Új privát üzeneted érkezett!

Kukk!

Na milyen jókor kukucskálok be én is.

Katlina: Gratula Vencelhez!! Tök jó, hogy már tudjátok a nemét!

Tündi: Nagyon nagyon édes Zsombi!!!!! :lol: Nem tudom, nekem rád is hasonlít valahogy!

Judit: Ó, eljött az utcsó munkanap? Mit sütsz Marci szülinapjára, tudod már?

Kriszti: Mekkora nagyfiú már Dávid! Nagyon szépen üldögél és álldogál.
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Na csak visszajöttem egy kicsit.

Katlina! Gratula Vencelhez! Én is úgy szeretném már biztosra tudni a nemét a miénknek :) De még jobban, hogy minden OK vele. Folyton parázok valamin. :roll:

Egyébként a Georgi... nekem a körzetes doki az sztkban :)

Kriszti! Dávid nagyon aranyos, formás babuci :)

Erika! Igen, 1-jétől táppénz, addig meg kiveszem a szabimat.
Én is pont ezt akartam kérdezni, hogy készültök-e már a szülinapra :) Szerintem rendeljük a tortát, tavaly a Zagyva cukrászdai nagyon finom volt. De ha az oviba is lehet bevinni, azt meg én sütném.
judit_79
 
 


Kriszti,hát nagyon édes Dávid!:) És hogy hogy megnőtt,olyan hihetetlen.Lassan szülinapot ültök!:) Az egyik fürdő képen olyan,mint te kiskorodban,de a többin tiszta apja :wink:

Katlina,gratula Vencel babához! :)

Erika,ritka aki azt mondja,hogy rám hasonlít Zsombi,de köszike,jól esik :wink:
Van egy naptár/kalkulátor ami elvileg megmutatja,hogy mitek lesz!:) Nekünk bejött :wink:

Judit,várjuk a beszámolót! :) Akkor következnek a nyugis kismama napok,és írhatsz többször!:)

Kép
Kép
tundi24
 
 

 
 

Tündi: Tényleg? :shock: Hát pedig szerintem hasonlít.... :)
Nem arra a kínai cuccosra gondolsz? Aszerint kiscsajunk lesz megint. :)

Judit: Én sütök egy gyümölcsös túrótortát, de rendelünk is egy pici csokitortát, azt hiszem.

Én most a gyesen vacillálok. Hogy eljöjjek e táppénzre (szabit kivegyem e...) és Tibi kérvényezze a gyest.....amíg megszülök....vagy simán jöjjek gyesre......Nemtom.... :roll:

Nóri: Megvagytok?
jaimee1
 
 


Kép
Gratulálok Vencelhez! Gondolom, apa mellkörfogata nőtt vagy 10 centit és bőszen döngöli :lol:

Kriszti: Nagyon édi Dávid baba, pláne az első képen....

Tündi, te tudod, mivel vagyok elfoglalva :wink: Sikerült már aminek sikerülnie kellett? Mert másoknak igen 8)

Lili még mindig taknyos, mintha nem akarna neki múlni :? Pedig már úgy mennék dolgozni.....
A héten nem viszem, de hétfőn mindenképpen muszáj....

Hozzánk meg jönne a Télapó...itt a házban csinál egy anyuci 1 alapítványt, és ingyen eljönne a Miku, még az általam vásárolt ajit is odaadná, csak a papíron van egy olyan kérdés, ami akár igennel, akár nemmel válaszolok, valakinek kínos lenne :roll: Úgyhogy ....

Tündi, ez neked:
Lilinek szoktam mondogatni, mikor fújja az orrát, hogy "erősen, erősen"...
Vmelyik nap kifújta ő egyedül, önszorgalomból a nózit. Ideadja a zsepit, és hozzáteszi: De vigyázz, mert erős takony van benne! :lol: :lol:
Tegnap meg a kínaiban a kasszánál a kínai pasinak adta oda a használt zsepit :oops: Mert azt nagyon tudja, hogy eldobni nem szabad, de kukát nem látott, hát -engem kiiktatva- elintézte a dolgot :roll: :lol:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Erika,és mire vágynál leginkább? :wink:

Nóri,persze hogy tudom :wink: Szorgalmasan dolgozok rajta én is,de sajnos a Mikulásosra rém hosszú időket ír ki :roll: :?
Jót nevettem a zsepis sztorin :)
a kínaiban nem néztek nagyokat!:) :roll: :wink: :P

Kriszti,rendeltél már naptárat?Én a rossmannál megrendeltem!:)

Kép
Kép
tundi24
 
 


Kedves Mindenki!

Olvassátok el Ti is, milyen vicces történetek kapcsolódnak a Mikuláshoz, és szavazzatok a legjobban tetszőkre!

http://koloknet.hu/975-mikulsok-innen-o ... zaszolasok

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Szia Dia :wink: :lol:

Katlina, nagyon sok boldog névnapot kívánok! És gratulálok az újabb kisfiúhoz! Lesz kivel bandáznia Robikának :wink: :lol:

Kriszti, pár kép :lol: Nagyon nagyot nőtt Dávid! Tök jó minden kép!

Judit, volt a munkahelyen búcsúztató? Milyen otthon? Gyere gyakrabban!

Nóri nagyon titokzatosak vagytok Ti a Tündivel :wink: Mi ez a klikkesedés? :lol:
Hú, ez a zsepis történet nem semmi! És mit szólt a fickó, mikor Lili a kezébe nyomta?

Erika, én már követni nem tudom, ezt a gyes dolgot...szerintem érdeklődj az oep-nél, biztos segítenek!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Katlina,nagyon sok boldog névnapot kívánunk! :)
Kép

Erika,szerintem is kérdezz utána,de ha eljössz szabira,akkor ugye teljes pénzt kapsz rá,és visszavesznek állományba,és akkor megint a fizudból számolják majd a tgyást+gyedet,így meg majd a gyed-edből számolnak megint gyed-et ha jól tudom.
Nekem most vmivel kevesebb,mint Lucával volt,mert nem mentem vissza dolgozni egy napra sem,szabit sem vettem ki... :?

Liz,hogy vagytok?Emmának utólag is nagyon sok boldog névnapot kívánunk! :)
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tundi24 2009.11.25 15:37-kor.

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem.Kérem,aki tudja írja le,mi a környékén lévő legnagyobb, vagy legszimpatikusabb bútor üzlet neve.
Előre is köszönöm,egy munkába most visszatérő anyuka:

Zsu

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok

Tündi: köszönjük a köszöntést. Mi nem igazán tartjuk a névnapokat, így amíg Emma meg nem született nem is néztem , hogy pont az én névnapom előtt van az övé. Bár nekem a névnapom előtt nyolc nappal van a szülinapom, így azt szoktuk ünnepelni. Egyébként jól vagyunk, Enci még mindig kis mosolygós. Kis Pisti nem rég megint fulladt egy kicsit, de hál' Istennek most már volt itthon rectodelt kúp így megúsztuk kórház nélkül, és egy nap alatt túl volt rajta. Emma egész jól elvan az ovival, bár most egyik óvónénije sincs, sőt még a dajka is más, de ügyesen veszi az akadályt. Igazából nekem ez az óvónéni aki helyettesít szimpatikusabb, mert mindig odajön amikor megyek Emmáért és elmondja mi történt aznap a lánnyal. Sajnos a mi óvónénijeink nem ilyenek, úgy látszik ez már egy elavult szokás, sajnos én hiányolom. Én még mindig fogyózom gőzerővel, immár 6 Béres Alexandra dvd-m van, úgyhogy lehet miből válogatnom a heti öt-hat tornázás alkalmával. A fülakupunktúrát egy időre abba kellett hagynom , sajnos így alakult. Majd jövőre meglátjuk ,hogy folytatom-e vagy így is megy a fogyás.

Kép

Kép

Kép
lizocska82
 
 


Liz,tényleg neked is boldog névapot!! :) Hisz neked is ma van :oops: :oops: :oops:
Ha nem titiok miért kellett abbahagynod az akupunktúrát?Vmi mellékhatása lett esetleg vagy ,más oka van?Vagy ennek nincs? :roll:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Katlina/Lizocska/Emma: Boldog névnapot nektek!
Kép

Évi! Még szokom az itthonlétet, de tegnap azzal indítottam, hogy 2,5 órát aludtam délután, mert szerintem kijött rajtam a kimerültség.
Azért lesz mit csinálnom itthon is. Fura volt az utolsó nap, kicsit nyomasztónak éreztem, hogy olyan véglegesnek tűnt :) Nagyon aranyosak voltak a kollegáim, kaptam ajándékot, volt búcsúztató...

Lizocska! Szerintem neked apukunktúra nélkül is menni fog a fogyás, olyan kitartó vagy!

Nóri! Biztos nem sértődött meg a kínai pasi :)
Marci is betaknyosodott, de reggelre csak, estére megszűnik. ez az időjárás mondjuk a legjobb a megfázáshoz és a baciknak.

Mutatok egy pocakfotót:
Kép
judit_79
 
 


Sziasztok!

Katlina! Boldog névnapot kivánok! Kép

És gratulálok Vencel babához.

Liz!Neked is és Emmának is boldog névnapot kivánok! Kép

Ügyes vagy,hogy igy haladsz a fogyókúrával.

Kriszti!De hatalmas baba már Dávid!

Cleo! mi újság veletek? Zsolti hogy van, nem kapta el?

A múlt héten én is beadattam magam az oltást és Anta is megkapta most hétfön. Hát szegénynek még ma is fáj a karja.
Na most röviden csak ennyit. Ati mellöl képtelenség irni.
Most a napokban kibujt az egyik alsó szem foga, de jön a másik is és az alsó örlök is. Nagyon nyügi szegény.

Közben meg már az ajándékok beszerzésével is foglalkozok.

Szép napot Nektek

Kép
Kép
mongi
 
 


Judit! Nagyon szép a pocid.

Kép
Kép
mongi
 
 


Köszönöm a köszöntéseket!

Liz,Emma nektek is boldog Névnapot!!!!


Elin!
Apa kislányt várt :shock: ,de azért dagad a mell :wink: 8)

Kép

Kép
katlina
 
 


sziasztok

Köszönjük a köszöntéseket,ha hazahoztam Emmát az oviból majd megmutatom neki, biztos nagyon fog örülni.

Remélem én is,hogy fülakupunktúra nélkül is megy a fogyás, bár most pont változtatnom kell, mert átestem a ló túloldalára, és a harmadát ettem csak annak amit minimum enni kell az alap anyagcseréhez.
Ráadásul a tornát is túlzásba vittem(bizony abból is lehet túl sokat csinálni). Úgyhogy most egy kicsit változtatnom kell, de az elhatározásom még mindig szilárdan tart!

Tündi: Semmi rossz tapasztalatom nincs a fülakupunktúrával kapcsolatban, nagyon prózai oka volt ,hogy abbahagytam (anyagi ok). Úgyhogy ha oda kerülsz nyugodtan kezd el. Én is lehet,hogy folytatom majd, de ez úgyis csak jövőre lesz aktuális, mert jövő hónapban már szabadságon lesz a fülakupunktúrás hölgy.

Judit: nagyon csinos pocakod van.

Kép

Kép

Kép
lizocska82
 
 


Hali!

Judit, nagyon csinos vagy, klasszul látszik már a pocid :) Akkor most alhatsz kedvedre :lol:
Munkahelyre meg biztos várnak majd vissza 2-3 év múlva :wink:

Évi! Kínai fickó nevetett, mondta, hogy semmi probléma és kidobta a pult mögötti kukába a zsepit :P

Katlina! Hehe :D akkor majd legközelebb :wink:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasztok!

Judit,nagyon helyes,csinos pocid van!:) Majd megszokod az otthon létet :wink:

Letti,kitartás a fogakhoz!Én már előre félek...Karácsonyi vásárlás még nálunk egy kicsit várat magára,de már mennék nagyon:)

Liz,majd még doki nénivel kell előbb konzultálnom,hogy szopi alatt hogy lehet ezt csinálni,mármint hogy hozzátápinál el lehet-e már kezdeni,mert amíg csak szopi van addig nem szeretném,és persze csak február után kezdem ha apánk kiment.De nagyon irigy vok az elhatározottságod miatt,én nem vok ennyire határozott azért :oops:

Katlina,én is azt mondom két fiú mellé kell egy csajszi is :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi: Nekem teljesen mindegy, fiú lesz vagy lány. De azért jó lenne tudni, mielőbb. :)

Így is a fizu lesz a tgyás/gyed alapja, legalábbis, ahogy látom... :roll: :roll: Lehet még variálni a táppénzzel és szabikkal is....Fizu függő az egész, az a lényeg.

Nóri: De édi ez a Lili lány! :lol: :lol: :lol: Erős takony... :lol: :lol:

Judit: Nagyon takaros a pocakod! Talán nem sokára nálatok is kiderül, ki lakik a pocakban. :wink:

Mongi: Jajj, ezek a fogak! Kitartás! +++++

Emma, Liz: Nagyon boldog névnapot!!!
jaimee1
 
 


sziasztok!

Huuu micsoda pangás volt itt hétvégén...mi leginkább csak úgy elvoltunk :?
Ma voltunk Halász Judit koncerten...hát én többet vártam tőle...de azért jó volt :) Luca az első 20percet élvezte utána már nemigen kötötte le,pedig ez rá nem jellemző,mert ha vhol zene vagy előadás van az érdekelni szokta,de most nem így volt.

Én amugy hulla vagyok,Zsombi már egy ideje kb egy-másfél hete fürdés után eszik,elalszik é rá fél órára irdalmatlan ordításba kezd...rejtély hogy mi baja lehet....nem éhe,ha fogára adok vmit az sem használ..még a nurofen sem...
És az éjszakai ébredésekkor is eljátsza ezt :? Fogalmam sincs,hogy mit kellene csinálni...

Na jó nem panaszkdom tovább,de ha van vmi tapasztalatotok ilyen esetben ötleteket várok :D

Hétvégi beszámolók!:)

Erika,videót is közzé lehetne tenni!:) Csúcs Popijány :wink:
Nemsokára nektek is kiderül biztosan,hogy mitek lesz :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Tündi! Ati is csinált hasonlót kb 4-5 hós lehetett, de csak pár alkalommal. Elaludt kb.45 percet és elkezdett sirni, de olyan ijesztöen hogy dobtam el mindent, ami a kezemben volt.

Igazából nem derült ki az oka, talán álmodott valamit.Olyankor mindig nagyon magamhoz öleltem ,de az én szivem is majd kiugrott és gyorsan meg is nyugodott.

Kitartás, reméljük gyorsan elmúlik.

Nálunk sorra jelennek meg a fogacskák. a múlt héten az egyik alsó szemfog bújt ki, most az egyik örlö durja magát kifelé.

Kép
Kép
mongi
 
 


Sziasztok!

Ma voltam a kórházban a 18. hetes uH-n.. Hát nagy csalódás volt, pedig már úgy vártam. Másfél óra várakozás után (minek kell időpont???) 3 perc alatt lerendezett a doki (Dinya T. volt bent) úgy hogy egy szót sem szólt hozzám! De tényleg egy mukkor se! :evil: Csak bediktálta az adatokat az aszisztensnőnek aztán csókolom! Nagyon mérges voltam, a párom is el tudott jönni pedig de hát ő sem erre számított. :?
Majd 3 hét múlva megyek Emődihez, akkor talán látni is meg hallani is fogok valamit a babáról.
Mellesleg beteg is vagyok, fáj a torkom, meg nagyon levert vagyok. Pedig pont mostanra döntöttem el, hogy beoltatom magam, de hát így azt sem lehet.
Na mára ennyit.. bocsánat a panaszkodásért..
annyi mindent kéne csinálnom itthon is, de semmihez sincs erőm.
judit_79
 
 


Sziasztok!

Letti,hát remélem mihamarabb túl leszünk rajta.De én úgy gondolom,hogy nálunk a hasfájás okozza ezt :( Úgyhogymost újra kezdtem a bevált módszert,+ma vettem laevolac szirupot,és ezt is kipróbálom.

Judit,hát a kórházi uh-ról én is ezen a véleményen vagyok.Nekem is rosszul esett,hogy meg sem mukkant a doki,azt hiszem nekem Er...csinálta :? Jobbulást!!!

Többiek????

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Linda: Utólag is nagyon boldog névnapot!

Judit: Nekem is Dinya volt a múltkor, de teljesen más élményem volt, még a babát is megmutatta. :shock: Amit írsz, na az az általános, sajnos.....Mindjárt félidőőőő! :P

TündI: Van valami változás? Nurofen sem hat? Rékát az mindig kiüti. Én is inkább a pocakra tippelnék...
jaimee1
 
 


Sziasztok!

Linda: Utólag is nagyon boldog névnapot!
Kép

Bocsánat az eltünésért de ezerrel tanulok.
9-én visszük Dávidot vissz a szívével ellenőrzésre remélem nem lesz semmi gond vele. 10-én 16 órakkor elsősegély vizsga. 14-én 16.30-kor ECDL vizsga és 15-én reggel 7.50-kor pedig kressz vizsgám lesz. Drukkoljatok légyszi.

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 


A felnőtt háziorvosi ügyelet, illetve a házi gyermekorvosi ÜGYELET 2009.december 1-től elköltözött a HETÉNYI GÉZA KÓRHÁZBA, D-ÉPÜLET magasföldszint. Telefonszámok változatlanok. Gyermekorvosi ügyelet száma: 56/423-102

Kép

Kép
katlina
 
 


Linda!
Utólag de Boldog Névnapot!!!!


Kriszti!
Jól besűrűsödtetek!!Kitartás

Kép

Kép
katlina
 
 


Köszönöm szépen!!!

Kép
pimelinda
 
 


Sziasztok!

Szerencsére elmúlt a torokfájás, ma már csak kicsit volt piros a torkom, úgyhogy a doki beadta nekem az oltást.
Marcit meg hétfőn visszük oltani.
Kórházi UH miatt már nem bosszankodom, de az akkori szar közérzetem még hozzájárult, hogy akkora volt a fejem. A lényeg hogy elvileg (mármint a papírok szerint, mert a doki semmit nem mondott) minden rendben a babával...
Mostanában már sokkal jobban érzem is, hogy mocorog ezerrel.

Katlina! Köszi az infókat!
Melinda: utólag is boldog névnapot!

Kriszti! Drukkolok a vizsgákhoz! Dáviddal biztos nem lesz semmi gond!

Tündi! Zsombi jobban alszik már?
judit_79
 
 


Sziasztok!

Kriszti,tarts ki! :) :wink: Laevolac beválni látszódik!:)

Judit,tegnap nem jöttetek a Mikulásra,Hajni ti sem és Lizéket sem láttam :( Nem voltunk sokan,de a műsor jó volt!:) Lucának nagyon tetszett :) Zsombit nem vittük :)
Alvás jobb,ugyanis oda fekettem magam mellé :oops: apa nincs itthon.Ha hazajön nem tudom mi lesz,de vissza fog kéynszerülni az ágyába,mert 4en nem fogunk elférni :roll:
Mostmár majd egyre többet fog mocorogni a kis pocaklakód :)

Linda,utólag is nagyon sok boldog névnapot kívánunk! :)
Kép

Móni,örülök,hogy találkoztunk! :) de ne csak olvass,hanem írj is :wink: :wink:

Kép
Kép
tundi24
 
 


MIKULÁS :lol:

Linda, boldog névnapot!!
Kép

Kis programajánló :wink:
December 05. szombat, Kossuth tér
16.00- 16.30 Bartók Béla Zeneiskola fuvolásai
16.30 Ovisok műsora
16.45 Bábelőadás Két Mikulás nem fér meg egy erdőben címmel
Bencsik Márta játszóháza

2009.12.05
Mikulás Nap

2009.12.09
A gyermekkönyvtárunkba érkezik az igazi finn Mikulás, Joulupukki.

2009.12.12
Diótörő ; gyermek balettelőadás

2009.12.12
Karácsonyi történet - Bábelőadás

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


sziasztok

Tündi: azért nem voltunk a mikuláson, mert Pistinek két nappal előtte szóltak,hogy lesz és akkor már nem lehetett jelentkezni :twisted: :twisted:
Így elmentünk a kertvárosi művelődési házba, ahol nagyon jó kis előadás volt, és így kis Pistinek sem maradt ki a mikulás. :wink:

Kép

Kép

Kép
lizocska82
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a köszöntéseket! :)

Kép
pimelinda
 
 


Ezt hallgassátok meg,sztem aranyos :)
http://www.youtube.com/watch?v=ZZCY3i1B ... PL&index=4

Várjátok a Mikulást! :)
Kép

Kép
Kép
tundi24
 
 


Volt nálunk a mikulás hozok képeket Robika nagyon aranyos volt nem sírt,de nem is énekelt :wink:

Kép

Kép
katlina
 
 


Kép Kép Kép

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina,nagyon szépen kerekedsz!:) Robikának jó nagy autót hozott a Mikulás :wink:

A mi Mikulásozásunk is nagyon jól sikerült! :) Ha tesóm hozza a gépét lementem a képeket és én is teszek fel!:)

Kép
Kép
tundi24
 
 


képek:)
Kép Kép

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi: Csodaédesek a gyerekek! :) :) :)

Katlina: Szééép poci! 8)
jaimee1
 
 


Sziasztok!!

Teszek fel egy pár képet a szülinapról,igaz egy kicsit elkésve:
Kép Kép Kép Kép

Ivett
Kép
Kép
ivett&fanni
 
 


Tündi!

Nagyon édesek a gyerkőcök!

Katlina!

Szép kis pocid van,kezd mostmár növögetni!

Ivett
Kép
Kép
ivett&fanni
 
 


Sziasztok!

Tündi! Nem voltunk a műsoron, pont mert azt gondoltuk, sokan lesznek, és most nem akarok zsúfolt helyekre menni. De végülis az oviba is ment a Mikulás, volt ünnepség.
Képek nagyon cukik :) Az a szarvas agancs :lol:

Katlina! Látom a te pocakod is gömbölyödik :)

Erika! Még rólad is kellene egy pocak fotó :wink:

Ivett! A te képeid is aranyosak, hű mekkora játékok!

Én ma rendeltem meg Marci tortáját, kamion formájút :D
Itt a faluban van egy cukrászda, onnan lesz.

Tegnap Marci is megkapta az oltást, most délutánra lett egy kis hőemelkedése, remélem nem lesz lázas. Időpontra mentünk, csak kb 10 percet kellett várakoznunk, de az a sok beteg köhögő gyerek ott a váróban... tisztára fóbiás lettem.

Ma nagybevásároltam a hétvégére, meg vettem magamnak egy kismama farmert, mert már nem nagyon van mit felvennem.
judit_79
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a dicséreteket a képekre! :)

Erika,Tőled is kérünk szépen pocakfotót!:)

Ivett,huu nagyon sokat nőtt és változott Máté,igaz kis pasi! :) És az a játékbirodalom :)
Fanni nagyon szépséges szép csajszi!:)

Judit,jobbulást Marcinak!:) A múlt héten láttam a Kenguru Kid kirakatában,hogy a kismama ruhákra 20% kedvezmény van :) De el is felejtettem írni :oops:

Többiek merre járnak???

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors helyzet jelentés.
Dáviddal ma voltunk a dokinál minden rendbe van vele bezáródott a szivecskéje rendesen. :D :D

Tündi: Ha elfogy a szirup szólj és elküldöm Zsoltival vagy elvisszük mi ne vegyél a miénk szinte tele van csak egy párszor adtam Dávidnak. nagyon édes a képen Luca és Zsombi is. :D

Mindenkinek szupik a képek és a kismamik is szépen gömbölyödnek. :D

Holnap 16-kor elsősegély vizsgám lesz drukkoljatok légyszi.

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 


Kriszti,köszike!:) Örülök,hogy minden oké Dáviddal!:) Mennek a drukkok,de neked az elsősegély vizsga nem nagy cucc lesz :wink: Bácskai apánk anno jó a fejünkbe verte :P

Kép
Kép
tundi24
 
 


Kriszti! Drukkolok a vizsgához, de biztos menni fog az :)
Örülök, hogy rendben van Dávid szívecskéje!

Tündi! Köszi, Marci jól van, szerencsére nem ment fentebb a hőemelkedés, de másnapra az sem volt már.
Ha a Kenguru Kid az a ami a Corával szemben van, akkor ott néztem a gatyákat... De ott 15000 alatt nem volt :shock:

Most sütöm Marci tortáját, amit majd az oviba viszünk, remélem sikerül a tésztája...
judit_79
 
 


Marcinak nagyon boldog szülinapot!!!
Kép

Tegnap kaptam egy levelet az egyetemről, hogy dec. 1-től megint "kineveztek", hát teljesen sokkot kaptam, hogy most mi van, én úgy értelmezem, hogy dec. 1-től dolgoznom kellett volna :shock: :evil: :cry: úgyhogy majd telefonálgathatok ide-oda, hogy most mi a fene van........................... :evil:

Kép
pimelinda
 
 


Sziasztok!:)

Judit,Marcinak nagyon sok BOLDOG SZÜLINAPOT kívánunk!
Kép
Hogy sikerült a torta?Bizti fincsi lett :)

Linda,majd írd meg a fejleményeket!Mégis hogy gondolták,hogy dec 1-től már dolgozol?

Kriszti,te is gyere a vizsgás beszámolóval:)

Na és a többiek??? :shock: :cry:

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Eltűnésemnek semmi különös oka nem volt,csupán a lustaság :oops:

Ezért most szeretnék kívánni sokat és boldogat mindenkinek aki mostanában ünnepelt :oops: :)

Gyerkők továbbra is gyönyörűek :) Pocakok alakulnak :)

Judit:
Marcinak Nagyon Boldog Szülinapot! :)
Kép

Tündi:én is örülök,hogy találkoztunk :) Édesek a kicsik :) És köszi a hiányolást :)

Kriszti:Vizsga?Nagyon helyes kispasi Dávid :)

Erika:Popi gyönyörű szép,mint mindig :) Gratula a bilizéshez :)

Linda:Réka is nagyon cuki :) És olyan nagylány már :)
Csak nem állíthatnak munkába,ha még gyeden vagy,nem? :shock:

Rólunk pár szó:Kicsik imádják ovit,bölcsit :) Luca is nagyon ügyesen,szépen beszokott :) Szépen el is alszik ebéd után.Csak itthon nem :( Viszont enni továbbra se nagyon akar :cry: Vagyis inkább csak kóstolgat,nyalogat...
Most viszont itthon van mind a 3,betegek,vagyis betegek vagyunk :( Még apa talpon van,de szerintem csak idő kérdése...Eddig mi voltunk Zolcsival a leg cudarabbul(pedig én nem szoktam beteg lenni)magas lázunk volt...mára viszont a kicsik is belázasodtak...kaptunk egy rakat gyógyszert,nem kevés pénzért :? Holnap jön dokinéni megnézni hogyan alakulunk...Ráadásul Lucát szemcseppezzük,mert sokat könnyezik és váladékozik a jobb szeme.De olyan ügyes,nyitja a szemét,meg sem kell fogni :)
Millánnak meg akkora az orrmandulája,hogy csak na...már 2x panaszkodott a fülére,de annyira nem volt vészes,mert közben olyan rossz,mint a kisördög :oops: Doktornéni azt mondta nem kell vele foglalkozni,amíg nincsnek lázas fülfájások...
Dobok majd képeket,ha fölkerülnek a gépre...
Na lépek,mert most meg annyit írtam...

Kép
Kép
Kép
lucuska
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?