Új privát üzeneted érkezett!

Na, megyek elteszem én is magam holnapra.Jó éjt Nektek!:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 17:00-kor.

mary80
 
 


Bocsi,h.ez lett a laptető:(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 17:00-kor.

mary80
 
 


Nem Mary, én szerdán megyek újra! :D
A doki külön kiemelte, hogy nem csütörtökön, hanem szerdán kell majd mennem.


Tudod Mary én mindig azthittem, hogy én gondolkodom csakúgy, hogy ezt a helyzetet, mármint amiben most vagyunk a gyerekért való küzdés, kezelésekre való járás az értheti meg aki benne van, akinek meg hamar sikerül az meg hiába mondja, hogy érti, amikor nem érti.
Vendég
 

 
 

Jó éjt Mary, sok sikert holnapra :!: :!: :!: :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


Teljes mértékben egyet értek Veled!Vagyis nekem is ez az álláspontom, h. csak az tudja,aki benne van!!!
Más hiába állítja, h. tudja, érti, esetlegesen átérzi;hogyan tudhatná, könyörgöm?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 17:00-kor.

mary80
 
 


Nagyon köszönöm:)
Neked pedig szerdára!, de addig úgyis beszélünk:)
Krisztiért azért aggódom:(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 17:00-kor.

mary80
 
 


Az elmúlt pár évben, a családban egy, két emberrel volt egy kis nézeteltérésem pont emiatt, mert olyan dolgokat mondtak, amikről azt se tudják, hogy mi az, volt közöttük egészségügyis is, aki teljesen más szakterületen dolgozik mégis azthitte, hogy Ő mindent tud evvel kapcsolatban. :evil:
Én akkor annó elmondtam a véleményemet, de miután láttam, hogy tök kínai nekik ez az egész rájuk hagytam mindent és már nem is beszélek velük erről.

Én is aggódok Krisztiért, lehet, hogy ezek a tünetek normálisak, de azért jó lenne körbe érdeklődnie a dolgokat.
A pöttyök, amik múlni nem akarnak, az álmatlanság, szívdobogás, fej zúgás, feszültség......ezeket jó elmondani a dokinak, nehogy ezek aztán befolyásolják nála a későbbiekben a dolgokat! :roll:
Vendég
 


Mary,Kriszti,
akkor ti is jöttök holnap?Én 1-re megyek majd az inszemire.Reggel megyünk majd a férjemmel,de akkor csak odaköszönök,ha ott lesztek,mert őt nagyon feszélyezi ez a helyzet.Ugye nem baj?
Vendég
 


Mmzsó, Ditke, drukk nektek a mai inszemikhez!!!+++++++++++

Szegény Krisz, sajnálom ezt a sok mellékhatást. De már hamarosan abba lehet hagyni a szurikat, ugye? És jönnek a másfajták.
Vendég
 


Köszönöm a drukkokat!
Hcg:210!! :D :D :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Valaki kérdezte,hogy ki marad a klinikán,ha már babát várunk.
Én mindenképp szeretnék.Murbernél maradnék szívesen,de ha tényleg csak magánrendelőbe lehet hozzá járni és sokba kerül,akkor meg fogom gondolni,hogy keressek-e inkább egy olyan orvost,aki a klinikán rendel,akár az alapítványi rendelésen,ami jóval olcsóbb,mint egy magánrendelő.De az intézményhez ragaszkodom,a felszereltsége miatt,és azért,mert jobban biztonságban érzem magam egy olyan helyen,ahol első a szakmai szempont és nem a szülő nők kívánságai(ne legyen gátmetszés,ne legyen infúzió,legyen bordásfal...)

Babaimádó,
gyere a hírekkel!

Twist,
olvastam a naplódat,örülök,hogy minden rendben és köszi a drukkot!
Mary és Krisz már ott voltak a klinikán,mikor megérkeztünk a férjemmel,drukk nekik,hogy ne legyenek ott,mikor újra megyek(vagyis hamar kerüljenek sorra),és szép tüszőket lásson a szigorú prof bácsi.
Reggel a Murberrel utaztunk a liftben,hát nem volt valami barátságos...biztos rossz napja van.
Vendég
 


Hoppá.Babaimádó!!!!
Közben írtál!
Brávóóó!Akkor ez megvan!
SSSSSzuperrrrr!!!!!
Vendég
 


Gratulálok Babaimádó....... Kép Kép Kép Kép

Kép
Adri
badró1
 
 


Mmzso, ti már végeztetek is :?:

Kép
Adri
badró1
 
 


A kiskatonák ladásával igen,én 1-re megyek vissza,hogy megkapjam őket.
Vendég
 


oké, akkor mennek a drukkok++++++++++++++ Kép Kép

Kép
Adri
badró1
 
 


Babaimadó
Jaj, szívből GRATULÁLOK Én is :!: :!: :!: :D :D :D Kép Kép Kép
Vendég
 


Én is gondolkozom még, hogy kihez és hova járjak majd terhesgondozásra, mert az számomra is egyértelmű, hogy mindenképpen maradok a klinikán! :D :roll:
Mi nagyon azon vagyok most, hogy Murber dokihoz járjunk, mert igaz ha hozzá fogunk járni, akkor a magánrendelésére kell majd járnunk, ahol majd fizetni kell, mégis én úgy vagyok vele, hogy az összes kezelésünket, alapkezeléseket, inszemeket olyan lelkiismeretesen, rendesen végig csinálta, hogy előző orvosaimhoz képest, akik közül az egyik miatt majdnem hormontúladagolás miatt egészségügyi kürítésem lett, a másik meg egy idő után szabályosan eltűnt, a harmadik igaz jó orvos volt, és mondta is, hogy visszamehetek hozzá ha a terhesség itt sikerült, mégis Murber volt az aki éveken át végig csinálta nálunk a kezeléseket. :wink:

Mmzsó, nagyon drukkolok mára, a kiskatonákat már biztos kezelik, turbósítják........nemsokára meg is kapod őket, és akkor jajjj Nektek szép tüszők! :D :lol: Valaki biztos célba ér :!: :D

Twist, hogy vagy? Dorottya? Hogy haladsz a babaszoba berendezésével, rucik mosásával, vasalásával?

Adri, még mindig nagyon éhes vagy sokat bírsz enni?
Vendég
 


Röpcsi, tegnap este is 2 nagy szelet zsíroskenyeret ettem retekkel... :lol: :wink:
de amúgy nem nagyon érzek semmit néha a méh körül szurkálódást......
:roll: :wink:
Én is szertnék a klinikán maradni... :lol: :wink:

Kép
Adri
badró1
 
 


Lányok várjuk a beszámolókat :!: :D

Kamilla, lombiknál tart: szúrta már a Decát és nemrég elkezdte a Menopurt+Orgalutrant is szúrni. Ma vérvétel és ultrahang vizsgálata volt! :D
Ditéke inszemnél tart: ma van az inszemináció napja! :D
Mmzsó inszemnél tart: ma van az inszemináció napja! :D
Mary, lombiknál tart: szúrta már a Decát, nem rég elkezdte a Decát+Fostimont szúrni. Ma vérvétel és ultrahang vizsgálata volt! :D
Kriszti, lombiknál tart: szúrta már a Decát, nem rég elkezdte a Decát + Menopurt szúrni. Ma vérvétel és ultrahang vizsgálata volt! :D
Vendég
 


[color=darkblue]hú, Röpcsi micsoda nyomon követés...tök jó,hogy leírtad...kivel mi van :lol: :lol: :wink:
és csajok igen beszámolót kérünk :!: :!:
[/color]

Kép
Adri
badró1
 
 


egy kis nevetés..... Kép

Kép
Adri
badró1
 
 


Egyik ismerősöm visszaírt, akinek már lombikkal sikerült a baba és akinek emlékeztem, hogy valami miatt felfüggesztették annó a kezelését.
Írta, hogy neki az elő lombikkezeléskor nem, de a második kezeléskor hasonló tünetei voltak mint neked Kriszti és nála jobbnak látták felfüggeszteni a kezelést, nem akarták, "merték" tovább folytatni aztán.
A Deca beadásától egyfolytában voltak pöttyei, de picivel nagyobbak, mint Neked és egy kicsit viszkettek is. Ő a pöttyök jelentkezése után 1 nappal később már el is ment bőrgyógyászhoz, annyira megijedt, hogy mindenhol voltak a testén. A bőrdoki kikérdezte, hogy valamire allergiás-e, szed-e valamilyen gyógyszert stb. Az ismerősöm elmondta, hogy csak tej allergiája van, más nincs, szed egy gyógyszert, de attól szerinte nem lehet, na meg nem régóta szúrja magának a Decát. A bőrgyógyász doki aztán összerakta a képet, hogy neki azóta vannak ezek a pöttyei, amióta ezt a hormon injekciót használja. A bőrgyógyász írt a dokinak egy papírt, hogy az ismerősömnél a hormoninjekció allergiás tünetet váltott ki.
Az ismerősöm ekkor már 3 napja használta a stimu szurikat, amiktől éjszakánként órákat volt fönt, neki is zúgott a feje, néha úgy érezte, hogy mindjárt megpattan a fejében egy ér, álmos volt, de aludni nem tudott, egyfolytában nyúzottnak érezte magát. Nagyon erős szívdobogása is volt. Egyszóval nagyon rosszul volt. A klinikára már teljesen kimerült állapotban ment el, minden baja volt már. Elmondott mindent, odaadta a bőrgyógyász által írt papírt és a doki azt mondta kockázatos lenne tovább folytatni a kezelést, így mivel látta, hogy ennyire rosszul van tőle, az Ő érdekében felfüggesztette a kezelését.
Az ismerősöm teljesen kiborult persze, mert Ő is nagyon akart már kisbabát, de aztán kénytelen volt rajta tovább lépni.
A következő lombikkezelést, azaz a 3-at elég jól viselte és egészséges 3-as ikrei Kép Kép Kép születtek aztán! :D
Vendég
 


Képzeld Adri voltunk tegnap a WestEnd-be halakat venni, meg vízmelegítőt és képzeld akkora, de akkora fekete nyuszit láttam! :shock: Gyönyörű volt, már idősecske volt, de valahogy nekem olyan túl nagynak tűnt.

Tök cuki ez a nyuszi a lufival! :D

Én egyszer láttam egy tökcuki gyűrűs mappát, de mivel nagyon siettem éppen valahová, nem mentem be a boltba és vettem meg, hanem később mentem érte vissza, amikor meg már nem volt. :oops:
Ez volt rajta:
Kép :D
Vendég
 


Sziasztok!

Adri,Röpcsi,
köszi,hogy így vártatok.Megvagyok,kész vagyok.Nagyon hamar megvolt,13.20-kor léptem le.
Megint annyi kiskatona lett,mint múltkor.meglátjuk.
Murber,Kati és Zsuzsa is nagyon aranyosak voltak.
Mary és Kriszti már nem voltak ott,ezek szerint most normális időben bejutottak a profhoz,kíváncsian várom őket én is!Halljátok,Lányok?
Kamilla,
te is ma voltál?Akkor rólad is várjuk a híreket!
Vendég
 


Szia Zsó!!! :D
Petikéknek jó talit és randit a Kiskatonákkal :!: :!: :!: :D
A beavatkozásokkor én mindig nagyon örültem, hogy mennyire lelkes, segítő, aranyos emberek vesznek körül! :D Ez sokat számít! :wink:
Vendég
 


Megjöttem lányok!
Azt mondta a prof hogy mindkét oldalon szépen nőnek a
tűszők.Sok van de azt mondta még azért nem mond előre
semmit.Mondtam neki hogy mik a tüneteim,azt mondta
ez nemaz inkeciótól van.Hát akkor mitől?Kérdeztem én.
Azt mondta nem tudja ő nem pszichológus.
Szerintetek?Most akkor mi van?
krisztike54
 
 


röpcsi
Én csinálom amíg birom,csak én is attól félek ki fogok
merülni.Ledöbbentem az ismerősödön.Ezek szerint
akkor vannak a tünetek.Hiába mondja a prof hogy nincs.
Én nem értem ezt a dokit.
mmzsó
Örülök hogy megvan az inszem.Fél egykor hívott be minket
a doki.
babimado
Nagyon örülök a hírnek :D :D :D :D Gratula!!!
adry
Egyél sokat jó lesz az.Lesz ott baba meglátod.
krisztike54
 
 


Sziasztok Csajok!:)
Csak gyorsban, mert megyek babysitterkedni:))
Megnézett UH-val, és azt mondta, h. nőnek a tüszők, mindkét oldalon, és sok:))
Fostimon ma, holnap 2-1 arányban/mint eddig/!
Szerdán vissza, vérvétel és UH.

Kriszti helyett nem írnám le, hadd számoljon be ő is a jó hírről!:)
Mmzsó:)
Örülök, és tényleg emberi időben végeztünk ma is.

Ditke, bocsi, h. elrohantunk.
Mennek a drukkok!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 17:01-kor.

mary80
 
 


kamilla
Én láttalak téged ma,csak én nem tudtam ki vagy.
ditke mondta hogy te vagy az.Reggel utánam jöttél
vérvételre.Még mosolyogtál is meg leültél mellém.
Én nem tudtam ki vagy.Bocsi
krisztike54
 
 


ditke
Nagyon drukkolok neked!!!!!!!!!!!!!!
Írjál mi volt.
krisztike54
 
 


Kriszti:)
Bocsi,1 időben írtunk:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mary80 2009.12.06 17:01-kor.

mary80
 
 


mary
semmi gond
krisztike54
 
 


Sziasztok Lányok!!! :D


Kriszti és Mary örülök a jó híreknek :!: :!: :!: :D
Beindultak nálatok a tüszők, nőnek és sokszorozódnak :!: :D :wink:
GRATULA :!: :D

Kriszti, ez érdekes, mármint a porf. reakciója a tüneteidre! :roll:
Remélem és nagyon drukkolok, hogy hogyha a tüneteid, rosszulléted elmúlni nem is múlnak el most, de legalább mérséklődni, mérséklődjenek! :wink:
Légy optimista a sok rossz után mindig a jó jön, vagyis most a sok-sok rosszullét után már csak a baba jöhet! :wink:
Tényleg ezt mondta a porf., hogy ő nem pszichológus?
Neked mikor kell visszamenned?


Mary
Nagyon örülök a jó híreknek és további jó tüsző növesztést kívánok! :wink:
Szerdán akkor ismét talizunk majd! :D
Jó babázást! :D
Vendég
 


röpcsi
Szerdán kell visszamennem a profhoz.Ja azt mondta hogy
ő nem pszichológus.Szerintem hipo-nak néz.Nem?
De most akkor szerinted mi van?Attól vannak a tüneteim
vagy nem attól?Én már nem tudom.Mindeggy ameddig
birom addig birom.Csak nem lesz semmi.A kiütéseim még
megvannak.Annyi van mint volt.Se több se kevesebb.
Néha viszket.Főleg éjjel.
krisztike54
 
 


Az ismid is oda járt ahova mi?Mármint a profhoz?
krisztike54
 
 


Kép

Hú micsoda hírek....és sok kis tüszők...gratulálok mindenkinek gyarapodjanak és nőjenek.... Kép
nálam holnaptól beindul a meló......így 5 hét után....furcsa lesz vissza menni :roll: de remélem nemsokáig mert már mennék gyesre.... Kép Kép

Kép
Adri
badró1
 
 


Akkor veled is talizok! :D
Igen régen odajárt az ismim!
Vendég
 


röpcsi
Te érted ezt?Nekem azt mondja a doki ez nem lehet a szuritól
Neki meg leállította?Most akkor hogy van ez?
krisztike54
 
 


Mindjárt írom, hogy ma mit intéztem insulin ügyben!
Vendég
 


Csajok ne haragudjatok,de én lefekszem,mert kivagyok.
Megpróbálok aludni.Hátha napközben tudok ha már éjjel
nem megy.Később jövök.

Puszi
krisztike54
 
 


Ma felhívtam a belgyógyász orvosomat, hogy időpontot kérjek insulin vizsgálatra.
Na, most régen ez úgy ment, amikor még a régi körzeti dokim volt, aki cseszett beutalót adni erre a vizsgálatra (mondván minek?), hogy először elmentünk a Mensmetis-be (ahol magánrendelői szinten vannak a dolgok), ahol ezért a vérvétel vizsgálatért 7500,-Ft-ot kellett fizetnünk. Másnapra meg is volt a lelet, e-mailben megküldték, de nem tudtuk, hogy jó-e vagy sem, így ugye el kellett mennünk a belgyógyász orvosunkhoz, akinek a tanácsaiért, szakértelméért, a magánrendelésén 8.000,-Ft-ot kellett, hogy fizessünk.
Kb. egy éve aztán én eljöttem a régi körzeti dokimtól. Az új, vagyis a mostani körzeti dokimtól nyár előtt amikor kértem beutalót insulin vizsgálatra, akkor Ő simán megírta Nekem a beutalót és így a Sz. I. kórházba megtudtam csináltatni ezt a vizsgálatot, csak a cukrot kellett megvennünk, tehát maga a vérvétel nem került pénzbe, de 1, 2 hét volt mire készen lett a lelet. Amikor a lelet megvolt, akkor felhívtam a belgyógyis dokimat, akihez elmentünk az eredményt megtudni, megbeszélni és 8000,-Ft-ot fizettünk érte.
Tehát a régi körzeti dokim idejében insulin vizsgálat + eredmény megbeszélés= 15.500,-Ft volt.
Az új körzeti dokimhoz kerülésem óta az insulin vizsgálat + eredmény megbeszélés= 8.000,-Ft-ba került.
A belgyógyász orvosom azt mondta, hogy hogyha szerzek, vagyis a körzeti dokim ad beutalót abba a kórházba erre a vizsgálatra, akkor megtudják ott nekem csinálni, tehát akkor TB-re megy. És eddig a körzeti dokim tudott is oda beutalót adni. És most is tudna, de ma amikor felhívtam a belgyógyász dokimat, hogy akkor mennék a kontroll vizsgálatra, de beutalóért csak holnap megyek a körzeti dokimhoz, azt mondta, hogy már sajnos a kórházban nem végeznek ambulánsan ilyen vizsgálatokat, tehát egy másik helyre tudok csak menni, ahova majd Ő ad beutalót és ahol persze fizetni kell 7.000,-Ft-ot + meg ugye ha kész az eredmény akkor Ő hozzá kell menni azt megbeszélni, ami 8.000,-Ft v. 9.000,-Ft.
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttem én is!!!! :D

Minden rendben ment, és köszönöm a drukkokat!!!! :wink: :D

Én is drukkolok mindenkinek!!!!! :D


Krisztike, Mary

Örülök hogy megint összefutottunk!!!!! :wink: :D És miért haragudnék hogy elszaladtatok!!!!! :lol: :lol: :lol: Ezek szerint elértétek a vonatot, buszt!!! :wink: :D

Mmzsó

Akkor te jöttél utánam inszemire? :shock: :lol: Fekete-fehér csíkos ujjú felsőben voltam! :wink:

Kamilla

Jó volt veled is talizni!!!! És drukkolok szerdára!!!!! :wink: :D Aztán pedig a leszíváshoz!!!!!! :D

Rena

Köszi a privit és a drukkot!!!!!!!!!!!! :D
Hiányzol ám!!!!!!!!!!!!! :cry:
Vendég
 


Mary,Kriszti,
gratula a sok tüszőhöz!
Még azt szerettem volna mondani nektek,hogy biztos kicsit furcsák voltunk reggel,ne haragudjatok.
Az van,hogy a férjemet nagyon feszélyezi ez a helyzet,ráadásul még "ismerősökkel"is találkoztunk..mármint Veletek...rettentő ideges szokott lenni ilyenkor.Éjjel nem is tudott aludni,annyira.
Szóval máskor barátságosabb leszek,de most rá akartam figyelni és nem akartam,hogy még idegesebb legyen.

Krisztike,
elég ciki a prof szerintem.Valószínű úgy van,ahogy mondja,hogy annyira megvisel téged tudat alatt ez az egész,hogy ilyen túlspannolt tüneteid vannak,de ezt nem így kéne előadnia.Nulla empátia.Ha tudod,csináld végig a kezelést és ha ne adj'Isten nem sikerül akkor a következőt feltétlenül a Murbernél csináld!Ő emberibb,empatikusabb és segíteni fog,ha nehézségeid lesznek!Teljesen normális,hogy így reagálsz,én is hallottam már olyanról,aki kikészült a gyógyszerektől.Ez olyan,hogy a kemoterápiát is mindenki máshogy viseli,van,aki egyáltalán nincs rosszul,van aki majd' belehal.(Bocs a hülye példáért).Szerintem a Röpcsi ismerősének azért állította le a kezelését,mert hozott egy papírt a bőrgyógyásztól,és innentől,ha folytatja kvázi a bőrgyógyász javaslata ellenére,az igen nagy felelősség.Márpedig a prof reszket az ilyen kényes ügyektől,ezt nekem is volt szerencsém tapasztalni.
Szóval Kriszti,jobbulást kívánok neked és örülj a tüszőknek!

Ditke?Kamilla?
Vendég
 


Húúú, Rena, bocsi, nekem is írtál jó pár héttel ezelőtt, köszi szépen és bocsi, hogy még nem írtam vissza, de teljes káosz van az agyamba! :oops:

Hiányzol a csapatból, puszi és írok, amint tudok! :wink:
Vendég
 


Szia Ditke!
Örülök, hogy minden jól ment, rendben van :!: :D :wink:
Nálad is jó randit, talit a petikéknek a kiskatonákkal :!: :D

Kriszti, Zsó jól írta, hogy a doki a bőrgyógyi papírja miatt nem folytatta tovább az ismimnél a progit, mert ha folytatta volna, komoly felelősség lett volna.

Egyébként nagyon sok minden megváltozott a klinikán. A beültik száma, a dolgozók stb.
Vendég
 


Röpcsi, én a Mensbe járok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaimadó és most mennyibe kerül az IR vizsgálat?
Tűű Dr.-hoz jársz?
Vendég
 


Na megint itt vagyok csajok.Nem bírtam aludni.Megint
a szívdobogás stb...Kicsit kivagyok,de próbálom pozitívan
felfogni meg úgy hogy nem lesz semmi bajom.
Nem akarom feladni mostmár a cél előtt.
Csak kibirom nem?
krisztike54
 
 


mmzsó
Megértem a párodat.Semmi gond.Mindenki más.A férfiaknak
meg persze hogy kellemetlen.Ők mások mint mi nők.
Nem viselkedtél furán.
krisztike54
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?