Új privát üzeneted érkezett!

Baba

Örülök a szép hcg-dnek!!!!! :D
Vendég
 


Kriszti
Nálad a nem tudok aludni című dolog úgy van, hogy máskor amikor nem volt kezelés, akkor amikor lefeküdtél aludni végig tudtad aludni az éjszakát és mondjuk ha fel kellett kelned, hogy kimenjél wc-re, akkor utána ismét vissza tudtál aludni, de most, hogy kezelés van, megpróbálsz aludni és egy darabig megy is aztán olyan mintha nyomás lenne a fejedbe, olyan mintha dolgoznának, kavarognának a fejedbe a hormonok és ha ébren vagy akkor jobban érzed magadat?!
És ha elalszol és ki kell menned wc-re, akkor utána nem tudsz visszaaludni, hanem úgy fekszel vissza, hogy nem tudsz elaludni és nyugtalanságot, álmatlanságot tapasztalsz és csak ülsz a sötétbe és azt kívánod bárcsak eltudnál aludni mert álmosnak érzed magadat, de a fejed olyan hogyha lehunyod a szemedet, mintha szétakarna robbanni, nyugtalan vagy? És ha valamelyest be is hozod az alvást akkor is úgy érzed magadat, mintha az arcodat lenyúzták volna, mert annyira fáradt vagy?
Vendég
 


röpcsi
Én mindig nagyon jó alvó voltam.Bármikor bárhol tudtam
aludni.Akár vissza aludni is.Most próbálok és azt érzem
hogy egyfolytába dobog a szivem és így nem tudok.
Mert zavar.Meghát rossz érzés.Megmértem az előbb a
vérnyomásomat 124/91 76pulzus.Szerinted ez nem sok?
Mármint a 91?
krisztike54
 
 

 
 

Hát ez jó kérdés! :roll:
De rád illenek azok amit most írtam?
Vendég
 


röpcsi
Igen illik.Miért?
krisztike54
 
 


Ditke,
örülök,hogy te is megvagy!
Én 1-re mentem és kb.1-kor be is mentem.Előttem egy sötétbarna hajú hölgy volt,a ruhára nem emlékszem.Még egymásra is mosolyogtunk,mert rögtön hívtak,ahogy ő kijött.Ő voltál te?
Utánam,ha jól emlékszem,egy szőke hölgy ment be.Szemüveges volt a férje.

Úgy volt különben,hogy Murber szólt Katiéknak,hogy műtőbe kell mennie kb.40 percre,mire Kati mondta,hogy hűha,7-en vannak inszemre,és kár,hogy nincs itt senki utánam.Erre bejött 15 perc múlva,hogy keljek fel,mert Murber még itt van és még valakit meg tud csinálni,aki megérkezett.
Aztán én rögtön el is húztam,persze szép kényelmesen sétáltam haza.

Kriszti,
úgy szeretném,hogy jobban legyél!Nagyon drukkolok neked!

És Mindannyiótoknak!
Vendég
 


mmzsó
Köszönöm.Én is drukkolok neked. :D
Nagyon megérdemelnéd a pici babát.Olyan bátor vagy.
Irigyellek.
krisztike54
 
 


Tűű dr.hoz járok és azt hiszem 7700 volt a terh.cukor+inz.+tsh .
1 hónapja körül voltam.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Csak azért kérdezem mert tegnap este beadtam a szurit, utána még tévéztünk és én tévé nézésközben elaludtam..........legtöbbször egyébként is elszoktam aludni, tök mindegy mi megy a tévében. Nagyon jól aludtam!:D Fél 12 körül aludhattam el és fél 2 fele magamtól felkeltem, hogy átöltözök a háló pólómba meg fogatmosok, gyógyszerszedés és alvás. Eleinte úgy nézett ki, hogy vissza tudok aludni, de jó ha csak 20 percet ha aludtam, azt is vergődve, nyugtalanul. Pedig ebben az évben költözéstől a 6. inszemig elkezdve minden volt nálunk és mindig visszatudtam rendesen aludni, nem éreztem úgy, hogy kavarognának a "hormonok" a fejembe vagy ilyesmi. Kb. 2 órát voltam fönt. :oops: Ha ébren voltam kicsit nyugtalannak éreztem magamat, ha pedig lefeküdtem aludni olyan volt mintha túlnyomás lenne az agyamba, semmire se tudtam gondolni, arra sem amit álmodni akartam és arra se amit nem! :( Reggel, hajnali 4, fél 5 fele aludtam el.
Vendég
 


