Új privát üzeneted érkezett!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Kitty, mindenkinek magának kell eldöntenie beadatja-e, én senkit nem fogok rábeszélni. Nekem a kismama halála volt az utolsó lökés.

Dorka, babát terveztek, meg kell kapnod ingyen. Persze ha olyan a házidokid hozzáállása. :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bridget, az ígért képek. Bocsánat, egy kicsit lassú voltam. :oops:

Kép
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

 
 

A dátumot én bénáztam el a gépen. :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Dorka
Koszi bar szerintem a babat mindenki megerdemli aki vagyik ra tiszta szivebol :wink: Na bemmeg most meg a GPS :shock: Na lehet valaki jol elatkozott vgy mi tortent? :roll:

Kitty
Merre jartal mar aggodtam erted :roll: Pirivel mi van meg mindig semmi?Csak nem 8) Anyudnak tovabbi jobbulast es jo bulizast a hetvegere :!:

Beze
Hat tegnap megneztem neten a hiradot kicsit elbizonytalanodtam en is most egy kicsit :roll: bar en nem otthon elek de akkor is :?
Koszi a kepet!Es figyu ma nem csuszik ngyon elore?Azaz nem halad gyorsabban mint a gyerkoc?Nem tudom hogy muxik ez :oops:


Tobbiek?Persz mikor jovok nem jonnek amikor meg nem jovok akkor nagy dumaparti megy 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok Lánykák :D

Bridg :wink: köszönöm :wink: :)

Beze :D Hát, a kismenyem egyre szebb!!!!!
Hogyhogy akik babát szertnének, akkor ingyenes az oltás?Akkor bárki mondhatná.Kár,hogy a szoptató anyákra nem vonatkozik, csak a gyerek fél éves koráig.Mindegy én gyogyiban veszem meg egészségkártyán, mert olyan ramatyul állunk, hogy erre sincs pénz :(

Kitty :) de aranyos a kép!!!!!
Húúú, majd jvök még visszaolvasok, még, a gyerekem a szájába tömköd egy törpét, le kell állitsam :P

Tényleg, Bridg, krom.eredmény mi lett?
Vendég
 


Furti
Nincs mit 8) Kicsit fentebb jartam azert irok ilyen keson valaszt :oops: Ti most akcioztatok?Mert akkor hamarosan teszteles 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget, dehogynem, de mivel általában rögtön nekitolja valaminek, így gyorsan megáll a szerkezet. :lol: Kormányzás még nem megy. :lol:

Fürti, köszönjük, nagyon aranyos vagy. :D A rendeletet megváltoztatták, 12 hónapos, vagy annál fiatalabb csecsemőkkel egy háztartásban élők is ingyen kapják. Erről a dokim asszisztensét nekem kellett felvilágosítanom, mert nem tudta, pedig az eüm honlapján fent van november 1-e óta. Aki babát szeretne, az pedig gondolom ha pl meddőségi centrumba jár, annak elégnek kellene lennie, ha visz magával egy igazolást. Arról nem is beszélve, hogy úgy szól a rendelet, hogy akik a következő néhány hónapban TERVEZIK, hogy teherbe esnek.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze
Akkor ha epp nincs akadaly es toplja nem bukik orra :shock: Most igy hirtelen olyan veszelyesnek tunik ez :roll:

Furti
Ha hiszed ha nem nem tudom az eredmenyt :oops: mire felkelek teszek veszek es eszembe jut mar 6mult es ha jol tudom 4ig vannak bent :? Majd holnap jo koran felkelek es betelefonalok mert emailben nem kuldtek semmit :twisted:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csajok nem tudom ki hogy all a karacsonyi ajandekok vasarlasaval de itt van egy oldal olyan kis otletes 8)

http://www.nevenapja.hu/ajandek_otletek.html

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Beze, Alexa gyönyörűségesen szépséges :D

Bridget, igen minket elátkozott valaki műszaki dolgok témában.

