Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!
Melike boldog névnapot!
Szerintetek elkezdhetem a homeos bogyókat szedni? :D
gyöngyi-30
 
 


Igen, nekem a szülésznő azt mondta, hogy betöltött 36. héttől lehet

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Köszi Brigi!Nem tudod hogy rubofent lehet e bevenni fejfájásra?Sajna megint fáj a fejem és nincs itthon algopirin.
A szülés utánra ti visztek be fájdalomcsillapítót?Milyet?
gyöngyi-30
 
 

 
 

Hát ezt nem tudom. Az algopyrin mellett még a panadolt hallottam, de én egyiket sem szedem. Én nem is viszek be fájdalomcsillapítót szülés utánra. Előzőleg sem voltak fájdalmaim, amin gyógyszer tudott volna segíteni. A gátseb más, azt zuhannyal hűtöttem, de másra nem kellett szerencsére

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Gyöngyi! Én úgy tudom, hogy csak algopyrint lehet. Nekünk adtak a kh-ban fájdalomcsillapítót, elvileg az a kh-i ellátás része..... Elvileg....

Kép

Kép
somaanya
 
 


[quote="athena"]
írta:
athenaJutka!
Nekünk is vennél zsiráfot, ha mész a zsiráfboltba??? :D


Persze-persze! Kettőt is! :wink:

Kép

Kép
somaanya
 
 


Sziasztok!
Túlvagyok a vérvételen, bár majdnem elkéstem, alig bírtam reggel felvenni a zoknit meg a fűzős bakancsot.
Védőnő oltáspárti. Viszont több orvost is megkérdeztem, nem ellenzik a védőoltást. /hogy is ellenezhetnék?/ de "régi bevett szabály" hogy kismamát nem oltatunk. Hm... Rádadásul már a nyolcadik hónapban vagyunk... Én is inkább így afelé hajlok hogy szülés után majd oltatok. És bizony én is hallottam olyan híreket, hogy akik életveszélyben vannak nem egészen stabil immunrendszerrel rendelkeztek, sőt volt aki közülök meg is kapta a védőoltást... Csak ugye ez nem hír, erről nem beszélnek...

Kép
ágota 74
 
 


ja! Meg el is felejtettem előkerült a legutóbbi hüvelykenet vizsgálat eredménye. Sajnos találtak vmi bacit benne, igaz hogy már rég helyrejöttem tünetileg, de azért írt föl a doki Augmentint. Nem baj, úgyis fáj egy picit a torkom is...

Kép
ágota 74
 
 


Köszi csajok!Én se szívesen veszek be fájdalomcsillapítót de már 3 napja fáj a fejem csak mindig halogatom a gyógyszer bevételt és szenvedek...Valami természetes fájdalom csillapító az nincs? :roll:
gyöngyi-30
 
 


[quote="gyöngyi-30"]K írta:gyöngyi-30öszi csajok!Én se szívesen veszek be fájdalomcsillapítót de már 3 napja fáj a fejem csak mindig halogatom a gyógyszer bevételt és szenvedek...Valami természetes fájdalom csillapító az nincs? :roll:


ALVÁS :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Meg van homeós bogyó is szerintem, azt megmondják Neked a gyógyszertárban

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 



Kép

Kép
somaanya
 
 


Sziasztok!

Ma reggel beoltott a házidoki, úgyhogy túl vagyok rajta, én megkönnyebbültem. Ami rosszabb hír, hogy nem tetszett neki a vérvétel amit a nőgyógyász csináltatott, meg valami a vizeletben sem, úgyhogy most ő is elküldött laborba...Holnap megyek megcsapoltatni magam :roll:

Melike: Boldog névnapot!

Adrienne: amikor nekem méhszájat néz a doki, csak 1 értéket mond mindig, nem szedte eddig külön hogy külső vagy belső. Egyelpre teljesen zárt, csak ennyit mondott...

Pillesz: Cat-el voltunk babasegély tanfolyamon, és pont ott volt egy újságíró a Bors-től, és az a kép került be az újságba, amikor Cat „újraéleszti” a kisbabát, mi többiek meg ülünk a háttérben...

Hékás: Nektek tövábbra is jobbulást!

Gyöngyi: Homeopátiás fájadalomcsillapító? Nem tudom van-e...Nekem egyébként egy nagy alvás mindig gyógyír a fejfájásra :wink: Bár egy 3 naposon vszínű az már nem segít...

üdv:

szcsm

Kép
szerencsemák
 
 


Gyöngyi!
Sztem egy szem gyógyszertől ne félj, jobb mintha napokig szenvedsz!
Én se örülök ennek a vacak augmentinnek, de ha kell, akkor kell.

Kép
ágota 74
 
 


Én a Spigelon nevű homeobogyóról hallottam jót, meg amit magam is kipróbáltam:

http://www.egeszsegbolt.hu/306-orrcsepp ... seten.html

Nem múlik el tőle, de gyengíti a fájdalmat.

Kép

Kép
somaanya
 
 


Buborka, igen, én kérdeztem a mell-edzést, mert nem hiszek benne, s kiváncsi voltam hogy van ez nálatok? Szóval köszi a választ ;-)
Melike, boldog névnapot :)

Hatodik UH: esetleg jan. 6.-án, ha még egyben leszünk :)
Kép
nilszi
 
 


kicsit off leszek. Szerintetek a májusi Flatley előadáson itt lesz Michael Flatley is, vagy csak a tánckara???

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Köszi lányok a segítséget!!!Aranyosak vagytok! :wink:
Most kipróbálom az alvást éjjel ugyse sokat aludtam :roll:
gyöngyi-30
 
 


Melike!
Boldog névnapot!

Brigi!
Jobbulást Marcinak.

Soma!
Tetszik a Zsiráfos reagálásod. Ha lesz nektek kettő, egyet küldesz nekünk? :D

Ma beadattam Marcinak is az oltást. Nem akarok kockáztatni.

Képzeljétek, ma hárman is megjegyezték, hogy nagyon lent van a hasam. Tegnap már én is nézegettem a tükörben, de azt hittem csak beképzelem. Mondjuk én nem bánnám, ha a 38. hét körül kijönne a gyerek.... :roll: :roll:

Ja, ma fantasztikus napom van, Marci eddig egy szemet sem aludt napközben, most is itt hisztizik, már alig lát ki a fejéből, de nem hajlandó aludni.....na megyek is, mert cirkuszol

Kima
Kép
Kép
kima75
 
 


OLTÁS:
Én is ma voltam védőnőnél, ő nem javasolta az oltást. Azt mondta a gyerek nem lesz védett, ha beoltatjuk magunkat :cry:
Azt is mondta, hogy az anyatejjel ugyan kap védettséget a gyerek, de nem az influenza ellen (a sima ellen sem) mivel ez egy elég gyorsan mutálódó vírusfajta.

Hát igazodjon el rajta aki tud.
Most megint ott tartok, hogy nem oltatok.
Ma este a Fókuszban (azt hiszem) nyilatkozni fog az egyik H1N1-es kismama.

A győri kismama 21 éves létére alkesz volt? Nem semmi.....

Szcsm!
Majd tudósíts, hogy hogyan érzitek magatokat így oltás után.
Ja és ha mész, akkor jó tornát mára.

Gyöngyi!
Panadolt már ne lehet szedni az utolsó 6 hétben :cry:
Én kicsi fekete-kávét szoktam inni kis citromlével. Elég rosszul hangzik, de segíteni szokott a fejfájáson + nagyon sok vizet kell ilyenkor inni! Iszol amúgy elég folyadékot?????

Athena!
Szerintem tegnap beszéltünk róla (vagy tegnap előtt) de úgy emlékszem a 195 vagy a 196. oldalon volt.
Van itt a várandósság alatt egy táppénz, gyes, gyed topik, azt is érdemes átnézni, hátha már valaki kérdezett hasonlót.

Kép
akire79
 
 


Akire: most akartam indulni tornázni, de a kolleganőm azt mondta, oltás után nem szabad, úgyhogy megpróbálok jógára odaérni 6ra. Muszéj valami a derekamnak.

Nekem ma a házidokim nem cáfolta meg h védett lesz a gyerek, de asszem hogy ebben az ügyben senki nem fog igazságot tenni...A mutációról olvastam tegnap elég sokat, ha érdekel, csörögj rám, itt már nem szeretnék erről papolni

Jajj, most hívott a jógatanár, hogy beteg és nem lesz jóga :cry: :cry:

Kép
szerencsemák
 
 


Én is a derekammal kínlódok :cry: Nem tudom mit lehetne kezdeni vele, iszonyatosan sajog :shock:

Kép
akire79
 
 


cicahát gyakorlat!!!! többször naponta, az segít valamennyire

Kép
szerencsemák
 
 


Hékás!
Köszi az infót, nagyon hasznos. Már ki is nyomtattam, lassan beleásom magam a témában.

Kép
akire79
 
 


Brigi Köszi hogy felraktad a képet a blogba.
Pillesz Köszönöm a pocak dicséretet, lehet, hogy nem is egy picurt fogunk szülni, hanem egy dinnyét? :wink: :lol:
Gyöngyi Ha egyszer voltál már bárányhimlős akkor a szervezeted ellenanyagot termel azóta is. Az övsömör betegség meg anélkül is kijöhet, ha esetleg nem is találkozol újra a vírussal, csak magától. De azért én a biztonság kedvéért, helyedben nem nagyon találkoznék a kis beteggel.
Fejfájásra én is azt javasolnám, hogy igyál sokat az mindig szokott segíteni. De én helyedben a neten is rákeresnék, mert mintha azt olvastam volna valahol, hogy ha a kismamának hosszabban fáj a feje akkor szóljon az orvosának, mert bajt is jelezhet.

Nóra

Kép
fikuszka
 
 


Sziasztok!
Sajnos nincs időm visszaolvasni, csak találkoztam egy jó kariajándék ötlettel. Jutalékot nem kapok :lol:
Psz,
M.

INGYENES BELÉPÉS GYEREKEKNEK, MIKULÁS és BÉRLET AKCIÓ decemberben
Díjmentesen látogathatják az Állatkertet a 14 éven aluli gyermekek december 1-től egészen 24-ig. A különleges adventi kedvezmény mellett ugyancsak december 1-től jelentősen csökkennek az éves bérletek árai: a felnőttek részére 7990 forintért, a gyermekek, diákok és nyugdíjasok részére pedig 4990 forintért váltható 365 napon át érvényes, korlátlan számú belépésre jogosító bérletigazolvány.
A közelgő ünnepek alkalmából jelentős kedvezménnyel ajándékozza meg a családokat Állatkertünk. December 1. és 24. között ugyanis a 14 éven aluli gyermekek számára díjmentesen váltható belépőjegy. A jelentős kedvezménnyel intézményünk az ünnepi kiadások által megterhelt családi kasszákat kívánja a lehetőségekhez mérten tehermentesíteni. Emellett azonban fontosnak tartjuk felhívni a figyelmet arra is, hogy az Állatkertben a téli időszakban is rengeteg látnivaló várja az érdeklődőket. A közelmúltban felújított vagy újonnan átadott, nagy kiterjedésű állatházak a kinti időjárástól független látnivalókat kínálnak, és ma már attól sem kell tartanunk, hogy kevesebb állatot látunk a nyári hónapokhoz képest. A melegigényes állatok ugyan fűtött állatházakban töltik a telet, ámde ezek a létesítmények – a korábbi évtizedek gyakorlatától eltérően – egytől egyik látogathatóak.
2009. december 5-6-án, 9-15 óra között a Mikulás ismét ellátogat az Állatkertbe, krampuszaival kisvonaton járja a Kertet és így oszt apró csokiajándékot a gyermekeknek.
Egy másik, ugyancsak december 1-én bevezetésre kerülő kedvezménnyel azoknak igyekszünk segíteni, akik rendszeresen fel szeretnék keresni az Állatkertet. Az éves bérletek árát ugyanis ettől a naptól kezdve jelentősen csökkentjük. Decembertől a felnőttek részére 7990 forintos, a gyermekek, diákok és nyugdíjasok részére pedig 4990 forintos áron váltható éves bérlet, amely 365 napon át érvényes a megváltás napjától számítva, és ez idő alatt korlátlan számú belépésre jogosít. A korábbinál lényegesen olcsóbb éves bérletek bevezetését eredetileg a 2010-es esztendőre terveztük, ám az Állatkert vezetése úgy döntött, a kedvezményes árat egy hónappal korábban bevezetjük, hogy a kedvezményből azok is részesülhessenek, akik szeretteiket karácsonyra szeretnék meglepni éves állatkerti bérlettel.

macianyu
 
 


Sziasztok,

Pillesz:a basset hound-ok nagyon nagy arcok,anno meg en is hezitaltam hogy ezt a tipust vagy angol bulldogot,vegulis az angol bulldog mellett dontottem :)
Nem semmi sztorijaid vannak :)
Nekunk jovore lesz itt kutyus,termeszetesen angol bulldog,remelem birni fogom kezdet kezdeten egy gyerek mellett :roll:

Oltas:Annyira erdekes hogy tenyleg mar egy huzamosabb ideje ''targyaljuk'' ezt a temat,es hogy otthon mennyi negativumot nyomnak a TV-ben,en itt nem is hallok a H1N1-rol,anno volt,hogy kialakult ez es ez a virus,ez a neve,tunetei,vigyazzunk,aki akar oltast kaphat.Punktum.Ennyi.Snitt.
Ez volt talan szeptember kornyeken,azota semmi.Se ujsagban,se TV-ben,sehol...

Otthon tenyleg a media szorja a negativ hiereket,persze aki ugy erzi magat biztonsagban,hogy beoltatta magat,hat legyen.
En mikor otthon voltam,hallottam hogy higanyt tartalmaz a magyar vakcina,ami allitolag belso verzest okoz,ezt kicsit ijesztonek talaltam,itt olaszban kinevet a doki ha rakerdezek hogy szukseges-e oltatni,otthon meg csak januarban leszek,szerintem az utolso honapban mar nem jarkalok sehova :?

Fotok:Szerintem en inkognitoban maradok,lovesem sincs hogyan tudom lekicsinyiteni ezen a gepen a kepet,mindig azt irja ki a kepre amit fel akarok tolteni,hogy tul nagy :?

Mas:Azt irjak hogy a baba ennyi idos korban a nap 90-95%-at vegig alussza,hat nem tudom ki hogy van vele,de nalam ez forditva van...

Probalok olyan valakit kontaktnak,aki elobb szul par hettel mint en,es rendszeresen itt van,ezert a mai nyertes:PILLESZ :lol:
Velemeny?Bar lehet kicsit elfoglaltabb leszel a babocaval januar vegen...de talan...lecccccciiiiiii... :oops:

Kép



Anita
bellaani
 
 


Fikuszka!
De szép pocakod van! Én is megkuksoltam a blogon. Nekem kb a 20. héten volt ekkora a pocakom :shock:

Kép
akire79
 
 


Nekem még az tűnt fel, hogy a mostani beteg kismamák mindegyike 21 éves :shock: :shock: :shock: (kivéve a szegedi idősebb kismama).
21 éves volt, aki meghalt, 21 éves a győri kismama és 21 éves a mostani kismama, akinek császárral kivették a babáját :shock: :shock: :twisted: Ez furi.

Érdekes, amit Bellaani írt, szerintem is erről van szó, hogy itthon nagyon felfújják a dolgokat a médiában, mert nem tudják mással megtölteni a műsoridőt :oops:

Na jó befejeztem én is az oltás témát (bár még mindig tanácstalan vagyok)

Kép
akire79
 
 


Nekem van egy sejtésem, hogy nálunk miért fújják fel ennyire az influenza témát. Ma halottam, hogy az oltóanyag gyártó offsor cég egyike, már megint a Wallis cég. És ugye nem kell mondanom, hogy kik állnak a cég mögött... De persze nem akarok politizálni. De ebben az országban nagyon is érdekeltek abban, hogy az emberek beijedjenek és beadassák maguknak az oltást.
Persze emellett én is teljesen tanácstalan vagyok a beadatást illetően a családom nagyon kapacitál arra, hogy oltassak.

Nóra

Kép
fikuszka
 
 


[quote]Nekem még az tűnt fel, hogy a mostani beteg kismamák mindegyike 21 éves Shocked Shocked Shocked (kivéve a szegedi idősebb kismama).
Hú, még szerencse, hogy 22 vagyok! :D De nekem is feltűnt.

Anita: enyém a megtiszteltetés, hogy engem választottál, cserébe.....te is lehetnél az enyém. Bár már Buborkával nagyon "okosan" kiválasztottuk egymást, de mivel egy helyen, egyszerre szülünk.....Küldöm privibe a számom.

Csilla
Kép
Kép
pillesz
 
 


Pillesz:OK es koszonom :lol: :lol: :lol:
En is kuldom az en magyar szamomat!!!

Kép



Anita
bellaani
 
 


Csak bekukkantottam szólni, hogy én, a nagy oltás-ellenes, holnap 10-re megyek oltatni. Ma este felhívott a dokim, és meggyőzött. Nem is tudom, hogy mivel. Talán a kétségbeesett hangjával, meg abban is igazat adtam neki, hgoy a védettség nem szűnik meg a szüléssel, utána is hasznos. Nekem azt mondta, hogy a baba nem lesz automatikusan védett, de az anyatejjel bizonyos fokú védettséget kap. Ja, és ő is beoltatta magát, ő márciusra várja a babáját.

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Ha már úgyis az oltás a fő téma, én is hozzáteszek egy kicsit. :) Bár én is az oltás-ellenes csoportba tartoztam még egy hete is, most már az a valószínűbb, hogy beoltatom magam. Holnap megyek a nőgyógyászomhoz, megkérdezem a véleményét. Viszont van egy olyan problémám, hogy enyhén náthás vagyok (kb. 4-5 napja kezdődött, már múlóban van) és reggel óta kapar (nem fáj) a torkom. Mindkét tünet nagyon enyhe, de ahhoz éppen elég, hogy most ne kaphassak oltást. Tudja valaki, hogy mennyi ideig kell tünetmentesnek lenni ahhoz, hogy beolthassanak? Ha jól emlékszem, volt már szó erről. Mintha egy hét hangzott volna el, de nem tudom, hogy ilyen enyhe tüneteknél is kell-e eddig várni? Előre is köszi, ha valaki tud segíteni.

Ági

Kép
ági33
 
 


Sziasztok,

Klári jól van, vérnyomása ingadozik, de 140 fölé nem nagyon megy. Most már Betaloc-ot is kell szednie, plusz szteroid injekciókat kap, hogy a baba tüdeje gyorsabban fejlődjön...Felkészülés, ha esetleg gyorsan kell cselekedni.

Egyébként jól van, de azért reméljük a trónörökös még nem siet sehová :)

Bogaracska szintén jól van, bár őt azzal rémisztgették, hogy holnap beindítják a szülést, de mivel jók lettek az eredményei, mégis azt mondták, hogy várnak...

Ja, és a "legjobb", holnaptól teljesen lezárják a SOTE 2-t, úgyhogy egyáltalán nem lehet bemenni, portánál lehet valahogy átadni majd a csomagokat....

Ha lesz változás, jelzem.

üdv
Attila

Klári

Kép
claracroft
 
 


Apropó babamozgás a vége felé:
Mindenhol azt írják, hogy a vége felé már alig mozognak a babák, mert nem férnek el :oops:
A mi kisfiúnk úgy látszik nem olvasta ezeket az írásokat vagy most érzett rá a mozgás ízére :shock:

Nálatok hogy van ez?

Kép
akire79
 
 


Brigi:Az jo ha csak 10-re mesz oltatni,legalabb meg boven van idod meggondolni :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép



Anita
bellaani
 
 


Hékás: most nagyon megleptél

Kép
Kép
alma26
 
 


Akire:Nem sokkal ezelott irtam hogy ugyanez a ''problema'' nalunk is,90-95%-ban mozog,a tobbit(gondolom...)alussza...Tok apja...

Kép



Anita
bellaani
 
 


Én még maradok oltás-ellenes... Könnyű nekem, ahogy már korábban írtam, úgysem nagyon kaphatnék... De persze ma legalább 5-en megállítottak (ovi, suli, bolt), hogy nagoyn féltenek, vigyázzak magamra. Naná, hogy vigyázok. Az "új vírus" kifejezésről pedig csak annyit, hogy egy hülye hasonlattal élve egy újszülöttnek minden vicc új, az összes régi vírussal találkoztunk egyszer már először, oltás nélkül, mégis itt vagyunk. Vagy nem???

Az oltással egyébként a baba nem lesz automatikusan védett, az oltás nem jut át (mint ahogy egyébként a vírus sem), hanem az anyatejben a friss fertőzés hatására keletkező antitesteket ("ellenanyagot") kapja meg és hasznosítja. Ha tehát beteg lesz a baba kicsit, azonnal nyald össze, így tudod legkönnyebben meggyógyítani.

Oltásról és vírusról többet egy szót sem.

Zsófi ma is nagyon aktív volt. kis dudorok jönnek-mennek a hasamon folyamatosan :lol:
A gyerkőcök egyre inkább birtokba veszik a babaszobát. A legkisebb asszem hamar megtanul majd alkalmazkodni :lol: :lol:

Holnap jönnek a 62-68-as ruhák a mosásban és egy munkahely-látogatás is befigyel (valszeg szokás szerint ott fognak egy kis munkára - na, mindegy, ha eleve így készülök, nem akadiok ki annyira).

Pillesz, a 22 az egy tök jó életkor a szülésre!!! Én is mindig fiatal anyuka akartam lenni, végül 26 évesen szültem az elsőt, a másodikat pedig (véletlenül) másfél év múlva. Most pedig 33 leszek januárban (egy nappal a kiírt időpontom után)...

Hékás, Marci javulgat? Te nem kaptad el kicsit sem?

Melcsi, BOLDOG NÉVNAPOT!

Kép
Kép
Kép
vicka77
 
 


Köszi Attila a híreket!

A lányoknak jobbulást, reméljük a babák még jól érzik magukat odabennt és nem sietnek sehova.

Azt nem mondták, hogy meddig tart a lezárás? Apás szülést még engedik?
Ez a legrosszabb, ami történhet, gondolom még rosszabb elviselni a bennt töltött napokat, ha még látogatók sem mehetnek be :cry:
Remélem ez az egész hajcihő lefut még az ünnepek előtt!

Én nem szeretnék egyedül szülni :cry:

MÍNUSZ fokokat akarok és igazi telet!

Kép
akire79
 
 


Ági, fogalmam sincs, de én hasonló dolgok miatt nem (sem) oltatok. És az sem jó, ha pl. megkapod az oltást és másnap kapsz el egy vírust (akár ilyet, akár olyat). Szóval nemcsak előtte nem árt vigyázni, hanem utána sem.

Klári, Bogaracska, sokat gondolok Rátok, tartsatok ki még egy picikét. Ha pedig beindítják a szülést, akkor mindent bele!

Kép
Kép
Kép
vicka77
 
 


[quote="akire79"]A írta:akire79propó babamozgás a vége felé:
Mindenhol azt írják, hogy a vége felé már alig mozognak a babák, mert nem férnek el :oops:
A mi kisfiúnk úgy látszik nem olvasta ezeket az írásokat vagy most érzett rá a mozgás ízére :shock:

Nálatok hogy van ez?


Akire, az lányunk is rengeteget mozog. Tegnap videoztam is. A múlt heti uh-n is mondták, hogy sok a helye. Úszkált is.

A legvégén fognak kevesebbet mozogni

Kép
Kép
alma26
 
 


[quote="akire79"]
írta:
akire79Azt nem mondták, hogy meddig tart a lezárás? Apás szülést még engedik?

Én nem szeretnék egyedül szülni :cry:

MÍNUSZ fokokat akarok és igazi telet!


Állítólag a lezárás mellett is engedik az apás szülést, maszkkal, viszont utána az apára is vonatkozik a látogatási tilalom....Nem is értem :shock:

Klári

Kép
claracroft
 
 


De attól, hogy mozog, még alhat, nem? Vagy álmukban nem mocorognak?

Bogaracskának és Klárinak továbbra is drukkolok!

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Tényleg, és ha H1N1 miatt zárták le, beoltott apukák sem mehetnek be?

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Nekem parom nem jonne be amugy sem,azt mondta O egy tradicionalis apuka lesz es kint fog varni :?
Azt hozzateszem hogy abszolut nem birja a ver/szenvedes latvanyat..szoval... :?

Remelem Klari es Bogaracska azert elszorakoztatjak egymast :)
En nem tudom hogy birnam a korhazban fekvest...
A betaloc az nem egy eros gyogyszer?Nagymamam mondta mindig mikor szedte hogy olyan mint egy lorugas...
Na es szteroidok????? :oops:
Szegeny!!!!UUUUUUUTALOOOOM az injekcios tut,meg a latvanyat is!!!!
2 eve el volt torve a labam es 6 heten keresztul hasba kellett szurjam magam verhigitoval....Aki atesett rajta az tudja milyen...Az ellensegemnek sem kivanom... :oops:

Ebbol kifolyolag epiduralis fajdalomcsillapitas nuku!!!!
Tenyleg,uj tema lehetne!!!
Pro es kontra epiduralis!!!!Erdekelne a tapasztalt anyukak velemenye :)

Kép



Anita
bellaani
 
 


[quote="bellaani"]P írta:bellaaniro es kontra epiduralis!!!!Erdekelne a tapasztalt anyukak velemenye :)


Ez már volt téma :-)

Kép
Kép
alma26
 
 


En lemaradtam :oops: :cry:

Kép



Anita
bellaani
 
 


[quote="bellaani"]E írta:bellaanin lemaradtam :oops: :cry:


Bellaani, azért még írhatunk róla :)

Én kaptam, mert vaskos volt a méhszáj és ez lazította (ha jól értettem). Nem volt semmi utóhatása.

Kép
Kép
alma26
 
 


Es nem fajt?Marmint maga az injekcio,es nem volt felelmetes hogy nem erzed a 2 labadat?
Mennyi idovel elotte adtak be?
Es mennyi ido alatt hatott?
Es tenyleg letezik olyan stadium amikor MAR nem adhatjak be?
Es...egyelore ennyi :D

Kép



Anita
bellaani
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?