Új privát üzeneted érkezett!

Eszti: szerintem TE lődd ki a fülét! Nem emlékszik rá egy perc múlva, hogy ki csinálta. A dokinénitől sem kap sikítófrászt, ha oltás után újra találkoznak. Én ha lenne gépem magam csináltam volna, mert annyira béna volt a nő az első lyuknál, hogy majdnem lerúgtam. Miután kész lettünk mindkét füllel és megnyugodott vígan vigyorgott a nőre, aki csinálta. És amíg én is öltöztem, szépen nézelődött a kezében. Szóval ezen ne parázz, hogy megutál téged vagy félni fog tőled. Fogja apa vagy aki jól ismeri. De arra lélekben készülj, hogy ő is éppúgy visítani fog, mint az ikrek-DE EZ CSAK NÉHÁNY PERC!!!!! Szóval BÁTORSÁG! :D

Kép
Kép
tündér09
 
 


Köszi Tündér! Közben már egy másik barátnőm is meggyőzött, hogy lőjem én ki :wink: Amúgy nekem is volt olyan baba, akinek kilőttem, hüppögött kettőt, aztán vígan eljátszott velem, de Sophia mégiscsak a sajátom!!!

Képzeljétek, ugye kedden voltunk személyit csináltatni, azt mondták kb. 2 hét, mire megküldik, erre ma jött ajánlott levélben :shock: 3 nap postázással együtt, ez ám a gyorsaság! Édes kis alvós babás személyi igazolvány :D :D :D

Csajok, nekem olyan édesség ehetnékem van, majd' meghalok, elmentem volna Lidl-be, mert ott lehet kapni a kedvenc csokim, de olyan egy fos idő van, nem mertem a gyerekkel kimerészkedni :roll: de egyfolytában csokira gondolok és NINCS ITTHON SEMMI ÉDESSÉG!!! Megyek, alszom is egyet a bébikémmel, addig sem kattogok a csokin :oops: :roll: :D
Vendég
 


Anyabebi: És akkor a rózsaszínű kacsásat nem is láttad még Kép

Eszti! Sokal jobb lesz, ha te csinálod!!!!
Én is agyonzabálnám magam édességgel. Most pótolnám a terhesség alatt kimardtakat. Nem kívántam akkor.

Lord Nelson tea nyomhatom ezerrel? Abban nincs koffein...Teahiányom van, a laktoherb meg már Kép
Vendég
 

 
 

sziasztok!

nálunk extra punnyadós nap... tegnap éjféltől negyed tízig alvás (megszakítás nélkül - hiába, ÁLLAT JÓ ez a jóga, na...), majd tizenegytől egyig szintén és most is... Hihetetlen.

Lányok, köszi a levegőnemvevős-parás hsz-okat... Annyiből megnyugodtam, hogy ez egy létező dolog és nem én tettem tönkre az idegrendszerét a folyamatos mászkálással...

Hajni
sztem is vannak szellemek, de nem kell félni tőlük. Egy barátnőm mesélte, hogy a kisfia egyik este lefekvéskor azt mondta neki, hogy "Anya, egy néni áll a sarokban". Barátnőm majd' összesz@rta magát ijedtében... :lol:

Pattogó
én nem is hallottam ezekről a könyvekről... Vámpíros? És tényleg ennyire jó?

Eszti
Sztem lődd ki te a fülét, az a tuti. Azért ők még nem jegyzik meg ennyire, hogy kitől mit "kapnak". Amikor Szonja az oltást kapta hétfőn, és fogtam a kis fejét és a testét, csak engem látott, tehát simán hihette, hogy én szúrom meg, nem a dokinéni a plüss rénszarvas aganccsal a fején...

Screen
Nehogymá' parázzál a kis Teo súlya miatt... A tegnap látottak alapján nyugodt szívvel állítom, hogy nincs mit aggódni. Azért lássuk be, nem várhatjuk el, hogy mindig olyan ütemben nőjenek, mint az elején. Én legalábbis nem szeretném, hogy Szonjám karira 7 kg legyen... :shock:

Kép
szilveeaa
 
 


Sziasztok csajok!