Képzeljétek, me reggel nagyon mókás élményem volt. Az egyik kolléganőm, már hónapok óta nem dolgozott, ma jött először, és közölte, hogy milyen szép vagyok. Nézek rá, mondom, Zsike dög fáradt vagyok, dehogy vagyok én szép :D
Erre mondja, hogy a pocim.....Nézek rá......Azt mondja, hogy ő szült már 2 gyermeket, tudja, hogy néz ki, ha vki kismama. Mondom, már megint híztam.
De nem lehetek terhes, most volt meg. Tudom, hogy az nem törvényszerű, hogy nem jön, meg, de azért csak észrevennék valamit magamon. Nem? :D
dorka84
 
 


Hogy teszitek fel a vonlazókat? Én i úgy szeretnék egy ilyet , vagyis kettőt :D
dorka84
 
 


Sziasztok!

Dorka! Szerkessz egy vonalzit utána menj be a a segédletekbe felül ott a profilba és az aláírásba szerkezd azaz másold be majd küld el!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na megérkeztem! Tegnap bocsi, hogy nem jöttem, de éjjel 3-kor a lányom úgy döntött eleget aludt és torka szakadtából kiabálni kezdett de olyan szinten, hogy húúúúú! Szegény apácska sem aludt hiába forditgattam jobra balra hasr hátra semmi adtam neki inni enni, de semmi! Nem aludtunk aztán 5-kor végre kidölt, de apa meg ment dodozni! Szal nem sokat aludt! Aztán mi ugye sikeresen vissza aludtunk és kb olyan fél 8-köröl sírt, hogy éhes! Én alig láttam ki a lukon, olyan álmos voltam, de adtam neki enni és gyorsan büfi és vissza zuhantunk az ágyba persze magam mellé tettem! Erre csörög a telom mikor vissza aludtam, hogy kész a szemüvegem mondom ok majd megyek érte vissza alszok erre jött fel apám, hogy megnézze az anyum ajándékát amit mi vettünk meg apu nevében karira meg névnapra, de megkértem, hogy ne most mert minyá meghalok! Na aztán fél délben keltünk evett a manó aztán irány horány mentünk a szemüvegemért postára meg be akartam menni a nállunk ujjonan nyilt turiba, de nem birtam bemenni, mert nem nyitották volna ki az ajtot és meredek lépcső és a kocsit nem tudtam addig letenni mig kinyitom az ajtot és a babakocsi igen nehéz! Na mindegy így oda nem mentem be onnan át a bankba levettem a fizum bementünk a DM-be vettem a manonak cuccot és irány a kozmetikus nekem kiszedte a szemöldököm a manonak meg kilukasztattam a kis fülét! Jaj csajok ott sírtam együtt vele! De olyan kis szép majd meglátjátok hozok majd képet csak nincs itthon apa!!! Ma is megyünk postára meg éne mennem a 100Ft-os boltba, mert eltört a felmoso vödröm! Csak gyalog cipeljem a babakocsival??? Szerintem megvárom apát! És akor bemegyek a turiba! És mit fözzek ma????????????? Ki mit föz ma????

Dorka! Remélem a szerencsétlenségek hada befejeződött, bár 2-nél nem szokott megálni! Ismerős! Anyuéknak is most döglött be a mosogépjük! Nekik rendszeresen történik valami kari elött!!!

Kitty! Após egyenlöre jól van bár épp beszéltem itt nálunk a zöldséges csajjal és mondta neki az apukájának mi volt mondtam detto csak a korkülömbség más és az Ő apukája 2 évig huzta még! Tök gáz azt mondják, hogy jól van meg minden és aztán viszlát hogy van ez???
Sajnálom, anyudat remélem már vége lesz már mert mindig csak rosszat irsz!!!! Gondolom milyen rossz lehet, de a 7végén el kell menned kikapcsolodni és nem jöhet közbe semmi!

Brid! Nem a szüóléstől javult hanem a magas cukromtól, ha pölö alacsony lett volna a cukrom akkor romlott volna! Ezt mondta a dokinéni!!!

Beze! Akkor ha ingyenes az oltás akkor én is tuti beadatom magamnak! DE csak pénteki napon, mert ha netán valami lenne jó lenne, ha lenne itthon apácska, mert különben ki lesz a manóval!!
És milyen kis édes ez a lányzó! A kormányzásba meg majd belejön!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kép

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sikerült!!!!Köszönöm Nócika!

Dolgozom egy picit, és jövök:)

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Raktam fel képet azt hisze, most ellenőrzöm

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Nem sikerült. Miért?
Most már tényleg dolgozom. Bocs, hogy itt kínlódom a butaságaimmal.

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!

Dorka, dehogynem, ügyes vagy. :wink: Köszönjük a bókot, aranyos vagy!

Nóci, köszönjük. Igen, neked is ingyenes, mivel Regike bőven 12 hónap alatt van. Párodnak is. Ő is kérni fogja?

Bridget, veszélyes lehet valóban, de mindig ott vagyok mögötte, amikor tolja. Bár már ügyesen esik, de nem akarok feleslegesen kockáztatni.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Lánykák :)

Nóci :) Mintha összebeszélztek volna a gyerekeink :lol:
Marci is 3-kor felébredt és úgy döntött, hogy eleget aludt, így dumált, felállt az ágyban, stb.4-ig kinlódtam vele, 4x vettem ki és raktam vissza a kiságyba, míg végül fél5 körül elaludt, és 8-ig aludtunk :) Úgyhogy elkiabáltam a jó alvást :?
Egyébként telihold volt.Marci akkor nem igazán alszik, de én is rosszabbul alszom ilyenkor :?

Dorka :) hááááát, amikor babás voltam és még ugye nem jött el a tesztelés ideje, az egyik kolleganőm is állandóan kérdezgette, hogy nem vagyok én véletlenül terhes? Azt mondta, ahogyan ölelgetem a kis kölyök állatkákat, valahogy úgy érzi....és igaza lett :P

Én hétfőn adatom be az oltást, még beleférek az ingyenesbe :wink:
Úgyhogy köszi Beze az infót :) Tényleg, Lexike hogy aludt?
Vendég
 


Beze :) Köszi a privit :) Nyugodtan mehetett volna ám nyíltan is :lol:
Vendég
 


Noci
De a magas cukor sem jo nem :shock:

Dorka
Nocinak szoktam mondani hepe utan hupa jon :wink: :lol:

Beze
Akkor jol gondoltam en :? De az a lenyeg,hogy szereti :)

Furti
En ugy tudtam aki babat szeretne annak a korzetijenek ingyen kene felirjak amugy is :roll:


Jelentem a kromoszoma eredmenyem jo lett 8) 46 :D

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Fürti, oké, jövőre kikiabálom. :D
Ma jó éjszakánk volt, délután nálam 1 percet aludt, apjával 45-öt.
Az info-t szívesen.

Bridget, igazad van, csak sajna nem fogadják el érvként. :evil:
Eredményhez gratula, nagyon örülök!!! :D :D :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Beze
Marmint a korzeti doki? :roll: Mert pont az egyik csajszi mondta itt a neten ha valaki babat szeretne akkor ingyen bekene oltsak! :twisted:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget, igen, pedig szerepel a rendeletben, a minisztérium honlapján olvastam kedden. Hiába, ez Magyarország... :roll: :evil:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Akartam írni nálam 10 percet aludt. :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


[quote="beze"]A írta:bezekartam írni nálam 10 percet aludt. :oops:


Ez mi :shock:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Beze
Jah hat igen M.orszag ne feletkezzunk meg errol...de ezzel a te jogaidat sertik nem?szemetek :evil:

Na tenyleg megyek mer sosem indulok el :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridg :D Nagyon-nagyon örülök az eredménynek!!!!!!! :wink:
Vendég
 


Beze :? de nem éjjel????? :shock:
Vendég
 


En is :D Legalab ez kicsukva :twisted: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


igyunk egyet erre :D

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Bridg, nagyon örülök az eredményednek. Szuper!
Remélem, már tényleg a hupa jön :)

Fürtöske, sajnos nálam biztos nincs ez így, hiszen most múlt el a mensim, meg aztán csak éreznék valamit.
De!!!!Mától újra próbálkozás van :)

Azon gondolkodtam tegnap este, hogy feltettem a képünket, de szuper titkos , senki nem tudja szinte a terveinket. Csak anyukám, meg 2 barátnőm. Remélem nem jár erre ismerős.
Bár legszívesebben világgá kürtölném, de kicsi ez hely, nekem szeretném, hogy a munkahelyemen is megtudják, és kombináljanak. Majd, ha összejön, akkor elmondom mindenkinek a hatalmas boldogságomat.

Nóci, Fürtöske ha délután alszanak a picurkák, ti is alszotok velük?

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!!

Brid! Veled örülök a kromoszoma eredmény miatt! Sok rossz után végre valami jó!!!! Ez már kellett!!
Amugfy igen a magas cukor az baj! De a szemem miatt most örülök picit! De az miatt nem, hogy ha majd gyurunk a kistesóra akkor majd az akkori babásságom alatt is magas lesz a cukrom meg ez a terhesség alatti diabétesz ez az időskori cukrot is elöhozza! Tehát mivel most magas volt a cukrom sőt inzulinnal kezelt volt ezért nyanya koromra kb 99% hogy lőni kell majd magam! Sajna! :( :(

Dorka! Nagyon ügyi vagy! És nagyon örülök, hogy segithettem!
És aludni van mikor szoktam a mancival, de általában olyankor vasalok! És most is lenne mit csak nem van kedvem, de főzni fogok hamarosan!! Meg berakok egy adag mosást aztá még egyet meg ha lesz kedvem akkor még egyet!!!

Fürti! Én nem is vettem észre, hogy teli hold volt, de eddig minket olymi kevésbé nem érdekelt! MOndjuk azota jól csicsmákolt az éjszaka! Úgy hogy most semmi gondom!

Beze! Akkor szerintem hétfön beoltatjuk magunkat! vagy lehet én csak pénteken ahogy elterveztem!

Kitty! Merre vagy?? Mész akkor ma bulizni????

Képzeljétek megkeresett iwiw-en egy nagyon régi exem azaz életem első szerelme ami kábé 12 éves koromban volt na az azért már szerelem volt a javából vagy tán még annyi se voltam!!! Na gondolhatjátok milyen szerelem volt az!!! :lol: :lol: :lol: Na egy szó mint száz váltottunk néhány levelet és aszongya talizzun mondom ok mikor erre aszonygya vártam rád sok tízen éveket most nem tud azonnal, de szeretne meg minden! Erre most válaszoltam neki, hogy igen??? Vártál rám meg végre rám taliztál?? Bármikor megtalálhattál volna! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: DE bevallom kivi vagyok rá! Neki is van egy komoly kapcsolata tök kivi vagyok rá! Meséltem apácskának is! És megbeszéltük, hogy ha talizunk mi megyünk 3-an ők meg ketten! Kiváncsi leszek mi let belöle!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Tényleg van valami jó tippetek, hogy mit főztök a 7végén?? Én annyit tudok, hogy ma mit fözök ma végre eljutok odáig, hogy csinálok egy paradicsomos husgombocot meg ha ugy adodik akkor sütök almás pitét bár nem mert egy tejfölért nem bizti, hogy lesz kedvem elsétálni! Olyan szomorú itt az idő!!! Mintha minjá esni akarna a hó! Bár az jó lenne, de jobb lenne, ha karikor esne! Nos valami tipp???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok Lánykák :)

Dorka :) Hát én próbálok aludni a Manóval délután, ha sikerült mindent elvégeznem.Ezt csak akkor tudom, ha apa itthon van épp.Ő vigyáz a Manóra, én meg teszem a dolgom és szépen délre kész minden és lehet csucsukálni :)

Nóci :) Húúúú, nekem sok exem van az iwiw-en, de még egy sem akart talizni velem, meg is ölne apa :lol:
Én pásztortarhonyát főzök hétvégére :P nagyon bejött legutóbbis :)

Húúúú, ma nagyon kiakadtam!Jött a postás hozta a családit meg vele együtt egy felszólitó levelet gépjármű-adó behajtásról, kb.20ezer rugó :shock: Olyan autóra, amit már eladtunk 4 éve és egy elmaradás volt, ami apa volt feleségének a címére ment még, és ő meg b@szta elküldeni időbe hozzánk :twisted: így most követelik rajtunk!!!Mit lehet tenni?Nincs 20 ezer pénzünk erre, az tuti!!!Mit vihetnek el?A mostani kocsit nem, mert arra rendesen fizetve van minden :?
Van egy sharp tévénk, csak meg kell forrasztani valamit benne, lehet azt megcsináltatjuk aztán vagy eladjuk, vagy vigyék!!!!!!
Vendég
 


Ja, Beze, te értesz ezekhez a dolgokhoz.Mit lehet tenni? :(
Vendég
 


Fürti!
Nekünk is van problémánk a sulyadóval! De ez most hosszú! A lényeg az, hogy őket barmira nem érdekli, hogy kinek a hibájából nem lett be fizetve és be kell fizetni! De ha átviszitek jővő évre mert idén nem tudjátok befizetni akkor semmi gond tesznek rá kamatot! DE azért be kell menni hátha valami rfendes puni van az osztályon és segit nektek! Én tuti bemennék a helyedben! Bár nem tom mennyit dob a lanton, hogy 4 éve huzodik a befizetés! Mondom én tuti bemennék a helyetekben!!!
Az exem az nem olyan ex! Ez csak olyan gyerek szerelem nem több! És amugy apát mig öszinte vagyok meg úgye én öt is viszem mindenhova így nem féltékeny! Meg tud a levelezésekről!
Én valahogy most a pásztor tarhonyára gondolni sem birok!!!! Nem tudom miért!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Ja és képzeljétek mivel a mult héten meg jött és rosszul voltam felirattam magamnak fogamzás gátlot! De nem a saját dokim volt mondtam mit akarok errő mért pont azt akarom van egy uj egy jobb mondom nekem mindegy csak ne hizzak megtőle és hogy new fájjon a hasam azt mondja ez jobb lesz meg minden! Na kiváltjuk az hadján, hogy 6000Ft volt, de nem szedhetem! Magas vérnyomisok magas cukrosok sziv billenytű és szív ritmus zavarosok meg sok más miatt ne szedjék és ezezk amiket konkrétan felsoroltam ezek ugye vannak nálam is! Most mit csináljak??????? Lehet bemegyek a jövö héten és mondm mi a gyikom van!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Csajok! Mit szólnátok egy talihoz??? Ti nem taliznátok egyet úgy igazábol?? Mit szóltok hozzá???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nem tudod eladni vkinek, Nócika?
Mert azért nem mindegy.
Elég gázos ez így.

Szoktatok amúgy ti találkozni személyesen is?

Én ma meg holnap, meg szerintem vasárnap sem tudok jönni, ugye még nincsen gépen, ígéretek szerint már kedden lesz, legalábbis remélem.

Ma este már dolgozunk :wink: Szorítsatok, és ha addig nem is, de hétfőn jövök :D

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!

Megint rohanok, szokásosan :roll:

Beze
Lexi nagyon aranyos!

Bridget
anyunál voltam, mindent én csináltam, aztán otthon behozni a lemaradást - mondjuk csak főztem, meg mostam. A többit a párom megcsinálta :wink:
Jók a vonalzóid! Most akkor nem febr-ban lesz lombik?

Nóci
örülök, hogy apósod javul! Tudod, ez a betegség elég fura, még az orvosok sem tudnak semmit mondani róla. Vkinél gyorsabban lezajlik, vki tovább bírja. sajna a műtét nem garancia rá, hogy teljesen elmúlik (ld anyu, neki ugye utána jött ki).

Fürti
mivel nem a ti hibátokból nem lett befizetve, így sztem nyugodtan ráterhelhetitek a másik félre. Fizessen ő, ha már nem küldte el :evil:

Dorka
én eddig csak Pendivel taliztam, mert ő anyuékkal egy utcában lakik (ehhez képest csak egyszer tudtuk összehozni a randit :( ), a többiek meg elég messze vannak hozzám :(

Én most anyuéknál vagyok, mosogattam, virágot locsoltam, söprögettem, most meg anyu delel, így netezek egy kicsit. Mindjárt indulok haza (busszal :? ), és este megyek a szülinapi bulira. Holnap meg folytatjuk :lol:, csak egy szórakozóhelyen, meg hívott a bnőm vmi Amway-os bemutatóra, ingyen lehet kipróbálni mindenféle kenceficét. ;)
Anyu tegnap kapott két egység vért, jobban van egy kicsit, csak most álmos, mert egész éjjel nem aludt (kórházba volt, és hát elég lepukkant az egész...).

Kellemes hétvégét!
Vendég
 


Kitty :) Szió te mindig rohanós :) :lol:
Hát, szerintem az őket nem érdekli, hogy ki hibájából nem történt ez a befizetés meg, de hát olyan szemét ez a volt nej, hogy amikor anno megkapta ezt a levelet az ő címére, miért nem továbbitotta azonnal :twisted:
Anyudnak jobbulást!!!!
Majd számolj be a buliról!!(irigy-irigy :) )

Hát ez a találka nagyon jó lenne, majd tavasszal kellene, vagy ha a Brid is itthon lesz :wink: addigra talán lezajlik ez a nyavajás influenza is :evil:
Mert akkor mi feljönnénk a talira Marcival vonattal is akár :)

Dorka te merre laksz?
iwiw-en fent vagy?mert akkor felveszlek.Priviben küldhetsz adatokat

Nóci :? vissza nem cserélik?ilyenkor bizti van megoldás
Vendég
 


Dorka
Koszi :D A kepeddel kapcsolatban...tudtam,hogy elfelejtettem valamit :x :oops: Szepek vgytok szerintem azert annyira nem kiveheto en pl a te arcod nem is latom 8) En mar taliztam Zsuval es Nocival 8)

Noci
Koszi neked is...tali hat jooo talalkozunk itt kint vgy hogy lesz? :lol: Ez a szuar dolog nem a legfeluditott foleg nyugdijasan amikor mar penze sincs ugy az embernek :? Nekem is volt egy ilyen kedves exem...mi majdnem osze is jottunk...meseltem mar ezt csak addigra lett apacska es igy mikor hazajottem talizni talalkoztunk de nem volt semmi...aztan a csavo ra egy evre hazas volt es jott a baba is...gondolhatod :? Fogigatlo ugyben nem tom...talan a dokidnak kene reklomalni vgy visszamenni a gyogyszertarba :roll:

Kitty
Te kis szemfules...hat most ugy nez ki valtozott a terv es nem megyek haza februarban mert nem biztos a vizumom azaz hogy egyaltalan visszaengednek-e :roll: ezert nem kockaztatva na meg egy kissebb veszekedes utan lemondtam a februari utamrol...mar csak akkor megyek ha valami csoda tortenik velem :? Hianyoztaaaal mar 8) Amugy epp most olvasgattam hogy anyudnak nagyon jo lenne a ginzeng gyogynoveny :!: :roll:

http://www.hazipatika.com/topics/gyogyn ... eng?id=110

Ginszeng [szerkesztés]
(Panax ginseng)

Gyógyhatása: Ellenálló képesség, immunrendszert serkentő, magas koleszterinszint, szívinfarktus, cukorbetegség, sugárkezelés, rák, étvágyvesztés, májvédelem. Napi fél-egy teáskanálnyi gyökérport, vagy ezzel egyenértékű készítmény fogyasztását ajánlják. Egy hónapi fogyasztás után kéthónapi szünet javasolt.

Ginszeng ellenjavallat: Okozhat álmatlanságot, mellkasi érzékenységet, allergiás tüneteket, asztmát, magas vérnyomást. Gyógyszermennyiségben csak orvossal megbeszélve használható.

Furti
Kocsiado...ne is mond :twisted: nekunk is van egy auto kispolak volt amit anyum eladott kemeny 25ezer ft-ert mert roncsnak szamitott csak szallitsak el mert akkor jott ki a rendelet,hogy megtisztitjak az utakat a kocsiktol...es anyum inkabb eladta annyiert mintsem meg o fizessen az elszallitasert...erre azota is kuldik az adot ra :evil: legalabb 7eve volt :shock: Persze anyu sem irt adasvetelit :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Itten vagyok ám! Brid remélem itt vagy! Kb 8.-itt leszek! Lehet jönni traccspartyzni!

Minjá dobok fel képeket csak várjatok kicsit!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Noci
Nem voltam 1oraja ertem haza :? es mar megyek is nemsokara edzeni na meg gondolom te sem vy mar :? Hol vannak a kepek? :shock:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Noci
Nem voltam 1oraja ertem haza :? es mar megyek is nemsokara edzeni na meg gondolom te sem vy mar :? Hol vannak a kepek? :shock:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk,hoztam nektek pár Mikulást,lehet választani
:wink:
Kép
(vagy nem illik ilyesmi babás topicba? :oops:)

És olyan jót találtam,muszáj megmutatnom nektek is.Sertésinfluenza:
Kép

Kellemes hétvégét,rohanok,mert készülök anyukámhoz a kórházba.Tegnap megműtőtték hátgerinc-sérvvel,meglepően jól van már,de sajnos találtak egy daganatot is bennt(vagy több picit,nem tudom,még nem beszéltem vele csak telón) :(

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Sziasztok :)

Enis :shock: jesszusom!!Gondolok rátok!
Apumnak is sokat fáj a gerince, milyen tünetei voltak? :(

Mikulásválasztás :lol: Háűt nekem a guggoló körszakállas :lol:

Nóci!!!Képek!!! :D

Nekem sajna ma 1.cn :? na de nem is baj, gondolkodtam ebben az influs időszakban veszélyes lenne babásnak lenni :shock:
Azt beszéltük apával, hogy tavasz-nyár környékén ekmegyünk a dokimhoz egy katonavizsgálatra, mert ugy e már egy éve hogy apa veszélyes anyagokkal dolgozik, lehet sérültek a katonái :? Már így is 2 éve amikor vizsgálták, éppen hogy elég volt spontánra.
Azóta meg ugye öregedett is csórikám meg rossz helyen is dolgozik :?

Brid :shock: akkor nem is jössz lombikra?Akkor csúsztattok egy hónapot?
Hát nekünk ez a kocsi egy Ignis volt, 3 éves, és már rég eladta az utánunk levő tulaj is :?
És mikor vette apa, még engem nem ismert, akkortájt vált el(2004- ben volt) :shock:
Na mindegy, most kérünk halasztást majd, vagy viszik az egyik tv-t 8)
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?