Mmzsó

A sötétbarna hajú én voltam!!!! :D
Vendég
 


Kriszti, azt mondom, hasonló a problémánk, tünetünk, tehát még nem ugyanaz, de ha ez a mai éjszakám is ilyen lesz akkor kezet foghatunk! :oops:
Vendég
 


röpcsi
Bocsi hogy csak most válaszolok de itt elment a net.
Akkor nálad is dolgoznak a hormonok?Te még csak a decat
szúrod nem?
krisztike54
 
 


röpcsi
Nem ijesztgetni akarlak,meg ne is legyen így.Nem kívánom
senkinek amit most átélek,de nekem is így kezdődött ahogy
neked.De nekem csak azután hogy elkezdtem szúrni a Menopurt.
Próbálom mondogatni magamba hogy jól vagyok stb...
De hiába akkor is ver a szivem.Neked a szived nem dobog nagyon?
krisztike54
 
 


Este egy kicsit jobban dobogott, amikor nem tudtam aludni. :oops:
Vendég
 


Ma beszélgettem egy csajjal aki leszívás után volt és
ő is azt mondta hogy amikor elkezdődött a stimu azóta
ő sem aludt.Csak tudod ez idegesít,hogy akkor miért mondja
a prof hogy ez nem lehet az injekció hatása amikor
másoknál is ez van.Akkor miért mond ilyet?Nem?
krisztike54
 
 


Azon imádkozom hogy végig bírjam csinálni mostmár
ott vagyok a cél előtt.Nagyon kimerült vagyok most.
és ez nagyon rossz.Remélem ma fogok legalább egy pár
órát aludni.Ha nem akkor majd jövünk netezni :D :wink:
krisztike54
 
 


Lehet, hogy azért mert ez is alkat függő és nem tartják így olyan fontosnak nem? :roll: :oops:
Kíváncsi leszek ma hogy fogok aludni?!?! :roll:
Vendég
 


Azért,Krisztike,mert a prof nem ember,hanem prof :lol: érted?
Annyira racionális,hogy semmiféle lelki tényezőt nem vesz figyelembe.

Ditke,
nahát!Ez tök jó,remélem,ha legközelebb találkozunk(mondjuk babanéző uh-n),akkor már emlékezni fogok rád! :wink:
Vendég
 


mmzsó
Hát ez elég gáz nem?Mondjuk engem nem érdekel,csak én
attól parázok hogy ne legyen emiatt komolyabb bajom.Érted?
krisztike54
 
 


röpcsi
Remélem ma alszunk egy kicsit.Mert ha nem az nagyon gáz
lenne nekem.Mert én már érzem hogy ki vagyok merülve
krisztike54
 
 


Hát nekem ez a mai napon nagyon pocsék volt emiatt a félig-meddig nem alvás miatt! :oops:

Tudjátok mi a baj, az, hogy szerintem nagyon kevesen vannak itt a klinikán, mármint dokik.
Vendég
 


Lányok!

Gyógynövényes boltban kellene megkérdezni hogy citromfű teát babásan lehet e inni?! :wink: Enyhe nyugtató hatása van!!!! :wink:

Remélem ma este mindenki aludni fog!!!!!!!! Küldöm az álommanót!!!! :wink: :lol:

Mmzsó

Iwiwen rajta vagy? :wink:
Pedig amikor a legelső megbeszélésen voltatok, akkor láttalak benneteket először, de akkor még nem is tudtam hogy te vagy az, és ezért nem is figyeltelek meg akkor, pedig ha tudom...... :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kriszti, holnap elmész bőrgyógyászhoz és beutalót kérni IR vizsgálatra?
Vendég
 


röpcsi
Nem tudok elmenni sajna,mert mennem kell a lúdtalpbetétemért.
Telefonáltak.Meg vissza kell mennem a háziorvosomhoz
is.Úgyhogy elmarad.Meg ha elmennék a bőrgyógyászhoz
azt mondja biztos hogy a hormonoktól van.Azzal meg nem
csinál semmit.Max ad egy papírt mint az ismidnek.
krisztike54
 
 


Az Ir-re kérek beutalót a házidokitól.Meg elmegyek majd
bőrgyógyászhoz is,mert nem akarom hogy így maradjon.
De lehet abbahagyom a szurit és elmúlik.Nem?
krisztike54
 
 


De, szerintem is ha nem szúrod már magadat elmúlik! :wink:

Ditke, köszi az álommanót! :wink:
Vendég
 


Én most annyira érzem hogy érnek a tüszőcskék.
Jaj nagyon.Nem mindig de most nagyon.Mindjárt
megyek beadni az esti szurimat.
Szerdán akkor tali?
krisztike54
 
 


Ditke,Krisztike annyira örülök nektek!
Ditke gondoltam Rád és szoritok!
Krisztike látod akkor nem véletlenül mosolyogtam rád mert kicsit megismertelek,ja!nagyon tetszik a frizód!
Minden oké velem szépen nőnek a kiscsillagok,szerdán controll és a prof. azt mondta pénteken vagy szombaton punkció.Remélem már pénteken leszivják ,szegény Katikáékat nem szeretném hogy a hétvégén is dolgozzanak!Annyira aranyosak nagyon szeretem őket:)
Majd még irok megyek fürdeni.

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


kamilla
Te jól vagy?Jól birod a szurikat?
krisztike54
 
 


kamilla
Igen mostmár tudom ki vagy.Nagyon szimpi voltál.
Olyan kis kedves arcod van.Köszönöm a hajamat,
hát nagyon rövid de én szeretem.Hanyadik napon vagy?
Mármint hanyadik stimus napod?
krisztike54
 
 


Figyelem itt álommanó:

Kép
Vendég
 


Kriszti
Szerdán talizunk! :wink:
Vendég
 


Ok röpcsi,És köszi az álommanókat.
krisztike54
 
 


Lassan megpróbálok lefeküdni aludni! Másfél óra múlva még beadom a szurit, aztán alvás! :D
Neked sikerült már beadnod a szuridat?
Mary biztos jót babázik! :D
Vendég
 


Igen nekem sikerült,nade hogy!Kb 6 helyre szúrtam be.
Most nagyon rossz volt nem tudom miért.
krisztike54
 
 


Jó éjt neked.Szép álmokat.Ha nem tudsz aludni gyere anet
elé lehet én is itt leszek.De remélem nem.
krisztike54
 
 


Én is megyek aludni.
kamilla
Ha írsz légyszi írd le:hogy hány napja tart a stimud?
Meg hogy te nem szenvedsz álmatlanságba,szívdobogásba
stb.....

Köszike
krisztike54
 
 


Okét Kriszti :wink: , remélem ma este rendesen tudunk majd aludni, ha mégsem akkor jövök! :( :D

Sajnálom, hogy 6-szor meg kellett magadat szúrni!:( De tudod, minden egyes szúrással közelebb vagyunk a babánkhoz :!: :wink:

Jó éjt Neked is és Lányok Nektek is :!:

Kép
Vendég
 


Hát csajok,én ma sem tudok aludni.Az őrület határán vagyok
néha.Nagyon ki vagyok már merülve és fogalmam sincs
mit lehet tenni ez ellen az álmatlanság elen.Rettenetes!!!!!!!
Félek nem fogom birni.Pedig nagyon szeretném.
röpcsi remélem te már alszol.
krisztike54
 
 


Csajok
Én azt hiszem nekem itt a vég.Mármint a lombik vége.Nem
birom tovább.Az éjjel egy percet sem aludtam és 2-szer
is elájultam.Ma szerintem bemegyek a klinikára,és szerintem
a prof le fogja állítani a kezelést.Az az érzésem.
Nem bír leállni az agyam.Nekem már idén nem lesz kisbabám,de
lehet hogy sosem.Ez van.Majd jelentkezem ha tudom.
krisztike54
 
 


Baba, nagyon-nagyon örülök a jó híreknek!!!!! Gratula gyönyörű a HCG eredményed, itt már tuti baba van, végre végre!!!:)))))))
Mikor volt az utolsó mensid? Ki lehet számolni, hogy mikorra jön a babó. És csinálsz babás vonalzót? :wink:

Ditke, MMzsó, gratula a sikeresen lezajlott inszemikhez, drukkok mennek!

Krisztike, nagyon sajnálom, hgoy rosszul vagy a szuriktól. Mi történt éjjel, mentél ügyeletre, Mi volt? Reggelre el tudtál aludni? Te közben jársz dolgozni? Lehet, hogy otthon kéne maradni, mert az is jó ha reggel el tudsz aludni és akkor alszol egy kicsit. Lehet, hogy gyógyszer kéne változtatni nálad. Én is allergiás voltam a Fostimonra, nehézlégzésem volt és rosszulléteim. Mondtam is a Kaáliban, hogy én nem bírom azt a szurit, így mást írtak fel.
Jaj, szegénykém, vajon mi lehet most veled?
Vendég
 


Twist, még nem merek.
Nagyon parázok. Olyan sokáig kell még várni az uh-ra. Még 2 hét.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Helló!
Én ma éjszaka elég sokat és elég jó aludtam! :D
A szuribeadás után egy, két órával volt egy olyan érzésem, hogy talán belázasodtam, mert elfogott egy meleg érzés, de aztán megmértem a hőmet és kiderült, hogy szerencsére nem vagyok lázas. :wink:
A párom éjszaka kinyitotta az ablakot, mondta, hogyha nem tudok aludni kapcsoljam be a tévét, dvd-zek, hátha elalszok. De szerencsére csak az ablakot nyitottuk ki egy picit és így tudtam azért aludni.
Vendég
 


Krisztike röviden irok mert dolgozom.
Nekem nincs tünetem a kezeléstől.
Menopurt kapok 8.napja ez az utolsó nap ha minden igaz amugy a ciklus 10. napja a mai.
Puszillak sokszor,majd irok bövebben.Fel a fejjel túl leszel rajta,csak ez valakit jobban megvisel.Kérlek ne keseredj el.Teljesen jól müködik a szervezeted csak egy picit érzékenyebben reagál a hormonkezelésre.

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Krisztike ne állitasd le a kezelést hanem szedjél Xanaxot,nekem ez a tanácsom én már szedtem van hogy most is szedem ha ugy érzem!Fogsz tudni tőle aludni békésen és lazábban fogod tudni kezelni a dolgokat!Hallgass Rám!!!
Persze beszéld meg a dokival nem azt mondom, de butaság lenne abbahagyni ha egy kis szorongásoldóval meg lehetne oldani a problémádat!!!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Jó reggelt:)
Röpcsi:)
Köszi:)Tényleg elment a tegnap este gyorsan velük:)

Krisztikém:(
Szomorúan olvasom mi van Veled.Ha + tudsz vmit,kérlek jelentkezz!!!

Twist:)
Jól vagy/tok?

Mmzsó:)
Mennek a drukkok:)

Adri,Ditke hozzátok is:)
Baba:)Izgulunk érted!
Kamilla:)
Én is ott voltam a Klinikán tegnap, Kriszti mellett:)
Ari a kis pasid:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 17:03-kor.

mary80
 
 


Baba, még két hét UH-ig? Nagyon sok idő. Nekem is ez volt és ezért korábban mentem UH-ra, mert kíváncsi voltam, hány babám van. De csak 1 db üres petezsák látszott az 5. héten és ettől csak még idegesebb lettem, mert nem volt biztos, hogy a petezsákban baba van, nem láttuk. Aztán a 6. héten már 7 mm-es manócska volt odabent, akinek szépen dobogott a szíve:)
Szóval, igazuk volt a kaálisoknak, a 6. hét előtt én speckó nem láttam semmit.
Addig fogsz még tesztelgetni, mennyire erősödik?
Vendég
 


Röpcsi:)
Holnap akkor tali ismét:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 17:04-kor.

mary80
 
 


Mary, szióka! Te hogy vagy? Köszike, mi jól vagyunk, nagyon aktívnak érzem magam, rohangálok, intézem az ügyeimet, gyorsan még szülés előtt. Mert utána szobafogságra leszek ítélve a babával szerintem.

Kamilla, nagyon jó ötlet a nyugtató!!! Szerintem Krisz, fogadd meg Kamilla tanácsát, biztosan fogsz tudni végre aludni és jobban leszel.
Vendég
 


Twist:)
Köszi, kissé fáradtan,de jól!Hál'Istennek, nekem semmi mh.nem jelentkezett!
Annyira akarjuk már ezt a baby-t, vagy baby-ket!
Tudom,h. itt mindannyian így gondolkodunk!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 17:04-kor.

mary80
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?