Lejöttünk Dújvba elintézni néhány dolgot. Vettem új lencsét, amit nem kell éjszakára kivenni. És bementünk a T-mobile-hoz, mert felhívott egy ügyfélszolgálatos, nagyon megugrott a net forgalom. Tényleg november 30 óta horror forgalom van állítólag. Kifogásoltuk és nem fogjuk kifizetni. Jövő hét pénteken bemegyünk újra, hogy ugyan mi történt.

Milán 4kor evett, most a csillárral beszélget. :lol:

Screen, Érden van még ilyen sportbolt.

Zsrit, jobbulást a fiúknak! :)
Mi a mei-taijal merünk menni.

Tilli, a mei-taiban volt úgy is a lába, hogy maga alatt, mint egy béka, de úgy jobb, hogy szétteszi. Nem kényelmetlen neki, és el sem zsibbad. (fotót majd csinálunk)

Kép
Kép
vcsibe
 
 


SZIASZTOK!

ALVÁS:PÁR NAPJA JÖTTÜNK RÁ,HOGY MILYEN JÓKAT TUD MARTINOM ALUDNI HASON. :lol: :lol: :lol: AZÓTA NAPKÖZBEN CSAK HASON ALTATOM.AMÚGY ÍGY TÖK GYORSAN ELALSZIK,DE HA A HÁTRÁRA RAKOM,CSAK HISZTIZIK. :shock:
DE AZÉRT ÉJSZAKÁRA ÉN SE MEREM A HASÁN ALTATNI,HIÁBA VAN OTT A LÉGZÉSFIGYELŐ. :roll: PARA MAMI VAGYOK! :roll: :wink:

EVÉS:ANYÓSOM AZ IDEGEIMRE MEGY!ÁLLANDÓAN AZT SZAJKÓZZA,HOGY ADJAK A GYEREKNEK 160-170 ML-T.(JELENLEG 140-ET ADOK NEKI.)MERT UGYE AZT IS BIZTOS MEGENNÉ.MEG,HOGY HOSSZÚ BABA,ÍGY MAJD NAGYON SOVÁNY LESZ! :shock: :shock: :shock:
HOZZÁTESZEM,AZ ELŐBB KAJCSIZTUNK ÉS 120 ML UTÁN BEÁJULT,ÉS ÉDESEN SZUNYÁL A BAL KAROMBAN! :wink: MÉG PELUST SE CSERÉLTÜK,NINCS SZÍVEM FELKELTENI. :roll: :)

POPSIPIROSODÁS:BARINŐM MONDTA,HOGY KIPRÓBÁLTÁK A TESCOS PELUST ÉS UTÁNA KIPIROSODOTT A KISÁNYA POPÓJA.MI IS HASZNÁLTUNK TESCOSAT.LEHETETT EZ IS BAJ?
KÖZÜLETEK VALAKI HASZNÁL TESCOSAT?

ESZTI:MÁR VAN SZEMÉLYIJE SOPHIÁNAK? :roll:
NAGYON KOMOLY! :lol: :lol: :lol: :lol:
MENNYIT KELLET ÉRTE FIZETNI?

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Csajok, rendelt valaki szopipárnát a neten? Én tönkölyöset szeretnék venni karira valakinek, hol érdemes? A szopiparna.hu-n?

Kép
szilveeaa
 
 


Pattogó - a 3. rész kalózverziója már a neten megjelent, a sógornőm már ígérte, hogy elhozza nekem...Csak mikor olvassam? :roll: Te hogy csinálod, mondd, három gyerkőccel? Valamit tutira rosszul csinálok...vagy túlparázok mindent...???? :? Az Újhold film a könyvhöz képest milyen?

Eszti
- bátor csajszi vagy, szerintem is az a legtutibb, ha te csinálod! :wink: Csokiválság megoldódott?

Nekem még mindig rohadtul fáj a számban ez az afta :cry: Kaptam rá a patikában egy ecsetelőt, majd besz..tam tőle, de még jobban fáj :evil: De azért legyűrtem a mai kaját....

Kép
kkia
 
 


Szileeaa, ott, igen. Korrektek, én ágyneműt is ott rendeltem, gls kihozta.

Kép
kkia
 
 


sziasztok!!!
már én is olyan régen hozzá akartam szolni az alvás témához, ugyanis nagyon valószinű, hogy emiatt kell fel mindíg a kislányom éjszaka. Úgy néz ki, ő is nagyon szeret hason aludni és így majdnem 3 órát is alszik, amig hanyatt, oldalt vagy 1 órát, vagy max.2-őt, de csak egyszer éjjel. Tegnap is hajnali 1 után minden órában felkelt. de tuti, hogy nem az éhség keltette fel. Én is parázok, sziszkó, ezért csak nappal alszik a hasán!!! olyan vegyesek a vélemények, nem tudom mit csináljak és úgy sajnálom, hogy emiatt állandóan felkel éjszaka.

anyabébi: gratula az egy hós adatokhoz, sokat nőtt kicsi fiad!!!!
arik a fotók is nagyon!!!

most megyek, mert lent hagytam a kicsit a babakocsiban, a fiúk meg csavarognak.
mindenkinek pusza:Betty

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Sziszkó!
Tescó nekünk bevált! Mellé tescó popsitörlő és piha a bababőr.
Csak az anyja utálja a kamillás dolgokat. De a piciért mindent!
Vendég
 


Anyabebi!
Sok szeretettel:
Kép
Vendég
 



szilveeaa,

én a szopiparna.hu - n vettem a tönkölyöst, de személyesen vettem át, mert ott van a reptérhez közel.
Viszont sztem szívás a tönköly, mert recseg, mint állat, nehéz és összepunnyadt benne a tönköly, így most kb félig van tele. :roll:

Kép
screen
 
 


szilveeaa: jóóó??? Fantasztikus. :D Nem horror vámpíros. Inkább olyan Rómeó és Júlia vámpír verziója. Naaaaaaagyon jóóóóóóóóóóó!! :lol: :lol: Komolyan erőszakkal tartom vissza magam a 3. rész olvasásától, mert fálek, hogy ittragadok és túl gyorsan kiolvasom és aztán a 4.-et is és vége.. Várok kicsit. Sztem egy fál óra még épp elég lesz......... 8) 8) 8)

kkia: nekem mind a 4 rész megvan.. ha gondolod átküldöm szivesen. :wink: A film is naaagyon jó volt, csak sok mindent kihagytak. így egy cseppnyi csalódás volt részemről, de be kell látni, hogyha az egészet úgy csinálják ahogy a könyvben van akkor egy 4-5 órás film kijött volna belőle. :D De a szövege ugyan az, mint a könyvben és ez jó. :D
3 gyerek mellett is van időm ilyenekre. Hogy hogy? Bence napközben 2-3 órákat alszik, Vivi oviban, Lara mesét néz, vagy játszik. És nem főzök, és nem takarítok. Szoptatás közben is olvasok. Khm.. :oops: :lol: :lol: Szóval vagy rendes feleség vagyok és nem olvasok, vagy egy önző dög vagyok és lecarok mindent, hogy valami fantasztikusat olvassak. :D

mrsparis: Bátor vagy, hogy kilövöd a fülét. Én nem merném. :oops: Bár én a fülbevalóval is úgy vagyok, hogyha majd akarják akkor lesz, de ilyen picinek nem lövetném ki. De ez az én véleményem. :D
A kisvideók meg.. hát ne haragudj.. Szééjjel zabálnám.. komolyan. Irtó édesen dumál. :D :D :D :D Bence csak hümmög. :D Nálunk Lara volt ilyen kis dumás. :D Csodálatosan cuki. :D

És persze mindegyik kölök irtó édibébi zabálnivaló cukorfalatka. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


screen: én is rendeltem onnan 2 éve. 2 szopipárnát. Ilyen hungarocellgolyókkal bálelve. Jó csak ez is olyan, ha fordulok vele akkor olyan, mintha nejlonzacsókkal lenne töltve. Baromi hangos. De így 2 év után lett kettőből 1.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Szopipárna - nekem sem a tönkölyös van, hanem a golyós.

Pattogó - jaj, ne küldd át, mert akkor én is inkább azt fogom olvasni...Kristóf nem alszik egyébként napközben összefüggően 2-3 órát, csak a babakocsiban, séta közben.
Főzni én sem főzök (Teletál Ételfutár rulez), viszont takarítás nélkül nem bírom...de csak a fürdőt és a konyhát suvickolom örökké...És vasalni is kéne...

Hangoskönyvben nincs meg véletlenül??? :roll:

Kép
kkia
 
 


Eszti - nagy dumás a kiscsaj :D

Kép
kkia
 
 


Paris még van hely a te anyósod számára is............ :) :) :) :)
hason alvás.....ne féljetek......ha a baj meg akar történni az háton is be tud következni!!!!!!!!! :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


köszi csajok, akkor onnan rendelek. Tudom, hogy a tönkölyös nehéz és recseg, de a polisztiroloshoz meg hozzáizzad az ember, mivel mű. Ja, és az is összeszottyad egy idő után...

Képzeljétek, hétvégére jön egy barátnőm külföldről. Én megyek ki elé a pályaudvarra egy fél óra múlva. Egyedül! A Keletibe! Tökre izgulok... Egyrészt itthagyni a kiscsajt apjára. Másrészt meg micsoda kaland! A sarki Tescóhz képest olyan mintha a Harlembe mennék...

Sztercsi, Liza fotók tündériek! Szonjának is pont ilyentájt voltak pattanásai, de mostanra mind elmúlt!

Pattogó, Bencus is szépen összeszedte magát!!! Jó kis pasi továbbra is! :lol:

Kép
szilveeaa
 
 


Heeló!

Gyorsan mert megint póker van apánknak :shock:

Túléltem!!!!!

Kkia: legjobb ecsetelő Gingisol, kicsi vattára van fülpiszkára teszel aztán rá az aftára, kicsit mar de nekem 2-3 nap alatt helyrehozza. DM-ben is lehet kapni. :)
Eszti: szerintem is te lődd ki!, Anyósodnak van hely, nekem kicsit furcsa Pattogó anyósa, megsúgom van egy sanda gyanúm, hogy ő tudja hol az űrhajó :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Sztercsi: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:, imádnivaló a csajod :)
Pattogó: Jelentem én is Alkonyat fan vagyok. Szülés óta én is sokat olvasok, régebbi kedvenc könyveimet újra :). Én elfogadnám a vámpíros olvasmányokat :oops:. Email?

Ja! Vettem ma egy csuda kiskocsit a pöttömnek a teszen, ha megjön majd fotózom. Plázázósnak és kocsival kirándulósnak :)

Jó éjt, puszi
anyabebi
 
 


Én is itt :P

Eszti,
én is ezen agyalok, mármint hogy ki kéne lövetni Lencsibogyó fülét :roll: Sztem is csináld meg Te :P

Kkia,
tej ügyben kezet foghatunk :? (tegnap délelőtt 11től nem jött szinte semmi, 20 grammokon éldegélt szegénykém :oops: , úgyhogy félóránként kéreckedett cicire :shock: . Ma védőnők rám parancsoltak: napi 4(!) liter folyadék :shock: -hát, ma majdnem 3-at sikerült meginnom, így el sem mozdultam a klotyó mellől :mrgreen:.
Tegnap este farkasszemet néztem a tápszeres dobozzal, aztán gyorsan rázártam a szekrényt :oops: - próbálkozunk még hétfőig, hátha :roll: )

Hajnalocska,
no para, szellemek nem bántanak (ha békén hagyják őket - saját vélemény!)

Anyósjárat mikor indul? :mrgreen:
(bár enyém anyós arAnyós, így őt mégsem ültetném fel :lol: )

Na léptem, pusza Lányok! Szép hétvégét!

tillidian
 
 


Köszi csajok a biztatást. Arik vagytok!

De ettől még itt alszik a Mamám, mert Apa éjszakás. :oops: :)
("Csak" 200 km-t utazott.) :oops:

Igazából mindig van olyan, hogy tudom mire néz, piros tájkép,fehér kerettel, vagy nagy Lecsós Patkány poszter, szekrény, ill. rajta a kisautók, stb. stb.
És még én lettem majdnem rendőr... :oops: :lol: :roll:

Megyünk aludni.

Jóóóó éjt!
hajnalocska
 
 


Jóreggelt.

anyabebi: ment a mail. :wink: Nekem a másik nagy kedvencem Walter Kirn-től az Ujjszopó. Szeressem az elvont irományokat.. :lol:

A gyerekeim nagyívben szartak arra, hogy szombat van, így 6 óta talpon vagyok. Tegnap megsütöttem a mézeskrémes tésztáját, ma reggel a tölteléket csináltam meg hozzá. Az most a hűtőben pihen, hogy összedermedjen, hogy tölteni tudjak. Mosásom mindjárt lejár, gyerekek bekakaózva, Bencust altatom a hordozóban. ( lökdösöm a lábammal :lol: )

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Pattogó: köszi :)
freemailre vagy a citromailre?
anyabebi
 
 


Pattogó: nem jött ímél :(
a barátnőm szólt, hogy a citro visszadobálja az övéit, másoktól eddig megkaptam :(
anyabebi
 
 


ESZTI!
Sophia egy tünemény!!!Pattogó után beállok a sorba és én is "széjjel zabálnám" :D :D :D
Vendég
 


Sziasztok,

na, hát engem is sikerült ráparáztatnotok a szellemes témára :oops: :? hajnalban alig tudtam visszaaludni... Az tuti, hogy én is összeszarnám magam, ha ilyet mondana/csinálna a gyerek :shock: :shock: :shock:

Melleim most szerencsére nem fájnak (kopp-kopp-kopp), csak a tejci kevés, tegnap én is gyakorlatilag non-stop szoptattam, de estére így is muszáj volt adni egy kis tápszert :cry: :cry: :cry: És napok óta ez megy, már előre félek a hétfői méréstől.
Szerdán volt itt a védőnő, és az előző két hétben 300g-ot nőtt a lányom, erre az volt a reakciója, hogy hú, tápszer van itthon, mert ez a minimum ... :roll: :roll: :roll: mi van??? nem 100-150g az "előírt" hetente???

Viszont pár napja átalusszuk az éjszakát! 10-12 körül elalszik és aztán csak fél5-5kor kel! Ma 7 órát aludtam egyhuzamban :shock: :shock: :shock:

chardonnay
 
 


Sziasztok Csajok,

Nahát ez a szellemeset nem kellett volna elolvasni, hajnali etetés közben néztem az ajtót, nehogy bejöjjön rajta valami. :oops:

Eszti, Sophia egy tünemény. És Te csináld a fülbelövést. Hidd el nem fog rád haragudni. :wink:

Én is imádom az Alkonyatot, már alig várom, hogy lássam a második részt. :)

Az én kisfiam beállt arra, hogy fél 8-kor fürdünk, szopi és alvás 1-ig, utána 5-kor kel. Majd óránként. Azt mondta a védőnő, hogy ez komfort szopás, vigyem le délelőtt sétálni, hátha úgy nem akar óránként cicizni. Eddig bejött, majd kiváncsi leszek, hogy így is marad-e.
1 hós adatok:5040g :oops: és a védőnő szerint összement a gyerek, 58cm született és a védőnő szerint most 54cm. Hiába hord 62-es ruhát, szerinte az is el van számozva. Szerintetek?

Nekem minden lóvét elutaltak a héten, nem is volt még ennyi pénz a kártyámon. Hiába ilyenkor nem tudom elverni. :)

Kép
gmelcsi1
 
 


Akkor a széjjel zabálósoknak még egy videó (Ráindult a Kiscsaj Apa fehér alapon fekete feliratos pólójára :D ):

http://s1008.photobucket.com/albums/af2 ... IP1337.flv

:lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Chardonnay:
védőnő menjen a PÉ-be.
Az enyém azt mondta, hogy heti 100 gr hízással meg vannak elégedve.
Melcsi: ha óránként kér én adok neki, többször szopik keveset, ő ilyen. Ha ritkítanám sem szopna többet :(. Akkor kevesebbszer keveset, akkor meg nem hízna. Nem tom.
Eszti: olvastam az iwiw-et, drága vagy. Én szofira vagyok ráizgulva tegnap csak ez a buzi net nem tölti be :cry: ., majd próbálkozom :)
anyabebi
 
 


Sziasztok!


Jajj ne haragudjatok má' rám, hogy nem jövök túl sűrűn, rettentően hiányoztok, de nagyon sok a munka a cégnél, és ha haza akarunk menni majdnem 1 hónapra akkor bizony most dolgozni kell, mint a güzü. :roll:

Amúgy jól vagyunk, minden rendben. :D

Minden baba gyönyörű és látom szépen gyarapodik is mindenki! :wink:

Annyira jó lenne, ha abban az 1 hónapban amíg otthon vagyunk össze tudnánk futni valaki(k)el. :lol: :lol:



(költözés helye: USA keleti part eddig úgy néz ki vagy pedig Ausztrália még nem tudni pontosan. 8) :oops: :lol: )


puszilok minden babát és mamát egytől-egyig!
Vendég
 


Anyabébi: anyós :roll: úgy látom itt elég sokunknál kényes téma ez
Kenéz séró: :lol: nagy vagány már most... :lol:

Szilveeaa: sztem azért ijed meg,m most már több mindent lát és megismeri a helyeket...Fédra mondjuk nem ijed meg,de mindig körbenéz,h hol is ébred fel...nálunk a hordozóval van így,ha kiveszem a kocsiból és bemegyek Vele vhova,mindig felébred és fél szemmel kukucskál hogy hol van... :wink:

Sztercsi: édes a Bébike :lol:

Hason alvás: Fédra nem nagyon akart büfizni az elején...ezért inkább hasra tettem este,nehogy visszabukjon és ha nem veszem észre,nehogy baj legyen...egyik ismerősöméknél pont ez volt oltóberben...
Amúgy a kórházban azt mondták,h Ő jobban szeret hason aludni,főleg kaja után.
Napközben háton altatom,h azt is szokja...

Eszti: ha rajtam múlna,én lőném ki a fülét!!! És úgy csinálnám,h utána rögtön cicire tenném,sztem attól tuti elfelejtené,h "bántottam"... na most a kérdés csak az,h ezt hogyan fogom kivitelezni a kozmetikusnál (mármint a rögtön cicire tevést )

Hajnalocska: :shock: :shock: :shock:
Ezek után én sem mernék otthon maradni egyedül,én fosós vagyok...szinte sosem vagyok egyedül,mert vki mindig van itthon...(egy házban lakunk anyummal meg öcsémmel) de ha véletlenül egyedül maradok egy éjszakára,hát az tuti,h hajnalig tv-ek és csak a fáradtságtól ájulok be néhány órára... ciki vagyok,tudom :oops:

Eszti: édesség éhség: nekem MINDEN NAP van... :roll:
most is: ezért ittam egy capiccinot és túrógombócot ettem,de lehet mindjárt összedobok vmi sütit,ebben a fos időben csak ez segít...

Szilvi: nekem a szopipárna.hu-ról van de nem a tönkölypárna.. meg vagyok elégedve velük,gyorsak,elfogadható áruk van...

Chardonay: :lol: úgy látom egyre több baba veszi át ezt a jó szokást... :lol:

Melcsi: védőnő dobja ki a mérőszalagját....(nekünk is van kisebb és nagyobb 62-es ruhái,van amiből még 56-os is jó,egyik másik el van számozva)

Szia Drága Moncsi!!!! :lol:
Mi benne vagyunk a taliba!!!! Alkalmazkodunk a Többséghez!!! Mindegy hol és mikor!!!!

Kép
jovana
 
 


Eszti:nekem nem tölti be,de majd próbálkozom még...
Egyszer írtad,h melyik programmal ügyeskedsz a fotókon,de elfelejtettem... megírnád a gyengébb kedvéért?! :roll:

Kép
jovana
 
 


Az én Lányom kamera érzékeny.... :roll: dumál és olyan képeket vág :lol: de megérzi mikor akarom lefotózni v.videózni...elhallgat,elnéz... :?

Ki csináltat kari ajándékba naptárt? most válogatok össze 12 db jó fotót és hétfőn megyek megrendelni... nagyszülőknek,nagynéniknek,nagybácsiknak ezt adjuk ajándékba...
Jövőre meg fotókönyvet szerkesztünk....(csak el ne felejtsem addig,h mit találtam ki :roll: )

Minden évben karira én csinálok sk. ajándékot apukámék családjának (7-en vannak testvérek+ unokatesók és családjaik kb.30fő),de idén nem lesz rá kapacitásom...ezért ők is vmi hasonlót kapnak...

Volt aki belázasodott a 2hós szuritól?
Mi hétfőn kapunk+ rota...


Velünk minden ok,még mindig jól alszik éjszaka és de. + ha kint van szintén alszik ebéd időben min.1órát...
Csak én vagyok depi,h nem megyünk 7végén sehova... :? mert ugye Vele nem akarok plázába menni,kint meg hideg van...
Vkinek ötlete,h milyen progit lehet most csinálni ilyen kicsivel?

Hnap mondjuk megyek adventi vásárra itt a faluban (vagyis város,de egy porfészek) és lesz Miki is...

Kép
jovana
 
 


Móóóóóóóóóónika!
Nagyon de nagyon irigyellek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anyabebi
 
 


Pusz :P

Ma volt tej, ez a nap is kipipálva :roll: :P (minden napnak örülök :oops: )

Anyabébi,
mi is így szopizunk, kb 12-14x naponta :roll:

Nálunk 6-kor van fürdés, utána 8ig szopi, játék, és újabb szopin bealvás. Majd kelés 2 óránként :roll: . Reggel 7-től fél 9-ig ébren vagyunk, aztán alvás kb 11-ig. Utána este 8ig alvás max 5x 10 perc :roll:

Jovana,
belázasodtatok? Előfodulhat :roll:
(mi 15-én megyünk, kötelező + streptococcus szurit adatni)

tillidian
 
 


Sziasztok!

Ma tényleg fos idő volt.Kimentünk a kastélyhoz az adventi napokra,de a köd szitált,Panni hisztizett(nem aludt délben :twisted: )
,szóval a tervezett szép délután kissé nyűgösre sikerült.Viszont Tamara jót aludt közben.Olyan jóízűen alukál a kocsiban.

Jovana,én két éve adok karácsonyra naptárt.Először csináltattuk,aztán én magam "szerkesztettem" naptárkészítő programmal.

Till,le a kalappal előtted.és még éjszaka is 2 óránként...Nappal azért pótolod az alvást?

Ezt az Alkonyatot annyian dícsérik,hogy kíváncsi vagyok rá nagyon.

Hajnalocska :ez a szellem téma Panninál engem is beparáztatott rendesen.Ráadásul akkor még a lakás is idegen volt számomra.De idővel elmúlt vhogy a félelmem.

Kép
Kép
zanikóó
 
 


Édes, kedves Mikulás,
köszöntünk most téged.
Eljöttél az idén is,
ahogy megígérted.
Látjuk, hogy a tartásod
teli zsáktól görnyedt.
Rakd le nehéz puttonyod,
pihenj meg egy csöppet!
Sok-sok színes ajándék
nyomja fáradt vállad.
Tudjuk, hogy a Világot
több százszor bejártad.
Tudjuk, hogy a szánoddal
tovasiklasz újra.
Néhány darab sütivel
gyűjts erőt az útra.
(Mentovics Éva: Mikulás-Köszöntő)

Kép
Vendég
 


Mindenkinek boldog Mikulást. Kép

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Hello Anyócák!


Látom, jó kis vasárnapi punnyadás van, sehol senki. Nálunk Apa dolgozik, viszont itt voltak a szüleim. Amíg Sophie aludt, beszélgettünk, aztán amikor felébredt, bementünk a belvárosba megmutattam Nekik a vásárt meg a díszítést. Nagyon tetszett Nekik is :D csomó mindent kaptunk, csokimikit (mindig jól jön az édesség :lol: ), pelenkát, popsitörlőt, mikulásvirágot, Sohie kapott Hello Kittys pulcsit meg 3 rugit, de olyan szépeket!!! Na meg anya sütött-főzött nekem, úgyhogy egy pár napig megint lustálkodhatok (=lesz időm takarítani :roll: ); hozott pörköltet, fasírozottat, sült csirkét, sült májat, krumplisalit, nokedlit és SÜTIT :D meg tesóm is küldött muffint :D
Hú de jó dolgom van!!!!!!!!!!!! :D

Sziszkó, a személyi kisbabának illetékmentes!!!

Jovana, PhotoScape-pel csinálom a képeket, ha beírod a gugliba, megtalálod és le lehet ingyen tölteni, vagy keress rá az Origo szoftverbázison!!!

Ja, képzeljétek, tegnap hajat festettem!!! :D :!: (itthon volt Roli) És pénteken megyek fodrászhoz!!!!!!!!!!!!!!!!! meg nőgyógyászhoz :roll: Vasárnap meg irány Bééééécs, már úgy várom!!! Utána meg még egy hét és Roli 21-től VÉGIG itthon lesz január 4-ig!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Úgy várom!!!!!!

És Minden Babának, Kismamának és Kispapának BOLDOG MIKULÁST!!!
Vendég
 


Ja, jövő héten beoltatjuk magunkat H1N1 ellen, fosok, mint az állat, mert irtózom a tűtől :shock: tegnap véletlen odanéztem, amikor a Magellánban mutattákannak a lóba**ó Molnár Anikónak a seggműtétjét, hogy beleszúrnak egy hatalmas tűt, fél órán keresztül szabályosan rosszul voltam :roll: de most már nagyon féltem a kisbabámat és Érte mindent...!
Vendég
 


Vasalnom kellene :roll: halomban áll a vasalnivaló :oops:
Vendég
 


kukucs,

Boldog Mikit mindenkinek.

anyabebi: elküldöm gmail-re Az a tuti. :wink:

monica: irigyirigyirigy.. na nem a sok meló miatt. :D

mrsparis: istenem.. megőrülök.. komolyan :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Asszem elég hallgatag pasija lesz majd, ha akkor is ennyit fog dumálni. :lol: :lol: :lol: besz@rás de éééédess. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Hello lányok és babák!

Boldog Mikulást mindenkinek! Tele lettek a kiscsizmák mindenhol? :D

Sajna csak bekukkra van időm :?

Egy hós adataink: 3990 gramm és 57 cm :D :D :D (5 nap alatt 240 gramm hízás :shock:

Tilli - én nem csak szemezek a tápis dobozzal :cry:

Moncsi - Ausztráliára szavazok 8)

PUssz mindenkinek!

Kép
kkia
 
 


Pattogó, köszi :D
duma ügyben anyjára ütött :lol:
én sem tudom befogni :lol:
gyerekkoromban meg még inkább nem tudtam :wink: :lol:
Vendég
 


Mikulás alkalmából megnyertem a laptetőt :lol:
de jóóóóóóóóóó :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Bekukk :P

Eszti,
irígy-irígy a sok kajára és a kényeztetésre :lol:
Na, mégis oltatsz? Szuritól nem félni! :wink:

(Én 130 körüli injekciót kaptam csak a mostani lombik alatt: 40-et stimulációként, a többit Apa adogatta nekem izomba 12 hétig, progeszteron pótlásnak :roll: Szóval a gyerekért mi is MINDENT bevállaltunk...ja, és 8 stimum volt :oops: )

kkia,
mennyit kell pótolnod tápiból? Csak este?

Lányok,
én most az anyajegyekre paráztam rá :oops: Tudom, terhesség alatt jönnek ki újak, de úgy megnézetném, hogy nincs-e gáz :oops:

tillidian
 
 


Sziasztok!

Eszti,hogy neked milyen kis cuki hajasbabád van!

Till,nekem is rengeteg az anyajegyem,és van egy-két nagyobb,amit már régóta meg akarok nézetni.Fogászatra is mennem kéne.Csak azt nem tudom,mikor jutok el ezekre a helyekre.

Kép
Kép
zanikóó
 
 


Tilli: még nem,csak hnap kapunk oltást,remélem nem is fogunk belázasodni...
Voltunk adventi vásáron.... :lol:

Látom,Kispapa mindenhol otthon,családi élet dübörög... :lol:

Kép
jovana
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: