Új privát üzeneted érkezett!

skrisz72 írta:Lányok, mi szoptatós anyák beoltathatjuk magunkat H1N1 ellen? Kicsit megijesztett, hogy meghalt az egyik kismama. :cry:

igen, be!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Vanda!
Örülök, hogy kupálódtok :)

Skrisz!

Én már több, mit egy hónapja be vagyok oltva :)
És ha Kismama lennék akkor is be lennék már oltva rég.... de ez persze magánvélemény... :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Skrisz, nagyon is!Intézd el minél hamarabb és apát is!

Lois, a magánvéleményed az enyém is :wink:
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Skrisz szerintem is oltazsd be magad.
Én is úgy döntöttem, hogy ma megyek és beoltatom magam.
Tegnap este néztem a MTV1-en az Este című műsort és ott Czeizel is azt mondta, hogy feltétlen!!!
Ja és volt valami konferencia hétvégén és a nőgyógyászok is most lesznek tájékoztatva, hogy a kismamákat oltani kell!

Kép

Kép
raniko
 
 


Skrosz!
Nyugodtan, az 1 éves státuszon a miniket is beoltják.

Pár kép (visszaolvasni még nem sikerült mindent)

Segítek anyának:

[törölt kép]

Ikrek és szülők:

[törölt kép] [törölt kép] [törölt kép] [törölt kép]


Baluról sajnos nincs kép, nem hajlandó újabban fotózkodni. :?
vovanda
 
 


Sziasztok!


Gréti beteg lett, éjjel folyamatosan tortyogott a nózija meg köhögött is. Most is van tortyi de köhögni nem köhög egyenlőre csak ritkán. Kedve jó, enni eszik bár nem követeli a tápszit. Már lejárt a 3 óra de az ágyába játszik, beszélget az állatkáival.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Kép

Hanga és Alexa

Nagyon szuper éjszakánk volt, csak most nyűgösek a lányok. Úgy tűnik, nem elég tápláló a tejem, mert 1 órát sem bírnak ki vele, a tápszerrel meg 3-4 óra szunya van.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi!
A tejeddel tutira nincs semmi baj. Olyan, hogy rossz anyatej nincs. A babók szervezete viszont sokkal gyorsabban és könnyebben feldolgozza, mint a tápot, ezért alszanak a tápszerrel tovább. De ez nem bizti, hogy jó.
Ha akarod őket szoptatni, akkor nyugodtan tedd őket cicire, ha kérik, pár napig többször esznek és a tejtermelés utoléri az igényeket.
vovanda
 
 


Sziasztok!


Timi:

A lányok nagyon szépek és milyen nagyok. Nem lehet egyszerű 2 babóval én sokszor Grétivel se tudom jól beosztani az időmet.

Vanda:

Nagyon szépek vagytok ti is!

Lois,Angel, szöcsi:

Köszi a tanácsokat, sudot használom és visszatértünk a pampers pelusra. Aznap este kamillás vízbe fürdettem teljesen rendbe jött.

Szöcsi:

Gyerekek nagyon cukik.

Délbe hívom dr.nénit mikor vihetem hozzá Grétit, nézze meg inkább potyára mint baja legyen. sajnos apa kezdte a náthát majd és tegnapra Grétit. Pedig maszkot használtunk de úgy látszik későn.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Krisz!
Én beoltattam magam, ugye mit sem sejtve, hogy spontán babánk ott lapul úgy 2 hete a hasamba, de több dokit is megkérdeztem, ezzel kapcsolatban és mindenki legyintett, hogy szerintük nem ártott koraterhesen a babámnak, hááááát úgy legyen :wink:

KépKép

Kép
keny
 
 


Timi, Vanda,
cukik a gyerkőcök :P

Niko,
Grétinek jobbulást!!!

Beoltattam magam én is tegnap. (már régen be kellett volna, de ez van...)Voltunk ma uh-n, minden okés a lányokkal :) (egy csöppet össze-vissza vannak odabenn, uh-s néni keresgélte, h most hol is van az egyik bébi fejecskéje?)

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

Én ma kaptam meg a szurit remélem jól tettem! :roll:
(de lagalább a döntés megvan)

Timi nagyon édik a babók még egyszer hatalmas gratula!!!
Jó babázást!! :lol:

Vanda nagyon jók a képek!! :wink:
Micsoda segítség anyának!!! :wink:
Tök furi, hogy ikrek és ennyire különböznek!! :D
(jó gondolom nem egy petécskéből vannak de akkor is tök furi)
Ha egyszer ikreim lesznek én se bánnán ha nem hasonlítanának!

Kép

Kép
raniko
 
 


Timi,
:D :D
jaja, nincs rossz tej.

Vanda,
aaannyira apjuk Réka és Dani! :D

Tobikám,
de megvan minden, ugye?? :wink:
örülök, hogy jól vagytok :lol:

Nikó,
nem biztos, hogy apától kapta el
Maki is szörcsög jó ideje, csak úgy :roll:


Ma SOTE2-n voltunk kontrollon, és jó híreket kaptunk! 8) meg néhány új gyakorlatot :wink: Most tökjó :lol:
Kiccsaj is jó formában is volt, most megmutatta szinte az egész repertoárját, hogy milyen ügyeseket tud, amitől a legjobban féltem, afelől elég megnyugtatót mondtak +megint mondták, hogy mennyire kis értelmes (ez nekem külön nagy boldogság) :oops:

angel37
 
 


Hahó :P

Jöttem, ahogy tudtam :oops:

Timi,
szívből gratula, gyönyörűek a Csajszik! :D

Angel,
jajj, de örülök a jó híreknek!!! :D (aggódtam Miattatok :oops: )

Nikó,
gyógypuszik Grétinek!!!++++++++++++++++++++++++++++++++

Vovanda,
szépek vagytok!!! :D :D :D

Nálunk sajnos továbbra is tej-gondok vannak, ma szinte semmi nem volt..Lencsikém szíkálta a cickókat felváltva, néha rámordult, mintha noszogatná, este pl már fél óránként mellre tettem, hátha :roll: na mindegy. Éheztetni nem fogom, valszeg este szopi után tápizunk is egyet holnaptól :roll: (reménykedtem, hogy legalább 2 hónapig fogom tudni szoptatni...erre mondta Hunci, hogy a genetikát sajna nem lehet megváltoztatni :oops:
Pedig leküldtem ma 2 l ásványvizet, 3 dl gyümiteát és 2 karamalz-t :roll: , így nem is tudtunk sétálni, mert 5 percenként jártam pisilni :? )

tillidian
 
 


Sziasztok!

Gréti este lázas volt, popsiba 38,2 nem tudom mi a baj. De én vörösre sírtam a szemem este, alig látok ki a fejemből. Remélem nem az uj bacit kaptuk el mert beleörülök ha Gréti elkapta. Lázunk lement a kúp után azóta eddig nincs láz.10 körül kell hívnom dr. nénit majd kiderül mi lesz. De remélem csak szimpla nátha. Étvágya van, gügyög , nevetgél. Nagyon izgulok miatta főleg, hogy pont egy 3 hónapos baba van lélegeztető gépen Szegeden. Boltba ezek után nem megy Gréti majd apa jár meg ami elmaradt karira majd én megveszem egyedül.

Gréta köszöni a gyógy puszikat!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok Mamik!
Mi is vagyunk ám, csak anya mindig talál magának valamit, nehogy má ide tudjon ülni kicsit. Vagy ha igen akkor meg járókát keresgél. :D

Niko!
Együttérzek veled, én is állandóan attól félek, nehogy Litti vkitől megkapja az influeznát. Azért nem kell mindjárt erre gondolni, no! Kisbabák sok mindentől lázasodnak. Reméljük a legjobbakat....

Till!
Szegény, te is sokat görcsölsz a tejcsi dolgon, de biztosan tudom, hogy mindent megteszel, hogy legyen. Ha mégsincs tejcsi, akkor ez tényleg genetika és nem szabad rágódni rajta. Meg olyan is van, hogy egyik nap így, másik nap úgy. Hátha javul a helyzet. Esetleg én még mindig javallanám azt a Panarom tejszaporító olajat. Bár nem szeretem az illatát, de hébe-hóba mégiscsak használom és érezhető a hatása.

Angel!
Meg is érdemlitek a dícséreteket!!!! Annyi aggódás után, meg amiken a ki Dióka is keresztül ment nagyon is elkélnek a boldog napok! És maradjon is így!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok!

Nem olvastam vissza :oops: csak dobok egy képet...

Kép
Vendég
 


Skrisz!
Mi is beoltattuk magunkat a férjemmel, a sima inluenza ellenit meg hétfőn kapjuk. És egyetértek Loissal, ha babát várnék akkor is így tennék.

Timi!
Húúúú, tényleg mekkorák már ezek a kis manók! A tejcsiddel meg tutira nincs baj. ! :D

Vanda!
háát igen. Három gyerkőc. Az biztos nagyon fárasztó, de csak rájuk keel nézni és elolvad az ember. :)

Még gyorsan rólunk:
Litti 7170g, 62cm. Megkapta az újabb két kötelező oltást, eddig jól viseli. Nagyon cukorfalat, nem tudok vele betelni. Egyre ügyesebb a kis kezeivel, hason fekve nay élvezettel sikongat.
Sajnos vinnem kell vérvételre, mert azt mondja doktornő, nem mindenhol olyan kemény a kobakja, mint kellene, valami ping-pong hatást vagy mit emleget. Remélem semmi komoly. Egyáltalán hogy vesznek majd vért tőle? :roll:

Ha addig nem jönnék, akkor mindenkinek minden szépet hozzon a Mikulás!!!! Akinek pedig kell, sok-sok tejcsit!!!!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Angel,
szívből örülök, h jó híreket kaptatok :) szuper a kiscsaj!!!!
a nemek aránya most nem derült ki ha erre gondolsz :wink: (de sztem két nunis lakozik odabenn)

Nyulasz,
aztaaaaa mekkorák már a gyerkőcök és milyen édesek :P

Till,
tejgondok húzzanak melegebb égtájra......

Niko,
gyógypuszi ezerrel és jobbulást!!!!

KépKép
tobi
 
 


Na,most visszaolvastam,de alig emlékszem valamire :oops:

Nikó,jobbulást Grétinek!Úgy tudom a h1n1 magas lázzal jár,nektek nem olyan magas...persze én is aggódnék,remélem ma megnyugtat a dr-néni.

Rani,jó,hogy oltattál!Én nem vagyok oltáspárti,de mi is oltattunk.

Till,nekem is erősen fogyóban a tejcsi...sajna,ez van :roll: Mondjuk ha félóránként cicre rakod,akkor szerintem nem lesz jobb a helyzet...persze tankönyv szerint igen,nálam nem jött be.

Kat,szép nagyok vagytok :D remélem semmi gond!

Angel,na látod-látod,szuperügyes kiscsajod van :D

Timi,itt is :D szépek vagytok!!!

...na,gyorsan ennyire futotta,szép napot lányok!
Vendég
 


köszi csajok :D :D

Tilli,
:? a tejbe... :roll:
bármennyi volt/van, mind már jót tesz/tett Lencsidnek!

Nyulasz,
nagyon édesek a Nyúlbogyók! :lol: :lol:

Katerina,
700g-os babától is tudnak vért venni.
nekünk most is van időről időre vv.
kézfejből veszik, hát nem csöndben tűri :roll: :wink:
Litti jó nagy! :)

Nikó,
Grétinek jobbulást! bár hogy írod, jól van, nagy gond nem lehet! :)

Tobi,
:D :D

angel37
 
 


Angyalom!
Jó híreknek szívből örülök :D :D :D Szóval Dió most meg kivágta a rezet?? Kis kópé... :)

Vanda!
Nem is értem miért panaszkodsz...akinek ilyen kis mosónője van :D
Annyira helyesek a képek, a harisnyás kópék egyre szebbek, ha ez lehetséges :) Dani eléggé Balut formázza nem? Vagy csak nekem tűnik úgy??

Nikó!

Sajnálom, hogy Gréti beteg, 38.2 popsiban azért nem magas annyira (0.5-öt le kell vonni úgy tudom). Influ jóval magasabb lázzal kezdődik. Persze engem is megviselne, de amíg jókedvű a kisasszony, addig Anya se aggódja túl magát :) Jobbulást!

Timi!
Nagyon cukik a minilánykák, képeket méééééég :) G-mail-re teszel? Olyan nincs hogy rossza tejcsi, csak a tápszer jobban "töm", lassabban emésztik meg. Nekünk is voltak ilyen időszakaink, mikor Zé folyton csak a cicin lógott volna, persze két gyerekkel gondolom nehéz kivitelezni.

Kimamik!
Örülök, hogy oltattatok, megnyugtató :)

Katerina!

Jó hogy te is itt :D
Múltkor is írtad, hogy puha a fejecskéje... Nektek napi egy csepp Vigantol az adag? Vérvétel :cry:
Gyerkőceink továbbra is egy súlyban úgy látom...csak mi pasisan langaléták vagyunk hozzá :)

Nyulasz!

te jó ég, mekkorák a srácok...rég láttam képet róluk :) Balázs milyen pasis, Noémi meg tiszta nőci, eszméletlen :D

Till!
Sajnálom, hogy fogytán a tejcsi és nem használnak a praktikák :?

Mi eléggé szenvedünk itthon, undormány idő van, ködben nem viszem ki :? Persze cseszik aludni, most is már vagy fél órája csak karattyol a kiságyban :?
Holnap mentünk volna Miklós napozni, lemondtam, nem viszem annyi oltatlan felnőtt és gyerek közé... mai hírek is szomorúak voltak a beteg babákkal :( Mi azért megyünk ide oda, pl. vásárolni nagy térbe, csak a szűkebb légterű , nagy népsűrűségi helyeket és időszakokat kerüljük. Na meg igyekszem karácsonyra is többségében a neten vásárolni. De én korábban is szívesen vásároltam így :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!
Ezennel hivatalosan is csatlakozom, pulzál a babám kicsi szíve :wink:

KépKép

Kép
keny
 
 


Angel!
Szandra meg egy haverom szerint meg rám hasonlítanak. :D
Gratula Diókának, ügyesek vagytok!

Lois!
Dani eléggé balu, de ahol meg Laura (pasim kislánya) van mellette, ott ők is nagyon hasonlítanak. Olyan vegyesbazár a kiscsákó. :D

Keny!
Üdv itt!

Hulla vagyok, mentünk egész nap. Lépek szunyálni!
vovanda
 
 


Lois,
köszi :lol: , hátmégén! :roll: :wink:
kis Szarházi Benő, van nekije öntudata meg akarata, nem akkor van produkció, mikor más akarja! :shock: 8)

áá, trutty idő itt is... :?
viszont ma kimozdultam ááám! nagylégterű Tescoba! meg OTP-be, változatosság kedvvéért... holnap lehet, hogy DM 8)
apája persze megint kifogta a lóbőrt :? bezzeg amint haazjöttem, kicuccoltam, elindítottam a mosást stb., már hallottam, hogy sikongat :roll: (újabban így kel)

Vanda,
csak kettőjük szerint? :wink:
mert akkor nem látok olyan rosszul :lol:
köszi :D

Keny,
akkor üdv hivatalosan itt! :wink:

angel37
 
 


Elszállt, amit írtam :cry: (pedig olyan jókat sikerült! :) )

Na, most csak röviden akkor:

Kat,
csodaszép nagylány már Littike! :D
(köszi, ezt az olajat is kipróbálom :roll: :P -felkenem oszt' jóvan? :roll: )

Nyulasz,
csodaszépek!!! :D :D :D :D :D

Keny,
üdv a csapatban, VÉGRE!!! :D Boldog babavárást! :D

(Tej-parám köszöni az enyhítő hozzászólásokat! :oops:
Védőnő javaslatára hétvégén kísérletet tartunk. napi 4 lityi folyadék és ágynyugalom - Lencsistől 8) - majd a fiúk főznek :lol: )

Akinek nem írtam, dupla puszi! :P

tillidian
 
 


Tillikém,
bizony a nyugi is kell hozzá!!
sok sikert! :wink:

angel37
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk mert hulla vagyok.
Sajna az oltásom helye igenszépen bepirosodott kb egy 200 Ft-os érme nagyságába, fáj, viszket és be van dagadva. :(
Szóval az alvás se magy agyon mert háton nem tudok nagyon feszül a pocak és így a bal oldalam is ki van lőve.
Nem alszom valami jó, hogy csak a jobb oldalamon tudok baromira el tudok zsibbbbbbbadni.
Beszéltünk dokival mondta, hogy ne addógak előfordul így böriritáció és borogassam.
Ezek vanak velünk most megyek és ledőlök délelöt takarítottunk és mostanra elfogyott a szufla.
Ja a laptop kész vége nem biztos, hogy helyre tudjuk hozni. :evil:
Puszi mindenkinek és szép Mikus ajikat!!! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Látom sokan oltatjátok magatokat!Szerintem is helyes!!!Mi is túl vagyunk a szurikon már több mint 3 hete,a gyerekeket meg tegnap oltották le.Én is berezeltem....nem tudom teljesen kivédeni,hogy csak oltottakkal érintkezzenek a skacok,így mivel már 16 hónaposak,az oltás mellett döntöttünk.Meg persze hazahozhatjuk a kezünkön is a vírust stb...így néha a kilincset is fertőtlenítem. :roll:

Raniko!
Ritka az ilyen bőrirritáció,de ne aggódj,el fog múlni!A nemalvásokat sajnálom.A pocak alá próbáltál már párnát tenni?Úgy jobb a helyzet!

Nyulasz!
Azta,mekkorák a gyerekeid! :shock: :D Gyönyörűségesek! :D

Vanda!
A Tieitek is! :wink: Ők is már nagy gyerekek! :D

Niko!
Gréti hogy van?

Mi jól vagyunk.A gyerekek már elindultak,nagyon élvezik és tök cukik ahogy totyognak a lakásban! :D Már rengeteg mindent értenek,Pannikám napról napra többet,ő vhogy okosabb...oké a fiúk később érnek. :lol: Néha elcsodálkozom,hogy a kiscsaj,honnan tudja ezt meg azt... :shock:

Közben elkezdtem a Ráhel dolgait is beszerezni. :D Kiságy megvan,sok szép rucit eltettem még Panniról,így alig kell vmi.Most látom,hogy amikor az ikreket vártam,mennyi mindent összevásároltam,majd 1 zsáknyi ruhát nem is hordtak. :shock:

Dokinál is a héten voltam,minden okés,leleteim teljesen jók.Én is jól bírom magam,de azért már estére elfáradok,kicsit a pocim is húz,sokat nem tudok már ácsorogni,de még így is sokkal könnyebb,mint ilyenkor az ikrekkel volt.Persze sokat jelent,hogy vannak segítségeim,minden nap van itt vki.A bébiszitter heti 3x, reggeltől,amíg Apa haza nem ér,meg a másik 2 nap 3 órában 1 csajszi takarít.Szóval ki van a valagam is.....nem panaszkodhatok.

Megyek,míg alszanak a nagyok,addig én is vízszintbe helyezem magam.

Puszi mindnkinek!

Ági

pálgi
 
 


Néhány kép:

Kép Hanga
Kép Alexa
Kép Apa etet
Kép Minimanó megtalálta a hüvelyk ujját

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi!
Hűűűű micsoda babák!Gratulálok a két Kistündérhez!

Csajok!
Elég cefetül vagyok, egész nap émelyeg a gyomrom, jön föl a savam brrrr, és alig bírok kimászni az ágyból folyton aludnék.Ugye elmúlik a 12.hétre :?:

Anikó!
Az oltás helye 4-5 napig fáj aztán husss elmúlik :wink:

KépKép

Kép
keny
 
 


Timi!
Gyönyörűek.
Az etetős kép sajátosan ismerős, mi is sokszor ettünk hordozóban vagy pihiszékben. :D
vovanda
 
 


Timi,
nagyon édik! :lol: :lol: és látod, még messze nincs karácsony! :wink:
jó nagy cumákból esznek! :wink:
apa milyen aranyosan koncentrál! :D

Vanda,
te páros etetéses képedre is emlékszem! :lol:


hú, én még most is csak karban fogva merek cumiztatni :roll:
olyan kis hányós lett ráadásul, hogy jajj :?
drnő vmi sűrítőt mondott a múltkor, amit tápba lehet keverni, ismeri vki? :roll:

angel37
 
 


Timi - tündériek a babáid!!!!!!

Kép

Kép
leo50
 
 


Sziasztok!

Boldog Télapót! :D

Timi,itt is :D

Pálgi,tök jó,hogy rendben vagytok!Minden elismerésem,két totyogó mellé egy harmadikat :D Én asszem nem bírnám :roll: :oops:

Angel,én hallottam már valami antireflux nevű izéről,de nem tudok semmit róla.Remélem az segít.

Rani,boldog 30.hetet :D Jól haladsz :wink:

Nikó,Gréti jobban van?

Till,én meg azt hallottam,hogy napi 3 liternél ne legyen több a folyadék :roll: Na,így legyen okos az ember :?

Skrisz,na éjszaka ügyben változott valami?Tápoztok?Holnap már 4 hósak lesztek :D

Keny,gratulálok,boldog pocakosságot :D

Lois,annyira irigy,hogy ilyen menősek vagytok,én is így képzeltem,remélem ha végre a kajálás valamikor megoldódik,és nem másfél órás lesz,akkor jobban ki tudunk mozdulni.Persze babakocsizunk,de iszonyat stresszforrás,mert szüttyögnek a kaján,sose tudni mikor laktak jól,ha overált húzok rájuk egyből ennének,sokszor örülök a car időnek,mert akkor nincs lelkiismeretfurdalásom,hogy ha nem megyünk ki.Ha meg ilyen szép az idő,akkor egész délelött a kaja dolgon stresszelek,és ez sem jó :oops:

Na mentem,szép napot mindenkinek!
Ja,és köszönjük a dícséreteket :D
Vendég
 


Timi,
csudaszépek a Lányok!!!!! :D Látom apa oda meg vissza van értük :lol:

Keny,
gratula és boldog pocakosságot kívánok (minden hozadákával -jó és kevésbé kellemessel :wink: )

Rani,
30 héthez :P

Boldog Télapot piciknek-kicsiknek és nagyoknak!!!

KépKép
tobi
 
 


Angel!
Van antireflux (AR) tápszer, receptes, dokival kell felíratni.
Vagy a normál tápba/anyatejbe Sinlac pépet kell kutyulni 1-2 kiskanállal. Vagy a sógorom mondta még a Nutritont, ez is sűrítő. Sinlacot adnak recept nélkül is, de ha felíratod, olcsóbb. Arra kell vele vigyázni, hogy a kajának egy részét jól melegítsd meg, hogy rendesen feloldódjon. A Sinlac később keverhető gyümölccsel, de Balu pl. natúr pépként mai napig zabálja.
vovanda
 
 


Boldog Mikulást minden kicsinek és nagynak! :D

Köszönjük a dícséretet! :oops: Apa teljesen odavan a lányaitól. (Anya is)
Képzeljétek, lányaim a zajt szeretik, lehetőleg a porszívó jellegűt! :shock: Hihetetlenül be tudnak ájulni tőle, de ha elhallgat a minimanó már üvölt is! :D Amilyen pici, akkora hangja van!

Rani: gratulálok a 30. héthez! :D Nagyon rohan az idő! Hamarosan te is babázol!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz, Vanda,
ez az, Nutritiont mondták!
Sinlac-ról is már hallottam, lehet, hogy ez az amit mondtak, hogy AR táp. ja persze, mindenképp receptre!

Tobi,
te kis bogyóidnak is boldog mikut! :D :D

Timi,
bizony, porszívóhangot szeretik, síró baba is elhallgat tőle! :wink: monoton zaj. a mosógépet is.

angel37
 
 


Timi!
A porszívóra sok baba elalszik, állítólag a méhen belül hallott hangokra hasonlít.

Mikulás hozott pelust:

[törölt kép]


[törölt kép]


[törölt kép]
vovanda
 
 


Halihó!

Édesek a bébik!

Örülök az új kismamiknak! Nagy gratula!

Szöcsi család! Kicsit megkésve, de boldog első szülinapot!

Hunci! Boldog 2. szülinapot Hunornak!

És mindenkinek boldog Mikit!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Vanda, :lol: :lol: :lol: önkiszolgáló?Be is pelusozzák magukat? :lol:

Hunci,tényleg,ma ünnep van!Sok boldogságot!!! :D
Vendég
 


Nyuszi!
Neem, rendet még nem raknak maguk után, bár Dani tegnap "segített" elpakolni a játékokat. Tudományos arccal nézte, mit csinálunk, és próbálkozott. Zabáltam. :lol:
vovanda
 
 


Vanda,tudományosan már mi is tudunk nézni :lol:
Vendég
 


Hanna, Nyulasz köszönöm, átadom :lol:
Timi, a bébik helyesek.
Vanda, a tiéid is.
Vendég
 


Nagyon szépek a babák! Édesek mind. :lol:
Boldog télapót mindenkinek!

Nyulasz, éjszakák nem változtak. Kivétel a mai. Fél 3-kor gajdolt a gyerek, felkeltem, elkészítettem a tápit. Mire kész lettem, csend lett, visszaaludt Eszti. :? Így én is visszafeküdtem. 3/4 4-kor ébredt rendesen. Akkor ettünk, pelusoztunk. 9-ig aludt. Jó volt nagyon az éjszaka. Bezzeg a nappal. Most fogyott el a türelmem, rácsuktam az ajtót, ordítson egyedül. Feszegeti a határokat. Apja kezében is ordít. Megállt a tudományunk. Sajnálom, de jobb, mintha kiraknám a kutyához. :oops: :oops: :oops:

skrisz72
 
 


Nxuszi!
Balu nekem a cumit vizsgálta olyan fejjel, hogy azon röhögtem mindig, hogy minimum disszertációt ír belőle... 8)
vovanda
 
 


Sziasztok!

Igen, szerintem Vandára hasonlít mindkét kicsi, csak mindkettő másképp :lol:

Vanda :P
Csodaszépek a gyerkőcök. Olyan vicces, hogy 3 hósak voltak nemrég -a talin- és már majdnem 1 évesek :shock:

Timi :P
Nagyon édes a 2 kicsilány :D

Nyuszi :P
Hű, de megváltoztak a kicsik :shock:
Nonó tiszta Te :D

Keny :P
Gratulálok. Rennie-t szedhetsz terhesen is.

Angel :P
Nagyon örülök a jó híreknek. Remélem, hamarosan talizunk :wink:

Pussz mindenkinek!
Szandra

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Sziasztok!

Nyulasz, Pálgi:

Jobban van sokkal, láza nincs azóta még néha tortyizik meg köhécsel ha folyik a torkán a váladék. Remélem nem lesz baj már.
Viszont nem tudom így beadassam-e az oltást, hétfőn mennénk , DIPERTE2 és rota. Dr.-néni azt mondta ha csak náthás nincs láza megkaphatja. De én nem tudom nem lesz így baj ha náthásan kapja meg?

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Pusszancs Lányok! :P

Pálgi,
jó Téged is látni! :D

Timikém,
gyönyörűűűűűek!!!! :D :D :D (és Apa hogy koncentrál! :lol: :lol: )

Nyulaszka,
végül napi 2,5 liternél megálltam :oops: (eccerűen kikészülök, ha többet iszom)

Angel,
vackorom is anti-reflux tápszert evett kizárólag, és imádta :wink: -igen, receptes

Hunci,
Isten éltesse Fiacskádat! :D

Skrisz,
mondogatni kell magadnak: ezazidőszakelmúúúúlik!!! :oops: (én is így éltem túl Vackor próbálkozásait, és télleg elmúlt!!! :D )

Nikó,
gyógyulást!!!!

Nálunk: pihi+folyadék projekt egyenlőre eredményes: most van tejke :P - de nem bízom el magam, folytatjuk...és minden napnak örülök, amikor van elég tej...
Tegnap este - mivel előzőleg felolvasztottam egy kis lefagyasztott tejcit - cumiból megpróbáltam megitatni. Nem vette be a cumit, tolta kifelé -pedig jó volt a tartalma, mármint nem volt savanyú - és inkább az üres cicit szívogatta türelmesen, amíg be nem indult neki megint :roll: , szal muszáj leszek tejelni, mert akkor mit adok neki, ha nem fogadja el cumiból? :roll:

Porszívó-hang: én még wc-re is így megyek ki: bevonszolom a porszívót és bekapcsolom :mrgreen: -addig csendben van :lol:

tillidian
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: