Új privát üzeneted érkezett!

Drága Kriszti nagyon sajnálom, hogy ilyen nehezen viseled a kezelést! :oops:
Én csak tegnap előtt voltam úgy, hogy 2 és félórát nem tudtam aludni az éjszaka közepén, ültem az ágyon, nyugtalan voltam...........
Reggel viszont fél 9-ig elaludtam és ez sokat számított, hogy valamelyest behoztam az alváslemaradásomat. :wink: Tegnap egész nap éreztem az utóhatását az éjszakai fent létnek, hiába, hogy reggel valamelyest behoztam a lemaradást mégis úgy éreztem mintha ezer éve nem aludtam volna.
Sajnálom és gondolom milyen lehet több napja már csak egy, két órákat aludni, nem rendesen aludni ki magadat. :( Bocsi, ez aztán jó magyaros volt mi :!: :?: :lol: Nekem azaz egy éjszakai + nap is elég volt! :(

Én azt mondom dönts belátásod szerint, de mielőtt még abbahagyatnád a kezelést, gondol át amit kamilla írt, ismerem én is ezt a bogyót, nagyon jó, a párom régen rövid ideig szedte. :D
A Xanax nagyon jó, mert ahogy kamilla is írta, ellazít, megnyugtat és ezáltal megnyugszol és eltudsz majd aludni. :D

Kriszti egyébként tornászol mostanában?
Vendég
 


Sziasztok!

Olvastam nálatok a SOTE alapítványi rendelését. Tudnátok nekem ebben segíteni. Elérhetőség, orvosok, árak.
Az endokrinológiára járok PCO-sként. Jelenleg a HSG-re várok. De közbe szeretnék orvost is keresni.
Köszi
franci
 
 


Szia Franci!
Megpróbálom egy, két ismerősömtől megtudni, hogyhogy is megy ez az alapítványi rendelés! :wink:
Vendég
 

 
 

Köszönöm Röpcsi!
franci
 
 


Kriszti
Remélem, minél előbb megnyugszol és fogsz tudni pihenni, aludni :!:

Kép

Vigyázz magadra :!: Kép
Vendég
 


Krisztike,
nagyon szorítok,hogy segítsenek neked a klinikán!
Vendég
 


Csajok!
Az előbb beszéltem Krisztivel, bement a Klinikára.Prof.nincs, Murber elhajtotta, és lent az ambulancián vizsgálták meg.Belgyógyászatra küldték, de a doki kongresszuson van, és 14.órára ér vissza!De megvárja és a prof-ot is.Azt mondta, ha tud vmit, jelentkezik!
Sajnálom szegényt nagyon!:(
Ja, és azt mondták neki, h. psychés eredetű.
Remélem nem haragszik, h. közöltem a híreket.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 17:04-kor.

mary80
 
 


Mary
Köszi a híreket :!: :D
Hogy érted azt, hogy Murber elhajtotta :?: :!: :?:
Az ambulancián mondtak neki valamit :?:
Nem nagyon értem, hogy miért küldték el a belgyógyászatra :!: :roll:
És a porf. mikor lesz :?:
Én is nagyon sajnálom, mert a psyhés eredetű dolgok, mindig és mindenkivel megtörténhetnek :!: :(

Mary szerintem nem fog haragudni, hogy közölted a híreket, hiszen mindannyian nemcsak szurkolunk és drukkolunk egymásnak, hanem aggódunk is egymásért, nem igaz Lányok :?: És most mindannyian Krisztiért és a sikeres lombikprogram folytatásáért szurkolunk és az Ő egészségéért aggódunk :!:
Vendég
 


Nem foglalkozott vele!, ezért is nézték meg az ambulancián!
Semmilyen nőgyógy.eltérése nincs-azt mondták, ha jól értettem!
Hogy a prof.mikor lesz, nem tudja.
Belgyógyászatra a szívdobogásérzet miatt küldték, ekg-t is csinálnak neki, h. nincs-e vmilyen szervi elváltozása.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 17:04-kor.

mary80
 
 


kriszti+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hát ez érdekes, mármint az, hogy Murber nem foglalkozott vele! :roll: Az ambulancián még valamelyest megértettem volna, mert ott nem meddőséggel, inszemmel, lombikkal foglalkozó dokik vannak. De, hogy az ARO-n ahova járunk ezekkel a kezelésekkel ott ne tudjanak útba igazítani, hát ez durva azért! :evil:
Szerintem Murber nem akar beleszólni Urbancsek kezeléses módszereibe és ugyanez visszafele is így van. Mondjuk szerintem egy sima vizsgálatot meg lehetett volna csinálni, legalább akkor megnyugszik valamelyest, nem?!
Vendég
 


Babaimado
Tűűnél mennyibe kerül a konzi?
Vendég
 


Látod Röpcsi, ez van.:(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 17:05-kor.

mary80
 
 


Na, itt vagyok ám, csak annyira, de annyira rám jött az álmosság, hogy le kellett egy kicsit, hogy feküdjek..........ez még biztos a tegnapi éjszakai fent létem miatt volt. :(
Jólesett az alvás, tudtam volna még aludni, de itt van a munkám amit meg kell csinálnom.
Örülök, hogy tudtam aludni! :D

Mary a tavatokon lehet csónakázni?
Vendég
 


Pontosan erről van szó,azért nem nézte meg Murber,mert nem nagyon meri beleütni az orrát a prof dolgaiba,úgy érzékelem,elég hűvös köztük a kapcsolat..
Sajnálom Krisztit,remélem megnyugtatják a belgyógyászok,és folytatja.
Vendég
 


Nem Röpcsi, nem olyan nagy:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 17:05-kor.

mary80
 
 


May láttam, hogy nem akkora mint a Balaton vagy, mint a Velencei, de a gyerekeknek egy kis csónakot nem lehet nyáron beletenni?
Vendég
 


Sziasztok!

Szegény Kriszti..... Kép remélem nem lesz semmi bajod és folytathatod a lombikot.... :!: :?: :wink:
szerintem se bírják egymást a dokik.. :roll: :? engem se vizsgált meg Murber mikor nem volt Urbi meg kellett várnom... :roll: :cry:
Mary,nektek van tavatok :?: :lol:
Röpcsi, akkor jobban vagy már,hogy kialudtad magad :?:
én meg jól megszívtam ma... Kép mentem dolgozni.. és hazaküldtek mert a üzemorvosnak is kell megmondani,hogy vissza állhatok-e a melóba mert több mint 1 hónapig voltam betegállományba....... :roll: ezért holnap kell vinnem a zárómat neki...és uttánna megyek dolgozni..... :roll: :wink:

Kép
Adri
badró1
 
 


Röpcsi, sajna nem:(
Adri:)
Igen, 2 is:)
Sajnálom, de remélhetőleg, hamar otthon maradhatsz újra.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 17:05-kor.

mary80
 
 


Mary nem hívott vagy nem írt sms-t Kriszti :?: :?: :?:

Remélem a vizsgálatokkor nem találnak nála semmit és esetleg egy általuk felírt valamilyen gyógyszerszedésével együtt, ami enyhíti a tüneteit, folytathatja a programot! :D

Kriszti, ha gépközelbe leszel, gyere mesélni, nagyon várunk :!: :!: :!:
Vendég
 


Röpcsi, még nem!Hiszen akkor beszámoltam volna!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 17:05-kor.

mary80
 
 


Mindannyian aggódunk érte!
Bár az én véleményem, h. a Xanax-ot nem szedném.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 17:06-kor.

mary80
 
 


Igen, tudom Mary, hogy szóltál volna.........csak már nagyon izgulok érte :!: :(
Vendég
 


Lányok én már arra is gondoltam hogy Krisztike lehet hogy pánik beteg,csak azért gondolom mert ugyanazok a tünetei a pánikrohamoknak mint amiket leirt,és a rosszullétek hátterében sosincs szervi eltérés mint ahogy nála sincs.(Nekem volt régen pánikszindrómám és kezeltek is vele)
Csak egyszerűenlehet hogy nehezebben dolgozza fel mindazokat a dolgokat amiken keresztülmegy.És ha a psziché leterhelt az kihat a szervekre tünetek formájában.
Hála Istennek gyönyörűen kezelhető ha esetleg erről lenne szó.
Várom hogy jelentkezzen és megtudjuk mi az eredmény!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Az biztos- maga mondta- h. túlparázós.De ilyen esetben ki ne lenne az?Nagy dolog ez az életünkben!S mi nagyon megszenvedünk a gyerkőc/ökért!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 17:06-kor.

mary80
 
 


Ja, és én is tudok ezerrel parázni!:(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 17:06-kor.

mary80
 
 


ja,ja

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Szia Kamilla!
Nekem a közlekedési járművekkel van gondom! :(
A nőgyógyászom, akinél indult a baby akarás túladagolta a hormont nálam annyira, hogy városban is, a járdán nehezen tudtam közlekedni, nehogy a közlekedési járműveken.
Eleinte csak ritkán lettem rosszul a buszokon, metrókon. Aztán ez sűrűsödött és amikor már beszálltam mondjuk a metróba, leültem gyorsan, hogy valami jóra gondolhassak és ahogy becsukódtak az ajtók, elkezdtem rohangászni a kocsiba. A párom beszélt hozzám és így kihúztam a kövi állomásig. :(
Metróval egy ideje már nem utazok, a többivel igen.
Vendég
 


Érdekes, én először úgy látom magamon, hogy nem vagyok olyan parázós, mint az előző kezeléseimnél, de aztán mikor a klinikára megyek én is parázok még akkor is amikor tudom, hogy minden rendben lesz.
Egy életért, életekért való küzdés és létrehozása szerintem a legnagyobb dolog :!: :D
Vendég
 


Csinálok egy cuki vonalzód! :)
Vendég
 


Röpcsi ez tipikus!
Nálam a lift...Lever a viz..Fulladok!
Egyedül sosem használom csak ha velem tart valaki:) nem merek beszállni,pánikolok.
Tegnap például a fiammal parkolóházan lifteztem,mondta merjünk liftezni mert Ő itt van.Mondtam jó.
Igen csakhogy az ajtó bezáródott de semmi nem történt már 2 perce bent állunk mire éreztem hogy szorul el a torkom és készülök meghalni amikor ráfeküdtem a vészcsengőre,gondolatban az egész életünk lefutott előttem...
Mire a gyerek:Anya nézd el sem indultunk,még mindig a földszinten vagyunk nem nyomtad be az inditógombot mondta,és kinyitotta az ajtót.
Erre én:Már nem is indulunk sehova gyerünk innen kiszállni,megyünk a lépcsőn.
2 perc sem volt az egész de megint egy ok hogy én utálom a lifteket!
Pedig ez tényleg csak az én figyelmetlenségem volt.

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Csajok!
Most hívott Kriszti!
Azt mondta neki a belgyógyász, h.jó a vérképe, ekg is.Kapott vmi szorongásoldót,és Betaloc-ot a szívdobogásérzetre.
Holnap jön vissza a prof-hoz;folyt tovább a szuri(most kapta meg).
Azt üzeni, h. hazaér és pihen, lehet, h. nem jön gép elé.
Mondtam neki,h. aggód/tunk érte!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 17:06-kor.

mary80
 
 


Jobban lesz meglátjátok!
Akkor nem volt rossz a tippem...
Mert hogy a Xanax szorongásoldó!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Köszi Mary, a híreket :!: :D :wink:
Nagyon örülök, hogy minden lelete, vérkép, EKG rendben van és írtak fel neki gyógyszert :!: :D :wink: Ez biztos segíteni fog, a Betaloc nagyon jó gyógyszer, ismerem :!: :wink:
Holnap akkor talizunk :!: :D
Vendég
 


Teljesen megértelek Kamilla :!: :D :(
Nyáron, egy nem forró napon, amikor utaztam villamossal és az autók miatt megálltunk 10-20 mp-re mert nem tudott tovább menni a villamos én is teljesen ki voltam, hogy mi van, mi lesz már miért nem haladunk :?: :!: :?: A hajam szála égnek állt! :(
Vendég
 


Nem Xanax-ot kapott, hanem vmi kedély-javítót, de nem Xanax-ot ezt mondta is.(2 szemet)
Ezt is Kati adta neki, mert egyik doki sem volt hajlandó felírni.Szép...
Röpcsi:)
Holnap talizunk, jön ő is.Reméli, h. tud ma aludni.
Egyébként nincs mit:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 17:07-kor.

mary80
 
 


Sziasztok!

Olvastam reggel Krisztikét, és most már örülök hogy nincs szervi baja!!!! :wink:

Viszont ha a szorongását nem oldják, később sokkal súlyosabban és gyakrabban jönnek elő a tünetek!!! :( A terhességi hormonváltozások pedig felerősítik a tüneteket!!!!! :(

Remélem mihamarabb hatni fog a gyógyszer és tudja folytatni a lombikot!!!!! :wink: :D

Kriszti pihizz, majd jössz ha úgy érzed!!!!!

Mary

Azt a dolgot amit tegnap mondtál nekem, el tudtad intézni? :wink:

Többieknek is puszi!!!! :D :wink: :D
Vendég
 


Szerintem még éppen időben derült ez ki Krisztinél :!: Így fokozottabb odafigyelés mellett folytatják majd tovább a kezelést :!: :D Kíváncsi vagyok holnap mit mond neki a doki! :D
Vendég
 


Mary
Ha most kapott 2 szem kedélyjavító bogyót, akkor tovább hogyan tudja majd szedni, ha fel kell íratnia, ahhoz, hogy rendszeresen szedje?
Én okt.-ben mikor bent voltam méhtükrözés miatt, az osztályos orvos a saját orvosommal megbeszélt antibiotikumot nekem se akarta felírni :!: :evil: Én mondtam neki, hogy nekem kell az anti!
Vendég
 


Nem tudom Röpcsi:(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 17:07-kor.

mary80
 
 


Mary gyerekek alszanak?
Vendég
 


Tegnap vigyáztam csak rájuk.7főnként szoktam.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 17:07-kor.

mary80
 
 


Értem!

Basszus most nézem, hogy nincsen naplószámom és Katiék csak 8 órától vannak! :oops:
Vendég
 


Röpcsi, azt hiszem, hogy 9, de nem vagyok benne biztos. Hívd fel őket. Most kissé szétszórt vagyok:)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Remélem, Kriszti jobban lesz.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


A vérvétel vizsgálat 9.000,-Ft lett :?: :!: :oops:
Én is remélem, hogy Kriszti jobban lesz :!: :D
Vendég
 


Csajok alkottam én is vonalzót, ha minden igaz:)
Kép
mary80
 
 


De aranyos Mary :!: :D
Tündéri a vonalzó elején a kislány! :D :wink:
Vendég
 


Köszi képeslapok közül való.csak fényképet nem tudok feltölteni a méretei miatt:(((
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 17:07-kor.

mary80
 
 


2 év múlva már kisröpcsi ír majd:

Kép :lol: :lol: :lol:


Képszerkesztőd van Mary?
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?