már rámparancsolt a házi doki néni is, hogy tessék hízni. 47kg. vagyok. Evvan. :? De Littike jó kis husi még mindig. Gondolom ha már nem szopizik, majd könnyebben hízok.

Timi, Szöcske, Hunci!
Babócák nagyon édik!!!!

Keny!
Üdv a csapatban, nagyon szép babavárást!!

Angel!
Köszi szépen, azóta nézegetem Litti husis kézfejét, hááát, nem nagyon látni az erecskéket, de remélem ügyes lesz a doki.
Dióka meg már banánt eszeget, erős kis csajszi az biztos.

Na ennyi volt, mert kiccsajom türelme ennyi volt.

_Ja még egy sor

Skrisz!
Kitartás!!! Mindig gondolj arra, hogy ha te ideges vagy azt érzi a kicsi is. Én ha ordít akkor is széles mosollyal beszélek Littihez és ha épp nem nagyon éhes, vagy nem fáj valamije, akkor abbahagyja az ordítást.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Katerina, Nyulasz, nappal is tápizunk, mert a cici nem elég. Bizti nem éhes. Általában 100 ml tápi és a két cici fogy. :lol: Kis zabagép lett.

Voltunk ma 4 hós oltáson, egész jól viselte. Most alszik a hordozóban. Még levetkőztetni sem mertem, nehogy felébredjen. Szüksége van a délutáni alvásra, különben nagyon nyűgös este. Most már 5220 gramm és 60 cm. Jót tett neki a tápi kiegészítés.

Nem győzöm dícsérni a gyerekeket a fényképeken. Olyan szépek!

skrisz72
 
 


Skrisz, megnyugodtál már kicsit?

Szerintetek jöhetek már ide írni én is? :oops: Vagy jobb, ha csak uhu után?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Skrisz!
Még kicsit elgondolkodtam, hogy lehet csak bosszantottalak azzal amit írtam, tudom én is hogy van amikor semmi sem használ. Mondjuk nálunk ez az az eset amikor front van. Mondjuk Litti nem sír, hanem egyfolytában sikítozik, és nem csak percekig, egész órákat is képesna az se jobb. Csoda hogy nem reped az ablaküveg. :lol: Meg a szomszédok se tudom hogy viselik. :D Szóval csak azt akartam, hogy biztos nem lesz ez a nyűgösség gyakori, biztosan van valami oka, ami ha megszűnik akkor nyugalom lesz. :wink:

Baba!
Én is olvastam a másik topikban rólad és annyira vártam, mikor írsz ide. Csakhát én is olyan kis óvatos vagyok még gratulálni se mertem. Tényleg már annyira megérdemelnétek ti is a kisbabát, hisz már olyan régóta küzdötök érte. Szurkolok az uhura nagyon és majd csak akkor gratulálok. :wink:

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Babim, írjál nyugodtan. Bátorítsd a babádat azzal, hogy már ide tartoztok! Annyira várom már az UH-ot! Szeretnélek nagyon boldognak látni. (én megnyugodtam)

Katerina, nem bosszantasz. Jó mindenféle véleményeket olvasni. Aztán úgyis az jön be, ami Esztinek tetszik. Minden gyerek más, nincs rájuk recept. Van akinek az első pár hónap nehéz, van akinek az egész élet. :wink: Most például két napig majdnem végigaludta az éjszakát Eszti, mára viszont elromlott. Megint negyed kettőkor ébredt először. Nem bírom én ezt követni. :lol:

Nyulaszkám, boldog hófordulót!

skrisz72
 
 


Lois,
fél kiló egy hét alatt? :shock: nem mondom! :wink:
sztem kaja előtt próbáld majd az almát!

Nyulasz,
4hó! :D :D
eddig 10-20 mili tejjel adtam be kaja előtt, de vhogy mindig visszaköszönt a nyomorult vas :roll:
most nem! :lol:

Baba,
8)

Hanna,
megnézem én is linket! még nem vagyunk 68-as méret! :wink:
majd azt is felmérem mink van, mert kb 68-astól vagyunk barátok által is ellátva :oops:

angel37
 
 


Katerina,
vv-hez Littinek drukk! :wink:

angel37
 
 


Baba,szia itt!!! :D

Skrisz,akkor passz,mitől lehet a nyügi :roll: Köszi,nektek is boldog 4.hónapot :wink:

Angel,köszi :D Még jó,hogy kijön a vas a ruhából :lol:
Vendég
 


Nyulasz,
először nem voltam benne biztos :wink: Maltofer, mi? :roll:
folsavat is kell szedni?

Krisz,
hű, nektek is 4hó! :D
jól meglódult Eszter, tápot meg már nem bánod! :wink:

angel37
 
 


:oops: :oops: :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel, nem bánom a tápot, sokkal nyugodtabb a gyerek, mióta tömöm. :lol: Gondolom neki is vannak rossz napjai, ugyanúgy, mint nekem. Ilyenkor hisztikézik. Front, pára, rossz idő, vagy csak bal lábbal kelt fel. Van ilyen. Igyekszem türelmes lenni. Csak nem szeretem, mikor ok nélkül óbégat. Főleg akkor nem, ha a kezemben van, kellemesen duruzsolok a fülébe és próbálom nyugtatgatni, ő meg csak ordít és ficánkol. Ilyenkor jön a cici mentsvár. Az be szokott jönni. 8)

skrisz72
 
 


Azta ezért már megérte felmászni megint a fenti géphez!! :lol:

Baba én halkan de megírom, hogy gratula mert én is azt vallom, hogy a babát bátorítani kell! :wink:
El se hiszem ez szuperszenzáció!! :lol: :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, neked még nem is kívántam boldog 30. hetet! Most már te is a finish-ben vagy kismami! :wink:

skrisz72
 
 


Laptetőt átadom Babának! :D

skrisz72
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: